Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Xioteru
2019-12-08, 22:54
Mirajane - Ku nieznanemu +18
Autor Wiadomość
Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-12-18, 22:24   

-Ale dalej się martwię! -wrzasnęłam i cisnęłam w Arthasa sporą kulą energii. - Aż tak by polecieć do jebanego Rzymu, pozwolić by JB się poświęcił i przyjść tutaj po ostatni przedmiot. -Po tym znów kilka kul. Potem z całej siły ciskałam piorunami w niego. Wiedziałam, ze mało mu to robi, ale musimy próbować... Może celować w miejsca gdzie nie ma zbroi lub są luki. Zaczęłam tam celować ostrymi ładunkami elektryczności.

Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-12-29, 21:28   

Żołnierze Eda zaczęli ostrzał prosto w Arthasa na tyle by coś mu zrobić, jednak ten miał to głęboko gdzieś i szedł dalej. Po chwili nagle zza rogu wyleciał jakiś statek, Wyglądał jak Baymax ale był bardzo ubogi.. Oraz mniejszy? - ZDECHNIJ LODOWY SKURWIELU - Był to głos Kroganina. Ed spojrzał - Chwila Co się stało z moim Baymaxem?! Czemu tu jest jego wczesny prototyp?! - Wrzasnął zszokowany, teraz sobie w sumie uświadomiłaś kto rozwalił oryginał. Ciekawe jak tamci go znaleźli? Albo raczej skąd go im zabrano

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-04, 18:48   

Też starałam się coś zrobić, ale raczej mało to dawało. Kiedy zobaczyłam prototyp to udawałam, ze nic nie wiem. -Z tego co wiem to baymax został zniszczony, ale nie wiem przez kogo. -powiedziałam spokojnie byle by się nie wydało, ze to po części moja wina, ale pewnie przez swoje moce Jedi on i tak się dowie. Mimo to póki co to nie czas na to. -Lepiej jednak się teraz skupić na przeciwniku niż na tym, ze masz inny statek Edd.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-01-04, 20:15   

Arthas spojrzał tylko i po chwili zaczął iść dalej ignorując to wszystko. - KURWA - Wrzasnął Ed, po chwili w oddali dostrzegłaś że coś leci... Jak by ptak... Albo samolot... Albo ogień? MOLTRES! Legendarny Ptak nadleciał z południa i zaatakował ogniem Lich Kinga. Ten nieco się cofnął, może i był potezny ale to dalej kawałek lodu - Jak śmiesz - Odparł i zaatakował lodem moltresa. Ten padł na ziemie ranny. Gdy podbiegłas z Edem do niego dostrzegłas że podniósł skrzydło. Tam tlił się płomień, płomień który rósł i rósł po chwili z płomienia wystrzelił łańcuch i owinął Arthasa - AHHG - Odparł, wówczas z płomienia zrobił się ogromny ogień. Gdy opadł dostrzegłaś - Blaze! - Wrzasnął Dante oraz Ed

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-04, 20:20   

Zdziwiła mnie obecność Moltresa, ale po chwili wiedziałam kto może być jego właścicielem. Wątpiłam by w tym regionie był od tak. Moje obawy były słuszne gdyż do walki znów wkroczył Blaze. Zastanawiałam się co jest grane. Przecież poświęcił się w Rzymie. Jakoś przeżył? Jest to inny Rider? Z innej ziemi? Nie wiedziałam co o tym myśleć. Stałam i patrzyłam na walkę oraz starając to ogarnąć swoją małą głową. -Czy tylko ja nie ogarniam tej sytuacji?

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-01-04, 20:29   

- Czekałem ponad 500 lat... By wrócić... Moltres musiał czekać aż się pojawisz Mirajane... A że jest tu wielka kostka lodu... Perfekcyjnie - Odparł i zaatakował ogniem. Arthas się cofnął. Moltres podniósł głowę i po chwili wrócił do... Pokeballa Blaza. Dante zdziwił się lekko - Myslisz człowieku że mnie pokonasz? - Odparł po czym nagle opadł na kolano - CO JEST KURWA - Wrzasnął, wóczas dostrzegłaś że łańcuch oplótł go nie tylko wokoł ciała... Ale również ostrza - Dusze... Blaze pożera jego... Dusze... Z ostrza

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-04, 20:36   

-Wow... Czyli jednak żeś się uratował skubańcu. Klepie Edda. -Dalej mu wisisz w takim razie piwo. Powiedziałam z uśmiechem. Patrzyłam lekko zdenerwowana bo wiedziałam, że Arthas zaraz padnie. Jego siła pochodzi od ostrza. Skoro ostrze traci na sile to jego właściciel też. -Teraz da radę go pokonać. Ponieważ traci swoje siły. Idealnie. Ścisnęłam mocno ostrze. Chciałam też zadać ostateczny cios.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-01-04, 20:55   

Następnie Blaze pociagnał za łańcuch i wyrwał nim ostrze z rąk Arthasa. Ten cisnął w niego jakimś lodem i podniósł miecz - Now... You Die - Po czym strzelił lodem, Ed był szybszy i przeciął to ostrzem - Nie masz już swojego dopalacza... Teraz jesteś niewystarczająco silny by nas pokonać - Odparł po czym znowu uzył piorunów mocy, które teraz na niego zadziałały. Ty widząc to niewiedzieć czemu sama cisnęłaś piorunem oraz sztyletem w niego. Klony również zaczeły atakować jak i Dante. Arthas zaczął się cofać w tył

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-04, 20:59   

Od razu uśmiecham się i atakuje go jak tylko mogę. Chciałam to już zakończyć. Mam do pogadania z Edem. -Zdychaj w końcu! - mówię do Arthasa i używam wszystkiego co mam. Na jeden atak zwany piorun kulisty to używam resztek tego co mam i staram się nawet wyjść za swój limit. Za długo też się z nim bawimy. Zakończymy to teraz oraz w tym miejscu. Ale wiedziałam, ze gdyby nie Blaze to pewnie by to się nie udało.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-01-04, 21:23   

Arthas się cofa, następnie Ed rzuca ostrzem i przecina go na pół... Chwile potem on rozpłynął się... Cały pałac zaczął zanikać - KURWA - Po czym Ed złapał cię za rękę i pociagnął za sobą. Wskoczyliście do jednego ze statków klonów. Dante się wyteleportował a Blaze nagle zniknął - On tak ma, pojawia się i znika - Odparł, po chwili widzieliście jak cały zamek się rozpływa i znika, trochę zawala a trochę nie - Generale, jaki kurs? - Odparł klon z niebieskim oznaczeniem na zbroi

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-04, 21:28   

Cieszyłam się, że to się skończyło, a potem szybka ucieczka na statek Eda. Zastanawiałam się co teraz. Musiałam przede wszystkim ochłonąć. -Macie tu śmietnik? Mam dwa bezużyteczne kamienie w torbie? Powiedziałam i sięgam po te dwie cholerne runy. -I przede wszystkim... jest tutaj gdzieś łazienka lub prysznic? Zapytałam grzecznie. Najlepiej będzie mi się ogarnąć akurat tam. Nie miałam ochoty teraz na rozmowy.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-01-06, 20:43   

- Nie i nie - Odparł Ed, po czym spojrzał na owe Kamienie - Mirajane, nie wiesz nawet co miałaś w ręku... Wtedy, jak dowiedzieliśmy się że istnieją dwa kamienie, Mocy oraz czasu nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego że jest ich więcej... A dokładnie sześć... To co masz w rękach to pojemniki w których zostały zamknięte dwa z nich... - Po czym zabrał ci je i otworzył, wy lecieliście dalej ku jakiemuś bezpieczniejszemu miejscu - Ten pierwszy z doliny Pikachu to Kamień Kosmosu... A ten z Wenecji to... Kamień Rzeczywistości... Dante posiada kamień Czasu a gdzieś w górach ukryty jest kamień Mocy... Brakuje tylko jednego... Ale niestety nie wiem gdzie jest ukryty

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-06, 20:56   

-Aha. Dobra. To se weź te kamienie. Powiedziałam do Eda. Nie obchodziło mnie już to. Byłam zmęczona. -A teraz mogę się dowiedzieć gdzie jest prysznic? Zapytałam jeszcze raz grzecznie. Wiedziałam, że tak łatwo się nie uspokoję. Po za tym czułam się brudna po tym cholernym łażeniu po tym zamku z tamtym głupim Dante. Arogancki ważniak. Nadal jak o nim myślałam to miałam ochotę popieścić go piorunem o sporym natężeniu.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-01-14, 23:12   

- Nie ma, to statek wojskowy do walk nie fregata jak Baymax - Odparł Ed po czym poszedł do pilota coś mu tam mówić. Spojrzałaś za okno, zamek się rozpadał i leciał w dół, aczkolwiek kamienie się rozpadały w pył za sprawą tych statków które przyleciały z Edem.
Po jakiejś chwili dolecieliście do czegoś co wyglądało na polową bazę. Po wylądowaniu dostrzegłaś tam jakieś inne statki. Niedaleko wylądował też prototyp statku Eda. Sam chłopak wyszedł i pomógł tez tobie.
Poszliście do jednego z namiotów a tam...
- Edwardzie Aligieri - Odparł jakiś mężczyzna, po twarzy Eda widzac było niezadowolenie - Złamałeś zasady, wziąłeś swoich dawnych podwładnych na bezsensowną misje

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-15, 19:46   

-No dobra. Przeżyję jakoś. -powiedziałam już spokojnym głosem. Chociaż czułam jak w środku mnie wszystko się gotuje dosłownie. Byłam dla niego miła przez resztę lotu. W końcu wrócił. Jednak kiedy jakiś Jedi wyskoczył na Eda i powiedział bezsensowną to jednak we mnie coś pękło.- BEZSENSOWNĄ?! Jaka szkoda, że według ciebie taka była! Jak widać nigdy nie miałeś nikogo na kim by ci zależało. Po za tym to ja już prędzej mogę powiedzieć o mojej wyprawie do dawnego Rzymu. Bezsens. -Warknęłam do owego mężczyzny. Jeszcze trzymałam język za zębami w sprawie przekleństw, ale mało brakowało.

Odpowiedz do tematu