Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
[KP] Gwen Brown
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2814
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-14, 20:13   [KP] Gwen Brown


Imię i Nazwisko: Gwendala "Gwen" Brown
Data urodzenia: 01.07.1994
Wiek: 22 lata
Profesja: Florysta
Team: ---

Opis charakteru:
Gwen jest dość cichą i spokojną osobą. Jest też trochę nieśmiała, jednak nie przeszkadza jej to w zawieraniu nowych znajomości. Generalnie uchodzi za miłą i przyjacielską. Z całą pewnością nie można zarzucić jej braku odpowiedzialności czy lekkomyślności. Jest tym typem człowieka, który zastanowi się milion razy za nim cokolwiek zrobi. Bardzo szybko uczy się nowych rzeczy. Kocha wszystkie pokemony, jednak zdecydowanie najwyżej w jej osobistym rankingu stoją pokemony ogniste oraz smocze. Zdecydowanie nie posiada talentu wokalnego, ale nadrabia to wspaniałymi rysunkami. U innych ludzi ceni sobie spokój i opanowanie, a także szczerość. Nie znosi natomiast chamstwa, osób kłamliwych lub dwulicowych. Ważną cechą Gwen, o której trzeba wspomnieć, jest jej niezwykły talent- dziewczyna potrafi rozmawiać z pokemonami. "Rozmowy" idą jej całkiem sprawnie i nie ma trudności z nawiązaniem kontaktu ze stworkami, o ile to nie są Beedrille. Z Beedrillami nigdy nie wychodziło. Poza typowymi pogawędkami, Gwen korzysta też z krótkich kodów na bazie gwizdów i skrzeków, które rozumieją dzikie pokemony, ale wiadomo jak to z "dzikuskami"- nie zawsze zechcą wspomóc w potrzebie. Gwen nie jest w stanie do końca określić czego mogłaby się jeszcze nauczyć i jak mogłaby rozwijać swój talent.

Opis wyglądu:
Jest to średniego wzrostu dziewczyna, posiadająca sięgające więcej niż połowy pleców, lekko pofalowane, blond włosy. Właściwie z włosami miała wiele zawirowań (a moze to tylko jakieś durne sny?), ale ostatecznie został blond. Wyróżniają ja duże, zielone, wiecznie uśmiechnięte oczy. Poza tym jest szczupłą i w miarę wysportowaną osobą. W przeciwieństwie do innych dziewcząt w jej wieku stawia nie tyle na wygląd, co na wygodę i funkcjonalność. Generalnie, nie ma nic przeciwko eleganckim sukienkom lub jakiemuś modnemu ciuszkowi, jednak w butach na wysokim obcasie nikt jej nigdy nie zobaczy. Podobnie podchodzi do kwestii makijażu, który ogranicza do absolutnego minimum. Poza tym nie lubi różu, który to względnie toleruje, jeśli nie ma go na sobie zbyt dużo.

Historia:
Hm… Od czego by tu zacząć? Najlepiej od początku. Urodziłam się w niewielkiej, górskiej wiosce kawałek od Pallet Town. Nie, moich rodziców nic nie zabiło (prawdę mówiąc mają się całkiem dobrze). Nie, moja rodzina nigdy nie kręciła z żadnymi podejrzanymi typami. W ogóle na początku mojego żywota nie działo się nic nadprzyrodzonego ani cokolwiek w tym guście. Szczerze mówiąc nie wyróżniałam się niczym szczególnym. Ot, zwyczajna mała dziewczynka ze zwyczajnej, wiejącej nudą wioski z nudną, ale kochającą rodziną. Obrazek sielanka jednym słowem.
Tutaj warto chybaby wspomnieć co nieco o mojej rodzinie. A więc moja rodzina odkąd sięgam pamięcią zajmowała się hodowlą pokemonów-starterów dla profesora Oaka. Moja mama, ze względu na swoją anielską cierpliwość i bardzo przyjazne nastawienie do pokemonów, zajmowała się tymi najbardziej płochliwymi lub nieśmiałymi. Tata z kolei, ze swoją stanowczością i opanowaniem, praktycznie idealnie nadawał się do poskramiania tych najbardziej niesfornych i nieposłusznych stworków. No, i jest jeszcze moja młodsza siostra, której zadaniem było utrzymywanie domu i całego obejścia w jako takim porządku.
Następnie chyba powinnam wspomnieć o okresie mojego dzieciństwa i dojrzewania. Cóż, tu też przeważnie wiało nudą. Jak każdy mały dzieciak musiałam chodzić do szkoły, aby posiąść chociaż trochę elementarnej wiedzy. Moja szkoła była niedużym budynkiem umieszczonym nieco poza wioską, do którego co rano ganiały gromadki dzieciaków również z okolicznych miejscowości. Z tego co pamiętam nie było nas zbyt dużo, jednak wystarczająco, aby nasi opiekunowie i wychowawcy nie cierpieli na brak zajęć. Wiadomo, jak to z małymi dzieciakami bywa- a to ktoś kogoś uderzył, a to pomazał obrazek… Najbardziej lubiłam lekcje o pokemonach. Mogłam godzinami słuchać o ich zwyczajach, miejscach występowania, ewolucjach… Przez całą podstawówkę nikt nie zwracał się do mnie inaczej niż Mała Encyklopedia. Chłonęłam wiedzę niczym gąbka i zapytana o jakiś szczegół dotyczący losowego pokemona bez wahania udzielałam prawidłowej odpowiedzi. Ot tak, bez zastanowienia, praktycznie instynktownie. Właśnie wtedy, jako ta Mała Encyklopedia, postanowiłam związać swe życie z pokemonami. Tak wiec z utęsknieniem czekałam na dzień, w którym mogłabym wyruszyć w swoją podróż po regionie.
Aż w końcu nadszedł TEN dzień. Dzień, w którym miałam zacząć inne życie. Wszystko wydawało się tak piękne, że nie wierzyłam, by coś mogło mi przeszkodzić. Ale niestety, było zbyt wspaniale, stanowczo za łatwo. Tata miał wypadek. Z wściekłym Nidokingiem w tle. Okres jego pobytu w szpitalu i dosyć długiej rehabilitacji wspominam prawdopodobnie jako najsmutniejszy. Wtedy po prostu musiałam zostać. Nie mogłam zostawić mamy oraz pięcioletniej wówczas siostry samych z całą robotą i domem na głowie. I tak moja wyprawa opóźniła się na prawie dwa lata. A potem szereg różnych, z pozoru nieistotnych wypadków, sprawił, że nie z tego ni z owego stuknęło mi 16 lat, a ja dalej przebywałam w rodzinnej wiosce. W końcu stwierdziłam, że ile można, spakowałam manatki i udałam się do profesora Oaka po swojego startera. I tu spotkało mnie bardzo niemiłe zaskoczenie- w tym wieku już nie kwalifikowałam się do otrzymania startera. Byłam totalnie załamana. Moja podróż życia skończyła się jeszcze zanim zdążyła się rozpocząć. W tym czasie, coraz więcej czasu spędzałam poza domem, włócząc się po lasach lub łąkach. Dość łatwo zjednywałam sobie dzikie pokemony, a ich obecność, pozwalała mi jakoś pogodzić się z brakiem własnego stworka. W sumie nic dziwnego, że mogło mieć to mniejszy lub większy wpływ na przełom, jaki pojawił się w moim życiu. Niemal z dnia na dzień odkryłam u siebie niezwykłą umiejętność- potrafiłam porozumiewać się z pokemonami. Dosłownie. Byłam jak dr. Doolittle wśród pokemonów.
Mniej więcej wtedy postanowiłam kontynuować naukę w Pallet. W końcu, świat nie potrzebuje samych trenerów i koordynatorów. W nowym otoczeniu i klasie byłam teoretycznie lubiana, ale w praktyce byłam spychana nieco na szkolny margines- w końcu byłam jedyną osobą bez jakiegokolwiek pokemona. Dodatkową niechęć u innych wzbudzał mój dar. Ludzie myśleli chyba, że nie mam nic do roboty poza słuchaniem ich pokemonów. Nie było więc nic dziwnego w tym, że szkolne przerwy spędzałam w samotności. Przynajmniej do pewnego czasu. W szkole pojawił się nowy uczeń. Z tego co udało mi się wyłapać z krążących po szkole plotek, osobnik ów miał przenieść się tutaj z Johto i dołączyć do mojej klasy. Przyznam, ze było mi to całkiem obojętne. Na początku delikwenta „obsiądą” klasowe primadonny, które krótko i dobitnie wyłożą mu z kim nie powinien się zadawać (ze szczególnym naciskiem na mnie). Wtedy dla mnie była to jedna osoba więcej do drwin i wyśmiewania się. Nawet nie miałam pojęcia, jak bardzo się pomyliłam. A zaczęło się od tego, że pewnego dnia po prostu do mnie podszedł…

---

- Hej, można?- chłopak wskazał ruchem głowy na miejsce obok mnie.
Uniosłam głowę znad podręcznika, który właśnie wertowałam.
- Jasne- odparłam, odsuwając swoje rzeczy i robiąc mu miejsce na zajmowanej przeze mnie ławce. Na mojej twarzy odmalowało się całkiem szczere zaskoczenie. Do tej pory niewiele osób chciało przebywać w moim towarzystwie. Na razie postanowiłam czekać na rozwój wypadków.
Tymczasem chłopak przysunął się bliżej i z ciekawością zerkał w moja stronę.
- Zaraz, ty czasem nie jesteś Gwen? Ta od pokemonów?- zapytał wesoło.
- Dobrze trafiłeś- odparłam.- A ty musisz być tym nowym, nie prawdaż?
- Zgadza się. Nazywam się Remington Smisse.
- Miło mi- odparłam i powróciłam do przerwanej lektury. W trakcie tej krótkiej wymiany zdań zdążyłam całkiem nieźle przyjrzeć się „nowemu”. Na pierwszy rzut oka był to wysoki, szczupły brunet, sprawiający wrażenie typowego zawadiaki. Poza tym, gość chyba lubił czerń i biel, bo nie dopatrzyłam się innych kolorów w jego ubiorze. No i oczywiście oczy. Duże, szare z tańczącymi w nich wesołymi iskierkami. Jak na razie sprawiał wrażenie miłego i sympatycznego. Ale w sumie jak każdy nowy uczeń.
Na razie siedziałam w milczeniu, sprawiając wrażenie skupionej na przeglądanym podręczniku. Już tyle czasu prawie nikt się do mnie nie odzywał, że praktycznie nie miałam pomysłów na podjecie jakiejkolwiek rozmowy. Jak się okazało po chwili o kwestie rozmów nie musiałam się martwić, bo mój nowy kolega spokojnie załatwił to za mnie.
- Wybacz, że zapytam tak prosto z mostu, ale ty na prawdę rozumiesz mowę pokemonów?
Zamknęłam książkę. Robiło się coraz ciekawiej…
- Owszem. W czymś ci pomóc?
- Ja… Tak. Znaczy NIE! Bo… Ech, ludzie coś tam gadają. Byłem po prostu ciekawy- chłopak wyglądał na nieco zakłopotanego. Najbardziej widać to było po delikatnym rumieńcu jaki pojawił się na jego policzkach. Uśmiechnęłam się lekko.
- Pewnie ci naopowiadali o mnie niestworzonych rzeczy, co? Jeśli chcesz, po lekcjach mogę ci dać mały pokazik moich możliwości. Prawdziwych, nie wymyślonych.
- Mogłabyś? Znaczy, wiesz, jeśli to nie kłopot…
- Żaden problem. Przejdziemy się w jakieś spokojne miejsce. Nie lubię gadać w tłumie.
Uśmiechnął się. Potem pogadaliśmy jeszcze chwilę o nieco bardziej przyziemnych sprawach. Prawdę mówiąc dawno nie czułam się taka… szczęśliwa? Tak, to chyba dobre określenie. Wreszcie pojawił się ktoś, kto rozmawiał ze mną swobodnie, bez względu na to co myśleli o tym inni. Już od dłuższego czasu nie wyczekiwałam tak dzwonka, zwiastującego koniec zajęć.
Po lekcjach razem z Remim wyszliśmy na miasto. Pokluczyliśmy chwilę ulicami, a następnie skierowali w stronę parku. Co prawda kręciło się tam zawsze parę osób, ale zwykle nikogo nie ciągnęło do jednych z jego starszych zakamarków. Najbardziej pewnym miejscem była stara, drewniana altana, którą tak pozarastały różne rośliny, ze była niemal niewidoczna wśród otaczających ją drzew. Nawet żwirowana ścieżka, która do niej prowadziła, praktycznie zarosła trawą. Tutaj bez przeszkód można było pogadać o czymkolwiek, bez obawy, że ktoś mógłby coś podsłuchać.
- Dobrze, tutaj raczej nikt nam nie będzie przeszkadzać- powiedziałam, przysiadając na starej ławce wewnątrz altany.
- Świetnie. W takim razie przedstawiam ci mojego przyjaciela. Pokaż się Toto!
Po chwili w altance zmaterializował się mały, niebieski krokodylek. Stworek z ciekawością rozglądał się po otoczeniu. W pewnym momencie, zatrzymał na mnie pełne ciekawości spojrzenie. Uśmiechnęłam się do pokemona.
- To Totodile, prawda? Bardzo ładnie się prezentuje. Widać, że jest zadbany i w świetnej formie- w czasie gdy mówiłam, wyciągnęłam do wodnego stworka dłoń. Pokemon powoli podszedł bliżej, wyraźnie zafascynowany moją osobą. Gdy był dostatecznie blisko, delikatnie podrapałam go po nosie.
- Staram się. Widzę, że cie polubił. To nieco u niego dziwne, zwykle najpierw gryzł, a dopiero później się przymilał. Właściwie, co powinienem teraz zrobić?
- Poproś niech coś powie. Najlepiej coś, o czym tylko wy dwaj wiecie.- odparłam stawiając Totodila na ziemi.
- Słyszałeś, Krokodylku? Opowiedz Gwen o czymś z Johto. Cokolwiek.
Stworek przechylił łebek, jakby nad czymś się zastanawiał. Po chwili z ogromnym entuzjazmem rozpoczął swój monolog. Przysłuchiwałam się mu w skupieniu, od czasu do czasu wtrącając krótkie „aha” lub „uhm”. Po paru minutach Totodile ucichł i zaczął przyglądać mi się wyczekująco.
- I co? Co powiedział?- chłopak w tym momencie wyglądał niczym kopia swego pokemona.
- Cóż, twój podopieczny całkiem obrazowo zarysował mi twoją przeszłość. Mówiąc oględnie wspomniał o kilku rzeczach. Mówił na przykład, o dniu, w którym dostałeś go od prof. Elma. Że już pierwszego dnia podróży zdążyliście narazić się paru innym trenerom. Mówił coś o jakimś pojedynku, z trenerką Chikority, niejaką Sari. Przegraliście, bo Totodile zgrywał zbyt pewnego siebie i dostał niezłe manto z Ostrym liściem w tle. Jak na razie masz jakieś zastrzeżenia?
- Nie, wszystko się zgadza. Mów dalej.
- Dobrze. Dalej było już nieco mniej kolorowo, jeśli mogę tak to określić. Twój Totodile, całkiem dokładnie opisał mi ciebie, twoja rodzinę i tym podobne.
- Co dokładniej…?- teraz Remi sprawiał wrażenie niespokojnego. Zerkał to na mnie to na swojego pokemona.
- Opowiedział mi, że wychowałeś się bez matki. Że tak naprawdę nie przeniosłeś się do Kanto z powodu pracy ojca. Uciekłeś od niego. Tak jak twój starszy brat zrobił to dużo wcześniej. Totodile mówił, że zatrzymałeś się u jakiejś ciotki, która niespecjalnie cię lubi. Że tylko sprawiasz wrażenie, jakby było wszystko w porządku. Że… Remi?
Chłopak do tej pory siedział obok zapatrzony we mnie. Z wyraźną fascynacją słuchał, czego dowiedziałam się od jego Totodila. Teraz siedział sprawiał wrażenie jakby był totalnie przygnębiony.
- Remi? W porządku? Wybacz, to moja wina. Nie powinnam była…
- Nie. To niczyja wina. Po prostu poznałaś prawdę. Trochę wcześniej niż miałem w zamiarze, ale to nic złego- w jednej chwili zmienił mu się humor.- Po prostu nie mogę wyjść z podziwu. Ty na prawdę je rozumiesz…
- Jeszcze w to wątpisz?- zaśmiałam się w odpowiedzi.

---

Mniej więcej tak wyglądały nasze pierwsze rozmowy. Teraz mam wrażenie, jakby tamte chwile były odległe o całe wieki. W tym czasie mocno się do siebie zbliżyliśmy.W między czasie wyszły na jaw inne jego sekrety, jak historia z pewną wiedźmowatą zielarką i efektem tegoż zdarzenia. W sumie ciężko byłoby mu się wytłumaczyć z niespodziewanej przemiany w kota, więc zwyczajnie mi wszystko wyłożył i wyjaśnił. Tak więc dobraliśmy się idealnie- względnie normalne dziewczę gawędzące z pokemonami i zresocjalizowany złodziejaszek przemieniający się w kota. Nic dziwnego, ze przychodziły nam do łbów rozmaite pomysły. Rany, czego myśmy nie wyczyniali! Spędzaliśmy razem praktycznie każdą wolna chwilę, nie ważne czy była to wspólna nauka do sprawdzianu, czy romantyczna przechadzka. Ot, tak po prostu. Nie było więc niczym dziwnym, że Remi stał się bardzo częstym gościem w moim domu. Na tyle częstym, że moja rodzina zaczęła go traktować niemal jak członka naszej familii. Było to na rękę w sumie dla każdego. Ja miałam wreszcie jakieś towarzystwo, rodzice kogoś do pomocy od czasu do czasu, a Remi mógł odpocząć od swojej wrednej ciotki. Mówiąc oględnie: cud, miód i orzeszki. Nie znaczyło to jednak, że po poznaniu Remiego, zaniechałam swoich wypraw „w odwiedziny” do dzikich pokemonów. Dalej odczuwałam brak własnego stworka. Na szczęście i ten problem miał się niedługo rozwiązać…
---

Razu pewnego, jak zwykle wybrałam się na jedną ze swoich przechadzek. Na początek, postanowiłam potuptać do pobliskiego, górskiego lasu, a potem zapuścić się nieco w jego wyższe partie. Doskonale znałam tutejsze lasy, więc nie obawiałam się, że może mi się coś stać. Zazwyczaj trzymałam się biegnącej przez las ścieżki, ale tym razem coś mnie podkusiło i zamiast zwykłym szlakiem, ruszyłam w „dzicz”. Po kilku minutach brnięcia przez krzaki usłyszałam chlupot wody. To oznaczało, że w pobliżu jest woda, a gdzie woda tam i pokemony. Raźnym krokiem ruszyłam w stronę źródła dźwięku i niedługo później znalazłam się nad brzegiem rwącego, górskiego potoku. Podeszłam do jednego z leżących na brzegu, dużych głazów. Coś leżącego obok niego zwróciło moja uwagę. Po szybkich oględzinach stwierdziłam, ze przypadkiem znalazłam jajo jakiegoś pokemona. Niestety, nigdzie nie było widać, żadnego potencjalnego rodzica owego jajka. Po chwili namysłu, ostrożnie je podniosłam. Niemal w tej samej chwili skorupka pękła i rozjarzyła się bladobłękitnym blaskiem. Teraz nie trzymałam w dłoniach jaja, ale małą, żywą istotkę- Dratini. Najprawdziwszą w świecie Dratini! Stworka tak rzadkiego, że przez niektórych uznawanego za legendę. Co prawda kiedyś babcia opowiadała mi, że dawniej spotykano w tych stronach Dragonairy oraz Dratini, ale nikt ich nie widział już od bardzo dawna. Aż do tej chwili. Właśnie patrzyła na mnie para dużych, ciemnych ocząt. Ich właścicielka była wyraźnie zaciekawiona moją osobą i uważnie śledziła każdy element mojej anatomii.
- Hej, maleńka. Wygląda na to, że jesteś tu sama…
W odpowiedzi Dratini wtuliła się we mnie i znacząco na mnie popatrzyła.
- No tak, jestem jeszcze ja- uśmiechnęłam się do tej pociesznej istotki. Rozejrzałam się po najbliższej okolicy- Ale wiesz, ja miałam na myśli inne pokemony, takie jak ty. Szczerze wątpię, aby udało nam się jakiegoś spotkać. W takiej sytuacji, chyba mogłabym cię przygarnąć, co o tym myślisz?
Dratini zmierzyła mnie uważnym spojrzeniem. Po chwili jej poważną mordkę rozjaśniło coś na kształt uśmiechu i pokemon kilka razy kiwnął łebkiem. Dopiero po kilku minutach dotarło do mnie co właśnie się stało. Nie dość, że znalazłam super rzadkiego pokemona to jeszcze zechciał on ze mną pozostać. Uradowana, pogłaskałam swoją nową podopieczną. Ale się ludzie zdziwią…
Niestety z chwilowego zamyślenia wyrwał mnie niepokojący odgłos, przypominający brzęczenie wściekłej osy. Od razu rozpoznałam zbliżające się Beedrille. Stwierdziłam, ze musimy jak najszybciej opuścić to miejsce. O ile z innymi pokemonami mogłam cokolwiek przedyskutować, o tyle z Beedrillami było całkowicie na odwrót- kompletnie nic nie dawały sobie przetłumaczyć. Pospiesznie ruszyłam miedzy drzewa, przytulając do siebie Dratini. Kiedy później się odwróciłam, w miejscu gdzie znalazłam jajo kręcił się rój Beedrillów. Przyspieszyłam kroku. Mimo dzielącej nas odległości od wiecznie wściekłych pokemonów- os, nie chciałam ryzykować tym, ze mogą mnie zauważyć. I byłabym tak sobie spokojnie szła, nie szkodząc nikomu… Ale to byłoby stanowczo za łatwo. Musiałam, kurde po prostu musiałam przypadkiem natknąć się na samotnego Beedrilla. Z początku stałam bez ruchy naprzeciw świdrującego mnie wzrokiem pokemona. Jeden niewłaściwy ruch i może zaboleć…
- Tini!- zawołała wesoło Dratini, wychylając się w stronę Beedrilla. I to był błąd. Niby takie nic, ale wystarczyło, aby wpienić tę przerośniętą osę. Dziki pokemon w jednej chwili rzucił się mnie, próbując użyć Ciosów Furii. Na szczęście dla mnie, w porę rzuciłam się do ucieczki. Rany, chyba nigdy w życiu nie biegłam tak szybko jak wtedy. Co z tego, ze po kilku minutach, Beedrill dał sobie spokój z pogonią. Biegłam niemal do samiutkich drzwi mojego domu, tuląc do siebie przerażoną Dratini.
Później akcja potoczyła się praktycznie sama. W domu wszyscy byli zaskoczeni przytachanym przeze mnie pokemonem. Dratini dość szybko udało mi się uspokoić, ale chyba nigdy nie wyzbędzie się strachu przed Beedrillami. Nadałam też imię swojej podopiecznej- Perła, ponieważ uznałam, że najbardziej do niej pasuje. Następnie razem z rodzinką udałam się do profesora Oaka. Po długich namowach, zgodził się wydać mi pięć pustych Pokeballi oraz osobisty Pokedex. Byłam przeszczęśliwa. Przed wyruszeniem w podróż, tata zaoferował się pomóc mi w podtrenowaniu swojego pokemona. W końcu Perła powinna mieć równe szanse, tak jak inne pokemony startery. Kilka dni później ruszyłam w swoją podróż po regionie nie dość, że w towarzystwie własnego pokemona, to jeszcze razem ze swoim chłopakiem.

---

Po wielu szalonych przygodach w moim życiu nastąpił kolejny przełom. Znalazłam się pod wpływem klątwy, a potem za sprawą tajemniczego rytuału... zyskałam smoczą formę!Właściwie podoba mi się mój nowy wygląd. Jestem wtedy dosyć spora- mój łeb znajduje się gdzieś w okolicach 3m wysokości od ziemi, a od czubka nosa do końcówki ogona mierzę grubo ponad 6 metrów. Dochodzą do tego skrzydełka dość konkretnej rozpiętości, która dorównuje (a może nawet trochę przewyższa) długości mojego ciałka. Calutką mnie pokrywają wtedy śliczne czerwonawo-pomarańczowe łuski. Co prawda mam je bardzo krótko, ale już je uwielbiam! Mają taki miły dla oka kształt i całkiem ładnie połyskują kiedy się ruszam. No i przede wszystkim stanowią całkiem niezłą ochronę przed... chyba przed bardzo wieloma rzeczami. Jeszcze nie wiem, nie było okazji sprawdzić.
Nie mam pojęcia jakimi zdolnościami może dysponować moje nowe ciało. Tak na logikę pewnie większą siła i wytrzymałością, a dzięki skrzydłom również możliwością lotu. Na razie jednak potrafię się zaplątać we własny ogon i minie jeszcze duuuużo czasu nim ogarnę wszystko co i jak i dopiero potem zabiorę się za odkrywanie jakichś nowych umiejętności. Jedno jest pewne- zapowiada się wiele epickich przygód z odkrywaniem tego wszystkiego!

***


_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-02-09, 21:25, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2814
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-14, 20:14   


Towarzysze:
~ Remington "Remi" Smisse - Remi przeniósł się do Kanto z regionu Johto. Początkowo tłumaczył przeprowadzkę zmianą pracy jego ojca, ale tak na prawdę uciekł od rodzica. Mówiąc najprościej, mamy tu do czynienia z klasycznym obrazkiem ojca- pijaka, z tą tylko różnicą, że pijaczenie rozpoczynało się kiedy pan Smisse wracał z pracy i przekraczał próg domu. Ojciec Remiego w ciągu dnia sprawiał wrażenie poczciwego biznesmena, a wieczorami tłukł chłopaka pod byle pretekstem. Ponoć ojczulek przed narodzeniem młodszego syna był kompletnie nie do poznania- wzór ojcostwa i cnót wszelakich. Trudno zgadnąć czemu pała do Remiego nienawiścią. Matka chłopaka nie żyje, a starszy brat, który do tej pory bronił go przed ojcem, dość dawno opuścił rodzinny dom i słuch po nim zaginął. Jako dziecko, Remi zmuszony był do kradzieży i z wielkim trudem oduczył się tego "procederu". Nawet teraz zdarza mu się przypadkiem podwędzić jakiś drobiazg, ale zwykle jasno daje do zrozumienia, że wcale tego nie chciał. Początkowo, w Kanto, mieszkał u swej zrzędliwej ciotki na obrzeżach miasteczka Pallet, ale w miarę pogłębienia znajomości z Gwen, zadomowił się u dziewczyny. Jest rówieśnikiem Gwen. Ma niesamowite poczucie humoru- Gwen nie ma takiego "smutnego dnia", z którego to chłopak by jej nie wyciągnął. Remi szybko przystosowuje się do nowych sytuacji. Jest niezwykle wygadany i praktycznie zawsze wyłga się z kłopotów. Jego największymi wadami są lenistwo i bałaganiarstwo, ale próbuje na tym nieco pracować. Generalnie stroni od ludzi, ponieważ, jak sam uważa, ich towarzystwo go irytuje i do szczęścia wystarczy mu jego dziewczyna oraz jej rodzina. Może to też być skutek pewnej przygody z dzieciństwa, ze starą, wiedźmowatą zielarką w tle. Historia długa i zawiła, ale jej skutek był taki, że staruszka rzuciła na niego pewien nico problematyczny urok. Remi zamienia się w kota. Czarnego, pociesznego mruczka, który po przemianie sprawia, że chłopak momentalnie staje się praktycznie bezbronny. Najczęściej jest to przemiana raptowna i niekontrolowana i o tyle nieprzyjemna, że tak na prawdę nigdy nie wiadomo kiedy go "odkoci". Z tym jest rozmaicie- czasem przemiana trwa kilka minut, innym razem kilka godzin, a czasami trzyma nawet kilka dni. Dlatego nasz poczciwiec w podróżowaniu z Gwen widzi pewne wyjście z tej sytuacji- może w trakcie wędrówki, uda mu się zdjąć kłopotliwe zaklęcie, albo chociaż nauczyć się nad nim panować. Ponadto, chłopak chciałby się dowiedzieć co stało się z jego bratem Martinem i gdzie teraz przebywa.
Pokemony Remiego: Feraligatr zwany Toto, wiecznie radosna Nidoran Nicol, nieco kapryśny Houndoom Flame, Lopunny, Eternal Floette oraz wyraźnie tajemnicza Eevee.

---

Rodzina:

Rodzice:
Sara Brown- matka, była koordynatorka, pochodzi z Hoenn. Sympatyczna, miła i bardzo pomocna. Poratuje każdego, jeśli się ją o to poprosi. Kocha pracę z pokemonami, wkłada w nią wiele serca. Jest "środkową" pod względem wieku swoich dwóch sióstr. Ma jeszcze starszego przyrodniego brata. Co ciekawe, posiada żyjącą i całkiem żwawą babcię.
Mark Brown- ojciec, były trener, pochodzi z Johto, ale przeniósł się do Kanto na długo przed ślubem. Obecnie pomaga tresować pokemony-startery dla profesora Oaka. Przeżył groźny wypadek, po którym, ze względu na rozległe obrażenia, do końca życia będzie mu dokuczała lewa noga. Stanowczy i pewny siebie, mimo wszystko chce uchodzić za w pełni samodzielnego i niezależnego. Choć na zewnątrz wydaje się szorstki, jest naprawdę sympatyczny. Ma dwóch braci- starszego i młodszego oraz młodszą siostrę.

Anna Brown- młodsza siostra Gwen, obecnie ma 15 lat. Na dziesiąte urodziny dostała swojego pierwszego podopiecznego- Eevee'ego o wdzięcznym imieniu Puszek. W przeciwieństwie do swojej siostry, nie pali się tak bardzo do opuszczania domu. Na razie zawzięcie trenuje, aby w przyszłości zostać wybitną koordynatorką. Generalnie jest roztrzepana i "żyje w biegu", przez co łatwo zapomina o wielu rzeczach. Ponadto jest uparta jak osioł i bardzo rzadko daje sobie cokolwiek przetłumaczyć. Chyba, że zabierze się za to jej ojciec. Cóż, pan Brown ma zazwyczaj dosyć mocne argumenty... Nie przepada za wizytami swoich kuzynów, za to uwielbia odwiedzać swoją prababcię.

Lambert i Emma, Dorotha i Felix, Maria i Sam, Jacob- pradziadkowie Gwen, odpowiednio od strony ojca i matki. Wszyscy nie żyją, a Gwen nawet ich nie pamięta

Rosemary Smith- jedyna żyjąca prababcia Gwen, nestorka rodu. W rodzinie figuruje jako "Babunia" lub "Babcia Rose". Chociaż ma już bite 103 lata jest niesamowicie żwawa i żywotna. Przez dłuższy czas ciężko było ją określić... aż do premiery 4 części "Epoki Lodowcowej". Okazało się , że Babunia jest toćka w toćkę jak babcia Sida. Jest tak samo pyskata, tak samo łobuzuje oraz... również ma swojego Skarbeńka. W przypadku Babuni jest to oczywiście Wailord, pływający sobie w morzu tuż za jej posiadłością. Babunia dorobiła się w przeszłości i teraz żyje sobie spokojnie w wielkiej willi na wybrzeżu w okolicach Petalburgha w regionie Hoenn.

Henry, Louis, Harold- nieżyjący dziadkowie Gwen

Hubert Brown- dziadek Gwen, stateczny staruszek, który uwielbia wędkować, mieszka w Lilycove w regionie Hoenn razem ze swoją żoną Christine i jej bratem Eric'em.

Christine Brown- żona Huberta, siostra Erica i babcia Gwen od strony ojca. Otwarta i prostolinijna starowinka, która nie zwykła owijać w bawełnę i chlapnie ci w twarz nawet najgorszą prawdę. Wydaje się, że to ona rządzi w domu, bo jako jedyna ogarnia hobby męża i manię brata.

Eric Stone- brat Christine, stary kawaler. Ma swego rodzaju manię na punkcie przygarniania bezpańskich i zabiedzonych pokemonów. Gdyby nie siostra, pewnie zamieniłby dom w jedno wielkie schronisko. Udało mu się jednak wynegocjować stałą opiekę nad czwórką stworków, z czego dwa Arcanine'y są bardziej zwierzakami obronno-stróżującymi, a Lillipup i Skitty pieszczoszkami domowymi.

Eleonora Smith- babcia Gwen, przyjemna starowinka, której czasami zdarza się przysnąć w trakcie rozmowy. Mieszka ze swym synem Maxem w Opelucid, w regionie Unova

Max Smith- pierwsze dziecko Eleonory z jej małżeństwa z Haroldem. Ma 3 młodsze, przyrodnie siostry. Aktualnie jest kawalerem. Przyjemny facet, z którym można pogadać o wszystkim i o niczym- bardzo dobrze słucha i umnie doradzić. Mieszka w Opelucid, opiekując się matką.

Theresa Smith- najstarsza z trójki córek Eleonory z drugiego małżeństwa. Stara panna, skupiona na swojej karierze. Dość zgryźliwa, ale do wytrzymania. Mieszka w Pastorii, w regionie Sinnoh

Maya Long- najmłodsza z trójki córek Eleonory, żona Toma, matka Amy i Kay'a. Bardzo przyjemna z charakteru, ulubiona ciocia Gwen i Anny. Często zabierała dziewczyny na różne szalone eskapady. Praktycznie niemożliwe jest wyprowadzenie jej z równowagi- nawet najgorszą upierdliwość potrafi obrócić w żart. Wszyscy mieszkają w regionie Kalos w Lumiose.

Tom Long- mąż Mai, ojciec Amy i Kay'a. Dość rubaszny, ale tak do wytrzymania. Gwen traktuje go bardziej jak takiego pajacującego kumpla niż "wujka". Najczęściej można go zobaczyć kiedy opiekuje się dziećmi.

Amy Long- ma 3 latka, strachliwa i płaczliwa. Jedynie możliwość porządnego ubrudzenia się wywołuje u niej uśmiech.

Kay Long- ma 5 lat. Uparciuch, lubi postawić na swoim. Czasem przywłaszcza sobie cudze rzeczy- głównie po to aby je popsuć.

Samantha Cove- młodsza siostra ojca Gwen (najmłodsza z całego rodzeństwa), żona Thomasa oraz matka Harrego i Bena, spodziewa się też 3 dziecka. Stateczna pani domu z nutką artystyczną. Jest malarką i praktycznie cały dom jest zastawiony jej "dziełami". Głównie dlatego, że żal jej wyprzedawać swoje obrazy- takim sposobem zajmują w zasadzie każdy kąt. Wszyscy mieszkają w Snowbelle, w regionie Kalos

Thomas Cove- mąż Samanthy, ojciec Bena i Harry'ego. Generalnie miły, ale czasami zdarzają mu się gorsze dni (kiedy uczniowie zalezą mu za skórę), wtedy zrzędzi niemiłosiernie. Pracuje jako nauczyciel fizyki w gimnazjum.

Harry i Ben- bliźniaki, synowie Thomasa i Samanthy. Mają po 13lat. W wiadomy dla bliźniaków sposób dogadują się między sobą tak, że inni nie zawsze wiedzą o co im chodzi. Obaj przejawiają zainteresowania techniczne i najczęściej grzebią przy jakichś swoich "wynalazkach". Gwen nawet ich lubi, ale jej siostrę doprowadzają do szału.

Robert Brown- starszy brat ojca Gwen, mąż Sashy, ojciec Kate. Gwen określa go jako najbardziej zramolałego osobnika w rodzinie. Nic mu się nie podoba, nic mu nigdy nie pasuje, wiecznie zrzędzi, non stop wymyśla jakieś nowe zakazy, nakazy i obowiązki... Aż dziwne, że jeszcze nie dali sobie z Gwen po mordzie, bo nie cierpią się nawzajem i wiecznie sobie dogryzają. Co ciekawe jej siostrę traktuje normalnie. Generalnie Gwen omija go szerokim łukiem i traktuje z suchą uprzejmością (co działa w obie strony). Razem z rodziną mieszkają w Johto w Blackthorn.

Sasha Brown- żona Roberta, matka Kate. W przeciwieństwie do męża, jest nawet przyjemna. Cierpi na swego rodzaju manię czystości- praktycznie na każdym rodzinnym zjeździe musi coś komuś wysprzątać. Lubi nosić stroje nawiązujące do epoki wiktoriańskiej oraz generalnie wszelakie stroje w "starszych" i stonowanych stylach. Ostatnio upodobała sobie kimona.

Kate Brown- córka Roberta i Sashy, ma 20lat. Podobnie jak Gwen jest trenerką, ale z nieco większym dorobkiem życiowym, ze względu na dużo wcześniej rozpoczętą podróż. Aktualnie podróżuje po Unovie, zajęła 3 miejsce w Lidze Johto. Generalnie obie z Gwen całkiem dobrze się dogadują.

Tony Brown- młodszy brat ojca Gwen. Bardzo sympatyczny, pracuje jako trener na siłowni. Aktualnie kawaler, ale zaliczył już kilka randek, z tym że "to jeszcze nie to". Mieszka w Azalea Town w regionie Johto.

---

Towarzystwo z wcześniejszej "oryginalnej" linii czasowej:

~ Bursztynek - uroczy piesełek, którego Gwen otrzymała od wróżek, które poratowała kiedyś w czasie hecy w innym wymiarze. Skubane musiały się jakoś wywiedzieć o jej zaręczynach oraz zaciążeniu, bo pojawienie się tego uroczego Rudopieska zbiega się z tym okresem. Psiak jest uroczy, mięciutki, uroczy, inteligentny i jeszcze raz uroczy. I cieplutki! I ma zimny, mokry nosek! I...

~ Annie - Rotom-dex. Annie jako Shiny Rotom, wniknęła do niedziałającego Pokedexu, który dziewczyna znalazła w jaskini Ninetales. Istota raczej z gatunku zarozumiałych i zadufanych w sobie. Kapryśna, lubi postawić na swoim, a przy okazji zgnoić wszystkich w swym otoczeniu i udowodnić jacy to są durni. Czasem robi na złość Gwen, praktycznie na każdym kroku wypomina dziewczynie jaką to jej zrobiła łaskę, dołączając do niej. Delikatna na ból, więc ostrożnie z kablem od ładowarki. Lubi być ładowana w świetle księżyca. Jakkolwiek męcząca i wkurzająca, poratuje swoich w razie potrzeby... zazwyczaj.

~ Lily - starsza córka Gwen i Remiego, w swej smoczej formie. Na co dzień spokojne niemowlę lubiące pospać. Ma przecudnej urody oczęta w kolorze szafirów.

~ Rose - młodsza córka Gwen i Remiego, w swojej smoczej formie. Na co dzień jest nieco żywszym niemowlęciem niż swoja siostra. Ma przecudnej urody oczęta w kolorze ametystów.

***


_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-02-09, 21:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2814
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-14, 20:15   

Pokemony w drużynie:

Dragonair
Imię: Perła

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Dratini (30lvl) -> Dragonair (Everstone)
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Wrap, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage, Slam, Agility, Dragon Tail, Aqua Tail, Dragon Rush, Safeguard, Dragon Dance, Outrage, Hyper Beam
B: Extreme Speed, Aqua Jet, Water Pulse, Mist, Mimic, Whirlpool, Supersonic, Horn Drill, Incinerate, Swift, Dragon Breath, Secret Power, Endure, Water Gun
TM: Ice Beam, Thunderbolt, Attract, Thunder, Flamethrower, Substitute, Hail, Fire Blast, Protect, Toxic, Light Screen, Brutal Swing, Blizzard, Hidden Power (Fairy), Sunny Day, Rain Dance, Round, Swagger, Facade
MT: Iron Tail, Draco Meteor, Shock Wave, Snore
HM: Surf, Waterfall
Charakter i historia: Jeszcze jako jajko, została znaleziona przez Gwen nad brzegiem górskiej rzeki. Nieco różni się od "siebie" z poprzedniej ewolucji. Dalej obawia się Beedrillów, ale już w dużo mniejszym stopniu niż kiedyś. Łączy ją bardzo silna więź z Gwen. Jako Dragonair, Perła stała się dumną i pewną siebie smoczycą, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Teraz jeszcze chętniej bierze udział w pojedynkach. Stara się zawsze wypełniać polecenia Gwen, ale czasem zdarza się jej wtrącić swoje trzy grosze.
Umiejętności: Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma: Shell Bell - za każdym razem, gdy Pokemon posiadający ten przedmiot zada obrażenia, leczy 1/8HP od zadanych obrażeń.
Historia właścicieli: Gwen Brown (KP Gwen)

Lugia
Imię: Shinonome

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Lugia
Zadowolenie: 15/100
Ataki: Whirlwind, Weather Ball, Gust, Dragon Rush, Extrasensory, Rain Dance, Hydro Pump, Aeroblast, Punishment, Ancient Power, Safeguard, Recover, Future Sight, Natural Gift, Calm Mind, Sky Attack
B: Twister, Telekinesis, Air Cutter, Mud-Slap, Ominous Wind, Nightmare, Swift, Brine, Whirlpool, Defog, Mimic, Zap Cannon, Hurricane
TM: Hyper Beam, Flash, Blizzard, Return, Rock Smash, Aerial Ace, Sleep Talk, Psyshock, Shadow Ball, Thunderbolt, Earthquake, Hidden Power (Fire), Ice Beam, Steel Wing, Sky Drop, Psychic, Protect
MT: Tailwind, Iron Tail, Icy Wind, Water Pulse, Wonder Room, Earth Power, Shock Wave, Signal Beam, Giga Drain, Hyper Voice, Aqua Tail, Dragon Pulse, Zen Headbutt
HM: Fly, Surf, Strenght, Waterfall
Charakter i historia: Od wielu lat Lugia żyła pod postacią czarnego smoka w świecie stworzonym przez tajemniczą dziewczynkę, która zwabiła ją tam prośbą o pomoc, a następnie upoiła ją wonią Smoczego Kwiatu. Od tamtej pory krzywdziła każdą nową Alice, aż do czasu przybycia Gwen, która z pomocą swoich pokemonów pokonała smoka, a tym samym uwolniła Lugię z czaru. Jako pokemon jest bardzo uczuciowa, pomocna, miła oraz cholernie inteligentna. Nienawidzi krzywdy innych, dlatego zawsze przychodzi na pomoc potrzebującym. Również przez to, że spędziła tak wiele lat w innym świecie, zapomniała jak wygląda zwykły. Zachwyca się każdą rzeczą, którą dokładnie ogląda. Poznaje w ten sposób swój dawny dom na nowo.
Umiejętności: Multiscale - Kiedy Pokemon ma maksymalną ilość HP, otrzymuje o połowę mniej obrażeń.
Trzyma: Shell Bell - za każdym razem, gdy Pokemon posiadający ten przedmiot zada obrażenia, leczy 1/8HP od zadanych obrażeń.
Historia właścicieli: Gwen Brown (KP Gwen)

Alola Ninetales
Imię: Nine

Poziom: 59,5
Typ:
Ewolucja: Alolan Vulpix (Ice Stone) -> Alolan Ninetales
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Powder Snow, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Ice Shard, Confuse Ray, Icy Wind, Payback, Mist, Feint Attack, Hex, Aurora Beam, Extrasensory, Safeguard, Ice Beam, Imprison, Blizzard, Grudge, Captivate, Sheer Cold, Dazzling Gleam, Nasty Plot,
EM: Moonblast, Freeze-Dry
SM: Celebrate
B Iron Tail, Ominous Wind, Ember, Incinerate, Mimic, Swift, Fire Spin
TM: Protect
Charakter i historia: Ninetales urodziła się i wychowała w sercu dżungli. Gdy osiągnęła odpowiedni wiek, objęła władzę nad liściastym królestwem. Pełna gracji i wyrachowania, uczyniła niebezpieczny gąszcz, spokojnym i błogim rajem, w którym tylko nieliczni łamią prawo, zaś inni żyją w zgodzie z naturą. W zamiłowaniu do sekretów i magii, przy pomocy wróżkowej magii, stworzyła kryjówkę za wodospadem, przed którym zaklęła jeziorko, by prawe i czyste stworzenia mogły bez problemu stąpać po jego tafli. Spędzając ciche dni na plaży, spotkała na niej Persiana. Para zakochała się w sobie od pierwszego spojrzenia i od tamtej pory nigdy się nie rozdzielają. Planowali założyć nawet wspólnie rodzinę, niestety plany te uległy zmianom, kiedy Ninetales zgodziła się towarzyszyć Gwen w powrocie do ukochanego. Uradowana faktem możliwości zwiedzenia świata, stara się stać lepszym pokemonem, bowiem przez jej zaślepienie skrzywdziła swoją trenerką. Jako, że Ninetales urodziła się zwykłym lisem, a stała się polarnym lisem za pomocą magii, rozumie mowę zwierząt, a także jest w stanie rzucać zaklęcia. Jednym z nim było stworzenie sukni Gwen, którą jednak ta zniszczyła bez większego oporu. Zwieńczając historię Ninetales nie można zapomnieć o wspomnieniu o jej zamiłowaniu do arbuzów. Czasami można nawet ujrzeć ją z arbuzowym kaskiem na głowie. Kto wie czemu to robi.
Umiejętność: Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: Never-Melt Ice - Podnosi moc ataków typu lodowego o 20%.
Historia właścicieli: Gwen Brown (KP Gwen)

Mega Shiny Lucario
Imię: Kai

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Riolu(Szczęście) -> Lucario (Mega Stone) -> Mega Lucario
Zadowolenie: 100/100
Ataki: , Endure, Reversal, Screech, Copycat, Nasty Plot, Final Gambit, Extreme Speed, Dragon Pulse, Close Combat, Foresight, Quick Attack, Detect, Metal Claw, Counter, Feint, Power-Up Punch, Swords Dance, Metal Sound, Bone Rush, Quick Guard, Me First, Aura Sphere, Calm Mind, Heal Pulse,
B: Vacuum Wave, Bullet Punch, Cross Chop, Blaze Kick, Meteor Mash, Swift
TM: Shadow Ball
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Niezwykle waleczny. Posiada duszę wojownika, ale też i serce kochanka. Jest romantyczny i kochający. A swoją nową trenerkę darzy wielkim uczuciem. Bardzo dobrze dogaduje się z Shiny Infernapem, ponieważ wyznają te same poglądy i ideały.
Umiejętnośś:Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Gwen Brown (KP Gwen)

Alola Marowak
Imię: Neirin

Poziom: 65
Typ:
Ewolucja: Cubone (Alola Dusk Stone) -> Marowak
Zadowolenie: 94/100
Ataki: Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage, False Swipe, Thrash, Fling, Stomping Tantrum, Endeavor, Double-Edge, Retaliate, Bone Rush, Flame Wheel, Hex, Will-O-Wisp, Shadow Bone,
EM: Skull Bash, Iron Head, Double Kick
B: Fire Punch, Thunder Punch, Ancient Power, Water Gun, Fury Cutter
TM: Ice Beam, Sunny Day, Protect
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Marowak, jako młoda panna mieszkała razem ze swoją trenerką, Veronicą. Po wspólnym życiu z nią pozostały jej jedynie wspomnienia i naszyjnik kobiety, który stanowi dla niej prywatny skarb. Krótko po śmierci trenerki, Marowak została porwana przez tubylców w Aloli, gdzie po spłodzeniu pierworodnego, dziki lud zamknął ją w klatce. Wiedząc, że prędko z niej nie wyjdzie, zapieczętowała się za pomocą płomieni z kości. W czasie hibernacji była świadoma wszystkiego, widziała i słyszała cierpienie innych samic, również pozbawionych dzieci. Kilka dni przed ratunkiem, brak ognia na kości zerwał pieczęć, przywracając Marowak do rzeczywistego świata. Nie wiadomo ile lat przebywała ona pod jej działaniem, ale na pewno był to długi okres, bowiem na jej ciele widać lekkie zmarszczki. Z wiedzy na temat tego gatunku można wywnioskować, że ma około czterdziestu lat. Pozbawiona kurzu i pyłu z ciała, ukazała swoją nieco odmienną formę. Jej nowy płomień na kości jest bardziej niebieski, a jej ciało mroczniejsze i ciemniejsze od pobratymców. Mimo tego nie jest formą shiny. Pod opieką Gwen ma nadzieję na lepsze i szczęśliwsze życie. W duchu wierzy, że jej syn żyje i kiedyś ją odnajdzie. Z dziecięcych lat pozostała jej jedynie miłość do słodyczy. Oprócz tego chce po prostu na nowo cieszyć się życiem i przeżyć je, nie patrząc wstecz.
Umiejętność: Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma: Soothe Bell - Podwaja zdobyte szczęście Pokemona trzymającego ten przedmiot.
Historia właścicieli: Gwen Brown (KP Gwen)

Vileplume z Valencii
Imię: Cząber

Poziom: 64,5
Typ:
Ewolucja: Oddish (21lvl) -> Gloom (Leaf Stone) -> Vileplume
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Absorb, Growth, Sweet Scent, Acid, Poison Powder, Stun Spore, Sleep Powder, Mega Drain, Lucky Chant, Moonlight, Giga Drain, Toxic, Natural Gift, Petal Blizzard, Grassy Terrain, Petal Dance, Aromatherapy, Moonblast,
B: Mimic, Razor Leaf, Secret Power, Reflect, Nature Power, Strength Sap, Tickle
F: Teeter Dance
TM: Hidden Power (Ground), Protect
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Oddish swoją niezdarnością i ciamajdowatością jednych wzrusza, a innych nieco irytuje. Zwłaszcza, gdy doda się do tego jego wrodzone zapominalstwo. Cóż poradzić, taki się już urodził i chociaż próbuje stać się bardziej zaradny, kiepsko mu to idzie. Ale ma jeden niepodważalny talent - niesamowity smak. Zna się na jedzeniu jak mało kto i nawet bez próbowania doskonale wie, co dodać do danej potrawy, aby była smaczniejsza. Najbardziej lubi owoce, a zwłaszcza jagody.
Umiejętność: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Gwen Brown (KP Gwen)

~~~


Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami | Dolary

~~~

Rozpiska ataków- kolejność i legenda:

Ataki - Wynikające z poziomu
EM - Egg Move
SM - Special Move (sporadycznie)
B - Comiesięczny bonusowy atak
F - Bonusowy atak z Florysty (tylko u trawiastych pokemonów)
TM - Ataki z TM
MT - Ataki z MT
HM - Ataki z HM


~~~
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown Wczoraj 23:14, w całości zmieniany 37 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2814
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-14, 20:15   

Zawartość plecaka:
Główne:
- 2.134.578$
- Pokedex


Poboczne:
- Aparat
- Sprzęt górniczy
- Wędka
- Namiot
- 2x Śpiwór
- Lina
- Koc
- 2x Latarka
- 3x PokeFlet
- Komórka
- 3x Apteczka
- Pamiętnik
- Parasol
- Pokenav
- Skrzynka na TM
- Woreczek na Berry
- Lornetka
- Portfel
- Telefon komórkowy i ładowarka
- Scyzoryk
- Szampon
- Dezodorant
- Grzebień
- Szczoteczka do zębów

Jedzonko:
- 16x kanapki
- 39x Woda mineralna
- Ciastko
- 3x Herbata
- 73x Muffinka
- 3x Por
- Jogurt do picia
- Udko z kurczaka
- 10x Owoce (5x jabłko, 4x banan, 2x brzoskwinia, 2x gruszka)
- Wytrawne Wino
- Miód
- 5x owoce w puszce
- Majonez
- Wafle ryżowe
- Paczka ciastek
- Ciasto dyniowe (u poków +50 do zadowolenia)

Karmy dla pokemonów:
- 1kg karmy dla pokemonów typu smoczego
- 1kg karmy dla pokemonów typu normalnego
- 61kg karmy dla pokemonów
- 140kg zwykłej poke-karmy

Balle:
- 2x szklany Pokeball
- 4x Masterball
- 10x Ultraball
- 10x Greatball
- 29x Pokeball
- Luxuryball
- Lureball
- 2x Beastball

Medykamenty:
- 2x Super Potion
- 4x Hyper Potion
- 3x Max Potion
- 3x Max Revive
- 5x Full Restore
- 3x Antidote
- 2x Awakening
- Full Heal
- 2x Burn Heal
- 5x Revive
- 2x Femimascu
- Big Malasada
- Shiny Proszek
- 385x Rare Candy

Jaja i skamieliny:
- Jajo Sigilypha (10% Shiny)
- Jajo Oricorio (Pau Style)
- Jajo Pansage (EM: Magical Leaf)
- Jajo Stantlera (EM: Megahorn)
- Jajo Sezonowego Zigzagoona (Wiosna)
- Jajo Voodoo Buneary
- Jajo Parasa
- Jajo Pinsira
- Jajo Sandygasta
- Jajo Oddisha
- Jajo Mime Jr.
- Jajo Klona Shellosa (ten różowy)
- Jajo Klona Shroomisha
- 6x Jajo Scatterbuga (dwa z nich mają EM: Rage Powder)
- Jajo Stunfiska (10% Shiny)
- Jajo Delibirda
- Jajo Vanilite (EM: Magnet Rise)
- Jajo Comfey (EM: Lucky Chant)
- Jajo Bruxish
- Jajo Narama (event u Kyuu)
- Jajo Phlaska
- Jajo skrzydlatej Blitzle (EM: Double Kick)
- Jajo Applina (100% Shiny)
- Jajo Milcery
- Fozzilized Bird
- Fossilized Dino
- Claw Fossil

Przedmioty do trzymania dla pokemonów:
- Air Baloon - uodparnia Pokemony na ataki typu ziemnego.
- 5x Black Sludge - Jeśli pokemon trzymający posiada typ lub podtyp trujący, leczy 1/16 maksymalnego HP co turę. Jeśli pokemon trzymający ma typ inny od trującego traci 1/16 maksymalnego HP co turę.
- 4x Bright Powder - zwiększa zdolność do uniku o 10%.
- 2x Damp Rock - Przedłuża długość deszczu wywołanego przez Rain Dance oraz przez zdolność Drizzle z 5 do 8 tur.
- 2x Eviolite - Podnosi obronę i specjalną obronę pokemona o 50%, gdy ten nie znajduje się na ostatecznej formie ewolucyjnej.
- 5x Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.
- 3x Grip Claw - Każdy atak-pułapka (np. Bind, Wrap, Fire Spin) pokemona ma zapewnioną długość maksymalną [7 tur].
- Heat Rock - przedłuża długość słonecznej pogody wywołanej przez Sunny Day oraz przez zdolność Drought z 5 do 8 tur.
- 6x Leftovers - co turę leczy 1/16 maksymalnego HP pokemona.
- 2x Life Orb - Podnosi siłę ataku o 30%, jednak przy każdym użyciu ataku zabiera 10% max. HP Poka. Kula nie zadaje obrażeń tylko wtedy, gdy pokemon jest chroniony przez Magic Guard albo Sheer Force (umiejętności).
- 2x Light Clay - przedłuża efekty wywołane przez Light Screen oraz Reflect z 5 do 8 tur.
- 2x Lucky Punch - Jeśli przedmiot ten jest trzymany przez Chansey, jej szansa na cios krytyczny zostaje zwiększona o 2 poziomy (25%).
- 2x Metronome - Gdy pokemon powtarza jeden atak, jego siła stopniowo wzrasta o 20% podstawowej mocy (base power) tego ciosu.
- 3x Protective Pads - Chroni przed obrażeniami (również odbitymi przez umiejętności) oraz efektami, które są zadawane są podczas kontaktu pokemonów (nie oznacza to, że Pokemon nie otrzymuje obrażeń od ciosów z kontaktem fizycznym)
- Ring Target - Blokuje wszystkie właściwości typu.
- 2x Safety Goggles - Chroni pokemona od obrażeń wywołanych zmianą pogody i ataków polegających na rozsypaniu proszku (np. Sleep Powder).
- 3x Scope Lens - Zwiększa częstotliwość uderzeń krytycznych o 1 (12,5%).
- 5x Shell Bell - za każdym razem, gdy Pokemon posiadający ten przedmiot zada obrażenia, leczy 1/8HP od zadanych obrażeń.
- 3x Smooth Rock - przedłuża długość burzy piaskowej wywołanej przez Sandstorm z 5 do 8 tur.
- 3x Thick Club - Przedmiot do trzymania wyłącznie dla Marowaka. Podwaja statystykę ataku.
- Wise Glasses - Zwiększa siłę ataków specjalnych o 10%.

Przedmioty do trzymania dla pokemonów - dla określonych typów:
- 2x Black Glasses - Podnosi moc ataków typu mrok o 20%.
- Charcoal - Podnosi moc ataków typu ogień o 20%.
- 3x Dragon Fang - Podnosi moc ataków typu smok o 20%.
- Miracle Seed - Podnosi moc ataków typu trawiastego o 20%.
- Poison Barb - Podnosi moc ataków typu trującego o 20%.
- 2x Silk Scarf - Podnosi moc ataków typu normalnego o 20%.
- Silver Powder - Podnosi moc ataków typu robaczego o 20%.
- 3x Spell Tag - Podnosi moc ataków typu duch o 20%.
- Wave Incense - Podnosi moc ataków typu wodnego o 20%.
- 2x Sharp Beak - Podnosi moc ataków typu latającego o 20%.
- Rose Incense - Podnosi moc ataków typu trawiastego o 20%.
- Hard Stone - Podnosi moc ataków typu kamiennego o 20%.

NA HANDLE (kiedyś tam):
- Water Gem (200$)
- Icicle Plate (1.000$)
- Mind Plate (1.000$)
- Fist Plate (1.000$)
- Normal Gem (200$)
- Spooky Plate (1.000$)
- Rubin (1.200$)

Z-Crystals:
Buginium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków robaczych przez Savage Spin-Out.
Buginium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków robaczych przez Savage Spin-Out.
Darkinium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków mrocznych przez Black Hole Eclipse.
Dragonium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków smoczych przez Devastating Drake.
Electrium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków elektrycznych przez Gigavolt Havoc.
Fairium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków wróżkowych przez Twinkle Tackle.
Fightinium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków walczących przez All-Out Pummeling.
Firium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków ognistych przez Inferno Overdrive.
Flyinium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków latających przez Supersonic Skystrike.
Ghostium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków typu duch przez Never-Ending Nightmare.
Grassium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków trawiastych przez Bloom Doom.
Groundium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków ziemnych przez Tectonic Rage.
Icium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków lodowych przez Subzero Slammer.
Normalium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków normalnych przez Breakneck Blitz.
Poisonium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków trujących przez Acid Downpour.
Psychium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków psychicznych przez Shattered Psyche.
Rockium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków kamiennych przez Continental Crush.
Steelium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków stalowych przez Corkscrew Crash.
Waterium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków wodnych przez Hydro Vortex.

Kommonium Z - Z-Crystal przeznaczony wyłącznie dla Kommo-o, który umożliwia mu, jeśli zna Clanging Scales, wykonanie Clangorous Soulblaze.
Lycanium Z - Z-Crystal przeznaczony wyłącznie dla Lycanroca, który umożliwia mu, jeśli zna Stone Edge, wykonanie Splintered Stormshards.
Pikanium Z - Z-Crystal przeznaczony wyłącznie dla Pikachu, który umożliwia mu, jeśli zna Volt Tackle, wykonanie Catastropika oraz, jeśli zna Thunderbolt, wykonanie 10,000,000 Volt Thunderbolt.

Pozostałe:
- 78x Heart Scale
- Okulary Szefa
- Nieśmiertelnik
- Magiczna kula
- Zielony i srebrny kryształ
- Figurka Jednorożca
- Księga z Biblioteki Kłów
- Maskotka Blastoise

~~~

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-02-27, 22:43, w całości zmieniany 249 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2814
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-14, 20:16   


Przedmioty ewolucji:
- Fire Stone
- 4x Water Stone
- 3x Thunder Stone
- 5x Moon Stone
- 4x Sun Stone
- 2x Shiny Stone
- 2x Dawn Stone
- 2x Ice Stone
- Pal Pad
- Whipped Dream
- 5x Everstone
- 4x Mega Stone
- Deep Sea Scale
- 2x Protein
- Iron
- Yellow Nectar
- 2x Pink Nectar
- 3x King's Rock
- Up-Grade
- 2x Gigatesla
- Alola Thunder Stone
- Alola Leaf Stone
- Dragon Scale
- Mikstura Jesienna (do ewolucji Naramy w Saratmę)
- Gitara Basowa
- Love Sweet
- Fire, Fairy, Psychic i Ghost Gem (do ewolucji dla Tiefee)

Skrzynka na ataki:
- HM Cut
- HM Fly
- HM Surf
- HM Strength
- HM Waterfall
- HM Rock Smash
- HM Dive

- IM Tailwind
- IM Aqua Tail
- IM Aerial Ace
- IM Attract
- IM Brick Break
- IM Sandstorm
- Dowolny IM typu Normal

Woreczek na jagody:
Użytkowe:
- 158x Cheri Berry (niweluje paraliż)
- 144x Persim Berry (niweluje konfuzję)
- 153x Aspear Berry (niweluje zamrożenie)
- 70x Pecha Berry (niweluje zatrucie)
- 57x Rawst Berry (niweluje poparzenia)
- 57x Chesto Berry (budzi śpiącego pokemona)
- 466x Lum Berry (niweluje wszystkie negatywne efekty)

Leczące:
- 566x Oran Berry (+10% HP)
- 51x Mago Berry (+16% HP)
- 48x Aguav Berry (+18% HP)
- 134x Ipapa Berry (+20% HP)
- 455x Sitrus Berry (+25% HP)

Kolekcjonerskie:
- 146x Razz Berry
- 138x Spelon Berry
- 129x Durin Berry
- 60x Nomel Berry
- 60x Magost Berry

Uszczęśliwiające:
- 223x Pomeg Berry (ostra)
- 220x Kelpsy Berry (gorzka)
- 177x Qualot Berry (słona)
- 221x Hondew Berry (słodka)
- 228x Grepa Berry (kwaśna)
- 169x Tamato Berry (bez smaku)

Legendarne:
- 536x Enigma Berry

Na pokazy:
- 2x Ozdobna pokrywka na pokeball
- Modna Szkatułka: po 2x nalepki: ogniki, serduszka, liście, pióra, krople, gwiazdki, bąbelki, nuty, błyskawice, chmurki
- wdzianko dla pokemona: spory, różowy kwiat piwonii np. do upięcia na głowie
- wdzianko dla pokemona: Czarno-czerwona chusta na szyję
- wdzianko dla pokemona: Opaska na głowę i bandaże na łapy
- wdzianko dla pokemona: Złota obroża, pas podobny do tego z kiecki dla mojej postaci oraz kilka (powiedzmy 5 szt.) takich frędzelków (coś w stylu jak na tym żółtawym kubraczku, nad cycem w kiecce dla mojej postaci). Frędzelki są tworami osobnymi, które można by było przyczepiać gdzie komu pasuje.
- 10x kolorowe, połyskujące chustki do zawiązania na szyi, każda w innym kolorze
- 10x Kokardy- rozmiary i kolory rozmaite
- Czarna opaska na ramię dla pokemona
- 4x Kolorowe piórka
- 5x Zwykłe piórka
- Zmywalna farba do skóry i futra
- 2x Wykupiony podkład muzyczny
- 2x Złota biżuteria
- Peruka
- 2x Brokat
- Cekiny
- Cyrkonie
- Pióra
- Farba do ciała
- Złota biżuteria: naszyjnik, bransoletka, diadem, korona, kolczyki
- Srebrna biżuteria: naszyjnik, bransoletka, diadem, korona, kolczyki
- Na wróżkowe pokazy
- Na "walczące" pokazy
- Na smocze pokazy
- "Sylveon"
- "Łotrzyk"
- Dragalge
- Na pokazy z Lugią
- Na pokazy ze Starmie
- Na pokazy z Delphox
- Yukata na pokazy z Venomoth

Ciuchy:
- Na co dzień
- Na co dzień 2
- Wiosenno-jesienne
- Na lato
- Czerwona + proste, czarne bolerko bez żadnych udziwnień, z rękawami 3/4, i czarne buty na obcasie (też bez udziwnień)
- Niebieska, elegancka
- Niebieska mniej elegancka
- Zielonkawo - bordowa
- Zielona
- Sukienka niebieskawo-zielonkawa
- Sukienka w delikatne paseczki
- Kupiona w przygodzie na zjazd rodzinny
- Ślubna
- Śmieszna opaska z króliczymi uszami
- Czapka i szalik
- Granatowa kurtka
- Zielona kurtka
- Czarna kurtka z futerkiem
- Biała bluza z czarnymi kwadratami
- Szary sweter w kratkę
- Szary sweter
- Niebieski sweter
- Biały sweter
- Beżowy sweter w kratkę
- Brązowawy sweter
- Bluza-pieseł
- Sweterek "bożonarodzeniowy"
- Jasne Jeansy
- 3 Koszulki
- Czapka Mikołaja

Dane levele / jagody / inne:


03.02.2020 - Skarmory (10lvl dojo)
08.02.2020 - Rookidee (1lvl mini-event)
16.02.2020 - Lickitung (10lvl dojo)
18.02.2020 - Klefki (1lvl mini-event)
27.02.2020 - A. Marowak, Ninetales, Growlithe 2x, Arcanine, Ponyta 3x, Magmar, Typhlosion, Magcargo, Blaziken, Camerupt, Torkoal, Infernape, Emboar, Simisear, Darmanitian, Chandelure, Heatmor, Delphox, Talonflame, Proar 2x, Incineroar, Salazzle, Turtonator, Flareon, M. Charizard 2x, M. Houndoom, Oricorio, Charmeleon, Skrz. Rapidash, Skrz. Ponyta, Volcarona, Tiefee, Kidling, Koberus, wispern, Fuelong, Vileplume z Valencii, Ivysaur, Victreebel, Tangela, Meganium, Hoppip, Sunflora, Lombre, Nuzleaf, Breloom, Torterra, Roserade, Cherrim, Carnivine, Snover, Serperior, Leavanny, Whimiscott, Lilligant, Maractus 2x, Sawsbuck, Chespin, Gogoat, Phantump, Pumpkaboo, Decidueye, Fomantis, Shiinotic, Tsareena, Dhelmise, Leafeon 2x, Lileep, M. Sceptile, A. Exeggutor, P. Cacnea, Floressum, Musburry, Scovalope, Flowger, Bazilisk, Tozecko, Sandslash, Nidoking, Dugtrio, Golem, Onix 2x, Rhydon, Quagsire, Donphan, Swampert, Flygon, Whiscash, Baltoy, Gastrodon, Hippowdon, Gliscor, Mamoswine, Drillbur, Seismitoad, Krookodile, Mudsdale, A. Diglett, Garchomp 2x, Nidoqueen, Rhyhorn, Marowak Szk. (po 0,5lvl pogoda)
27.02.2020 - Samurott, Lilligant, Dragalge (po 1lvl mini-event)

Comiesięczny bonusowy atak

Styczeń - Vileplume z Valencii (Strength Sap)
Luty - Vileplume z Valencii (Tickle)
Marzec -
Kwiecień -
Maj -
Czerwiec -
Lipiec -
Sierpień -
Wrzesień -
Październik -
Listopad -
Grudzień -
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-02-27, 22:41, w całości zmieniany 234 razy  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 455
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-14, 22:39   

_________________

KP Livi / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]

Add Friend
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.