Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Xioteru
2019-02-11, 21:32
Adopcje
Autor Wiadomość
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 760
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 09:09   Adopcje

*
R e g u l a m i n - i - z g ł o s z e n i a
*


1. Użytkownik może adoptować w danym cyklu jednego Pokemona jedynie na jedną z granych przez siebie postaci. Stworki, które można zaadoptować, znajdują się w Przytułku.
2. Pierwszy cykl trwa od 1 do 15 dnia miesiąca, drugi zaś od 16 dnia do końca miesiąca. Przy czym lista adoptowanych Pokemonów pozostaje niezmienna przez cały miesiąc (nowe stworki pojawiają się w ciągu pierwszych dni miesiąca, natomiast stare bezpowrotnie przepadają).
3. Każde stworzenie kosztuje. Moderator wyznacza mu cenę według kryteriów takich jak poziom, rzadkości, czy ilości ataków dodatkowych (IM/HM/Egg Move/Tranfer Only Move/Special Attack). System cen znajdziesz tutaj.
Uwaga! Strażnicy mają obniżoną cenę za adoptowanie Pokemonów o 10%.
4. Moderator na podania odpowiada tutaj po 5 dniach od daty ich nadesłania. Jeżeli w tym czasie na jednego stworka zgłosi się kilka osób, wtedy kierujący wybiera najlepsze według niego podanie. Kierujący adopcjami ma czas na uwzględnienie waszych podań, toteż proszę go nie popędzać przed tym czasem, gdyż zakończy się to zakazem adoptowania danego pokemona w tymże miesiącu.
5. Nie możesz zaadoptować Pokemona, który ma co najmniej 5 lvl więcej od Twojego najsilniejszego pod względem poziomu pokemona w drużynie. Przykładowo: posiadając 2 Pokemony: Pichu (3l vl) i Bulbasaura (5 lvl), możesz adoptować Pokemona na maksymalnie 9,5 poziomie.
6. Do adopcji trafiają pokemony graczy nieaktywnych (wymarłych).
Uwaga! Gracz, odchodząc, może napisać w Odejściach, że nie chce, by jego podopieczni trafili do Adopcji. Tyczy się to tyko sytuacji, w której KP nie została już uznana za nieaktywną.


Cytat:
Formularz
Numer podania:
Link do KP:
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?:


*


Regulamin jest własnością strony Pokemon Crystal. Kopiowanie go jest surowo zabronione!
c o p y r i g h t s - b y - p a n d a - & - d a i s y 7 , - e d y c j a - b y - m h r o k
_________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Tobias Bornholm:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


  
 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-10-16, 12:55   

Formularz
Numer podania: 1
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/178.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Silvally
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: cóż, co prawda nie jest to typ pokemona, którego chciałaby mieć w swojej drużynie Huntress, ale czyżby na pewno? Dzięki swoim zdolnościom Silvally może posiadać typ mroczny, które zbiera łowczyni, więc widziałbym tego stworka w jej strasznej drużynie głównie z tego faktu. Poza tym, jest silny, zna dużo ataków, a Huntress na pewno zdoła nad nim zapanować. Zna na to bardzo wiele sposobów.
Sposób trenowania (i inne): sam w sobie jest już silny, ale to nie znaczy wcale, że na tym powinien poprzestać. Na pewno pojawią się tutaj jakieś RC, Enimgy i płytki, coby jeszcze wzmocnić jego arsenał bitewny. W przygodzie raczej nie będzie okazji do treningów, ale może jakieś walki? Ciężko mi rozwinąć tą szczególną kwestię, ale zdaje mi się, że z Huntress nie będzie miał źle.
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2622
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-25, 20:12   

Numer podania: 2
Link do KP: KLIK
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Larvesta
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo wygląda twarzowo, bo ma zacny charakter (w końcu sama pisałam xD), bo można ją sensownie wytrenować, bo po ewolucji wygląda kozacko, bo nie mam co zrobić z forumową kasą, BO TAK xD
Sposób trenowania (i inne): Pewnie tak jak każdego innego pokemona- może zafunduję jej wizytę w DC, może podpasę ją kilkoma jagódkami, zafunduję płytkę z atakiem. Jak się uda to i w przygodzie potrenujemy. Innymi słowy będzie jej u mnie dobrze :)
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
 
     
Lukas 
Lukas

Discord: niemamnietu
Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-11-01, 14:40   

Formularz
Numer podania: 3
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/628.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Chubchoo
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo myśle, że Vladislav i Teo się dogadają. Vladislav to dobry chłopak jest i na pewno chciałby pomóc takiemu małemu misiaczkowi i zabrać go ze sobą, pokazać świat, zabrać na pokaz. Myśle, że Teo nie będzie się nudził z Vladislavem. :D
Sposób trenowania (i inne): O ile trening nie za bardzo naszego młodego trenera to bardzo chciałby się rozwinąć w dziedzinie pokazów. A Chubchoo jest w jego oczach takim uroczym stworkiem! Nie będzie surowy względem Teo, ale na pewno będzie pilnował, żeby pokemon się rozwijał, a może i nawet kiedyś ewoluuje. To by było coś!
_________________
"Rzucać w to klasą D, aż przestanie!"-Dr. Bright


Vladislav - KP http://pokemoncrystal.pl/topics17/628.htm box - http://pokemoncrystal.pl/topics18/624.htm bank - http://pokemoncrystal.pl/topics19/626.htm trofea - http://pokemoncrystal.pl/topics20/627.htm
  
 
     
DropboxKenshiro 


Discord: DropboxKenshiro
Dołączył: 28 Paź 2018
Posty: 65
Skąd: Ostrówek k. Łochowa
Wysłany: 2018-11-02, 13:13   

Numer podania: 4
Link do KP: Tutaj
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Espurr
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Sarah znała Espurra z jednego z romansów, które czytała. Od kiedy zobaczyła ilustrację z jego udziałem, chciała mieć takiego Pokemona. Ten dziwny, ale słodki wzrok! Kiedy dowiedziała się, że może takiego adoptować, zrobiła to od razu. No i charaktery są dość podobne. Dodatkowo, Espurr był dość tani, 2 tysiące dolarów to nie aż tak dużo.
Sposób trenowania (i inne): Sarah nie skupia się na walkach z innymi Pokemonami, chyba, że trzeba go ewoulować lub jest to konieczne. Ale Espurra chce wykorzystywać bardziej, jako że Chespy był prezentem.
_________________
Sarah Green: KARTA POSTACI/BOX/BANK/TROFEA
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1328
Wysłany: 2018-11-03, 13:58   

Formularz
Numer podania: 5
Link do KP: tu
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Yamask
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Z tego, co wyczytałam z jego historii, pamięta przynajmniej parę ostatnich chwil swojego dawnego życia jako człowiek, co według mnie jest bardzo interesujące (chociaż dla niego jest to mało przyjemne), ponieważ jeszcze nie spotkałam się z czymś takim i z chęcią przyjrzałabym się temu bliżej. Poza tym sam charakter jest ciekawy, co dla mnie stanowi duży plus, a dodając do tego jego wygląd po ewolucji ... naprawdę chciałabym, aby ten pokemon dołączył do mojej drużyny.
Sposób trenowania (i inne): To co zawsze - ataki z płytek, jagody, cukierki, walki, może Day Care ... oprócz tego po wprowadzeniu do przygody będzie miał liczne towarzystwo, wraz z którym będzie mógł spędzać czas, więc nuda mu nie grozi. A, i jeszcze postaram się go ewoluować w Cofagrigusa.
_________________


 
     
Ayumi 


Discord: Amathis#3797
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 57
Wysłany: 2018-11-03, 16:55   

Numer podania: 6
Link do KP: Tutaj
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Porzucenie przez stado to zdecydowanie trudne przeżycie. Vulpix ukradziono, oboje mają więc pewne przeżycia za sobą, dzięki czemu może ten psiak odzyska spokój i nie będzie się więcej bał samotności. No i kto wie, może również on pomoże Ayumi nie bać się innych.
Sposób trenowania (i inne): Tak, jak będzie jemu pasowało, nic bowiem na siłę. Pewnie będzie trenował z Yuki, może dostanie cukierka, z pewnością wypiekane przez Ayumi smakołyki na zachętę. Może nawet kiedyś dostanie jakiś specjalny atak. Zdecydowanie będzie starała się by rósł i stawał się coraz silniejszy.
_________________
Ayumi Kaname: karta postaci | box | bank
 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-11-04, 12:50   

Numer podania: 7
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/178.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajko Sableye
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: bo w przyszłości wykluje się z tego jajka duszek, który będzie miał dodatkowo typ mroczny. Stworek uzupełni moją kolekcję, która coraz bliżej ma się ku zamknięciu. Poza tym, ma możliwość mega ewolucji, a coś czuję, że Huntress niedługo bardziej zainteresuje się tym tematem. Sableye będzie idealnym podmiotem "badań".
Sposób trenowania (i inne): chyba standardzik? EC/Enigmy, jakieś płytki, możliwe że na samym początku w ogóle pójdzie do DC żeby troszkę potrenować. Myślę, że dobrym pomysłem będzie mu wręczenie Mega Stone, żeby przetestować jego możliwości. Kto wie, może kiedyś uda mu się go nawet wchłonąć?
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-11-16, 13:52   

Numer podania: 8
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/178.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajko Espurra
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: jako jedyny zainteresował mnie z tego, co zostało na polance. Z jajeczka dosyć niedługo wykluje się fajny kotek, którego warto mieć w swojej gromadzie. W dodatku, nie muszę już chyba powtarzać, że Huntress zbiera cały Pokedex, więc Espurr niewątpliwie jej się przyda?
Sposób trenowania (i inne): nic nowego. Będzie spokojnie czekał w swojej kolejce na jakieś RC/Enimgy, co będzie wiązało się z rychłą ewolucją. Dostanie pewnie też w swoim czasie jakieś bonusowe ataki itp.
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

 
     
Nani 
Heloł majn friend


Dołączyła: 14 Paź 2018
Posty: 564
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-11-19, 20:57   

Numer podania: #9
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/654.htm#2632
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Absol
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Absol to wspaniały pokemon, który przyda się początkującej trenerce jaką jest Adelle. Podoba mi się jeog charakter a jako, że Adelle potrafi rozmawiać z pokemonami to na pewno się jakoś dogadają.
Sposób trenowania (i inne): RC, głównie to treningi w przygodzie, wszelkiej maści TM/MT, jagody i ogółem wsio co się da.
_________________
 
     
Kesty
bittersweet end


Discord: Kesty#2955
Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 420
Skąd: MG od 20.07.2018
Wysłany: 2018-11-23, 16:06   

Formularz
Numer podania: 10 (albo 10? trochę liczby się tu pokiełbasiły wyżej :I
Tak, 10, już poprawiłem ;* ~Mhrok)

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/708.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Froakie
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Potrzebuję wodnego pokemona do jeziorka, a żaba z zezem spełnia te kryteria <3 Wrzucę go do wody, żeby mógł mi niewolnikować towarzyszyć w szukaniu skarbów \o/
Sposób trenowania (i inne): Napcham enigmami i uczynię go szczęśliwym grubasem.
_________________


____Ɨ’𝐌 A
_________тŕⓐⒼί𝕔 c𝐎ME𝒹𝔂

_____________η𝓞.❶
  
 
     
Ayumi 


Discord: Amathis#3797
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 57
Wysłany: 2018-12-04, 08:00   

Numer podania: 11? (Albo 1 w grudniu xD)
Link do KP: Klik
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shinx
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest to pokemon który ma nieco pod górkę, obawia się igieł, dlatego też pasuje do Ayu która obawia się nieco ludzi. Ta trenerka obrała sobie za cel pomaganie pokemonom takim jak Shinx przezwyciężyć swoje lęki, licząc na to że w końcu i jej się to uda. Poza tym to słodki pokemon który ma w sobie dużo potencjału. Na dodatek Ayu ma w teamie Houndura, co prawda nie czarnego a Alfę ale możliwe że również zostaną przyjaciółmi. Alfie brakuje takiego towarzysza, zdecydowanie pomogłoby to w jego terapii.
Sposób trenowania (i inne): Byłby to trening połączony z pracą nad jego głównym strachem, choć nic na siłę, Ayu sama doskonale wiedziała że z fobiami trzeba krok po kroku aż się uda, dlatego też głównie walczyłby z jej innymi pokemonami, może z Alfą jeśli się dogadają. Mimo wszystko zależy jej by pokemony w drużynie stawały się coraz silniejsze o ile one tego również chcą, dlatego też nie ominą go walki o odznakę gdy będą już gotowi.
_________________
Ayumi Kaname: karta postaci | box | bank
  
 
     
Kesty
bittersweet end


Discord: Kesty#2955
Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 420
Skąd: MG od 20.07.2018
Wysłany: 2018-12-07, 19:45   

Formularz
Numer podania: 12
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/708.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Czarnego Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Ponieważ! Kto przygarnie tego czworonoga, jak nie ja. Doggo są osom, a ten jeszcze ma dodatkowo pseudo-szkieleto-zbroję na sobie. Nie wspominając, że futrzak jest ogarnięty życiowo oraz survivalowo. To nie jest jakiś tam sobie słodki szczeniaczek, a porządny, angery doggo, co nie da sobie w kaszę dmuchać i wydyma ciebie, zanim ty zdążysz wydymać jego, a takie cechy zawsze są warte uwagi, o.
Sposób trenowania (i inne): Podobnie jak we wcześniejszym przypadku, jego też zamierzam napchać wieloma jagodami i cukierkami, o ile jakieś dostanę.
_________________


____Ɨ’𝐌 A
_________тŕⓐⒼί𝕔 c𝐎ME𝒹𝔂

_____________η𝓞.❶
  
 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-12-12, 13:00   

Numer podania: 13
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/178.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Joltika
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: hm, niczym nowym i odkrywczym cię już chyba nie zaskoczę. Pajączek co prawda nie ma typu mrocznego, ale idealnie się nada jako okaz do skompletowania dexu. Zawsze będzie mu lepiej u mnie, niż w niebycie, co? Zwłaszcza, że moja wesoła gromadka na polance jest już dosyć spora, więc na pewno nie będzie narzekał na towarzystwo.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno kiedyś będę się starał doprowadzić do jego ewolucji. Kiedy przyjdzie jego kolej oczywiście. Wtedy przyjdzie czas na jakieś RC albo Enigmy. Co więcej? Może zrobię mu jakieś dzieci, dam jakieś płytki z atakami, wystawię do jakiejś walki. Możliwości jest bardzo dużo.
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

 
     
Lucifer 


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 158
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-12-16, 20:07   

Formularz
Numer podania: 14
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/804.htm#5221
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Squirtle
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jestem trenerem pokemonów wodnych i lodowych, takie przeciwieństwo szatana z piekła który powinien być trenerem pokemonów mrocznych ognistych ale nie ze mną te numery. Poza tym, jest to jeden z moich ulubionych pokemonów startowych w grach. Lubi zabawę więc na pewno zakumpluje się ze mną i Snoverem
Sposób trenowania (i inne): Na pewno będzie w moim wyjściowym składzie i zamierzam go trenować aż do końcowej ewolucji. Oczywiście gdy będzie Blastoisem wciąż będę ciężko z nim trenował.
_________________
Lucifer Morningstar: karta postaci | box | bank| CD
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.