FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokazy Standard [Cool] - etap III
Autor Wiadomość
JC 
The Mastermind

Chatango: JayceCalliere
Discord: JCMT
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-13, 22:40   

"Fajerwerki, co?" - pomyślał Jayce i wpadł na genialny, acz niebagatelny plan. Iście szatański. Ukłoniliśmy się z Emolgą tuż przed występem.
-Proszę Państwa! Veltra to wspaniały Pokemon, który dzisiaj pokazał Państwu intelekt, siłę i urok osobisty. Pragnę państwa dzisiaj pożegnać pokazem fajerwerkowym, który będzie jedyny w swoim rodzaju! Zapraszam!- powiedziałem na wstępie, po czym mrugnąłem do Emolgi. Ta wiedziała, co to oznacza. Scena i kurtyna tworzyły idealną scenerię dla mojego pokazu. Emolga za pomocą Electroweb miała obkleić kurtynę od strony widowni tak, by elektryzacja tych sieci stworzyła maleńkie iskierki, a pajęczyny stworzyły podwaliny do kolejnej części występu. Veltra miała użyć Electro Ball i wysłać kulki energii w kierunku sieci, by przyczepiły się do nich niczym piłki.

Tym sposobem ogromna ilość energii została zgromadzona na całej kurtynie. Następnie ponownie przy pomocy Electroweb Emolga miała połączyć wszystkie kule i stworzyć coś na wzór lontu i poprowadzić go tak, by wyglądał jak świecące serduszko. W końcu według moich obliczeń od podpalenia lontu do eksplozji powinno wynieść 10 sekund. Tak też zwróciłem się do publiki:
-A teraz drodzy państwo, odliczamy jak w Sylwestra!- powiedziałem i z uśmiechem patrzyłem na Emolgę. Veltra używała Charge, aby naładować energię. Następnie Emolga strzeliła Thunderbolt prosto w lont i rozpoczęło się wspólne odliczanie.

10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... 1...

I w samym momencie, gdy doszło do 0, Emolga wystrzeliła Shock Wave. Wybuchające Electro Ball tworzyły małe eksplozje energii, które rozchodziły się w kształt pajęczych sieci. Tymczasem dzięki Shock Wave, fale elektryczne ułożyły się w kształt wcześniej wspomnianego serca. Tym sposób elektryczne fajerwerki miały swoje 5 minut na Pokazowej scenie amfiteatru.
-Może to nie nowy rok, ale na pewno nowa era Koordynatorów. Dziękujemy wam! Byliście wspaniali!- to powiedziawszy do publiczności ukłoniłem się, a Veltra wykonała skok na moją głowę.

Wtedy też opuściliśmy scenę... poprosiłem jeszcze Veltrę, by Tailwindem ugasiła ogień, w końcu fajerwerki w środku budynku? Kogoś poharatało, gdy układał program Pokazów... no cóż. To tyle z mojej strony.

Coeur 

Chatango: serduch
Wysłany: 2019-01-14, 20:01   

Ostatnia konkurencja czyli pokaz fajerwerków, już trzeci raz wyszliśmy z Hitmonchanem na scenę pokazową.
- I dzień dobry po raz kolejny. Pokaz sztucznych ogni, czyli coś co kojarzy się nam z Sylwestrem i celebracją Nowego Roku tak? Hitmonchan nie zna jakichś spektakularnych ruchów, które pozwoliłyby zrobić fajerwerkowego smoka, dlatego odwołam się do lat młodzieńczych. Czy pamiętacie tę radość kiedy kwiaciarka sprzedała wam Achtunga albo inną rakietkę, podczas gdy mama wam wyraźnie zabroniła puszczać jakiekolwiek petardy? Ja pamiętam doskonale. Przypomnijmy sobie więc te czasy jak staliśmy w grupce i mieliśmy podjarę kiedy odpalaliśmy petardy, a potem uciekaliśmy jak najdalej kiedy fajerwerk się zajął i chwilę potem wybuchł ku naszej uciesze. Odpalaj Tai, ja będę patrzył czy facetka nie idzie.
Stanęliśmy obok siebie lekko pochyleni, ja co chwilę zerkałem niby, że na czatach. Hitmonchan w tym czasie sprawił, że jego prawa pięść zaświeciła blaskiem, a ów blask to była pierwsza faza Focus Punch. Kiedy technika była gotowa, by nią zaatakować Hitmonchan zapalił Mach Punch w drugiej ręce. Swoją drogą to po tych pokazach Mach Punch to będzie hitmonchańskim atak sygnaturowym. Wracając do tematu, kiedy w jednej ręce był gotowy Focus Punch, a w drugiej Mach Punch Hitmonchan uniósł obie ręce i uderzył nimi o siebie. Dwa ataki połączyły się i wystrzeliły do góry na pewną wysokość po czym wybuchły, a iskierki znikły zanim dotknęły ziemi. My w tym czasie uciekliśmy jak najdalej zadowoleni, że możemy dopisać sobie do konta kolejną wystrzeloną petardę bez żadnych uszczerbków na zdrowiu.
- Dziękujemy, że mogliśmy chociaż na chwilkę cofnąć do dziecięcych lat i postrzelać sobie "na nielegalu" petardami. Dobranoc i do zobaczenia następnym razem! - zakończyłem wychylając się zza Hitmonchana.

jKDx 
Toja

Chatango: tujestemkamild
Discord: !jKDx #7993
Wysłany: 2019-01-15, 20:35   

Cytat:
Sztuczne ognie? Niesprawiedliwość, jako że były pokazy noworoczne, to jako jedyny bez nakazania mi wykonania konkretnego zadania jakoś się do tego odniosłem, a teraz każą mi robić to samo, tylko że właśnie taki jest temat. Nonsens. Problem jest taki, że zbytnio nie mam jak tego zrobić w inny sposób. No cóż, to może, zamiast skupiać się stricte na wybuchach damy małą lekcję o fajerwerkach, którą zakończymy kilkoma strzałami. Właśnie z takim podejściem po raz kolejny zawitałem na scenę, gdzie trzymając swoją espurr na głowie, byłem gotów do swojego kolejnego występu. Jednak długo nie zagościłem na scenie, ponieważ od razu z niej zeskoczyłem i kręcąc się pomiędzy, widownią zacząłem mówić. -Witam, jakże interesująca jest ostatnia runda, w której niezaprzeczalnie ujrzeliśmy już masę wybuchów. Wszyscy kochamy wybuchy, szczególnie te noworoczne, które prezentują się wręcz genialnie, lecz czy ktokolwiek z was wie, skąd wywodzi się tradycja sylwestrowego strzelania lub jakie były początki sztucznych ogni? Właśnie o tym trochę wam opowiem. A więc zaczynając od podstaw, czym tak naprawdę są sztuczne ognie, nazywane przez nas fajerwerkami? Otóż są to wyroby pirotechniczne, które w naszych czasach służą celom głównie widowiskowym, a ich bliską siostrą jest flara, która służy celom sygnalizacyjnym. Sztuczne ognie wywołują świetne efekty świetlne, którym towarzyszy piękna głośna akustyka wybuchu. Jako ciekawostkę można dodać, że aktualnie największym producentem w tej dziedzinie pirotechniki są Chiny, w sumie co się dziwić już niedługo będą dominować we wszystkim. Co ciekawsze to właśnie tam początki miała historia sztucznych ogni, dokładniej na początku panowania w Chinach dynastii Han, czyli pod koniec trzeciego wieku przed naszą erą. Pierwszą ich formą był prażony bambus... dokładnie tak, prażony bambus, który w momencie uprażenia wydawał huk mający na celu odstraszyć z tamtejszych domów złe duchy. Czy ktokolwiek z tu obecnych potrafi sobie wyobrazić, że te podłużne pałki, którymi strzelacie w sylwestra, mają historię, która rozpoczęła się jeszcze przed narodzinami Jezusa? Już bardziej rozbudowane sztuczne ognie wykorzystywało się w czasach Dynastii południowych i północnych podczas modlitw o pomyślność i szczęście. Śmieszne jest też to, że przez pewien czas miały one nawet zastosowanie bojowe. Dziś sztuczne ognie to głównie dodatek lub moment kulminacyjny jakiegoś wydarzenia wieczorno-nocnego. Często towarzyszą im jakieś pokazy laserowe czy muzyka. Najbardziej znanym zastosowaniem są oczywiście zabawy sylwestrowe, kiedy to o północy wystrzeliwuje się dziesiątki takich fajerwerków w niebo, co zawsze wygląda nieziemsko. Ten postrach naszych małych pupili dzieli się na różne rodzaje, co do efektu ich wybuchu, trzy główne to wybuchy kuliste, świetliki oraz eksplozje znacznikowe. Te niesamowite przeróżne barwy, które ukazują się na niebie, możemy ujrzeć dzięki występowaniu w fajerwerkach jonów poniektórych metali. Dla przykładu związki strontu dają nam kolor czerwony. No dobrze, ale żeby nie zanudzić państwa, bo podobno przyszliście tu na pokaz sztucznych ogni, to zapraszam do krótkiej prezentacji w wykonaniu mojej espurr. Teraz to na niej skupcie swoją uwagę. ALL EYES ON HER!!! - Na początku prezentacji pokemon zeskoczyła z głowy swojego trenera i złapała za pierwszy napotkany przez siebie kabel, który miał jakikolwiek związek z prądem, a następnie espurr użyła thunderbolta, na skutek czego reflektory oświetlające scenę wręcz rozsadziło, a iskry, które z nich wystrzelały, wyglądały jak swego rodzaju małe fajerwerki. Po całej serii takich wybuchów w całym pomieszczeniu nie było światła i zapadła zupełna ciemność. W mroku nagle słychać było tylko uderzanie czymś jakby metalowym o ścianę. Nie ciężko było się domyślić, że to występujący pokemon kombinował coś przy użyciu Iron Tail. Stukot słychać było na przeróżnych częściach jednej ze ścian znajdujących się obok widowni, jednak nawet z najbliższych znajdujących się zaraz obok ściany rzędów nie szło zauważyć, o co może chodzić. Po zaledwie upływie parudziesięciu sekund stukot ucichł. Wtedy też usłyszeć można było coś ze sceny, a zaraz po tym dźwięku nad sceną ujrzeć można było wznoszącego się w powietrze pokemona, którego otaczała żółta, elektryczna aura, która była skutkiem ataku Thunderbolt. Unoszący się pokemon co chwilę wystrzeliwał ładunek elektryczny w różne zakątki sali, a ładunki te jeszcze unosząc się w powietrzu, wybuchały i rozpadały się na setki malutkich iskier, to właśnie tworzyło efekt sztucznych ogni. Gdy tylko pokemon był pod samym sufitem, jego elektryczna aura wygasła, a na sali znów zapadł mrok, jednak po chwili to się zmieniło, ponieważ espurr wypuszczając ładunki elektryczne robiące za fajerwerki, przeleciał teraz nad publicznością i to właśnie nad nimi puszczał kolejne pioruny, które potem rozbryzgiwały się na malutkie iskierki. Po tym przelocie pokeflara na chwilę zniknęła, ale nie na długo. Po dosłownie kilku sekundach na ścianie, na której jeszcze przed chwilą mały pokemon coś wyczyniał, nagle pojawił się ogromny blask. Jak łatwo było się domyślić, była to prezentująca właśnie pokemon, która znów używała thunderbolta, tym razem, aby zasilić lampki, które były umieszczone w wyrytym na ścianie napisie "HAPPY NEW YEAR", który rozbłysł na całą salę, a pośrodku napisu, dokładniej w literze "E" w słowie "NEW" znajdowała się espurr, która była zasilaczem całej tej wielkiej lampki. Napis świecił tak przez kilka sekund, po czym espurr rozpłynęła się w mroku, a ze sceny słychać było tylko moje słowa. -Dziękuję wszystkim za uwagę.

Chyba trochę za długo, ale to jedyny pomysł, który przyszedł mi do głowy i innego nie miałbym już czasu zrealizować, mam nadzieję, że nie pobijesz.

✦✧✦✧✦

Geoffrey Nero
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✦✧✦✧✦

SayuriSagi 
Vincent

Limit dodatkowych KP: 2+1
Wysłany: 2019-01-16, 08:19   

Po zakończeniu występu przez kolejna parę szczęśliwców, którzy zdołali przetrwać do finałowego etapu, na całej auli pogasły światła za wyjątkiem jednego reflektora, który samotnie palił się nad środkiem sceny, gdzie w ciszy stała dobrze już wszystkim znana postać Lopunny. Monstrum przebiegło wzrokiem po sparaliżowanej widowni, po czym szeroko się uśmiechnęło, odsłaniając kły i lekko się pochyliło, jakby szykując się do skoku na bezbronną ofiarę. Już miało ruszyć do ataku, gdy nagle w kręgu światła pojawiła się jeszcze jedna osoba, jej trenerka, która krzyknęła wyciągając jednocześnie ręce przed siebie:
- No! No more tears! No more suffering! No more deaths! I will stop you even if it kills me! - w tym momencie sufit niespodziewanie zajaśniał sam z siebie (Sunny Day), na widok czego Lopunny zaskoczona cofnęła się o krok. Zaraz jednak skupiła się ponownie na dziewczynie i już miała rzucić się na nią … jednak nie dała rady, ponieważ jakaś tajemnicza siła trzymała ją w miejscu.
Rozwścieczona tym Shi wydała z siebie przeraźliwy ryk, zaś wokół niej zaczął tworzyć się wir mrocznego powietrza (Ominous Wind), którego moc napędzaną furią króliczki było czuć aż w ostatnich rzędach. Przez kilka dobrych sekund na scenie panował istny chaos, gdyż wiatr w jednej chwili przerodził się w tornado przyciągające do siebie wszystko to, co nie było przymocowane na stałe do podłogi czy ściany, aż w końcu światło spadające z sufitu skupiło się w jednym miejscu i z niego spadła włócznia białego ognia (Thunder), która przeszyła nieumarłą istotę. W tym samym momencie wichura skupiła się wokół swego źródła i w połączeniu z oczyszczającą ciemność jasnością wywołała olbrzymi wybuch bieli i czerni, przypominający kosmiczną supernową.
W ciągu najbliższych dwóch minut widownia widziała jedynie stopniowo gasnący rozbłysk eksplozji, który w końcu zanikł, pozostawiając po sobie jedynie ciemność, w której dało radę usłyszeć upadku czegoś ciężkiego na scenie, po czym znowu zapadła cisza. Upłynęło kilka kolejnych sekund i gdy publiczność już zaczęła myśleć, że jest po wszystkim, ciemna toń przed nimi lekko się rozjaśniła, na tyle, aby można było dostrzec zarys sylwetki kogoś, kogo nie rozpoznali z powodu mroku, a kto jakimś cudem zdołał przetrwać wydarzenia na estradzie (Endure). Wtem po raz ostatni usłyszeli szept.
Cytat:
That was easier than I thought it would be.

DJSzopxX 
Serce Pełne Wiary

Chatango: SzopProMagPowietrza
Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-16, 10:20   

Wchodzę na scenę poraz trzeci i ostatni. Przy mnie Oven.
Rozkazuje mu, aby użył Shadow Ball w powietrze, przytrzymał je chwile, otoczył je następnie za pomocą Dark Pulse, a na koniec rozbił to za pomocą Iron Tail. Powinno to wywołać ładną serię wybuchów, czy tam coś.
- Dziękuję dobranoc.

Walkover jest dla ciot.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank
Jason Jupiter
KP

Xioteru 
:)

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Wysłany: 2019-01-16, 13:03   

_
w y n i k i _ p o k a z ó w

JC
Ocena sędziego: W końcu występ, który mogę pochwalić. Przemyślany, sensowny, pomysł z kształtem wybuchów też niczego sobie. Chwalę, a jakże - cieszę się, że wyciągnąłeś lekcję.

9/10

*

Coeur:
Ocena sędziego: Minimalistycznie, z wykorzystaniem własnej siły. Czy to dobrze? Na Pokazy za mało, ale doceniam za chęci i próbę wykorzystania warunków twojego podopiecznego do realizacji tematu.

5/10

*

jKDx
Ocena sędziego: Na samym początku wspomnę tylko, że przygotowałem Ci rachunek za dewastację reflektorów, który dam Ci po pokazach. Nie mam pojęcia skąd ten pomysł na wykładową formułę; w tym przypadku niestety się to ciągnie i mimo przekazania ciekawych informacji, trwałem w oczekiwaniu na fajerwerki i niestety się przedłużało. Sam pomysł w porządku, niestandardowy, inny. Nie jestem pewien co do aury elektryczności wygenerowanej przez Thunderbolt. Wykonanie też w porządku.

6/10

*

SayuriSagi
Ocena sędziego: Tym razem z rozmachem. Jak przystało na laleczkę voodoo, Lopunny zniosła dzielnie obrażenia, które sama sobie zadała - co mam nadzieje jej wynagrodzisz, że musiała tyle ścierpieć dla widowni i poklasku. Ciekawa koncepcja na fajerwerki, chociaż koniec końców odbiega ona od głównego tematu.

7/10

*

DjSzopX
Ocena sędziego: Niechęć i lenistwo. Nienajlepsze połączenie na Pokazy, ale tytuł zobowiązuje. Szkoda, bo zapowiadało się dobrze.

1/10

*

p o d s u m o w a n i e

jKDx - Geoffrey - 0/100 | 34 pkt
    SayuriSagi - Cleome - 100/100 | 48,5 pkt
    Coeur - Coeur - 0/100 | 39 pkt
    DjSzopX - Emilia - 0/100 | 30 pkt
    JC - Jayce - 0/100 | 37 pkt

Chciałbym pogratulować całej piątce za dotarcie do ostatniego etapu i pokazanie nam wszystkim potencjału jaki w was drzemie. Bardzo cieszy mnie to, że chętnych na wzięcie udziału w widowisku jest coraz więcej, bo to oznacza, że coraz większymi krokami zbliżamy się do Wielkiego Finału, który pozwoli wyłonić naszego Grande Coordinateur.

m i e j s c e _ I
SayuriSagi i jej Lopunny!

szampańska wstążka
3000$
2x Heart Scale
15 CD
Cytat:

#692 Shiny Clauncher, samiec. [20.00]%
Woda.
Ewolucja:
Clauncher (+ 37 lvl) -> Clawitzer.
Ruchy:
EntrainmentEM
Splash, Water Gun, Water Sport, Vice Grip, Bubble, Flail, Bubble Beam.
Charakter i historia

Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w Pokazach Standard Cool.
Urodzony by strzelać. Nie ważne gdzie, w kogo i czym - ważne, żeby wykorzystywać swoją armatkę wodną w prawych kleszczach. Życie dla niego to wieczny śmigus dyngus. Jednak jest coś, na co warto zwrócić uwagę - po każdym wystrzale Clauncher maślanymi oczami spogląda na swoje dzieło, na wybuch i rozbryzg, a wzruszenie efektami piro czy akwatechnicznymi widać na wskroś. Oczywiście nie należy tego faktu lekceważyć - stworek doszedł do takiej precyzji, że nie chybia. Zrewolweryzowany rewolwerowiec z pistoletem na wodę.
Historia właścicieli:
SayuriSagi (Cleome)
Umiejętność:
Mega Launcher - Mega Launcher - Zwiększa o połowę siłę ataków opartych na pulsie (Pulse).
Trzyma:
-

Kod:
[quote][size=11][img]https://serebii.net/Shiny/SM/692.png[/img]
#692 [b][i]Shiny[/i] Clauncher[/b], samiec. [20.00]%
Woda.
[b]Ewolucja[/b]:
[u]Clauncher[/u] (+ 37 lvl) -> Clawitzer.
[b]Ruchy[/b]:
Entrainment[sup]EM[/sup]
Splash, Water Gun, Vice Grip, Bubble, Flail, Bubble Beam.
[b]Charakter i historia[/b][/size]
[size=9]Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w Pokazach Standard Cool.[/size]
[size=11]Urodzony by strzelać. Nie ważne gdzie, w kogo i czym - ważne, żeby wykorzystywać swoją armatkę wodną w prawych kleszczach. Życie dla niego to wieczny śmigus dyngus. Jednak jest coś, na co warto zwrócić uwagę - po każdym wystrzale Clauncher maślanymi oczami spogląda na swoje dzieło, na wybuch i rozbryzg, a wzruszenie efektami piro czy akwatechnicznymi widać na wskroś. Oczywiście nie należy tego faktu lekceważyć - stworek doszedł do takiej precyzji, że nie chybia. Zrewolweryzowany rewolwerowiec z pistoletem na wodę.
[b]Historia właścicieli[/b]:
[u]SayuriSagi (Cleome)[/u]
[b]Umiejętność[/b]:
[u]Mega Launcher[/u] - Mega Launcher - Zwiększa o połowę siłę ataków opartych na pulsie (Pulse).
[b]Trzyma[/b]:
-[/size][/quote]

m i e j s c e _ I I
Coeur i jego Hitmonchan!
1500$
Heart Scale
15 CD
Cytat:

#100 Voltorb. [10.00]%
Elektryczny.
Ewolucja:
Voltorb (+ 30lvl) -> Electrode
Ruchy:
FlashTO
Charge, Tackle, Sonic Boom, Eerie Impulse, Spark.
Charakter i historia:

Nagroda za zajęcie drugiego miejsca w Pokazach Standard Cool.
To zdecydowanie ewenement wśród Voltorbów, ponieważ temu delikwentowi ubzdurało się, że jest dyskotekową kulą. Pragnie być zawsze w centrum uwagi, by świat kręcił się wokół niego. Nie w głowie mu wybuchy czy detonacje! On, bo tak się określa, woli błyszczeć Flashem w najmniej oczekiwanych momentach, czyli wtedy kiedy wewnątrz swojego metalowego ciała poczuje się gwiazdą.
Historia właścicieli:
Coeur (Coeur)
Umiejętność:
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma:

Kod:
[quote][size=11][img]https://serebii.net/sunmoon/pokemon/100.png[/img]
#100 [b]Voltorb[/b]. [10.00]%
Elektryczny.
[b]Ewolucja[/b]:
[u]Voltorb[/u] (+ 30lvl) -> Electrode
[b]Ruchy[/b]:
Flash[sup]TO[/sup]
Charge, Tackle, Sonic Boom, Eerie Impulse, Spark.
[b]Charakter i historia[/b]:[/size]
[size=9]Nagroda za zajęcie drugiego miejsca w Pokazach Standard Cool.[/size]
[size=11]To zdecydowanie ewenement wśród Voltorbów, ponieważ temu delikwentowi ubzdurało się, że jest dyskotekową kulą. Pragnie być zawsze w centrum uwagi, by świat kręcił się wokół niego. Nie w głowie mu wybuchy czy detonacje! On, bo tak się określa, woli błyszczeć Flashem w najmniej oczekiwanych momentach, czyli wtedy kiedy wewnątrz swojego metalowego ciała poczuje się gwiazdą.
[b]Historia właścicieli[/b]:
[u]Coeur (Coeur)[/u]
[b]Umiejętność[/b]:
[u]Static[/u] - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
[b]Trzyma[/b]:[/size][/quote]

m i e j s c e _ I I I
JC i jego Emogla!
750$
Heart Scale
jajo Squirtle.
15CD.

m i e j s c e _ I V
jKDx i jego Espurr!
5RC.
15CD.

m i e j s c e _ V
DjSzopX i jego Mightyena!
500$.
15CD.

*

Dziękuję za obecność i wspólną zabawę! Mam nadzieje, że wkrótce ponownie zobaczymy się na tej teatralnej scenie, gdzie zawalczycie o kolejną wstążkę.
Do zobaczenia!
Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2019-01-16, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  

SayuriSagi 
Vincent

Wysłany: 2019-01-16, 14:46   

W jakiś sposób te Pokazy były bardziej zabawne od poprzednich, chociaż przy niektórych wynikach byłam dość zdziwiona (w sumie nie tylko ja), ale o tym później.
I już się nie mogę doczekać aż Rico (tak dam na imię temu Clauncherowi) ewoluuje i będzie po prostu nawalał ze swojej bazooki :)
PS. Uciąłeś mu Water Sport z 7 poziomu

jKDx 
Toja

Chatango: tujestemkamild
Discord: !jKDx #7993
Wysłany: 2019-01-16, 17:39   

Dziękuje za super zabawę i mimo, że znów nie udało mi się zasiąść nawet na najniższym szczeblu podium, to ciesze się, bo uważam, że zrobiłem progres. Odbieram nagrodę i gratuluje moim przyjaciołom zajętych miejsc. #wrócetusilniejszy.

✦✧✦✧✦

Geoffrey Nero
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✦✧✦✧✦

JC 
The Mastermind

Chatango: JayceCalliere
Discord: JCMT
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-17, 02:52   

Ja również dziękuję za niesamowite doznania i liczę, że następnym razem uda mi się zajść jeszcze wyżej! Żegnam się z konkurentami i gratuluję zwyciężczyni. Odbieram nagrodę i opuszczam Amfiteatr z lekką nutą smutku.

Odpowiedz do tematu