FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-12-26, 00:37
The Night Begins To Szop (I See The Story In Your Eyes)
Autor Wiadomość
Keisuke

Chatango: Keisiak
Discord: Kei#3484
Wysłany: 2018-12-29, 13:28   

Zerknąłem na Siostrę Joy, odetchnąłem z ulgą na myśl o tym, iż mojemu podopiecznemu nic nie dolega. Jedynie to drapanie byłoby uciążliwe, ale i na tę dolegliwość pielęgniarka ma lekarstwo.
- Jeżeli to nie jest problem, to z chęcią bym skorzystał.
Mówię, tę prośbę zarówno odnośnie swojej osoby, jak też i mojego Zoruy. Przy okazji mały lisek się wykąpie, nie żeby był jakoś specjalnie brudny, ale trzeba dbać o swoje stworki.
- Jeszcze jedno. Wie może pani gdzie mógłbym przenocować? Niby miałem w zamiarze wyjście z miasta dzisiaj, ale wygląda na to, że zostanę tutaj trochę dłużej, a nie widzi mi się nocowanie na ulicy.

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias

DJSzopxX 
The Lazy Princess

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: SzopProMagPowietrza
Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-31, 11:43   

- Dobrze. - Odparła siostra. - Uleczę tylko pańskiego pokemona i przygotuje wam kąpiel. - Oznajmiła, zabierając twojego stworka. - Proszę chwilę poczekać, zaraz wrócę.
Siostra zniknęła na chwilkę z twoim podopiecznym, zostawiając cię samego przy ladzie.
Nie mając innych zajęć, postanowiłeś się rozejrzeć. Centrum pokemon jak zwykle zapełnione było różnej maści trenerami i kilkoma pokemonami, nic nadzwyczajnego. Dostrzegłeś jedynie, że posterunkowa dalej kręciła się po budynku i dyskretnie przyglądała się wszystkim dookoła.
Chwilę później wróciła siostra z twoim pokemonem. Zorua od razu podszedł do ciebie i stanął u twego boku.
- Chodźcie, kąpiel jest już gotowa. - Rzekła, zapraszającym tonem.
Wraz ze swoim pokemonem ruszyłeś za nią.
- A co do noclegu. - Zaczęła mówić, prowadząc was do wanny. - Może pan przespać się u nas jedną noc, oferujemy pojedyncze darmowe noce. Jednak jest pan sam, więc nie mogę panu obiecać, że będzie pan sam w pokoju... W mieście na pewno znajdzie się kilka moteli i hoteli. Natomiast jeśli pan czuje się na siłach, może pan spróbować swoich sił w arenie walki. Im więcej pojedynków zdoła pan tam wygrać, tym większe zniżki pan tam będzie miał.
Po paru sekundach siostra zatrzymała się przy jednych z drzwiach.
- Kąpiel czeka za drzwiami. Do wody wsypałam zioła, które pozbędą się inferencji. Proszę się nie śpieszyć i dokładnie się wymyć! - Przykazała przyjaznym tonem.

Now you're singin
Hush now, quiet now
As I drift to sleep
I'll see you in my dreams
Hopefully"

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank
Jason Jupiter
KP

Keisuke

Wysłany: 2019-01-01, 16:33   

Czekając na małego stworka rozejrzałem się nieco po budynku, obecność ludzi nie zdziwiła mnie, aczkolwiek zainteresowało mnie to, że posterunkowa cały czas chodziła dookoła, czyżby się coś stało? Niestety nie czas się nad tym zastanawiać, ponieważ mój lisek wrócił do mnie. W tym samym momencie pielęgniarka zakomunikowała nam, że nasza kąpiel jest gotowa...i dobrze. W trakcie naszej przechadzki dostałem odpowiedź na swoje pytanie. Hmm...myśl o tym, by nie ruszać się stąd już przez resztę dnia była kusząca, aczkolwiek nie olałem słów o Arenie Walk, zastanawiałem się nad tym. Chwilę temu w końcu całkiem nieźle wyszło starcie z tymi pajęczakami, czyż nie?
- Dziękuje, Siostro.
Powiedziałem kiwając głową, a następnie wraz z liskiem wszedłem do środka. Rozebrałem się, po czym zanurzyłem się w wannie. Taka kąpiel była naprawdę relaksacyjna, tak chyba wygląda SPA, czyż nie?
- Co myślisz mały o tej Arenie Walk?
Spytałem się Zorui podczas taplania się w wodzie. Niby nie odpowie mi pełnym zdaniem, ale chociaż jakoś warknie, miauknie czy wyda z siebie inny dźwięk aprobaty lub też dezaprobaty.

KP | Box | Bank | Trofea

DJSzopxX 
The Lazy Princess

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: SzopProMagPowietrza
Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-01-08, 10:32   

Kąpiel rzeczywiście była niezwykle przyjemna, a dzięki przyzwolenie siostry, nie musiałeś wcale się spieszyć. Mogłeś spokojnie się wymyć i wypocząć. Zorua też polubił ciepłą wodę, co prawda musiałeś pomóc mu w myciu, ale nie przeszkadzał ci w tym zbytnio.
Koniec końców mogłeś się zrelaksować i przemyśleć, co dalej.
Każda z opcji miała swoje plusy, więc postanowiłeś zapytać o zdanie swojego towarzysza, w końcu on również był w to zaangażowany.
Zoura machnął pewnie łapką. Względnie było mu to obojętne, z chęcią spróbowałby swoich sił, ale też nie palił się jakoś specjalnie do walki. Mimo wszystko zdawało się, że był raczej zainteresowany areną.

Now you're singin
Hush now, quiet now
As I drift to sleep
I'll see you in my dreams
Hopefully"

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank
Jason Jupiter
KP

Keisuke

Wysłany: 2019-01-11, 13:50   

Jak to dobrze, że mogłem się odprężyć przy tej kąpieli, bardzo ucieszyłem się z faktu, iż Zorua nie należy do osobników wierzgających podczas mycia, z pewnością ułatwia to życie. Po wszystkim spytałem malucha co sądzi o Arenie Walk. Jego stosunek zdawał się być neutralny, aczkolwiek chyba zainteresował go ten pomysł, zatem postanowione. Chociaż sama woda z tymi ziołami jest przyjemna, to ma to do siebie że po pewnym czasie robi się zwyczajnie zimna, zatem uznałem za stosowne wyjście z wanny, wyjęcie mojego małego podopiecznego, a następnie porządne wytarcie siebie oraz liska.
- Okej, chyba już wszystko będzie dobrze.
Stwierdziłem po porządnym wysuszeniu swojego ciała oraz futerka Zoruy. Ubrałem się, a następnie podszedłem ponownie do pielęgniarki, aby jej podziękować oraz zapytać się o dokładną lokalizację tej Areny Walk.

KP | Box | Bank | Trofea

Odpowiedz do tematu