Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
[+18] O małej Noibat, chcącej pokazać swą siłę
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-09-23, 21:59   

Lecąc w kierunku Piesława rozkminiałam co on w zasadzie wyczynia. Widziałam ,ze siedział w pobliżu stawu i szczekał ,ale w zasadzie na co, to wiedział chyba tylko on. Te szczeknięcia miały w sobie jakiś rytm, ale daleko im było do melodyjnego jołczenia i zawodzenia Fennekina. Jakiś kod? No, jakaś logika i powtarzalność w tym były. Chociaż istniała tez szansa, że to tylko takie szczekanie dla samej idei szczekania.
W pewnym momencie przestał, a kiedy tylko mnie zobaczył, zaraz podbiegł i porządnie oblizał swoim wielkim jęzorem.
- No, to poranna kąpiel odhaczona.
- Uszanowanko, Piesławie. Faktycznie jest dość miło. Właściwie... zaciekawiło mnie to twoje szczekanie i przyleciałam popatrzeć o co chodzi. To miało jakiś szczególny cel? Nie widziałam nikogo w pobliżu.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Galliusz 
Master of pages

Discord: Astrades
Wysłany: 2019-09-29, 22:10   

Odezwałaś się i… przez chwilę mogłaś zastanawiać, czy Piesław odebrał przekaz, bo dalej stał nad tobą i zacieszał. Ostatecznie okazało się, że jego mózg nie doznał nagłego zwarcia, bo po chwili skoczył znowu nad wodę, by jeszcze kilka razy szczeknąć.
- Wow, to ma cel ważny bardzo – rzekł po chwili, siadając na zadzie. – Piesław przyjaciół wielu ma. Wow, sposoby fajne na dawanie znać sobie umyślili. Na odwiedziny czekam. Powinien zaraz być on. WOW! – zdradzał poważne oznaki wpadania w ekscytację.
Wtem z jeziorka wystrzelił słup wody, a Arcanine zaczął skakać przy brzegu.
- Wow, już jest! Uszanowanka wiele! – zawołał.
Woda za to opadła i… nic. Piesław jednak skakał dalej. Dopiero chwili zobaczyłaś marszczącą się wodę, z której baaardzo wooolno wyłonił się niezbyt rozgarnięty różowy pysk, a niemiłosiernie długi czas później reszta ciała z wielką muszlą przyczepioną do ogona. Pokemon powoli przybrał wyraz wielkiej szczęśliwości i podniósł łapę. Twoją znajomą Dedenne od „szypkości” pewnie by już trafił szlag.

- Nooo, sieeeema – rzekł równie wolno.
Chwilę później, jeszcze nawet łapy nie opuścił, spotkało go to co ciebie przed chwilą, czyli wielka kupa futra traktująca z radości jęzorem. Tobie zaś pozostało tylko patrzeć na te bardzo wylewne powitanie z przybyszem w wykonaniu Arcanine’a. Przybysz nie wydawał się zaskoczony, więc faktycznie muszą się znać.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-09-29, 22:38   

Okazało się, że w tym całym szczekaniu był jakiś sens i logika. Jednakowoż Piesław był taki rozradowany, że ostatecznie nie bardzo skumałam o co chodzi. Znaczy zrozumiałam tylko ,ze w ten sposób kontaktuje się z jakimś znajomym. W sumie sensowne.
Zaraz też Arcanine zaczął radośnie hasać, obwieszczając przybycie owego znajomka. Obserwowałam jak z powierzchni stawu wystrzela słup wody, a potem... Cóż, zapanowało takie "długo, długo nic" nim z wody zaczęło coś się wynurzać. Piekielnie powoli. Gdyby nie to, że byłam jeszcze względnie cierpliwa, szlag by mnie jasny na miejscu trafił. Indywiduum ze stawu nie tylko poruszało się niemożebnie wolno. Ów osobnik także mówił w zwolnionym tempie.
- O pieruna, na co mi to było?!
- Eee, witaj?- wydukałam tylko powalona prędkością życia tego stworzenia.
Cóż, osobnik zdecydowanie zaliczał się do wodnych pokemonów, ale nawet nie próbowałam wyskakiwać do niego ze swoim pytaniem. Niby nigdzie mi się nie spieszyło i mogłam poświęcić nieco czasu na naukę, ale... no, może bez przesadyzmu. Pokręcę się tu jeszcze chwilę, coby nie było, że tak od razu się zmyję po pierwszym "cześć", ale może z czasem, z wody, objawi się ktoś obdarzony nieco żywszym pędem do życia i działania.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Galliusz 
Master of pages

Wysłany: 2019-10-08, 22:36   

Chociaż nie byłaś, lekko mówiąc, zachwycona przybyszem, zdecydowałaś się z grzeczności nie zmywać od razu. Tymczasem Piesław zakończył obrzęd powitalno-lizany i pozwolił Slowbro powstać, co jak się mogłas spodziewać chwilę potrwało.
- Wow, się powitaliśmy, ale właśnie – zaszczekał Arcanine. – Nietoperzełu to Swift, kumpel, że wow. Swift to nietoperzeł Ariana. Miejcie uszanowanka. – przedstawił was sobie skacząc od jednego do drugiego.
Hipopotamopodobny pokemon podszedł do ciebie i wyciągnął łapę.
- Swift wow jest. Ma dużo uszanowanka dla wody. W wodzie bardziej jest wow niż teraz. Wow, rzeczy takie tam wyczynia, że wow. Pokaż Swift potem. – mówił dalej Piesław.
- Poookaaażę – odparł Swift, czekając cierpliwie na twoją reakcję z tym nierozgarniętym wyrazem pyska.
- Zdaje mi się, że nie tego oczekiwałaś – tymczasem usłyszałaś w swojej głowie.
Nie był to głos, ale raczej obca myśl, która pojawiła się prosto w twojej głowie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-10-08, 23:14   

Obrzęd powitalny w wykonaniu Piesława może i momentami bywał długi, ale na pewno nie można mu było odmówić zaangażowania. Ile w tym wesołym skakaniu i lizaniu było emocji! Tymczasem ja i ten powolny stwór, zostaliśmy sobie przedstawieni. Swift? Bez jaj...
Grzecznie odpowiedziałam na przywitanie, wyciągając ku różowemu stworkowi jedno ze skrzydeł. W międzyczasie Piesław zarzekał się, że Swift jest zupełnie inny w wodzie i zna całą masę różnych sztuczek. Patrząc na niego jakoś ciężko mi było w to uwierzyć. I naraz...
- Co do...?!- wykrzyknęłam, gwałtownie odskakując.
Dobra, do tej pory jeszcze nie zdarzyło mi się, aby ktoś przemawiał mi w mojej głowie. To było dość osobliwe uczucie i chociaż bezbolesne, to jednak nieprzyjemne. Czułam się taka... naga. I... Ech, zdecydowanie to nie było nic przyjemnego!
- Ty!- natychmiast powiązałam ten głos z osobą Swifta.
- Natychmiast wypad z mojej głowy!- warknęłam podenerwowana.
Sztuczki sztuczkami, ale czegoś takiego raczej nie planowałam tolerować. Ostatecznie umysł to dość prywatna strefa, a czułam się jakby Swift był w stanie w niej grzebać i było mi w związku z tym zwyczajnie bardzo, bardzo nieswojo.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Galliusz 
Master of pages

Wysłany: Wczoraj 22:28   

Swift posłusznie przesłał nadawać swoje słowa bezpośrednio do twojego umysłu i zrobił się jeszcze bardziej różowy na policzkach, jakby ze wstydu.
- Przeeeepraaaszam. Pooo prooostuuuu uuumyyysssł mammm spraaawniejszy niiiiż ciaaaało naaa ląąąądzieeee – wyjaśnił ze skruchą.
- Wow. Można mieć uszanowanko do gadania ze Swifta łepetyną. Wow, szybciej tak – poparł przyjaciela Piesław.
- Tooo praaaawdaaa. Aaa jaaa nieee czyyytaaam żaaadnyyych myyyśliii beeez wpusszczeeenia mnieee. Dooo głóóów przyyyjacióół się nieee właaamuję. Przeeekazzzuję tyloooo właaasne słowa. Aaaleee jaakkk nieee chceeesz tooo tegoooo nieeee zrooobiiię – mówił dalej Swift.
- Wow. To co Swift u ciebie tam? – zaszczekał w międzczysacie Arcanine, drobiąc w miejscu. Na chwilę ustał, zapewne odbierając myśli od Slowbro. – Wow. Naprawdę? Masz uszanowanka dla podróży dalekich tak? – dziwował się. – Wow, Sophie urocza jak zwykle. Wow, a nietoperzeł? Nietoperzeł od niedawna tu. Dużo ma usznowanka ode mnie. Też możesz mieć dla niej uszanowanka. Piesław poleca, wow.
Cóż, Slowbro widać potrafił udzielić uwagę między was oboje i gadał umysłowo z Arcaninem i jednocześnie patrzył na ciebie tym zaskakująco mylącym, tępym spojrzeniem, czekając aż się zdecydujesz, czy pozwolisz na wysyłanie sobie myślowych komunikatów.

Odpowiedz do tematu