FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Into The Forest
Autor Wiadomość
Koori 
Forumowy Wilkeł

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: OkamiRine
Discord: Koori
Wysłany: 2018-10-14, 23:45   Into The Forest

~~Pakiet informacyjny~~
No więc jestem Kaoriann, znana tutaj również jako Koori. Identyfikuję się jako wilk, więc Wilkeł też ujdzie przy pisaniu do mnie.
Mam 23 lata, aktualnie mieszkam w Anglii.
Wymagam od moich graczy jedynie odrobiny kreatywności. Sama nie wymyślam przygody na rok naprzód, więc spodziewaj się częstych zwrotów akcji oraz kompletnego i nagłego urwania wątku jeżeli uznam, że jest do bani(oczywiście w granicach rozsądku)
Eventeły. Jeden, wyjątkowy, rozbudowany event z unikalnym pokemonem rozpoczynać się będzie ZAWSZE 17 sierpnia. Nagrodą będzie ZAWSZE unikatowo wyglądający stworek który nie będzie podany na początku eventu, ale cały event będzie do niego nawiązywał. Rzadko kiedy robię eventy innego typu z powodu niewielkiego zainteresowania. Chyba, że będę miała więcej graczy
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, lub ma ochotę po prostu popisać, podaję numer GG dla moich graczy: 65066930. Tylko proszę się podpisać nickiem z forum pod pierwszą wiadomością. Nie posiadam i nie będę posiadać Skype.

~~Regulamin podstawowy~~

1. Odpisy pojawiają się najczęściej w weekend. Poza nim 2-3 razy w tygodniu, zazwyczaj około 1 w nocy.
2. Proszę podkreślać swoje słowa pogrubieniem, gdyż wyjątkowo irytująca jest ścianka tekstu na 1200 znaków w której nie ma nawet jednego wyróżnika.
3. Nie życzę sobie pisania mniej niż 400 znaków. Co jest niby oczywiste, ale jednak nie dla każdego jak wynika z mojego doświadczenia
4. Nie prowadzę przygód multigraczowych.
5. Nie wprowadzam fakemonów. Nie i już.
6. Nie prowadzę również gier w światach cukierkowych i przesłodzonych. Ani kryminałów. Ani SF
7. Sceny +18 nie będą występowały. Pod tą nazw mam na myśli sceny seksu. To znaczy będą występowały, ale mocno ocenzurowane lub skrócone do granic możliwości. Sceny morderstw, krew i tego typu pojawią się, chyba, że gracz nie wyrazi zgody
8. Mimo, iż świat pokemon jest nieco ograniczony, to pokemony(i ludzie) muszą jeść. Wydalają też kupę, co jest chyba oczywiste. Jeśli nie będziesz karmić swoich stworków, zwyczajnie zdechną z głodu.
9. Możesz złamać nogę
10. W rażących przypadkach nawet skręcić kark. A niefajnie się łapie pokemony na wózku(ta lepsza opcja). Więc uważaj na siebie. Żeby było śmieszniej, śmierć nie musi oznaczać GAME OVER. Chyba, że jesteś ateistą albo coś.
11. Odpisuję kiedy mam siły. Pracuję fizycznie po 9 godzin i nie zawsze mam chęci. KAŻDE marudzenie o odpis skutkuje brakiem odpisu danego dnia(a mam na siedem dni...)
12. W walkach będę używać Systemu Crystalowego. Jeżeli komuś takowy wybitnie nie pasuje, proszę zaznaczyć to w zapisie. Wtedy używać będę swojego czyli "według humoru wilka"
13. Pokemony zdobyte poza przygodą należy wprowadzić we "wprowadzarce". Jajka należy wykluwać w inkubatorze. Jeżeli pokemon ewoluuje poza przygodą, proszę o powiadomienie mnie o tym, a ewoluuje i w niej
14. PISZEMY POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ! Albo przynajmniej mocno się staramy. Nie zabiję za literówkę, ale za powtarzające się błędy będę gryźć w dupska.

~~Łapanie legend~~

1. Niezależnie od ustaleń tutaj, obowiązuje regulamin forum, czyli nie ma możliwości złapania legendy w ball niższy niż Ultra.
2. Losując legendę należy poinformować mnie w przygodzie/PW/gg, jak wam wygodniej
3. Quest na legendę nawiązywał będzie do waszej przygody, nie będzie to osobny event, raczej coś, co popchnie was dalej w fabule
4. Pokemony legendarne z oczywistych względów są OP. W związku z tym przy walkach z nimi pozwalam sobie zmodyfikować pewne ruchy
4.1. Ruchy OHKO mają w starciu z legendami 0% celności. Wybaczcie, ale to ma być walka stulecia, a jak wiemy, przy odpowiednim doborze pokemona i ability, ta walka może zostać zminimalizowana do jednego ataku
4.2. Ruchy wiążące pokemona (Mean Look, Wrap etc.) działają podczas walki normalnie, jednak ruch Perish Song nigdy nie trafi lub zostanie przerwany. To legenda, nie ma tak łatwo
5. Dozwolone są za to wszelkie triki mogące ułatwić schwytanie legendy, takie jak magiczne moce, sieci, strzałki usypiające czy coś w tym stylu

~~Ostrzeżenia~~

1. Ostrzeżenia są to wewnętrzne upomnienia gracza w stosunku do jego przygody. Jeżeli nie stosujesz się do regulaminu, dostajesz ostrzeżenie.
2. Ostrzeżenie można dostać również za coś, co nie wynika z regulaminu, ale jest logiczne(np. próba kierowania swoim pokemonem. I nie mam na myśli walk, tylko sytuację typu "Idę z pokemonem do Centrum Pokemon. W międzyczasie widzę, jak mój pokemon grzebie w krzakach i wyciąga dla mnie 5 Oran jagód")
3. Pierwsze ostrzeżenie to sygnał dla Ciebie, że coś jest nie tak. Drugie niweluje bonusy otrzymane za osiągnięcia, za trzecim zostajesz bezpowrotnie wyrzucony z działu.
4. Ostrzeżenia zerują się po 3 miesiacach od daty dostania
5. Ostrzeżenia nie można w żaden sposób odpracować, a Wilkeł nie jest przekupny!
6. Wilkeł nie jest potworem, spokojnie. Przed oficjalnym ostrzeżeniem dostaniesz upomnienie, delikatnie mówiące, że coś chyba jest tutaj nie tak. Jeżeli podobny błąd już nie zaistnieje, ostrzeżenie nie będzie potrzebne.
Czarna Lista:
Pusta! Wilkeł jest szczęśliwy ^^

~~Nagrody~~

1. Odwrotnie, nagrody przyznawane są graczom, którzy się starają w swoich przygodach. Od 21/01/2019 co miesiąc każdy z graczy dostanie "coś", bazowanego na jego aktywności, kreatywności i czasu, jaki spędził w moim dziale
2. Niezależnie od tego powyżej, prowadzona będzie "punktacja". Coś w rodzaju "osiągnięć" na Steamie. Wszystkie osiągnięcia zostaną rozpisane w pierwszym poście działu eventowego, więc zapraszam ciekawskich.
3. Za otrzymanie osiągnięcia otrzymujecie w przygodzie różnorakie bonusy. Jeżeli jednak posiadasz dwa ostrzeżenia, bonusy zostają wstrzymane do czasu zniknięcia obu, więc pamiętajcie o tym

~~Ogłoszenia parafialne~~

Od dnia 20 października 2018 roku Wilkeł postanawia założyć schronisko dla bezdomnych graczy. Jeżeli Twój MG odszedł lub uznał, że prowadzenie Twojej przygody przerasta go, napisz do mnie. Drzwi schroniska zawsze będą otwarte dla was!
Jednocześnie informuję, że mogę przyjąć maksymalnie trzech takich graczy. Sami rozumiecie, liczy się mimo wszystko jakość, a nie ilość. Schronisko może służyć również jako "przechowalnia". Proszę mnie wtedy o tym powiadomić, a odpisy pojawiać się będą równo co dwa tygodnie, do czasu znalezienia innego MG/powrotu starego/innej okoliczności. Jeśli jednak gracz uzna, że chce zostać w moim dziale, również proszę o powiadomienie. Odpisy będą się wtedy pojawiać regularnie jak u każdego innego gracza. Limit na "przechowalnię" wynosi 5 graczy.
Skąd ten pomysł? Po przenosinach zapewne wykruszy się jakaś niewielka część MG(choć mam nadzieję, że jednak się mylę) i ich gracze zostaną bez mistrza. Zapewne kilku MG przemyśli gry swoich podopiecznych i dojdzie do wniosku, że nie da rady prowadzić takiej ilości gier lub po prostu nie ma weny na tę konkretną. Z nadmiaru czasu uznałam, że mogę poprowadzić te gry. Osoby korzystające z opcji schroniska lub przechowalni nie używają limitu graczy ogólnych, więc nikomu nie dzieje się krzywda, a wszyscy korzystają.

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2018-10-16, 01:28   

Mała prośba

Jeśli byście mogli, poniżej wpiszcie wszystkie pokemony które macie do wprowadzenia. Zapoznajcie się również z nowym layoutem naszego terytorium i zasadami które wpadły we wprowadzarce. Dziękuję i dobranoc!

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2018-12-16, 14:02   

Uwaga!

Zostały dodane zmiany w regulaminie dotyczące łapania legend w przygodzie. Proszę się z nimi zapoznać

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2019-01-19, 12:23   

Uwaga!

Weszły nowe zmiany w regulaminie:
Regulamin ogólny - pojawiły się 3 nowe punkty, dwa na początku, jeden na końcu;
Ostrzeżenia i Nagrody - dwa kompletnie nowe punkty.

Proszę o zapoznanie się z nowymi zmianami. Nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania

Daisy7 
CzeDar

Chatango: Daisiak
Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-03-14, 17:37   

Koori prosi, żeby Was poinformować, że będzie nieobecna przez dłuższy czas. Ma zgłoszoną specjalną nieobecność -> szczegóły tutaj.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]

Odpowiedz do tematu