FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
fate/dragonborne - silence before storm
Autor Wiadomość
Mhrok 
POP/STARS

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Wysłany: 2018-11-05, 22:10   

- Wyjaśnimy ci wszystko, ale...
W głowie, niczym echo, rozbrzmiały mi słowa Hany. Do tego widziałem, jak znowu wyciąga swój Premier Ball, więc sytuacja musiała być bardzo poważna, skoro chciała użyć legendarnego pokemona. Odetchnąłem głęboko, dalej przebierając nogami niczym małe dziecko w Święta, ażeby ciemna mgła nie przywarła mojego ciała do podłoża.
- Musisz nam pomóc. Jest to bardzo ważne. - starałem brzmieć się jak najbardziej poważnie, gdyż wymagała ode mnie tego sytuacja. - Jeśli masz jakiekolwiek pokemony, na pewno nam się przydadzą. Wiem, że zabrzmi to niczym próba samobójcza, ale... Musimy udać się na zewnątrz. Natychmiast.

Ain't nobody bringing us
Down, down, down, down, down
They could try but
we're gonna wear the crown
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Wysłany: 2018-11-09, 02:40   

- Ja... ja posiadam jedynie Drifblima i moją małą Miltank. - Zająknął się brunet. Chłopak zrobił kilka głębokich wdechów i wydechów jak po wysiłku. - Nie wiem gdzie jest Miltank. Nie chowałem jej do kuli. Ona gdzieś tam jest. Mam... nadzieję, że nic jej nie jest. - Widziałeś jak perlista łza spłynęła po policzku Gumiko. Jeszcze przed chwilą wydawał się taki ekscentryczny i wesoły, teraz jednak był skąpany w smutku i strachu. Bał się, widziałeś to. Można powiedzieć, że nawet czułeś jego emocję. Skupiając wzrok na posturze chłopaka dostrzegałeś bardzo bladą, delikatną, niebieską poświatę, która migotała niespokojnie. Brunet zaniósł się upiornym szlochem, który wytrącił Cię ze skupienia, a następnie przetarł nos przedramieniem i otarł spocone oczy.
- Pomogę wam, tylko nie wiem jak. - Odpowiedział.
- Cóż, wydaje mi się, że powinniśmy wyjść na zewnątrz, zobaczyć co się dzieje i skąd to się wzięło. - Usłyszałeś Hiyori, która wyjęła ze swojej kieszeni czerwono-białe kule. - Jeżeli będziemy potrzebować do czegoś ognia, Torchic i Vulpix dadzą z siebie wszystko. - Dodała, jednak skonsternowała się sekundę później, uświadamiając sobie zapewne o sile Moltresa.
Wybiegliście z pokoju socjalnego, przebiegając przez korytarz zasnuty czarną mgłą o dusząco-mdlącym zapachu i jak strzały wpadliście do lobby przez skrzydłowe drzwi. Przerażającym faktem było to, że tutaj mgła nie tyle co unosiła się nieco nad ziemią, ale oblepiała ściany, jakby próbując pochłonąć budynek.
- Soso! - Krzyknął Gumiko, a cała wasza trójka skupiła na nim wzrok. Chłopak biegł teraz w stronę lady, do miejsca gdzie was przywitał całkiem niedawno. Dostrzegłeś tam Miltank, która zwinęła była w kłębek na wierzchu blatu, a macki mgły powoli sięgały po jej drżące ciałko. Jednak gdy tylko usłyszała głos swojego opiekuna, zastrzygła uszami i zerwała się do niego. Podczas biegu brunet niefortunnie potknął się i wylądował na ziemi. Widziałeś jak w błyskawicznym tempie ciało Gumiko kamienieje, zastyga nieruchomo, a jego spojrzenie wyraża rozpacz i kwintesencje strachu. Widziałeś jak jego twarz staje się martwa. Ma lekko uniesioną głowę i wyciągniętą rękę w stronę swojej Miltank, która - nierozważnie - zeskoczyła z blatu do niego i objęła jego głowę czule, również powoli stając się kamieniem. Dostrzegłeś kolejne łzy, tym razem niebieskiej krówki, które opadły na nieruchomą powierzchnię ciała Gumiego. Jej oczy były ostatnim żywym odruchem, a jej spojrzenie zastygło na Tobie. To wszystko dzieje się bardzo szybko.
Twoją uwagę od rozdzierającego się serca odwróciła Hiyori, ciągnąc Cię za rękę przed budynek Centrum. Zastygasz w strachu, a twoje serce przeskakuje rytm. Twoim oczom ukazuje się wielokłowa bestia o nieregularnym kształcie, której ciało utkane jest w całości z mgły.

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-11-09, 12:53   

Widząc upadającego Gumiko, i to co się z nim później stało, poczułem to samo, co w Wieży - wielkie poczucie winy. Oto i znowu wplątałem nieświadomą całego zagrożenia osobę w sprawy Wojny, tylko tym razem skutek był o wiele gorszy. Gumiko i jego Miltank zastygli niczym kamienne posągi, w pozach świadczących o strachu i bólu. Nie miałem jednak zbyt dużo czasu, żeby o wszystko analizować, gdyż Hiyori odwróciła moja uwagę.
- Co... Co to jest?!
Widok ogromnej bestii, która zdawała się być w pewnego rodzaju symbiozie z zabójczą mgłą, ściął mnie z nóg. Czułem, że moje serce jest jedynie parę kroków od wyskoczenia z mojej piersi. Zastygnąłem w pełnym przerażeniu, zupełnie nie wiedząc, co mam robić. Prawie że bezwiednie włożyłem rękę do wiszącej na moim ramieniu torby, starając się wychwycić kulę z Piruluk, wiedząc, że będzie z niej bił chłód, dzięki czemu łatwo uda mi się ją odszukać.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Wysłany: 2018-11-14, 19:24   

- Nie mam zielonego pojęcia. - Odparła Hiyori, będąc świadkiem tego samego obrazu co Ty. Hana milczała, ale czułeś jej skupienie i płonący w niej ogień, który był jej główną domeną. Nie zwlekając dłużej, chciałeś wypuścić Piruluk ze swojej kuli, jednak ta ubiegła Cię o kilka sekund i mrożące echo odbiło się od twojej kieszeni, przybierając migotliwą, błyszczącą formę śnieżnej lisicy.
Zaraz obok niej stanęły gotowe do boju Torchic i mała, ognista Vulpix oraz płonący Moltres w towarzystwie Swellowa.
Nim zdążyłeś wydać jakąkolwiek komendę, stwór zamachnął się olbrzymim ramieniem, strącając Pokemony w bok, odrzucając je w ścianę pobliskiego budynku - prawdopodobnie mieszkalnego. Z ataku wywinęły się latające stworki - Moltres i Swellow, które w całej swojej okazałości wzbiły się w powietrze nie doznając ataku. Hana, cała czerwona z furii jaka w niej drzemała, przemieniła się w swoją True Form i również wzleciała w przestworza.

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-11-17, 22:41   

- Piruluk! Torchic, Vulpix! - zakrzyknąłem za pokemonami, kiedy te zostały zostały odrzucone przez dziwnego stwora w ścianę budynku.
Cała ta sytuacja była pokręcona. Całkowicie pokręcona. Przed nami stał ogromny, czarny stwór, znajoma moich rodziców, nie dosyć że wypuściła Moltresa, to jeszcze sama przystąpiła do walki z tym stworem. Z jednej strony chciałbym jej pomóc, niestety oprócz będącej nadal na etapie dziecka Altarii, nie miałem żadnego latającego pokemona. Jedyne, co mi w tym momencie chodziło po głowie, było określenie stanu zdrowia naszych podopiecznych. Niestety wiązało się to z pozostawieniem Hany samej sobie, jednak w aktualnych okolicznościach moja pomoc i tak by się na nic nie zdała. Dlatego też ciągnę ze sobą Hiyori do budynku mieszkalnego, w stronę którego odrzucone zostały pokemony.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci