FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Darkrai - Przygody ciąg dalszy
Autor Wiadomość
Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-14, 20:57   Darkrai - Przygody ciąg dalszy

W poprzednim odcinku

Parka się uśmiechnęła, a szczęśliwy darkrai złapał cię za łapę i prowadził. W drodze do parku weszliście w cienie, ale potem jako iż było mało ludzi to mogliście wyjść. Dzień był ciepły, ale wiał delikatny wiatr. Widać, ze Jeff naprawdę się zakochał w Jane i nawzajem. W sumie dobrze, ze nie tylko oni się zeszli, ale tez i wy po takich przygodach. Nagle jednak słońce zostało zasłonięte przez chmury. Ja: Co jest? Miało byś słonecznie. Darkrai spojrzał i zmarszczył brwi. D: Mam złe przeczucia.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-04, 16:43   

Spojrzałam na to niebo i westchnęłam cicho, po czym spojrzałam na reszte. - No wygląda na to, że nie mogło być wesoło zbyt długo - powiedziałam do nich trochę zrezygnowana i zmarnowana tym faktem. No serio... Nawet chwila... Nawet chwila.... I już coś się musi kurka wodna dziać niestety. - No ale w takim razie z czym może mieć to związek? - zastanawiam się w takim razie i spojrzałam na grupkę ponownie. Zresztą pewnie zaraz to odczujemy. - Sugeruję w sumie, by na początek schronić się gdzieś bo może lać - powiedziałam do grupki z namysłem.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-09, 16:32   

Od razu wszyscy ruszyliście do kawiarenki w parku. Okazało się, ze schroniło się tutaj nawet sporo ludzi. Dziwią się widząc dwójkę czarnych duchów, ale nic nie mówią mimo szoku. Niedługo jedna walnął piorun niedaleko was, a na niebie zauważyłaś pewną sylwetkę. Był o nikt inny jak sam Thundurus. W oczy rzuca ci się jego dziwne zielone oczy, a nie żółte jak normalnie. Jest też jakiś ludzik na jego ramieniu. Wszędzie szaleje burza, a on nagle znika i wszystko ustaje. Da: Wiesz co... chyba ktoś zawładnął tym biednym władcą piorunów... Sądzę, ze też widziałaś tą małą sylwetkę na jego ramieniu. Powiedział Darkrai i wygląda na zamyślonego. Ja: Pewnie Team Flare. Oni tutaj robią chaos. Słyszało się w wiadomościach o paru ich aktach przestępczości.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-14, 10:02   

- No tak to wygląda - powiedziałam do darkraia po tym widowisku jakie zafundował nam jakiś kolejny legendarny pokemon z ludzikiem na ramieniu, poza tym albo wielki jest ten stwór albo ludzik to jakiś karzeł... Albo nie człowiek, tylko human-body like pokemon? Taka jest opcja także. I nie zwracm w tej chwili uwagi na innych ludzi, ale fakt chyba lepiej się stąd zmyć. - No dobra, proponuję stąd się ewakuować, bo zaczną się jeszcze jakieś walki - mruknęłam cicho i wynosimy się stąd tak szybko jak to jest możliwe. I całkiem możliwe z tym teamem flare.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-14, 21:59   

Darkrai wszedł w cień Jane. Cały czas jest cicho i wyglądnął na zamyślonego tym. Po tym wasza paczka szybko zmyła się z kawiarni. Kawałek dalej mogliście odetchnąć. Jane i Jeff rozmawiają o tym co widzieli i też się zastanawiają czy to team Flare czy coś innego. Darkrai dalej siedział cicho. Nawet chyba nie zamierzał już wyjść. Jane w końcu się wkurzyła. -Te czarny! Albo wyłazisz z cienia i grzecznie dotrzymasz jej towarzystwa albo mój Murkrow cię pokiereszuje. -powiedziała zła do swojego własnego cienia. Wyglądała to dziwnie, ale dzięki temu wyszedł on. D; Nie krzycz! Denerwuje mnie twój krzyk. Zbyt piskliwy.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-17, 07:57   

Spojrzałam na nią wdzięczna, po czym podlatuje do Darkrai i wtulam się w sumie trochę zestresowana. Jakby zbieranie kulek z żywiołami nie było dotąd problemem...
- No to co robimy w takim razie? No bo przecież nie zostawimy tego tak o, by się działo - powiedziałam do drużyny po chwili i zastanawiam się jak to dalej ma się potoczyć.
I wygląda na to, że na szczęście tamci ludzie się za nami jednak nie zaczęli uganiać, czyli prawdopodobnie nie musimy się obawiać, że mój Darkrai zostanie złapany, podejrzewam że dobrym wyjściem byłoby gdyby chłopak też go złapał i to byłoby zabezpieczenie... Ale on chyba chce zostać dziki.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-17, 19:21   

Tuli cię chwilę po tym geście. Je: Wiem, ze nie zostawimy, ale sami jesteśmy za słabi by mierzyć się z mafią. Po tym Jane podeszła i stuknęła go w głowę lekko. Ja: Zapomniałeś już o sławnym trenerze z regionu Kanto o imieniu Red. Z pomocą dwójki trenerów czyli Blue i Green pokonał zespół R. Więc skoro kilku 10-latków dało radę pokonać R to my damy radę z Flare. Mamy przy okazji dwa legendarne duchy do pomocy. Pokazuje was. Dar; Jak o tym mówisz... to może Cresellie też się zgodzi pomóc. Tak więc po tych słowach jeff ma trochę więcej pewności siebie. Dziękuje wam i jest gotów by ruszać dalej. Skopie też innym tyłki jeśli będzie trzeba.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-24, 19:02   

- No właśnie, damy radę - powiedziałam raźnie do towarzystwa po chwili i przytulam ich. - No to teraz w sumie to dalsza podróż i przygotowania do walk, treningi... Musimy dużo trenować... - powiedziałam. - Ogólnie to Darkrai... Nie myślałeś by dać się złapać na przykład Jeffowi? Wiesz, nikt inny nie może Cię wtedy przechwycić w razie czego - zasugerowałam mu po chwili i patrzę na niego co on na to powie. - Na przykład właśnie team Flare... - rzuciłam cicho jeszcze. Jakby stało się coś złego w trakcie walki to byłoby cienko.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-24, 21:56   

Dakrai na początku spojrzał na Ciebie, a potem się zaśmiał. Jednak widząc twój wzrok po chwili przestał.
D: Mówisz serio co? Jeff spojrzał na was. Je: Mam w sumie już naszą żeńską Darkrai więc w sumie może by ciebie złapała Jane? Tak dla ostrożności. Sam pokemon nie był zachwycony, ale po chwili rozmyślań zgodził się. D: Dobra, ale ostrzegam. Nie będę siedział tam grzecznie. Zadowolona dziewczyn wyciąga niedawno zakupiony Ultra ball i stuka go nim. Darkrai wchodzi spokojnie, daje się złapać i zaraz wychodzi. Da: Już tego miejsca nienawidzę.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-02, 09:24   

Po chwili podlatuje do niego i przytulam go. - Już więcej nie musisz tu siedzieć, chyba że sytuacja będzie naprawdę krytyczna - powiedziałam do Darkrai i spojrzałam na dziewczynę. Mam tylko nadzieję że na przykład się nasze "człowieki" nie pokłócą i nie rozejdą zabierając nas z sobą... To dość niekorzystny scenariusz ale mam nadzieję że to nie nastąpi. - No to teraz możemy bezpiecznie działać - stwierdziłam zadowolona na to i spojrzałam na resztę ekipy. Najpierw musimy jednak zlokalizować "tych złych". I zebrać sojuszników, to jeszcze wcześniej.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-03, 19:57   

On tylko pokiwał głową i znów burknął. Widać, ze naprawdę mu nie pasuje to, że będzie musiał tam siedzieć. Ja: No to teraz trzeba znaleźć jakiś ślad o nich. A to może być ciężkie. Siada na kamieniu niedaleko niej. Da: Tak.. Zwłaszcza, że pewnie nie chcą za bardzo się pokazywać. Jednak... jakbyśmy byli złymi typami to gdzie byśmy się chowali. Tak na chłopski rozum moi drodzy? Pyta duch. No i tutaj Jeff spojrzał na niego i uśmiechnął się. Jane patrzy na nich zdziwiona. Jakby ona sama nie wiedziała co im po głowie chodzi.

Odpowiedz do tematu