Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wszyscy robią nowe kp, to ja też chce!
Autor Wiadomość
DJSzopxX 
Lato to wrażeń moc


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 367
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-09-01, 11:58   Wszyscy robią nowe kp, to ja też chce!

~ PODSTAWOWE INFORMACJE ~Imię/imiona: V/Vincent
Płeć: Samiec
Gatunek: Vdrake
Trener: Luna Crownpaw
Opis wyglądu: Vincent jest niebieskim smokowatym stworem. Stoi pewnie na dwóch łapach, ale trochę się garbi. Spowodowane jest to jego dużą głową. Na czole ma żółte V, stąd on i jego gatunek zawdzięczają imię.
Jest wielkości kilkuletniego dziecka, sięgającemu przeciętnemu facetowi gdzieś do okoli pępka.
Ma dziwne, duże łapy, które choć wyglądają niezgrabnie, mieszczą w sobie dużą moc i są w stanie porządnie przywalić.
Nie licząc białego brzucha, całe jego ciało jest pokryte niebieską łuską, kolor charakterystyczny dla jego gatunku i bardzo rzadko któraś z jego ewolucji go traci.
Opis charakteru:
V większość swojego życia spędził na nauce, jak chronić swoją trenerkę i na samym chronieniu jej. Powiedzieć, że jest jej w pełni oddany, to zbyt mało. Jednak nie robi tego, bo mu to wpoili, on po prostu lubi ją, a nawet kocha. Chcę zawsze przybywać przy niej i czuje się źle oraz winny gdy tak nie jest.
Żołnierskie wychowanie nie dało mu wiele możliwości na utworzenie własnego charakteru, na szczęście Luna zadbało o to. Vincent dalej nie wiele dużo rzeczy o sobie, nie miał zbyt wielu interakcji z innymi, a z tymi którymi miał, zawsze musiał się odnosić z szacunkiem. Do tego ciągłe uczucie obowiązku sprawiało, że nie mógł rozwinąć żadnego hobby.
Jednak dzięki Lunie odkrył, że lubi spacerować i zwiedzać. Wytworzył również własny gust muzyczny i filmowy, do tego stopnia, że dochodziło do spięć z dziewczyną na te tematy. Podczas pierwszych takich kłótni czuł się po fakcie strasznie winny, ale Luna się nimi nie przejmowała i zawsze śmiała się po nich. Z czasem takie drobne kłótnie zdarzały się coraz częściej, ale one tylko wzmacniały ich więzi.
Nie licząc pierdół o film, czy piosenkę, Vincent nigdy nie sprzeciwił się dziewczynie, jednak wiedział, że gdyby doszło do sytuacji, że rozkaz dziewczyny zagroziłby jej życiu, bez wahania by się jej sprzeciwił.
Historia:
V wywodzi się z bardzo rzadkiego i słabo poznanego gatunku Vdrake. Gatunek nie występuje na wolności, a jedynie na jednej hodowli i jednym mieście, w bardzo odległym regionie. Vdrake'i są bardzo związane z rodziną królewską w owym miejscu i najpewniej nigdy nikt poza rodziny królewskiej nie posiadł Vdrake'a.
Praktycznie nic nie wiadomo o ich przeszłości, skąd się wzięli, czy są spokrewnieni z innymi gatunkami. Wskazówką może być, że są związane z Aurą, jednak też nie każdy z nich potrafi się nią obsługiwać.
Vdrake'i mają swoją podstawową ewolucję, jednak z jakiegoś powodu, co ludzkie pokolenie, jeden z nich przemieni się z zupełni nową i nieznaną formę, to jest niezaprzeczalny znak, że jego trener zostanie przyszłym władcą ich krainy. Tak było z obecnym królem i jego ojcem, i tak dalej i dalej, jak daleko sięga historia.
V i inny Vdrake z tego samego miotu, wykluli się z jaja w tym samym momencie, w którym na świat przyszły córki bliźniaczki obecnego króla, to był znak, że mają zostać ich partnerami.
Vincent, jako urodzony chwilę później, trafił do rąk młodszej z dziewczyn, Luny.
Smok spędził pół życia trenując i ucząc się, jak ma chronić swoją trenerkę, a drugie pół na pilnowaniu i chronieniu jej.
Luna była specyficzną i rezolutną dziewczynką, nie widział w V strażnika, czy pokemona, widziała w nim przyjaciela. Nie tylko chciała się z nim bawić, ale także namawiała go, aby ten robił sobie przerwy i robił to, na co on miał ochotę, a nie tylko to, co inni mu kazali.
Początkowo czuł się winny i spędzał wolny czas na pilnowaniu jej z ukrycia, ale z czasem nauczył się wyluzować, jednak dalej podchodził do swojej pozycji bardzo poważnie i był gotowy ochronić ją za wszelką cenę.
Lata mijały, a relację V z Luną się wzmacniały, niestety relacje dziewczyny z jej siostrą cały czas się pogarszały.
Bliźniaczki nie tylko wyglądały zupełnie inaczej, ale ich charaktery były kompletnym przeciwieństwem, jak dzień i noc.
Luna była miła i sympatyczna, wierzyła, że należy dawać zawsze innym szansę i starała się wyciągać z innych, jak najwięcej dobra.
Celestia natomiast była zimna i chłodna, nie przejmowała się losem innych, liczyło się dla niej wyłącznie przestrzeganie prawa, a każdy kto popełnił najmniejszy występek musiał zostać ukarany.
Dziewczyny często się kłóciły o to, wiedziały, że najpewniej to jedna z nich zostanie w przyszłości monarchinią i obie uważały, że ta druga doprowadzi królestwo do ruiny.
W Celestii płonął ogień prawd, a w Lunie gromiły pioruny ideałów.
Wszystko się zmieniło po siedemnastych urodzinach dziewcząt, niespodziewanie Vdrake Celestii przemienił się w zupełnie nową formę, ogłaszając przy tym, że to ona zostanie przyszłą królową.
Flamedrake okazał się niezwykle potężną ewolucją i bez problemów pokonywał inne pokemony, na jeszcze wyższym stadium.
Ta niezwykła potęga podekscytowała cały lud i zaczęto wierzyć, że to znak, iż Celestia będzie wielką i potężną monarchinią.
Luna była natomiast kompletnie przerażona, nie długo jej siostra zostanie ukoronowana i doprowadzi ich królestwo do ruiny, stając się najgorszym tyranem w całej historii. W tym wszystkim najbardziej przerażał ją fakt, że ona nie może w żaden sposób na to zaradzić. Jej Vdrake był jeszcze w podstawowej formie i jeszcze nigdy się nie zdarzyło, by dwa przemieniły się w tym samym czasie. Nawet jeśli Celestia okaże się tyranką, lud nie wstawi się za Luną, bo ta nie miała prawa do tronu.
Rozumiejąc to, dziewczyna zrobiła coś, co było niesłychane w rodzinie królewskiej, choć nie zabronione, postanowiła opuścić rodziną krainę i wyruszyć w podróż po świecie.
Nie chciała być świadkiem upadku królestwa, więc po prostu postanowiła odejść.
Vincent nie miał wyboru i wyruszył z nią, lecz w odróżnieniu od dziewczyny, miał nadzieję, że jeszcze wrócą do domu.
Rodzina: Z jego miotu wyszło ponad dziesięć młodych, ale w żadnym stopniu nie czuje się z nimi rodziną.


~ CIEKAWOSTKI ~

- Pochodzi z bardzo rzadkiego i słabo poznanego gatunku, który wyróżnia się od innych niezwykle liczną linią ewolucyjną.
- Jest wrażliwy na aurę, jednak trudno powiedzieć, czy będzie w stanie z jej korzystać, czas pokażę.
- W odróżnieniu od jego trenerki, woli wolniejszą i spokojniejszą muzykę, choć mocniejsze brzmienia mu nie wadzą.
- Lubi musicale i komedie romantyczne, płaczę za każdym razem gdy słyszy Memories z Cats.
- Praktycznie nigdy nie siedzi w pokeballu, nie dlatego, że nie lubi (bo lubi), ale dlatego, że chce bronić Lunę przez cały czas.

~ EKWIPUNEK ~

- 2x Lum Berry
- 15x Tamato Berry
- 2l wody mineralnej

_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX Wczoraj 15:52, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
DJSzopxX 
Lato to wrażeń moc


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 367
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-09-01, 12:11   

~ SKAN ~


Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Vdrake (25lv) -> Vdracon (55lv) -> Vdragon (Mega stone X/Mega stone Y) -> Mega Vdragon Fighter (X) / Mega Vdragon Swordman (Y)
Ataki: Scratch, Leer
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma:

~ Pokedex ~

VdrakeBase Stats:
HP: 45
Attack: 75
Defense: 60
Sp.Attack: 40
Sp.Defense: 30
Speed: 50
Total: 300

Ataki zdobywane poprzez poziom:
[-] Scrath
[-] Leer
[7] Thunder Shock
[10] Mach Punch
[13] Dragon Breath
[16] Bullet Punch
[19] Headbutt
[21] Focus Energy
[25] Crunch

VdrakonTyp:
Umiejętność: Lightningrod - użytkownik ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, lecz nie odnoszą one żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Base Stats:
HP: 68
Attack: 95
Defense: 65
Sp.Attack: 50
Sp.Defense: 55
Speed: 87
Total: 420

Ataki zdobywane poprzez poziom:
[Evolve] Thunder Fang
[27] Metal Claw
[29] Dragon Claw
[35] Aura Sphere
[42] Scary Face
[49] Wild Charge
[54] Iron Head

Vdragon

Typ:
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Base Stats:
HP: 100
Attack: 140
Defense: 80
Sp.Attack: 90
Sp.Defense: 80
Speed: 110
Total: 600


Ataki zdobywane poprzez poziom:
[Evolve] Meteor Mash
[-] Close Combat
[-] Brave Bird
[-] Night Slash
[-] Sacred Sword
[-] Leaf Blade
[-] Psycho Cut
[58] Dragon Rush
[62] Slash


Mega Vdragon Fighter (X)Typ:
Umiejętność: Iron Fist - Zwiększa siłę ataków podczas których wykorzystywane są pięści o 20%.
HP: 100
Attack: 210
Defense: 70
Sp.Attack: 120
Sp.Defense: 70
Speed: 130
Total: 700


Mega Vdragon Swordman (Y)Typ:
Umiejętność: Holly Sword - Zwiększa siłę ataków wykonywanych mieczem o 2x. (Ataki, które mają w nazwach Cut/Slash/Sword/Blade)
Base Stats:
HP: 100
Attack: 175
Defense: 110
Sp.Attack: 90
Sp.Defense: 110
Speed: 115
Total: 700

TM
TM02 Dragon Claw
TM05 Roar
TM06 Toxic
TM8 Bulk Up
TM10 Hidden Power
TM11 Sunny Day
TM15 Hyper Beam
TM17 Protect
TM18 Rain Dance
TM19 Roost
TM21 Frustration
TM24 Thunderbolt
TM25 Thunder
TM26 Earthquake
TM27 Return
TM30 Shadow Ball
TM31 Brick Break
TM32 Double Team
TM39 Rock Tomb
TM40 Aerial Ace
TM42 Facade
TM44 Rest
TM45 Attract
TM48 Round
TM51 Steel Wing
TM65 Shadow Claw
TM54 False Swipe
TM67 Smart Strike
TM71 Stone Edge
TM75 Swords Dance
TM80 Rock Slide
TM81 X-Scissor
TM82 Dragon Tail
TM84 Poison Jab
TM87 Swagger
TM88 Sleep Talk
TM90 Substitute
TM91 Flash Cannon
TM93 Wild Charge
TM98 Power-Up Punch
TM100 Confide
TM101 Hone Claws

MT
MT08 Secret Sword
MT09 Draco Meteor
MT11 Aqua Tail
MT12 Iron Tail
MT14 Iron Head
MT15 Zen Headbutt
MT17 Dragon Pulse
MT19 Heat Wave
MT24 Outrage
MT28 Focus Punch
MT32 Shock Wave
MT35 Low Kick
MT38 Thunder Punch
MT39 Fire Punch
MT40 Ice Punch
MT41 Drain Punch
MT42 Knock Off

Inne Ewolucje

XVdrake

Opis: Podstawowa ewolucja Vdrake'a, mają do niej dostęp wszyscy z rodziny królewskiej, którym nie jest pisane, aby usiąść na tronie.

Ultdrake

Opis: Wyższa forma XVdrake'a, bardzo rzadko spotykana. Tylko wyśmienici trenerzy są w stanie ją wydobyć.

Flamedrake

Opis: Forma ekskluzywna Celestii. Jego siła jest porównywalna z UltDrake'iem, i nic nie jest w stanie ugasić jego płomieni.

Magnadrake

Opis: Przyszła wyższa forma Flamedake'a, najpotężniejsza forma Vdrake'a jaką kiedykolwiek widziano. Podobno mocą dorównuje samym bogom.

Phantdrake

Opis: Forma ekskluzywna dla obecnego króla. Znacząco różni się od wszystkich do tej pory i to praktycznie wszystkim. Nie tylko traci charakterystyczny kolor dla tego gatunku, ale także przypomina bardziej słonia niż smoka. Do tego zdecydowanie bardziej spokojny i opanowany, ale nie brakuje mu siły.

Co władca, to inna forma/ewolucja, ale nie ma sensu przytaczać ich więcej, gdyż nie mają wpływu na samą przygodę.
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX Wczoraj 14:00, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
DJSzopxX 
Lato to wrażeń moc


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 367
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-09-01, 12:11   

~ Trener ~


Imię: Luna Crownpaw
Wiek: 17
Opis: Luna jest młodą i przyjemną osóbką. Miła i przyjazna, ale ma swój temperament i nie waha się, aby powiedzieć innym, co o innych myśli. Uważa, że lepiej jest uczyć niż karać, stara się wyciągać z innych, to co najlepsze.
Nie jest w jej stylu, aby dać za wygraną i spisać, kogoś na straty, dlatego V był zaskoczy jej decyzją opuszczenia królestwa i siostry. Jednak dziewczyna nie zdecydowała na to przez gniew, czy strach, ale wyłącznie przez rozpacz i cierpienie.
Dziewczyna nie daje po sobie tego poznać, ale jest bardzo wrażliwa i uczuciowa, a zakrywa to wesołą i energiczną maską.
Luna nie jest też do końca duszą towarzyską, lubi mieć przy sobie grupkę osób, którym ufa bezgranicznie, ale też docenia te ciche i samotne momenty.
Inne pokemony:~ Relacje ~


Imię: Celestia Crownpaw
Wiek: 17
Opis: Zimna i wyrafinowana. Od małego uważała siebie za przyszłą władczynie, przez co myślała o sobie z wyższością i popychała wszystkimi innymi. Po ewolucji jej startera, to jedynie się pogłębiło. Dziewczyna sztywno przestrzega zasad i uważa, że obecne prawo jest zbyt łagodne i należy je znacznie usprawnić.
V nie ma zbyt wiele do powiedzenia na jej temat. Ma podobny punkt widzenia, jak Luna, jednak w odróżnieniu od niej, szanuje ją jako przyszłą monarchinie.
Pokemony:
Imię: Flamedrake
Opis: Pochodzą z tego samego miotu, mimo tego nie czują się rodzeństwem, ani rodziną. Odkąd V sięga pamięcią, Flamedrake był zawsze taki sam jak jego właścicielka, zimny, odległy i pewny siebie.
Po ewolucji stało się to jeszcze gorsze. Liczy się dla niego wyłącznie polecenia jego właścicielki i zrobi dla niej wszystko, nawet najgorsze i najokropniejsze rzeczy.
Uważa się za lepszego i silniejszego od wszystkich innych, na tym kończy się jego charakter, reszta to rozkazy jego właścicielki, które wykonuje zawsze baz wahania.
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX Wczoraj 15:21, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
DJSzopxX 
Lato to wrażeń moc


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 367
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-09-01, 18:11   

~ BONUSY ~
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank
 
     
DJSzopxX 
Lato to wrażeń moc


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 367
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wczoraj 15:53   

_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.