Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Poke-przygoda Galla [+18]
Autor Wiadomość
Galliusz 
Master of pages

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Astrades
Wysłany: 2019-09-03, 22:58   

A więc „gulasz z Pidgeotto w sosie z tajnym składnikiem”. Nie miałem pojęcia co to mógł być za składnik, ale kiszki mi marsza grały jeszcze głośniej na widok żarełka i gdy się dało, rzuciłem się do akcji. I kurwa! Wieloogniasty znowu dał czadu! Gulasz smakował niesamowicie wręcz! Jak on to zrobił? Kiedy? Z czego? Ło Arceusie, tak pożarłem, że mi brzuch zaczął odstawać. Nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz aż tak się objadłem. Ale było dobre! No i zaczęło mnie wtedy strasznie morzyć spanie. Ojczulo nas zaprowadził tam, gdzie już chrapała uroczo moja siostra. Poczułem się zaskoczony. Tu było… miękko! Lana aż sobie zażartowała.
- Niestety, nie kojarzę – odpowiadam ze śmiechem. – Ale poważnie. Spodziewałem się gołego klepicha, a tu legowisko, że mucha nie siada. Uru śpi tak mocno, jakby dawno nie miała pod sobą czegoś tak wygodnego. Jeszcze super żarcie i nauka zajefajnego ataku. Gdy tu zmierzałem spodziewałem się jakiegoś sztywniaka, albo wariata, który wyśle mnie gdzieś dalej, a tam znowu gdzieś dalej i… no wiesz jak to działa w opowieściach. Naprawdę miłe zaskoczenie, co nie? – pytam się, siadając obok i kładąc łapkę na ramieniu Lany. – W ogóle jak ci się podoba podróżowanie ze mną, no, teraz z nami? Chcesz jeszcze to robić, chociaż Uru uratowana, a ja dotarłem do swego celu? – zmęczenie zmęczeniem, ale teraz, gdy mamy czas na oddech i na sam na sam, wzięło mnie na poważne pytania!

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-09-08, 17:58   

Lana rozciągnęła się na mchu i splotła łapy pod głową. Przez chwilę nie odpowiadała, jakby rozważała co właściwie powiedzieć.
- Powiem tak- na pewno jest to lepsze od szwendania isę samotnie. Czasem można poznać kogoś ciekawego, czasem kogoś... ee... dziwacznego. W każdym razie coś się dzieje. Gdy byłam sama, na pewno nie przezywałam tylu przygód co teraz- odparła, po chwili znowu milknąc.
Teraz miała rozważyć się ta najważniejsza odpowiedź. Co teraz? Czy lisica zechce zostać, czy jednak podziękuje za współpracę i pójdzie swoją drogą?
- Nie mam nigdzie rodziny, nie mam domu, do którego mogłabym wrócić, więc... właściwie mogłabym zostać. Poza tym ktoś musi pilnować, by młoda nie próbowała cię zagryźć na miły początek dnia, a ty nie palnął czegoś głupiego- zachichotała.
Czyli jednak powiedziała "tak". No, nie to takie sakramentalne, ale jednak "tak" to tak...

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Galliusz 
Master of pages

Wysłany: 2019-09-09, 19:07   

Lana długo kazała mi czekać na odpowiedź, ale w jej obecności cierpliwie jak trusia czekałem. Nie wiem czemu, ale czułem potrzebę innego traktowania tej lisicy od wszystkich innych pokemonów, nawet inaczej niż Uru. Wreszcie wysłuchałem zalet wspólnego podróżowania ze mną. Miło było. Bardziej dramatyczne było czekanie na odpowiedź na drugie pytanie. Dosłownie bałem się, że powie nie, a co by było dalej to nie chciałem myśleć. Jednakże… w zasadzie powiedziała, że zostaje. Poczułem radość. O mały włos, a bym podskoczył i zakrzyknął z tego powodu, ale się powstrzymałem. Późno już, Uru śpi i w ogóle. Ograniczam się do:
- Naprawdę miło mi to słyszeć, Lano – mówię, patrząc na nią. – Bez ciebie u boku ta wyprawa poszłaby zgoła inaczej. Kto wie, czy by się udała w ogóle i nie leżałbym gdzieś martwy w leśnym rowie – dodaję.
Potem sam się kładę gdzieś obok, aby wreszcie wypróbować odpowiedni te posłanie.
- To co, idziemy spać? – zapytuję.
Jeśli powie tak to mówię dobranoc i się kładę. Chyba nie ma co tu więcej kombinować.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-09-12, 23:51   

Lisica roześmiała się, z wyraźnym trudem usiłując na tyle stłumić odgłos śmiechu, aby nie obudzić Uru. Fennekin mruknęła coś przez sen i przekręcił się na plecy, zabawnie podwijając swoje łapki.
- O stary, mistrzem romantyzmu to ty nie jesteś. "W rowie" *chichot* Oj, wybacz, ale oczyma wyobraźni zobaczyłam to w kapkę mniej dramatycznym wydaniu i jakoś samo tak *kolejny chichot* Chyba włączyła mi się jakaś głupawka- wybąkała kiedy minęła jej pierwsza fala wesołości, walcząc z kolejnymi chichotami.
Dobra, nie tego się spodziewałeś, ale przynajmniej było wesoło. Na propozycję snu, srebrnofutra bez zawahania przysunęła się bliżej, a nawet wtuliła do twego boku. Śmieszki-heheszki powoli ją puszczały i w końcu oboje usnęliście. A rano...
- Wstawać śpiochy!- usłyszałeś wesoły okrzyk Uru, po czym w okolicach twojej śledziony wylądowało rozradowane 9 kilo żywej wagi, a Lana z wystraszonym okrzykiem, odskoczyła jak oparzona, jakbyście co najmniej uprawiali tu jakieś zbereźności.
No, ale z drugiej strony... młoda "mogła zabić".

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Galliusz 
Master of pages

Wysłany: Wczoraj 22:45   

Cóżżżżżżż, poczułem się kapkę urażony reakcją Lany na moje słowa pochwały dla jej towarzystwa podczas wędrówki. Do śmiechu nie dołączyłem. Raczej miałem minę nieogara. Boczyć się jednak nie boczyłem, ale raczej poczułem wyróżniony. Lana postanowiła spać tuż obok mnie, jeszcze wtulona we mnie. Od razu jej wybaczyłem i usnąłem w miłym nastroju… Ale pobudka nie była już taka miła! Ledwie ocknąłem się przez okrzyk, gdy wtem wpadło na mnie kilka kilo rozpędzonej lisiczki! Zignorowałem odskakującą ode mnie Lanę, bo byłem zajęty odczuwaniem bólu. Aż sobie syknąłem z cierpienia.
- Na Arceusa! Uru! Chciałaś mnie zabić? – warknąłem do sprawczyni, walczącą z ochotą, by jakoś się odwzajemnić za pobudkę. – Nie wystarczyło krzyknąć? Musiałaś mnie jeszcze taranować? – z drugiej strony ona wciąż jeszcze nie odzyskała wspomnieć, a teraz przynajmniej akceptowała, więc nie chciałem tego budzić. – W ogóle zrobiłaś to tak z konkretnego powodu, czy tak dla beki? – dopytuję się, mierząc ją wzrokiem.

Odpowiedz do tematu