Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Najciemniej pod latarnią
Autor Wiadomość
Mhrok 
the Mage of Flowers

Discord: Mhrok
Wysłany: 2019-09-06, 23:34   

Jako że do ustalonej w liście godziny spotkania z tajemniczym ktosiem zostało jeszcze kilka godzin, postanowiłeś uciąć sobie drzemkę. Misdravus zasalutował ci, kiedy poprosiłeś go o obudzenie ciebie o odpowiedniej porze. Z takim bodyguardem mogłeś oddać się w objęcia Morfeusza. Wszedłeś pod kołdrę, w którą się opatuliłeś, i wyruszyłeś w podróż do krainy snów.

*kilka godzin poźniej*

Poczułeś, jak ktoś ciebie dotyka po głowie. Jako że sen był taki przyjemny, machnąłeś ręką i odwróciłeś się na drugi bok, nawet nie otwierając przy tym oczu. Po chwili poczułeś chłód, który promieniował jakby... z wnętrza ciebie. Szybko usiadłeś na łóżku i zobaczyłeś Misdreavusa, który lewitował niedaleko ciebie i miał dziwny uśmiech na twarzy. Spojrzałeś na zegarek znajdujący się na szafce nocnej, będący jedyną oświetloną rzeczą dzięki lampce na nim stojącej. Było kilka minut po pierwszej w nocy.

From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Xioteru 
ice queen

Limit dodatkowych KP: 1
Discord: czarnoxio
Wysłany: 2019-09-10, 12:18   

- Cholibka. Ty to umiesz obudzić... dziękuję. - Mamroczę niewyraźnie dochodząc do siebie, wstaje szybko z łóżka tym samym doznając zawrotów głowy. Jestem ubrany, gotowy do wyjścia; zabieram ze sobą otrzymany przed kilkoma godzinami pakunek, gestem zagarniam Misdreavusa i wychodzę z pokoju, zamykając go na klucz. Zjeżdżam windą, przechodzę przez hol, kieruje się do samochodu i jadę do punktu docelowego (jeżeli mam gpsa w samochodzie, to wprowadzam dane lokalizacji i wyznaczam trasę).

Mhrok 
the Mage of Flowers

Wysłany: 2019-09-10, 19:48   

Po wbiciu do nawigacji adresu szkoły podanym w liście, ruszyłeś z parkingu znajdującego się pod hotelem. Jako że był już wtorek, ulice Fuyuki były praktycznie puste. Czasami mogłeś dojrzeć tylko taksówki czy grupki pracowników mogących w końcu wrócić do własnego domu. Dojazd na miejsce zajął ci zaledwie 15 minut. Po wyjściu z auta poczułeś powiew zimnego powietrza. Oprócz ciebie i Misdreavusa nie było prawie nikogo. Dlaczego "prawie"? Zauważyłeś, że pod jedną z palących się przy ulicy latarni stoi ubrany w długi brązowy płaszcz mężczyzna. Patrzył się on na ciebie i twojego podopiecznego, który przyjął "fizyczną" formę i unosił się niedaleko twojej głowy.

MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Xioteru 
ice queen

Wysłany: 2019-09-18, 16:33   

Skoro zostałem przez kogoś rozpoznany i zostało znalezione miejsce gdzie rezyduje, to nie będzie to dla tego kogoś problemem, żeby do mnie podejść i wytłumaczyć mi te wiadomości i pakunki? Zawadiacko unoszę lewy kącik ust, omiatając wzrokiem park, wieńcząc swoje rozglądanie się właśnie na tajemniczym mężczyźnie. Udaje nieświadomego i niezainteresowanego, oczekując inicjatywy ze tej drugiej strony.
- Bądź czujny, Misdreavus. To mogą być kłopoty. - Szepczę do swojego duchowego towarzysza, czekając na dalszy rozwój wydarzeń.

Mhrok 
the Mage of Flowers

Wysłany: 2019-09-24, 20:35   

Po dłuższej chwili mężczyzna podszedł bliżej ciebie. Był on od ciebie kilka centymetrów wyższy. Jego blond włosy wręcz biły dziwną złotą aurą, pomimo że był praktycznie środek nocy. Pod długim do kolan płaszczem miał ubraną ciemną zielono-niebieską marynarkę oraz brązowe materiałowe spodnie, do tego na jego szyi przewiązany był szalik w biało-żółto-brązowe pasy. Z bliska wyglądał on na jakieś maksymalnie 20 lat.
- Widzę, że w końcu Pan przybył. - przywitał się z tobą chłopak. - Panienka już czeka. - dodał, po czym odwrócił się i poszedł w stronę bocznego wejścia na teren szkoły.
Idziesz za nim?

MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Xioteru 
ice queen

Wysłany: 2019-09-24, 21:05   

Tak, jednak zanim ruszę, chwilę dłużej mu się przyglądam. Nie zostawiając dużej odległości, ruszam powolnym krokiem ku panience, która została wspomniana przez jegomościa. Czyżby to była ta duszyczka, którą spotkałem w kafejce? A może to ta osobliwość, która wyłoniła się enigmatycznie zza rogu zaraz po rzuconym przez siebie uroku? Trudno powiedzieć; na chwilę obecną wszystkie słowa trzymam zamknięte w swoim umyśle, tym samym zagłuszając szepty pustki.
Idąc, oczywistym jest, że rozglądam się uważnie. Nie dość, że jest noc, to są to zupełnie obcy ludzie. Teoretycznie mogę tutaj zginąć. Wzdycham ciężko, człapiąc w stronę swojej destynacji, w międzyczasie posyłając Misdreavusowi skinienie głowy, co powinno zostać odebrane jako "idź na zwiad". Jestem bardzo ciekawy co przyniesie noc.

Mhrok 
the Mage of Flowers

Wysłany: 2019-09-24, 21:38   

Wokół ciebie rosły drzewa, za nimi mogłeś zobaczyć pokaźny budynek tutejszej szkoły jak i całą okoliczną infrastrukturę - boiska i korty. Chłopak szedł przed tobą, aż doszliście do niewielkiej polanki, z której dobiegało ciepłe światło. Nie miało ono jednak swojego źródła ani w latarce czy ognisku. Na wysokości jakiś półtorej metra unosiło się pięć ogników, które rozświetlało część terenu.
- Witaj magu, nazywam się Ayaka Sajyou. - przedstawiła ci się dziewczyna. - Widzę, że jednak przyjąłeś je zaproszenie. Szermierzu. - twoja nowa znajoma zwróciła się do chłopaka, który ciebie przyprowadził. - Sprawdziłeś, tak jak ciebie prosiłam, czy nikt nam nie przeszkodzi?
- Oczywiście Panienko. - odpowiedział jej blondyn, skłaniając się w pasie. - Przez kilka minut obserwowałem okolicę i nie dojrzałem niczego niecodziennego.
- To dobrze. Mam nadzieję, że przyniosłeś to, co ci przekazałam? - spytała ciebie Sajyou.

~ wygląd dziewczyny i Szermierza

MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Xioteru 
ice queen

Wysłany: 2019-09-27, 18:59   

- Wicks. - Wymieniam grzeczność, skinąwszy lekko głową zarówno dziewczynie jak i blondynowi, który definitywnie nie jest stąd, a biorąc pod uwagę całą moją wiedzę na temat tego przedsięwzięcia, którego mam być świadkiem oraz tytuł, jakim ona zwróciła się do mężczyzny, to zakładam że jest chowańcem lub jak wojenni magowie ładnie to nazywają, Sługą.
Oczywiście, pomijam fakt, że to ja jestem niecodzienny, a niedojrzenie mnie czy przeoczenie mojej obecności jest niegrzeczne i niemożliwe poniekąd.
- Tak. - Odpowiadam skromnie, wyjmując zza poły pakunek. - Ayako, czy mogłabyś wyjaśnić mi co tutaj robię i jaki jest cel naszego spotkania? - Pytam najspokojniejszym tonem jakim mogę.

Mhrok 
the Mage of Flowers

Wysłany: 2019-10-05, 23:31   

- To, co pan tutaj robi, powinno chyba być dla pana oczywiste panie Wicks. - odpowiedziała ci początkowo tajemniczo Ayaka, sama zaś sięgnęła do skórzanej torby, przypominającej nieco te noszone przez tutejszych uczniów, i wyciągnęła z niej coś na wzór notatnika. - Nie tylko pan zauważył, że w Fuyuki coś się dzieje. To, co tutaj się dzieje, jest w pewien sposób osobliwe, wręcz można by rzec, że rzadko spotykane. - jej słowa były z jednej strony w pełni zrozumiałem, czuć jednak było, że mają drugie dno. - Słyszał pan na pewno o Świętym Graalu? Starym artefakcie, kielichu z którego, jeśli wierzyć wierzeniom różnych religii, pił Jezus. Magowie uważają je nie tylko za cenny zabytek historii, ale wręcz za coś więcej. Pewnego rodzaju klucz pomiędzy tym co tutaj, a czymś więcej. Wielu chciałoby go zdobyć, posiąść go i wykorzystać w jedynie sobie znanych celach. I jak zapewne pan wie, walka o niego nie odbywa się przy stoliku z gobanem i herbatą.

MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Xioteru 
ice queen

Wysłany: 2019-10-13, 12:59   

Przytakuję na słowa kobiety skinieniem głowy. Owszem, posiadałem pewne informacje, zostałem tutaj wysłany na dość ważną i nie do końca bezpieczną misję. Jako antymag mam powstrzymać tutejsze kółko wzajemnej adoracji przed złem i występkiem. Zastanawia mnie jednak myśl kim w tej układance jest stojąca przede mną kobieta z chowańcem. Pragnie przymierza? Immunitetu? Ochrony? Mrugam kilkukrotnie, odganiając natłok mętnych pytań.
Ponownie przytakuję na wzmiankę o Graalu. Tak, artefakt ten znany jest wśród kulturo- oraz religioznawców, jednak jego lokalizacja pozostaje nieznana, owiana tajemnicą.
- Pani Sajyou, proszę wybaczyć nietakt, jednak do czego Pani zmierza. - Słyszał w swoim głosie niecierpliwość, którą chciał wyeliminować, bezskutecznie. Jego twarz pozostawała kamienna, pokerowa. Brązowe spojrzenie lustrowało kobietę i mężczyznę naprzemiennie, wyczekując reakcji. Był czujny; stres wpompowywał mu do krwi pokłady adrenaliny i kortyzolu, które wyostrzały jego zmysły.

Odpowiedz do tematu