Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Thartler the Righteous
Autor Wiadomość
Trebonth 
Avenging form lossLimit dodatkowych KP: 2
Discord: Itaku#1783
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 487
Wysłany: 2019-07-04, 18:15   Thartler the Righteous~ PODSTAWOWE INFORMACJE ~

Imię/imiona: William "Thartler" Rogers
Płeć: Męska
Gatunek: Nieznany, chociaż na pewno się zmieni w Pokemona czy gijinkę. Prawdę mówiąc mistrz gry może go przemienić w cokolwiek.
Data urodzenia (wiek): 1995-05-18 <35 lat, jest rok 2030>
Towarzysz/towarzyszka: Adam "Nosako" Falogne, człowiek w kryzysie wieku średniego <36 lat>, jego kolega ze szwadronu. Od dawien dawna pełnił służbę w wojsku, przez co jest naprawdę ostrożny w stosunku do podejrzanych rzeczy. Posiada karabin AK-74M3, umiejętność latania samolotami tak dobra, że samoloty to jego drugie życie jak i nóż do walki. Ma też dobrze wyszkolonego Rockruffa, który jest praktycznie na jego komendę - kto by powiedział że żołnierz nie może być też trenerem?

Jego wygląd? Trochę poczciwy człowiek z zazwyczaj prostą posturą i umięśnionym ciałem, które ma na sobie parę blizn - rany z powodu wojny koniecznej. Jego włosy siwieją, chociaż w większości zachowują swój brązowy (jak metal o nazwie brąz) kolor oraz bujność, zwłaszcza na brodzie, która ma przynajmniej imponujące wymiary, jak nie większe. Wysoki, jego ubrania również są bardzo duże w stosunku do sztandarowego człowieka, ale wciąż - kevlarowy kaftan, a pod nim marynarka o kolorze brunatno-niebieskim. Jego oczy są jak szmaragdy, chociaż kto wie, co się pod nimi kryje? Bez nogi, mina ją wysadziła, więc z tego powodu nasi on protezę na nogę.

Zawsze był jakoś... niespokojny na punkcie śmierci, zawsze wolał rzeczy które niosły mu przetrwanie nad śmiercią. Ale i tak jego cywilna forma się tu ujawnia - tęskni tak naprawdę za jego własną córką. Nie chce już wojny, która doprowadza narody do czasów drugiej epoki kamienia lub drugiego średniowiecza. Miły i radosny człowiek z kilkunastoma historyjkami na specjalne okazje, pewnie też i dobry aktor. Ale najbardziej dba o cokolwiek, co się nawinie ku jego nogawce - Pokemon, zaginione dziecko, ranny cywil, kurde, nawet wrogiem by się zaopiekował! Ma to związek z czasami kiedy obaj byli rywalami w lidze Pokemonów... zanim wybuchła wojna. Oboje zostali zaciągnięci do wojska... i oboje 'zaginęli', chociaż bardziej pasuje określenie 'są za szeregami wroga'.

Oczywiście, miał więcej pokemonów niż Rockruff, ale zdechły w różnych okolicznościach - gangrena czy postrzał w serce/w głowę czy eksplozja miny...
Opis wyglądu:
Ubrany w skórzaną kurtkę i wełniany sweter na kevlarowej kamizelce, kapelusz 'kowbojski', żołnierskie czarne buty oraz błękitne dżinsy, człowiek wygląda raczej na cywila niż na żołdaka... cóż, wiele mylić się nie można. Uzbrojony w rewolwer oraz zakrwawioną maczetę z główką przypominającą najprawdziwszy indiański tomahawk, Thartler jest troszkę inaczej postrzegany. Widać to po jego jednej świeżej i zabandażowanej ranie na ręce, oraz o stopniu podarcia innych ubrań. Mimo wielu przeżyć, nadal zachowuje tęgą budowę ciała i umięśnioną twarz. Jego włosy są dość krótkie i ciemno-brązowe, z brązowymi oczami. Jego uzębienie także szwankuje - niektórych zębów brakuje, inne są skruszone, a jeszcze inne są wymienione na złote. Bez liku jego dłoń też jest zakrwawiona, bo czego się spodziewać po ranach swoich i innych?
Opis charakteru:
Thartler nigdy nie był ufny - w wojnie czy w czasach pokoju. Owszem, często miewa przebłyski przyjaźni z innymi, ale to się nie równa temu, że paranoje mają jego na widelcu. Nieczęsto się waha nad tym aby oddać strzał w głowę draniom w obcej banderze. Ba, nawet jak się waha, to tylko z powodu paranoi. Ale w opatrzność jednego boga Pokemonowego świata już ufał - Arceusa. Ma nerwy zbudowane jakby z plasteliny - zbyt łatwo je zgnieść czyli zdenerwować Williama. Nienawiść w jego przypadku oznacza już personalną wojnę między nimi dwoma, między tym który prowokował a Thartlerem. Zawsze lubił robić rzeczy praktycznie, a nie teoretycznie, chociaż w jego przypadku ta praktyka czasem i tak jest przeplatana z planowaniem różnorakim w razie wypadku. Czasem zdarza mu się tak plany wymyślać, że nawet minuta nie mija, a już plan na nic.
Historia:
Intrygi nigdy nie kończą się dobrze...

Historię Williama można zacząć, jak on miał dwanaście lat - jego doświadczenia w szkole bywały deczko... złe - większość wolała mu dokuczyć aniżeli pozwolić jemu normalnie żyć. Z biegiem miesięcy, Thartler robił się coraz bardziej paranoiczny i mniej ufny. Kilka miesięcy później jego ojciec, Vincent von Rogers zginął w wypadku samochodowym, co było ciosem w jego uczucia. Był on jedynym żywicielem tej rodziny, przez to że pracował w firmie zajmującej się cyber-bezpieczeństwem (specyficznie był on hakerem do krakowania zabezpieczeń sieciowych). Wtedy matka mu doradziła aby został trenerem, a nawet czempionem. Jego pierwszy Pokemon? Dratini. kiedy zebrał swoją drużynę, ujrzał kogoś. Podejrzanie zakapturzony człowiek, z kosą w ręku. Zabójstwo, Snivy zdechł z powodu ran zadanych 'kosą' - czyli starodawnym nożem.

To doświadczenie trochę wstrząsało Thartlerem. Ale stwardniał. Podobno przypadki te się powtarzały co roku, czasem w walkach kiedy JUŻ miał łapać stworka, czasem widział je martwe, a on sam dorastał na dobrego trenera. Większość drużyny, która była przy nim, to były smocze pokemony i psychiczne pokemony. Raz nawet spróbował łapać legendę - Latias. Niestety, zabito ją na jego oczach, a William poprzysiągł że zacznie wierzyć w Arceusa. Wtedy spotkał Nosako. Większość pokemonów typu latającego. Uczył się latać na cywilnych samolotach. I najważniejsze, był rywalem, którego można pozazdrościć. Pierwsza walka skończyła się zwycięstwem rywala, ale on nie zabijał. Przeciwnie, pozwolił na odprowadzenie Thartlera do najbliższego centrum. Wkrótce ich drogi się splotły mocniej, bo rywalizacja między dwojga ludzi z aspiracjami do rangi championa regionu była dosyć duża.

Chociaż doświadczeni, nie mogli zwyciężyć z obecnym Championem, Redem. Mógł to być przypadek, mogło to być poprzednie doświadczenie, a może nawet to, że wystarczyło Williamowi i Adamsowi to, że dotarł tak daleko, ale to ich wzmocniło. Kolejna walka, tym razem walka była zaciekła i nie została rozstrzygnięta. Oboje uznali to jako satysfakcjonujący remis, kiedy ostatnią dwójką byli Farfetch'd i Dragonair, starter Thartlera. Kiedy po raz kolejny spróbowali wejść do sali czempiona w ramach ostatniej walki...

...okazało się że Elite 4 było zamknięte do odwołania.
- T: "Kurde, co my teraz zrobimy. Przecież chciałem walczyć z czempionem."
- N: "Cóż... strata, nie wiem czy kiedykolwiek będziemy nim..."
- T: "Czyli - nikt nie wie, nawet Arceus- czekaj, co to za ulotki!?"
- N: "Czekaj- czyżby... czemu by one zachęcały do dołączenia się do armii!? Ale w sumie, dobrze byłoby latać myśliwcem. I strzelać w wrogów z nieba."
To było pięć lat temu. Plakaty do dołączenia się do defensywy regionu. Jako iż Thartler i Nosako byli na liście poborowych, musieli odsłużyć przynajmniej parę dobrych lat w wojsku. I wtedy się przydarzyło to, co ludziom by się nie śniło.

Wojna, najechano jego ojczyznę, Sinnoh. Zaatakowano granice pod osłoną nocy, kiedy mało kto się spodziewał tego. A wrogiem była dyktatura.

Wtedy Thartlera wysłano na misję, która by go ochrzciła. A pilotem był nikt inny jak Nosako. Samolot desantowy najnowszej generacji, Mourningbird-III. Upadek. Wybuchy. Rany. Pierwszy dzień wojny był pechowy dla nich obydwu. Byli rozbici na terytorium wroga, Halta Baledora, który rządził tą ziemią żelazną pięścią. A tych, którzy jemu się przeciwstawiali, zabijał z zimną krwią. Doprawdy, gorszego zbrodniarza być nie mogło. Dwa lata spędzili walcząc o przetrwanie w terenie przeciwnika, nawet nie wiedząc co się dzieje w terenie poza plakatami i wiadomościami. W jednej z nich, miasto Williama było zbombardowane. Większość zginęła. To napawało naszych bohaterów złością. Na własną ręke postanowili wymierzyć sprawiedliwość. Najpierw porwali samolot myśliwski wroga. Potem znaleźli kompleks. Nie wiedzieć czemu, znowu ich zestrzelili. Katapultowali się, ale nie obyło się bez ran - Nosako stracił nogę, Thartler był ciężko ranny w rękę. Ale Arceusowi dzięki że protezę i bandaże wzięli, to i się opatrzyli przed najprawdopodobniej ostatnią misją nasz bohater się podejmie jako człowiek.

W końcu znaleźli to czego szukali. [Centrum zmian ludzi im. Halta Baledora.] Oboje zaczęli przeszukiwać teren. Placówka naukowa była podejrzanie pusta. Chociaż pułapek też nie było widu ni słychu. Thartler widział mordercę. Tego samego, który za chwilę zabił mu ostatniego pokemona - Dragonite. Tym razem William z zimną krwią i premedytacją zamordował mordercę jego Pokemona. - T: "To za wszystkie pokemony, które żeś mi zamordował w zasięgu wzroku." - Pozostał im niby ostatni cel - geniusz zła, Halt Baledor, dyktator we własnej osobie. Ale na tym Thartler nie poprzestanie.

Rodzina:

Ellis Rogers - Młodszy o jakieś 10 lat brat Williama, ze złotymi włosami i będący uchodźcą w naprawdę odległym i nieznanym kraju, Arceus wie którym. Ostatnio go widział krótkiego, tęgiego, z koszulą w paski i dresami, oraz niebieskimi oczyma. Oczywiście, to jedyny członek rodziny wciąż żywy w tej całej aferze... ahem, wojnie. Naiwny i wierny rodzinie, przykład dobrego syna.

~ SKAN ~


Muto Kecleon
Poziom: 5

Ewolucja: -> ???
Ataki: Power-Up Punch, Fire Punch, Ice Punch, Thunder Punch, Camouflage, Thief, Tail Whip, Astonish, Lick, Scratch
Umiejętność: Color Change - Typ Pokemona zmienia się wraz z każdym ofensywnym ruchem przeciwnika na odpowiadający typowi przyjętego ataku.
Przedmiot: ---


~ CIEKAWOSTKI ~

- Jego rewolwer jest zwany "Powrotem", z powodu tego, że i tak Thartler ma nadzieję na powrót do ojczyzny i zobaczenie się ze swoim bratem. A jego haczeta? "Umysłem", bo często kiedy kreślił plany, wbijał on ją na ziemi.
- Uwielbiał wcześniej pojedynkować się z Nosako, przyczyną była rywalizacja w lidze Pokemon. A teraz sami zobaczcie...
- Był kiedyś skupiony i na smokach, i na psychicznych Pokemonach, jednak wszystkie zginęły podczas wojny broniąc Thartlera czy też walcząc przeciw wrogom.
- Kiedyś miał sny że jest Pokemonem. Jednak niezbyt wierzył w nie, prychając w te myśli. (Nota - no muszą się stać prawdziwe, w końcu to Poke-KP, a nie ludź bez niczego.)
- William ma tzw. misję. Jego zadaniem? Odnaleźć prawdziwe motywy morderstwa Pokemonów przez tajemniczych ludzi i tego, czemu tylko Pokemony zdychają przez tą ekipę.
- (Taka bardziej informacja do mistrzów gry i moderatorów, zwłaszcza DJSzopaXx: Nie wiem czy to że MG ma dowolność w zmianie człeka w Poka/gijinkę może być uznane w Crystalku.)

~ EKWIPUNEK ~

- 2x Lum Berry
- 15x Tamato Berry
- 2l wody mineralnej

~ BONUSY ~
[/center]
  
 
     
DJSzopxX 
Szukając ideałów


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 308
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-07-04, 18:57   Zawsze miło zobaczyć ciekawy i niecodzienny pomysł

Have fun
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-07-04, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Wizard's World

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Outland

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.