Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Kuro
Autor Wiadomość
DJSzopxX 
Czekając na deszcz

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Wysłany: 2019-09-01, 11:30   

Nie odpowiadając, stałam szybko i gwałtownie z krzesła, po czym uderzyłam otwartymi dłońmi w stół, nie zważając na hałas, czy też rozleje przy tym wino.
Spojrzałam policjantce prosto w oczy ze stanowczym spojrzeniem i trwałam tak kilka dobrych sekund.
- Spoko, może być. - Mówię już luźnym tonem, wracając do mojej poprzedniej pozycji.
"Ta babka jest głupia, pomijając cały fakt o moralności i jej zawodu, rozwaliłam sama trzech kolesi, na co mi więc grupka pokemonów? Nie mam pojęcia o co w tym chodzi, ani jaki jest limit mojej mocy, ale na sto pro jestem silniejsza od takiego mojego Toto" pomyślałam, sprawdzając czy jakieś wino się ostało, jeśli tak, śmiało sięgam po kieliszek.
"Ale niech jej będzie, zrobię wszystko, aby Sarah wyszła stąd cało, rozwalę cały zespół R, a nawet zostanę mistrzem pokemon jeśli trzeba" dodałam w myślach.
- Ok, fajnie, to my się zbieramy, prze pani szanownej policjantko. Do zobaczenia, czy tam coś. - Mówiąc to, rzeczywiście wstaje z krzesła i nonszalancko udaje się do wyjścia.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993

Wysłany: 2019-09-01, 16:02   

[13:07]
Na dnie butelki znajdowała się końcówka wina, oczywiście wlałaś sobie ją do kieliszka i dokończyłaś trunek. -Dobra dziewczyny, kończymy to. Dzięki, że się zgodziłyście, gdy zdobędziecie chociaż dwa pokemony, to proszę pokażcie się tutaj i obgadamy szczegóły tego wszystkiego. - powiedziała policjantka wypuszczając was z izolatki i z posterunku. -Wiesz Kuro, słyszałam luz w twoim głosie, domyślam się, że przez tą całą akcje poczułaś się bardzo pewnie. Mimo wszystko ja chciałabym, abyś schwytała kilka pokemonów. Wtedy straciłaś kontrolę nad sobą, stałaś się bestią, którą nie chce abyś się stała. Załatwmy to w normalny sposób poprzez walki pokemon, proszę. - powiedziała twoja przyjaciółka do ciebie, ale chyba ostateczna decyzja i tak należała do ciebie.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

DJSzopxX 
Czekając na deszcz

Wysłany: 2019-09-01, 16:35   

Wychodząc z posterunku wyprostowałam się swobodnie i ziewnęłam nonszalancko.
Ogólnie nie chciało mi się już robić nic, najchętniej bym się położyła na sofie, włączyła Tv i coś pooglądała. Najbardziej ze wszystkiego nie chciałam robić tego, co ta świrnięta policjantka mi kazała.
Może nie byłam najmądrzejsza osobą, ale nawet ja wiedziałam, że coś jest tutaj nie tak. Nawet jeśli udałoby mi się ściągnąć cały zespół R, jaką mam pewność, że ta i tak nie wrzuci nas do paki?
Jedyne co mogłam w tej grze ugrać, to bezpieczeństwo Sarah. Jeżeli była jakakolwiek szansa, że mogę ją ochronić, musiałam na nią postawić, mimo mimo braku chęci.
Gdy dojdzie do konfrontacji, Sarah nie może być przy mnie, musi być w bezpiecznym miejscu, mimo tego, że pewnie nie będzie tego chciała. Muszę ukryć ją tak, że nawet ta policjanta, jeśli będzie mnie chciała schwytać po wszystkim, nie znajdzie jej, a potem może zapomni i da jej spokój. Sama przecież widziała i słyszała, że ona nie ma nic z tym wspólnego, wmieszała się w to przypadkowo i nie mogła tylko przez to zostać ukarana.
Widząc jej zaniepokojenie, przytuliłam ją czule.
- Spokojnie, wszystko będzie dobrze. Nie masz się czego martwić. - Skłamałam, ale byłam gotowa zrobić to dla jej dobra. - Złapie jakieś silne pokemony, rozprawię się szybciutko z tym głupim zespołem R i zobaczysz, zaraz wrócimy do naszej podróży. - Kurcze, coraz lepiej mi szło kłamanie, obym nie popadła w nawyk.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-09-03, 16:56   

[13:15]
Gdy przytuliłaś dziewczynę, poczułaś jak z jej oka spływa łezka, która następnie spływa na twoje ramię. -Proszę zrób to dla mnie i nie wymyślaj nic szalonego. - powiedziała do Ciebie dziewczyna, po czym puściła Cię i z uśmiechem na twarzy powiedziała. -To co pora złapać jakieś pokemony, co ty na to? - twoja przyjaciółka bez większego namysłu złapała Cię za rękę i zaczęła ciągnąć w stronę bramy miasta. Jednak gdy byliście już przy wyjściu waszą uwagę przykuł jakiś nietoperz, który dość szybko zniknął w bocznej uliczce. Z nim biegła jakaś babcia i krzyczała. -Złodziej! Ukradł moje jagody! Ratunku! - krzyknęła już podstarzała babcia. -Hm.. - mruknęła pod nosem Sarah, po czym zupełnie zmieniła docelowe miejsce, do którego to zaczęła Cię zaciągać. Nawet nie miałaś za bardzo wyboru, bo dziewczynę, aż tak rozpierała energia, że nawet nie świadomie ciągnęła Cię z całą swoją siłą. Gdy dotarliście na miejsce, to trafiliście do uliczki, w której to zaginął nietoperz. Była to zupełnie ślepa uliczka, ale za kilkoma śmietnikami mogłyście usłyszeć jakieś dźwięki. Sarah podeszła bliżej żeby obadać teren i gdy gestem przywołała również Ciebie, to zauważyłaś dwa pokemony.

[13:25]
Czerwono-brązowy pokemon wyglądał na rannego i siedział na ziemi, a ten różowy podawał mu jagody. Widocznie kradnąc je nie miał wcale złych zamiarów. -Musisz je złapać, wystarczy tylko, że dobrze do tego podejdziesz. - szepnęła do Ciebie towarzyszka. Faktycznie pokemony nie wyglądały na dzikie, pytanie tylko czy chcesz podjąć z nimi walkę, czy chcesz może rozwiązać, to w inny sposób.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

DJSzopxX 
Czekając na deszcz

Wysłany: 2019-09-03, 21:17   

Stanęłam w pewnym rozkroku i położyłam prawą rękę na biodrze. Spojrzałam na dwójkę pokemonów z góry, ostrym, przeszywającym spojrzeniem.
- Yare Yare Daze. - Rzekłam w końcu zrezygnowana, poprawiając lewą ręką czapkę na głowie, której nie miałam.
Ruszyłam do pary wolnym, ale potężnym krokiem. Doskonale wiedziałam, co muszę teraz zrobić.
Zatrzymałam się o trzy kroki przed nimi, stanęłam bokiem i wysunęłam, jak najdalej dłoń z otwartym wskazującym palcem, celując nim prosto w nich.
- Ej dupki! - Zwróciłam się do nich, poważnym głosem. - Nie mam na was czasu, wskakujcie więc do mojego pokeballa, albo szykujcie się na lanie.
Na koniec utkwiłam w tej pozycji, czekając na ich reakcje.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-09-03, 21:35   

[13:30]
Sarah była zadziwiona twoim zachowaniem, ale nie robiła z tym nic i dała Ci działać. Same pokemony były również w szoku, co tak właściwie się dzieje, ale jeden z pokemonów nie uciekł i nie zostawił swojego rannego przyjaciela, który nie byłby w stanie dać nogi. Wręcz przeciwnie, mały różowy nietoperz zasłonił swoim ciałem rannego pokemona. -Oj Kuro, coś mi się wydaje, że oni tanio skóry nie oddadzą. A może po prostu im pomożemy? - odezwała się cicho twoja przyjaciółka. Twój pokemon był niedoświadczony i nie wiadomo jak poradzi sobie w bitwie z dzikim pokemonem, szczególnie, że nic o tym dzikusie nie wiesz. Różowy pokemon był gotów z tobą walczyć, pytanie czy ty byłeś gotowa na walkę z nim?

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

DJSzopxX 
Czekając na deszcz

Wysłany: 2019-09-03, 22:18   

- Yare Yare Daze. - Powtórzyłam się, tym razem z jeszcze bardziej zrezygnowanym głosem. Jednak powili inna emocja zaczynała przejmować prym nade mną, gniew.
- Tacy jak wy są zawsze najgorsi, nigdy nie wiecie kiedy macie się poddać! - Rzekłam ostro, po czym sięgnęłam po pokeball i wypuściłam swojego Totodila.
- JoJo może nie jest najsilniejszym z pokemonów, ale w zupełności wystarczy, aby rozprawić się z wami! - Oznajmiłam pewnie. - Jojo, użyj serii Ice Punch! Ora Ora Ora Ora!
Z każdym jego atakiem, krzyczałam nowe "Ora". Nietoperz umiał latać i pewnie mógł uniknąć moich ciosów bez problemów, ale dzięki efektywności i umiejętności JoJo, wystarczył jeden lub dwa ciosy, aby go powalić, jednak nie na tym polegał plan.
Musiałam odczekać na całą serię ciosów mojego Totodila, aby przejść do kolejnego etapu.
Czy trafiłam nietoperza chociaż raz, nie było wcale ważne.
- Całkiem nieźle. - Chwalę przeciwnika. - Szkoda tylko, że nie zauważyłeś, jak pod naporem ciepła dnia i tarcia ciosów, kawałki lodu odłamywały się z pieści JoJo i powoli zamieniały się coraz większą kałużę i tak, bingo, pędzie ona teraz prosto w kierunku twojego rannego ognistego kolegi!
Spodziewając się, że stwór odwróci się teraz, lub od razu rzuci się na pomoc, wiedziałam iż nastał w tym momencie idealna okazja na atak.
- JoJo, Ice Punch! Ora Ora Ora! Dobij też jego kumpla dzięki Water Gun!
Byłam przekonana, że ten plan wystarczy, aby się z nimi rozprawić.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-09-07, 12:10   

[13:33]
Twój krokodylek ruszył do boju, mimo że nie był jeszcze doświadczony, to miał wolę walki. Ruszył z Ice Punch, jednak nietoperz odleciał od ataku i uderzył krokodylka atakiem Poison Tail. Twój pokemon odleciał po uderzeniu, a drugi z twoich przeciwników użył Giga Drain, co sprawiło, że odzyskał trochę sił. Właśnie dlatego twoja taktyka legła w gruzach, a teraz już był to pełnoprawny pojedynek, w którym niestety byłaś w lekko przegranej pozycji, ponieważ walczyłaś dwa przeciwko jednemu. Większy z pokemonów użył Tackle, ale twój pokemon pomyślał trochę i wymierzył Ice Punch w nietoperka oraz Water Gun w drugiego z przeciwników. Walka trwała w najlepsze, a twój towarzysz, mimo że walczył przeciwko dwóm przeciwnikom, to dawał sobie nawet radę.

Totodile - 45HP

Gligar - 25HP
Heatmor - 10HP

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

DJSzopxX 
Czekając na deszcz

Wysłany: 2019-09-15, 13:04   

- Yare Yare Daze (dosłowne tłumaczenie: Rety Kotlety) - Rzekłam zrezygnowanym, ale także zirytowanym głosem. - Wy na prawdę nie wiecie kiedy się poddać. - Rzuciłam ostro do przeciwników. - Myślicie, że macie jakieś szansę? Walka jest rozstrzygnięta jeszcze za nim ona się zacznie, a wy przez cały jej przebieg nic tylko podążaliście za moim planem, jak myszy laboratoryjne podążające za zapachem sera w labiryncie ku ucieszy laborantów.
Starcie było już wygrane, teraz już tylko pozostało zebrać żniwa.
- Nawet nie zauważyliście, że oboje jesteście mokrzy, od ataków mojego JoJo. Ty! - Wskazałam palcem na mrówkojada. - Od wodnych ataków, a ty! - Tym razem wskazałam na nietoperza. - Od lodowych ataków i co więcej, żadne z was nawet nie zwróciło uwagę, że stoicie pod ścieżkami wody, które prowadzą prosto pod mojego JoJo!
- Yare Yare Daze, naprawdę jesteście beznadziejni. JoJo, seria Ice Punchów w kałużę, aby zamrozić oby przeciwników! Ora Ora Ora! Następnie odbił się z ziemi za pomocą Water Gun, będąc w powietrzu wyceluj tym samym atakiem w ognistego, a tego drugiego wykończ Ice Punchem!
Kiedy wszystko już pójdzie według mojego planu, przystępuje do załapania obu delikwentów.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-09-16, 21:44   

[13:37]
Twój pomysł był dość ciekawy, jednak nie przewidziałaś takiego przebiegu zdarzeń i podczas używania Ice Punch, mrówkojad użył Incinerate, które skutecznie powstrzymało lód przed zamrożeniem przeciwników. Mogłoby się zrobić dość nieciekawe, ale twój pokemon zadziałał trochę inaczej, niż mu kazałaś. Jeszcze raz użył Ice Puncha i zamroził kałużę wody, a potem na swoich małych stopach, niczym na łyżwach ruszył w stronę przeciwnych pokemonów. Potem używając Scratch, zaczął robić piruety, a gdy był blisko przeciwników, zaczął ich ranić. Przeciwnicy byli zdezorientowani, dziwną taktyką twojego pokemona, która była o dziwo bardzo skuteczna, bo już po chwili obydwaj nie byli zdolni kontynuować pojedynku. -Wow - powiedziała pod nosem Sarah. Rzuciłaś kulkami w pokemony, oczywiście obydwa rzuty były pomyślne, a ty wzbogaciłaś się o dwa pokemony. -To co, centrum pokemon i wracamy do oficer, czy może masz jakiś inny plan? - spytała twoja partnerka podróży.

Totodile +3lvl, a skany wyślę na privku

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

DJSzopxX 
Czekając na deszcz

Wysłany: 2019-09-27, 18:23   

- Yare Yare Daze. - Mówię, gdy już oba pokeballe się zamknęły. - Tyle zachodu o nic.
Spoglądam na kulę z mrówkojadem. - Avdul. - Następnie kieruje wzrok na pokeball z Gligarem. - Iggy, witajcie w Stardust Crusaders. - Oznajmiam, po czym chowam obie kule.
Zrobiłam dokładnie to, czego chciała ta świrnięta policjantka. Proste, choć dalej nie rozumiałam, po co to wszystko.
Jednak nie mogłam narzekać, Sarah tego chciała, a jeśli taki prosty gest ma ją uspokoić, niech będzie.
Zamiast odpowiedzieć na pytanie przyjaciółki, niespodziewanie chwyciłam ją ze obie dłonie i spojrzałam jej prosto w oczy pewnym spojrzeniem.
- Tak! - Rzekłam do niej stanowczo. - Dalej czekam, aż spełnisz moje pragnienie!
Przez to całe zamieszanie kompletnie zapomniałyśmy o naszym śniadaniu na mieście. Miałam pusty żołądek, a wypite wino mi wcale w tym nie pomagało.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-09-29, 23:22   

[13:40]
-Oh... Kuro głupiutka, nawet w takiej chwili myślisz tylko o jedzeniu. O tej porze, to już bliżej do obiadu niż do śniadania, więc zjedzmy jakiś wyśmienity obiad. Chodź! - wykrzyknęła twoja przyjaciółka, po czym złapała Cię za rękę i pociągnęła za sobą. Ostatnim razem zaczynało się podobnie, ale teraz już nie trafiliście na bandę oprychów, a na bardzo przyzwoicie wyglądającą restaurację. W środku panował bardzo rodzinny klimat, a kelner który do was podszedł wyglądał na bardzo miłego. -Witam, co paniom podać? - Bez dania Ci dojść do słowa Sarah powiedziała. -Poproszę danie, które określacie tu mianem "specjału szefa" i dwie lampki najlepszego wina. Ja i moja przyjaciółka mamy za sobą ciężki poranek, więc dobry obiad musi załagodzić trochę sytuację. - kelner spisał wszystko na kartkę i odszedł na chwilę. -Milutko tutaj. - powiedziała Sarah.

[13:50]
Po upływie dziesięciu minut wasze dania były gotowe i wylądowały na waszym stoliku. -Smacznego. - powiedział kelner odchodząc od waszego stolika. Danie wyglądało smakowicie i była to porcja jak na trzech chłopa, ciężko będzie się tym nie najeść, ale jeszcze ciężej będzie się potem ruszyć z restauracji. Sarah szybko wzięła się za jedzenie i już po paru kęsach rzekła do Ciebie. -Niebo w gębie! Musisz spróbować, no spróbuj spróbuj. - chyba nie mogłaś odmówić. -Słuchaj, a co z tym zespołem R, mamy jakiś plan, czy zdajemy się zupełnie na policjantkę? - powiedziała twoja towarzyszka bardzo cichym głosem.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

DJSzopxX 
Czekając na deszcz

Wysłany: 2019-09-30, 20:16   

- Plan? - Powtórzyłam zaskoczona za swoją towarzyszką. - Bo ja wiem... - Dodałam po chwili. - Chyba nie mam, jakoś tam będzie... - Rzekłam, jak zwykle, kompletnie bez namysłu.
Niespodziewanie poczułam, jak przebiega mnie zimny dreszcz. Nagle zrozumiałam, że taka odpowiedź nie tylko ją nie zadowoli, ale zdenerwuje, a co gorsze, zasmuci.
- Haha! - Zaśmiałam się głośno i sztucznie. - Dałaś się nabrać! Oczywiście, że mam plan i to jaki! - Dodałam absolutnie pewna siebie.
- Widzę to tak, ciemna noc, ulewny deszcz, pioruny na niebie i księżyc, który w wygląda tuż za chmur! Wbijam z pół obrotu do zespołu R i łamię ich drzwi na pół ."Cowabunga cioty!" mówię do nich trzymając w ręku kałacha! - Tutaj należy dodać, że w tej scenerii wyobrażam siebie w ciemnej skórzanej kurtce i w czarnych przeciwsłonecznych okularach. - "Wbiłam tutaj żuć gumę i kopać tyłki, a tam na zewnątrz skończyły mi się tyłki do kopania!" po czym wyżynam ich wszystkich na szybko w pień, aby ich jeszcze bardziej upokorzyć robię nad nimi taniec z fortnite'a, a na koniec wsiadam na swojego białego Rapidasha i lecę, pędzę po ciebie, a potem będziemy żyć długo i szczęśliwie. Ze end
Kończę moim słynnym onieśmielającym spojrzeniem i równie słynnym rozbrajającym uśmiechem, będąc przy tym przekonana, że mój plan nie tylko zadowolił zielonowłosą, ale także był najbardziej genialnym planem w historii genialnych planów.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-10-07, 22:44   

[13:55]
Kuro, kochana, twoja wyobraźnia nie ma żadnych granic, ale obawiam się, że nie wszystko może pójść tak gładko jak Ci się wydaje. - powiedziała Sarah, po czym dodała. -Nie wiemy, czy znów opęta Cię to coś i czy znów uda Ci się pozabijać wszystkich. Tutaj będziemy miały do czynienia z prawdziwymi przestępcami, a nie jakimiś uliczniakami. Mam nadzieję, że wpakujemy się w jakieś wielkie tarapaty, ale powiedzmy, że Ci ufam, Kuro. - powiedziała Sarah. -A co potem, czy zostaniemy w mieście, ruszymy dalej, a może wrócimy do domu? Powiedz mi wszystko moja droga. - została wam jeszcze chwila w restauracji, a potem wypadałoby iść do pani policjant.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

Odpowiedz do tematu