Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2019-07-05, 21:48
Księga #2: Motorem przez Citro
Autor Wiadomość
JC 
The Mastermind

Discord: JCMT
Wysłany: 2019-06-05, 14:26   Księga #2: Motorem przez Citro

Szum morza sprawił, że spokój wreszcie zawitał w Twojej głowie. Otworzyłaś oczy, a wzrok Twój przykuł przepiękny zachód słońca. Vaulthorn słynęło z technicyzacji, jednak kto by przypuszczał, że tutaj zobaczysz najpiękniejszy zachód, jaki można sobie wyobrazić. Odgłosy miasta w Dzielnicy Morskiej były ledwo zauważalne. To właśnie w tym dystrykcie panowała cisza i spokój. Latarnia morska i otaczający ją minipark,w którym można było podziwiać nie tylko grę światła, jaką odgrywały morze, niebo i słońce, ale również nocą niejednokrotnie ujrzeć można było słynną na cały region "elektryczną zorzę". Niestety nie było Ci dane zostać tam ani chwili dłużej, gdyż pewna krnąbrna owieczka, która miałaś się zająć właśnie spikowała na dół i upadła na plażę. Zaczęła radośnie pląsać po piasku i turlać się na nim. Tyle kłopotów z tymi Pokemonami! Gorzej jak dzieci! No cóż, trzeba było teraz po nią zejść. Plaża Hibiskusowa była dość łatwo osiągalna z poziomu Dzielnicy Morskiej i to właśnie tutaj znajdowały się schody, które na nią prowadziły.

Nani 
Hungry hydra

Limit dodatkowych KP: 2+1
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-06-06, 19:47   

Na czas pobytu w Vaulthorn wykupiłam na tydzień pokój w motelu, żebym sama mogła sobie dbać o posiłki. W końcu przeważnie w motelu tylko się spało, nic więcej a ja też starałam się szukać właśnie takich. Druga sprawa to to, że nie posiadam nieskończonej ilości pieniędzy, dlatego muszę jakoś zarabiać. Opieka nad pokemonami brzmiała dobrze, chociaż ja sama miałam miesane uczucia co do tych stworzeń. Nie wiedziałam jak je traktować - jak do nich mówić? Rozumieją wszystko co się im przekazuje, czy może tylko połowicznie lub w ogóle? Wszystko to było bardzo niekomfortowe, dlatego póki co traktowałam je z dystansem. Jasne, zapewnię Charmander - a dzisiaj też i Mareepowi - najpotrzebniejsze rzeczy tj. jedzenie, picie, spanko i jakaś rozrywka ale... na razie nie byłam w stanie zrobić nic więcej.
Z zamyślenia wyrwała mnie Mareep, która postanowiła zwiać na plażę. Wywróciłam tylko oczami i zeszłam po schodach na dół, dalej mając zamyśloną minę. Oparłam ręce na biodrach i pokręciłam głową
- Gorzej niż dziecko...
Zawsze mogłam schować ją do pokeballa, jednak obawiałam się, że właściciel pokemona może w kaźdej chwili mnie tu znaleźć i mieć o to bóldupy. Spróbowałam więc podejść do pokemona i podnieść ją, żeby następnie przejść się wzdłuż plaży
- Pozbieram może jakieś muszelki...
Gadałam do siebie dość często, jednak to w jakiś spodób pozwalało mi się częściowo odstresować. A ludzie niech myślą co chcą.

JC 
The Mastermind

Discord: JCMT
Wysłany: 2019-07-01, 23:23   

Zeszłaś w stronę Plaży Hibiskusowej w celu pochwycenia krnąbrnej Mareep. Hasała sobie wesoło po piaszczystym wybrzeżu Vaulthorn. W oddali widać było zakończenie jednego z akweduktów. Woda spadała maleńką kaskadą do wody, a jej strumień na tle słońca połyskiwał niczym struga ruchome światła. Gdy tylko Mareep Cię ujrzała wskoczyła na Ciebie i zabeeeeeeczała wesoło. W zasadzie właściciel powiedział Ci, że jeśli to stworzenie Cię zainteresuje to może Ci je sprzedać, jednak drogo to na pewno wyjdzie, w końcu staruszek słynie z pazerności. Może rzeczywiście warto było postawić na tę owieczkę i spróbować przekonać starucha do spuszczenia z ceny, by przekazał Ci puszystą towarzyszkę.

Nani 
Hungry hydra

Limit dodatkowych KP: 2+1
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-05, 00:58   

Czy to było dziwne, że szybko schodząc w dół, jakby odruchowo przytrzymałam pokeball z Charmander aby ... sama nie wiem. Próbuję z tym nie walczyć ale wkurza mnie ten dziwny opór, jaki czuję przy pokemonach. Może trzeba to leczyć (xD) Nie spodziewałam się, że Mareep na mnie wskoczy. Jaki to miało cel? Tak czy inaczej zdążyłam ją złapać i utrzymać równowagę, coby nie wywalić się i nie rozbić sobie o coś głowy. Trzymając pokemona w dłoniach odciągnęłam ją od mojej piersi (czy tam twarzy zależy gdzie wylądowała) i popatrzyłam na nią
- Wolny duch... beztroski troche
Powiedziałam sama do siebie, patrząc na Mareep jakbym ją oceniała.
Kurde właściwie jakby tak spojrzeć na to z drugiej strony, to Mareep chyba ma w miarę dobrą linie ewolucyjną. Dla pewności sprawdziłam to w pokedexie, całą jego ewolucje od Mareepa do Amparosa i nawet spojrzałam czy podczas mega ewolucji zmienia mu się typ. A założyłam sobie, że w sile posiadanych pokemonów nie będę się różnić od siły jaką mam do władania madarą. Na razie słabo się to prezentowało, jednak z czasem może bardziej ogarnę madarę i pokemony. Albo na odwrót. Wzruszyłam ramionami, odstawiłam mareep na ziemię i powiedziałam tym razem bezpośrednio do niej
- Chodź za mną. Jedzenie ci dam
Zamierzałam iść do sklepu aby kupić trochę prowaintu na następne kilka dni pobytu w motelu, przy okazji kupić też coś do jedzenia dla pokemonów a potem poszukać starego człowieka od mareepa. Spróbuję go przekonać aby mi go sprzedał po trochę niższej cenie albo w ogóle dał sobie siana i mi go oddał.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi