Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyprawa Dantego (X-01; Wojna i makabra)
Autor Wiadomość
Trebonth 
Avenging form loss

Limit dodatkowych KP: 2
Discord: Itaku#1783
Wysłany: 2019-05-27, 20:59   Wyprawa Dantego (X-01; Wojna i makabra)

30-05-203X
> Wczytywanie modułu "Alola_future.exe"

Oj, to cholernie ciężko było uciec. Nie dość że niczego nie znałeś ze swojej przeszłości, X-01 było podobne do przekleństwa, które się raczej już nie odczepi. Hybryda stworzona do walki, ale czy może i w czasie pokoju funkcjonować? Zwłaszcza że zza tobą było sporo eksplozji... tak jakby w filmie Hollywoodzkim, chociaż dobrze im tak. Stare śmieci, a jednocześnie przeszłość, która zabrała twoje stare "ja" ze sobą. A przed tobą tylko las dróg i miasta, dużo było tych inwestycji jak widać. Drogowskaz mówił, że byłeś na terenie... Arkanum City? Przecie tego miasta nie było w starszych mapach Aloli... toż to albo przeludnienie, albo... jedno, źli ludzie. Zwłaszcza że samochodów sporo, ale raczej unikały miejsca wybuchu... co musiało się tam wydarzyć? Tylko ty wiedziałeś.

Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-05-27, 23:12   

- Ja... Co ja mam teraz zrobić? - Odparłem i spojrzałem na ręce. Części zbroi dalej były we mnie wmontowane - Wiem że jestem... X-01... Ginjijka.... - Odparłem i spojrzałem na jeden z samochodów i wyciągnąłem rękę - Wiem, że moje zdolności to psychika... więc - Odparłem i używając Psywave chciałem zniszczyć drzwi. Powolnym krokiem po wykonanym ruchu podszedłem do owego pojazdu - Odpalić... Może... Ktoś zostawił kluczyki w środku? - Odparłem przeszukując pojazd. Miałem nadzieje odnaleźć owe klucze i móc stąd odjechać... Jednak po chwili zrezygnowałem i wyszedłem z niego - Inni... Wystraszą się mnie - Mruknąłem pod nosem i spojrzałem w niebo - Ale mogę ich obserwować z dystansu - Próbowałem się wzbić w powietrze, mówili że Oryginał to potrafił.... A następnie użyłem teleportacji... Chciałem pojawić się nad miastem by móc je zobaczyć z dystansu

Trebonth 
Avenging form loss

Wysłany: 2019-06-03, 17:07   

Typowe niezdecydowanie - niby w stylu Grand Theft Auto zapragnąłeś pojechać autem, przejeżdżając przy okazji ten zły lud, to przystałeś na zwyczajną lewitacyjno-teleportacyjną zdolność najprawdopodobniej po to, aby móc zabić ludzi swoimi nowymi umiejętnościami. Uj obchodzi czy policja i armia byłaby zainteresowana tobą. Paronama, chociaż zaparłaby im, śmiertelnikom, dech to dla ciebie nie było to nic nowego. Sama zbroja służyła jako tako za taki na wpół jet-pak (wym. dżetpak), który ci wspomagał lewitację lepiej niż oryginał. Ale cóż - widać... te cholerne pasożyty. Nic prócz złodziejstwa nie praktykują użytecznego. Czyli po prostu przestępców rodem z jakiegoś filmu. Nawet jeśli, to pierwsze starcia zawsze bywają łatwe, zwłaszcza dla takiej maszyny do zabijania, nieprawdaż? Może i miałeś jeszcze pewne wahania związane z człowieczeństwem, ale co tam, łamią prawo, to zasłużyli na karę!

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-06-13, 14:23   

Spojrzałem na nich i wylądowałem za nimi. Spojrzałem z lekką pogardą na owe istoty - Żenujące, jesteście bezsilni i bezcelowi przy mnie - Po czym użyłem PsyWave by rzucić ich w tył. Powoli pod lewitowałem do nich - Zamiast być neutralni wolicie kraść, rabować... Szkoda że spotkaliście mnie - Rzuciłem oschle, zastosowałem Confusion by poczuli w głowach dość spory ból. Gdy mieli jeszcze objawy podniosłem jednego i przy pomocy PsyWave zrobiłem w jego ciele dziurę wielkości ręki - Który chce być kolejny? - Następnie opuściłem ciało ich towarzysza które za pewnie upadło bezwładnie na ziemię

Trebonth 
Avenging form loss

Wysłany: 2019-06-21, 18:18   

No by tych bandytów szlak trafił. Serio. I słusznie prawiłeś, chociaż wolałbym więcej krwi. Chociaż to że byłeś gijinką legendy pomagało, najwięcej zdziałał sam element zaskoczenia który dosłownie spowodował to że właśnie mimo ich przewagi liczebnej część spanikowała i po prostu zwiała... tchórze. Byliby więcej warci jakby jakiś opór podstawili. Jednak drugi, dla którego śmierć towarzysza nie sprawiła żadnego wrażenia a nawet go rozwścieczyła, miał przy sobie jakąś kulę. Z niej wyłonił się cień - no może nie do końca, przecie sami byliście w półmroku... och, kto by tu podstawił malca tylko po to aby opór ci postawić?

Jednak cień nie pozostał dłużny i postanowił ciebie najwyraźniej upiec ogniem, czego najlepszym przykładem tego był Bubble. No, całe szczęście że miałeś jako tako lepsze ciało, ale i tak trochę bąble ciebie potratowały i wywołały lekkie zwarcie. Niech się igrzyska rozkręcą! Zaś ten bandyta, który był nieuchronny wyciągnął coś w rodzaju młotka - no niezbyt użyteczna broń ale zawsze to coś. Dostrzegłeś jeszcze coś - pewnie śmietnik. Ale na dwa czy trzy trupy zawsze się nada. Przynajmniej taki pożytek z tych wszelkich śmietników.
- B: "Che, co powiesz na to, bezmyślna maszyno..."
XB-01 - 95% PŻ / Bez zmian
-
Bandyta: Zdrowy, młotek
Bandyta: Nieżywy
Squirtle - 100% PŻ / Bez zmian

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-07-03, 21:32   

- Błąd- Odparłem i używając Teleport pojawiłem się za nim - Jesteś nic nie wart, mógł bym cie zostawić... Ale sprowokowałeś mnie - Dodałem i wyciągnąłem rękę atakując go samego Psywave. Jednocześnie machnąłem olewczo ręką na pokemona wykonując jednocześnie Confuse Ray. Po chwili dodatkowo użyłem Disable by zablokować mu atak - Poza tym maszyno? Nawet nie wiesz jak bardzo mnie uraziłeś - Zbliżałem się do niego powoli a w ręku generowałem energię - Ale niestety nie uzyskasz na to nigdy odpowiedzi - Odparłem i wyrwałem mu młotek odrzucając go w tył a następnie przebiłem go ręką i zastosowałem dodatkowo PsyWave by go zmasakrować

Trebonth 
Avenging form loss

Wysłany: 2019-07-10, 18:42   

Bandyta się na razie nie orientował zbytnio przez twój Teleport, bo nie wiedział najwyraźniej kim jest ten Mewtwo... czyli ty. Cha, by jego ducha złamać Psywave... niby podziałało, ale Pokemon najwyraźniej postanowił ciebie spowolnić tym swoim Tail Whip. Oczywiście garda osłabiona, ale po tym Disable, nie mógł dokończyć kombinacji drugiego Tail Whip, więc po prostu zmarnował ruch na nic!
- B: "Raczej twój błąd. Nie wiesz z kim zadzierasz, durniu." - Bandyta, chociaż obity Psywave, wciąż miał dużo siły, i postanowił młotkiem ciebie walnąć...

...dopiero po chwili ogarnąłeś kto to jest. Gijinka Alolan Exeggutora, interesujące. Jednak wróg i idiota w jednym miał asa w rękawie! Robiło się ciekawiej niż sądziłeś, a Psywave normalnie zadziałało jak na ulał. Niby Squirtle wciąż walczył, ale teraz był zdziwiony przez gijinkowatość, i przez to, że jego głowa działała jak młot (Dragon Hammer), a wcale nie jego młotek!

- B-AE: "Cha, myślicie że wy maszyny macie jakieś cele? Czy wy macie jakieś uczucia prócz urazy?" - Ojjj, coraz gorzej ciebie prowokował mimo twojego obijania Psywavem, ZŁAM MU KARK, temu bezdusznemu draniowi! Zwłaszcza że w ciebie też trafił Barrage dwa razy. Oj, boli. Może jak jakoś pozbędziesz się gijinki, pokemon pierzchnie gdzie pieprz popadnie...

STATUS:

X-01 - 77% PŻ / -1 DEF, ma młotek bandyty.
-
Bandyta: 58%, gijinka - Alolan Exeggutor, bez broni.
Bandyta: Nieżywy
Squirtle - 100% PŻ / Bez zmian

Odpowiedz do tematu