Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Co tu jest grane?
Autor Wiadomość
War Machine

Wysłany: 2019-04-17, 12:42   Co tu jest grane?

Obudziłaś się kolejnego dnia niezbyt wypoczęta, te koszmary powtarzają się i powtarzają... Ale czas znowu działać i próbować coś się dowiedzieć... Może tym razem ten królik coś sensownego Ci powie. Bynajmniej... Przez okno widzisz chmury, słońce nawet nie ma szans się przebić przez to, zapowiada się chyba burza, to będzie niezbyt przyjemny dzień... To przemyślenie przerwały Ci krople deszczu uderzające w szyby okna.

//Jak zwykle przepraszam za krótki początek, te są moją słabą stroną//

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

SayuriSagi 
Glitchtrap

Limit dodatkowych KP: 2+1

Wysłany: 2019-04-17, 21:23   

Nie dość, że dręczące mnie od kilku dni koszmary nie pozwoliły mi porządnie się wyspać, przez co podczas służby na pewno będę ledwo żywa, to jeszcze teraz musiało się rozpadać na zewnątrz. To zdecydowanie nie będzie dobry dzień, chociaż ... jeśli Springtrap faktycznie uchyli przede mną rąbka tajemnicy otaczającej pizzerię, to będę musiała zmienić zdanie, ponieważ każda, nawet najmniejsza informacja oznacza dla mnie olbrzymi krok do przodu. Nie jestem taka głupia, aby wierzyć, że prędko poznam całą prawdę, jednak dzięki nowemu znajomemu z pewnością osiągnę postęp.
Nie zwlekając długo wstaję z łóżka, po czym odbywam poranną gimnastykę, która w moim wykonaniu trwa około piętnastu minut, akurat dość na rozbudzenie ciała i poprawienie krążenia, nawet pomimo niewyspania. Potem ruszam do łazienki, aby trochę przemyć twarz i obrać się w służbowy strój, a następnie schodzę do kuchni w celu zjedzenia śniadania. Ciekawa jestem, czy mój współlokator już stoi na nogach, a jeśli tak, to co robi? Chętnie już teraz zaczęłabym go przepytywać, ale równocześnie nie chcę na niego naciskać.

* Spoko.

War Machine

Wysłany: 2019-04-18, 07:25   

I po wykonaniu porannych czynności jesteś sprawna i gotowa do dalszego działania. Kto wie? Może ten dzień nie będzie jednak tak fatalny, szczególnie jeśli będzie jakiś, choćby minimalny, progres w sprawie. Jak się okazało to Springtrap zrobił śniadanie, które czeka na Ciebie na stole. Jest to jajecznica i herbata. Do tego masz tosty. Animatronika nie ma w tej chwili w kuchni, chyba wrócił do swojego pokoju w tym momencie, chyba specjalnie uniknął waszego spotkania w tym momencie, byś go nie podpytywała już z samego rana.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-04-18, 13:15   

Śniadanie okazało się być naprawdę przepyszne, za co po prostu musiałam podziękować Springtrapowi, sama potrafię gotować jedynie na zadowalającym poziomie, ponieważ nigdy nie było nikogo, kto mógłby ode mnie oczekiwać jakiś wybitnych potraw. Dorastanie w sierocińcu i samotne życie nie sprzyja rozwijaniu zdolności przydatnych w kontaktach międzyludzkich. W każdym razie po zjedzeniu jajecznicy oraz tostów szybko wchodzę jeszcze na moment do łazienki, aby umyć zęby i dokonać ostatnich paru poprawek w swoim wyglądzie, ponieważ nie chcę wyjść do pracy przypominając siedem nieszczęść. Po tym wszystkim podchodzę pod drzwi prowadzące do pokoju, w którym powinien znajdować się mój współlokator.
- Springtrap? Chciałabym ci podziękować za przygotowanie śniadania, było naprawdę przepyszne ... wychodzę na służbę i wrócę najpewniej dopiero wieczorem. Em, trzymaj się. - niby dorastałam w otoczeniu wielu osób, jednak nigdy jakoś nie zdołałam nawiązać z nimi kontaktu i teraz mam pewne „problemy" w komunikacji, przez co moje podziękowanie musi brzmieć nienaturalnie. Po tych paru słowach wychodzę z domu i ruszam na komendę, gdzie najpewniej znowu znajdę się pod opieką sierżanta Goodwina, kolejny argument przemawiający za niezbyt udanym dniem.

War Machine

Wysłany: 2019-05-02, 17:10   

- Do zobaczenia - powiedział mechatronik nim wyszłaś z domu i wkrótce mogłaś wyjść z domu na spokojnie. Jesteś na miejscu po dłuższym czasie, niestety po drodze ktoś wylał przypadkiem na Ciebie herbatę, na szczęście nie jest to kawa czy jakiś mocno barwiący sok... Szczęście w nieszczęściu, prawda? Na miejscu pracy zastajesz trochę papierologii do uzupełnienia, niestety biurokracja jest wszędzie... I to czasami dość obszerna, no ale w końcu to w służbie prawa, co nie?

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-05-03, 14:13   

I tyle z moich starań, aby przyjść do pracy porządnie wyglądając. Specjalnie się starałam sprawiać dobre wrażenie, aby zyskać jak najwięcej w oczach przełożonych i tym samym łatwiej zyskiwać to co chciałam, jednak ktoś musiał na mnie niechcący wylać herbatę. Dobre tyle, że nie było to nic strasznie plamiącego i jakoś zdołałam uczynić mniej widzialnym ślad po napoju, chociaż i tak do końca dnia będę z tego powodu niezadowolona. Oby później znowu nic mi się nie przytrafiło.
Starając się jakoś rozchmurzyć zasiadam do pracy przy biurku, która wbrew pozorom nie jest wcale taka nieprzyjemna, być może dzięki temu, że uwielbiam czytać i słowo pisane jest mym przyjacielem. Nie zwlekając zabieram się za uzupełnianie dokumentów, sortowanie ich, spinanie, kopiowanie i wszystko inne, co muszę zrobić. Oczywiście wolałabym robić coś wymagającego większego wysiłku, w końcu po coś zdawałam szkołę policyjną, jednak w tym zadaniu dostrzegam pewną możliwość. Przy odrobinie szczęścia być może będę musiała udać się z dokumentacją do archiwum, aby przekazać ją odpowiednim osobom, które zajmują się tym miejscem. Jeśli będę to robiła miarę często, to być może zdołałam wejść w bliższe stosunki z tymi osobami, trochę lepiej je poznać ... dzięki temu stanę się tam mile widziana i będę mogła korzystać z zasobów archiwum trochę swobodniej, a co to oznacza? Łatwiejszy dostęp do akt spraw związanych z pizzerią. Muszę szukać i chwytać każdą możliwość, jeśli chcę osiągnąć swój cel.

War Machine

Wysłany: 2019-05-13, 13:35   

W sumie to jeszcze nie masz przydzielonego nadal partnera do patroli i działań... Po dwóch godzinach przyszedł do Ciebie komendant. - Chodź do mojego biura, jak skończysz z papierami, poznasz swojego partnera w pracy - powiedział po chwili. Zapewne dostaniesz kogoś już z zdecydowanie dłuższym stażem w pracy w policji, po to by miał po kontrolą takiego "nieopierzeńca" jak Ty. A co do pracy w archiwum to racja, jak zdobędziesz sobie ich sympatię... Chwilę po wizycie komendanta papierologię masz z głowy.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-05-14, 15:14   

Krótka wizyta komendanta Gray'a lekko zaskoczyła mnie w tym sensie, że nie spodziewałam się, że dzisiaj zostanie oficjalnie przydzielony mi bardziej doświadczony partner. Sama procedura mnie nie zdziwiła, w końcu jako młoda posterunkowa dopiero co zaczynam swoją służbę i powinnam mieć kogoś, kto będzie pełnił rolę mojego mentora. Mam tylko nadzieję, że będzie to ktoś z kim będę umiała się porozumieć. Tak więc po skończeniu pracy z dokumentami kieruje się prosto do gabinetu komendanta, gdzie na moment zatrzymałam się przed drzwiami. Wzięłam głęboki oddech, a następnie zastukałam dwa razy, po czym odczekałam kolejne dwie sekundy i dopiero wtedy weszłam do środka.
- Melduję się panie komendancie.

War Machine

Wysłany: 2019-06-02, 19:51   

- Wejść - usłyszałaś nim weszłaś jeszcze do środku, na miejscu zobaczyłaś komendanta oraz jakiegoś faceta starszego od Ciebie o około 5 lat z tego co widzisz, przynajmniej nie dostałaś zrzędy w średnim wieku. - A więc to jest Twój partner w pracy od dzisiaj, pochodzi z Europy - powiedział i pewnie liczy na to, że wy się sobie przedstawicie. Czerwonowłosy facet podchodzi i wyciągnął rękę. - Frederick Goodwin, miło poznać - powiedział po chwili

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-06-02, 20:26   

- Diana Moonlight. Mam nadzieję, że nie będę sprawiać zbyt wielu kłopotów. - uścisnęłam wyciągniętą dłoń mojego nowego partnera, chociaż miałam co do tego lekko mieszane uczucia, w końcu był on ode mnie starszy nie tylko stopniem, ale także i wiekiem. Po tej krótkiej prezentacji zwracam się w stronę przełożonego. - Możemy się dowiedzieć jakie mamy teraz zadanie, panie komendancie? - mam nadzieję, że wyszłam na zbyt bezpośrednią, jednak szczerze chciałam zająć się czymś o wiele ciekawszym od przekładania papierów. Nie mam złudzeń, że nie przydzielą nas do poważnej sprawy, w końcu jestem tylko żółtodziobem, jednak nawet zwykły patrol byłby czymś, co z chęcią bym zrobiła.

War Machine

Wysłany: 2019-06-16, 21:15   

- Tak... Miałem doniesienia o podejrzanych wydarzeniach w jednej z opuszczonych fabryk, chciałbym abyście to sprawdzili, donoszono o podejrzanych stworach, niepodobnych do pokemonów - powiedział. - Pewnie znowu ktoś najadł się grzybków, ale naszym obowiązkiem jest oczywiście sprawdzenie wszelkich takich doniesień - powiedział. - Przy okazji taka mała rozgrzewka w terenie dla was - dodał na koniec i chyba możecie już wyjść, dostaliście adres.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-06-21, 09:12   

- Tak jest, sir. - daję znać, że przyjęłam zadanie, po czym w towarzystwie swojego nowego partnera wychodzę z gabinetu, aby jak najszybciej wykonać pracę, ale nie biegnę od razu do przodu, tylko staram się iść jednym tempem obok mężczyzny. Skoro od dzisiaj będziemy spędzać ze sobą wiele czasu, wypadałoby nawiązać w miarę przyjazne stosunki, ponieważ negatywne mogłyby się odbić na jakości naszej pracy.
- Dlaczego sir przyjechał do takiego miejsca jak Hurracine? - nie mam doświadczenia w swobodnych rozmowach z innymi, dlatego spróbuję zacząć od raczej neutralnego pytania, które nie powinno chyba urazić mojego rozmówcy.

War Machine

Wysłany: 2019-07-10, 23:37   

- W sumie to dlatego, że ostatnio miały miejsce tutaj różne tajemnicze sprawy, a ja mam za sobą już trochę udanych spraw tego typu.... I stiwerdziłem, że chcę żółtodzioba, który nie ma złych nawyków - rzucił, patrząc na Ciebie. - Bym mógł Cię wyuczyć po swojemu, prawdopodobnie zostaniemy partnerami na dłużej - poinformował Cię po chwili. Brzmi całkiem interesująco i brzmi w sumie tak jakby miał trochę osób do wyboru i padło akurat na Ciebie. Pół godziny czasu zajęło wam dotarcie na miejsce służbowym radiowozem.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-07-19, 16:28   

W tych zaledwie paru krótkich zdaniach znalazło się kilka ciekawych informacji. Te różne tajemnicze sprawy muszą najpewniej oznaczać zaginione dzieci oraz inne wydarzenia mające związek z pizzerią Fazbear'a, ponieważ w tym miasteczku nic innego „ważnego" się nie wydarzyło, a że miał już za sobą udane podobne sprawy to może okazać się naprawdę pomocny przy ich rozwiązaniu. Oprócz tego ciekawi mnie, co miał na myśli poprzez „złe nawyki". Jakieś elementy pracy policyjnej?
Po dotarciu na miejscu i wyjściu z radiowozu przyglądam się budynkowi przed sobą. A więc to tutaj. Dobrze byłoby na początek sprawdzić okolicę i zorientować się, czy nie ma żadnego zagrożenia, ile jest wejść do fabryki, czy łatwo się do niej dostać oraz takie podobne sprawy. Dopiero potem można byłoby w miarę bezpiecznie wejść do środka, oczywiście w pełnej gotowości. Dopóki nie upewnimy się, czy faktycznie nikogo tam nie ma, będziemy musieli poruszać się naprawdę cicho.

War Machine

Wysłany: 2019-07-20, 13:08   

Fabryka mieści się na wysepce na jeziorze. Wygląda na opuszczoną przynajmniej 10 lat temu, co w sumie pokrywa się z danymi jakie macie o budynku. Jest tylko jedna droga dojazdowa, która prowadzi przez most, na szczęście sprawny i wygląda na dobrze zachowany. Facet rozgląda się uważnie i po chwili rusza przez środek wyasfaltowanej drogi, prowadzącej przez ów most. Sama budowla dość mocno odstrasza swoim wyglądem.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK
nieobecności

Odpowiedz do tematu