FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Supreme
Autor Wiadomość
Did

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Wysłany: 2018-10-13, 14:31   Supreme

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Did

Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Wysłany: 2018-11-02, 12:29   

Rustboro City - małe miasteczko w regionie Hoenn - od kilku dni pogrążone jest w zupełnym chaosie. Wszystko za sprawą Roxanne, tutejszej liderki, która w czwartkowy wieczór przepadła bez śladu. Umówiona na walkę w piątek nie stawiła się na nią, co zaniepokoiło jej opiekuna. Kiedy razem z oficer Jenny i jej dwójką stażystów dotarł on pod mieszkanie Roxanne, drzwi wejściowe do niego były otwarte. Jednakże po wejściu do środka, nie zastali w mieszkaniu żywej duszy. Można byłoby wywnioskować, że Roxanne po prostu zapomniała zamknąć drzwi, wychodząc, ale... to, co opiekun i policjanci zobaczyli w kuchni, rzuciło na całe zajście zupełnie inne światło.

.
.
.
Co stało się z Roxanne?

Witajcie! Jak mogliście przeczytać powyżej, event będzie opierał się na ustaleniu tego, co spotkało Roxanne. Podczas eventu wcielicie się w osoby, które dotarły do jej mieszkania w piątek rano. Zadaniami będą zagadki oraz krótkie posty opisowe, a także będziecie mogli dyskutować razem ze sobą o tym, co dzieje się aktualnie w evencie. Wysuwać razem wnioski itp. Po co? Na koniec każdy z was będzie musiał ostatecznie ustalić, co się stało z Roxanne i dlaczego. Pomogą wam w tym pogrubione słowa w moich odpisach, a także ukryte w nich wiadomości.

Waszym pierwszym zadaniem jest napisanie teorii, co opiekun i trójka policjantów (czyli wy) mogli ujrzeć w kuchni (ogólnie mieszkaniu Roxanne) (proszę jednak rozpisać się na te min 10 linijek, żeby nie było przypału). Na postawie waszych odpowiedzi, przydzielę wam role (opiekun, oficer Jenny, sierżant siostra Joy i sierżant Nosepass). Wasze postaci będą posiadały pewne umiejętności, z których będziecie mogli skorzystać jeden raz na cały event.

Jako, że posiadam tylko dwóch graczy i Gwen, poszukuję jeszcze jednej osoby do eventu. Jeśli nikt się nie zgłosi, to w trójkę też dam go poprowadzić. Aczkolwiek dostanie się do eventu nie będzie polegało na tym, kto pierwszy ten lepszy. Każdy mój niegraczinieGwen może również wykonać pierwsze zadanie. Ja wybiorę tą osobę, której teoria była najciekawsza i będzie mogła wziąć udział dalej w evencie. Reszta otrzyma ode mnie nagrodę pocieszenie w postaci 3RC i 2000$.

Czas na odpis macie do wtorku do godziny 16:00.

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Chatango: GwenBrown

Wysłany: 2018-11-02, 22:01   

Niewiasta skrzywiła się. Wspomnienie tego co zastali w kuchni była zbyt bolesna, nawet kiedy opowiadała o tym jakiś czas później, na komendzie, znajomej sprzątaczce:
- No i weszliśmy do kuchni, a tam... Ło Matko i Córko, tam się działa normalnie stodoła z komorą i przybudówkami! No taki sajgon, że o wow. No więc, mówię- weszliśmy, a tam... góra garków tu! Góra garków tam! Talerze, szklanki, kieliszki... nawalone tego jakby jakąś hurtownię obrobili, po samiuśki sufit. Wszystko i nic normalnie. Cholera garnkowo-naczyniowe hałdy i góry! Ale nie, tamte klamoty były czyste- sajgon to był na posadzce! Butelek nabite jakby się menele z całej okolicy zebrali na jakąś ustawkę, aż grzechotało pod nogami. Niektóre musiały być pełne, bo czasem też chlupotało pod butami. No, ale idziemy. A im dalej, tym jakoś czerwieniej pod stopami. My wyglądamy zza jakiegoś winkla (znaczy się szafki jakiejś), a tam... jakiś psychopata bez serca i poszanowania dla wszystkiego przybił do ściany caluśki Gang Słodziaków z Biedronki! I jeszcze, świnia bydlę, polało je czymś i ponadpalało! No wszyściuśkie sześć! Tragedyja, dzieci płaczą, zbierają naklejki, a tu jakieś bydlę wzięło i popsuło... No jak to tak można, sama bym wzięła, a tak to nawet Growlithe'owi szkoda rzucać. A takie były ładne maskotki... Co, Roxanne? A gdzie, nie było jej. Tylko te bestialsko zamordowane maskotki, natłuczonego szkła tyle że nie po kostki i trochę pośledniego alkoholu na podłodze, między szkłem. No barbarzyństwo w najczystszej postaci, mówię ci Grażynka!

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Sosik 

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2018-11-05, 00:06   

Mieszkanie Roxanne, a w szczególności kuchnia... zapadły mężczyźnie w pamięci. Było to coś na tyle nietypowego (przynajmniej dla niego), że nie sposób było o tym zapomnieć. Zamyślił się, wypuszczając spokojnie powietrze z płuc, aby odtworzyć obrazek, który widział przed oczyma parę godzin temu.
- No więc kuchnia... Nie uwierzysz mi, ba, ja sam bym sobie nie uwierzył, ale to była taka kuchnia zupełnie nie pasująca do miejsca zbrodni... To jest, oczywiście nie ma jak na razie żadnych dowodów, że odbyła się tam jakakolwiek zbrodnia - wręcz przeciwnie! - kuchnia była sterylnie czysta. Nieskazitelna biel aż raziła w oczy. Serio, to taka kuchnia jak z tych zdjęć na różnych fejsbukowych grupach, coś, czego w realu nie powinno się spotkać, a jednak. Jestem tego naocznym świadkiem. No, ale wracając do tej kuchni... W kontekście rozróby wywołanej w przedpokoju i ogólnie reszcie domu kuchnia była jakby wyjęta z innej bajki. Podłoga czyściutka, na meblach żadnego kurzu, krzesełka równiutko poustawiane. Całą tę harmonię zaburzała tylko jedna rzecz - otwarte pudełko po pizzy. Ba, zjedzona była tylko do połowy! Wydawała się już dość nieświeża. Właściwie, to zaistniała tam jedna zbrodnia. Dostawca zostawił dwa sosy pomidorowe. DWA SOSY POMIDOROWE! Rozumiesz? Nie było ani kapki czosnkowego, to musiał być prawdziwy zwyrodnialec. Nic dziwnego, że Roxanne nie ma w domu. Na jej miejscu też bym wyszedł i poszedł szukać tego dostawcy. Nie daj Panie, jeśli zostawiła ma jakiś napiwek. Szybko raczej nie wróci.

#spideypool #team

|| [Bank] [Box] [Karta Postaci] || Oliver Potter

Kyuubi 
Your worst nightmare

Chatango: Kyuubez
Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2018-11-05, 17:10   

To, co działo się w kuchni, przechodziło najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim na blacie stał talerz, na którym leżał nadgryziony tost. Fajny tost, taki co to miał w środku więcej niż ser. Ba, była tam jeszcze wędlina. I cebulka. I pieczarki... Skąd wiem? No jak to skąd. Przecież trzeba było dokładnie zbadać miejsce zbrodni. Bardzo dokładnie. W każdym razie, zostawienie nadgryzionego tosta... TAKIEGO tosta, nie mogło być dobrowolne. Nie wiem, jakbym wychodziła z domu nawet w pośpiechu, to bym go ze sobą zabrała. A to oznacza tylko jedno... Roxanne nie mogła wyjść stąd dobrowolnie. Ktoś najprawdopodobniej wywlókł ją z domu siłą, albo wywabił podstępem! Na przykład zapukał do drzwi i chciał porozmawiać o Arceusie, a gdy odmówiła (bo oczywiście chciała wrócić do swojego tosta, myślami była całkiem daleko od Arceusa) została porwana! Mało tego, zbrodniarz musiał być albo pozbawiony węchu (bo przecież taki cieplutki tost pachnie) albo być kompletnym kulinarnym bezguściem, skoro nie wziął tego tosta dla siebie. Pewnie robi tosty z samym masłem, bluźnierca. Myślę, że trzeba w pierwszej kolejności sprawdzić, jak kto robi tosty, żeby znaleźć potencjalnego sprawcę.

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.

Odpowiedz do tematu