FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokemon Art Online
Autor Wiadomość
Mhrok 
the fallen angel.



Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 376
Skąd: podlaskie
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-10-14, 22:10   Pokemon Art Online



Kazuto Kirigaya



[ Kazuto Kirigaya z Sword Art Online]


Podstawowe Informacje

[ Kazuto Kirigaya znany również jako Yugure.
Płci męskiej.
Gijinka Eevee.
Urodzony siódmego dnia dziesiątego miesiąca, jakim jest październik.
Chłopak, któremu dane było przeżyć już
siedemnaście wiosen.
Posiadający najwspanialszą towarzyszkę pod słońcem,
Asunę Yuuki ]



Skan



Poziom: 5 [00%]
Ewolucja:
Eevee --(poziom + szczęście podczas nocy)--> Umbreon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, {9}
EM: Wish, Yawn
TM: Shadow Ball, Work Up
Umiejętność: Adaptability Adaptacja – Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma: Moon Shard

abc




Aparycja

Kazuto jest chłopakiem dosyć wysokim i ponad przeciętnie chudym. Każda osoba, która go widzi, dziwi się, że tak naprawdę chłopak nie ma problemów z anoreksją, mimo że wygląda jak chodzący szkielet. Jego sytuacji nie polepsza również blada cera, gdyż nie przepada on za zbytnim opalaniem się, woli raczej chłodniejsze klimaty. Kolor skóry kontrastuje z jego ciemnymi niczym pióra Murkowa włosami oraz niebieskimi oczami. Chłopak chodzi najczęściej w nieco za dużych na niego rzeczach, co wydaje się być wręcz absurdem przy jego wzroście. Tak naprawdę jednak jest to całkowity work in progress, ale cicho sza.
abc



Charakter

Kazuto należy do osób niezwykle spokojnych i opanowanych. Nie oznacza to jednak, że działa zupełnie bez emocji, po prostu trzyma je na wodzy. Wyznaje zasadę, że własne przekonania nie powinny zaburzać obiektywnego osądu. Taka postawa pomaga mu w pełnieniu funkcji Strażnika. Na pierwszy rzut oka wydaje się być osobą trzymającą ludzi na dystans, jednak jest to jedynie powierzchowny osąd. Po prostu nie odczuwa on potrzeby posiadania chmary przyjaciół, wystarczy mu jedynie garstka najwierniejszych współtowarzyszy. Najbardziej ceni on w innych ludziach prawdomówność oraz lojalność wobec przyjaciół. Wydaje się być on osobą nie w pełni siebie doceniającą i wierzącą we własne siły. Powiązane to jest jednak z jego chłodną kalkulacją - chłopak ma świadomość tego, że w niektórych aspektach jest on za mało doświadczony i zwyczajnie najrozsądniej byłoby do jakiegoś zadania wybrać kogoś innego. Brak zgodności imion obu bohaterów jest widoczny na pierwszy rzut oka, ale kto by się tym przejmował?
abc



Historia

Zupełnie znienacka rozległo się głośne dzwonienie, przywodzące na myśl dźwięk sygnału alarmowego. Wszyscy zgromadzeni w mieście ludzie byli tym faktem bardzo zaskoczeni, patrzyli na innych ze zdziwieniem. Ci z kilku tysięcy graczy, którzy w ciągu tych kilku minut zdążyli się rozejść, zostali z powrotem teleportowani na sam środek placu znajdującego się przed ogromnym pałacem. Miejsce to wypełnione było wielkim tłumem ludzi. Roiło się od baśniowo pięknych kobiet i równie przystojnych mężczyzn, a przynajmniej od tak wykreowanych przez ludzi postaci. Wszyscy zgromadzeni zastanawiali się nad powodem przymusowej teleportacji akurat do tego miejsca, część dodatkowo wygrażała się wsparciu oraz Mistrzom Gry. Nagle przez rozgardiasz przebił się czyjś nieco przerażony okrzyk:
- Patrzcie w górę!
Znajdujące się jakieś sto metrów nad głowami ludzi niebo pokryte było szkarłatnymi, wielokątnymi płytami, na których wyświetlone były dwa napisy: "OSTRZEŻENIE" oraz "KOMUNIKAT SYSTEMOWY". Ludzie uspokoili się, oczekując zapewne wyjaśnień od administracji, część uznała to dodatkowo za początkowy event w tym nowopowstałym VRMMO. Jednak płyty zaczęły powoli topnieć, przypominając nieco ściekającą krew. Szkarłatna masa przeobraziła się w ogromną, mierzącą jakieś dwadzieścia metrów, zakapturzoną postać, obleczoną zwiewną, czerwoną peleryną. Ludzie wymieniali się między sobą informacją, że jest to najpewniej któryś z pracowników firmy Agath pełniących funkcję Mistrza Gry. Wrzawa znowu się podniosła. Nagle, jakby z zamiarem uciszenia tłumu, prawy rękaw szkarłatnej szaty uniósł się ku górze. Z jego wnętrza wyłoniła się śnieżnobiała rękawiczka, jednak pomiędzy nią a brzegiem rękawa ziała czarna pustka. W ślad lewy rękaw również powoli się podniósł. Pozbawiona ciała postać rozłożyła szeroko ręce i zdawało się, że pod pustym kapturem otwiera usta. Wtem rozległ się jakby z góry niski, męski głos. Spokojny i wyraźny.
- Drodzy gracze, witajcie w moim świecie. - gracze zdawali się być zdezorientowani tym stwierdzeniem. - Nazywam się Akihiko Kayaba. Jestem teraz jedynym człowiekiem, który kontroluje ten świat. - tutaj znowu pojawiły się wśród tłumu pomruki zdziwienia. - Drodzy gracze, część z was już pewnie spostrzegła, że z menu głównego zniknęła opcja WYLOGUJ. Nie jest to jednak żaden błąd. Powtarzam, nie jest to błąd. Gra ta została celowo zaprogramowana w taki sposób. - słowa mężczyzny wydawały się być tak nierealne, że na twarzach niektórych zgromadzonych pojawiał się uśmiech, gdyż uznali to za zwykły żart ze strony twórcy. - Od teraz, drodzy gracze, nie będziecie mogli opuścić gry tak długo, aż ktoś nie dotrze do szczytu zamku. Wyłączenie bądź zdjęcie NerveGear przez osoby z zewnątrz również nie będzie to możliwe. Jeśli ktoś spróbuje to zrobić... - mężczyzna urwał, zaś z twarz rozweselonych ludzi powoli spływał uśmiech, a jego miejsce zastępowało zaskoczenie wymieszane z zaniepokojeniem sytuacją. - ...fale elektromagnetyczne, wytwarzane przez wbudowane w NerveGear elektrody, zniszczą mózg gracza, powodując zatrzymanie funkcji życiowych. - wszystkim te zapewnienia wydawały się być nierealne, bo w końcu jak miałoby się to stać? - Mówiąc dokładniej, wyrok zniszczenia mózgu zostanie wykonany, jeśli zasilanie zostanie odłączone przez osobę z zewnątrz na dłużej niż dziesięć minut, jeśli połączenie z siecią zostanie przerwane na więcej niż dwie godziny lub ktoś podejmie próbę odbezpieczenia, rozebrania bądź zniszczenia hełmu. Informacje te podawane są do wiadomości publicznej we wszystkich mediach. Do tej pory jednak odnotowano liczne przypadki zignorowania tych ostrzeżeń przez rodziny i przyjaciół usiłujących na siłę zdjąć graczom hełmy. Wskutek tych działań... - mężczyzna wykonał kolejną pauzę, wszyscy zgromadzeni oczekiwali w napięciu na jego słowa. - ...zarówno to miejsce jak i rzeczywisty świat opuściło już dwustu trzynastu z dziesięciu tysięcy graczy.
Gdzieś w tłumie rozległ się czyjś zduszony okrzyk. Pozostali gracze, jakby kompletnie nie przejęci komunikatem, wyglądali nadal na zupełnie nie poruszonych, a część śmiała się pod nosami.
- Nie musicie się jednak martwić o wasze rzeczywiste ciała. Wszystkie media na bieżąco informując świat zewnętrzny o wszystkich istotnych informacjach, dzięki czemu ryzyko takich działań z minuty na minutę maleje. Teraz wasze ciała zostaną najprawdopodobniej przetransportowane do szpitali, gdzie będą znajdowały się pod odpowiednią opieką. Możecie zatem teraz w pełni skupić się na grze. - kontynuował mężczyzna, jakby niezbyt przejęty różnymi reakcjami tłumu na wypowiadane przez niego słowa. - Chciałbym przypomnieć, że od teraz widoczny przez was w tym momencie świat nie jest już grą, ale waszą nową rzeczywistością. Teraz jeśli wasza postać straci wszystkie punkty zdrowia, umrze, a wy razem z nią. Aby się stąd wydostać musicie spełnić tylko jeden warunek - musicie ukończyć grę.
- Ale jak to ukończyć grę!? Przecież nigdzie nie było nic o żadnym celu! - gdzieś w tłumie rozległ się krzyk jakiegoś zdenerwowanego gracza, jednak zdawało się to przejść echem bez większego rezultatu.
- Zastanawiacie się pewnie dlaczego ja, twórca tego świata jak i samego NerveGeara zdecydowałem się na taki krok? - rzucił Kayaba do jeszcze bardziej wystraszonych tą sytuacją graczy. - W tym momencie nie mam już żadnego celu. Osiągnąłem to co chciałem, czyli doprowadziłem do tej właśnie chwili. NerveGear oraz cały ten świat stworzyłem tylko po to, by móc zobaczyć ten widok. Moje wysiłki zostały uwieńczone sukcesem. - Kayaba mówił niczym psychopata w amoku, zdawał się cieszyć przerażeniem graczy. - Niniejszym pragnę zakończyć oficjalne wprowadzenie do finalnej wersji mojego dzieła. Drodzy gracze, życzę wam powodzenia na polu walki. - po tych słowach postać zniknęła, a otoczenie wyglądało zupełnie tak, jakby cała ta sytuacja się nie wydarzyła. Jednak w ciągu tych kilkudziesięciu minut zmieniło się wszystko. Wtedy tysiące graczy zareagowali tak, jak powinno to zrobić na samym początku. Cały plac rozbrzmiewał ogłuszającym jazgotem podniesionych głosów. Głosów graczy, którzy właśnie zostali uwięzieni w śmiertelnej pułapce wewnątrz niepozornego świata gry komputerowej. Ja zaś dalej stałem tam jak wryty, trzymając za ręce dwie najdroższe mi w tym momencie osoby - Asunę i Suguhę.
abc



Rodzina

Midori Kirigaya (39l.) - ciotka chłopaka. Pracuje jako redaktor pisma o grach VRMMO i technologii i to właśnie to dzięki niej Kazuto zainteresował się komputerami. To również dzięki jej udziałowi chłopak złożył swoją pierwszą maszynę.
Minetaka Kirigaya (42l.) - wuj chłopaka. Z powodu wykonywanego przez niego zawodu (jest on znanym inżynierem technologii medycznych) większość pracy spędza w Stanach Zjednoczonych, jednak często rozmawia przez wideoczaty czy to ze swoją żoną, czy Kazuto lub Suguhą.
Suguha Kirigaya (17l.) - kuzynka chłopaka. Dziewczyna ćwiczy kendo, w którym może pochwalić się sporymi sukcesami, między innymi dostaniem się do Mistrzostw Kraju. Ona i Kazuto są ze sobą bardzo blisko związani, zwraca się do Kazuto per "onii-san" (jap. starszy brat), pomimo że tak naprawdę są kuzynostwem. Ona, Asuna i Kirito często grają w trójkę w różne VRMMO, dzięki czemu dziewczyny bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły. Wraz z nimi trafiła do świata zabójczej gry Kayaby Akihiko.
abc



Ciekawostki

x Jego pseudonim oznacza "zmierzch".
x Uwielbia bardzo ostre potrawy.
x Jego ulubioną potrawą są burgery z kurczaka w sosie teriyaki.
x Mieszka w mieście Kawagoe w prefekturze Saitama.
x W wieku 10 lat odkrył, że jest adoptowany.
x Jego biologiczni rodzice zginęli w wypadku, kiedy Kazuto miał rok.
x Kiedyś trenował kendo, jednak po dwóch latach treningów z niego zrezygnował.
x On i Asuna poznali się w jednej z granych przez nich gier VRMMORPG.
x Przez spory czas był typowym samotnikiem, które zamykał się we własnych czterech ścianach. Zmieniło się to jednak po spotkaniu Asuny.
x Swoje upodobanie do czarnego koloru ubrań ma po jednej ze swoich wirtualnych postaci, która miała klasę assasina (zabójcy).
x Kazuto zna uniwersum Pokemonów, jednak tyczy się to w większość fabuły jak i kreacji poszczególnych regionów, wiedza o poszczególnych pokemonów jest niestety uboższa.
x Wcześniej jego częstym pseudonimem w grach było "Kirito" będące oczywistym nawiązaniem do jego nazwiska i imienia - Kirigaya Kazuto
abc

Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2018-10-15, 20:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Mhrok 
the fallen angel.



Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 376
Skąd: podlaskie
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-10-14, 22:14   




Plecak

~ Przedmioty fabularne ~
• wilcze skóry x4
• 4.000 Cor

~ Jedzonko ~
• 2l wody mineralnej

~ Medykamenty ~
---

~ Jagody ~
• 2 Lum Berry (niweluje wszelkie negatywne efekty)
• 15 Tomato Berry (+1 szczęścia)




Bonusy

Wrzesień '17 → Wish
Październik '17 → Yawn
Listopad '17 → xxx
abc


#3F83EA - kolor dialogu Kazuto
#CC9933 - kolor dialogu Asuny
#369D8F - kolor dialogu Suguhy

 
     
Mhrok 
the fallen angel.



Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 376
Skąd: podlaskie
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-10-14, 22:15   




Party


x
Yugure
  Poziom: 5
  Broń: One-Handed Sword

x
Yoake
  Poziom: 5
  Broń: Rapier

x
Leafa
  Poziom: 5
  Broń: One-Handed Sword
_________________


With each step
I forge my fate
In the fires of pain!


♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Panda 
Here I go-!



Chatango: SadistPanda
Discord: Panda
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 375
Skąd: Pomorze

Wysłany: 2018-10-14, 22:47   

_________________

KP Hanako / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

and joy leads to happiness~

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

Twierdza RPG Maker
Twierdza RPG Makera

PokeSpecial

WAW Pokemon

Król Lew PBF

The Original Diaries
The Original Diaries

SNM
SnM

PokeSerwis

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Memento Mori

Riverdale

Ninshu

Dark Times RPG

Nemea

Orchard Stable

PokeKingdom

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Yellowlair Oats

Over Undertale
over-undertale

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

FT Path Magician

Amaimon
Amaimon

Mortis

Czarny Horyzont

Artemida - Warrior Cats

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Dragon Abyss

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Avengers Assemble

Wizard's World



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.