Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2019-04-21, 19:34
Rozmnażanie Pokemonów
Autor Wiadomość
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2018-10-12, 20:58   Rozmnażanie Pokemonów

*
R o z m n a ż a n i e - P o k e m o n ó w
*


Witaj przybyszu! Nazywam się Ritta Wikari, z domu Puffin. Czy tak jak ja uwielbiasz, gdy owocem miłości dwóch Pokemonów są ich śliczne szczenięta? Posiadam tu idealne warunki do rozmnażania się stworków, więc jeśli tylko chciałbyś zdobyć kilka Poke-jaj, zapoznaj się z moją ofertą. Koszt i czas pobytu stworków u mnie są uzależnione od sposobu rozmnażania, a istnieją dwa, o których poczytasz niżej.


Sposoby rozmnażania Pokemonów:

1. Wypożyczenie Ditto z Day Care
- dajesz tylko jednego swojego Pokemona (płeć obojętna, poziom min. 15, nie może być poke-dzieckiem ani nie może mieć przynależności do grupy jajek "Cannot Breed")
- z breedu powstaną trzy jajka (każde posiadające jeden losowy Egg Move) i spośród nich wybierasz jedno, które otrzymasz
- z jajka wykluwa się Pokemon na stadium podstawowym (lub dziecięcym) z gatunkiem po Twoim stworku (czyli nie dostaniesz jajka Ditto, ale jak dałeś np. Blastoise'a, to masz jajko Squirtle'a)
- czas oczekiwania: tydzień
- koszt: 5000$

2. Rozmnażanie dwóch Pokemonów własnych, czyichś lub po jednym od dwóch graczy
- dajesz dwa Pokemony (samica i samiec, poziom min. 15, nie mogą być poke-dziećmi, muszą posiadać taką samą grupę jajek z wykluczeniem grupy "Cannot Breed" i Ditto); obydwa stworki mogą być Twoje, innego gracza bądź po jednym od różnych graczy
- z breedu powstaną trzy jajka (każde posiadające jeden losowy Egg Move) i spośród nich wybierasz jedno, które otrzymasz
- z jajka wykluwa się Pokemon na stadium podstawowym (lub dziecięcym) z gatunkiem po samicy (np. ojciec to Marowak, matka to Wartortle, więc masz jajko Squirtle'a); chyba, że to breed z twoim bądź czyimś Ditto - wtedy gatunek po tym drugim stworku, bez względu na jego płeć
- czas oczekiwania: dwa tygodnie
- koszt: 1000$

Uwaga! Pokemony bezpłciowe, ale mające grupę jajek inną niż "Cannot Breed" (np. Metagross), można rozmnażać tylko z Ditto (wypożyczonym bądź swoim).


Grupy jajek:

Jak sprawdzić? Wejdź na serebii -> wybierz zakładkę "Sun & Moon Pokédex" -> wybierz interesującego cię Pokemona -> patrz na rubrykę "Egg Groups". Dużo stworków posiada kilka grup jajek. Rozmnażane Pokemony muszą mieć przynajmniej jedną taką samą (nie dotyczy breedu z Ditto).


Zasady:

1. Jednocześnie można rozmnażać jednego swojego Pokemona z Ditto/Pokiem innego usera lub dwa swoje Pokemony ze sobą, więc w obydwóch sposobach można mieć w tym samym czasie 1 breed na postać.
1.2. Wyjątek dla hodowców: możliwość rozmnażania dwóch par Pokemonów jednocześnie (zastrzeżenia: breedy muszą być takie same, więc albo obydwa jednotygodniowe, albo obydwa dwutygodniowe; obydwa breedy muszą zostać dodane jednocześnie).
2. Zabronione jest oddanie Pokemona/ów komuś innemu (z zamiarem odebrania zaraz po breedzie), chwilowe sprzedanie go/ich komuś innemu (z zamiarem odkupienia zaraz po breedzie) i wszystkie inne sposoby na obejście zasady powyższej.
3. Pokemon, który był rozmnażany, musi odczekać minimum połowę czasu trwania ostatniego breedu, w którym uczestniczył, zanim znów zostanie rozmnażany (w przypadku liczb nieparzystych zaokrąglamy w górę, a więc jeśli breed danego stworka trwał tydzień -> czekasz 4 dni, by móc dać go na rozmnażanie ponownie, a jeśli 2 tygodnie -> czekasz tydzień).
4. Bank należy zaktualizować od razu przy wysyłaniu formularza, natomiast jajko dopisuje się dopiero po odebraniu stworków.
5. Pamiętaj, by sprawdzić, czy Twój formularz został zaakceptowany.
6. Nie możesz nigdzie używać Pokemonów, które aktualnie rozmnażają się w Day Care. Pamiętaj też, aby je stąd odebrać, a tym samym zgłosić się po rozlosowanie EM dla jajek.
Uwaga! Jak wygląda odbiór? Kiedy termin rozmnażania stworków dobiegnie końca, piszesz w tym wątku, żeby podano Ci trzy jajka z losowymi EM (1 na każde jajko). Gdy moderator działu udzieli Ci owej informacji, piszesz, które jedno jajko wybierasz. Masz dwa tygodnie na wybór jajka, potem zrobi to za Ciebie moderator.
7. Jeśli posiadasz kilka ludzkich KP, napisz w formularzu, do której należą wysyłane na rozmnażanie Pokemony.
8. Dziedziczenie shiny: jeśli jeden z rodziców był shiny, dziecko ma 10% szans na bycie shiny; jeśli obydwoje rodziców było shiny, dziecko ma 20% szans na bycie shiny. Dodatkowo, jajko zdobywa + 5% do szansy na odziedziczenie shiny, jeśli breed został dodany (czyli chodzi o datę wysłania stworków na rozmnażanie a nie odbioru jajka czy jego wykluwania się) podczas pogody Słonecznej.
9. Dziedziczenie odmiany alolańskiej: jeśli jeden z rodziców miał odmianę alolańską, dziecko ma 50% szans na odziedziczenie jej; jeśli obydwoje rodziców miało odmianę alolańską, dziecko ma 100% szans na odziedziczenie jej.
Uwaga! Zasada nie dotyczy Pokemonów odmiany alolańskiej, które nie posiadają wszystkich stadiów w tej odmianie (są to: Raichu, Exeggutor i Marowak). Potomstwo tych stworków nie odziedzicza po rodzicach żadnej szansy na posiadanie odmiany alolańskiej.
10. Dziedziczenie formy unikalnej: jeśli jeden z rodziców miał formę unikalną, dziecko ma 10% szans na odziedziczenie jej; jeśli obydwoje rodziców miało formę unikalną, dziecko ma 20% szans na odziedziczenie jej. Pamiętaj, że tylko Pokemony z listy oficjalnych unikalnych mogą być płodne, a i tak dotyczy to bardzo niewielu z nich.


Formularz:

Sposób rozmnażania: (z Ditto z DC lub oba Poki użytkownika/ów - jeśli wystawiasz Poka/i innego gracza, musi on wyrazić na to swoją zgodę w tym wątku)
Wystawione Pokemony: (napisz, czy oba stworki są twoje, a jeśli nie to czyje + napisz, do której Twojej postaci należą)
Miejsce: (gdzie przebywają wybrane Pokemony? - KP / BOX)
Czy trwa pogoda słoneczna?: dot. wyłącznie breedów, w których któryś z wystawionych Pokemonów (lub oba) posiada odmianę shiny
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości ... (w zależności od sposobu) oraz wyboru i odebrania jednego jajka za ... (czas oczekiwania w zależności od sposobu).

Kod:
[b]Sposób rozmnażania:[/b]
[b]Wystawione Pokemony:[/b]
[b]Miejsce:[/b]
[b]Czy trwa pogoda słoneczna?:[/b]
[b]Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości ... oraz wyboru i odebrania jednego jajka za ... .[/b]


*


Treść wątku jest własnością strony Pokemon Crystal. Kopiowanie jej jest surowo zabronione!
c o p y r i g h t s - b y - d a i s y 7
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2019-02-23, 18:12, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Nani 
Heloł majn friend


Dołączyła: 14 Paź 2018
Posty: 564
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-10-14, 22:56   

3 jajka i wybieram jedno... W takim tempie moja hodowla będzie mała v.v

Wybieram jajko nr 2

Każde z 3ech jajek ma 20% szans na bycie shiny ale to losuje mg tak?

dooowóóód -> http://wxv.pokemoncrystal...?start=75#74709
  
 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2018-10-15, 21:07   

Breedy, które rozpoczęły się jeszcze na starych zasadach, kończą się również według nich, a więc udało Ci się załapać na 2 jajka Venipede ;)

A na przyszłość, a propos tego wyboru jajka spośród trzech, gracz będzie pisał, że przychodzi po odbiór, ja mu pokazuję te trzy jajeczka z wylosowanymi przeze mnie EM i dopiero wtedy on wybiera, które jedno chce spośród nich. Bo jakby wybierał "w ciemno" to bez sensu ;p
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-10-15, 21:57   

Odbieram moje 2 jajka Zubata (20% na shiny) i 2 jajka Feebasa (20% na shiny).
http://wxv.pokemoncrystal...er=asc&start=45

Sposób rozmnażania: moje poczki
Wystawione Pokemony: Arcanine (samiec) x Arcanine (samica) - KP Huntress
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 1k oraz wyboru i odebrania jednego jajka za 2 tygodnie.

Sposób rozmnażania: moje poczki
Wystawione Pokemony: Cubone (samiec) x Rhyhorn (samica) - KP Huntress
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 1k oraz wyboru i odebrania jednego jajka za 2 tygodnie.
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2018-10-16, 09:07   

Daję zaległy akcept na tamten breed, więc śmiało odbieraj jajeczka

Daję również akcept na te dwa breedy.
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-10-28, 22:01   

Sposób rozmnażania: obydwa poki Dida.
Wystawione Pokemony: samica Arboka x Mega Charizard Y.
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 1k$ oraz wyboru i odebrania jednego jajka za 2 tygodnie.

Did to leniwa buła i nie chciało mu się tutaj pisać, więc daję SS, które potwierdzi wiarygodność tego zamówienia. *-*


Biorę i płacę z KP Huntress.
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

  
 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-10-29, 11:05   

Odbieram moje jajuszka, czekam na losowani. ;3

I daję od razu kolejny breed, żeby nie wypaść z rutyny.
Sposób rozmnażania: moje poczki
Wystawione Pokemony: shiny Ditto (samiec domniemany) x shiny Metagross (samica domniemana) - KP Huntress
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 1k oraz wyboru i odebrania jednego jajka za 2 tygodnie.

Sposób rozmnażania: moje poczki
Wystawione Pokemony: shiny Squirtle (samiec) x Buizel (samica) - KP Huntress
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 1k oraz wyboru i odebrania jednego jajka za 2 tygodnie.
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2018-10-29, 12:16   

Jajka za breed Arcanine ♂ ♥ Arcanine ♀:
- Growlithe, EM: Double-Edge
- Growlithe, EM: Double Kick
- Growlithe, EM: Thrash
Proszę wybrać jedno jajko i poinformować o swojej decyzji w tym wątku.

Jajka za breed Cubone ♂ ♥ Rhyhorn ♀:
- Rhyhorn, Iron Tail
- Rhyhorn, EM: Reversal
- Rhyhorn, Rock Climb
Proszę wybrać jedno jajko i poinformować o swojej decyzji w tym wątku.

Breed Dida - akcept. Na przyszłość możesz mi jesio dorzucać w takich sytuacjach link do boxu Doda :3

Twoje dwa breedy - akcept.
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Sosik 
7 RINGS


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 518
Wysłany: 2018-10-29, 12:24   

- Growlithe, EM: Double Kick
- Rhyhorn, EM: Reversal
Dzięki~
Oczywiście, że będą następne razy. Dostosuję się. :D
_________________
Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em


Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1317
Wysłany: 2018-10-29, 18:53   

Sposób rozmnażania: moje Pokemony
Wystawione Pokemony: Feraligatr „Nico" x Ditto „Morph"
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 1000$ oraz wyboru i odebrania jednego jajka za 14 dni.
_________________


  
 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2018-10-29, 21:03   

Akceptuję :)
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 758
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-29, 23:57   

Sposób rozmnażania: moje poczki
Wystawione Pokemony: Greninja x Shiny Ditto - KP Haru
Zobowiązuję się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 1k oraz wyboru i odebrania jednego jajka za 2 tygodnie.
_________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Tobias Bornholm:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2018-10-30, 07:24   

Akceptuję. Na przyszłość informuj proszę, czy stworki znajdują się w KP, czy w boxie ;)
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2613
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-11-04, 14:03   

Sposób rozmnażania: Moje pokemony
Wystawione Pokemony: Meganium x zwykły Ditto
KP Gwen, pacz Box (1 strona i bodaj 2 i 4 post xD)

I teraz tak- koszty breedu (1k) pokrywa Sosik i on tu się przyfatyguje za 2 tygodnie do odebrania jajuszka.
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-11-04, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2018-11-04, 20:43   

Wszyscy się zgadza, tylko niech Lu zaktualizuje bank i zarzuci mi tu potwierdzeniem.
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.