Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie! Zapraszam do laboratorium...
Autor Wiadomość
CityDemon

Wysłany: 2019-08-24, 16:28   

Link do KP:
Hunter Rosenhall
Towarzysz : Maya Canzanilla, ma 17 lat, pochodzi z San Francisco
Kaito Momota, ma 18 lat, również pochodzi z San Francisco
Informacje o towarzyszu: Maya Canzanilla - Najlepsza przyjaciółka Huntera, poznali się w szkole podstawowej. Byli bardzo bliskimi przyjaciółmi, nie mieli przed sobą tajemnic. Maya jest typem osoby, która zawsze postawi na swoim, oraz uwielbia wdawać się w kłótnie. Wygląd
Kaito Momota - Chłopak Huntera, poznali się trzy lata temu na koncercie. Od tamtej chwili spędzali ze sobą praktycznie każdą wolną chwilę, dopiero po pewnym czasie zorientowali się, że to jest coś więcej niż zwykła przyjaźń. Kaito zawsze dbał o innych, był zawsze zamyślony, nieobecny, ale był po prostu sobą. Zawsze był ciekawski i kreatywny, oraz uwielbiał malowanie, to właśnie z tym wiązał swoją przyszłość. Wygląd
Rywal: -
Informacje o rywalu: -
Cele główne: Zostać światowej sławy gitarzystą, poślubić swojego chłopaka, zapomnieć o jego rodzicach.
Cele poboczne: Odzyskać swojego pokemona i gitarę.
Początkowy region, miasto: Jestem totalną ciapą, i jakby historię postaci zrobiłem w San Francisco, więc czy mógłbym mieć przygodę w ty mieście?
Początkowa pora roku: Lato
Ulubione typy pokemonów: Wodne, Ogniste, Normalne.
Znienawidzone typy pokemonów: Duchy, Mroczne, Fairy.
Ulubione regiony: Unova, Kalos.
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie?: Nie
Styl pisarski: Przygoda, Komedia, Akcja, z małą dawką romantyzmu
Zgoda na zmiany wyglądu: Oczywiście!
Zgoda na zmianę w rodzinie: Również pozwalam.
Co bohater lubi? Grać na gitarze, zadowalać innych.
Czego bohater się obawia? Swojego Ojczyma.
Uwagi i prośby: W sumie to nic

Box
Konto
Trofea

Asta 
Jesień przyszła!

Discord: Asta
Wysłany: 2019-08-25, 09:36   

Ogólnie daje tutaj do poprawy, ponieważ kilka rzeczy wymaga wyjasnienia...

Moze najpierw to co sie podobało lub nie mam z tym problemu:
-nietypowa koncepcja swiata
-to ze postac ma tez problem i musi go rozwiazac czyli przetrwac odzyskac to ibowo itp
-ciekawy pomysl na historię
-oryginalny starter
-watek bxb (tez mi to nie przeszkadza ;))

Do poprawy:
-nigdzie nie ma napisane jak bohater zdobył psa
-ubogo odnosnie wątku znajomych
-watek szpitalnt pod koniec nieco naciagany, bo jak starszy o rok chlopak moze udawac ojca i skad ma tyle kasy i czemu w ogóle chciał uciekać bohater skoro rana byla powazna i głęboka
- czy przygoda ma przypominac bardziej realia filmu?

The Lich 
alias Zumi

Discord: 7umi
Wysłany: 2019-10-11, 21:48   

Link do KP:
Eitan Vance
Towarzysz : tajemnicza towarzyszka z kp
Informacje o towarzyszu: to tajemnica :3 (czyli nawet sam nie wiem, będziesz musiała wymysleć xd)
Rywal: brak? chyba
Informacje o rywalu: -

Cele główne: Zacząć żyć normalnie. Zaprzyjaźnić się z wieloma Pokemonami (albo chociaż z jednym). Zrozumieć co się dzieje, rozwikłać wszelakie tajemnice odnośnie jego "choroby"
Cele poboczne: Poszerzyć kolekcję amuletów o nowe, ciekawe okazy. Zjeść najlepszy deser na świecie. Zdobyć prawdziwego przyjaciela/przyjaciółkę.
Początkowy region, miasto: Johto, Goldenrod City
Początkowa pora roku: Początek lata
Ulubione typy pokemonów: Dark, Bug, Poison
Znienawidzone typy pokemonów: Fighting, Flying, Ice
Ulubione regiony: Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh (głównie Johto)
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie?: Nope

Styl pisarski: Horror, fantastyka, supermoce, psychologia, akcja, flaki, co tylko chcesz. Jednak zależy mi na realiźmie jeśli chodzi o budowę świata
Zgoda na zmiany wyglądu: Jak najbardziej. Utrata kończyny, a nawet śmierć też wchodzi w grę
Zgoda na zmianę w rodzinie: jak najbardziej, rób co tylko zechcesz
Co bohater lubi?Słodycze, Muzykę wszelakiej maści (poza disco polo), spokojne posiedzenia przy książce, ale również lubi pobiegać na przykład, albo ogólnie ćwiczyć (podciąganie się, pompki etc etc.)
Czego bohater się obawia? Ciemności, Śmierci, papai
Uwagi i prośby: Rób z historia co tylko zechcesz ^^ Jeśli zastanawiasz się jaki ja miałem koncept na kontynuację historii bohatera to śmiało pisz na PW lub na discordzie (nick 7umi)

Moim ulubionym gatunkiem czegoś psowatego są liski <3

Asta 
Jesień przyszła!

Wysłany: 2019-10-17, 12:41   

Więc spróbujmy :3

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-10-24, 17:35   

Link do KP: Gwendala Brown
Towarzysz : Jest, Remiś ;)
Informacje o towarzyszu: Odsyłam do KP :)
Rywal: Jako takiego nie ma, więc można przyszaleć w tę stronę
Informacje o rywalu: Zaskocz mnie xD
Cele główne:
1. Ogarnąć skąd u Gweni dar rozumienia pokemonów + co ewentualnie da się z tym jeszcze poczynić
2. Zdobyć tytuł Smoczej Mistrzyni
3. Może ogarnąć sobie licencję na prowadzenie Sali, żeby było z czego zyć na starość xD
4. Popełnić jakieś wypasione ranczo dla hordy Gweniowych poków i generalnie takie trochę "spłodzić dom, posadzić syna i postawić drzewo" xD
5. Spotkanie wszystkich pokemonów legendarnych (Mew i Mewtwo odhaczone)
Cele poboczne:
1. Stoczyć epicki pojedynek z Ashem- tak, TYM Ashem xD
2. Ogarnąć swoją smoczą formę, coby się nie zabić o własne łapy czy ogon.
3. Remiś ma trochę swoich osobistych problemów i rozterek (choćby z klątwą) to wziąć i go wspomagać w tym
4. Przeżyć jeden z tych szalonych zjazdów rodzinnych w rezydencji Babuni i nie pozabijać się przy tym ze zgrzybiałym wujaszkiem xD
5. Eeee.... ZASKOCZ MIĘ xD
Początkowy region, miasto: Saffron City (a raczej las gdzieś w pobliżu), Kanto
Początkowa pora roku: Lato, ale takie już powoli mające się ku jesieni
Ulubione typy pokemonów: W sumie większość, ale głównie smoczy, lot albo ogień
Znienawidzone typy pokemonów: Bo ja wiem? Sredniawo mi podchodzą niektóre stalowe czy kamienne, opcjonalnie trujące. W sumie może nie tyle typy co pojedyncze jednostki (koszmarki pokroju Lickilicky i tego typu historie), o.
Ulubione regiony: Wszystkie lubię w podobny sposób xD
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie?: Te z Sagi to koniecznie, im więcej tym weselej.
Styl pisarski: Szczerze mówiać nie mam tu jakichś wielkich wymagań. Totalny misz-masz brzmi spoko. Nie wahaj się zarzucać motywami pozornie z tyłka wyjętymi- tu już się różne cuda działy i zasadniczo wszystko przejdzie, a najbardziej nielogiczne zdarzenia nabierają logiczności. Uwielbiam humor pokroju Kucy z Bronksu albo Ilonki z Chatolandii, więc tego typu odpały wciągam jak misio miodek xD
Zgoda na zmiany wyglądu: Ale nie jakieś drastyczne- zależy mi na pozostawieniu obecnego obrazka wyglądu w KP, ale jakieś tatuaże, kolczyki czy inne siniaki na zadzie to nie ma sprawy ;)
Zgoda na zmianę w rodzinie: A co tam, skoro już Gwenia ma wypasione drzewo genealogiczne to niech to drzewo czasem sobie "zaszumi" xD
Co bohater lubi?
1. Remisia oczywiście xD
2. ... i pokemony w ilościach hurtowych xD
3. Czekolada w każdej postaci- jako czekolada, do picia, ciasto, lody...
4. Ciszę i święty spokój, ale w kontekście otoczenia- w jakiejś dzikiej głuszy blondi będzie się czuła o wiele bardziej lepiej niż w zatłoczonym mieście xD
5. Wszystko co urocze, miłe, ciepłe, puchate i poczciwie temu paczy z mordki
Czego bohater się obawia?
1. Utraty Remiego, bo to zasadniczo jedyny ludź spoza rodziny (a który jest już praktycznie jak rodzina), który nie obawia się daru Gweni i nie traktuje jej jak dziwadło. No i henloł- toż to miłość życia jest ;P
2. Że niechcący kogoś ukrzywdzi (zwłaszcza w kontekście swej nowej smoczej formy)
3. Jak coś ją niespodziewanie smyra w środku nocy po skórze i nie wiadomo co to. Albo jak chodzi po wodzie i też coś ją macnie po stópkach i nie wiadomo co to.
4. Może nie jakoś śmiertelnie się boi, ale Gwenia nie przepada za burzami, zwłaszcza w nocy
Coś by się jeszcze znalazło, ale pewnie przyjdzie mi to to do łba jakoś później, albo gdy w przygodzie nastąpi jakaś straszność xD
Uwagi i prośby: Bo ja wiem? Nie mam jakichś kosmicznych wymagań na tę postać. Fajnie by było jakby poza motywami fabularnymi było też trochę więcej niż dotąd przystanków na takie rzeczy trenerskie- treningi i tak dalej. Już nie to, że co krok to turniej, ale nawet motyw z zabawą z pokami byłby spoko.
A i jak Gwenia buja się w jakimś regionie to fajnie by było jakby mogła spotykać różne poki. Nie to, że jak buja się po Kanto to tylko z Kanto. Znaczy może być więcej z Kanto, ale te inne trochę też xD

Hm... Chyba po prostu rude Liski xD

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Asta 
Jesień przyszła!

Wysłany: 2019-10-24, 20:05   

Według ustaleń witam na pokładzie :)

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-12-01, 10:49   

Skoro nowa gena oficjalnie zawitała na forum, to wbijam z tym swoim "niskopodłogowym nieogarem" xD

Link do KP:
Lily, Yamper
Towarzysz: Ni ma
Informacje o towarzyszu: Jak jakiegoś wprowadzisz to zdaję się na ciebie.
Rywal: W sumie też nie ma xD
Informacje o rywalu: Jak przy towarzyszu.
Cele główne:
1. Znaleźć sobie jakiś cel w życiu, który zdecydowanie nie będzie związany z pasterstwem.
2. Nauczyć się jak najwięcej różnych technik i sztuczek- kiedy inni to robią, to wygląda taaak fajnie! No i to na pewno dużo ciekawsze od pilnowania owiec.
3. Hm... Może by tak rozkminić gdzie nasi ludzie zabierają małe Yampery na ten inny, nie-pasterki trening. Kto wie, może mam jakichś zacnych członków rodziny i nawet nie wiemy o swoim istnieniu, albo kryje się za tym jakiś wielki spisek!
4. Nie dać się złapać. Nikomu! Bo jeszcze odstawią do domu i trzeba będzie znosić nie tylko owce, ale jeszcze burczącego gniewnie tatulka. A na powrót do domu przyjdzie jeszcze czas... kiedyś. Takie bardzo długie kiedyś.
Cele poboczne:
1. Znaleźć sobie jakiegoś kompana do podróżowania, bo samemu to tak troszkę smutno czasem, a tak to byłoby zdecydowanie o wiele bardziej lepiej.
2. Przeżywać masę przygód po drodze- pomagać innym, rozwiązywać zagadki i różne problemy. Skoro już uciekłam z domu, niech to będzie najfajniejsza włóczęga we wszechświecie, tak, że jak będę o tym opowiadać swoim dzieciom i wnukom to będą robić takie "Ooo!".
3. Spotkać jakiegoś przedstawiciela swojego gatunku, który przeszedł ewolucję. Bo Lily w sumie tylko wie, że coś takiego jest możliwe, ale nigdy żadnego Boltunda nie widziała.
4. Lily o tym nie wie, ale może zapoznać jakiegoś liseła? W sensie Nickita. Coś czuję, że natrafienie na takiego złodziejaszka może być pocieszne w skutkach xD
Początkowy region, miejsce: Galar, okolice Postwick (Może być ta fioletowa kropka pod domkiem na samym dole, pomiędzy Postwick a Slumbering Weald) Nie przejmuj się nieznajomością Galaru- dla mnie to też obcy region, będziemy podwójnie zniespodziankowane xD
Początkowa pora roku: Wiosna, ale taka nie że początek marca i jeszcze sypnie sniegiem tylko bardziej taka końcówka kwietnia-początek maja
Rodzaj przygody: Bez trenera
Styl pisarski: Jak u Gweni- przyjmę wszystko xD
Zgoda na zmiany wyglądu: Nie jakieś drastyczne, ale jak zyska dodatkową bliznę czy ktoś wybije jej zęby to jakoś to przeżyję xD
Zgoda na zmianę w rodzinie: W sumie Lily uszła z domu, a życie toczy się dalej- jak najbardziej ktoś może gdzieś wybyć, ktoś się urodzić albo zemrzeć. Samo życie ;P
Co bohater lubi?
1. Spanko
2. Gonienie za małymi pokemonami albo poke-kotami
3. Łapanie swojego ogona
4. Słuchać ciekawych opowieści
Czego bohater się obawia?
1. Że nie ucieknie od swego przeznaczenia i skończy jako pieseł pasterski
2. Że ktoś ją złapie i siła zaciągnie do domu gdzie będzie musiała się zmierzyć z ewentualnością największego opieprzu od tatuśka w dziejach
3. Może tak, że coś ją tak zwyczajnie i po zwierzęcemu zeżre po drodze- Lily nie wygląda, ale ma jakieś minimum instynktu samozachowawczego i wolałaby nie dać się zeżreć ;P
Uwagi i prośby: Bo ja wiem? Niech będzie pociesznie xD

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Asta 
Jesień przyszła!

Wysłany: 2019-12-05, 19:15   

AKCEPTUJE! Przepraszam, że tak późno :v

Odpowiedz do tematu