Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na moderatorów
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst nightmare

Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-05-31, 18:53   

Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?: Ach kurczę, nie wiem, nie jestem pewna, nie do końca pamiętam :| Coś tam chyba miałam w obowiązkach...

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]
Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-06-03, 10:25   

Test jKDx
Test Dantego
Test Kyuubi

Nowym moderatorem zostaje jKDx. Gratulujemy i mamy nadzieję, że podołasz temu obowiązkowi. Zaraz wyślę Ci krótką instruktażową wiadomość a propos loterii, która powinna zacząć się dwa dni temu (no ale cóż x'd).

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach. Może następnym razem przyjdzie kolej na Was :)

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-11-10, 14:08   

*
W y b o r y - n a - m o d e r a t o r a - o d
K a r t - P o s t a c i

Zadania moderatora od KP:
Akceptacja i przyznawanie rangi Gracza osobom z Kartą Postaci zgodną z wytycznymi (lub wskazywanie części do poprawy), sprawdzanie skanów starterów, przenoszenie nieaktywnych Kart, Boxów, Banków i Trofeów do odpowiednich działów w Bibliotece.

Ile moderator ma czasu na akceptację nowej Karty Postaci?
Regulaminowo jest to trzy dni, jednak nikt nie lubi czekać na rozpoczęcie gry, dlatego dobrze byłoby, aby moderator starał się robić to w miarę możliwości na bieżąco. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy Karta Postaci znajduje się w budowie - Gracz ma wtedy obowiązek poinformować moderatora o tym, że karta jest gotowa w dodatkowym poście.

Formularz zgłoszeniowy
1. W tym wątku należy odpowiedzieć jedynie na poniższe trzy pytania:
Kod:
[b]1. Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]2. Czy jesteś w stanie codziennie (ewentualnie czasami prawie codziennie) sprawdzić, czy żadna KP nie oczekuje na werdykt, a jeśli tak - dać go?:[/b]
[b]3. Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?:[/b]

2. Następnie trzeba wysłać do mnie na PW odpowiedzi do poniższego testu:
Kod:
[u][b]Test[/b][/u]
[b]Ile profesji może mieć jedna postać?:[/b]
[b]Ile min. linijek musi mieć opis charakteru postaci?:[/b]
[b]Czy rubryka "Rodzina" jest obowiązkowa?:[/b]
[b]Czy starter może być:
a) shiny?:[/b]
[b]b) odmianą alolańską?:[/b]
[b]c) Pokemonem powstałym ze skamieliny?:[/b]
[b]d) Fakemonem z Pokemon Sage?:[/b]
[b]Jaki jest początkowy ekwipunek dla florysty?:[/b]
[b]Do jakich wątków powiązanych z ludzką KP muszą znajdować się odnośniki w KP?:[/b]
[b]Czy istnieje min. długość rubryki "charakter i historia" w skanie Pokemona?:[/b]
[b]Gracz wybrał na startera Pichu. Wpisał mu następujące ataki: Thunder Shock, Charm, Tail Whip, Thunder Wave. Czy są prawidłowe?:[/b]
[b]Jaki poziom ma starter?:[/b]
[b]Czy w KP musi znajdować się rubryka "Bonusy"?:[/b]
[b]Czy KP gijinki zaliczana jest do ludzkich czy pokemonowych KP?:[/b]
[b]Na jakim poziomie zaczyna grę Poke-postać?:[/b]
[b]Czy Poke-postać może być w wersji shiny?:[/b]
[b]Czy Poke-postać może być autorskim Fakemonem?:[/b]
[b]Ile min. linijek musi mieć opis historii Poke-postaci?:[/b]
[b]Co składa się na początkowy ekwipunek Poke-postaci?:[/b]
[b]Czy Poke-postaci mogą przyznawać sobie bonusy za pogodę, mini-event i comiesieczny atak?:[/b]
[b]Ile czasu na zaakceptowanie lub odrzucenie KP ma moderator? Czy w okresie wakacyjnym czas ten jest wydłużony?:[/b]
[b]Gracz zakłada drugą Kartę Postaci. Kiedy nowa może być zaakceptowana, jeśli pierwsza została założona 10.11.2019 r.?:[/b]
[b]Ile stażu musi mieć MG, by móc założyć KP przysługującą za pełnienie tej funkcji?:[/b]
[b]Czy gracz może założyć czwartą KP, jeśli posiada warna za udział we flejmie?:[/b]
[b]Czy gracz może posiadać 5 ludzkich KP?:[/b]

Comiesięczna wypłata wynosi 2000$ za prawidłowe sprawowanie swoich obowiązków. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 listopada, godz: 20:00.

Dopóki moderator od Kart Postaci nie zostanie wybrany, jego obowiązki wypełniać będzie administracja.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Asta 
Jesień przyszła!

Discord: Asta
Wysłany: 2019-11-13, 11:06   

1. Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie byłam, a to moje pierwsze podejście
2. Czy jesteś w stanie codziennie (ewentualnie czasami prawie codziennie) sprawdzić, czy żadna KP nie oczekuje na werdykt, a jeśli tak - dać go?: Owszem. O ile odpisy mam czas, to na forum jestem codziennie (czasem niezalogowana, ale codziennie)
3. Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?: Nej

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2019-11-17, 14:49   

1. Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?: Jestem moderatorem od Trylogii i Loterii, ale uważam, że to za mało dla mnie i chciałbym jeszcze coś robić na forum.
2. Czy jesteś w stanie codziennie (ewentualnie czasami prawie codziennie) sprawdzić, czy żadna KP nie oczekuje na werdykt, a jeśli tak - dać go?: Tak, zaglądam na forum, co najmniej przed szkołą, po szkole i przed spaniem.
3. Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?: Przez dwa lata zgłosiłem jedną nieobecność i trwała ona jeden tydzień, a i tak parę razy zajrzałem wtedy na forum.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-11-17, 19:42   

1. Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?: No co ty, dobrze mnie znasz Daisy ;p
2. Czy jesteś w stanie codziennie (ewentualnie czasami prawie codziennie) sprawdzić, czy żadna KP nie oczekuje na werdykt, a jeśli tak - dać go?: Ta, nie ma sprawy. Mam telefon, moge z fona robic ctrl+c. ctrl+v
3. Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?: Szczerze? Chyba nigdy nie zgłosiłem

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-11-17, 22:01   

Test Asty
Cytat:
Błędy:
Czy Poke-postać może być w wersji shiny?: Nej // może być

Test Kamila
Cytat:
Błędy:
Czy w KP musi znajdować się rubryka "Bonusy"?: Nie, poniewaz korzystanie z atrakcji jest nieobowiązkowe. // Fakt, korzystanie z atrakcji nie jest obowiązkowe, ale rubryka z Bonusami jest obowiązkowa.

Test Dantego
Cytat:
Błędy:
Czy gracz może założyć czwartą KP, jeśli posiada warna za udział we flejmie?: Zero warnów, czyli bądź grzeczny albo szlaban. // nie może mieć poważnych warnów (czyli np. taki za flejm), ale gdyby miał za dyskwalifikację z jakiegoś eventu, to nie uniemożliwia mu on założenia kolejnej KP

Popełniliście drobne błędy, ale mam nadzieję, że teraz wszyscy będziecie już wiedzieć, jakie są poprawne odpowiedzi do pytań. Po naradzie z pozostałymi członkami administracji postanowiliśmy, że nowym moderatorem zostanie Asta. Gratulujemy i mamy nadzieję, że podołasz temu obowiązkowi. Zaczynasz od... teraz! :D

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach. Może następnym razem przyjdzie kolej na Was ~

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-11-22, 14:29   

*
K a r t - P o s t a c i

Zadania moderatora od KP:
Akceptacja i przyznawanie rangi Gracza osobom z Kartą Postaci zgodną z wytycznymi (lub wskazywanie części do poprawy), sprawdzanie skanów starterów, przenoszenie nieaktywnych Kart, Boxów, Banków i Trofeów do odpowiednich działów w Bibliotece.

Ile moderator ma czasu na akceptację nowej Karty Postaci?
Regulaminowo jest to trzy dni, jednak nikt nie lubi czekać na rozpoczęcie gry, dlatego dobrze byłoby, aby moderator starał się robić to w miarę możliwości na bieżąco. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy Karta Postaci znajduje się w budowie - Gracz ma wtedy obowiązek poinformować moderatora o tym, że karta jest gotowa w dodatkowym poście.

Formularz zgłoszeniowy
1. W tym wątku należy odpowiedzieć jedynie na poniższe trzy pytania:
Kod:
[b]1. Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]2. Czy jesteś w stanie codziennie (ewentualnie czasami prawie codziennie) sprawdzić, czy żadna KP nie oczekuje na werdykt, a jeśli tak - dać go?:[/b]
[b]3. Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?:[/b]

2. Następnie trzeba wysłać do mnie na PW odpowiedzi do poniższego testu:
Kod:
[u][b]Test[/b][/u]
[b]Ile min. linijek musi mieć opis historii postaci?:[/b]
[b]Czy rubryka "Rodzina" jest obowiązkowa?:[/b]
[b]Czy postać w poke-KP może być shiny legendą (np. Shiny Entei)?:[/b]
[b]Jaki jest początkowy ekwipunek dla strażnika?:[/b]
[b]Czy odnośniki do banku, boxu itp, w KP gracza muszą być dodane od razu, przed akceptacją KP, czy mozna je dodać później?:[/b]
[b]Gracz wybrał na startera Rockruffa. Wpisał mu następujące ataki: Tackloe, Leer, Sand Attack, Bite. Czy są prawidłowe?:[/b]
[b]Jakie są wytyczne dla pokemona-startera? (w sensie jaki może, a jaki nie może być):[/b]
[b]Na jakim poziomie zaczyna grę Poke-postać?:[/b]
[b]Co składa się na początkowy ekwipunek Poke-postaci?:[/b]
[b]Czy Poke-postaci mogą przyznawać sobie bonusy za pogodę, mini-event i comiesieczny atak?:[/b]
[b]Ile czasu na zaakceptowanie lub odrzucenie KP ma moderator? Czy w okresie wakacyjnym czas ten jest wydłużony?:[/b]
[b]Czy MG ze stażem 4 miesięcy może założyć KP przysługującą za pełnienie tej funkcji?:[/b]
[b]Czy gracz może posiadać 4 ludzkie KP?:[/b]

Comiesięczna wypłata wynosi 2000$ za prawidłowe sprawowanie swoich obowiązków. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 listopada, godz: 20:00.

Dopóki moderator od Kart Postaci nie zostanie wybrany, jego obowiązki wypełniać będzie administracja.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Mhrok 
the Mage of Flowers

Discord: Mhrok
Wysłany: 2019-11-22, 16:59   

1. Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłem, a nawet nadal jestem ^^
2. Czy jesteś w stanie codziennie (ewentualnie czasami prawie codziennie) sprawdzić, czy żadna KP nie oczekuje na werdykt, a jeśli tak - dać go?: Jak wiadomo na studiach nie wszystkie wykłady są arcyinteresujące, więc na pewno mógłbym poświęcić ten czas na spojrzenie, czy nie pojawiła się nowa KP ;)
3. Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?: nieobecności nie daję prawie wgl, a póki Rosja nie będzie chciała zaanektować Podlasia, problemów z internetem też nie powinienem mieć

From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Tobias Bornholm:

Tori 
Bunny Saber

Discord: Tori
Wysłany: 2019-11-22, 20:45   

1. Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłam moderatorem przez kilka lat, po czym odeszłam z powodu osobistych pobudek i niepotrzebnego konfliktu z administracją.
2. Czy jesteś w stanie codziennie (ewentualnie czasami prawie codziennie) sprawdzić, czy żadna KP nie oczekuje na werdykt, a jeśli tak - dać go?: Tak.
3. Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?: Rzadko zgłaszam jakiekolwiek nieobecności, a problemów jako tako z moim internetem nie doświadczam.

KP Nao / Box / Bank

Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-11-30, 16:41   

Test Mhroka
Test Tori
Test Kamila
+ Dante z wcześniejszym formularzem

Błędów nie stwierdzono. Chwali się, chwali, a teraz to na co główni zainteresowani czekali:
Po naradzie z pozostałymi administratorami postanowiliśmy, że nowym moderatorem zostanie Mhrok. Gratulujemy i mamy nadzieję, że podołasz temu obowiązkowi. Zaczynasz od... teraz! :D

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach. Może następnym razem przyjdzie kolej na Was :3

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-11-30, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  

Xioteru 
śmieszek

Discord: Xio
Wysłany: 2020-01-01, 10:06   

*
t e r en ó w

Park Krajobrazowy szuka opiekuna

_____Poszukuję odpowiedzialnej duszyczki, która zaopiekuje się Parkiem Krajobrazowym i zostanie jego moderatorem.
    _____Obowiązkiem kandydata będzie losowanie szansy na powodzenie w atrakcji oraz losowanie przedmiotów. Przyszły moderator powinien sprawnie się posługiwać stronami typu losowe.pl , gdzie można wylosować szansę na sukces oraz mazegenerator.com który stworzy cudowne labirynty wymagane do atrakcji.
    Poszukuję terminowości, chęci i zaangażowania.

Formularz zgłoszeniowy
Kod:
[u][b]Formularz[/b][/u]
[b]Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Ile czasu regulaminowo posiada moderator na zajęcie się swoimi obowiązkami?:[/b]
[b]Czy jesteś w stanie codziennie nadzorować tematy w PK i losować fanty, czy raczej zajmowałbyś się tym co kilka dni?:[/b]
[b]Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?:[/b]
[b]Ile losowań przeprowadza moderator by określić szansę na sukces uczestnika za wrzucenie mema?:[/b]
[b]Ile czasu ma moderator na opublikowanie labiryntu dla gracza biorącego udział w Jaskiniowych Wyprawach? Ile czasu ma gracz na rozwiązanie labiryntu?:[/b]
[b]Z jakiej aktywności można zdobyć Rusted Shield?:[/b]
[b]Jakie są wymagania do łowienia z Nuckiem Chorrisem?:[/b]
[b]Uczestnik atrakcji wybiera się ze Snivy na 9 poziomie na piknik z Benem Pancho, wstawiając masnego mema. Ile zadowolenia lub jaką kwotę pieniędzy możesz przyznać uczestnikowi?:[/b]
[b]Uczestnikowi atrakcji udało się wyłowić z Nuckiem Pokemona: które z wymienionych Pokemonów można wylosować uczestnikowi? - Arrokuda, Pincurchin, Galariański Stunfisk, Seel, Shellos, Tympole, Toxapex:[/b]
[b]Uczestnikowi marzy się zdobycie Mega Stone z jednej z atrakcji Parku Krajobrazowego. Z której atrakcji musi skorzystać i ile procent szansy ma na wylosowanie tej zdobyczy? Rozpisz wszystkie losowania.[/b]:
[b]Co pozwala użytkownikowi zyskać bonusy do procentowych losowań w Parku Krajobrazowym?[/b]:

_____Wszystkich chętnych zapraszam do wklejania tutaj wypełnionego formularza. Comiesięczna wypłata wynosi 2500$ za prawidłowe sprawowanie swoich obowiązków. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 stycznia, godz: 23:59.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2020-01-01, 13:56   

Pędzę, lecę, galopuję i za Chiny wiecznie Ludowe nie odpuszczę! xD

Formularz
Czy byłeś/jesteś moderatorem na Crystalu? Jeśli byłeś, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłam i jestem nadal ;P Z Parku krajobrazowego (dawniej kopalnia i jezioro) zrezygnowałam na rzecz Księcia i opracowanego przez niego nowego systemu dla tych aktywności, ale z dziką rozkoszą wrócę na łono swego starego rewiru.
Ile czasu regulaminowo posiada moderator na zajęcie się swoimi obowiązkami?: Normalnie 5 dni, w okresie wakacyjnym bodajże 7
Czy jesteś w stanie codziennie nadzorować tematy w PK i losować fanty, czy raczej zajmowałbyś się tym co kilka dni?: Raczej na bieżąco tudzież "dzień po". Musiałoby mnie bardzo życie kopnąć by zajmować się tym przykładowo raz na tydzień, a jeszcze się tak nie zdarzyło soł... Zdecydowanie na bieżąco ;P
Czy często zgłaszasz nieobecności lub masz problemy dostępem do internetu?: Rzadko, bo przeważnie nie ruszam się z domku ;P
Ile losowań przeprowadza moderator by określić szansę na sukces uczestnika za wrzucenie mema?: Dalej nie kleję tego systemu losowań, który opracowałeś sobie sam dla siebie i nikt inny nie wie o co chodzi xD Ale w memach jest 100% na otrzymanie zadowolenia lub kasy, więc nie ma potrzeby żadnego losowania czy się powiedzie, bo ogółem się powiedzie. Jeśli już miałabym coś tam losować to po pierwsze czy padnie na zadowolenie/kasę oraz jeśli padnie na kasę to ile jej ma być xD
Ile czasu ma moderator na opublikowanie labiryntu dla gracza biorącego udział w Jaskiniowych Wyprawach? Ile czasu ma gracz na rozwiązanie labiryntu?: Całość powinna trwać do 5 dni, czyli Mod ma 3 dni na opublikowanie labiryntu, a gracz 48h na jego rozwiązanie.
Z jakiej aktywności można zdobyć Rusted Shield?: Tropiąc z Buttercapem jeśli gracza kopnie fart i natrafi na skarb ;P
Jakie są wymagania do łowienia z Nuckiem Chorrisem?: Posiadanie wędki w ekwipunku (do zakupienia w forumowym Markecie za 1.000$) oraz posiadanie dowolnego pokemona na co najmniej 10lvl
Uczestnik atrakcji wybiera się ze Snivy na 9 poziomie na piknik z Benem Pancho, wstawiając masnego mema. Ile zadowolenia lub jaką kwotę pieniędzy możesz przyznać uczestnikowi?: Dostanie jedno wielkie nic, bo żeby wziąć udział w jakiejkolwiek aktywności trzeba mieć pokemona na poziomie 10. Smuteg, ale takie są fakty.
Uczestnikowi atrakcji udało się wyłowić z Nuckiem Pokemona: które z wymienionych Pokemonów można wylosować uczestnikowi? - Arrokuda, Pincurchin, Galariański Stunfisk, Seel, Shellos, Tympole, Toxapex: Pacząc po spisie będą to: Arrokuda, Seel i Shellos
Uczestnikowi marzy się zdobycie Mega Stone z jednej z atrakcji Parku Krajobrazowego. Z której atrakcji musi skorzystać i ile procent szansy ma na wylosowanie tej zdobyczy? Rozpisz wszystkie losowania.: Błądzenia we mgle i kombinowania ciąg dalszy xD Dobra, to na pewno gracz musi wybrać się na tropienie z Buttercapem i musi trafić na skarb, na co ogółem na 5% szans. Chyba, że gracz ma profesję Strażnika- wtedy 10% (o tym jeszcze niżej).
A teraz jak ja bym to losowała "po mojimu":

Losowanie I: 1-100, jeśli trafi się coś z przedziału 1-5 to znaczy, że gracz wylosował skarb lub pokemona, bo jest 5% szans na to lub na to, jak z przedziału 6-100 to niestety nie trafiło mu się nic i tu dziękujemy za udział
Losowanie II: 1-100, jeśli gracz wylosuje liczbę w przedziale 1-50 to trafił mu się skarb, jak 51-100 trafił mu się pokemon (przy założeniu, że wcześniej w ogóle coś się trafiło)
Losowanie III: 1-27, mamy 27 fantów jeśli chodzi o skarby (o ile się nie machłam w liczeniu, ale może nie xD), a jakby je kolejno ponumerować to aby dostać Mega Stone, gracz musiałby teraz trafić 5 w tym losowaniu (oczywiście jeśli w I losowaniu trafiłby, że coś jednak znalazł)

Czyli w tym przypadku, I losowanie określa czy gracz w ogóle coś trafił, II czy trafił pokemona czy skarb i III jaki konkretnie skarb

Wcześniej pojawiła się jeszcze ewentualność gracza z profesją Strażnika, gdzie szansa na trafienie skarbu wzrasta do 10%. Wtedy losowanie jest bardzo podobne, ale wyglądałoby tak:

Losowanie I: 1-100, jeśli trafi się coś z przedziału 1-10 to znaczy, że gracz-strażnik wylosował skarb lub pokemona, bo ma 10% szans na to lub na to, jak z przedziału 11-100 to niestety nie trafiło mu się nic i tu kończymy zabawę ;P
Losowanie II: 1-100, jeśli gracz wylosuje liczbę w przedziale 1-50 to trafił mu się skarb, jak 51-100 trafił mu się pokemon (przy założeniu, że wcześniej w ogóle coś się trafiło)
Losowanie III: 1-27, mamy 27 fantów jeśli chodzi o skarby (o ile się nie machłam w liczeniu, ale może nie xD), a jakby je kolejno ponumerować to aby dostać Mega Stone, gracz musiałby teraz trafić 5 w tym losowaniu (oczywiście jeśli w I losowaniu trafiłby, że coś jednak znalazł)

Co pozwala użytkownikowi zyskać bonusy do procentowych losowań w Parku Krajobrazowym?: Posiadanie profesji Strażnika- daje ona dodatkowe 5% szans na zdobycie łupu lub pokemona

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2020-01-10, 18:56   

Co tu wiele mówić... Gwen zostaje nowym moderatorem od Parku Krajobrazowego, gratulacje! :D Pracę zaczynasz od teraz. Powodzenia!

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Odpowiedz do tematu