Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dante - Wszystkim na przekór
Autor Wiadomość
Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-11, 23:00   

Mimo iż pokemon był mocno nadwyrężony i nie mógł nic zrobić. To był jego koniec. Leon zaczynał się mocno wkurzać. Wypuścił po chwili innego pokemona. Teraz to był Haxorus. Od razu zaczął od Poison Jab, który zadziałał. Dragon Dance oraz po tym Dragon Pulse zabolały Arrow. Zwłaszcza, że trucizna zaczęła działać na niego dość skutecznie. Widzisz, że raczej leon też się nie będzie ograniczał.

H: 100%
Ar: 44% + ZATRUCIE

Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2020-02-11, 23:11   

- Arrow powrót - Spojrzałem na niego - Uspokój się bo myslisz nie logicznie X-Mark - Odparłem i pokazałem stalowego kolosa - MEGA EVOLUTION! - Odparłem i przemieniłem Metagrossa - Twoja taktyka nie istnieje, zaczynasz walkę na pewniaka z kimś kogo myślałeś że pokonasz, chłopcze mam prawie 40 na karku i wiedze jak radzić sobie z takimi napalonymi trenerami. Taktyka i możliwości Flash Cannon! - Wrzasnąłem i patrzyłem jak Atak dosięga Haxorusa - Teraz podlec do niego i podwójny Ice Punch. Tego nie zdoła długo wytrzymać, jednoczesnie jego większość ataków nie zrobi na tobie wrażenia! Teraz pokaz my jak wygląda prawdziwy Hyper Beam!

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-11, 23:21   

Widać, ze Leon już się nie słucha i ma to gdzieś. Mimo dużym wysiłków Metagrossa to on sam potężnie dostawał ataki typu Crunch i Assurance. Payback też zrobiło swoje. Haxxorus mocno się trzymał. Na Hyper Beam wypalił atak zwany Protect przez co uchronił się od niego, a zaraz po tym walnął twojego pokemona po raz kolejny Crunchem.

Me: 60%
Ha; 62%

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-02-11, 23:27   

- "Ignoruje mnie, on zgłupiał pora go chyba uspokoić" - Odparłem po czym Wiedziałem do czego to się kieruje - X-Mark, to bez celowe! Leon ma gdzieś co się dzieje! Do niego przemówi tylko jedno X-Mark POWRÓT - Po czym spojrzałem na Leon i krzyknąłem - USPOKÓJ SIĘ! NADWYRĘŻASZ SWOJE POKEMONY! JAK TAK BĘDZIESZ ROBIŁ TO ZROBISZ IM KRZYWDĘ! NIE DAJESZ MI WYBORU! BOLT ZMIEĆ GO Z POWIERZCH ZANIM ZROBI TO LEON! DRAGON TAIL! NASTĘPNIE WZLEĆ W POWIETRZE I DRAGON RAGE! ZAKOŃCZ DO DRAGON PULSE! - Wrzasnąłem patrząc na niego - "Bolt to jedyny pokemon który może zmieść caly jego Team" - Pomyślałem

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-11, 23:37   

Pokemon o dziwo zostaje cofnięty, a ty widzisz jego Charizarda. Dodatkowo zaczyna Dynamaxować. Po chwili jego pokemon jest ogromny. Twój smok patrzy na niego i widać, że nie wie za bardzo co ma zrobić. Czeka aż ty coś wymyślisz. Mimo iż ma wieczną ewolucje to raczej nie ma szans teraz bez dobrej strategii. -Dalej zamierzasz się wahać? Bo ja nie! -krzyknął Leon. Widzisz, że jego pokemon zaczyna atakować Rock Tomb.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-02-11, 23:42   

- Nie wiesz jednego... Bolt jest mordercą... BOLT! Brick Break! Zniszcz ten atak zanim cię dosięgnie następnie wzleć w powietrze i przygotuj się na zniszczenie jego dynamaxu! Wykonaj Thunder Punch! Następnie zacznij latać dookoła jego smoka i unikaj jego ataków, jest łatwy do przewidzenia. Pamiętaj, jest duży ale nie aż tak szybki jak ty w tym momencie! Gdy się odsłoni wykonaj Focus Punch! A następnie dobij go do ziemi swoją tajną bronią... Hyper SolarBeam! - Wrzasnąłem, Cóż może jego pokemon jest wielki ale brakuje mu jednego... Doświadczenia, prawie trzydziestoletniego doświadczenia w walkach Pokemon!

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-11, 23:52   

Widzisz, że w Dynamax pokemon jest w cholerę potężniejszy i tak łatwo zdjąć się nie da. Atakował jak szalony. Co chwila ataki, które dawały mu przewagę były używane. Protect uchronił go przed zmieszanym atakiem. Usłyszałeś jak Bolt warknął gdy ten atak nic mu nie zrobił. Najgorsze jest to, że nie wiesz ile trwa ten stan i jak długo zajmie zdjęcie go z jego Charizarda.

Cha Le: 69%
Bolt: 72%

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-02-11, 23:56   

- Bolt Jeszcze chwila, to długo nie potrwa! Pora pokazać mu nasza tajną broń - Odparłem i spojrzałem w niebo, słońce przyjemnie prażyło - Mawiają, zwalczaj ogień ogniem! Heat Wave! Twoje ataki są skupione na byciu SP! Więc pokażmy mu czym jest prawdziwy ogień! Następnie zacznij go podgrzewać Flamethrower! Fakt, ogień dużo ogniowi nie zrobi, ale nie wie że jestes na to przygotowany, gdy ten będzie skupiony broniąc sie przed twoimi atakami przywitaj go swoim Dragon Pulse a następnie szybko zleć niżej i podetnij go swoim Dragon Tail

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-12, 00:01   

Bardzo szybko dzięki temu Charizard Leona został pokonany. Leżał na ziemi niezdolny do walki. Bolt tylko prychnął zadowolony z siebie. Kolejnemu Charizardowi pokazał gdzie jego miejsce. Leonowi został ostatni pokemon. Wypuścił ostatniego smoka. On razu użył Screech oraz Dragon Pulse. Na szczęście Bolt uniknął tego ataku. Widać, że ma ochotę wgnieść w ziemię przeciwnika. Jednak widać, że do końca Champion nie stracił swojej nadziei na wygraną.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-02-13, 21:18   

- Dałeś się ponieść Emocjom co sprawiło że przegrałeś, Bolt Dragon Rage następnie wzleć w zacznij lecieć ku niemu w celu wbicia go w ziemie swoim Dragon Tail - Spojrzałem na tłum który za pewne zaniemówił - Nie jestem Takim Championem jak Lance, Steven czy dawniej była Cynthia. Jestem kimś kto widzi walkę parę ruchów do przodu oraz posiada odpowiedź na każdego pokemona rywala. Bolt Dragon Pulse! Niech poleci w ścianę areny a następnie zakończ to swoim Flamethrower'em - Dodałem patrząc na Leona któremu właśnie rozpadł się chyba światopogląd

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-13, 21:57   

Pokemon Leona nie wytrzymał ani presji ani ataków twojego Charizarda. Padł po paru atakach. Na całej arenie zapada cisza. Nawet sędzia oraz komentator zamilkli. Po chwili rozlegają się krzyki oraz brawa. Leon stoi i widać, że nie może uwierzyć, że aż tak bardzo przegrał. Zawrócił swojego pokemona i widać jak w wielkim jest szoku. Masz swoją wygraną oraz zmiażdżenie ego Leona. Mira tylko zerka na Ciebie z wyjścia na arenę.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-02-13, 22:05   

- Dobra robota Bracie - Odparłem klepiąc Bolta po brzuchu. Sam podszedłem do Leona - Musisz się jeszcze wiele nauczyć Leon, to że masz silne pokemony to nie oznacza niczego. Taktyka, zrozumienie ich oraz doświadczenie to jedno, ale również spokój i nie ponoszenie się takim emocjom to drugie - Odparłem i kiwnąłem Boltowi by zabrał komuś mikrofon - Mam nadzieje że jesteście podekscytowani walką którą widzieliście bowiem teraz zacznie się najlepsza rzecz, a dokładnie Liga Galar! Leonie, Masz coś do powiedzenia? - Podałem mu Mikrofon

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-13, 22:24   

Leon tylko odwrócił się na pięcie i poszedł. Nie miał nic do dodania. Widzisz, że z drugiej strony czyli w wyjściu czekał na niego jego brat. Widzisz też Mirę, która czeka na ciebie przy wyjściu z twojej strony i nie ma szczęśliwej miny. Trybuny dalej wiwatują i są bardzo szczęśliwy z walki oraz emocji jakim im dostarczyłeś. Widać, że długo nie zapomną tej walki.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2020-02-13, 22:28   

Oddałem mikrofon i udałem się do Miry - Co znowu ci się nie podoba? I tak miał duże szanse na wygraną. Nie używałem Jaraxxusa. Sam Bolt wszedł do gry w momencie jak Leonowi odwaliło i zaczął nadwyrężać pokemony - Odparłem patrząc na nią - Zaraz pewnie będą wywoływać uczestników. Wiem że jestes obrażona ale patrz inaczej, w tym momencie dzieciak się nauczy czegoś i do czasów finałów raczej będzie lepiej dostosowany do walki niż teraz - Dodałem

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-13, 22:43   

-Może, ale czy naprawdę ostatecznie musiałeś go zmiażdżyć swoim Charizardem? Aktualnie będzie pośmiewiskiem w swoim regionie. Pokazuje ci memy z walki, które przedstawiają Leona w złym świetle. Ale ciebie śmieszą. -I tak w finałach ty znów będziesz z nim walczył bo twoje ego musi zostać połechtane. Znam cię nie od dziś Dante. Uwielbiasz innym kopać tyłki i pokazywać jaki silny jesteś. Szkoda tylko, że nie pokazujesz jak bardzo nadopiekuńczy jesteś.

Odpowiedz do tematu