Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Święta na Crystalu
Autor Wiadomość
Xioteru 
śmieszek

Discord: Xio
Wysłany: 2019-12-31, 00:07   

-
    Wigilia

Daisy7 - życzę podróży małych i dużych i szczęścia na każdym kroku. ♥
Gwen Brown - życzę wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności. ♥
Kyuubi - życzę spokoju, siły i cierpliwości. Trzymam kciuki za twój biznes! ♥
Mhrok - życzę wielu świetnych chwil wartych zapamiętania, przynajmniej golda w League of Legends i wielu wspólnie wygranych gier na dolnej alei. ♥
Kei - życzę wszystkiego co najlepsze, niezachwianej pogody ducha i bystrego umysłu ♥
Dante - życzę wielu niecodziennych przygód z których powstaną niecodzienne anegdoty warte opowiedzenia. ♥

Chciałbym bardzo podziękować za wszystkie życzenia skierowane do mnie. Mam nadzieje, że się spełnią. ♥

Boże Narodzenie

Dla mnie to był kolejny dzień w pracy - ot, zmiana 8-16. Miałem dyżur, więc spoko, w sumie nic się nie działo, ale jednak świadomość tego, że nie mogłem cieszyć się wolnym dniem w domku.
Zresztą, Wigilii też w tym roku u mnie nie było, po 11 godzinach w pracy jak przyjechałem do domku, to usnąłem na łóżku i wstałem równo z budzikiem następnego dnia.
Jeżeli chodzi o prezenty, to jestem już z tych ludzi, którzy cieszą się ze skarpetek - i dostałem skarpetki Pikachu (które na mojej nodze się tak rozszerzają, że Pikachu jest naprawdę szeroki xD) i z serii #PRIDE białe skarpetki z tęczą. How cool is that?

Drugi Dzień Świąt

Nie jestem najlepszy w rysowaniu, ale przedstawiam wam dżenifera. :)

A co do prezentu, to może skuszę się na jajeczko z Galaru na Harpera. :)

Foks 
foxtrot

Discord: GrumpyFoks
Wysłany: 2019-12-31, 12:49   

Nie bardzo miałam czas, więc jestem "spóźnialska" (ogólnie w święta nie bardzo jestem na forum)
Ale no, zaczynamy!

★ W I G I L I A ★
czyli życzonka

» Kyuubi - przede wszystkim cierpliwości i chłodnej głowy do biznesu, jaki rozkręcasz. Obyś miała jak najmniej problemów, a najlepiej to wcale. Zdrówka i szczęścia, obyś wciąż miała zapał i chęci zarówno do prowadzenia mojej (naszej?) gry, ale także do zabawy w tej, która ja Ci prowadzę
    » Atari - krótko i zwięźle - zdrowia i koncentracji, żebyś przestał się co chwila uszkadzać i martwic tym wszystkich dookoła. Oby nowa praca przyniosła jak najmniej problemów , a jak najwięcej pieniundza ;D
    » Ryuuk - więcej cierpliwości i mniej edgy, żebyś wyszedł ze swojej skorupy i posiedział z nami na forum nieco żywiej, niż tylko Twoja przygoda (Crystalek ma tyle do zaoferowania!). No i wiesz, nawzajem, nawzajem :P
    » Gwen - przede wszystkim weny! Niech ci kreatywność sprzyja być rozwijała swoje zdolności artystyczne, a także piniundz, byś mogła go przewalić na przybory plastyczne ;D
    » EdwardDragonson - w sumie to mam te same odczucia co Ty, ogólnie dużo ze sobą nie gadaliśmy, ale jak zaczęliśmy raz to polecieliśmy do odległej galaktyki, tak więc niech Moc będzie z Tobą, by Twój x-wing nie wylądował w bagnie, jarzeniówka zawsze świeciła jasnym światłem, a kasa z przemytu się zgadzała ;D
    » Daisy - cierpliwości i dobrej ręki do piesków, byś zawsze była w ich oczach alfą i wyznaczała jasne zasady, a one by już nie sprawiały problemów. Również duzo cierpliwości do nas wszystkich i zapału do dalszego ogarniania forum
    » Ogólnie wszystkim forumowiczom życzę może już nie wesołych świąt, bo te dawno minęły, ale duzo szczęścia w Nowym Roku, by zdrówko dopisywało, a Sylwka żebyście nie zapili na amen i nie zgonowali następnego dnia ;) -

Dziękuje tez wszystkim za życzonka :happy:

★ B O Ż E - N A R O D Z E N I E ★
walimy siem

Mogłabym sie prezentami pochwalić, ale nie robiłam zdjęć xD Dostałam X-WINGA z LEGO <3
A tak to pochwale się tym czym zawsze się chwalę, tym razem w klimacie świątecznym :3

★ D R U G I - D Z I E Ń - Ś W I Ą T ★
bazgrzemy coś

Nie jestem specjalnie dumna tbh, ale nie mam siły na rysowanie i SAI mi odmówił posłuszeństwa...

Jajco z Aloli poproszem ._.

.
I nawet nie wiesz że, ona jest alfa
. . . A ty przy niej betka

..........Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą
..........Nie wiem czy ty o tym wiesz

......................Nature mają co raz bardziej samczą

..........Więc ty się lepiej strzeż . . .
...................................

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2020-01-01, 23:00   

Oww, przybywam tu, żeby podziękować za wszystkie życzenia. Wzruszyłam się ;w; I poczułam nowy przypływ m o c y, także zakasuję rękawy i do dzieła :D

A ja życzę...
Gwen - dalszego bycia forumowym piesełem, chęci do adminowania, MGowania i graczowania we własnych przygodach, powodzenia w biznesach!
Xio (nowego nicku jeszcze nie pamiętam) - wielu zwycięstw i udanej zabawy podczas grania w planszówki, dużo dobrego jedzonka, cierpliwości do klientów i wspaniałych przyjaźni!
Mhrok - kulturalnego chlańska spędzania wolnego czasu w doborowym towarzystwie, ukończenia studyjów i przyjemności z naszych gier. Pozdrów rodzinę (Padlinę też możesz xd)!
Kyuu - żebyś dalej była takim milusim (tylko czasami przeklinającym xd) człowieczkiem z kjut wąskimi oczkami, powodzenia w biznesie, śmiesznych historii z klientami i cierpliwości do kotków c:
Kei - więcej optymizmu w życiu (klapouchy.jpg), jeszcze więcej przyjemności z gotowania i otworzenia restauracji wspólnie z McŁowiczem (a przygrywać będzie w niej rzecz jasna pan Krawczyk)!
Did - więcej jednorożców, różowej soli (bojestróżowa) i HPowskich gadżetów, przez które mam zazdro ;_; I żebyś się nigdy nie zapowietrzył, bo to ważne!
Mol - weź się rusz, bo dawno smoków nie narysowałaś! I tego, no, wspaniałych chwil ze współlokatorami :3
DC - powodzenia w informatykowaniu i żeby Ci się kostki nie odmroziły!
Foks - zdrówka dla Ciebie i Hiro, czerpania jak najwięcej radości z pracy z piesełami i dalszego poznawania psychologii tychże czworonogów ♥
Profesorka - więcej szczęścia do poczty (smutneiksde.gif) oraz rozwijania talentu rysowniczego!
Foks vel Kudłaty, Nie - świeżego powietrza i dużo podróży! xd
Grzeg - kanapek, kanapek i jeszcze raz schabowego z kurczaka, omomom!
Panda, Ruda, Sosik, JC - takiego ogólnego życiowego powodzenia ^^
Gall - przyjemności z prowadzenia bloga, powodzonka w pracy i zaliczania kolejnych Pyrkonów ;)
Sayuri, EdwardDragonson - złapcie je wszystkie!
Dante, Mira - powodzenia w Pokemon GO i zwionsku x'>

I wszystkim Crystalowiczom (byłym, obecnym, przyszłym) życzę pomyślności w nowym roku ♥

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2020-01-06, 16:41   

Czas na II i zarazem ostatnią turę losowania:

Aszurbanipal Sympatyczny ten reniferu :) A tymczasem wylosowało ci się jajo... Hattrem

Foks Jakie piękna psinka choinka! xD A co do jaja padło na... Bounsweet

Daisy7 Życzenia zawsze na plus. W takim układzie dostaniesz też coś "na szczęście"- pakiecik jagód uszczęśliwiających w ilości 20 sztuk. Możesz sobie wybrać jaki to rodzaj (np. same Tamato) albo możesz sobie zrobić misz masz w obrębie jagód uszczęśliwiających :)

Dodatkowo, prawie żem zapomniała o przyznaniu CD.
Przelicznik jest prosty: jedno świąteczne zadanie = 2CD, a więc stąd prosty rachunek, że Daisy jako jedyna zgarnia 2CD, a pozostali po 6CD.

Tym sposobem event uważam za zakończony i... do zobaczenia za rok! :3

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Odpowiedz do tematu