Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2019-11-26, 09:44
Secret Santa 2019
Autor Wiadomość
Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2019-11-18, 17:17   Secret Santa 2019

_

s e c r e t _ s a n t a

*

Na czym to polega?
    Secret Santa to zabawa w Mikołaja, dosłownie. Na pewno każdy z nas brał udział lub był świadkiem szkolnych mikołajków i właśnie w ten sam sposób to działa. Cała zabawa polega na wymianie między użytkownikami forum prezentów na podstawie losowania.
    Oczywiście, prezenty powinny być zrobione własnoręcznie, w które włożyliśmy serce i pracę - począwszy od rysunków, zakładek, po obrazki, biżuterię, maskotki czy pluszaki. W zabawie nie chodzi o wydanie mnóstwa pieniędzy, ale właśnie na szczerym podarku, z którego osoba obdarowana się z pewnością ucieszy.
    Jeżeli ktoś koniecznie chce coś kupić, to oczywiście jest taka możliwość, jednak limit prezentu to 30 złotych, preferowanie włącznie z wysyłką.
    Jeżeli myślisz, że nie masz talentu i nie umiesz nic fajnego zrobić, to nic straconego! Skorzystaj z tutoriali na internecie i na pewno znajdziesz coś, co uda Ci się zrobić dla kogoś w prezencie.

Koszt przesyłki?
    Tak. Na chwilę obecną raczej nie ma opcji, by zrobić forumowe Secret Santa w formie dawania prezentów osobiście, więc odbędzie się ono drogą pocztową - listami poleconymi, by było potwierdzenie nadania.
    Łatwo się więc domyślić, że wyrażając ochotę na wzięcie udziału w zabawie musisz podać mi na PW adres, na jaki powinien zostać wysłany prezent. Są dwie opcje adresu:
    1. Twój adres mieszkania, na który przyjmujesz normalną korespondencję (preferowany - jeśli martwisz się, że wykorzystam go do czegoś dziwnego, to mogę w odpowiedzi dać Ci mój czy coś)
    2. Adres poste restante (wzór adresu: klik!). Do tego potrzebuję NUMER placówki pocztowej, do której ma być wysłany prezent (możecie go znaleźć na stronie Poczty Polskiej lub zapytać lokalnie, z czego druga opcja jest pewniejsza)

Czemu adresy będą wysłane do mnie? W samej nazwie zabawy kryje się odpowiedź: Secret Santa. Do ostatniej chwili uczestnicy nie będą wiedzieli, od kogo mają dostać prezent, więc bezsensownym byłoby, gdybym napisała do np. Pandy „Hej, wyślij Dodowi adres, bo Cię wylosował”. Cały sens zabawy polega na tym, że nie wiemy, od kogo dostaniemy upominek, więc też nie możemy tej osoby męczyć o konkretne rzeczy.
    Udostępnienie publicznie nieswojego adresu przez któregokolwiek użytkownika forum będzie surowo karane! Adresy to dane osobowe, więc są chronione prawnie na mocy Ustawy o ochronie danych osobowych

Jak się zgłosić?
    Wystarczy wypełnić poniższy formularz.
    Uwaga! Zabroniona jest wymiana wylosowanymi osobami.
    Zgłosić się można do 25.11.2019. Wtedy rozlosuję ludziom pary (przy użyciu generatora kości, który udostępnię w razie wątpliwości w dniu w którym będziecie mogli otworzyć paczki), a najpóźniej do dnia 7.12 paczka ekonomiczna lub 11.12 paczka priorytet powinna zostać wysłana przesyłka.
    Jako, że mamy małe opóźnienie to paczki otwieramy bliżej wigilii, uznajmy, że oficjalny post w tej sprawie pojawi się 20.12.2019

Cytat:
Formularz:
Nick na forum: wiadomo
Czym się interesuję?: fandomy, gry, seriale, filmy.
Ulubiona postać fikcyjna: nasz bohater / bohaterka
Alergie: nie kupujmy komuś czekolady z orzechami, gdy ktoś ma alergię na czekoladę albo na orzechy. ;)
Co chciałbym dostać: co by spełniło nasze małe marzenia.
Czego nie chcę dostać?: czego nie potrzebujemy, nie chcemy.
Biorąc udział w Secret Santa na PokemonCrystal.pl zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w wydarzeniu. Nagłe zrezygnowanie lub niewysłanie prezentu wiąże się z warnem o wartości 2 na forum i ban na Secret Santa.

Kod:
[size=11][b]Formularz[/b]:
[b]Nick na forum[/b]:
[b]Czym się interesuję?[/b]:
[b]Ulubiona postać fikcyjna[/b]:
[b]Alergie[/b]:
[b]Co chciałbym dostać[/b]:
[b]Czego nie chcę dostać?[/b]:
Biorąc udział w Secret Santa na PokemonCrystal.pl zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w wydarzeniu. Nagłe zrezygnowanie lub niewysłanie prezentu wiąże się z warnem o wartości 2 na forum i ban na Secret Santa.[/size]

Gracze, których uczestnictwo w ewentualnych przyszłych edycjach jest zabronione:
-

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Xioteru 
damned one

Discord: xxxio
Wysłany: 2019-11-18, 18:39   

Formularz:
Nick na forum: Xio
Czym się interesuję?: Warcraft w dużej mierze, Za Przymierze! Ogólnie to w dużej mierze gram, głównie w World of Warcraft, trochę w League of Legends. Składam się jeszcze z szczypty fantastyki, lubię gotować i poznawać nowe smaki. uwu
Ulubiona postać fikcyjna: -
Alergie: nietolerancja laktozy
Co chciałbym dostać: Cóż, myślę że ucieszyłbym się z jakiegoś fajnego akcesoria z World of Warcraft. Nie pogardziłbym jakimś workiem, mój poprzedni z Teemo umarł śmiercią naturalną. A może książka? W sumie mam trochę ich na liście do przeczytania, może kiedyś się za nie wezmę. Fajnie by również było dostać pocztówkę z twojego miasta. :)
Czego nie chcę dostać?: Powtórzę się z zeszłego roku - pluszaki u mnie nie wchodzą w grę. Nie mam gdzie ich trzymać/eksponować, a moje (nie)ogary szybko wyprują im flaki gdy znajdą się niebezpiecznie blisko podłogi.
Biorąc udział w Secret Santa na PokemonCrystal.pl zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w wydarzeniu. Nagłe zrezygnowanie lub niewysłanie prezentu wiąże się z warnem o wartości 2 na forum i ban na Secret Santa.

Foks 
foxtrot

Discord: GrumpyFoks
Wysłany: 2019-11-18, 19:00   

Formularz:
Nick na forum: Foks
Czym się interesuję?: Masą rzeczy i nie wiem czy coś tutaj pomoże xD Ogólnie zawsze uważałam się za osobę nieproblematyczną jeśli chodzi o prezenty |D Planszówka? Super. Pluszak? Super. Pluszak liska lub pokemona? Jeszcze bardziej super. Gadżet ze Star Wars? Ekstra. Gadżet z Fullmetal Alchemist? Zajebiście. Funko Pop? Bomba. Coś do cosplayu (jak np książka od Kamui Cosplay)? Na bank się przyda. Coś własnoręcznego typu rysunek czy pluszak specjalnie dla mnie? Ukocham!
Myślę, że ktokolwiek by mnie wylosował to nie będzie miał specjalnego problemu xD
Ulubiona postać fikcyjna: Jest ich parę, ale zarzucam Roy'em Mustangiem z FMA
Alergie: Nie mam jako-takich alergii, ale jest masa rzeczy których jeść nie mogę XD z takich popularnych składników np czekolad to orzechy, rodzynki, i wszelakie bakalie. Kokos też odpada (ale to akurat bo nie lubię xD)
Co chciałbym dostać: Uwielbiam rzeczy robione własnoręcznie, jak właśnie np rysunki, kierowane specjalnie dla mnie - czyli wszelaka twórczość związana z moimi postaciami (lub moje ulubione postacie z animu, ale tych nie ma dużo). Tutaj na forum mam oficjalnie dwie - Suzume, trenera i gijinke Lugii - oba dizajny są mojego autorstwa. Mam też furrsonę, dla ludzi którzy nie gustują w rysowaniu człowieków.
Suzume » klik! klik! klik! klik!
Silver (Lugia) » klik!
Zoya » klik! klik! klik!
Jeśli jednak chodzi o "kupne" rzeczy bo ktoś kto mnie wylosuje nie czuje się na silach by coś wyczarować to przytulę ostatni, 27, tom magi Fullmetal Alchemist, bo mój gdzieś zaginął i mi przykro, że go brakuje na półeczce :< ew wszelakie liskowe rzeczy uwu
Czego nie chcę dostać?: Przyborów do rysowania i szkicowników, bo mam ich za dużo xDD

A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad
A niebios Pan nieskończony patrzy w MOJĄ stronę

C H O Ć...N A...G Ł O W I E...C A Ł Y...Ś W I A T..

Mintori 
Type: ESP

Discord: Mintori
Wysłany: 2019-11-19, 20:16   

Nie wiem, co tutaj robię.

Formularz:
Nick na forum: Mintori
Czym się interesuję?: Pokemony, AAA (generalnie jpop, ale AAA jest nadal na pierwszym miejscu <3), animu (SAO i MHA tak bardzo), ręczne robótki wszelakie (rysowanie, malowanie, robienie na drutach, granie na nerwach, pełen serwis).
Ulubiona postać fikcyjna: Srsly. Nie mam pojęcia xD Znaczy kocham Mars i Luciana z Pokemonów. No i Deku z My Hero Academia. W sumie ostatnio lubię też gęś z Untitled Goose Game.
PS: z mniej fikcyjnych postaci nadal jestem wielką fanką Mitsuhiro Hidaki z AAA :P
Alergie: Ryby się chyba w to nie wliczają, nikt chyba mi nie wyśle ryby po grecku, nie? A na poważnie, to nieznaczna nietolerancja laktozy.
Co chciałbym dostać: Zaskocz mnie! Ale nie rybą po grecku, pls xD
Czego nie chcę dostać?: na pewno rzeczy typu "365 zadań na następny rok" czy innych podobnych, które wymagają zbyt dużo zaangażowania w realizację. Nie chcę, żeby Dejzi to widziała, ale to chyba jedyny prezent, jakiego nie użyłam w ciągu tych lat z secret santa ;-;

Biorąc udział w Secret Santa na PokemonCrystal.pl zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w wydarzeniu. Nagłe zrezygnowanie lub niewysłanie prezentu wiąże się z warnem o wartości 2 na forum i ban na Secret Santa. Niestety. Czasem trzeba się zgodzić.
Marietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Seb Mackenzie:

Mhrok 
the Mage of Flowers

Discord: Mhrok
Wysłany: 2019-11-20, 23:53   

Formularz:
Nick na forum: Mhrok
Czym się interesuję?: Jeśli chodzi o fandomy, to na pewno Poki xD Jestem także dużym fanem innych anime, w szczególności Fate'a, Sword Art Online, Log Horizon, Wixossa
Z rzeczy poza M&A to gry - Skyrim, Overwatch, LoL, Star Wars, Hari Pota ♥.
Ulubiona postać fikcyjna: Saber aka Arthuria Pendragon z uniwersum Fate i wszystkie jej możliwe alternatywne wersje
Alergie: brak
Co chciałbym dostać: Uwielbiam breloki, zakładki, rysunku, pluszaczki (*tula prezent od Niebki*), pocztówki no i moja największa miłość - kubki ♥ ♥ (*tula kubeczek od Conan*). No i oczywiście słodycze ♥ W każdej ilości i formie ♥ Tak, żelki lukrecjowe też ^^ No i bardzo docenię jakiś handmade, taki z serduszkiem ♥
Czego nie chcę dostać?: czegoś typowego, zaskoczcie mnie ;)

From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Tobias Bornholm:

Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-11-21, 23:01   

Formularz:
Nick na forum: Dante
Czym się interesuję?: Cóż, będę mało oryginalny mówiąc że World Of Warcraft, For The Horde Alliance scum! Poza tym Można by rzecz że tematy świata Wiedźmina nie są mi obce. Aczkolwiek jestem również zaprawionym w bojach graczem klasycznych sesji RPG, gdzie każda z nich musi zaczynać się od wizyty w kanałach :)
Ulubiona postać fikcyjna: Prędzej lista, bo na podiom mam kilka osobników
- Arthas Menethil(Warcraft)
- Geralt
- Thrall(Warcraft)
- Emerytura
Alergie: Mój były pracodawca
Co chciałbym dostać:
Cóż, tutaj będąc świadomym ograniczenia kwotowego raczej nie będę liczył na figurkę Arthasa, jednakże nie pogardził bym jakimś fajnym zestawem kości do gry w RPG ich nigdy za wiele(dla wyjaśnienia jeśli ktoś nie ogarnia. Są to kości k4, k6, k8, k10, k100, k12, k20). Alternatywnie czymś związanym z Warcraftem, Geraltem bądź w temacie akcesoriów do klasycznych RPG. Woreczki na kości etc etc.
Alternatywnie jakiś boosterek kart też bym przytulił :)
Jednocześnie ukradnę pomysł od tego, eh Aliance Scum.... Pocztówka z twojego miasta będzie nader interesująca by wiedzieć skąd owe przedmioty przybyły :D
Czego nie chcę dostać?: Wypowiedzenia obecnej umowy, a poza tym na pewno książek. Ostatnio realnie nie mam czasu na czytanie. Zalegają mi chyba z 7 różnych które czekają na chwile czasu dla siebie. Poza tym niczego, boja wiem... Bezsensownego? Mam na myśli jakieś rzeczy które są typowymi duperelkami jak breloczki tudzież podstawi pod piwo(ich mam z 20 w domu).

Pozwolę sobie dodać punkt od siebie
Ogólnie, jeśli ktoś kto mnie wylosuje ma w sobie duszę artysty z chęcią wówczas przygarną bym coś na zasadzie arta czy czegoś podobnego Mojego teamu na forum. Wiadomo, jeśli twoje arcydzieła to również mój poziom czyli patyczaki to również się uciesze. To bardziej coś ala "okej tamto to kupione etc, ale z chęcią tez bym chciał taki mały dodatek ;)"

Asta 
Jesień przyszła!

Discord: Asta
Wysłany: 2019-11-22, 15:50   

Formularz:
Nick na forum: Asta
Czym się interesuję?: Generalnie fantastyką, kryminałem, sci-fi, filmem, horrorem (dotyczy to filmów -> it, piątek trzynastego, milczenie owiec, koszmar z ulicy wiązów, książek S.King, Potter, Szklany Tron, Licia Troisi, Był sobie Pies, Wojownicy, Saga o Kotołaku komiksów -> psie sucharki, lisie sprawy, kotter, mang -> bleach, ao no exorcist, karneval, pandora hearts, anime psycho pass, wolfs rain i wiele wiele innych, czy nawet artów np. smokeły, harpie itp), muzyka typu L. Stirling, biżuteria ręczna, kulinaria (smak ostry, słodki, kwaśny), karcianki (pokemon, cardfight vanguard), zwierzęta (koteły, pieseły, konikeły, ptakeły), gry planszowe :)
Ulubiona postać fikcyjna:
~ Hirato Karneval
~ Makishima Shougo Psycho Pass
~ Severus Snape Harry Potter
~ Jack Sparrow Piraci z Karaibów
~ Wszystko co sie tyczy Steven Univers (Choć lofciam najbardziej Emerald)
~ Kucyki Pony (Rarity, Fluttershy, Tempest Shadow)
Alergie: Mam alergię na soję i szynkę :D Chyba nikt tego nie wyśle, co?
Co chciałbym dostać:
Nie pogardzę jakimś ładnym rysunkiem, kolorowanką, mangą, książką, figurką, maskotką, zakładkami... Co mi Mikołaj da, to będę się cieszyć. Nawet mogą być słodycze jakieś dobre :D Choć najbardziej uradowałaby me serce praca własnoręczna od kogoś, nawet taka laurka na święta ;) Uprzedzam pytanie: herbata, czekolada mogą być! Kolor, który lubię to zieleń, czerwień, złoty, fiolet.
Czego nie chcę dostać?: Jakichś eksperymentów smakowych typu kawa, mięta (chodzi po prostu o dominujący smak, jeśli to będzie domieszka to nie ma sprawy) czy ewentualnie prezentem zrobionym "na odwal" i zaliczone.

Profesor V.

Discord: Profesor Voriarty
Wysłany: 2019-11-24, 11:40   

Formularz:
Nick na forum: Profesor V.
Czym się interesuję?: fantastyką, literaturą, piszę opka i rysuję.
Trochę favów: Pokemony (no rejczel), Świat Dysku, His Dark Materials, The X-Files, Gravity Falls, Dark Crystal: Age of Resistance, Planeta Skarbów (żaglowce in space = peak cool, u can't change my mind), mitologia Lovecrafta, Alien.
Lubię motywy roślinne, kosmiczne i jednorożce.
Ulubiona postać fikcyjna: Mewtwo ♥ A także Giovanni i Lance. Pozapokowo: Skeksowie z The Dark Crystal, Catra i Scorpia z She-Ry, Lotor i Haggar z Voltrona, Gabriel Lorca ze Star Treka Discovery, lord Vetinari ze Świata Dysku.
Alergie: brak
Co chciałbym dostać: Coś wykonanego własnoręcznie byłoby supermiłe <3 Ogólnie mam sporo wolnej przestrzeni na ścianach i w szafce z kubkami, uwielbiam książki, przybory do rysowania, zbieram magnesy na lodówkę.
Czego nie chcę dostać?: jedzenia :v

Kyuubi 
Your worst nightmare

Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-11-24, 15:30   

Formularz:
Nick na forum: Kyuubi
Czym się interesuję?: Anime (Shokugeki no Soma, Boku no Hero Academia, studio Ghibli), grami (League of Legends, Monster Hunter, Animal Crossing), fantastyką (niekoniecznie sci-fi, jestem bardziej into elfy i magia niż kosmos i miecze świetlne, ale już na przykład Player One jest super), zwierzętami (koty!). No i jak widać na załączonym obrazku, pokemonami? xD Karty, figurki, kubki, koszulki, breloczki, pluszaki, zbieram wszystko.
Ulubiona postać fikcyjna: Hm, chyba Soma z Shokugeki, poza tym Furret, no i Szczerbatek z Jak wytresować smoka.
Alergie: Proszę nie wysyłać mi kurzu, grzybów i sierści.
Co chciałbym dostać: Lubię małe, urocze pierdoły, breloczki, kubki, długopisy, przypinki, gumowe jednorożce, i wszystkie te rzeczy, które jak mama widzi, to pyta, czy zwariowałam, bo dorosła jestem i takie rzeczy mam. Zbieram pluszowe flamingi. Ewentualnie jeśli wolicie wręczać praktyczne prezenty, tooo jestem w trakcie zbierania potrzebnych drobiazgów do sklepu: z drobnostek nie mam jeszcze na przykład przybornika na długopisy, kartek samoprzylepnych, pinezek, spinaczy, zszywacza, taśm klejących... No, takich rzeczy. O, będę też zaraz kupować samochód, więc nawet zapaszek do niego, breloczek do kluczyka czy skrobaczka do szyb z bałwankiem będzie git xD
Jeśli wolicie robić prezenty własnoręcznie, też ucieszę się z wielu rzeczy! Wszelkie obrazki i kartki lądują na tablicy korkowej, samodzielnie wykonane pluszaki na półce, na wszystko znajduję miejsce.
Możecie nawet podrzucić magnesik ze swojego miasta, moja lodówka się ucieszy ;)
O, jeśli chcecie dorzucać coś do konsumpcji, to baaardzo lubię próbować rzeczy "dziwnych". Guma cynamonowa? Była paskudna, ale ciekawe doświadczenie. Chipsy o smaku kiszonej cebuli? Spoko, I'm into it (btw są nawet zjadliwe). xD
Czego nie chcę dostać?: Lukrecji. Błagam, wszystko, tylko nie lukrecja. I wasabi. ;-;

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]
Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok
Ostatnio zmieniony przez Kyuubi 2019-11-24, 15:31, w całości zmieniany 1 raz  

Tori 
Bunny Saber

Discord: Tori
Wysłany: 2019-11-24, 15:45   

Formularz:
Nick na forum: Tori
Czym się interesuję?: Wszelakie anime i mangi (Najbardziej Naruto, Kuroshitsuji, Fate, Boku no Hero), lubię też zwierzątka (Pandy i psy) i gierki typu Smite czy Dead By Daylight. Do tego dochodzą seriale/filmy/książki o tematyce kryminalnej, thrillera czy horroru. Stephen King jest w tym zakresie moim ulubionym autorem. Fantasy też czytam o. Neil Gaiman <3
Ulubiona postać fikcyjna: Sebastian z Kuroshitsuji, Itachi oraz Kakashi z Naruto, Gilgamesh z Fate'a i Fate Grand Order.
Alergie: Nicz. Cierpię jedynie, gdy wypije za dużo mleka.
Co chciałbym dostać: Cosia z Fate Grand Order albo Naruto '=' Ale w sumie może być jakaś manga z gatunku shoujo/romans/shounen lub zwykła książka, której autorem jest Stephen King. Breloczki tyż lubię. W sumie mam milion pułek, a nic co mogłabym na nie postawić.
Czego nie chcę dostać?: Kubka. Mam milion już kubków, a za mało szafek.

KP Nao / Box / Bank

Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]

Shauni 
Alter-ego

Discord: Shauni#5394
Wysłany: 2019-11-25, 05:40   

Formularz:
Nick na forum:Shauni
Czym się interesuję?: Głownie najróżniejsze fantasy, różnymi grami zarówno cyfrowymi, jak o karciankami, planszówkami itd. Pokemonami,
Ulubiona postać fikcyjna: Thrall z Warcrafta 3, Kaneda z Akiry, oraz praktycznie całe uniwersum Mortal Kombat.
Alergie:Brak
Co chciałbym dostać:Wszelkie kości do gry, karty pokemon, wszystko co można zbierac, lub jakieś ladne handmade-owe rzeczy, a tak naprawde ze wszystkiego bym się cie cieszył. Prezent to prezent.
Czego nie chcę dostać?:Książek, kubków.

Shauni: Karta postaci | Box | Bank

Alea iacta est.

Nani 
Stwór z pywnicy

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-11-25, 11:03   

Formularz:
Nick na forum: Nani
Czym się interesuję?: fantastyka, smoki, pokemony, grafika komputerowa, digital art
Ulubiona postać fikcyjna: hm... King Ghidorah, Godzilla Shin, Chise oraz Elias z Mahoutsukai No Yome (wybacz jeśli przekręcę nazwę), Szczerbatek
Alergie: metal/stal czyt. breloki, biżuteria typu bransoletka itp nie wchodzi w grę
Co chciałbym dostać: w sumie to nie jestem pewna, chcę na pewno zostać zaskoczona! Kości do gry, kubek (mam za mało xD), karty pokemon, nawet zwykła teczka, pokemonowy pluszak/gadżet, jakieś artystyczne przybory (oprócz farb bo nie umiem w nie) coś własnoręcznego, puzzle, słodycze, ciasteczka, epic music soundtruck... naprawdę będę mieć fun ze wszystkiego :]
ale furii szczęścia dostałabym chyba jakby trafił się jakiś gadżet z Monster Hunter World
Czego nie chcę dostać?: to co wypisałam w alergii, czyli nic stalowego/metalowego + lukrecja i książka bo mam ich na razie za dużo (tych w kolejce do przeczytania)

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-11-25, 21:20   

Formularz:
Nick na forum: Daisy7

Czym się interesuję?: *CTRL+C & CTRL+V z wątku o sobie* Co jeszcze lubię? Muzykę - słuchać, śpiewać, grać (gitara, ew. uku). Podróżować - chociaż średnio mi to wychodzi x') Sticha - jeden z moich sensów istnienia, którego kudłate zdjęcia zajmują znaczną ilość miejsca na lapku. Ostatnio zainteresowałam się również trochę tematyką survivalowo-leśną.

Ulubiona postać fikcyjna: STITCH, Szczerbatek, Syriusz z HP (ogólnie uniwersum HP ♥), Włóczykij z Muminków (ogólnie postacie z muminków ♥), Pikacz i dużo innych kjut Poków, Frodo z LOTR, Yoshi z Mario, Torcia z Toradory

Alergie: niestety kotełki i pyłki, ale chyba nic z tych rzeczy nie dostanę, c'nie? x')

Co chciałbym dostać: handmade i wgl może być to coś oryginalnego i niezwiązanego z rzeczami, które wypisałam wyżej xD a jeśli wpadasz w panikę, słysząc słowo "handmande" to może coś z tego: kapodaster na gitarę. pas dla psa do samochodu. herbata, ale tylko sypana pls, nie w saszetkach. zabawka dla Sticha. wisiorek, bransoletka, kolczyki. skarpetki. może istnieje jakaś fajna tania gra planszowa/karciana typu UNO?

Czego nie chcę dostać?: SŁODYCZY, zwłaszcza czekoladowych ;=; kokoro mnie boli, ale muszę to wpisać v.v myślę, że figurek i żadnych rzeczy związanych z grami .-. ani typowych prezentów jak na szkolne secret santa przystało, tj. super hiper zestaw szampon+żel pod prysznic+uj wie co xDD

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2019-11-25, 23:34   

Dobrze, a więc w skrzynce pocztowej każdego z was właśnie wylądowały prywatne wiadomości.
Lista uczestników:
Nani
Shuani
Mhrok
Foks
Kyuubi
Daisy7
Profesor V.
Tori
Mintori
Xioteru
Dante Aligieri
Asta
Nani

Miłego wymyślania prezentów. A dalszy plan wygląda tak.
7.12 - do tego dnia powinno wysłać się paczkę ekonomiczną.
11.12 - do tego dnia powinno wysłać się paczkę priorytetową.
20.12 - otwieramy paczki.

Uwaga!
Przy wysyłaniu paczki należy wypełnić druk "Potwierdzenie Nadania". Jest to ważne, ze względu na to, że zaraz po wysłaniu przez was paczki będę czekał na zdjęcia/skany waszych potwierdzeń nadania, żeby upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem.
Od 7.12 będę was bił, torturował i palił jeśli mi nie wyślecie.

Przypominam, nagłe zrezygnowanie lub niewysłanie prezentu wiąże się z warnem o wartości 2 na forum i ban na Secret Santa oraz świadomość, że zepsułeś/aś Mikołaja drugiej osobie.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi