Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dragonson szuka mistrza.. gry
Autor Wiadomość
EdwardDragonson 

Discord: Edward Dragonson#0595
Wysłany: 2019-11-11, 21:37   Dragonson szuka mistrza.. gry

Witam, poszukuje osoby będącej mistrzem gry by wzięła mnie pod swoje skrzydła, macki, objęcia czy czym tam mistrz gry by nie był, choć preferuje skrzydła.

Krótko o mnie: Grywam w papierowe rpg, ale w pbf nie mam zbyt wiele doświadczenia. Czytałem trochę, ale ostatnio jakoś nie mogę znaleźć czasu, głównie lubię rzeczy typu fantasy, jakieś smoki i takie tam. Mogę interesować się smokami.. odrobinę za bardzo.. (Drużyny z dnd mnie nienawidzą za sabotowanie rozgrywki bo moja postać nie chce walczyć ze smokiem i widząc smoczych kultystów uważa że to spoko ziomki i chce się z nimi zaprzyjaźnić)

Krótko o mojej postaci: Taki ja tylko fajniejszy.. No i smoki. (Trochę dłuższa wersja w kp)

Czego oczekuję?: W sumie to chciałbym pograć więc nie dużo, ale fajnie byłoby na trochę częstsze odpisy niż 1 na tydzień, no ale jak nikt nie będzie miał czasu to jakoś może przeżyje.

Preferencje przygody:
-Nie lubię Fakemonów więc wolałbym bez nich.
-(18+)? Póki nie ma masowych gwałtów to nie przeszkadza mi to.
-Jakieś wątki miłosne czy coś? Uważam że na to nie muszę odpowiadać, jak coś takiego byłoby obecne powinno wynikać z tego co dzieje się w przygodzie, także problemu z tym nie mam.
-Ulubione pokemony: Nie lubię takich pytań bo ciężko jest mi wybrać coś konkretnego z prawie 1000 możliwości, także powiem tylko że smoki, Chrizard i pewnie dużo innych.
-Towarzysze: Postać rusza samotnie, czy ktoś uzyska jego zaufanie i się pojawi w tej rubryce to już zależy od rozwoju fabuły.
-Wrogowie: Teoretycznie nie ma, ale myślę że w historii postaci można znaleźć jakieś opcję by takowi się pojawili.
-Jeżeli chodzi o lokację startową myślę że fajnie byłoby zacząć w kanto, ale jak gm ma jakiś inny pomysł to jestem otwarty na propozycję.
-Wracając jeszcze do historii nie widzę problemu żeby jakoś lekko ją przerobić, lub opisać bardziej szczegółowo jakieś fragmenty jeżeli w ten sposób mogłaby bardziej pasować do tego co gm chce poprowadzić.
-Myślę że fajnie byłoby gdyby była to w miarę standardowa przygoda, ale "odrobina chaosu czasami jest potrzebna" więc jak będzie się coś dziwnego odwalać to myślę że nie będę mieć z tym większych problemów.
-Pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem, także nie bijcie.
-Ale jeżeli jest coś jeszcze co zainteresowana przyjęciem mnie osoba chciałaby się dowiedzieć to zapraszam do kontaktu najlepiej przez discord, tam są największe szanse na to że nie nie zauważę wiadomości i najszybciej odpowiem)
-Smoki

To chyba tyle, w razie pytań odsyłam do przedostatniego punktu "Preferencji Przygody"

Tibia 

Wysłany: 2019-11-12, 07:41   

Ogólnie ja bym mogła coś smoczastego poprowadzić, jakąś ciekawą fabułę można do tego wymyślić. Cały myk polega na tym tylko, że jeszcze trwa głosowanie na moje MGowanie. Ale jeżeli jesteś w stanie:
- na post startowy w przygodzie poczekać coś koło tygodnia do 10 dni (czas do zakończenia wyborów + na spokojnie założenie przeze mnie swojego działu)
- odpisywać mi w większości postów nie mniej niż 9 linijek
- odpowiada Ci mój styl prowadzenia przygody (opisany w dziale wyborów na MG)
to mogę Ci zaklepać u siebie miejsce.
EDIT: O tu, o: https://pokemoncrystal.pl/topics13/1287.htm?start=45#18715

EdwardDragonson 

Discord: Edward Dragonson#0595
Wysłany: 2019-11-12, 11:40   

No skoro posty byłyby wymieniane tak dosyć szybko to myślę że mogę zostać takim twoim królikiem doświadczalnym.
-Ten pierwszy tydzień nie będzie specjalnym problemem raczej, zwłaszcza że opolkon jest to te 3-4 dni mnie praktycznie nie ma.
-Z 9 linijkami ciężko mi powiedzieć jak będzie, że tak ujmę nie grałem tu jeszcze i nie wiem "ile to jest 9 linijek" Mogę zapewnić że raczej będę się starał pisać jak najwięcej, ale wolałbym nie lać wody tylko po to żeby wejść w limit jak nie mam już na nic pomysłu. No ale możliwe też że tu przesadzam z tymi obawami.
-Co do stylu to myślę że to czy mi odpowiada to musiałbym stwierdzić w praktyce, ciężko mi to tak ocenić bez zagrania.

Odpowiedz do tematu