Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Kamila [+18]
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2020-02-13, 22:27   

Cubzero nie bardzo chciał ci zaufać, więc początkowo usłyszałaś tylko znaną już litanię syknięć, warknięć i pomruków. No cóż, uroki dzikich pokemonów w potrzebie. Może gdzieś tam, w głębi duszy wiedział, że to co robi jest bez sensu, ale instynkt to instynkt...
Przełom nastąpił kiedy do akcji posłałaś Xochi. Co prawda jej technika nie uleczyła łapki kociaka, ale znacząco obniżyła ból. Cubzero dostał jasny sygnał, że nie robisz go w konia i faktycznie usiłujecie mu we dwie pomóc. Przestał więc strzelać humorkami i patrzył na ciebie z jakąś taką większą sympatią i ufnością.
Pomału udało ci się wgramolić do szczeliny na tyle, by wydobyć z niej poszkodowanego kociaka i przy okazji samemu się nie uszkodzić. Cubzero wyraźnie ucieszył się kiedy znowu znalazł się ponad ziemią, ale uniesiona nad ziemią łapka stanowiła niezbity dowód, że to jeszcze nie jest koniec jego kłopotów. Tylko ciekawe czy mały da sobie teraz przetłumaczyć, że powinien jeszcze pozwolić obejrzeć się komuś kompetentnemu?

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2020-02-14, 08:16   

Przetłumaczenie pokemonowi, że bez specjalistycznej pomocy się nie obejdzie może być ciężkie. -Dobra, jak już wyciągnęłyśmy Cię z tej dziury, to musimy odprowadzić Cię do centrum pokemon. Tam specjalistyczne służby zajmą się twoją raną, ponieważ ja sama nie jestem w stanie Ci pomóc, a jeśli się nie wyleczysz do końca, jesteś bardzo podatny, na to że skończysz tak samo lub, że jakiś drapieżnik Cię zaatakuje. Jest to bardzo niebezpieczne i na pewno lepiej żebyś wiodąc drogę dzikiego pokemona był już w pełni zdrów. - nie interesowało mnie zbyt pochwycenie Cubzero, ale na pewno chciałabym mu pomóc. W końcu nie może być zdany na łaskę losu, bo zranionego, to pierwszy, większy pokemon zaatakuje. -To co, pójdziesz ze mną?

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2020-02-19, 20:30   

Idąc za ciosem, postanowiłaś doprowadzić pomoc Cubzero do końca. Kociak chyba jakimś cudem pojął, że jednak lepiej nie zostawiać tej łapy tak jak jest. Trochę pomogły twoje argumenty, trochę urok osobisty Xochi, ale koniec końców, tuptałaś potem z Cubzero na rękach w stronę miasta.
W Centrum było teraz wyjątkowo pusto, już po drodze widziałaś tłumy ciągnące w stronę rynku. Pielęgniarka pochwaliła twoją postawę niesienia pomocy dzikiemu stworkowi i nagrodziła cię... cukierkiem. No, nie takim zwykłym, bo był to Rare Candy, ale w sumie pozytywny akcent.
Wyszłaś przed budynek. Na pomoc Cubzero i to ogólne szwendactwo zeszło ci jakieś 20-25 minut. Rozglądając się, zauważyłaś w pewnym momencie jakiś niebieskawy, jakby "psowaty" kształt, który mignął ci między kwietnymi dekoracjami. To chyba jakiś pokemon i... tak jakby skradał się w stronę straganów?

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Kamil 
Toja

Wysłany: 2020-02-20, 14:13   

Niebieskie? Psowate? To musi być Pawter pewnie szuka jedzenia, albo po prostu jest ciekaw, co się dzieje. Wolałbym trafić na co innego, bo ten akurat pokemon mnie nie interesuje, mam jeszcze około pół godziny, ale nie wiem, czy jest to wystarczająco. Cieszę się, że chociaż udało mi się komuś pomóc. Chyba nie zostało mi nic innego, jak tylko udać się już na festyn i zacząć korzystać z atrakcji, bo jeśli się spóźnię, to zapewne mnie nawet nie dopuszczą.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2020-02-23, 22:56   

Postanowiłaś olać psowatego i ruszyłaś, tak jak wielu przed tobą, w stronę głównego placu i większości festynowych atrakcji. Do rozpoczęcia turnieju mimo wszystko było jeszcze sporo czasu, nie wspominając już o quizie. Poza tym, teraz byłaś praktycznie na miejscu, a dopchanie się do strefy wydzielonej na pole turniejowe nie powinno być aż tak problematyczne.
Tymczasem zainteresowało cię pobliskie stoisko z grą, która pozwalała wygrać "niezwykle cenną nagrodę" jak głosił szyld. Sądząc po dekoracjach mogło to być nawet jakieś jajo. Albo co najmniej cenny przedmiot ewolucyjny lub do trzymania dla pokemona. Zadanie wydawało się niby proste- trzeba było przejść jeden z kilku labiryntów, które jegomość od tego straganu losował każdemu na zapleczu. gdzie był haczyk? Cóż, trzeba było zrobić to z zasłoniętymi oczami, polegając tylko tym, ile uda się wymacać- ścianki labiryntu były wypukłe, a po samym labiryncie poruszało się ścieralnym pisakiem. Zabawa kosztowała 100$ i nawet jeśli nie udało się przejść labiryntu (nie można było oderwać ręki z pisakiem kiedy już się zaczęło), dostawało się coś "na pocieszenie". Pytanie czy wchodzisz, czy jednak wolisz odczekać resztę czasu w pobliżu pola turniejowego, żeby aby na pewno się nie spóźnić?

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Kamil 
Toja

Wysłany: 2020-02-25, 17:27   

Zabawa wydawała się być dość ciekawa, chociaż zapewne jak każda na tego typu festynach była ustawiona, to bardzo chętnie zagram. -Mogę spróbować? - zapytałam osoby obsługującej ten cały labirynt. Może faktycznie warto będzie wydać trochę kaski, jeśli nie no to cóż, taka okazja jak ta trafia się rzadko i w końcu trzeba z niej skorzystać. -Dobra, więc co dokładnie mam zrobić? - zapytałam jeszcze zapobiegawczo, aby na pewno nie zostać oszukana. Będzie to dopiero jedna z pierwszych atrakcji, którą tutaj odhaczę, ale liczę, że nie będzie ona ostatnią, a szczęście będzie mi sprzyjać.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

Odpowiedz do tematu