Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Kamila [+18]
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-11-05, 21:47   

Chłopak prychnął tylko, chowając kulę z nowym podopiecznym.
- Tak sobie mów, dobrze wiem, że zazdrościcie- stwierdził z udawanym fochem w głosie.
Tak czy siak perspektywa czegoś ciepłego i słodkiego w bliższej perspektywie czasu podziałała na was bardzo motywująco. Żwawym krokiem pokonaliście ostatnie metry, dzielące was od miasteczka, a następnie zagłębiliście się w jego uliczki. Odpowiednio sympatyczną kawiarenkę wyparzył Mark- mały budyneczek wtulony pomiędzy rząd drewnianych domków o stromych dachach. Kiedy weszliście do środka oprócz przyjemnego ciepełka przywitała was woń przypraw, głównie cynamonu oraz owoców. Szybko znaleźliście wolny stolik, a niebawem podeszła do was sympatyczna, starsza kobiecina o takim przyjemnie babciowym obliczu i z całkiem ładnym fartuszku z wyhaftowanymi na nim kwiatami.
- Witajcie, dzieci. Co podać?- zapytała.
Sugerując się tablicą nad ladą, gdzie pewnie urzędowała sobie babuleńka, z napojów do wyboru mieliście kawę, różne rodzaje herbat, gorącą czekoladę lub domowego grzańca, zaś spośród słodkości: szarlotkę, sernik, piernik z powidłami śliwkowymi, babeczki o różnych smakach, ciasto z truskawkami, ciasto czekoladowe oraz różne pomniejsze ciastka i ciasteczka.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2019-11-08, 14:43   

Świetne miejsce, bardzo przytulne i ciepłe. -Jejciu, jaki wspaniały klimat. Prawie jak po kuligu odwiedziny u babci. Mogłabym tu przychodzić co ranek i każdego wieczora też, tylko po to, aby tu posiedzieć. - powiedziałam do swoich przyjaciół, a potem zwróciłam się do starszej pani. -Witam panią. Ma pani bardzo piękną i klimatyczną kawiarenkę. Ja poprosiłabym kawałek szarlotki oraz kubek bardzo ciepłej czekolady. - po tym pisnęłam sama do siebie. -Ale uroooczo!

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-11-10, 17:55   

Starowinka uśmiechnęła się, poprawiając okulary, które lekko zsunęły się z jej nosa.
- Dziękuję, moja droga, cieszę się ,że podoba ci się wnętrze.
Ogólna przytulność i dobry humor jakby wzrosły, a po chwili każdy z was złożył swoje zamówienie. Ciepłą czekoladą zamierzaliście się raczyć wszyscy, ale każde z was dobrało sobie inne ciach- Mark wziął dla siebie ciasto czekoladowe, a Yasmin sernik. Na zamówienia nie musieliście długo czekać, choćby z tego względu, że na razie poza wami była tu tylko jakaś kobieta z małym dzieckiem, która właśnie karmiła swoje pacholątko coś tam do niego gaworząc, aby otworzyło buzię.
- Od razu lepiej- Yasmin praktycznie od razu złapała za kubek i pociągnęła łyk czekolady.
- Nie jesteście stąd, prawda? Właściwie to nawet dobrze się złożyło, że przybyliście akurat teraz- zagadnęła staruszka, przecierając blat stolika obok.
Oho, czyżby szykowała się jakaś miejscowa atrakcja?

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2019-11-11, 18:37   

Babcia była tak samo sympatyczna jak cały lokal. -Nie pochodzimy stąd. - powiedziałam i wzięłam łyk czekolady. -Jesteśmy z Dacapo Town, to niedaleko stąd. Szukamy nowych przygód i zdobywamy odznaki oraz wstążki. Kiedyś chciałabym zwiedzić cały świat. Ja i kolega jesteśmy trenerami pokemon, a nasza przyjaciółka jest koordynatorką. - rzekłam, biorąc kawałek szarlotki. Gdy już go przełknęłam, to spytałam babulki. -A co się stało, że mamy takie szczęście, że akurat teraz jesteśmy tutaj? Pokazy, otworzyli nową salę, czy jakiś turniej się szykuje?

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: Dzisiaj 20:17   

Staruszka zachichotała. Właściwie to był nawet taki przyjemny chichot, taki na wskroś babciowy, jak całe to miejsce i sama staruszka.
- Sali akurat nie mamy, ale jutro rozpocznie się nasz coroczny Wiosenny Festiwal- wyjaśniła staruszka przemieszczając się ku innemu stolikowi, aby przetrzeć jego blat ścierką.
- Tutaj może aż tak się to nie rzuca w oczy, ale bliżej głównego placu i ratusza na pewno natraficie na dekoracje, scenę i pierwszych kramarzy. Zaplanowano trochę atrakcji dla trenerów- na pewno jakiś quiz i turniej walk z nagrodami, ale podejrzewam ,że atrakcji będzie jeszcze więcej. Za stara jestem na takie zabawy, ale jest na co popatrzeć, w zeszłym roku występowała całkiem niezła orkiestra, więc można było posłuchać czegoś wartościowego. No i koniecznie zostańcie do wieczora na pokaz sztucznych ogni- zachęcała was babuleńka, po chwili podchodząc do nowych klientów.
- Turniej brzmi spoko- stwierdził Mark z wyszczerzem na twarzy.
- Te inne atrakcje też mogą być ciekawe- dodała Yasmin.
Wygląda na to, że zapowiada się coś ciekawszego niż zwykłe "przemknięcie" przez miasto.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Odpowiedz do tematu