Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mhrok
2020-02-03, 03:21
Lucas Deef
Autor Wiadomość
Lucas Deef 


Discord: Lucas Deef
Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 153
Wysłany: 2019-09-21, 16:36   Lucas Deef

Imię: Lucas
Nazwisko: DeefData urodzenia (wiek): 03.02.1987(32)
Profesja: Ewolucjonista

~~~~~~

Opis wyglądu:
Mężczyzna o budowie ciała nie skalanej pracą fizyczną tj. wątłą. 75Kg wagi przy wzroście 180cm daje do zrozumienia, że siłownia nie jest jego ulubionym miejscem. Zaniedbał aspekt fizyczny do tego stopnia, że postępująca łysina dała o sobie znać już wiele lat temu, a reszta ciemnobrązowego owłosienia dzielnie trzyma się na tylnej części głowy, zaraz nad szyją. Nosi okulary w owalnym kształcie. Zazwyczaj nosi cienką, dresową bluzę koloru granatowego z białymi elementami, ciemne dżinsy i adidasy – jest to strój prosty i wygodny .Dodatkowo nosi torbę przez ramię, koloru brązowego, w której trzyma przedmioty podręczne, takie jak długopisy, zeszyt itp. Jest on też dość blady, a to dlatego, że nie przepada za nadmiernym ciepłem – lubi zimę, śnieg i deszcz, nienawidzi lata, spędza większość czasu w laboratorium.

Opis charakteru:
Nie jest to osoba przebojowa. Ba! Więcej czasu przebywa w towarzystwie pokemonów i wcale mu to nie przeszkadza. Nie jest też odludkiem, po prostu jest osobą inteligentną i lubi rozmawiać z profesorami i innymi uczonymi. Z trenerami, czy hodowcami, nie wie po prostu o czym rozmawiać, ostatecznie ich ignorując. Lubi kulturę – teatry, opery, pokazy pokemon. Z reguły jest spokojny, 3 razy pomyśli zanim coś zrobi, a i rozgniewać jest go trudno – ważniejsze jest doprowadzenie do zażegnania konfliktu, niż wykrzykiwanie swoich racji. Prowadzi swoje badania w celu poprawienia bytu ludzi i pokemonów i rozumie, że czasem trzeba się poświęcić. Choć nie lubi zadawać nadmiernego bulu pokemonom podczas badań, to nie rozumie obrońców praw pokemonów , uważając ich za przewrażliwionych , egocentrycznych prostaków i nieuków, którzy pod pretekstem ochrony zdrowia i bytu zwierząt, sami chcą zyskać posłuch i przywileje.

Historia:
Lucas pochodzi z Driftveil City w regionie Unova, gdzie jego rodzina mieszka od pokoleń. W przeciwieństwie do swoich rówieśników nigdy nie interesowały go podróże po świecie i łapanie zwierzaków do walk. On nie był ciekaw jak świat wygląda, ale jak funkcjonuje. Jak to jest, że niektóre pokemony zieją ogniem, a inne strzelają strugą wody z pyska? Dlaczego niektóre pokemony są silniejsze, mimo iż nie mają przewagi typu? Dlaczego ludzie nie mają takich zdolności, a mimo to rządzą światem? To były dość dziwne pytania jak na 12 letnie dziecko, a i to było powodem niezrozumienia i osamotnienia względem rówieśników. Ostatecznym bodźcem, dzięki któremu Lucas wkroczył na ścieżkę nauki była wygłoszona przez profesora Rowana z regionu Sinnoh, rozprawa naukowa o potencjale rozwojowym mocy pokemonów, powstałej podczas ewolucji. Temat ten zainteresował chłopaka do takiego stopnia, że wyjechał na studia do Icirrus City, by zostać naukowcem – ewolucjonistą. Głównym problemem naukowym nad jakim się rozwodził była możliwość technicznej generacji mocy ewolucji i wykorzystanie jej jako nowego źródła energii. Nowa era, w której prąd to przeżytek, a ludzie weszli by na nowy poziom rozwoju technologicznego. Badania prowadził także w Icirrus, gdzie zrobił bardzo dobre wrażenie na tamtejszych naukowcach. Pomagał mu w pracy Cubcoo, niedźwiadek o nieco agresywnym charakterze, jednak z jakiegoś powodu mający wielki szacunek dla Lucasa. Pokemon czuł się szczęśliwy móc pomagać młodemu naukowcowi, zwłaszcza kiedy trzeba było zachęcić laboratoryjne pokemony do współpracy, za pomocą siły. On też nie znosił ludzi, którzy zbierali się pod laboratorium z transparentami, w celu pokazania światu, jak bardzo dbają o pokemony. Jednak agresywne zachowanie pokemona, było tylko kolejnym argumentem dla motłochu, że pokemony w "niewoli" są bardziej agresywne. Po wielu latach pracy, Lucas odważył się przedstawić przed komisją naukową swoją pracę, dotyczącą wykorzystania energii ewolucji do zasilania całych miast. Praca, nie została jednak zaakceptowana. Głównym powodem porażki miał być
brak doświadczenia i snucie teorii na podstawie wzorów, bez jakiegokolwiek pokrycia w rzeczywistości. 8 lat pracy w laboratorium nie zostało uznane jako doświadczenie praktyczne. A tym samym odmówiono Lucasowi uzyskanie tytułu profesora pokemon. W tym momencie 32 letni mężczyzna został zmuszony do odbycia "przygody", którą wielu jego rówieśników ma już dawno za sobą. Zdobyć wiedzę o ewolucjach, zobaczyć i zanotować relacje z procesu ewolucji, różnych ich form i możliwości ich wykorzystania, uzyskać tytuł profesora, opublikować swoje dzieło i wprowadzić ludzkość na drogę ku nowej erze.


~~~~~

Box | Konto bankowe | Trofea
CD

_________________
Lucas Deef: karta postaci | box | bank
CD
  
 
     
DJSzopxX 
Toxic I'm a fallout


Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 16 Paź 2018
Posty: 413
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-09-22, 12:43   

_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
 
     
Lucas Deef 


Discord: Lucas Deef
Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 153
Wysłany: 2019-10-25, 11:17   


EKWIPUNEK


Przedmioty i urządzenia główne:

- pieniądze
- pokedex
-Akcesoria grotołaza
-Aparat
-Wędka

Balle:

- 5x pokeball
-4x greatball

IM i HM:

- "dowolny IM typu Grass" wygrany w loterii 23.09.2019r.
-"dowlny IM" - za męski event
-"dowlny IM" - za trylogię konkursową (rysunek)
-5x"dowlny IM" – praca
-"dowlny IM" – event u Asty
-IM Protect - wyłowiono

Kamienie Ewolucji:

- 1x - Dusk Stone

Inne:

-5x Hearth Scale
- Ciasto dyniowe (u poków +50 do zadowolenia)
-16x Rare Candy
- jajo Taurosa
- jajo Rotoma (20% na shiny)
- jao Clobbopusa (shiny)
- 12x Enigma Berry
- 10xSweet Heart
- Old Amber
~~~~~

Bonusy:

25.10.2019r. - Cubchoo - nauka przez IM – Aerial Ace i Rock Throw.
29.10.2019r. - Litwick - nauka przez IM - Shadow Ball
2.11.2019r. - Litwick +0,5 lvl za pogodę
7.11.2019r. - Teddiursa +1 lvl za mini-event
24.11.2019r. - Fennekin - nauka przez IM ( nagroda z eventu Gwen) - Flamethrower
30.11.2019r. - Cubchoo +10 lvl przez trening w dojo.
1.12.2019r. - Cubchoo +0,5 lvl za pogodę.
10.12.2019r. - Litwick +10 lvl przez trening w dojo.
20.12.2019r. - Teddiursa +10 lvl przez trening w dojo.
30.12.2019r. - Litwick +10 lvl przez trening w dojo.
30.12.2019r. - Teddiursa +6 lvl przez rare candy
_________________
Lucas Deef: karta postaci | box | bank
CD
  
 
     
Lucas Deef 


Discord: Lucas Deef
Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 153
Wysłany: 2019-10-25, 11:18   POKEMONY

Cubchoo

Poziom:15,5
Typ:
Ewolucja: Cubchoo (37 lvl [35 lvl]) -> Beartic
Zadowolenie: 0/100

Ataki:
Growl
Powder Snow
Endure
Fury Swipes
Aerial Ace (IM)
Rock Throw (IM)
Brine
Icy Wind
Play Nice


Charakter i historia: Cubchoo był jednym z pokemonów w laboratorium w Icirrus City. Był pomagierem Lucasa, gdy ten odbywał praktyki studenckie w Icirrus i później, gdy zaczął tam pracować. Jest idealnym pomocnikiem – rozumie polecenia, nie dyskutuje, ale w przeciwieństwie do Lucasa, pokemon jest skory do bójek. Zawsze dostarcza swojemu właścicielowi pożądane przedmioty, zapiski, probówki, nawet jeżeli musiałby najpierw kogoś pobić (choć często sam te bójki zaczyna).

Umiejętność:Slush Rush - Podwaja szybkość pokemona podczas burzy śnieżnej. Pokemon z tą zdolnością nie otrzymuje obrażeń zadawanych przez burzę śnieżną.
Trzyma:-
Historia właścicieli: Lucas Deef (KP Lucas Deef)Litwick

Poziom:21,5
Typ: /
Ewolucja: Litwick (41 lvl [39lvl]) -> Lampent (Dusk stone)-> Chandelure
Zadowolenie: 0/100

Ataki:
Clear Smog (EM)
Smog
Astonish
Shadow Ball (IM)
Ember
Minimize
Confuse Ray
Hex
Will-O-Wisp

Charakter i historia:Świeczka wykluła się z jajka znalezionego w czasie drogi z Icirrus na lotnisko w Castelii. Jest wycofaną w sobie introwertyczką, która ceni sobie momenty niezmąconego spokoju, zwłaszcza w bezchmurne noce, które przeznacza na spoglądanie w gwiazdy. W przeciwieństwie do Cubchoo jest zadeklarowaną pacyfistką, która nie lubi walk - lubi za to wszelkie researche, książki oraz sporadycznie także beztroskie występy muzyczno-taneczne.

Umiejętność: Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma: -
Historia właścicieli: Lucas Deef (KP Lucas Deef)


Teddiursa

Poziom:27
Typ:
Ewolucja: Teddiursa (30 lvl[28 lvl]) -> Ursaring
Zadowolenie: 0/100

Ataki:
Fling
Covet
Scratch
Baby-Doll Eyes
Lick
Fake Tears
Fury Swipes
Feint Attack
Sweet Scent
Play Nice

Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Teddiursa to pokemon o dość prostej naturze porównywalnej z naturą dziecka. Nie na jego rozumek są jakieś bardziej skomplikowane problemy świata czy też dnia codziennego, a do ogólnej egzystencji potrzebuje również porcji czułości i ukochania. Niechętnie ucieka się do przemocy- jeśli już to bardziej w ramach obrony własnej niż ataku. No, ale ostatecznie to jeszcze młody misio jest, możliwe, że z czasem i wiekiem trochę się "wyrobi". Jak wszystkie misie uwielbia... mięsko. Ale znowuż nie cierpi miodu i nie tknie go, choćby miał paść z głodu. Ot, taki paradoks...

Umiejętność: Pickup- Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
Trzyma:-
Historia właścicieli: Lucas Deef (KP Lucas Deef)

Fennekin

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Fennekin (16lvl[14lvl]) -> Braixen (36lvl[34lvl]) -> Delphox
Zadowolenie: 0/100

Ataki:
Scratch
Tail Whip
Ember
Heat Wave (EM)
Flamethrower (IM)

Charakter i historia: (Nagroda w piesełowym evencie u Gwen) Fennekin to żywiołowa i pewna siebie lisiczka, której wszędzie pełno. Raczej ciężko ją zawstydzić i sprawić, że położy uszy po sobie i grzecznie przysiądzie na ogonku. Właściwie to ten typ stworzenia, które odpowiednio zachęcone wlezie czemuś większemu do mordy tylko po to, aby kontemplować wygląd zębów owego czegoś. Cwaniara, czasem zdarza jej się korzystać z uroku osobistego i zmanipulować innych, aby zrobili to, na co akurat ma ochotę. Uwielbia słodycze, tylko uwaga- trzeba mieć ją na oku, bo gdy najdzie ją ochota na słodkie, potrafi uciec się do drobnego złodziejstwa.

Umiejętność: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Lucas Deef (KP Lucas Deef)


Rookidee

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Rookidee (18 lvl[16] ) -> Corvisquire (38 lvl[36] ) -> Corviknight
Zadowolenie: 0/100

Ataki:
Peck,
Leer,
Power Trip,
Hone Claws,
Fury Attack,

Charakter i historia:(Nagroda z eventu u Mhroka) Rookidee to ptaszek może i niepozorny wzrostem czy wyglądem, ale wielki duchem. Nie straszne mu żadne zło tego świata i przed żadnym przeciwnikiem się nie ulęknie. Uważa się za takiego niepisanego obrońcę niewiast i uciśnionych, nawet jeśli w danej sytuacji jego opiekun widziałby go raczej jako "siedzącego na tyłku i nie mieszającego się w kłopoty". Obrońcę zamaskowanego oczywiście, niczym słynny Zorro, co jest o tyle łatwe, że natura sama w sobie obdarzyła go czymś w rodzaju maski. A więc to musi być jakiś ZNAK od losu. Innymi słowy to ptaszek odważny tak, że czasami zakrawa to wręcz głupotę, uparty, humorzasty, ale też lojalny i wierny do grobowej deski. Choć nie zawsze przyznaje się do tego przed innymi, lubi gdy głaskać go po piórkach oraz kiedy podstawiać mu pod dziób jakiś słodki smakołyk- szczególnie ukochał cukierki typu "mordoklejka". A że wtedy faktycznie nie wygląda zbyt wyjściowo (ciężko wyglądać, gdy cały dziób jest upaprany ciągnącym się i lepkim cuksem), pałaszuje swe ulubione słodycze tylko i wyłącznie wtedy gdy nikt inny nie patrzy. W końcu wizerunek nieustraszonego obrońcy ważna rzecz!

Umiejętność:Keen Eye - Celność użytkownika nie może zostać obniżona, a także ignorowane są przez niego zmiany w statystyce szansy na unik u przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: --
Historia właścicieli: Lucas Deef (KP Lucas Deef)_________________
Lucas Deef: karta postaci | box | bank
CD
  
 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1437
Wysłany: 2020-01-18, 22:41   

_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.