Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Upał, mróz, co za różnica...
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst nightmare

Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-11-06, 22:15   

- A i owszem. - oznajmiła Misako, ruszając z Tobą w stronę sali. - Najwyżej się je ładnie poprosi. Nie chciałabym zostawać w tym mieście dłużej, niż jest to konieczne. - przyznała.
Resztę drogi pokonaliście w milczeniu, jednak na całe szczęście nie mieliście do sali zbyt daleko. Przed budynkiem zebrała się jednak spora liczba gapiów, którzy zbici w ciasne kółeczko oglądali coś w środku. Pomiędzy ludźmi aż wrzało, tak zacięte prowadzili dyskusje, jednak jednocześnie były one tak chaotyczne, że nie udało Wam się niczego konkretnego wychwycić. Misako nie miała jednak zamiaru stać bezczynnie i czekać, aż tłum się rozejdzie, po prostu złapała Cię za rękę i zaczęła przeciskać się między ludźmi, wciągając Cię w grupkę za sobą. Nie potrzebowaliście dużo czasu, żeby dopchać się do źródła zamieszania.
Na środku Viola, obecna liderka sali, biła się (tak, biła! Nie walczyła pokemonami, biły się własnymi pięściami!) z jakąś inną dziewczyną, którą pierwszy raz w życiu widziałeś na oczy. Okładały się prawie uczestniczki Fame MMA.

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]
Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok

Keisuke

Discord: Kei#3484
Wysłany: 2019-11-07, 15:13   

Kiwnąłem głowa na słowa Misako, zgadza się, mamy prawo się pomylić, a mimo wszystko przybyłem tutaj, aby zdobyć odznakę tutejszej sali. Na szczęście nasz spacerek nie trwał długo, i dobrze...nie miałem ochoty spacerować po tym trochę wymarłym mieście, hmm, a co to za zgromadzenie? Zdziwiłem się czując drobną dłoń, która mnie ciągnie, okazało się ze moja towarzyszka ma całkiem sporo siły, zwłaszcza jezeli chodzi o przepychanie się pomiędzy tłumem ludzi.
- Co tu się...
Nie dokończyłem patrząc na to pobojowisko. Gdybym był jakimś seksistowskim dziadem z pewnością ucieszyłbym się na walkę dwóch dziewczyn, ale no nie jestem kimś takim...poza tym co ja zrobię, jeżeli liderka zostanie znokautowana?
- Możecie się uspokoić? Musicie walczyć? Nie można tego załatwić pokojowo?

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-11-12, 21:09   

Bijące się kobiety całkowicie Cię zignorowały, ale za to swoją uwagę zwrócił na Ciebie mężczyzna, który wszystkiemu się przyglądał.
- Stawiam piątkę na Violę - oblizał wargi, szturchając Cię ramieniem. - Wchodzisz?
No i masz swojego seksistowskiego dziada. Misako dość wymownie nadepnęła typa na stopę, natychmiastowo hamując jego zapędy odnośnie wciągania Cię w hazard i obstawianie nielegalnych walk ulicznych. Szybko rozejrzała się dookoła i zaczepiła najbliższą kobietę, która przyglądała się wszystkiemu nieco przerażona.
- Przepraszam, o co im poszło? - zapytała, patrząc na tarzające się po ziemi kobiety. Liderka była chwilowo na przegranej pozycji, jej oponentka targała ją właśnie za włosy.
- Pokłóciły się. Viola przeprowadzała publiczne wystąpienie, zachęcając ludzi do treningu do walki z Yveltalem. Ta druga, nie wiem, jak się nazywa, wyszła z tłumu i chciała ją powstrzymać, mówiła coś o tym, że walka będzie ciężka, jeśli nie niemożliwa, i że trzeba poszukać przyczyny takiego rozwścieczenia legendy. Dziewczyny z sali Violi zaczęły pyskować, a potem ją popychać... I w skrócie, to jest to, co dzieje się teraz. - wyjaśniła, podskakując lekko ze strachu, kiedy któraś z dziewczyn wrzasnęła. Niestety nikt z gapiów nie kwapił się do rozdzielania walczących.

Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok

Keisuke

Wysłany: 2019-11-13, 16:05   

Spojrzałem na faceta z lekkim politowaniem, nie dość że nie byłem hazardzistą to jeszcze nie byłem seksistą, a on był obydwoma. Na szczęście Misako utemperowała go przede mną, chyba się zakochałem... No cóż, poznaliśmy przyczynę tego całego zamieszania, otóż poszło o sposób zwalczenia Yweltala, hmm każda metoda miała swoje plusy i minusy. Rozejrzałem się dookoła, tłum wyglądał na zainteresowany walką, aczkolwiek nie był zainteresowany rozdzieleniem tej dwójki, czy to ja muszę zrobić? Chyba tak.
- Ej! Może zamiast marnować siły na siebie, skupcie się na pokonaniu tego Yweltala! Czy to siła, czy taktyką, mniejsza o to! Nie ma powodu byśmy walczyli ze sobą!
Zacząłem krzyczeć do nich, a pod koniec wywodu podszedłem i stanąłem między nimi, chcąc ostatecznie ich rozdzielić.Czyżbym miał zaplusować?

KP | Box | Bank | Trofea

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-11-15, 12:34   

Dziewczyna, której imienia nie znałeś, zareagowała na Twoje słowa - na swoje nieszczęście. Viola wykorzystała chwilę nieuwagi przeciwniczki i sprzedała jej sierpowego, nokautując dziewczynę. Misako podbiegła do Was, zbierając ją z ziemi i próbując nieco ocucić.
- Świetnie - liderka otarła wierzchem dłoni rozciętą wargę i otrzepała się z kurzu. - Sprawa załatwiona. Jeżeli ktokolwiek chce poćwiczyć, zdobywając przy tym odznakę, to zapraszam do sali.
Kobieta wróciła do budynku, nawet nie zaszczycając Cię wzrokiem, jakby uznała, że skoro spuściła dziewczynie łomot, to jej zdanie wygrało i nie ma nawet co dyskutować. Mało tego, ludzie, jak te owce, podążyli za nią i ustawili się w kolejce pod salą.
Misako tymczasem docuciła dziewczynę i nieco zmartwiona przyglądała się temu, jak owa rozgląda się dookoła nieprzytomnie, nie do końca dochodząc jeszcze do siebie. Była mocno poturbowana, tu i ówdzie miała zadrapania i otarcia, a na rękach i pod okiem już zaczynały pojawiać się siniaki.

Keisuke

Wysłany: 2019-11-15, 16:18   

Zatem moja przemowa nie zadziałała w taki sposób jaki bym chciał, ponieważ Viola skorzystała z okazji i znokautowała swoją przeciwniczkę, westchnąłem zrezygnowany. Nie dość, że moja chęć pokojowego rozwiązania została zjechana, to jeszcze kolejka do liderki zrobiła się tak długa, jak kolejka po karpia w Lidlu...co to Lidl? Skąd mam to porównanie? Mniejsza o to, podszedłem do znokautowanej kobiety, nieźle ją Viola zjechała.
- Nic się pani nie stało? Może trzeba to jakoś opatrzeć czy coś?
Zerknąłem na te zadrapania i siniaki, kto by pomyślał że to kobiety mogą spowodować takie obrażenia, zacząłem się zastanawiać czy walka w Gymie będzie między pokemonami, czy może sam będę musiał zawalczyć na ringu z liderką?

KP | Box | Bank | Trofea

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-11-22, 00:10   

- N... Nie - wydusiła z siebie, siadając na chodniku. - Będzie dobrze. Viola jednak nie wie, na co się porywa - westchnęła. - Walka z tym pokemonem jest bezcelowa. To nie jest jego wina, że dzieje się to, co się dzieje. Pokemony wariują w całym regionie, nie do końca wiadomo dlaczego. Po walce wcale nie jest lepiej - wypluwała z siebie zdania bez większego ładu i składu, jeszcze widocznie oszołomiona po tym, jak liderka ją znokautowała. Próbowała podnieść się z ziemi, ale nie była w stanie utrzymać równowagi. Gdyby Misako nie chwyciła jej za ramię, pewnie wyłożyłaby się jak długa.
- Trzeba powiedzieć profesorowi. - jęknęła, patrząc na Was tak, jakby każde z Was miało w telefonie numer do największych osobistości regionu.

Keisuke

Wysłany: 2019-11-22, 16:45   

Zerknąłem na dziewczynę, wygląda na to że musiała oberwać poważniej niż przypuszczałem. Całe szczęście, że Misako ją złapała, bo inaczej byłyby problemy. Gdy powiedziała o powiadamianiu profesora, nad moją głową, pojawił się wielki znak zapytania. Niby skąd mamy znać takich ludzi?
- Emm...no tak, trzeba by było powiadomić, ale nie mamy takiej mocy.
Odpowiedziałem poważnie i dostojnie. Jak na młodego dorosłego przystało.
- Mimo to, trzeba wybić Violi ten pomysł. Może, gdyby przegrała pojedynek z początkującym trenerem, to by się opamiętała? Przynajmniej na jakiś czas...
Taka luźna sugestia, wcale nie rzucona po to, aby może magicznym cudem ominąć tę długą kolejkę. Co to...sezon na karpie?

KP | Box | Bank | Trofea

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-11-24, 23:05   

- No tak, no tak - przyznała Wam rację, kiedy już zaczęła wracać do siebie. - Ja mam numer, jestem jego asystentką. Od przedwczoraj - westchnęła, obmacując się po kieszeniach i szukając telefonu. Kiedy w końcu na niego trafiła, okazało się, że podczas walki Viola stłukła jej szybkę, choć telefon nadal był sprawny. Westchnęła, wybierając numer do laboratorium i dając Wam znać, byście chwilę poczekali. Misako zamyśliła się w tym czasie nad jej wcześniejszymi słowami.
- Jeśli to się dzieje wszędzie, to Viola może zrobić więcej szkód, niż to wszystko warte. - podrapała się po brwi. - Myślisz, że będzie na nas wyciągała te pokemony, których zawsze używa przeciwko nowym trenerom? Jeśli chce szybko wzmocnić wielu trenerów, raczej nie będzie bawiła się w jakieś słabe gąsienice, tylko wyśle do walki coś mocnego. Myślisz, że mamy szansę ustawić ją do pionu?

Keisuke

Wysłany: 2019-11-25, 00:19   

No proszę, więc wygląda na to że mieliśmy do czynienia z prawdziwą asystentką profesora tutejszego regionu, aczkolwiek chyba była trochę...nieogarnięta. Chociaż w sumie czego się spodziewać, kilka chwil temu została pobita przez liderkę, nie jeden mógłby stracić ogar w tej sytuacji. No nic, gdy ona rozmawiała, Misako zaczęła sobie rozmyślać.
- Cóż...nie chcę mydlić oczu, że dla nas może to być naprawdę ciężka przeprawa, chociaż w sumie mój Chatot powinien nieźle sobie poradzić z jej robakami. Mimo to nie mamy chyba nic innego do stracenia, i tak chcieliśmy z nią zawalczyć, a jeżeli przyczynimy się też dobrej sprawie...jak dla mnie same plusy!

KP | Box | Bank | Trofea

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-11-26, 16:16   

Kiedy tak dyskutowaliście o swoich szansach, a asystentka profesora próbowała się do niego dodzwonić, tłumek przed salą zaczął się przerzedzać. Spomiędzy ludzi wybiegł jakiś dzieciak, który trzymał na rękach omdlałego Pidgeya. Chłopczyk był zasmarkany, pokryty kurzem i podrapany.
- Odbiło jej! - gadał do siebie. - Odbiło, tak nie wyglądają normalne walki! - usiadł na pobliskiej ławce i zaczął grzebać w plecaku, szukając medykamentów niezbędnych do doprowadzenia ptaszka do stanu używalności. Chłopiec wyjął revive i super potion, a następnie przystąpił do cucenia stworka, cały czas ciągnąc nosem i pochlipując. Do dzieciaka dołączył jego kolega, taszcząc omdlałego Bunnelby.
- To nigdy tak nie wyglądało - zmarszczył brwi, kładąc swojego królika na ławce, by przyjaciel mógł opatrzyć także jego rany. - Nigdy nie prowadziła trójwalk z trzema trenerami naraz, i nigdy nie walczyła Scolipede! Poza tym zazwyczaj przestawała, kiedy mój pokemon zemdlał, a teraz musiałem ratować go od ataków, inaczej by go pewnie mocno zraniła - chłopaczek usiadł na ławce. - Nie powinna już być liderką.
Widzieliście, jak inni trenerzy również odchodzą z pokemonami w podobnym stanie, a niektórzy rezygnują ze starciem z liderką, widząc, jak wyglądają potyczki z tymi, którzy odważyli się ją wyzwać w obecnym stanie. Plus jest taki, że kolejka skracała się w zawrotnym tempie, a minus... No, przyczyna tego, że było coraz mniej chętnych.

Keisuke

Wysłany: 2019-11-26, 23:13   

Zastanawiałem się nad tym czy damy radę z tutejszą liderką. Moje rozważania jednak zostały trochę przerwane, bo ujrzeniu chłopaka, którego Pidgey wygląda jakby zderzył się z jakimś pociągiem, a nie toczył pojedynek w walce pokemon. Za chłopaczkiem, pojawił się kolejny tym razem z Bunnelby. Wygląda na to, że kolejni wyzywający zostają pokonywani jeden po drugim. Przełknąłem ślinkę patrząc z jaką prędkością tutejsi trenerzy zostają pokonywani.
- Emm...t...to co M...Misako? I...idziemy p...przemó...przemówić jej...jej do ro...rozsądku?
Spytałem się koleżanki próbując ukryć mój delikatny strach oraz stres. Z pewnością nie widać po mnie tego. Jestem PIERDOLONYM KWIATEM LOTOSU.

KP | Box | Bank | Trofea

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-12-03, 00:32   

Misako również miała niezbyt tęgą minę, widząc, co uskutecznia się w sali liderki.
- Najwyżej dostaniemy po tyłkach - westchnęła w końcu. - Nawet, jeśli jej nie pokonamy, to kupimy trochę czasu tej asystentce profesora. No i może uda jej się przemówić do rozsądku w trakcie walki. Co sądzisz? - zapytała, uważnie oglądając oba swoje pokeballe. To podwójna walka, więc dobrze byłoby obmyślić jakąś taktykę, zanim się na nią rzucimy. Mamy Sandile, Kecleona, Snorunta i Chatota... Myślisz, że z ich umiejętnościami da się zrobić coś, co byłoby w stanie ubić Scolipede? Może jakiś dodatkowy atak dostępny w sklepie, albo przedmiot który mógłby odwrócić losy walki? - zamyśliła się. - No dalej, jesteśmy dziećmi liderów. Na pewno masz jakiś pomysł, bo że wygramy tą walkę samymi atakami zadającymi obrażenia, nie ma najmniejszych szans.

Keisuke

Wysłany: 2019-12-03, 15:46   

Gdy Misako mówiła, ja przyjąłem pozycję myśliciela po czym zacząłem analizować naszą obecną sytuację...byliśmy w dupie.
- Wiesz...nawet jeżeli pokonalibyśmy tego Scolipede, to domyślam się że Viola nie skończy na jednym pokemonie.
Westchnąłem, spojrzałem w pustą przestrzeń po czym zacząłem analizować skany moich pokemonów.
- Cóż...mój Chatot w teorii powinien móc poradzić sobie z tym robakiem. Jak na ten poziom ma dosyć dobre ataki. Chatter, który może wywołać konfuzję bądź Boomburst o 140 BP. W ostateczności mógłby zboostować swój Specjalny Atak przy użyciu Nasty Plot.
Czy ktoś słucha mojego gadania? Nie interesuje mnie to, kontynuuje.
- Ze Snoruntem trochę ciężej, aczkolwiek posiada Avalanche, który w odpowiednich warunkach może mieć 120 BP, aczkolwiek to nie tak że ta stonoga(?) będzie bezbronna. Wydaje mi się, że ma ona dostęp do jakichś kamiennych ruchów, które zaorają moje poki, tutaj może być potrzebny Twój Sandile. Nie będę rył Ci w pokedexie, aczkolwiek jakby miał dostęp do jakiegoś Rock Tomba czy nawet Rock Slide to byłoby w pytkę. Kecleon może służyć jako dywersja. Jakiś Fake Out, ale nie...to chyba może nie wypalić...Misako, słuchasz mnie?
Spojrzałem na swoją znajomą, żeby nie było że ja tracę ślinę, a ona ma moje dywagacje w pompie, nie po to usiłuje się wysilać i tworzyć, gdy ona mnie nie słucha...to nie miłe.

KP | Box | Bank | Trofea

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-12-09, 14:36   

Misako, o dziwo, słuchała Cię uważnie i nawet zdawała się rozumieć, co mówisz.
- A gdyby tak spróbować wykończyć go statusami? - zapytała, zastanawiając się nad tym, co opowiadasz. - Można byłoby nauczyć pokemonów Protect, żeby na zmianę zasłaniały się przed atakami Scolipede, i wziąć ją na przetrzymanie. Jesteśmy w stanie czymś jej zaszkodzić? - zamyśliła się. - Jeśli nie, możemy spróbować złapać jakiegoś pokemona. W walce pewnie będzie wolno nam użyć sześciu, po trzy na głowę. W ten sposób zmaksymalizowalibyśmy swoje szanse na zwycięstwo. Tylko co jej zrobić? Otruć się tego nie da, podpalić chyba niezbyt mamy czym, paraliż niezbyt nam pomoże... - pogrążyła się w myślach. Wygląda na to, że dziewczyna też to i owo wie o walkach. Oczywiście problem można rozwiązać łatwiej, gdyby tylko Misako chciała użyć swojego Electivire, ale na to pewnie nie masz co liczyć.

Odpowiedz do tematu