Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
[Box] Gwen Brown
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-14, 20:17   [Box] Gwen Brown

KANTO:


Ivysaur
Imię: Ivy

Poziom: 30,5
Typ:
Ewolucja: Bulbasaur (16lvl) -> Ivysaur (Ever Stone)
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Growl, Leech Seed, Vine Whip, Poison Powder, Sleep Powder, Seed Bomb, Take Down, Razor Leaf, Sweet Scent, Growth, (35)
EM: Leaf Storm
F: Grass Whistle
HM: Cut, Strenght, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluła się w trakcie podróży Gwen. Ivy to najprawdziwsza florystka i ogrodniczka. Skubana ma niesamowitą łapkę do roślin oraz ogólnie pojętego pojęcia "ogrodnictwa" i nie mały talent w układaniu różnych kwiatowych kompozycji. W zasadzie bardzo często spędza czas na którymś z tych zajęć. Jest bardzo wrażliwa na piękno i wyczucie estetyki. W razie potrzeby umie stworzyć coś z niczego. Jej artystyczna dusza czyni ją idealną kandydatką do pokazów. Aczkolwiek w zwykłych walkach też daje sobie radę, z tym, że niezbyt je lubi. Zdecydowanie woli negocjacje od rozwiązań siłowych.
Umiejętność: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Blastoise
Imię: Akvario

Poziom: 41,5
Typ:
Ewolucja: Squirtle (16lvl) -> Wartortle (36lvl) -> Blastoise (Mega Stone) -> Mega Blastoise
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Flash Canon, Tackle, Tail Whip, Bubble, Withdraw, Water Gun, Bite, Rapid Spin, Protect, Rain Dance, Water Pulse, Aqua Tail, Skull Bash, Shell Smash, (42)
TM: Scald, Water Pulse
MT: Iron Defense
HM:Surf, Waterfall, Strength, Dive, Rock Smash
Charakter i historia: Akvario po ostatecznej ewolucji znacznie się zmienił, w porównaniu z jego charakterem w postaci Squirtla. Chętnie bierze udział w pojedynkach i ośmielił się na tyle, że polubił opuszczać swój pokeball. Cały czas dąży do zwiększenia swojej siły i pokazania światu, że jest na swój sposób potężny. Co prawda stracił swoją dawną zwinność i szybkość, ale zyskał na sile i wytrzymałości. Dalej jednak jest wrażliwy, o nieco artystycznej duszy marzyciela. Ostatecznie nawet taki olbrzym może sobie pofantazjować. Gwen traktuje go ze szczególnym sentymentem i przywiązaniem. To był pierwszy pokemon którego pochwyciła przy połowie w jeziorku, a także pierwszy złapany pokemon w ogóle.
Umiejętności: Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Butterfree
Imię: Kaliope

Poziom: 15,5
Typ:
Ewolucja: Ceterpie (7lvl) -> Metapod (10lvl) -> Butterfree
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Gust, Tackle, Harden, String Shot, Bug Bite, Supersonic, Confusion, Poison Powder, Stun Spore, Sleep Powder, (16)
MT: Electro Web
Charakter i historia: Alice natknęła się na nią na początku swej podróży po lasach okalających miasto Santalune. Gąsieniczka była ledwie żywa i potrzebowała pomocy. A że różowowłosa postanowiła małą poratować, zyskała dzięki temu nową przyjaciółkę. Caterpie jest niesamowicie przyjacielska i ufna. Ufna, ale przez to też niesamowicie naiwna. Łatwo jej wmówić cokolwiek. Ale da jej się to wybaczyć, w końcu jest jeszcze całkiem młoda. Strasznie się przywiązuje do tych, których uważa za przyjaciół. Wierna do grobowej deski i nie zostawi nigdy w potrzebie. W walkach może nie jest jakimś mocarnym wojownikiem, ale się stara i po prostu robi swoje. Można powiedzieć, że jeśli miałaby wybierać, wolałaby jakieś bardziej pokojowe czynności jak chociażby pokazy.
Umiejętność: Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Alice (KP Pikutorialu), Gwen Brown (KP Gwen)

Beedrill
Imię: Vasp

Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Weedle (7lvl) -> Kakuna (10lvl) -> Beedrill (Mega Stone) -> Mega Beedrill
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Poison Sting, String Shot, Harden, Twineedle, Fury Attack, Rage, Pursuit, Focus Energy, (23)
HM: Cut, Rock Smash
Charakter i historia: Gwen otrzymała go w wyniku wymiany z trenerką Ann. Vasp znacznie różni się od innych przedstawicieli swojego gatunku. Jest na prawdę, na prawdę przyjacielski i chętnie zawiera nowe znajomości. Na dobrą sprawę nie da się go nie lubić. Gwen i większość pokemonów z jej pokaźnej drużyny docenia jego starania... poza Perłą. Dragonair nie pała szczególną sympatią ku sympatycznemu trutniowi za względu na nieprzyjemne wspomnienia ze swej przeszłości. Vasp mimo to, nieco nieudolnie próbuje jakoś zdobyć jej sympatię- niestety, często ładując się w mniejsze lub większe tarapaty. On w ogóle ma jakiś kompleks przyjaźni- chce lubić wszystkich i aby jednocześnie wszyscy lubili też jego... nawet jeśli mają odmienne zdanie o takiej znajomości.
Umiejętności: Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%)
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Raticate
Imię: Shu

Poziom: 24,5
Typ:
Ewolucja: Rattat (20lvl) -> Raticate
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Swords Dance, Tackle, Tail Whip, Quick Attack, Focus Energy, Bite, Pursuit, Hyper Fang, Scary Face, Assurance, Crunch, (29)
EM: Flame Wheel
HM: Cut, Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Ten konkretny szczurek jest zdecydowanie mniejszy niż ustawy przewidują. Przez to, że jest taki drobniutki i malutki, bardzo łatwo go wystraszyć - zwłaszcza, jeśli "straszyciel" jest od niego dużo, dużo większy. Nie przepada być w centrum uwagi, czuje się wtedy niekomfortowo. Taka szara myszka dosłownie i w przenośni. W rozwiązaniach siłowych też nie jest jakimś mistrzem, ale... los obdarzył go dość światłym umysłem. Umie kombinować i stosunkowo łatwo jest mu ogarnąć sposób na wyjście z kłopotów. Żeby jeszcze zachowywał się na tyle pewnie, aby inni chcieli go wysłuchać...
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Arbok
Imię: Apis

Poziom: 27
Typ:
Ewolucja: Ekans (22 lvl) -> Arbok
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Crunch, Ice Fang, Thunder Fang, Fire Fang, Wrap, Leer, Poison Sting, Bite, Glare, Screech, Acid, Stockpile, Swallow, Spit-Up, (32)
EM: Switcheroo
TM: Earthquake, Poison Jab,
HM: Strenght
Charakter i historia: Ekans wykluł się z jajka w Centrum Pokemon w Celadon i jest typowym jadowitym gadem, którego ulubionym pokarmem jest krwawe mięso Pidgey'ów i innego ptactwa zżerającego nasiona, jednak wobec innych zachowuje się niczym typowy przytulański - ociera się o właścicielkę niczym kot, żebrze o jedzenie niczym pies, a jego mentalność czasem przypomina mentalność dziecka. Po ewolucji praktycznie się nie zmienił.
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Raichu
Imię: Nanami

Poziom: 54,5
Typ:
Ewolucja: Pichu (Szczęście) -> Pikachu (Thunder Stone) -> Raichu
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Thunder Punch, Thunder Shock, Charm, Tail Whip, Sweet Kiss, Thunder Wave, Nasty Plot, Electro Ball, Play Nice, Quick Attack, Double Team, Nuzzle, Slam, Thunderbolt, Feint, Agility, Discharge, Light Screen, Thunder, Spark, Wild Charge
EM: Volt Tackle
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Jak każdy przedstawiciel swego gatunku jest rozbrykana i ciekawska. Potrafi zrobić bardzo wiele byle tylko zaspokoić swoją ogromną ciekawość. Jest zwinna, jest szybka i... bardzo dziecinna. Cóż jest jeszcze mała, a wiec nie jest to niczym zaskakującym. Na razie większość czasu spędza na zabawie, ale czasami zdarza jej się podpatrywać ruchy bardziej zaawansowanych stworków z drużyny swej opiekunki. Po ostatniej ewolucji stała się nieco dojrzalsza w zachowaniu, ale i tak lubi sobie czasem poszaleć. Ten gatunek po prostu tak ma. Aczkolwiek traktuje pewne rzeczy poważniej, jak np. treningi czy atrakcje w których bierze udział.
Umiejętności: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Sandslash
Imię: Todd

Poziom: 28,5
Typ:
Ewolucja: Sandshrew (22lvl) -> Sandslash
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Defense Curl, Sand Attack, Poison Sting, Rollout, Rapid Spin, Swift, Fury Cutter, Magnitude, Fury Swipes, Crush Claw, Sand Tomb, Slash, (33)
EM: Rock Climb
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Gwen zdobyła go w skutek wymiany z trenerką Ann. Młody poke-pancernik i dziewczyna szybko znaleźli wspólny język. Nawet po ewolucji w Sandslasha to wesoły i przyjacielski pokemon, który (co nie powinno nikogo dziwić) uwielbia kopać i babrać się w ziemi. Przy czym w tym drugim jest po prostu mistrzem. Maluch ma bowiem interesujący talent- potrafi przepięknie rzeźbić. I nie ma znaczenia co wychodzi spod jego łapek- figurki ludzi, pokemonów... Wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Todd dalej nie przepada za towarzystwem pokemonów ognistych. Z jakichś powodów boi się wytwarzanego przez nie ognia.
Umiejętności: Sand Rush - Podwaja szybkość Pokemona podczas burzy piaskowej.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Nidoking
Imię: King

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Nidoran (16lvl) -> Nidorino (Moon Stone) -> Nidoking
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Megahorn, Leer, Peck, Focus Energy, Double Kick, Poison Sting, Chip Away, Earth Power, Trash
TM: Hyper Beam, Earthquake, Blizzard, Rock Tomb, Fire Blast, Poison Jab, Focus Blast, Quash, Swagger, Hone Claws, Thunder
MT: Thunder Punch,
HM: Cut, Rock Smash, Surf, Rock Climb, Strength
Charakter i historia: Nidoran urodził się w lesie, przy drodze 35. Jest z natury dość agresywny i bojowo nastawiony do innych. Jednak, gdy zaufa już komuś, gotów jest poświęcić za niego własne życie.
Umiejętności: Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: John (KP John - obecnie Dante), Gwen Brown (KP Gwen)

Clefairy
Imię: Iris

Poziom: 20,5
Typ:
Ewolucja: Cleffa (Szczęście) -> Clefairy (Moon Stone) -> Clefable
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Spotlight, Pound, Charm, Splash, Encore, Sing, Sweet Kiss, Copycat, Magical Leaf, Healing Wish, Disarming Voice, Growl, Defense Curl, Double Slap, Folow Me, Bestow, Stored Power, Minimize, After You, Life Dew, Metronome, (24)
EM: Aromatherapy
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen, z jajka otrzymanego w specjalnym evencie. Iris, jak to poke-dziecko jest malutka i urocza. Uwielbia zabawę i raczej niewiele rzeczy traktuje z należytą powagą. Nie przepada za walkami, z tej prostej przyczyny, że trochę ją przerażają. Co innego jakieś mniej bojowe imprezy. Lubi się przebierać. Iris jest nieco tchórzliwa- boi się zbyt długo zostać sama. Podobny, jak nie silniejszy lęk wywołują w niej obce, czy po prostu większe od niej pokemony. Po ewolucji zyskała nieco na odwadze, jednak dalej to co większe wzbudza w niej leciutki niepokój.
Umiejętności: Magic Guard - Pokemon traci punkty życia tylko wtedy, kiedy przeciwnik atakuje go za pomocą bezpośrednich ataków (za wyjątkiem obrażeń wynikających z użycia ruchu "Struggle").
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Ninetales
Imię: Nanashi

Poziom: 57,5
Typ:
Ewolucja: Vulpix (Fire Stone) -> Ninetales
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Ember, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Fire Spin, Confuse Ray, Imprison, Faint Attack, Flame Brust, Will-O-Wisp, Hex, Payback, Flamethrower, Safeguard, Extrasensory, Fire Blast, Grudge, Captivate, Inferno, Nasty Plot, Incinerate, Spite, Disable
TM: Energy Ball
Charakter i historia: Złapany w wiosennej Strefie Safari. Po ewolucji diametralnie się zmienił. Z małego zawadiaki stał się dobrze ułożonym i dojrzałym dżentelmenem. Zachowuje się nieco jak pełen gracji arystokrata, pewny siebie i swoich umiejętności, przy czym nie jest zapatrzony w siebie. Jest nieco wybredny jeśli chodzi o jedzenie i nie znosi zimnych miejsc. Lubi przebywać w towarzystwie innych pokemonów z drużyny i bez wahania staje w ich obronie. Słucha jedynie swojej trenerki.
Umiejętność: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu ognistego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Jigglypuff
Imię: Aramis

Poziom: 18
Typ:
Ewolucja: Igglybuff (szczęście) -> Jigglypuff (Moon Stone) -> Wigglytuff
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Sing, Charm, Defense Curl, Pound, Sweet Kiss, Copycat, Play Nice, Disarming Voice, Disable, Double Slap, (20)
Charakter i historia: Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Jest typem podróżnika, a nawet obieżyświata, dlatego w mgnieniu oka podjął decyzję o dołączeniu do drużyny Gwen. Uwielbia wędrować pieszo u boku swojej trenerki, jednak trzeba pilnować, aby nie przedobrzył. Nigdy bowiem nie daje poznać po sobie zmęczenia, nie skarży się na ból w łapkach czy też zbyt szybkie tempo, czego skutkiem może być nawet utrata przytomności przez malca. Warto dodać, że nie peszy się, będąc w centrum uwagi. Chyba nawet sprawia mu to przyjemność.
Umiejętności: Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Venomoth
Imię: Mariposa

Poziom: 76
Typ:
Ewolucja: Venonat (31lvl) -> Venomoth
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Quiver Dance, Bug Buzz, Silver Wind, Tackle, Disable, Foresight, Supersonic, Confusion, Poison Powder, Leech Life, Stun Store, Psybeam, Sleep Powder, Gust, Signal Beam, Zen Headbutt, Poison Fang, Psychic
B: Twister
TM: U-Turn, Aerial Ace, Energy Ball, Sludge Bomb, Double Team, Venoshock, Toxic, Sunny Day, Solar Beam, Acrobatics, Flash, Secret Power, Substitute, Protect
MT: Tailwind, Giga Drain, Bug Bite, Snore
Charakter i historia: Mariposa pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jest niezwykle przyjazna. Poza tym ma artystyczną naturę dosyć delikatnej i wrażliwej marzycielki. Generalnie stara się dawać z siebie wszystko i kiedy trzeba potrafi być uparta. Zawsze stanie w obronie swojej trenerki, ale jeśli tej nie ma w pobliżu, czuje się niepewnie.
Umiejętność: Shield Dust - Ataki ofensywne, którymi zostanie zaatakowany ten Pokemon, na pewno nie będą miały dodatkowych efektów.
Trzyma: Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Dugtrio
Imię: Mole

Poziom: 28
Typ:
Ewolucja: Diglett (26lvl) -> Dugtrio
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Sand Tomb, Rototiller, Night Slash, Tri Attack, Scratch, Sand Attack, Growl, Astonish, Mud-Slap, Magnitude, Bulldoze, Sucker Punch, Slash, Mud Bomb, (30)
EM: Feint Attack
HM: Cut, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Bardzo przyjemny, choć dość nieśmiały. Mimo to nie przeszkadza mu to w zawiązywaniu znajomości. Mole ma pewną bardzo interesującą cechę- jest wspaniałym terapeutą. W razie potrzeby bez problemu użyczy "ramienia" do wypłakania się, wysłucha wszystkich żali i smutków, pocieszy, utuli... Ogólnie bardzo lubi pomagać innym.
Umiejętności: Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Golduck
Imię: Aero

Poziom: 37,5
Typ:
Ewolucja: Psyduck (33lvl) -> Golduck
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Me First, Aqua Jet, Water Sport, Scratch, Tail Whip, Water Gun, Disable, Confusion, Water Pulse, Fury Swipes, Screech, Zen Headbutt, Aqua Tail, Soak, Psych-Up, (41)
EM: Hypnosis
HM: Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Choć wydaje się niezbyt rozgarnięty z wyglądu, rzeczywistość jest zupełnie inna. Mózg tego kaczorka pracuje niczym najbardziej złożony komputer świata. Skubany bez problemu rozwiązuje skomplikowane obliczenia, najczęściej na bieżąco. Bardzo często wykorzystuje swój dar w praktyce, na przykład podczas potyczek. Bez problemu wyznacza tor lotu czy prędkość ataków rywala, mogąc zareagować odpowiednio wcześniej. Niestety super-mózg nijak nie pomaga mu w kontaktach z innymi. W tej kwestii jest wyjątkowo ułomny.
Umiejętności: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Primeape
Imię: Senshi

Poziom: 30
Typ:
Ewolucja: Mankey (28lvl) -> Primeape
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Final Gambit, Fling, Covet, Scratch, Low Kick, Leer, Focus Energy, Fury Swipes, Karate Chop, Seismic Toss, Screech, Rage, Pursuit, Swagger, Cross Chop, Assurance, Punishment, (35)
EM: Focus Punch
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Bardzo waleczny i odważny, nie straszne mu żadne starcie. Daje z siebie wszystko do samego końca. Nie podda się, wychodzi z założenia, że wszystko może się zmienić w ciągu kilku chwil- nawet szala zwycięstwa. Niestety, czasami Mankey jest za bardzo "hop do przodu" i nie chce trenować lub się słuchać, tylko robić coś po swojemu.
Umiejętności:Anger Point - Kiedy Pokemon zostaje trafiony ciosem krytycznym, moc jego ataku wzrasta do maksimum.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Growlithe
Imię: Misio

Poziom: 16,5
Typ:
Ewolucja: Growlithe (Fire Stone) -> Arcanine
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bite, Roar, Ember, Leer, Odor Sleuth, Howl, Flame Wheel, Helping Hand, (20)
B: Double Kick, Fire Spin, Heat Wave, Dragon Rage
EM: Close Combat
TM: Flame Charge, Aerial Ace, Protect
MT: Iron Tail
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Bardzo rozbrykany- uwielbia się bawić i urządzać rozmaite gonitwy. Szczególnie upodobał sobie gonienie poke- ptaków. Trzeba przyznać ma do tego dar. Kiedy biegnie jest jak mała rudawa smuga. Najpierw jest go słychać (kiedy biegnie tupie niczym galopujący rumak), a dopiero później widać. W sumie gania nie tylko poke-ptaki. Wszystko co małe i próbuje przed nim uciekać, prawie na pewno obierze sobie na cel. Uwielbia też kopać, głównie w poszukiwaniu poke-gryzoni. Cierpliwy jest, jak się zaweźmie, to będzie czatować nad takim dołkiem do skutku. Jest bardzo ciekawski i chętnie będzie penetrował każde nowe miejsce. Misiek jest też nieco cwaniakowaty. Potrafi uderzyć z mordą do silniejszych od siebie, a potem się obok nich płaszczyć. Czasami bywa też jak taka mała pchła- niby nie szkodliwa, ale dość wkurzająca. Nie lubi obcych. Jeśli będą dodatkowo się od niego opędzać, na 100% ugryzie. Za to kiedy go zignorować- poszczeka, obwącha i da spokój. Lubi szczekać, w zasadzie o każdej porze. Nie straszne mu długie wędrówki i chętnie bierze w nich udział. Aczkolwiek sam z siebie nie wędruje nigdzie dalej- woli trzymać się w pobliżu domu lub swej opiekunki. Nie lubi kąpieli. Strasznie nie lubi kąpieli- co jest o tyle problematyczne, że lubi się porządnie utyrlać w jakimś brudzie. Jego zachowanie jest dość zastanawiające, bowiem Misiek jest bardzo mądry i stosunkowo łatwo przyswaja nowe rzeczy. Cóż, najwyraźniej chęć babrania się w tym co cuchnie niemożebnie jest jednym z jego odchyłów. Innym jest to, ze zawsze kiedy wskakuje na jakiś fotel, musi go najpierw "pobuść" łbem i się w nim wytarzać, a dopiero potem siądzie lub położy się normalnie. Zawsze. Bardzo przywiązał się do swojej trenerki i chętnie spędza z nią czas. Lubi kiedy dziewczyna mizia go za uszkiem lub po brzuszku. A skoro już jesteśmy przy uszkach- prawe ma klapnięte. Stawia je tylko kiedy czegoś nasłuchuje lub gdy szczeka. Ze względu na łączącą jego oraz Gwen więź zawsze stanie w jej obronie, a ponadto nie chce ewoluować w swoją wyższą formę. Lubi być taki jaki jest. Tego uroczego psiaka dotyczy jeszcze jedna ciekawostka- Gwen wraz z jej rodzinką rzadko zwracają się do niego normalnie i wymyślili mu już blisko 60 różnych określeń i imion. Misiek jest jednak bystry- zorientował się, że kiedy jego opiekunka używa jakiegoś dziwacznego w brzmieniu słowa to chodzi o niego i instynktownie przybiega. Co ciekawe z obcymi taki numer nie przejdzie.
Umiejętności: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu ognistego.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Arcanine
Imię: Tobimaru

Poziom: 52,5
Typ:
Ewolucja: Growlithe (Fire Stone) -> Arcanine
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bite, Roar, Ember, Leer, Odor Sleuth, Helping Hand, Flame Wheel, Reversal, Fire Fang, Take Down, Flame Burst, Agility, Retaliate, Flamethrower, Crunch, Heat Wave, Outrage, Fire Blitz, Thunder Fang, Extreme Speed, Burn Up, Play Rough,
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Arcanine to wesoły pokemon. Uwielbia dziewczyny, ale powoli przekonał się też do towarzystwa chłopaków. Pochodzi z adopcji i po dosyć licznych zmianach trenerów, ostatecznie trafił go Gwen. Tobimaru lubi walczyć i bardzo szybko nabiera doświadczenia. Jest odważny i lojalny, oraz posłuszny. Nie znosi być sam oraz nie przepada za przebywaniem w pokeballu. Kocha wygrzewać się przy ognisku. Zachowuje się wtedy jak olbrzymie szczenię, które trzeba przytulać.
Umiejętności: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu ognistego.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-31, 19:14, w całości zmieniany 22 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 06:51   

KANTO C.D:

Poliwrath
Imię: Ame

Poziom: 54,5
Typ:
Ewolucja: Poliwag (25lvl) -> Poliwihirl (Water Stone) -> Poliwrath
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Water Sport, Water Gun, Hypnosis, Bubble, Double Slap, Rain Dance, Body Slam, Bubble Beam, Mud Shot, Belly Drum, Wake-Up Slap, Hydro Pump, Mud Bomb, Submission, Circle Throw, Dynamic Punch, Mind Reader,
HM: Surf, Waterfall, Dive, Strength, Rock Smash
Charakter: Strasznie z niego nieśmiały pokemon. Wstydzi się za każdym razem gdy musi poznać kogoś nowego. Na początku musi kogoś dobrze zanim się przed nim otworzy. To dotyczy również jego trenera. Jednak jak już się uda to jest lojalny do końca i będzie bronić swoich bliskich aż do końca. Po ostatecznej ewolucji znacząco zyskał na pewności siebie, choć zdarzają mu się momenty "wstydkowania" oraz ogólnie nie czuje się szczególnie komfortowo pośród większej grupki obcych.
Umiejętność: Water Absorb- Pokemon leczy 1/4 swojego zdrowia gdy uderzy się w niego wodnym atakiem.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Kadabra
Imię: Kevin

Poziom: 29
Typ:
Ewolucja: Abra (16lvl) -> Kadabra (Pal Pad) -> Alakazam (Mega Stone) -> Mega Alakazam
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Kinesis, Teleport, Confusion, Disable, Psybeam, Miracle Eye, Reflect, Psycho Cut, (31)
MT: Magic Room, Thunder Punch, Focus Punch
Charakter i historia: Były policjant zmieniony w pokemona przez dziwny przedmiot. Żeby było weselej we wczesnym dzieciństwie wychowywany przez Mew, a w wieku około 10 lat został podrzucony jakiejś rodzinie. No cóż, zdarzają się dziwne rzeczy. Jako pokemon słucha tylko Gwen. Jest z reguły lojalny i w razie potrzeby zdarza mu się dorzucić swoje trzy grosze. Raczej spokojny i zawsze analizuje sytuację zanim coś zrobi. Do czasu zmiany w pokemona był raczej typem samotnika. Po pewnym czasie dziewczyna zwróciła mu wolność i przez dłuższy czas nie widzieli się, ani nie mieli świadomości co dzieje się z jednym czy drugim. Dziwnym zrządzeniem losu, Kevin został pochwycony przez jakiegoś trenera, a jeszcze innym zrządzeniem losu trafił do słynącej z wymian trenerki Ann. To właśnie od Ann ponownie trafił w ręce Gwen. Kevin uznał to za wyraźny ZNAK, że to tu jest jego miejsce. Nieco zazdrosny o Remiego, ale pogodził się już z myślą, że to nie on zostanie partnerem brązowowłosej i ojcem jej dzieci.
Umiejętność: Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch). Dodatkowo, blokuje działanie zdolności Intimidate.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Machamp
Imię: Kaito

Poziom: 40,5
Typ:
Ewolucja: Machop (28lvl) -> Machoke (Pal Pad) -> Machamp
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Strength, Wide Guard, Low Kick, Low Sweep, Leer, Focus Energy, Karate Chop, Seismic Toss, Foresight, Revenge, Knock Off, Scary Face, Vital Throw, Wake-Up Slap, Submission, Dual Chop, (42)
HM: Rock Smash, Rock Climb, Strength
Charakter i historia: Machoke nie cierpi ludzi oraz Pokemonów, którzy nie znają wartości takich jak miłość, czy przyjaźń. Pomimo swoich walecznych umiejętności pod szarawą skórą kryje się prawdziwa dusza romantyka. Dąży do pokoju oraz zgrania zespołu.
Umiejętności: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Saa (KP Saa), Gwen Brown (KP Gwen)

Victreebel
Imię: Jaga

Poziom: 58
Typ:
Ewolucja: Bellsprout (21lvl) -> Weepinbell (Leaf Stone) -> Victreebel
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Vine Whip, Growth, Wrap, Sleep Powder, Poison Powder, Stun Spore, Acid, Knock Off, Sweet Scent, Gastro Acid, Razor Leaf, Poison Jab, Slam, Wring Out, Leaf Tornado, Stockpile, Swallow, Spit Up, Leaf Strom, Leaf Blade
EM: Giga Drain
F: Worry Seed
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jaga to kapryśna roślinka. Lubi się podroczyć z innymi, chętnie stawia na swoim i pyskuje. Z charakterku trochę jak taka zbuntowana nastolatka. Nie znosi gdy ktoś uważa ją za słabeusza tylko dlatego, że wygląda tak wątle. Uwielbia brać udział... w sumie to we wszystkim jeśli tylko ma okazję pokazać światu, że jest najlepsza. Ma skryte marzenie o pożeraniu swych wrogów, więc chętnie dąży do przejścia swej ewolucji...
Umiejętność: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Golem
Imię: Bato

Poziom: 31,5
Typ:
Ewolucja: Geodude (25lvl) -> Graveler (Pal Pad) -> Golem
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Heavy Slam, Tackle, Defense Curl, Mud Sport, Rock Polish, Rollout, Steamroller, Magnitude, Rock Throw, Smack Down, Bulldoze, Self-Destruct, Stealth Rock, (34)
EM: Curse
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Ma bardzo ciekawe hobby. Lubi rzeźbić w skałach, za pomocą swoich ataków. Jest przy tym bardzo precyzyjny i zawsze stara się robić wszystko jak najlepiej. Taki mały perfekcjonista. Aczkolwiek ma dość "ludzkie" odruchy i nie wymaga tej samej precyzji od otoczenia. Bywa nieco powolny w działaniu i nie lubi się spieszyć.
Umiejętności:Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Ponyta
Imię: Aris

Poziom: 31
Typ:
Ewolucja: Ponyta (Everstone)
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Growl, Tackle, Tail Whip, Ember, Double Kick, Flame Wheel, Stomp, Flame Charge, Agility, Fire Spin, Take Down, (45)
TM: Wild Charge
HM: Strength
Charakter i historia: Ponyta urodziła się pod Lavender Town - dzięki temu nie boi się duchów i trujących pokemonów. Jest typem obieżyświata - wędrowała po całym Kanto aż do chwili złapania przez swoją trenerkę podczas pewnego deszczowego dnia.
Umiejętności: Run Away - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag.
Trzyma: Bright Powder - zwiększa zdolność do uniku o 10%.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Slowpoke
Imię: Kazu

Poziom: 18,5
Typ:
Ewolucja: Slowpoke (37lvl) -> Slowbro (Mega Stone) -> Mega Slowbro
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Curse, Yawn, Tackle, Growl, Water Gun, Confusion, (19)
EM: Sleep Talk
HM: Surf, Strength, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Stworzenie może nie tyle leniwe co wyznające zasadę, że nie ma się co przepracowywać bez powodu. Jeśli w danym momencie nie jest poproszony o wykonanie jakiegoś polecenia będzie sobie leżał, grzał się na słonku czy spał. Generalnie posłuszny i nie sprawiający problemów "wychowawczych". Dobrze dogaduje się z innymi pokemonami i sam z siebie raczej nie będzie szukał z nikim zaczepki. Do mistrzostwa opanował zdolność Sleep Talk, kiedy to nie zważając na to co dzieje się dookoła śpi w najlepsze. A że umie wtedy też dać w mordę, nie przerywając snu to już inna sprawa. Strasznie nie lubi kiedy jest bez potrzeby budzony. Ale akurat sen ma wybitnie mocny i trzeba się srogo nagimnastykować, aby go dobudzić.
Umiejętność: Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Magnemite
Imię: Volt

Poziom: 15,5
Typ:
Ewolucja: Magnemite (30lvl) -> Magneton (Gigatesla) -> Magnezone
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Supersonic, Thunder Shock, Magnet Bomb, Thunder Wave, Light Screen, (17)
TM: Toxic
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Poczciwy, prostoduszny magnesik. Nikomu nie wadzi, stara się raczej żyć z wszystkimi w zgodzie niż toczyć jakieś wielkie boje. Skupiony głównie na sobie- nie odczuwa zbytniej potrzeby interesowania się sprawami innych. Wychodzi z założenia, że nie ma co pchać śrubek tam, gdzie nie potrzeba. Niby typ samotnika, ale całkiem nieźle socjalizuje się z innymi. Chętnie bierze udział w treningach czy też toczy pojedynki. Marzy o przejściu ewolucji w Magnezone'a. Dzięki temu będzie... przypominać UFO (no, przynajmniej troszkę), a jego strasznie kręcą takie klimaty.
Umiejętność: Sturdy - Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona. Dodatkowo, gdyby miał on zostać pokonany przy pełnym zdrowiu jednym atakiem, pozostaje mu 1HP.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Farfetch'd
Imię: Gizmo

Poziom: 27
Typ:
Ewolucja: Farfetch'd
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Brave Bird, Poison Jab, Peck, Sand Attack, Leer, Fury Cutter, Fury Attack, Aerial Ace, Knock Off, Slash, Swords Dance, Air Cutter, (30)
EM: Leaf Blade
TM: Steel Wing, Attract, Protect
HM: Cut, Fly
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Zapalony miłośnik sztuk walki. Jest mistrzem walki za pomocą pora. Musi być trzymany krótko, bo inaczej za bardzo ponosi go jego bojowy charakterek. Zdecydowanie nie lubi przegrywać, a w trakcie walki stosunkowo łatwo można go zezłościć. Wtedy "szał bojowy" jakby nabierał nowego znaczenia. Doskonale dogaduje się z walczącymi pokemonami z drużyny Gwen.
Umiejętność: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: Stick - Przedmiot do trzymania wyłącznie dla Farfetch'd. Zwiększa częstotliwość występowania uderzeń krytycznych o 2 poziomy (25%).
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Dodrio
Imię: Natsu

Poziom: 36
Typ:
Ewolucja: Doduo (31lvl) -> Dodrio
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tri Attack, Peck, Growl, Quick Attack, Rage, Fury Attack, Pursuit, Pluck, Double Hit, Agility, Uproar, Acupressure, (38)
EM: Brave Bird
HM: Fly
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Ten mały struś uwielbia psocić i być w centrum uwagi, co jest typowe dla tego gatunku. Oprócz tych cech posiada jeszcze jedną ważną. Mianowicie nasz łobuziak to straszny kłamczuszek. Niestety nie można mu wierzyć w żadnej sprawie, nawet, a może raczej przede wszystkim wtedy, gdy zaręcza, że się zmienił i już mówi samą prawdę. Oczywiście możliwym jest przeprowadzenie na maluchu resocjalizacji, lecz potrzeba do tego mnóstwa cierpliwości. Po ewolucji nieco się pohamował w swych kłamstewkach, ale... i tak od czasu do czasy zdarzy mu się pleść jakieś bajdy.
Umiejętność: Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Seel
Imię: ---

Poziom: 10,5
Typ:
Ewolucja: Seel (34lvl) -> Dewgong
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Headbutt, Growl, Water Sport, (11)
HM: Surf, Waterfall, Strength
Charakter i historia: Ta foczka to przykład fartu, złapana przez Gwen podczas jednej sesji wędkarskiej. Mimo złapania, mało się tym przejmuje- i tak miała wcześniej styczność z ludźmi, którzy ją uwielbiali. Zmieniło się to o 180 stopni, kiedy jej poprzedni właściciel, sprzed Gwen, kazał ją wypuścić... a raczej, jej "nowy-poprzedni", bo stary umarł, a ona została komuś opchnięta za półdarmo. I tak trafiła do jeziora. A co do niej samej, przepada za wszelkimi działaniami (farciarskimi czy nie), które są prędzej hazardem niż... cóż, zdrowym rozsądkiem. Krótko mówiąc: niby żywcem wyjęta z Vegas, ale słodka jak nic innego. Uwielbia też fermentowane jagody i oczywiście, trochę czochrania po czuprynie. Ale jednego bardzo nie znosi - "miętoszenia", nieważne czy przez smoki, czy przez węże (co w przypadku Perły na to samo wychodzi).
Umiejętność: Thick Fat - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Muk
Imię: Doro

Poziom: 44,5
Typ:
Ewolucja: Grimer (38lvl) -> Muk
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Venom Drench, Dig, Dark Pulse, Pound, Poison Gas, Harden, Mud-Slap, Disable, Sludge, Minimize, Mud Bomb, Sludge Bomb, Fling, Screech, Sludge Wave, Gunk Shot, (46)
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jest bardzo, bardzo przyjacielski i chętnie okazuje to przytulając wszystko co się rusza. Dosłownie. Nie robi mu różnicy czy to jego trenerka, któryś stworek z drużyny czy też ktoś zupełnie obcy. Jest co prawda nieco upierdliwy z tymi uściskami, ale przestaje jeśli się go o to poprosi. Bardzo przywiązał się do Gwen i słucha tylko i wyłącznie jej. Towarzyszy dziewczyny szanuje, ale nie na tyle aby pozwalać im nad sobą zapanować. Na szczęście Muk nie zawsze jest takim przylepą. W czasie potyczek potrafi pokazać, że ma jakąś tam krzepę i umie ją wykorzystać.
Umiejętności: Poison Touch - Kiedy użytkownik zaatakuje przeciwnika atakiem fizycznym, istnieje 20% szans na zatrucie go.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Cloyster
Imię: Rin

Poziom: 67,5
Typ:
Ewolucja: Shellder (Water Stone) -> Cloyster
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Water Gun, Withdraw, Supersonic, Icicle Spear, Protect, Leer, Clamp, Ice Shard, Razor Shell, Aurora Beam, Whirlpool, Brine, Iron Defense, Ice Beam, Shell Smash, Hydro Pump, Toxic Spikes, Spike Cannon, Spikes, Icicle Crash
EM: Barrier
HM: Surf, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Mały, ale o bardzo wybuchowym charakterku. Łatwo go zdenerwować, ale też równie łatwo go podekscytować czy zaciekawić. Troszkę złośliwy, lubi się drażnić z innymi. Dosłownie i w przenośni, jest obdarzony długim jęzorem. Straszna papla, wygada każdy sekret jaki tylko usłyszy. Ambitny, marzy mu się ewolucja w Cloysera.
Umiejętności:Overcoat - Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń od efektów pogodowych oraz nie działają na niego efekty ataków proszkowych.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gastly
Imię: Choutou

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Gastly (25lvl) -> Haunter (Pal Pad) -> Gengar (Mega Stone) <-> Mega Gengar
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Hypnosis, Lick, Confuse Ray, Spite, Mean Look, Curse, Night Shade, Payback, (24)
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon bardzo ciekawski z natury. Uwielbia poznawać wszystko co nowe, a jakieś wycieczki w zupełnie nieznane miejsca sprawiają mu masę radości. Odważny, byle co go nie wystraszy. Straszliwy łakomczuch. Chociaż nie wygląda, zeżre wszystko, co tylko mu podstawić pod mordę. Śmieszek, lubi płatać różne drobne figle.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Onix
Imię: ---

Poziom: 13,5
Typ:
Ewolucja: Onix (Metal Coat) -> Steelix
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Mud Sport, Tackle, Harden, Bind, Curse, Rock Throw, Rock Tomb, Rage, Smack Down, Rock Polish, Dragon Breath, (20)
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i Historia: Dawniej Onix zamieszkiwał Strefę Safari wraz z innymi przedstawicielami jego gatunku, którzy, pomimo braku więzi krwi pomiędzy nimi, byli dla niego jak najprawdziwsza rodzina, jednak od wielu lat nie widział żadnego z nich, ponieważ odeszli oni w wielki świat wraz ze swoimi nowymi trenerami. Osamotniony zajął na wyłączność jedną z wielu grot i spędzał w niej większość wolnego czasu, wspominając stare dobre czasy. Zmieniło się to, gdy poznał Gwen. Początkowo nie był zbytnio chętny do opuszczenia wygodnego lokum na rzecz niepewnej przyszłości, jednak zmienił zdanie po poznaniu jednego z podopiecznych dziewczyny, Kryształowego Onixa o imieniu Lapis. Autentycznie przejął się tym, że chłopak z powodu swojej odmienności nie czuje się do końca pewnie i ostatecznie pozwolił się złapać, aby móc się nim zaopiekować. W sercu Onixa szczególne miejsce zajmują jego dawni przyjaciele i nie pozwoli nikomu powiedzieć o nich złego słowa, aczkolwiek od niedawna znajduje się w nim ktoś jeszcze - Lapis. Nawet trenerka nie jest całkowicie pewna, dlaczego wąż aż tak bardzo troszczy się o młodzika. Prawda jest taka, że Onix dostrzega w nim „cień" najbliższych i po prostu czuje, że jego obowiązkiem jest pomoc maluchowi. Troszczy się także o pozostałych członków drużyny, jednak zawsze stawia dobro Lapisa na pierwszym miejscu, nawet Gwen jest mniej ważna. Nie trzeba go namawiać, aby opowiedział coś o swoich przyjaciołach - jak tylko zacznie mówić, to może całymi godzinami opowiadać o przeżytych z nimi przygodach, drobnych utarczkach czy innych zdarzeniach, które ukształtowały ich więź. Ze względu na swój wiek jest mniej skory do walki, woli pozwalać swoim gnatom na odpoczynek, jednak w razie konieczności jest gotowy przywalić kilku przeciwnikom.
Umiejętność: Sturdy - Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Drowzee
Imię: Moru

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Drowzee (26lvl) -> Hypno
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Pound, Hypnosis, Disable, Confusion, Headbutt, (17)
EM: Psycho Cut
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Pokemon cichutki, nie lubiący być w centrum uwagi. Zdecydowanie typ samotnika, który czuje się wyjątkowo niekomfortowo w towarzystwie większej liczby osób czy pokemonów. Przynajmniej na co dzień. Bo jeśli idzie o jakieś występy zmienia się nie do poznania. Wystawiony na pokazach zachowuje się jak rasowy model, posłany do walki niczym bojowy czempion. Czemu więc poza sceną lub areną jest taki cichutki i wycofany? Tego chyba nawet on sam nie wie.
Umiejętności: Insomnia - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Kingler
Imię: Karauri

Poziom: 29,5
Typ:
Ewolucja: Krabby (28lvl) -> Kingler
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Wide Guard, Hammer Arm, Water Gun, Mud Sport, Bubble, Vice Grip, Leer, Harden, Bubble Beam, Mud Shot, Metal Claw, Stomp, Protect, (31)
HM: Surf, Rock Smash, Cut, Strength, Dive
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Wszędzie jest go pełno. Jest bardzo aktywny, jest pierwszy to jakichkolwiek aktywności. Nie cechuje się bystrością, nie wydaje się być również sympatyczny. Bardzo uciążliwy, próbujący za wszelką cenę skupić czyjąś uwagę na siebie, często robiąc głupie rzeczy.
Umiejętność:Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Lickitung
Imię: Gengo

Poziom: 21
Typ:
Ewolucja: Lickitung (33lvl - znajomość Rollout) -> Lickilicky
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Lick, Supersonic, Defense Curl, Knock Off, Wrap, Stomp, (25)
HM: Cut, Surf, Strengrh, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Ten uroczy pokemon uwielbia wszystko lizać. To akurat nie powinno nikogo specjalnie dziwić, ten gatunek tak ma. Ambitny jeśli chodzi o zdobywanie nowych umiejętności. Co innego jeśli idzie o ewolucję. Jako świeżo wykluty maluch był maltretowany przez grupkę Lickilcky'ich przez co ma swego rodzaju głęboko zakorzeniony uraz na psychice. Boi się swojej wyższej formy i będzie się zapierał czym tylko ma, aby ewolucji nie przejść. Jeśli zaś nadzieje się na takiego Lickylicky prawie na pewno skończy się to atakiem paniki. Uwielbia słone paluszki.
Umiejętność: Cloud Nine - Zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają.
Trzyma ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-01-02, 18:12, w całości zmieniany 33 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 06:52   

KANTO C.D

Weezing
Imię: Ebusuku

Poziom: 39,5
Typ:
Ewolucja: Koffing (35lvl) -> Weezing
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Double Hit, Poison Gas, Tackle, Smog, Smokescreen, Assurance, Clear Smog, Sludge, Self-Destruct, Haze, Gyro Ball, Sludge Bomb, Double Hit, Heat Wave, Toxic, (44)
Charakter i historia: Dustin dostał Koffinga od ojca jako pierwszy pokemon w jego przygodzie. Koffing bardzo szybko przekonał się do nowego trenera i bardzo się polubili. Koffing jest pewny siebie, agresywny, nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę, ale i nie lekceważy przeciwnika. Obecnie został zaadoptowany przez Gwen
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Rhydon
Imię: Augus

Poziom: 44,5
Typ:
Ewolucja: Rhyhorn (42 lvl) -> Rhydon (Protector) -> Rhyperior
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Hammer Arm, Tackle, Tail Whip, Horn Drill, Horn Attack, Tail Whip, Fury Attack, Scary Face, Smack Down, Stomp, Bulldoze, Chip Away, Rock Blast, Drill Run, Take Down, Stone Edge, Horn Attack, (47)
HM: Strength, Rock Smash, Surf, Cut
Charakter i historia: Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Rhyhorn jest bardzo dumnym Pokemonem i uwielbia być chwalony. Dodatkowo nie ma pojęcia, czym jest lęk, więc nie ma też problemów z rzuceniem się w wir niebezpieczeństwa tylko po to, aby komuś zaimponować i posłuchać, jaki to on odważny. Jednak z prawieniem mu komplementów też trzeba uważać, bo nic nie denerwuje go tak bardzo, jak usłyszenie od kogoś, że jest piękny czy śliczny. Przystojny jak najbardziej, ale nic co brzmi zbyt słodko. W końcu to stuprocentowy samiec!
Umiejętności: Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Chansey
Imię: Gina

Poziom: 16,5
Typ:
Ewolucja: Happiny (Oval Stone) -> Chansey (zadowolenie) -> Blissey
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Pound, Charm, Copycat, Refresh, Sweet Kiss, Double Slap, Double Edge, Defense Curl, Growl, Tail Whip, Refresh, Soft-Boiled, (20)
EM: Gravity
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Sympatyczna, malutka istotka. Sprawia wrażenie uroczej i bezbronnej. Rzeczywistość jest jednak bardziej brutalna. Natura obdarzyła ją niezwykła siłą i determinacją. Posłana do walki nie odpuści póki rywal nie zostanie wgnieciony w piach. Szybko znalazła wspólny język z Audino, należącą do Gwen. Chętnie się z nią trzyma i razem trenują. Uwielbia lody śmietankowe.
Umiejętność: Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Tangela
Imię: Angela

Poziom: 20,5
Typ:
Ewolucja: Tangela (38lvl - znając Ancient Power) -> Tangrowth
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Ingrain, Constrict, Sleep Powder, Vine Whip, Absorb, Poison Powder, Bind, Growth, (23)
EM: Confusion
F: Toxic
HM: Rock Smash, Cut
Charakter i historia: Pokemon lubi swoją trenerkę i stara się ją zadowolić, choć po ostatniej walce zaczął tracić pewność siebie. Świadomość, że Erika pragnie Gloom nie pomaga gdyż nie mając innych pokemonów do zabawy, dla Tangeli jest ona jedynym co ma. Mimo to Angela się nie łamie i z ochotą wykonuje jej polecenia nie kwestionując ich sensu. Pomimo młodego wieku nie zachowuje się jak przystało na malucha, ale stara się być oparciem. Zdarza się, że Tangela imituje Erikę w zachowaniu, np tak jak ona obawia się pokemonów typu ognistego, choć ani jedna ani druga żadnego jeszcze nie spotkała.
Umiejętność: Regenerator - zwraca pokemonowi 1/3 życia kiedy zostanie wrócony do Poke Balla po walce
Trzyma: Shell Bell - gdy pokemon zadaje obrażenia, 1/8 tych obrażeń wraca do niego w postaci HP
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Kangaskhan
Imię: Toriel

Poziom: 4
Typ:
Ewolucja: Kangaskhan (Mega Stone) -> Mega Kangaskhan
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Comet Punch, Leer, (7)
EM: Stomp
HM: Surf, Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Przykładna matka i to już od pierwszej chwili po wykluciu. Dba o swoje małe i nie pozwoli nikomu go tknąć. Nigdy. Nawet za cenę życia (przy czym nie koniecznie jej własnego- niech upierdliwiec się martwi). W podobny, choć nieco mniej agresywny sposób podchodzi jeśli idzie o "tykanie" Gwen lub pokemonów z drużyny. No cóż, Tori bardzo poważnie podchodzi do kwestii więzów rodzinnych. Na co dzień ciepła i miła, taki typ co to utuli do cyca i nakarmi ciastem. Ale w gniewie... No, zaleca się ukryć w porządnym schronie przeciwatomowym. Co najmniej. Ale Tori jest cierpliwa- prędzej czy później i tak się dobierze i rozwlecze falki takiego delikwenta po całej okolicy...
Umiejętność: Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Scyther
Imię: Slade

Poziom: 30,5
Typ:
Ewolucja: Scyther (Metal Coat) -> Scizor (Mega Stone) -> Mega Scizor
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Pursuit, False Swipe, Agility, Wing Attack, Fury Cutter, Slash, (33)
HM: Cut
Charakter i historia: Wykluł się w trakcie podróży Gwen. To bardzo sympatyczny i dość przyjacielski pokemon. Co ciekawe ma jednak pewne trudności z zawieraniem nowych znajomości. Wszystko z powodu jego ostrzy, którymi niechcący robi innym krzywdę. Scyter sam w sobie wcale tego nie chce, jednak nie potrafi się nauczyć jak uważać na swoją broń. Z tego też powodu jest on nieco zamknięty w sobie, a kiedy już niechcący coś sknoci, bardzo się tym przejmuje. Ogólnie jest strasznie wrażliwy i uczuciowy. Na szczęście w walkach może do woli wymachiwać swoimi ostrzami i nikt nie robi mu z tego powodu wyrzutów. Tylko wtedy widać, że Scyter na prawdę świetnie się bawi.
Umiejętność: Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Jynx
Imię: Sigma

Poziom: 31,5
Typ:
Ewolucja: Smoochum (30lvl) -> Jynx
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Draining Kiss, Perish Song, Lovely Kiss, Pound, Lick, Sweet Kiss, Powder Snow, Confusion, Sing, Heart Stamp, Mean Look, Fake Tears, Lucky Chant, Double Slap, Ice Punch, (33)
Charakter i historia: Została wytropiona przez Buttercapa Cumbersnatcha i Gwen wraz z Froslass na terenie Rezerwatu. Mimo swojego wieku, Smoochum wydaje się bardzo dostojna i szlachetna. Zdecydowanie jej zachowanie odbiega od młodzieńczości i frywolności na rzecz zrównoważenia, rozsądku i spokoju. Dziewczynka uwielbia zimę i bardzo smuci ją fakt, że śnieg, który kocha, powoli przechodzi do przeszłości, ustępując wiośnie. Smoochum bardzo rzadko się uśmiecha i nie daje poznać po sobie, że jest szczęśliwa. Uwielbia gorzkie i cierpkie rzeczy. Nie przepada za słodyczami.
Umiejętności: Oblivious - Pokemon nie może zauroczyć się. Umiejętność neutralizuje działanie Taunt.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Electabuzz
Imię: Niobe

Poziom: 31
Typ:
Ewolucja: Elekid (30lvl) -> Electabuzz (Electrizer) -> Electrivire
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Quick Attack, Leer, Thunder Shock, Low Kick, Swift, Shock Wave, Thunder Wave, Electro Ball, Light Screen, Thunder Punch, (36)
HM: Rock smash, Strength
Charakter i historia: Analityk. Żyje we własnym świecie opartym na liczbach i nie ma w nim miejsca dla Ciebie, ani dla innych twoich pokemonów, chociaż Pansear może być wyjątkiem. Według niego wszystko, co go otacza jest logiczne i możliwe do wyrażenia w liczbach - i tą wiedzę chce posiąść najbardziej. Dodatkowo jest bardzo interesowny - nie łudź się, że poprosisz go o przysługę i on, z dobroci serca, zrobi to o co go prosiłaś. Wszystko ma swoją cenę.
Umiejętności: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Magmar
Imię: Ypsilon

Poziom: 31,5
Typ:
Ewolucja: Magby (30lvl) -> Magmar (Magmarizer) -> Magmortar
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Smog, Leer, Ember, Smokescreen, Feint Attack, Fire Spin, Clear Smog, Flame Burst, Confuse Ray, Fire Punch, (36)
EM: Mach Punch
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Wykluł się w trakcie podróży Gwen. Pokemon wybitnie ukrzywdzony przez los. Czym? A skłonnością do chorób wszelakich. Jego ima się dosłownie wszystko- przeziębienia, choroby bakteryjne, grzybowe czy Bozia jedna wie co jeszcze. żeby było śmieszniej podatny jest też na różnego rodzaju urazy. Przewróci się? To modlić się by skończyło się na potłuczeniu- zwykle są to jednak nawet złamania czy skręcenia. Pomimo tych wszystkich przeciwności, jest stworkiem bardzo optymistycznym i wesołym.
Umiejętność: Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów rośnie o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Magikarp
Imię: Regulus

Poziom: 20,5
Typ:
Ewolucja: Magikarp (Everstone)
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Splash, Tackle, (25)
Charakter i historia: Gwen złapała go na Jesiennej Strefie Safari. Magikarp jest niezwykle zapatrzony w siebie, dlatego wszystkie komplementy wyłapuje z jak największą chęcią. Niestety to bardzo prosty sposób na nakłonienie go do każdej propozycji. Charakteryzuje się także zbytnią ufnością wobec obcych, aczkolwiek należy pochwalić go za dobre serduszko oraz chęć pomocy, którą okazuje przy każdej odpowiedniej sytuacji. Uważa, że nie ma rzeczy nie możliwych, a na świat patrzy przez tzw. "różowe okulary".
Umiejętność: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Magikarp
Imię: Aldebaran

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Magikarp (Everstone)
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Splash, (15)
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Jest podobnie jak swój ojciec obdarzony odmienną barwą łusek i podobnie jak on wyróżnia się także wśród stworków Shiny. Ten konkretny karpik o mlecznobiałych łuskach jest niezwykle łagodny. To taka kwintesencja spokoju. Zasadniczo nie rwie się do walk czy nawet pokazów. Raz, że jest zagorzały pacyfistą, a dwa, nie lubi chwalić się swoją odmiennością, czy wywyższać jak jego rodziciel. Najchętniej po prostu pływałby sobie w jakiejś spokojnej sadzawce nie szkodząc nikomu...
Umiejętność: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gyarados
Imię: Rhegal

Poziom: 30,5
Typ:
Ewolucja: Magikarp (20lvl) -> Gyarados (Mega Stone) -> Mega Gyarados
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Splash, Tackle, Flail, Trash, Bite, Leer, Twister, Whirlpool, Ice Fang, Aqua Tail, Brine, Scary Face, Crunch, Rain Dance, (36)
HM: Waterfall, Surf, Rock Smash, Strength, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Jestem mordercą!- zdają się wręcz krzyczeć oczy tej rybki. Niech nikogo nie zwiedzie to mikre ciałko lub wątłe płetwy. Ten konkretny Magikarp jest prawdziwym rekinem wśród swoich pobratymców. Co jak co, ale to nie jest potulna rybka. To drapieżnik, wojownik... więc strzeż się! Dla bezpieczeństwa lepiej się z niego nie śmiać, bo wtedy prędzej czy później ale wyrządzi swemu "oprawcy" jakąś krzywdę. Skąd te mordercze zapędy? Cóż, widać Gwen nie powinna wystawiać jego jaja w pobliżu telewizora, kiedy oglądała jakiś horror o seryjnym mordercy...
Umiejętność: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Lapras
Imię: Melody

Poziom: 9
Typ:
Ewolucja: Lapras
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Sing, Growl, Water Gun, Mist, Confuse Ray, (15)
EM: Sleep Talk
HM: Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Bardzo łagodna, co akurat jest typowe dla jej gatunku. Jest nieco nieśmiała względem nowo napotkanych osób czy pokemonów, ale stosunkowo łatwo zawiera nowe znajomości. Bardzo lubi śpiewać i trzeba przyznać ma ku temu predyspozycje. Poza tym, całkiem nieźle pływa. Właściwie to nie powinno dziwić, jako że jest wodnym pokemonem. Melody jednak nawet typową dla swego gatunku czynność wykonuje tak, że aż chce się na nią patrzeć. Aczkolwiek trzeba uważać z puszczaniem jej na wodę kiedy ma się ku sztormom. Lapras bardzo tego nie lubi, a jeśli trafi się jakaś sytuacja podbramkowa, niewykluczone, że zareaguje paniką.
Umiejętności: Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Ditto
Imię: Glutek

Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Ditto
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Transform
Charakter i Historia: Ditto jest otwartym i bardzo przyjacielskim pokemonem. Fioletowa galaretka była Pokemonem chłopca, który zabłądził w lesie. Pokemon szukał swego Pana długi czas, lecz nie udało mu się go odnaleźć. Mocno wyczerpany został znaleziony przez Johna, który postanowił się nim zaopiekować. Od tej chwili Ditto miał nowego trenera. Obecnie został zaadoptowany przez Gwen.
Zdolność: Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Ditto
Imię: Żeluś

Poziom: 21,5
Typ:
Ewolucja: Ditto
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Transform
Charakter i Historia: Ditto został schwytany przez Gwen na Safari podczas Wiosennej Strefy. Maluch jest bardzo przyjacielski, lubi towarzystwo i chętnie pracuje w grupach z innymi Pokemonami. Potrafi zarazić swym optymizmem oraz chęcią życia prawie każdego. Nie zachowuje się agresywnie, utrzymuje wspaniałe kontakty zarówno ze swoją trenerką jak i pozostałymi członkami drużyny. Jego jedyną wadą okazuje się być totalne tchórzostwo. Boi się dosłownie własnego cienia.
Zdolność: Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Porygon
Imię: Bit

Poziom: 10,5
Typ:
Ewolucja: Porygon (Up Grade) -> Porygon2 (Dubious Disc) -> Porygon-Z
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Conversion 2, Tackle, Conversion, Sharpen, Psybeam, (12)
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. To pokemon, który lubi życie na krawędzi i adrenalinę w żyłach. Choć nie wygląda, jego ulubionym zajęciem na wolności były podwodne wyścigi ze swoimi podwodnymi przyjaciółmi. Właśnie podczas jednych z takich atrakcji Horsea został znaleziony przez jakiegoś trenera podczas lekcji nurkowania i zwiedzania rafy koralowej. Porygon jest bardzo żywiołowy i zdecydowanie można go nazwać wolnym duchem. Nie podoba mu się to, że został złapany po przegranym pojedynku z Chinchou i to, że wolność została mu zabrana, natomiast traktuje to też jako szansę na zwiedzenie świata. Czasem można w nim dojrzeć błysk inteligencji, ale nie za często.
Umiejętności: Trace - Pokemon kopiuje umiejętność przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Snorlax
Imię: Marui

Poziom: 27,5
Typ:
Ewolucja: Munchlax (Szczęście) -> Snorlax
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Odor Sleuth, Tackle, Defense Curl, Amnesia, Lick, Chip Away, Screech, Yawn, Body Slam, Recycle, Covet, Stockpile, Swallow, Screech, Fling, Metronome, Flail, Last Resort, Block, Bite, Rest, Snore, Sleep Talk, Crunch, (32)
EM: Pursuit
TM: Psychic, Thunderbolt, Earthquake, Shadow Ball, Brick Break
MT: Last Resort, Snatch, Metronome
HM: Surf, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Zdobyta podczas Wielkiej Loterii Munchlax, jak to każdy stworek z jej gatunku, uwielbia jeść. Ale nie byle co. Same owoce oraz warzywa, gdyż nie znosi słodyczy oraz mięsa, nie tknie tego, nawet jak podstawisz jej pod nos. Jest wybredna, jeżeli chodzi o posiłki. W dodatku leniwe to oraz walk nie lubi. Trudno ją wyciągnąć do pojedynku, gdyż dla niej lepsze zajęcie, to oglądanie telewizji, czy patrzenie na inne pokemony. Szczególnie spodobało jej się obserwowanie poke-smoków, uwielbia je.
Umiejętności: Thick Fat - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma: Snorlium Z - Z-Crystal przeznaczony wyłącznie dla Snorlaxa, który umożliwia mu, jeśli zna Giga Impact, wykonanie Pulverizing Pancake.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-01-02, 18:34, w całości zmieniany 20 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 06:53   

JOHTO:

Meganium
Imię: Mirri

Poziom 38,5
Typ:
Ewolucja: Chikorita (16lvl) -> Bayleef (32lvl) -> Meganium
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Petal Blizzard, Tackle, Growl, Razor Leaf, Poison Powder, Synthesis, Reflect, Magical Leaf, Natural Gift, Sweet Scent, Petal Dance
EM: Leaf Storm
F:
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Jako Bayleef pochodziła z wymiany z trenerką Ann. Czy w swojej poprzedniej formie, czy w obecnej, nie zmieniła się ani na jotę. Jest chodzącą radością, zarażającą wszystkich swoim wiecznym optymizmem. Chyba nie ma takiej rzeczy, która popsuła by jej humor. Ona cieszy się praktycznie ze wszystkiego. Jest też bardzo energiczna, a także jest niesamowitą wiercipiętą. Usiedzieć w jednym miejscu to dla niej prawdziwe wyzwanie. Ma tendencję pchać się do różnych zadań- nawet jeśli jej gabaryty nie są zbyt pomocne. Ona jednak się nie przejmuje i po prostu robi swoje!
Umiejętności: Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Typhlosion
Imię: Saburo

Poziom: 42,5
Typ:
Ewolucja: Cyndaquil (14lvl) -> Quilava (36lvl) -> Typhlosion
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Eruption, Double-Edge, Gyro Ball, Tackle, Leer, Smokescreen, Ember, Quick Attack, Flame Wheel, Defense Curl, Swift, Flame Charge
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Jako Cyndaquil został wykluty w Centrum Pokemon w Celadon, a następnie odebrany w pośpiechu przez swoją nową trenerkę Gwen. Z natury jest dość... powolnym Pokemonem. Nie lubi się śpieszyć, wszystko, co robi, musi być zrobione w stu procentach. Tego samego wymaga także od innych istot, z którymi ma do czynienia. Bardzo lubi Skrzydlatą Rapidash, która wykluła się w tym samym momencie, co on, dlatego jeśli zajdzie taka potrzeba będzie jej zajadle bronić. Lubi wcinać jagody Pomeg.
Umiejętności:Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu ognistego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Feraligatr
Imię: Indigo

Poziom: 36
Typ:
Ewolucja: Totodile (18lvl) -> Croconaw (30lvl) -> Feraligatr
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Leer, Water Gun, Rage, Bite, Scary Face, Ice Fang, Flail, Crunch, Agility
EM: Metal Claw
HM: Surf, Waterfall, Rock Smash, Cut, Strength, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Jest niesamowicie otwartym i wesołym stworkiem. Wszędzie jest go pełno. Swoim zachowaniem przypomina nieco podopiecznego chłopaka swej opiekunki i dlatego oba krokodylki świetnie się dogadują. Totodile uwielbia zawierać nowe znajomości i bardzo mu przykro kiedy ktoś gadzi jego sympatią. Jest nieco roztrzepany i ciężko mu skupić uwagę na wykonywanym zadaniu, co czasem wychodzi w trakcie pojedynków. Po ewolucji nic się nie zmienił, co najwyżej trochę urósł.
Umiejętności: Torrent- Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Furret
Imię: Luka

Poziom: 21
Typ:
Ewolucja: Sentret (15lvl) -> Furret
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Agility, Coil, Scratch, Foresight, Defense Curl, Quick Attack, Fury Swipes, Helping Hand
EM: Iron Tail
HM: Cut, Surf, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Wieżyczka strażnicza- tak można ją w skrócie opisać. Praktycznie non stop obserwuje co dzieje się dookoła niej i czy nie nadciąga jakieś "zagrożenie". Niby zdaje sobie sprawę, że nie musi tego robić, ale Luka po prostu czuje się w obowiązku, aby postępować tak a nie inaczej. Poza tym drobnym dziwactwem dość łatwo zjednuje sobie inne pokemony. O ile te wyrażają ku temu chęć.
Umiejętności:Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Noctowl
Imię: Hasani

Poziom: 31
Typ:
Ewolucja: Hoothoot (20lvl) -> Noctowl
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Dream Eater, Sky Attack, Tackle, Growl, Foresight, Hypnosis, Peck, Uproar, Reflect, Confusion, Echoed Voice, Zen Headbutt, Psycho Shift, Extrasensory,
EM: Agility
HM: Fly
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Dość inteligentna sówka. Postawiła sobie za cel nauczyć się ludzkiej mowy. Cel ambitny, ale i trudny do osiągnięcia. Ale ona się nie poddaje i robi swoje. Jak na razie umie się tylko przywitać lub powiedzieć proste słowa typu "jeść", "smutna", "wesoła", "spać" itp. Zdań nie umie składać i jak na razie długa przed nią droga aby to osiągnąć. Nie przepada za walkami. Poproszona weźmie w nich udział, ale zdecydowanie ich nie lubi. Jeśli jednak zaproponuje się jej jakiś inny rodzaj aktywności, chętnie weźmie w nim udział. Po ewolucji znacznie poszerzył się jej zasób słów i umiejętności. Łatwiej zapamiętuje nowe słowa i dużo efektywniej się uczy. Aktualnie potrafi już składać jakieś niezbyt skomplikowane zdania.
Umiejętność: Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Ledyba
Imię: Angu

Poziom: 5,5
Typ:
Ewolucja: Ledyba (18lvl) -> Ledian
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle,
TM: U-Turn
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Poczciwy, mały owad, który z reguły nie szuka kłopotów. Ceni sobie święty spokój i jeśli tylko nie musi, nie będzie zmieniał takiego stanu rzeczy. W głębi duszy to wojownik, ale zbyt nieśmiały by pokazać jaki potencjał w nim na prawdę drzemie. Głęboko wierzy, że kiedyś los da mu szansę pokazać światu ile jest wart...
Umiejętność: Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Ariados
Imię : Arane

Poziom: 38,5
Typ:
Ewolucja: Spinarak (22lvl) -> Ariados
Zadowolenie: 0/100
Ataki:Swords Dance, Focus Energy, Venom Drench, Fell Stringer, Bug Bite, Poison Sting, String Shot, Scary Face, Constrict, Leech Life, Night Shade, Shadow Sneak, Fury Swipes, Absorb, Infestation, Sucker Punch,
Charakter i historia : Został zaadoptowany przez Gwen. To pokemon inteligentny i dość towarzyski. Z ekipy Gwen ceni sobie najbardziej pokemony smoki. Nie przepada za to za stworkami lodowymi, ale zdarza mu się robić odstępstwa od tej reguły. Chętnie bierze udział w pojedynkach i bez ględzenia słucha poleceń swojej trenerki. Zasadniczo nie uznaje żadnej innej zwierzchności- chyba, że zostanie poproszony przez Gwen- tylko wtedy słucha jakiejś innej osoby. Uwielbia się wspinać. Na wszystko i w każdej wolnej chwili, nawet jeśli nie jest do tego najstosowniejsza.
Umiejętność: Insomnia - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Crobat
Imię: Bianfu

Poziom: 28
Typ:
Ewolucja: Zubat (22lvl) -> Golbat (szczęście) -> Crobat
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Cross Poison, Absorb, Screech, Leech Life, Supersonic, Astonish, Bite, Wing Attack, Confuse Ray, Air Cutter
HM: Fly
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Bardzo niestabilnie emocjonalnie stworzonko. Raz jest wesoły, potem płacze, a na drugi dzień jest zły na wszystko i wszystkich. Oprócz tego jest bardzo opiekuńczy i uwielbia wszystko, co niebieskie i zielone. Podczas walk lubi robić spektakularne uniki. Jego ulubionym typem pojedynku jest dwuwalka. Doskonale lata w ciemnościach, a jednocześnie bardzo nie lubi zbyt jasnego światła. Po ewolucji troszkę ustabilizowały mu się zmiany nastroju.
Umiejętności: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Pichu
Imię: ---

Poziom: 1
Typ:
Ewolucja: Pichu (szczęćie) -> Pikachu (Thunder Stne) -> Raichu
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Thunder Shock, Charm
EM: Charge
Charakter i historia: Wykluty za pomocą inkubatora Centrum Pokemon miasta Saffron. Tego malucha wręcz rozpiera energia. Jest cały czas wesoły i wszędzie go pełno. Momentami trudno go opanować czy zmusić do współpracy. Dodatkowo łatwo malucha zdekoncentrować czy zainteresować czymś innym. Generalnie posiada tendencję do zapominania bardziej skomplikowanych komend, jak również kombinacji ruchów. Natomiast uwielbia wszelkie sportowe rywalizacje, wyścigi, treningi.
Umiejętności: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Xatu
Imię: Rana

Poziom: 33,5
Typ:
Ewolucja: Natu (25lvl) -> Xatu
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Peck, Leer, Night Shade, Teleport, Lucky Chant, Miracle Eye, Me First, Confuse Ray, Air Slash, Stored Power, Ominous Wind,
EM: Steel Wing
MT: Heat Wave, Tailwind
HM: Fly
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Dość specyficzna ptaszyna. Wyciszona i zdystansowana, woli skupiać się na rozwijaniu swoich zdolności. Ma jednak też bardziej skryte cechy, które niechętnie ujawnia. Jest znakomitą tancerką ze wstążkami. Nikt nie wie jak ona to robi, ale kiedy występuje, jej pokaz wręcz hipnotyzuje.
Umiejętność: Magic Bounce - Odbija efekty ruchów niezadających obrażenia (zmieniających statystyki).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Azumarill
Imię: Lys

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Azurill (szczęście) -> Marill (18lvl) -> Azumarill
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Water Gun, Tail Whip, Water Sport, Bubble, Defense Curl, Rollout, Bubble Beam, Helping Hand
HM: Surf, Waterfall, Rock Smash, Strength, Dive
Charakter i historia: Marill urodziła się na brzegach jeziora, do którego od pewnego czasu uczęszcza Gwendala. Kwestią czasu było, aż trenerka wyłowi myszkę. Kiedy do tego doszło, Dragonair dziewczyny w mgnieniu oka sparaliżowała oponenta i po chwili został on schwytany do pokeballa. Samiczka uwielbia wygrzewać się w gorące dni na słońcu, a także spędzać dużo czasu w wodzie. Panicznie boi się Pokemonów duchów, co musi mieć związek z jej wczesnym dzieciństwem, kiedy była jeszcze malutkim Azurillem. Jej ulubiony smak jagód to te słodkie, po których robi się bardzo wesoła, ale także uległa.
Umiejętność: Sap Sipper - W przypadku trafienia ruchem typu Grass, Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń, a jego atak zostaje podwyższony o jeden poziom.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-01, 14:18, w całości zmieniany 15 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:16   

JOHTO C.D:


Sudowoodo
Imie: Ya'tuu

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Bonsly (Mimic + lvl) ->Sudowoodo
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Slam, Wood Hammer, Copycat, Flail, Low Kick, Rock Throw
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Nieco narcystyczny "drzewek", ale taki jeszcze do wytrzymania. Poziom zapatrzenia w siebie ma na tyle niski, że nie męczy tym wszystkich w swoim otoczeniu, aczkolwiek bywają chwilę, kiedy jest wyjątkowo upierdliwy. Wbrew pozorom nie jest taki za sprawą jakiejś złośliwości. To bardziej wynik osamotnienia, kiedy na każdym kroku musiał udowadniać ile jest wart i co potrafi. No... i już mu tak zostało. Pewny siebie wojownik, całkiem odważnie poczyna sobie na polu bitwy. Lubi toczyć pojedynki, na swój sposób odprężają go.
Umiejętność: Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-edge)
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Politoed
Imię: Yuu

Poziom: 54,5
Typ:
Ewolucja: Poliwag (25lvl) -> Poliwhirl (King's Rock) -> Politoed
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Water Sport, Water Gun, Hypnosis, Bubble, Double Slap, Rain Dance, Body Slam, Bubble Beam, Mud Shot, Belly Drum, Wake-Up Slap, Hydro Pump, Mud Bomb, Perish Song, Swagger, Bounce, Hyper Voice
EM: Ice Ball
HM: Surf, Waterfall, Dive, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Ta urocza kijanka jest dość ambitna. Marzy mu się stać się zieloniutką żabą, czyli Politoed'em. Na razie jednak czeka go do tego długa droga. Poliwag jest jednak cierpliwy i wytrwale dąży do celu. Ogólnie jest dość bezproblemowy- robi co mu się powie, nie wszczyna bójek, nie rozrabia... Chyba, że ma dostęp do wody- wtedy dostaje prawdziwej głupawki i szaleje praktycznie nie do zatrzymania.
Umiejętności: Drizzle - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać deszcz. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Hoppip
Imię: Jota

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Hoppip (18lvl) -> Skiploom (27lvl) -> Jumpluff
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Splash,
EM: Grassy Terrain
F:
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Słodziutka drobina, która wszystkich che zarazić uśmiechem. Bardzo optymistyczna względem wszystkiego co żyje (w sumie względem tego co już nie żyje również). Jeden z niewielu pokemonów Gwen, który będzie gromić wrogów z szerokim uśmiechem na ustach. Choć mała pokochała dziewczynę całym serduszkiem, wydaje się, że jeszcze silniejszą sympatią darzy córki brązowowłosej. No cóż, przy niej dziewczynkom włos z głowy nie spadnie- już Hoppip się o to zatroszczy!
Umiejętność: Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Sunflora
Imię: Flowey

Poziom: 62
Typ:
Ewolucja: Sunkern (36lvl) -> Sunflora
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Flower Shield, Absorb, Pound, Growth, Ingrain, Grass Whistle, Mega Drain, Leech Seed, Razor Leaf, Worry Seed, Giga Drain, Bullet Seed, Petal Dance, Natural Gift, Solar Beam, Double-Edge, Sunny Day, Leaf Storm, Petal Blizzard
EM: Morning Sun
F:
TM: Sludge Bomb, Swagger, Double Team
HM: Cut
Charakter i historia: Mei otrzymała Seedy'ego w ramach wymiany z pewną podróżującą trenerką. Ten maluch jest dość humorzastym Pokemonem, Istny nastolatek po prostu. Rzadko kiedy słucha się trenerki, ale ma pewne dwie słabości - wzbogaconą w dobre minerały wodę oraz naturalny nawóz dla roślin. Zrobi wszystko, by dostać te dwie rzeczy. Po adopcji przez Gwen zmienił swoje imię, ale wredny charakterek pozostał.
Umiejętności: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Quagsire
Imię: Sabu

Poziom: 27,5
Typ:
Ewolucja: Wooper (20lvl) -> Quagsire
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Water Gun, Tail Whip, Mud Sport, Slam, Mud Bomb
HM: Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive, Strength
Charakter i historia: Został złapany przez Gwen na Strefie Safari. Życie na terenie rezerwatu nie obfituje w zbyt wiele przygód czy okazji do walki o przetrwanie. Z tego powodu, Wooper wyrósł na nieco leniwego pacyfistę. Jest stworzonkiem bardzo pozytywnie nastawionym do świata i prawdę mówiąc niewiele rzeczy mu przeszkadza. Jest strasznie cierpliwy, więc wyprowadzenie go z równowagi graniczy niemal z cudem. Aczkolwiek dość łatwo go wystraszyć. Nie przepada za sytuacjami, kiedy musi "walczyć o życie"- boi się i zdecydowanie ich unika. Zdecydowanie woli spokojniejsze przygody i zabawy, ale też najlepiej aby nie wymagały aż nazbyt wiele ruchu. Najchętniej spędzałby czas na swoim ulubionym zajęciu- opalaniu się. Po ewolucji nabrał nieco bojowego charakteru, ale i tak woli sprawiać wrażenie leniwej kluchy.
Umiejętności: Unaware - Podczas zadawania ataków ofensywnych ignorowane są wszystkie zmiany statystyk wroga (poza szybkością).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Wobbuffet
Imię: Perry

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Wynaut (15lvl) -> Wobbuffet
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Splash, Charm, Encore, Counter, Mirror Coat, Safeguard, Destiny Bond
TM: Safeguard
Charakter i historia: Pochodzi z Lipcowej Loterii. Ten stworek jest po prostu miły. Wszystkim stara się w jakiś sposób przypodobać i z każdym nawiązać jakąś więź. Tak na prawdę jest dość zamkniętym w sobie stworzonkiem, które bardzo łatwo zranić. Bardzo bierze do siebie wszelkie uwagi, a każdą przykrość zapamiętuje do grobowej deski. Co prawda nie jest szczególnie mściwy, ale... kto wie do czego gotów wykorzystać zdobytą wiedzę gdy będzie szczególnie zdesperowany?
Umiejętność: Telepathy - Broni przed obrażeniami z ataków sprzymierzeńców podczas podwójnych i potrójnych bitew.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Forretress
Imię: Pluton

Poziom: 35
Typ:
Ewolucja: Pineco (31lvl) -> Forretress
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Mirror Shot, autotomize, Heavy Slam, Zap Cannon, Magnet Rise, Toxic Spikes, Tackle, Protect, Self-Destruct, Bug Bite, Take Down, Rapid Spin, Bide, Natural Gift, Spikes,
EM Sand Tomb
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pokemon jest nagrodą za Olimpiadę Pokemonów. Pluton jest niezwykle lojalnym pokemonem. Nigdy nie opuszcza towarzyszy, ani ich nie krzywdzi. Prawie niemożliwym jest zdjęcie go z pola walki przed jego przegraną. Ma tylko jedną słabość- wodę. Pluton panicznie boi się przebywania w zbiornikach wodnych.
Umiejętność: Sturdy Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona
Trzyma: ---
Historia trenerów: Alice (KP Pikutoialu), Gwen Brown (KP Gwen)

Dunsparce
Imię: Jadeit

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Dunsparce
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Rage, Defense Curl
EM: Sleep Talk
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Dość humorzasty, o umyśle bardziej zgryźliwego tetryka niż młodego pokemona. I to takiego schorowanego i upierdliwego tetryka. Potrafi miewać zachcianki niczym kobieta w ciąży, a które to ZAWSZE trzeba spełniać. Zawsze musi być jego na wierzchu. Nawet jak coś wyraźnie jest na odwrót, Jadeit i tak stwierdzi, że to wszystko wina kogoś innego. Jego ulubionym zajęciem... są kłótnie. Poważnie- to chyba jedna z niewielu rzeczy które sprawiają mu radość. Przez jego wybuchowy i konfliktowy charakterek łatwo przy nim o kłopoty. Najspokojniejszy jest chyba tylko wtedy kiedy zagrzebie się w błocie.
Umiejętności: Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Granbull
Imię: Shadowfang

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Snubbul (23lvl) -> Granbull
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Outrage, Thunder Wave, Ice Fang, Thunder Fang, Fire Fang, Tackle, Scary Face, Tail Whip, Charm, Bite, Lick, Headbutt
EM: Smelling Salts, Double-Edge
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Strzeż się jej i omijaj ją z dala! Nie znasz dnia i godziny, jak ta rozwścieczona samiczka wbije w twoje wiotkie ciało swoje kły. Opanowała do tego niesamowitą technikę. Najpierw skrada się w twoim kierunku i obserwuje z boku, po czym wysyła paraliżującą fale. Gdy zostaniesz sparaliżowany błyskawicznie wskakuje na twoje plecy wbijając przy tym swoje kły z pomocą Smelling Salts, prosto w szyję! I już jest po tobie. Poza tym jest szalona i nieprzewidywalna. Istny demon.
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Qwilfish
Imię: Takeshi

Poziom: 55
Typ:
Ewolucja: Qwilfish
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Fell Stinger, Hydro Pump, Destiny Bond, Water Gun, Spikes, Tackle, Poison Sting, Harden, Minimize, Bubble, Rollout, Toxic Spikes, Stockpile, Split Up, Revenge, Brine, Pin Missile, Take Down, Aqua Tail, Poison Jab
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Gwen wyłowiła go nad brzegiem jeziora. Qwilfish to luzak, chociaż na takiego nie wygląda. Uwielbia gorąc, dzięki któremu woda staje się ciepła, a on może w niej dryfować i być niesionym przez fale. To inteligentny Pokemon, ale niestety leniwy, potrzebujący twardej ręki nad sobą. Uwielbia być komplementowanym, a pochwały i nagrody za dobre sprawowanie to dla jego egzystencji kluczowa sprawa. Nie lubi słodkich rzeczy oraz słodkich Pokemonów - niesamowicie go mdli i staje się nieprzyjemny.
Umiejętności: Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Scizor
Imię: Ruby

Poziom: 13,5
Typ:
Ewolucja: Scyther (Metal Coat) -> Scizor (Mega Stone) -> Mega Scizor
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Feint, Bullet Punch
EM: Silver Wind
TM: Aerial Ace, Attract, Protect
HM: Cut, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Odważna i pewna siebie, momentami nawet aż za bardzo. Uwielbia toczyć pojedynki i nie przepuści żadnej okazji, jeśli może komuś na legalu obić pysk. Marzy jej się ewolucja w mocarną Scizor, aby zyskać jeszcze większy szacunek i ewentualną sławę. Czuje się nieco nieswojo wobec Slade'a, Scythera Gwen. Cóż, bo o ile wobec innych jest wygadana, przy samcach własnego gatunku zaraz głupieje i plącze jej się język. Uwielbia kwaskowate przekąski. Z pomocą Gwen bardzo szybko przeszła ewolucję. Teraz tylko pozostało jej "zdobywanie mocarności".
Umiejętności: Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia..
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Shuckle
Imię: Kame

Poziom: 21,5
Typ:
Ewolucja: Shuckle
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Sticky Web, Withdraw, Constrict, Bide, Rollout, Encore, Wrap, Struggle Bug
EM: Sweet Scent
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się z jajka w Centrum Pokemon w Snowpoint City. Nie rozumie, czemu jest typem robaczym, skoro wyglądem przypomina żółwia. Bardzo też nie lubi, gdy ktoś przypomina mu o okrutnej prawdzie. Aby tego uniknąć we wszystkich aspektach życia przerzucił się na styl typowy dla żółwi. Marzy o poznaniu prawdy na temat swojego gatunku.
Umiejętność: Sturdy - Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-27, 17:22, w całości zmieniany 20 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:16   

JOHTO C.D:

Heracross
Imię: Kaze

Poziom: 49,5
Typ:
Ewolucja: Heracross (Mega Stone) -> Mega Heracross
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Arm Thrust, Bullet Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Fury Attack, Aerial Ace, Chip Away, Counter, Brick Break, Take Down, Pin Missile, Close Combat, Feint
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Z Gwen szybko znalazł wspólny język. To prostolinijny pokemon, który nie lubi bawić się w jakieś finezje. Wali prosto z mostu co mu leży na wątrobie i tego samego oczekuje od innych. Podobnie zachowuje się w czasie potyczek. Wykonuje polecenia w stu procentach, nawet jeśli są dość zawiłe, ale jeśli ma możliwość używa dość prostych rozwiązań. Dość pojętny, ale w zatłoczonych miejscach staje się straszną niezdarą. Cóż, to w końcu krępy i toporny wojownik, a nie baletnica, która może lawirować w tłumie.
Umiejętności: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Ursaring
Imię: Puchatek

Poziom: 32,5
Typ:
Ewolucja: Teddiursa (30lvl) -> Ursaring
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Hammer Arm, Fling, Covet, Scratch, Baby-Doll Eyes, Lick, Fake Tears, Fury Swipes, Feint Attack, Sweet Scent, Play Nice, Slash,
EM: Metal Claw
TM: Toxic, Earthquake, Shadow Claw, Rock Slide
HM: Rock Smash, Cut, Strength
Charakter i historia: Pokemon młody i niedoświadczony. Jednak od samego początku miał zapał do walki. Ma silną wolę i często upiera się na swoim, ale jest też posłuszny swojej trenerce, ponieważ jest z nią bardzo zżyty od momentu kiedy zobaczył ją pierwszy raz. Po ewolucji zyskał na sile, co właściwie bardzo go cieszy. Teraz jego marzenia o zostaniu potężnym wojownikiem stają się coraz bardziej realne. No i pozostali nie traktują go już jak słodkiej, nieszkodliwej przytulanki!
Umiejętność: Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutralizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada.
Trzyma ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Magcargo
Imię: Caracol

Poziom: 44
Typ:
Ewolucja: Slugma (38lvl) -> Magcargo
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Shell Smash, Yawn, Smog, Ember, Rock Throw, Harden, Recover, Incinerate, Clear Smog, Ancient Power, Flame Brust, Rock Slide, Lava Plume, Amnesia
EM: Inferno
HM: Rock Smash
Charakter i historia: Ten uroczy ślimaczek to prawdziwy obrońca słabych i uciśnionych. Chociaż nie należy do najszybszych czy najsilniejszych, zawsze i wszędzie poratuje kogoś, kto pomocy wzywa i potrzebuje. Jego ulubionym zajęciem jest spanie. Ale nie jakieś niewinne drzemki. Slugma uwielbia spać... w ogniskach. Twierdzi, że tylko wtedy jest mu odpowiednio ciepło i dobrze się wysypia.
Umiejętność: Magma Armor - Pokemon nie może zostać zamrożony. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Corsola
Imię: Hana

Poziom: 7,5
Typ:
Ewolucja: Corsola
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle
EM: Confuse Ray
HM: Surf, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen z jaja które dziewczyna wygrała na pewnej loterii. Urocza, trzymająca się nieco na uboczu istotka. Nie przepada być w centrum uwagi i czuje się bardzo nieswojo kiedy wszyscy na nią patrzą. Bardzo pomocna, poratuje wszystkich, którzy o to poproszą. Chętnie opiekuje się innymi. Będzie chodzić i doglądać jak rasowa pielęgniarka. Uwielbia sztukę, a szczególnie tworzenie różnych obrazów. I to nie koniecznie za pomocą farb. Mała jest kreatywna i chętnie korzysta ze wszystkiego co jej się nawinie- liści, glonów, muszelek, piasku, kamyczków, patyczków, skrawków materiałów nie koniecznie będących niepotrzebnymi...
Umiejętność: Hustle - Na początku walki atak Pokemona zostaje zwiększony (x1.5), ale celność jego fizycznych ruchów spada o 20%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Octillery
Imię: Koda

Poziom: 27
Typ:
Ewolucja: Remoraid (25lvl) -> Octillery
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Octazooka, Gunk Shot, Rock Blast, Water Gun, Constrict, Lock-On, Psybeam, Aurora Beam, Bubble Beam, Focus Energy,
EM: Aurora Beam
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Generalnie jaki jest każdy widzi- niepozorna, malutka rybka. Mniej więcej taki też jest z charakteru- uległy i wycofany. Raczej nie w głowie mu bunty i karnie robi co mu się powie. Z tym, że on tak zawsze. Nawet kiedy nie trzeba i tak pozwala narzucać sobie zdanie innych. Jest też bardzo nieśmiały, co niezbyt ułatwia mu zawieranie nowych znajomości. Zna się jednak na czymś, co jednak pozwala mu nie pozostać takim ostatnim samotnikiem. To taka rybka-czyściciel, który pomaga doprowadzać pokemony do porządku. Poobgryza skórki, usunie jakieś pasożyty czy inne resztki, które poupychały się w jakichś trudno dostępnych miejscach. A wszystko z przyjemnością i korzyścią dla obu stron. Wstydzi się do tego przyznać, ale chciałby wystąpić kiedyś w pokazach.
Umiejętności: Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%)
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Mantine
Imię: Marina

Poziom: 59
Typ:
Ewolucja: Mantyke (lvl up + Remoraid w drużynie) -> Mantine
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Bubble, Super Sonic, Bubble Beam, Confuse Ray, Wing Attack, Headbutt, Water Pulse, Wide Guard, Take Down, Agility, Air Slash, Aqua Ring, Bounce, Hydro Pump, Psybeam, Bullet Seed, Signal Beam
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Uwielbia przygody, szczególnie jeśli dzieją się na morzu lub generalnie w pobliżu wody. Uwielbia wyzwania, a wszystko co nowe i nieznane wyzwala w niej tylko jeszcze większą wolę przeżywania przygód. Łatwo nawiązuje nowe znajomości. Jest nieco porywcza w działaniu i niezbyt zastanawia się nad konsekwencjami swoich poczynań. Aczkolwiek trzeba jej to przyznać- jak coś zbroi to bez szemrania przyjmuje narzuconą karę.
Umiejętności: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Skarmory
Imię: Alba

Poziom: 21
Typ:
Ewolucja: Skarmory
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Peck, Sand Attack, Swift,
EM: Brave Bird
HM: Cut, Fly
Charakter i historia: Alba jest typową przedstawicielką swojego gatunku. Zadziorna, czasami wredna (ale w pozytywnym sensie) uwielbiająca wyzwania i przygody. Czasami zachowuje się jak narwana nastolatka. Uwielbia szybkość, dlatego większość czasu spędza w powietrzu. Dąży do tego, aby być najszybszym pokemonem w drużynie swojej trenerki. I całkiem porządnie się do tego zabiera- swoją poprzeczkę stawia sobie dość wysoko, zmuszając do niesamowitego wysiłku. Czasami trzeba się porządnie postarać, aby przerwała na chwilę swój morderczy trening zanim zrobi sobie krzywdę. Alba nie lubi się poddawać i nawet jeśli sytuacja jest beznadziejna, będzie walczyć do końca. Lubi się drażnić z Talonflame'em Gwen, Tiago, w którym skrycie się podkochuje.
Umiejętności: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Kingdra
Imię: Miyu

Poziom 100
Typ:
Ewolucja: Horse (32lvl) -> Seadra (Wymiana+Dragon scale) -> Kingra
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bubble, Smokescreen, Leer, Water Gun, Focus Energy, Bubblebeam, Agility, Twister, Brine, Hydro Pump, Dragon Dance, Dragon Pulse,
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Seadra została wybrana przez Saa na zakończenie zimowej szkółki. Jednak nie była hodowany do samego początku tylko trener podrzucił pokeball razem z nią pod drzwi szkółki. Przez to jest dość nieufna w stosunku do innych ludzi. Mimo tego świetny z niej wojownik i bardzo lubi walczyć. Po ponownej Ewolucji nadal nie ufa ludziom. Baa jeszcze bardziej im nie ufa po swoich wydarzeniach. Jedynie toleruje swoją trenerkę.
Umiejętności: Swift Swim- Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Saa (KP Saa), Gwen Brown (KP Gwen)

Donphan
Imię: Słoniczka

Poziom: 29
Typ:
Ewolucja: Phanpy (25lvl) -> Donphan
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bulldoze, Fire Fang, Thunder Fang, Horn Attack Defense Curl, Growl, Odor Sleuth, Tackle, Flail, Take Down, Rollout, Natural Gift, Slam, Fury Attack, Rapid Spin, Knock Off, Magnitude
TM: Attract, Toxic
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jest bardzo przyjazna i chętnie zawiera nowe znajomości. Co dość ciekawe i niezwykłe, przejawia talent kulinarny, szczególnie jeśli idzie o ciastka. Jej popisowym ciachem jest szarlotka- jest po prostu nieziemska. Gwen nie może pojąć skąd u niej taki talent- nikt jej nie uczył gotowania, mała po prostu to umie. Słoniczka jest niespełnioną romantyczką, która czeka na swoją drugą połówkę. Choć wydaje się delikatna jak stworki, które raczej muchy nie skrzywdzą, cóż... w skrajnych sytuacjach potrafi pokazać swoją mroczniejszą naturę. Bo Słoniczka jest urodzoną przywódczynią, ale na co dzień się z tym nie wyrywa. Może dlatego, że to raczej dość kontrowersyjne, dyktatorskie przywództwo, kiedy mała jest dosłownie zaślepiona władzą i zwyczajnie bezlitosna? Tak, zdecydowanie lepiej z nią uważać i raczej nie przekazywać inicjatywy, bo może być źle...
Umiejętności: Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Tyrogue
Imię: Lee (zwany też Carmelo)

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Tyrogue (20lvl/+Iron/+Protein) -> Hitmontop/Hitmonchan/Hitmonlee
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Helping Hand, Fake Out, Foresight
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: To dopiero niezły gagatek, ADHD pierwsza klasa. Spotkany praktycznie od razu po ucieczce z Lumios jest z chłopakiem od zawsze. Nikt tak naprawdę nie wie czemu z nim poszedł ani czemu się dogadują. Po prostu jest i tyle. Żadnej filozofii. Podczas walk stosuje jedną taktykę "Z buta wjeżdżam" i kopie aż przeciwnik się podda. Trochę głupie bo jego zdecydowanym atutem jest defensywa bo potrafi przyjąć naprawdę wiele ciosów niczym prawdziwy berserker. Jego marzeniem jest zostać Hitmonlee, a pewnie skończy jako Hitmonchan. Po adopcji przybrał imię Lee, kojarzące się z porządaną przez niego formą ewolucyjną, choć reaguje także na stare- Carmelo.
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---
Historia trenerów: X, Gwen Brown (KP Gwen)

Tyrogue
Imię: Hit

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Tyrogue (20lvl/+Iron/+Protein) -> Hitmontop/Hitmonchan/Hitmonlee
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Helping Hand, Fake Out, Foresight
EM: Bullet Punch
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Pochodzi ze specjalnego konkursu. Ten pokemon to twardy zawodnik jest. Walki nie tylko lubi- one są dla niego istotą życia, bez których nawet nie wyobraża sobie dalszej egzystencji! Dlatego czego jak czego, ale zapałów do treningów czy potyczek odmówić mu nie można. Na szczęście sam z siebie nie zaczepia innych i nie prowokuje kłopotów. Ma swój osobisty "kodeks" i zasady, których się mocno trzyma.
Umiejętność: Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów rośnie o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-27, 17:23, w całości zmieniany 19 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:18   

HOENN:


Blaziken
Imię: Blaze

Poziom: 47,5
Typ:
Ewolucja: Torchic (16 lvl) -> Combusken (36 lvl) -> Blaziken (Mega Stone) -> Mega Blaziken
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Fire Punch, High Jump Kick, Scratch, Growl, Focus Energy, Ember, Double Kick, Peck, Sand Attack, Bulk Up, Quick Attack, Blaze Kick
HM: Cut, Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Blaze to wielki uparciuch i często wszczyna bójki. Jednak darzy szacunkiem swoją trenerkę i tylko jej daje się utemperować. Jak każdy "kogut" kocha walczyć i dosyć chętnie dzieli się swoja pasją z innymi wojownikami z drużyny. Poza tym lubi ciepłe i suche miejsca.
Umiejętność: Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Swampert
Imię: Elv

Poziom: 43,5
Typ:
Ewolucja: Mudkip (16lvl) -> Marshtomp (36lvl) -> Swampert (Mega Stone) -> Mega Swampert
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Hammer Arm, Tackle, Growl, Mud-Slap, Water Gun, Bide, Mud Shot, Foresight, Mud Bomb, Take Down
EM: Sludge, Ancient Power
MT: Water Pledge
HM: Surf, Strengrh, Waterfall, Rock Smash, Dive
Charakter i historia: Lekkoduch. Wszystko bierze na luzie. Wydaje się, że ma spowolnione reakcje, jednak gdy przyjdzie co do czego - podczas walk czy pokazów - potrafi skupić się i szybko reagować na komendy. Został przygarnięty przez Gwen. W swoim środkowym stadium był nieco leniwy. Jako Swampert stał się energicznym i chętnym do działania wojownikiem. Uwielbia spędzać czas w wodzie i bardzo chętnie wozi mniejsze stworki na swoim grzbiecie. W wodzie odzywa się w nim też nutka żartownisia- lubi używać swego ogona, aby raptownie tworzyć dość spore fale, albo po prostu do chlapania.
Umiejętność: Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Poochyena
Imię: Kiba

Poziom: 8
Typ:
Ewolucja: Poochyena (18lvl) -> Mightyena
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Howl, Sand Attack, Astonish
HM: Rock Smash
Charakter i historia: Samiec alfa watahy zamieszkującej Drogę 202. Po tym jak został Pokonany przez Senshi'ego w pojedynku, postanowił dołączyć do drużyny Richarda aby stać się silniejszym i w przyszłości potrafić lepiej zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Nie jest skory do ucieczki - kiedy postawi przed sobą jakiś cel będzie zawzięcie dążył do jego osiągnięcia - nawet jeżeli oznaczałoby to uszczerbek na zdrowiu. Z zewnątrz wydaje się być groźny i agresywny, jednak kiedy się go pozna pokazuje swoją łagodną i potulną stronę. Przed swoją osobę zawsze stawia rodzinę i przyjaciół. Gwen przygarnęła go po odejściu jego dotychczasowego trenera.
Umiejętność: Quick Feet - kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutralizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem; dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada)
Trzyma: ---
Historia trenerów: totoro, Gwen Brown (KP Gwen)

Mightyena
Imię: Loki

Poziom: 19,5
Typ:
Ewolucja: Poochyena (18lvl) -> Mightyena
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Snarl, Fire Fang, Thunder Fang, Ice Fang, Crunch, Thief, Tackle, Howl, Sand Attack, Bite, Odor Sleuth, Roar
EM: Poison Fang
HM: Rock Smash, Strength,
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Urocza, puchata kuleczka, która ze względu na swą puchatość bardziej przypomina małego niedźwiedzia niż szczeniaka. Zawsze czujne spojrzenie, postawione uszka i ogon "zakręcony w precelek"- to cały Loki. Jest mniejszy niż standardy przewidują, ma też odrobinę różowych plamek na prawej stronie noska. Straszliwy pieszczoch- lubi gdy go głaskać i generalnie kiedy w pobliżu jest jego opiekunka. Bardzo boi się zostawać sam- zawsze wtedy uderza w głośny płacz i lament, dopóki ktoś do niego nie przyjdzie. Kąsiciel- wszedł w ten wiek kiedy praktycznie cały czas coś "mamla" w mordce. Nie widzi też nic złego w gryzieniu rąk swojej trenerki. Oraz jej nogawek spodni... I butów... I za włosy lubi ciągać... Ale i tak jest bardzo kochany! Chętnie szczeka na wszystko co wyda mu się podejrzane lub zwyczajnie nowe i nieznane. Całkiem rozgarnięty, aczkolwiek na razie woli po prostu się bawić, jeść, spać i... rosnąć. No cóż, małe to to, płoche... Tymczasem w końcu udało mu się "urosnąć". No, powiedzmy. W dalszym ciągu jest mniejszy od typowych przedstawicieli swego gatunku. Cóż, za wiele, to się Loczek nie zmienił. Owszem wydoroślał i ogólnie zhardział- nie jest już ostatecznie strachliwym szczeniaczkiem. Lubi zaczepiać innych w kontekście wspólnej zabawy- szalone gonitwy i wszelkie "psie igraszki" to coś co wręcz kocha. Nie znosi poke-kotów. Trudno powiedzieć czemu, ale nie cierpi ich i zawsze musi jakiegoś pogonić. W dalszym ciągu chętnie wszystko gryzie. Ponadto niesamowity bałaganiarz i ogólnie taka trochę wesoła, niesforna fleja. Niemniej Loki i tak jest kochanym psiakiem, nawet pomimo swoich wad. Chętnie bierze udział w potyczkach. Choć nie zawsze wszystko mu wychodzi i tak się stara.
Umiejętność: Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutralizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Zigzagoon
Imię: Felek

Poziom: 7
Typ:
Ewolucja: Zigzagoon (20lvl) -> Linoone
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Growl
EM: Sleep Talk
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Bardzo terytorialny i zżyty ze swoją opiekunką. Jest pieruńsko o nią zazdrosny i gotowy jest się rzucić do oczu każdemu, kto próbuje w danym momencie odciągnąć go od Gwen. Szczególnie wieczorem. Bo trzeba wiedzieć, że Feluś nie przepuści żadnej, ale to żadnej okazji aby nie wleźć na posłanie swej trenerki i spać sobie wraz z nią. Biada temu, kto próbuje go wtedy ściągnąć. Zęby i pazury automatycznie idą w ruch. Bardziej swoim zachowaniem przypomina zaborczego psiaka niż szopa. Czasami, Feluś jest jednak całkiem w porządku i sprawia wrażenie dość sympatycznego stworzonka. Ma jedną, wielką słabość- jest niesamowicie wrażliwy na pasożyty. Głównie kleszcze. Wystarczy, że mu się taki wczepi jednym ząbkiem choćby na kilka minut, a na następny dzień Felek "umiera". Ale serio- nie ma śmiacia, tylko trzeba grzać do Centrum.
Umiejętności:Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutralizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Beautifly
Imię: Kjekk

Poziom: 26
Typ:
Ewolucja: Wurmple (7lvl) -> Silcoon (10lvl) -> Beautifly
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, String Shot, Poison Sting, Absorb, Gust
B: Twister
Charakter i historia: Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. To pokemon w pełni samodzielny. Taka Zosia-samosia. Nie lubi i nie uznaje żadnych prób pomocy przy różnorakich czynnościach, a już szczególnie kiedy nijak nie daje sobie z nimi rady. Wychodzi z założenia, ze jeśli chce coś osiągnąć musi to zrobić sam. W związku z tym nie można mu też odmówić iście oślego uporu. Poza tym jest dość posłuszny i grzeczny. Po ewolucji zaczął emanować swoją homoseksualną orientacją seksualną, próbując się przypodobać każdemu spotkanemu samcu - co w przypadku Perciego łączy się z wieczną adoracją. Kiedy trafił pod opiekę Gwen swoją adorację przerzucił na... chłopaka swej trenerki. Aczkolwiek wobec Gwen jest dość posłuszny.
Umiejętność: Rivalry - Jeśli Pokemon ma taką samą płeć jak przeciwnik, to siła bazowa jego ataków wzrasta o 25%. Jeśli przeciwną, to spada o 25%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Dustox
Imię: Jun

Poziom: 18
Typ:
Ewolucja: Wurmple (7vl) -> Cascoon (10lvl) -> Dustox
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, String Shot, Poison Sting, Harden, Confusion
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Jest mała i dość nieśmiałą istotką ze względu na swoją wielkość. Mimo szczerych chęci, zwyczajnie nie ma wystarczającej "siły przebicia" i najczęściej potulnie robi to co każą jej ci "więksi". Jednak jakby jej nie oceniać, sama w sobie jest dość cwana i inteligentna- jeśli tylko da jej się szansę, potrafi bardzo miło zaskoczyć. Po finalnej ewolucji "urosła" na tyle, że czasami pewniej dochodzi swoich praw.
Umiejętności: Shield Dust - Ataki ofensywne, którymi zostanie zaatakowany ten Pokemon, na pewno nie będą miały dodatkowych efektów.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Lombre
Imię: Pancho

Poziom: 17
Typ:
Ewolucja: Lotad (14lvl) -> Lombre (Water Stone) -> Ludicolo
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Astonish, Growl, Absorb, Bubble, Natural Gift, Fury Swipes
EM: Tickle
F:
HM: Surf, Waterfall, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Pancho jest bardzo płochliwy i nieśmiały, a szkoda, bo potrafi świetnie tańczyć i podziwianie go to prawdziwa uczta dla duszy. Oprócz tego uwielbia długie pływanie, zwłaszcza w świetle księżyca. Tak, Lombre jest również marzycielem i wielkim romantykiem, który czeka na swoją królewnę z bajki. Wobec ukochanej byłby lojalny oraz wierny aż po grób, ale jako, że na razie takowej nie ma, swoją miłość i oddanie przelewa na swą opiekunkę Gwen.
Umiejętność: Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Nuzleaf
Imię: Pamir

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Seedot (14lvl) -> Nuzleaf (Leaf Stone) -> Shiftry
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Razor Leaf, Pound, Bide, Harden, Growth, Torment, Fake Out
EM: Grassy Terrain
F: Solar Beam
TM: Shadow Ball
HM: Rock Smash, cut, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Ten poczciwy mały żołądź jest... wyjątkowo wojowniczym małym żołędziem. Uwielbia walki w każdej możliwej postaci. Zwłaszcza te toczone w wielkiej balii kiślu. Ale to może przez jego ogólną miłość do szamania kiślu. Generalnie walczyć lubi i umie, więc chętnie bierze udział w treningach, by być jeszcze potężniejszym. Marzy o tym, by wziąć udział w jakichś wyjątkowo prestiżowych zawodach...
Umiejętność: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Swellow
Imię: Balerion

Poziom: 30,5
Typ:
Ewolucja: Taillow (22lvl) -> Swellow
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Air Slash, Pluck, Peck, Growl, Focus Energy, Quick Attack, Wing Attack, Double Team
EM: Steel Wing
HM: Fly
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. To urodzony lotnik- każdą chwilę spędzałby w powietrzu. Z jakiegoś powodu woli być traktowany jak gad. Cóż, ubzdurał sobie, że jest smokiem. Tak, takim ziejącym ogniem i w ogóle, tyle, że jeszcze małym. Swoją drogą bardzo nie lubi, kiedy ktoś szczególnie zwraca uwagę na jego wielkość lub wyśmiewa się z jego "smokowatości".
Umiejętność: Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Pelipper
Imię: Tau

Poziom: 27,5
Typ:
Ewolucja: Wingull (25lvl) -> Pelipper
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Protect, Hurricane, Hydro Pump, Tailwind, Soak, Growl, Water Gun, Water Sport, Supersonic, Wing Attack, Mist, Water Pulse, Quick Attack, Air Cutter, Payback, Brine,
EM: Twister
HM: Fly, Surf,
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Ahoj przygodo! Ta sympatyczna mewa to prawdziwy poszukiwacz przygód i wielki podróżnik. Tau nie lubi zbyt długo tkwić w jednym miejscu. to wolny duch, który po prosu potrzebuje konkretnej wyprawy raz na jakiś czas. Znakomity lotnik i... nurek. Nieprawdopodobne? A jednak. Żodyn się nie spodziewał, że ta konkretna mewa w wodzie jest równie sprawna co w powietrzu. Tylko na ziemi czuje się wyjątkowo nieswój...
Umiejętność: Rain Dish - Kiedy podczas walki pada deszcz, HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gardevoir
Imię: Hel

Poziom: 37,5
Typ:
Ewolucja: Ralts (20lvl) -> Kirlia (30lvl) -> Gardevoir (Mega Stone) -> Mega Gardevoir
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Growl, Confusion, Double Team, Teleport, Lucky Chant, Magical Leaf, Heal Pulse, Healing Wish, Misty Terrain, Moonblast, Stored Power
TM: Thunder Wave
Charakter i historia: Samiczka dba o swoich przyjaciół tak, jak by to były jej własne dzieci. Sprawdza czy wzięli ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy do wyprawy. Podczas podróży pilnuje aby nikt nie chodził głodny. Bardzo się martwi, kiedy kogoś straci z oczu, ponieważ chcesz mieć pewność, że ze wszystkimi jest ok. Inne pokemony to doceniają, dlatego też często o nią dbają. Na wolności bez problemu znalazłaby sobie przychylne stadko. Dość sprawnie przeszła kolejne ewolucje, po których właściwie stała się nieco dojrzalsza w ogólnym zachowaniu.
Umiejętność: Synchronize - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam. Jednak, jeśli przeciwnik jest typu ognistego lub posiada umiejętność Water Veil - nie może zostać podpalony. Trujące, stalowe i odporne na truciznę Pokemony nie mogą zostać zatrute. Przeciwnik z umiejętnością Limber - nie może zostać sparaliżowany. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, istnieje 50% szans, że napotkane Pokemony będą miały tę samą co on naturę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Masquerain
Imię: Chi

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Surskit (22lvl) -> Masquerain
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Quiver Dance, Whirlwind, Bug Buzz, Ominous Wind, Bubble, Quick Attack, Sweet Scent, Water Sport, Bubble Beam, Agility, Gust, Scary Face, Air Cutter
EM: Aqua Jet
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Sympatyczny i przyjacielsko nastawiony robaczek. Ma fioła na punkcie łyżwiarstwa. Choć jej gatunek słynie z ciągłego ślizgania się, ona jest w tej kwestii wybitna. Stosunkowo szybka i zwinna, ale niestety nie posiada odpowiednio dużej "siły przebicia". Generalnie woli bardziej finezyjne sposoby spędzania wolnego czasu. Marzy o przejściu ewolucji, by móc też zachwycać w powietrzu.
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Breloom
Imię: Hikari

Poziom: 58,5
Typ:
Ewolucja: Shroomish (23lvl) -> Breloom
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Mega Drain, Headbutt, Mach Punch, Counter, Force Palm, Sky Uppercut, Mind Reader, Seed Bomb, Dynamic Punch
F: Charm
TM: Flash, Bulk Up, Toxic, Hyper Beam, Protect, Sludge Bomb, Energy Ball, Rock Slide,
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Breloom był jednym z pokemonów, które wyhodowano na potrzeby Wielkanocnego Turnieju Pokemon. Jest typem wiercipięty- musi być w ciągłym ruchu, co czasami bywa nieco problematyczne, ale generalnie jest posłuszny względem swojej trenerki. Poza tym jest bardzo honorowy- nigdy nie zaatakuje bez powodu stworka słabszego od siebie. Niezwykle mocno przykłada się do wykonywanych czynności, dbając by były jak najdokładniejsze.
Umiejętności: Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma: Shell Bell - za każdym razem, gdy pokemon otrzymuje obrażenia, leczy 1/8HP od otrzymanych obrażeń.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Ninjask
Imię: Phantom

Poziom: 59
Typ:
Ewolucja: Nincada (20lvl) ->Ninjask
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bug Bite, Scratch, Harden, Absorb, Leech Life, Sand Attack, Fury Swipes, Mind Reader, Double Team, Fury Cutter, Screech, Swords Dance, Slash, Agility, Baton Pass, X-Scissor,
EM: Bug Buzz
B: Mimic
TM: Aerial Ace, Secret Power, Thief, Sleep Talk, Protect, Attract
HM: Cut
Charakter i historia: Jako Nincada był pokemonem co najmniej specyficznym. Po ewolucji doznał swoistego "rozdwojenia jaźni". I tak to co czyniło go dziwnym i na wskroś upiornym przekształciło się w Shedinję, a on przeistoczył się w walecznego Ninjaska. Co ciekawe, nie specjalnie dogaduje się ze swoim nowym "bratem". Prawdę mówiąc szczerze się nie lubią i najczęściej jeden drugiemu schodzi z drogi. Phantom bardzo lubi toczyć pojedynki i nie przepuści żadnej okazji, żeby wziąć udział w walce. Pod tym względem to prawdziwy mistrz- jego ruchy są jak poezja i nawet regularne mordobicie w jego wydaniu wygląda jak sztuka teatralna. Pod wpływem specjalnego proszku, przybrał alternatywne, błyszczące ubarwienie.
Umiejętności: Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shedinja
Imię: Spirit

Poziom: 70
Typ:
Ewolucja: Nincada (20lvl+ pusty pokeball) -> - Shedinja
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Harden, Leech Life, Absorb, Sand Attack, Fury Swipes, Mind Reader, Spite, Confuse Ray, Shadow Sneak, Grudge, Phantom Force, Heal Block, Shadow Ball,
EM: Bug Buzz
B: Night Slash
HM: Cut
Charakter i historia: Spirit to kwintesencja tego co było dziwne w jego poprzedniej formie. To pokemon chłodny, tajemniczy i zamknięty w sobie. Nie lubi towarzystwa innych pokemonów i jeśli jakiś tylko mu się naprzykrza, zaraz go przepędza. Polubił Gwen, ale czasami odnosi się wrażenie, że to on chce rządzić nad nią. Szczerze nie lubi swego "brata" Phantoma, co jest dosyć dziwne, bo obaj wcześniej stanowili jedność. Shedinja najchętniej spędza czas na długich medytacjach w jakimś zacisznym kątku.
Umiejętności: Wonder Guard - Na Pokemona działają jedynie ataki, które są na niego superefektywne, efekty pogody lub zmiany statystyk.
Trzyma: Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Exploud
Imię: Laute

Poziom: 44
Typ:
Ewolucja: Whismur (20lvl) -> Loudred (40lvl) -> Exploud
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Boombrust, Ice Fang, Fire Fang, Thunder Fang, Pound, Uproar, Astonish, Howl, Bite, Echoed Voice, Supersonic, Stomp, Screech, Crunch
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Bardzo nieśmiałe stworzonko, które boi się niemal wszystkiego- ze swym cieniem na czele. Szczególnie mocno obawia się jednak występów przed innymi. Nie lubi być oceniany, a przez swą niską samoocenę, wydaje mu się że jest skończonym beztalenciem. A tak na prawdę ma talent- muzyczny. Kiedy nikogo nie ma w pobliżu (lub też myśli, że tak właśnie jest) śpiewa sobie lub tworzy własne melodyjki. I jedno i drugie bardzo miłe dla ucha... Po finalnej ewolucji już nie jest już tak strachliwy, jak w postaci Whismura. Ot, zrobił się z niego taki dobrotliwy olbrzym.
Umiejętności: Soundproof - Pokemon jest odporny na ataki dźwiękowe. Dodatkowo, jeśli Pokemon zostanie zmieniony za pomocą Baton Pass, działanie Perish Song zadziała.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Nosepass
Imię: ---

Poziom: 20
Typ:
Ewolucja: Nosepass (Gigatesla) -> Probopass
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Harden, Block, Rock Throw, Thunder Wave, Rest, Spark
EM: Magnitude
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany.
Umiejętności: Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Skitty
Imię: Katty

Poziom: 7
Typ:
Ewolucja: Skitty (Moon Stone)-> Delcatty
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Growl, Tail Whip, Tackle
EM: Fake Out
Charakter i historia: Ta mała Skitty to żywa przytulanka. W sumie jedyne czego wymaga od właściciela to dużo, dużo pieszczot. Ogólnie jak na małego kociaka przystało jest do bólu milutka i urocza. Chętnie bawi się z innymi pokemonami, ale ponad wszystko ceni sobie towarzystwo Gwen. Mała nie zawsze jest jednak taka słodziutka- odpowiednio "zmotywowana" potraf pokazać pazur. Wystarczy do tego na przykład odrobina wody na jej futerku- Skitty bardzo nie lubi się moczyć.
Umiejętność: Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Sableye
Imię: Sly

Poziom: 70
Typ:
Ewolucja: Sableye (Mega Stone) -> Mega Sableye
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Mean Look, Zen Headbutt, Leer, Scratch, Foresight, Night Shade, Astonish, Fury Swipes, Fake Out, Detect, Shadow Sneak, Knock Off, Feint Attack, Punishment, Power Gem, Confuse Ray, Foul Play, Zen Headbutt, Shadow Ball
TM: Flash, Rock Smash, Dig, Poison Jab, Rock Tomb, Embargo, Aerial Ace, Shadow Claw, Protect, Taunt
B: Ominous Wind
HM: Cut
Charakter i historia: Wesoły złośnik, którego jest wszędzie pełno. Uwielbia płatać psikusy innym trenerom lub pokemonom i zazwyczaj wychodzi z tego cało. Inną cechą tego malucha jest fakt, że jest doskonałym złodziejem, który zwinie wszystko tak, że ofiara rabunku nawet tego nie zauważy.
Umiejętności: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%
Trzyma: Bright Powder - zwiększa zdolność do uniku o 10%
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Aron
Imię: ---

Poziom: 12
Typ:
Ewolucja: Aron (16lvl) ->Lairon (36lvl) -> Aggron (Mega Stone) <-> Mega Aggron
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Harden, Mud-Slap, Headbutt, Metal Claw
EM: Stealth Rock
HM: Rock Smash, Cut, Strength
Charakter i historia: Był nagrodą za zdobycie II miejsca w Pokazach Pokemonów Stalowych i Lodowych. Aron to wesoły i rozbrykany malec, który swym optymizmem próbuje zarazić cały świat. Dla niego coś takiego jak "smutek" to jakaś czysta abstrakcja, bowiem wszędzie, nawet w czasie najgorszego przypału, potrafi dostrzec jakieś pozytywy. Straszliwie nieśmiały względem płci pięknej- stara się zachowywać możliwie normalnie i naturalnie, ale wychodzi jak zwykle. Marzy o przejściu ewolucji, by nikt mu już nie dokuczał z powodu mikrego wzrostu- niby sam w sobie nie czuje się źle w swojej skórze, ale ileż można słuchać tych podśmiechujek, nie?
Umiejętność: Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Yukine), Gwen Brown (KP Gwen)

Meditite
Imię: Gamma

Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Meditite (37lvl) -> Medicham (Mega Stone) -> Mega Medicham
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bide, Meditate, Confusion, Detect, Endure, Feint, Force Palm,
HM: Rock smash, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. W skrócie można ją opisać dwoma słowami- seksualna, niebezpieczna. Choć młodziutka (ale pełnoletnia) to prawdziwy z niej perwersyjny diabeł, z łebkiem wypełnionym najrozmaitszymi fetyszami. Dla niej praktycznie nie istnieje coś takiego jak intymność. Właściwie w głowie poza walkami myśli tylko o tym by przespać się z jak największą liczbą samców. Bezwzględna w działaniu, posunie się do wszystkiego by osiągnąć swój cel- z gwałtem i morderstwem na czele. Od dzieciństwa marzy by zostać władczynią swojego własnego haremu napalonych samców...
Umiejętność: Pure Power - Pokemon z tą umiejętnością ma podwojoną statystykę ataku.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Manectric
Imię: Igamaru

Poziom: 29,5
Typ:
Ewolucja: Electrike (26lvl) -> Manectric (Mega Stone) -> Mega Manectric
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Electric Terrain, Fire Fang Tackle, Thunder Wave, Leer, Howl, Quick Attack, Spark, Odor Sleuth
HM: Strength
Charakter i historia: Gwen złapała go w czasie pobytu w Safari Zone. Igamaru to niesamowicie strachliwy i nieśmiały psiak. Przez to różnie u niego z nawiązywaniem znajomości. Przez swoje wrodzone tchórzostwo raczej kiepski z niego kandydat na stróża, a i do potyczek nie pała jakąś szczególną sympatią. Jednak kiedy już kogoś pozna, staje się przyjacielem do grobowej deski. Jest wobec takiego osobnika bardzo wierny i prawie na pewno będzie mu towarzyszyć w różnych czynnościach. Robi się taką papużką nierozłączką i nijak nie daje się odstąpić choćby na krok. Electrike jest jeszcze dość młody i jak każdy psiak w jego wieku uwielbia spędzać czas na zabawie. Szczególnie upodobał sobie aportowanie. Bardzo lubi wygrzewać się na słońcu. Po ewolucji zyskał na śmiałości i odwadze. Tak troszeczkę.
Umiejętności: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Plusle
Imię: Alfa

Poziom: 3
Typ:
Ewolucja: Plusle
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Nuzzle, Play Nice, Growl, Thunder Wave, Quick Attack
EM: Discharge
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Mała wiercipięta, której wszędzie pełno. Straszliwie ciekawska, wściubi swój nosek (i cała resztę ciała też) wszędzie, gdzie tylko wyczuje jakąś sensację. Co najzabawniejsze w tym wszystkim nie jest jakąś plotkarą czy paplą- wręcz przeciwnie, wszelkie ploteczki zachowuje dla własnej wiedzy i bardzo ciężko coś od niej wyciągnąć. Nie, bo nie i nie. Niepoprawna romantyczka, która czeka na swego wyśnionego Minuma, z którym mogłaby założyć rodzinę i który byłby ojcem jej dzieci...
Umiejętności: Lightning Rod - Użytkownik ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, lecz nie odnoszą one żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom. Kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu elektrycznego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Volbeat
Imię: ---

Poziom: 11
Typ:
Ewolucja: Volbeat
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Flash, Tackle, Double Team, Confuse Ray
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany. Rzezimieszek, urwipołeć, łotr i nicpoń. Cztery rzeczowniki oddające pełny charakter robaczka, którego życiowym motywem jest psocenie i żartowanie. Nie wie kiedy powiedzieć stop i często przekracza cudzą granicę komfortu, z czego sobie nic nie robi. Oprócz figli i harców, Volbeat wielbi powietrzne akrobacje i wzbudzanie podziwu wśród swojej trenerki. Oczywiście, drugą rzeczą jaką Volbeat uwielbia to Illumise. Nie spuści oka z żadnej trzmielki i nie ominie go okazja do poznania takiej samiczki bliżej... ach ten Kasanova.
Umiejętności: Prankster - Priorytet ataków niezadających obrażeń zostaje podwyższony o 1. Jeśli Pokemon (dot. zarówno użytkownika jak i rywala) ma typ mroczny, nie działają na niego ataki z priorytetem zwiększonym przez Prankster.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Illumise
Imię: Dzeta

Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Illumise
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Play Nice, Tackle
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Illumise to wspaniała tancerka. Uwielbia kręcić ponętnie dupcią w rytm muzyki. Czy jest w tym dobra? No, zdania są dość podzielone. Ona uważa się za istne, taneczne bóstwo. Z kolei jej współtowarzysze z parkietu tylko co raz muszą się uchylać by nie zarobić od niej sierpowego lub ujść z całymi nogami przed jej stopami. Mała jednak nie przejmuje się taki pierdołami i robi to co sprawia jej radość- po prostu.
Umiejętności: Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gulpin
Imię: Twilight

Poziom: 3
Typ:
Ewolucja: Gulpin (26lvl) -> Swalot
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Pound
EM: Acid Armor
TM: Sludge Wave
HM: Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Twilight, dla przyjaciół Twalot, to prawdziwa miłośniczka książek. Wielbi je całym swoim serduszkiem, a każdą pozycję chłonie niczym gąbka. Czyta... właściwie nieustająco i wciąż, kiedy tylko ma ku temu okazję. Zdążyła zgromadzić już całkiem sporą biblioteczkę, którą ciągle rozwija o kolejne pozycje. Strasznie drażliwa na punkcie niszczenia książek. Drżyjcie zaginacze kartek, czy niszczyciele grzbietów- Twalot solidnie się zemści za taką profanację!
Umiejętność: Sticky Hold - Zapobiega utracie przedmiotu, który Pokemon trzyma. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, dzikie Pokemony będą częściej brały przy łowieniu na wędkę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Carvanha
Imię: Omega

Poziom: 14
Typ:
Ewolucja: Carvanha (30lvl) -> Sharpedo (Mega Stone) -> Mega Sharpedo
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Bite, Rage, Focus Energy
EM: Swift
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Jak najprościej opisać charakter Carvanhy? Wredna do szpiku kości, ale jednocześnie niesamowicie zaradna i samodzielna samica z jajami. Swój złośliwy charakterek i zamiłowanie do dokuczania innym na wszelkie możliwe sposoby "zawdzięcza" traumatycznemu dzieciństwu. Wiecznie ktoś ją oszukiwał albo wykorzystywał, więc szybko przestała ufać wszystkim wokół. Jednocześnie nauczyła się też radzić sobie z problemami bez pomocy osób trzecich. Jest uparta i kiedy coś postanowi, nie ma odwrotu. Nigdy nie okazuje słabości, bowiem uważa, że takie sierotowate istoty najłatwiej można wykiwać. Nie kwapi się również do pomagania innym, bo ma uraz, iż do niej nikt nie wyciągnął pomocnej ręki, gdy tego potrzebowała. A jak znalazła się w drużynie Gwendali? Dziewczyna schwytała ją na wędkę, a następnie z pomocą swojej niezastąpionej Dragonair zapędziła do balla.
Umiejętność: Rough Skin - Kiedy Pokemon zostaje zaatakowany fizycznym atakiem, HP przeciwnika spada o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-27, 17:33, w całości zmieniany 25 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:18   

HOENN C.D:

Wailord
Imię: Guido

Poziom: 43,5
Typ:
Ewolucja: Wailmer (40lvl) -> Wailord
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Splash, Growl, Water Gun, Rollout, Whirpool, Astonish, Water Pulse, Mist, Rest, Brine, Water Spout, Amnesia
EM: Sleep Talk
HM: Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Choć do maluchów nie należy i wydaje się dość powolny, Guido potrafi być całkiem szybki. Upodobał sobie wyścigi i kiedy tylko ma okazję, chętnie spędza czas na takim rodzaju aktywności. Stara się nie słuchać co inni mówią o jego gatunku. Ma fioła na punkcie różnych sztuczek i marzy mu się taki cyrkowy pokaz ze skakaniem przez obręcze i w ogóle. Żeby było weselej, zamierza kontynuować swój tryb życia nawet po ewolucji. Cóż, jak sobie zamierzył, tak też uczynił, tym samym stając się chyba najbardziej "hasającym" wielorybkiem na świecie.
Umiejętności: Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Camerupt
Imię: Roko

Poziom: 43,5
Typ:
Ewolucja: Numel (33lvl) -> Camerupt
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Fissure, Eruption, Growl, Tackle, Ember, Magnitude, Focus Energy, Flame Brust, Amnesia, Lava Plume, Earth Power, Curse, Take Down, Rock Slide,
EM: Endure
HM: Strenght, Rock Smash
Charakter i historia: Chodzący taran. Tak w skrócie można go opisać. Nie ma takiej przeszkody, której nie próbowałby sforsować. A jako, że nie lubi się poddawać, praktycznie nie daje się odciągnąć- nawet jeśli wyraźnie nie daje sobie z czymś rady.
Umiejętność: Magma Armor - Pokemon nie może zostać zamrożony. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Torkoal
Imię: Yuri

Poziom: 22,5
Typ:
Ewolucja: Torkoal
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Inferno, Heat Wave, Protect, Flail, Shell Smash, Smog, Ember, Withdraw, Curse, Fire Spin
EM: Eruption
Charakter i historia: Torkoal niestety nie ma zbyt ciekawej historii życia. Została schwytana przy gorących źródłach w pobliżu wulkanu, a następnie przetransportowana do miasta, gdzie odbywały się Pokazy Pokemonów Ognistych i Elektrycznych i oddano ją w ręce zwyciężczyni, czyli Gwen Brown. Z charakteru jest przyjaznym żółwiem skorym do pomocy wszystkim potrzebującym. Nie lubi dzieci, gdyż uważa ja ze nieznośnie głośne, a sama uwielbia ciszę i spokój. Jej ulubioną przekąską jest sałata, zwłaszcza pekińska i czerwona.
Umiejętność: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Grumpig
Imię: Helm

Poziom: 33
Typ:
Ewolucja: Spoink (32lvl) -> Grumpig
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Teeter Dance, Belch, Splash, Psywave, Odor Sleuth, Psybeam, Psych Up, Confuse Ray, Magic Coat, Zen Headbutt, Power Gem, Rest,
EM: Mirror Coat
Charakter i historia: Spoinki słyną ze swoich skoków. A widział ktoś nie skaczącego Spoinka? Nie? Gwen ma takiego na co dzień. Ten maluch ma po prostu lęk wysokości i nie tyle nie umie skakać co boi się to robić. Poza tym jest dość przyjaznym i potulnym stworzeniem. Bardzo polubił Emboar'a Gwen i chętnie się przy nim kręci. Chciałby przejść ewolucję- uważa, że mając nogi zamiast sprężynki jakoś okiełzna swój lęk wysokości. Chociaż ciut...
Umiejętność: Thick Fat - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Flygon
Imię: Vigo

Poziom: 87
Typ:
Ewolucja: Trapinch (35lvl) -> Vibrava (45lvl) -> Flygon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: SonicBoom, Sand Attack, Faint Attack, Sand Tomb, Mud- Slap, Bide, Bulldoze, Rock Slide, Supersonic, Screech, Dragon Breath, Earth Power, Sandstorm, Dragon Tail, Hyper Beam, Dragon Claw, Earthquake, Uproar, Dragon Rush
TM: Rock Tomb, Stone Edge, Rock Smash, Dig, Flamethrower, Hone Claws, Roost, Steel Wing, Power-Up Punch
MT: Thunder Punch, Tailwind, Outrage, Dragon Pulse
B: Ominous Wind, Draco Meteor
HM: Fly, Strenght
Charakter i historia: Vigo jest przyjaznym pokemonem. Nie toczy bojów z innymi stworkami o jakieś pierdoły, a czasem nawet jest skłonny coś odpuścić dla świętego spokoju. W potyczkach zawsze daje z siebie 120%. Nie chce zawieść swej opiekunki, nawet jeśli dziewczyna nigdy nie robiła mu wyrzutów z gorszych walk- po prostu uważa, że skoro można robić coś "dobrze", to równie dobrze można też "zajebiście". Jest wierny i honorowy- nigdy nie porzuci "swojaków" w potrzebie, ale i nie będzie agresywny bez potrzeby. Z poprzednich ewolucji zostało mu zamiłowanie do wszelkich słodkości.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma:Shell Bell - za każdym razem, gdy pokemon otrzymuje obrażenia, leczy 1/8HP od otrzymanych obrażeń.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Altaria
Imię: Yum

Poziom: 46,5
Typ:
Ewolucja: Swablu (35 lvl) -> Altaria (Mega Stone) -> Mega Altaria
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Sky Attack, Pluck, Steel Wing, Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack, Safeguard, Mist, Round, Natural Gift, Take Down, Refresh, Mirror Move, Dragon Dance, Dragon Breath
HM: Fly
Charakter i historia: Jeden z czterech Pokemonów, jakie Gwen otrzymała w ramach masowego wykluwania jajek. Kocha zabawę i to na tyle mocno, że zazwyczaj większość istot z nią współżyjących nie bierze jej zdania na poważnie. Wyjątkiem jest, oczywiście, Gwen, która stara się opiekować Pokemonem tak bardzo, jak to tylko możliwe. Jako mała Swablu była niesamowitym "słodyszkiem"- wcinała każde ilości słodkości, co sprawiało, że miała kiepską kondycję. Po ewolucji całkowicie zarzuciła tę tuczącą dietę, na rzecz o wiele smaczniejszych i zdrowszych jagód i innych owoców. Bardzo chętnie współpracuje z innymi pokemonami z drużyny, które już zdążyły się przyzwyczaić do jej pociesznego stylu życia.
Umiejętności: Cloud Nine - Zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Zangoose
Imię: Hatari

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Zangoose
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Leer
EM: Razor Wind
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Jest podręcznikowym przykładem przedstawiciela swojego gatunku. Waleczna, odważna, zajadła i jednym słowem groźna. Sprowokowana prędzej zabije lub sama zginie niż się podda. Szczególnie nie znosi poke-węży. Jedynymi wyjątkami są wężowate należące do Gwen- tylko im nie rzuca się od razu do gardła. W przypadku innych, zaraz pędzi leci porozrywać na strzępy. Cóż, z instynktem zabójcy się nie dyskutuje. Ale trzeba przyznać- Hatari ma smykałkę do walk. Chociaż narwana i nieobliczalna w działaniu, jest piekielnie skuteczna. Aczkolwiek czasami mogłaby bardziej słuchać poleceń, a mniej działać po swojemu...
Umiejętności: Toxic Boost - Kiedy Pokemon zostaje zatruty, jego statystyka ataku zostaje podwyższona o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Seviper
Imię: Efrim

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Seviper
Zadowolenie: 0/100
Ataki :Wrap, Swagger, Bite, Lick
EM: Switcheroo,
HM: Strength
Historia i Charakter : Dość posłuszny, jednak bardzo spontaniczny i energiczny pokemon. To, co najbardziej chciałby robić, to zdecydowanie walczyć u boku swojego trenera. Momentami jednak miewa momenty totalnego lenistwa, gdy nic mu się nie chce.
Umiejętność:Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma:Black sludge - Jeśli pokemon ma typ, bądź pod typ trujący przedmiot przywraca mu co turę 1/16 maksymalnego HP, a jeśli nie odbiera co turę 1/16 max HP.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Lunatone
Imię: Luna

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Lunatone
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Power Gem, Psyshock, Moonblast, Tackle, Harden, Confusion, Rock Throw, Hypnosis
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Choć z natury to pokemon bezpłciowy, uważa się za samicę. Luna to dość dostojny pokemon, niejako z arystokratyczną manierą. Umie się zachować w każdych warunkach i sytuacjach. Kocha noc, może spędzać całe godziny na spacerach w świetle księżyca i gwiazd. Jest jej przykro, że inni nie doceniają dobrodziejstw i ukrytego piękna tej pory doby. Z zasady nie toczy pojedynków, chyba że się ją o to poprosi. Tak samo pokazy. Zasadniczo ani jedno, ani drugie nie kręcą jej jakoś szczególnie mocno.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Solrock
Imię: Celestia

Poziom: 12
Typ:
Ewolucja: Solrock
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Flare Blitz, Tackle, Harden, Confusion, Rock Throw
Charakter i historia: Gwen odkupiła go od jego dotychczasowego opiekuna. Ten kawałek skały w kształcie słońca jest niezwykle inteligentny i cwany. A raczej "inteligentna" i "cwana", bo woli być traktowana jak samica. Taki trochę kawał manipulatorki, co to dosłownie chwila moment i już okręca wszystkich wokół palca. Lubi postawić na swoim i nie za dobrze znosi wszelkie porażki. Uwielbia grać w szachy. Inna sprawa, że Gwen czy większość jej podopiecznych nie ma o nich bladego pojęcia, ale Solrock zawsze znajdzie sobie jakiegoś kompana do ukochanej gry. Uwielbia spędzać czas w świetle dnia.
Umiejętność:Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Whiscash
Imię: Banagi

Poziom: 37
Typ:
Ewolucja: Barboach (30lvl) -> Whiscash
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tickle, Zen Headbutt, Mud-Slap, Mud Sport, Water Sport, Mud Bomb, Amnesia, Water Pulse, Magnitude
EM: Spark
HM: Surf, Strength, Dive, Waterfall, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Bardzo wrażliwy i uczuciowy. Strasznie nie lubi kiedy ktoś wyśmiewa się z niego. Pod wpływem takich drwin zamyka się w sobie i łapie swego rodzaju depresję. Wtedy jedynym remedium na taki stan rzeczy jest porcja czekolady.
Umiejętności: Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Crawdaunt
Imię: Kei

Poziom: 32
Typ:
Ewolucja: Corphish (30lvl) -> Crawdaunt
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Swift, Bubble, Harden, Vice Grip, Leer, Bubble Beam, Protect, Double Hit, Knock Off, Night Slash,
EM: Dragon Dance
HM: Cut, Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Delikatny pacyfista. Stosunkowo łatwo go urazić. Bardzo nie lubi rozwiązań siłowych, właściwie to brzydzi się walką. Ale jeśli chodzi o jakieś aktywności nie-siłowe, to on jak najbardziej, jest bardzo chętny. Opiekuńczy względem wszystkich małych i nieporadnych pokemonów. Chętnie zajmuje się też jajami. Jest przy tym niezwykle troskliwy i kreatywny- umie wymyślać swym "podopiecznym" różne zabawy, tak aby miały jakieś zajęcie. Poza tym całkiem nieźle pływa.
Umiejętności: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Baltoy
Imię: Largo

Poziom: 15,5
Typ:
Ewolucja: Baltoy (36lvl) -> Claydol
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Harden, Confusion, Rapid spin, Mud-Slap, Heal Block, Rock Tomb
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Pokemon... garncarz. Tak. Niemożliwe? A jednak. Baltoy upodobał sobie lepienie garnków z gliny. I trzeba przyznać, jest w tym całkiem niezły. Uwielbia celebrować proces tworzenia i potrafi spędzać całe godziny na wymyślaniu coraz to fikuśniejszych zdobień na swych dziełach. A charakteru niby pacyfista, ale jak przyjdzie co do czego, da się go wystawić do potyczki. Nie jest tym może szczególnie zachwycony, ale po prostu robi swoje. Uwielbia spędzać czas z innymi pokemonami ziemnymi z drużyny Gwen.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Castform
Imię: Conchita

Poziom: 4
Typ:
Ewolucja: Castform (pogoda w czasie pojedynku) -> Sunny/Rainy/Snowy Form
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle
EM: Future Sight
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. No cóż, ten samczyk nie do końca jest samczykiem. Wierzy całym serduszkiem w ideologię gender, równość (a nawet brak płci) i w ogóle tego typu bzdety. A że jeszcze natura obdarzyła go jędrnym i pokaźnym biustem (którym lubi czasem wywijać tuż przed oczami innych), momentami ciort wie jak go traktować. Pozostając przy jego cycach- uwielbia się nimi chwalić i jechać po mniej obdarzonych przez naturę niewiastach. Raz odwala histerie i fochy jak panienka na wydaniu. Innym razem marudzi, że nikt nie traktuje go odpowiednio... hm... męsko. Najogólniej można go opisać jak takiego stereotypowego geja- och, ach, nosiłbym rurki i trampeczki, ale nie mam nóg, a w ogóle to świat jest niesprawiedliwy, wszystko jest niesprawiedliwe i wszyscy są zacofani i się nie znają i FOCH! Uważa że jego ideologia jest tą jedyną słuszną i zrobi WSZYSTKO by naprostwać cały świat na odpowiednią ścieżkę. Nawet ładując się komuś do łóżka i prawiąc wykłady o tym jak powinno się rozmnażać. Aby chcieć z nim cokolwiek zdziałać, trzeba popaść na odpowiedni nastrój (oraz odpowiednie Zen, pływy czy choroba jedna wie co tam jeszcze sobie nawymyśla). Raz będzie się rwał do potyczek, innym razem zacznie się drzeć jakie to niesprawiedliwe, a to że jest pacyfista, a to że jest masochistą... Ciężki pacjent. Prawdę mówiąc robi za wieczne popychadło i nikt go specjalnie nie lubi. Nawet Gwen pomimo całej swej życzliwości i cierpliwości dla tego indywiduum, momentami ma ochotę go udusić gołymi rękoma. Conchita marzy o tym, by zapuścić bujną brodę. Niestety na razie liczko ma gładkie jak dupcia niemowlęcia.
Umiejętność: Forecast- Typ i forma Castforma zmienia się zależnie od pogody.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Kecleon
Imię: Tex

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Kecleon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Synchronoise, Ancient Power, Thief, Tail Whip, Astonish, Lick, Scratch, Bind, Feint Attack, Fury Swipes
EM: Dizzy Punch
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Jest strasznie nieśmiały. Kiedy tylko ma poznać kogoś nowego automatycznie się kamufluje i "znika". To nieco kłopotliwe, bo poza znikaniem ma też tendencję do jednoczesnego chowania się. Aby go lepiej poznać i zaznajomić się z nim trzeba mieć sporo czasu, bo łatwe to nie jest. Jeśli jednak ktoś ma dość samozaparcia i jednak się z nim zaprzyjaźni, jest mu bardzo wierny. Jak łatwo się domyślić pokazy to raczej nie jest coś czym byłby zachwycony. Aczkolwiek walki to co innego- nawet je lubi.
Umiejętność: Color Change - Typ Pokemona zmienia się wraz z każdym ofensywnym ruchem przeciwnika na odpowiadający typowi przyjętego ataku.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Banette
Imię: Anathar

Poziom: 60
Typ:
Ewolucja: Shuppet (37lvl) -> Banette (Mega Stone) -> Mega Banette
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Knock Off, Screech, Night Shade, Curse, Spite, Will-O-Wisp, Shadow Sneak, Feint Attack, Hex, Shadow Ball, Sucker Punch, Embargo, Snatch,
EM: Confuse Ray
TM: Infestation, Shadow Claw, Dark Pulse, Psychic
SM Telekinesis, Nightmare, Destiny Bond
B Ominous Wind
Charakter i historia: Banette, to prawdziwy demon. Nie taki z bajek i opowiadań, ale z krwi i kości! Znaczy się... w tym przypadku, to z ektoplazmy. Jako, że jest wytworem demonicznych mocy, nie brak mu specjalnych umiejętności. Pierwszą z nich jest zdolność przybierania dowolnej postaci. Jeśli mu się zechce, jednym ruchem może stać się potężnym smokiem albo małą myszką. Drugą cechą, która wyróżnia go od innych Banette, jest oswojenie się z ludzką mową. Co tu dużo tłumaczyć? Po prostu potrafi rozmawiać z ludźmi, a raczej po nich jeździć, bowiem brak mu kultury osobistej i wszelakich granic. Trzecią, a zarazem najstraszniejszą umiejętnością owego ducha... jest zdolność opętywania ludzi i przedmiotów. Wcale nie musi łączyć się z daną osobą lub rzeczą, wystarczy, że użyje Nightmare, a może już nią sterować, jak marionetką. Można dodać jeszcze, że jego styl walki jest niesamowicie brutalny i okrutny, ale w końcu kocha smak i zapach krwi, więc czemu miałby się oszczędzać? Zna również ruch Telekinesis, nie nauczył się go jednak w celach obronnych, ale po to, żeby mógł psocić ludziom bez stawania się niewidzialnym.
Umiejętność: Insomia - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Duskull
Imię: Banshee

Poziom: 16,5
Typ:
Ewolucja: Duskull (Everstone)
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Disable, Astonish, Foresight, Shadow Sneak, Confuse Ray, Night Shade, (20)
EM: Dark Pulse
Charakter i historia: Duskull została wykluta przez Gwen w jednym z Centrów Pokemon, w których przebywała dziewczyna, ale nikt już nie pamięta, w którym. Nie jest zbyt lubianym Pokemonem, nie tylko wśród swych pobratymców, lecz także wśród ludzi. Dlaczego? Otóż nasz kochany Pokemon Duch uważa się za kolejne wcielenie Śmierci, Kostuchy... jak zwał, tak zwał, wiemy wszyscy, o co chodzi. Cały czas nosi ze sobą małą, miniaturową kosę i prawie non stop straszy wszelkie istoty żywe swym ponurym nastawieniem do świata, a to nie koniec tych rewelacji, bowiem samiczka ma bardzo niepochwalany zwyczaj "przepowiadania" napotkanym osobom, że niedługo kopną w kalendarze - robi to w ten sposób, że podtyka pod brodę takiego delikwenta tępą stronę ostrza kosy. Brrr.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Duskull
Imię: Grzeg

Poziom: 31
Typ:
Ewolucja: Duskull (37lvl) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Night Shade, Disable, Astonish, Shadow Sneak, Confuse Ray, Night Shade, Payback, Will-O-Wisp, Mean Look, (32)
TM: Toxic, Ice Beam, Earthquake, Double Team, Dark Pulse
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Uwielbia pieczarki. Tak bardzo, bardzo. Ale ich nie je- Boże broń! Namiętnie je kolekcjonuje i suszy oraz bardzo chętnie nosi zrobione z nich naszyjniki. Taki trochę pieszczoch, lubi gdy go głaskać po głowie. Czasem gdy czuje potrzebę bycia pogłaskanym podchodzi i trąca ludzi, dopominając się o atencję i oczywiście głaskanie. Ale niech was ręka boska broni dotknąć JEGO pieczarek! Nienawidzi tego i od razu reaguje gryzieniem.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Chimecho
Imię: Tessa

Poziom: 31,5
Typ:
Ewolucja: Chingling (szczęście) -> Chimecho
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Healing Wish, Synchronoise, Wrap, Growl, Astonich, Confusion, Uproar, Last Resort, Entrainment, Take Down, Yawn
Charakter i historia: Gwen złapała ją w Świątecznej Strefie Safari. To istotka bardzo łagodna, ale i bardzo strachliwa. Boi się dosłownie własnego cienia, że o obcych nie wspominając. W związku z tym raczej kiepska z niej wojowniczka. Nie przepada też być w centrum uwagi- jest na to zbyt nieśmiała. Jest więc jedną z wielu "maskotek" drużyny Gwen. Ma bardzo ładny melodyjny głosik i czasami umila innym czas swoim śpiewem. O ile uda się ją przebłagać na publiczny "występ"... Po ewolucji nabrała zwyczaju malowania się. Z jakiegoś powodu nie znosi swego naturalnego, błyszczącego ubarwienia i najczęściej zakrywa je malując się chociażby w tuszu lub dowolnym barwniku, który akurat ma "pod ręką". Szczególnie upodobała sobie malować ciało na czarno-biało. Poza malowankami ukochała też przebieranie się. Ponadto zyskała na śmiałości i chętniej występuje publicznie.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Absol
Imię: Luna

Poziom 19
Typ:
Ewolucja: Absol (Mega Stone) -> Mega Absol
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Perish Song, Me First, Razor Wind, Detect, Scratch, Taunt, Leer, Quick Attack, Pursuit,
TM: Shadow Ball, Shadow Claw, Flash
HM: Cut, rock Smash, Strength
Charakter i historia: Absol została złapana przez Saa na safari. Jest dość tajemniczym pokemonem. Na początek dość nieufna i stara się pokazać, że ona tu rządzi. Jednak kiedy już pozna innych staje się miła i nawet lubi się bawić. Kiedy ktoś atakuje jej przyjaciół staje w ich obranie i jest lojalna swojej trenerce.
Umiejętności: Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon znajduje się na pierwszym miejscu w drużynie, wzrasta szansa na spotkanie stworka trzymającego przedmiot.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Saa (KP Saa), Gwen Brown (KP Gwen)

Glaile
Imię: Sopel

Poziom: 43
Typ:
Ewolucja: Snorunt (42 lvl) -> Glaile (Mega Stone) -> Mega Glaile
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Freeze Dry, Sheer Cold, Powder Snow, Leer, Double Team, Ice Shard, Icy Wind, Bite, Ice Fang, Headbutt, Protect, Frost Breath, Crunch,
EM: Rollout
MT: Water Pulse
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Alice, w jednym z odwiedzonych przez nią Centrów Pokemon. Mały jest niesamowitym zimnolubem. W słoneczną pogodę szuka jakiegokolwiek źródła chłodu. Cień drzew, jakaś kałuża do pociapania się lub większy zbiornik. Zdecydowanie unika cieplejszych miejsc. Może i od nich by nie umarł, ale czuje się bardzo niekomfortowo. Przez to zdecydowanie najlepiej dogaduje się z innymi stworkami lodowymi, a już z takimi ognistymi niekoniecznie. Generalnie nie sprawia większych problemów wychowawczych, ale czasem lubi postawić na swoim. Po odejściu dawnej opiekunki, trafił pod opiekę Gwen. Kiedy ewoluował w Glaile spełniło się jedno z jego cichych pragnień- choć nie jest szczególnie urodziwy, może unosić się nad ziemią.
Umiejętność: Moody - Na początku walki jedna ze statystyk Pokemona zostaje podwyższona o dwa poziomy, a inna obniżona o jeden poziom. Nie dotyczy uników i celności.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Sealeo
Imię: Ilano

Poziom: 40
Typ:
Ewolucja: Spheal (32lvl) -> Sealeo (44lvl) -> Walrein
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Defense Curl, Powder Snow, Growl, Water Gun, Encore, Ice Ball, Body Slam, Aurora Beam, Hail, Swagger
EM: Water Pulse
HM: Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Charakter i historia: Jaki Spheal jest, każdy widzi. To prostolinijny zwierz, który nie owija w bawełnę. Ceni sobie prostotę przekazu. Przy czym działa to w obie strony, więc w kontaktach z nim lepiej wyrażać się krótko i konkretnie. Jest dosyć porywczy i niecierpliwy- bardzo często zdarza mu się najpierw działać, a dopiero potem pomyśleć. Co by jednak o nim nie mówić, jest na swój sposób sympatyczny. Po ewolucji w sumie nie zmienił się szczególnie mocno.
Umiejętność: Thick Fat - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Clamperl
Imię: ---

Poziom: 41
Typ:
Ewolucja: Clamperl (Deep Sea Scale) -> Gorebyss
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Clamp, Water Gun, Whirlpool, Iron Defense
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Clamperl został wyłowiony przez Gwen Brown w Jeziorze. Na pierwszy rzut oka, Clamperl to miłe i sympatyczne stworzenie, które przede wszystkim wyróżnia się spokojem i opanowaniem. Nie odzywa się zbyt często, prawdopodobnie jest to efekt zmiany otoczenia i potrzeba zasymilowania się i poznania nowej rzeczywistości.
Tak naprawdę z Clamperla to niezłe ziółko. Jego ulubionym zajęciem jest zwabianie ludzi do dotykania jego perły/głowy, a następnie przycinanie, roztrzaskiwanie, zgniatanie ich dłoni i rąk swoją muszlą. Jak do tego doszło? Nie wiem.
Umiejętności: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Huntail
Imię: Imugi

Poziom: 52
Typ:
Ewolucja: Clamperl (Deep Sea Tooth) -> Huntail
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Clamp, Water Gun, Whirlpool, Iron Defense, Shell Smash, Bite, Hydro Pump, Screech, Scary Face, Feint Attack, Water Pulse, Ice Fang, Brine, Sucker Punch, Baton Pass, Crunch, Aqua Tail, Coil
EM: Confuse Ray
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Ta mała perła ma dość zgryźliwe usposobienie. Chętnie wszystkim dokucza i każdego zaczepia, tylko po to, by zamknąć się w swej bezpiecznej muszli. Uważa się za bezkarnego, ale... tak na prawdę nie chce nikomu zrobić przykrości. Jest taki jaki jest, ponieważ ktoś kiedyś bardzo mocno go zranił, a teraz uważa, że właśnie takim zaczepnym zachowaniem zyska w oczach innych. Marzy o przejściu ewolucji oraz... znalezieniu drugiej połówki. No, ewoluować mu się udało, więc teraz nieustająco i wciąż poszukuje partnerki.
Umiejętności: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Relicanth
Imię: Meraxes

Poziom: 20,5
Typ:
Ewolucja: Relicanth
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Head Smash, Hydro Pump, Ancient Power, Mud Sport, Tackle, Harden, Water Gun
EM: Aqua Tail
HM: Surf, Waterfall
Charakter i historia: Wykluł się w trakcie podróży Gwen. Jest bardzo zdystansowany względem innych. To taki typ mądrali, który wszystko wie lepiej. Bardzo nie lubi przyznawać się do swoich błędów. Meraxes ma też swoisty kompleks na punkcie swoich umiejętności. Chce być najlepszym we wszystkim, co niestety nie zawsze mu wychodzi. Ciężko mu bowiem zrozumieć, że nie do wszystkiego się nadaje.
Umiejętność: Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Salamence
Imię: Sal

Poziom: 62,5
Typ:
Ewolucja: Bagon (30lvl) -> Shelgon (50lvl) -> Salamence (Mega Stone) -> Mega Salamence
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Fire Fang, Thunder Fang, Rage, Rock Smash (TM), Bite, Leer, Headbutt, Focus Energy, Ember, Protect, Dragon Breath, Zen Headbutt, Scary Face, Fly,
HM: Cut, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z Ann. Sal to typ twardziela. W dodatku wyjątkowo walecznego twardziela, który nie lubi przegrywać. W przypadku przegranej potyczki strzela wielkiego focha na cały świat i ciężko go potem udobruchać. Poza tym jest dosyć sympatyczny.
Umiejętność: Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-01-12, 22:52, w całości zmieniany 33 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:19   

HOENN C.D - awaryjnie:

-
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:19   

SINNOH:

Torterra
Imię: Doku

Poziom: 38,5
Typ:
Ewolucja: Turtwig (18lvl) -> Grotle (32lvl) -> Torterra
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Wood Hammer, Tackle, Withdraw, Absorb, Razor Leaf, Curse, Bite, Mega Drain, Leech Seed, Earthquake
EM: Seed Bomb
F:
HM: Cut, Strength
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Ten żółwik ma jakieś niesamowite uwielbienie skał i kamieni. Dosłownie. Śpi na kamieniach, obserwuje je, mówi o kamieniach, czasem nawet je wcina, kiedy akurat nikt nie patrzy. Skubany nawet czasami bardziej przypomina kawał skały- jest do bólu poważny, praktycznie nie okazuje żadnych emocji i w ogóle jest jakiś milczący. A kiedy już nie milczy, to nawet nie wydaje typowych dla swego gatunku odgłosów. Najczęściej to coś przypominające słowo "kamyk" zamiast typowego "turtwig". cóż, co kto lubi. Zazwyczaj jest spokojny niczym woda w przerębli, ale bardzo nie lubi kiedy ktoś otwarcie wyśmiewa się z jego stylu bycia i zamiłowań. Najbardziej jednak denerwują go wszelkie uwagi odnośnie jego pupilka. Tak, Turtwig ma swoje zwierzątko- malutki, szary kamyczek o wdzięcznym imieniu Granit, a który absolutnie zawsze i wszędzie ze sobą nosi. A już w ogóle biada temu, kto próbuje odebrać Turtwigowi jego małego pupilka...
Umiejętność: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: Float Stone - Zmniejsza wagę pokemona o połowę (w trakcie walki).
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Infernape
Imię: Lee

Poziom: 47,5
Typ:
Ewolucja: Chimchar (14 lvl) -> Monferno (36 lvl) -> Infernape
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Leer, Ember, Taunt, Mach Punch, Fury Swipes, Flame Wheel, Feint, Punishment, Close Combat
TM: Dig, Fire Blast
HM: Rock Climb, Strength, Cut, Rock Smash
Charakter i historia: Został wyhodowany na potrzeby pokazów Pokemonów Ognistych- był nagrodą dla zwycięzcy. Po osiągnięciu swojej najwyższej ewolucji nieco się zmienił. Jest typem honorowego wojownika, który bez wahania stanie w obronie słabszych. Ma swoje zasady, których nigdy nie łamie. Bezgranicznie ufa swojej trenerce.
Umiejętności: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Empoleon
Imię: Kamasu Tar

Poziom: 51
Typ:
Ewolucja: Piplup (16 lvl) -> Prinplup (36 lvl) -> Empoleon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Aqua Jet, Metal Claw, Tackle, Growl, Bubble, SwordS Dance, Peck, Bubble Beam, Swagger, Fury Attack, Brine, Whirlpool, Pound, Bide, Water Sport, Mud Sport, Substitute, Aqua Ring,
TM: Rain Dance, Ice Beam, Aerial Ace, Earthquake, Attract, Steel Wing, Scald, Shadow Claw
MT: Water Pledge, Water Pulse, Signal Beam, Icy Wind
HM: Cut, Surf, Strenght, Waterfall
Charakter i historia: Ten stworek potrafi zadziwić człowieka. To nieprzejednany, silny i niezwykle uparty stworek. Sam siebie uważa za super pingwina. Rozumiesz? SUPER PINGWIN. Widzi siebie oczami wyobraźni jako niekwestionowany lider wszystkich pingwinów, dlatego jest waleczny jak jasna cholera, odważny (choć czasami podchodzi to pod głupotę heroiczną), pomysłowy i zdolny. W każdym bądź razie jego ambicje są tak duże, że od tego może rozboleć głowa i stracić trochę nerwów. Oczywiście nie robi tego z czystej złośliwości. Został złapany przy jeziorku, obok którego rozpętał ciężką walką z Gwen i jej smokiem. Po ewolucji w Prinplupa nie zmienił się ani odrobinę.
Umiejętności: Defiant - Atak Pokemona wzrasta o dwa poziomy, kiedy ktoś obniża mu parametry. Nie działa w przypadku własnego obniżenia statystyk.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Staraptor
Imię: Spartina

Poziom: 39
Typ:
Ewolucja: Starly (14lvl) -> Staravia (34lvl) -> Staraptor
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Close Combat, Tackle, Growl, Quick Attack, Wing Attack, Double Team, Endeavor, Whirlwind, Aerial Ace, Take Down
EM: Steel Wing
HM: Fly
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Mała zadziora co lubi zaczepiać wszystkich większych od siebie. Taka mała pchła co jej wszędzie pełno i wszędzie wściubi swój dziób. Niby nie jest jakaś wybitnie groźna, ale za to wyjątkowo upierdliwa. Spartina nie smuci się szczególnie faktem, że często ktoś ją przegania lub spuści jej srogi ochrzan. Żyje się dalej. Z sobie tylko znanych powodów nie przepada za typami walczącymi i szczerze ich unika. To dość ciekawe, bo do walk aż się wyrywa...
Umiejętności:Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Bibarel
Imię: Yoshi

Poziom: 16,5
Typ:
Ewolucja: Bidoof (15lvl) -> Bibarel
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Water Gun, Aqua Jet, Rototiller, Tackle, Growl, Defense Curl, Rollout, Headbutt,
HM: Cut, Rock Smash, Surf, Waterfall, Strength, Dive
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Cichutki z natury "bobrzyk", który nie przepada za byciem w centrum uwagi. No... prawie. Niesamowicie kręci go wszystko co związane z pracą w drewnie. Jeśli więc nadarza się okazja by spektakularnie ściąć i obrobić jakieś drzewo ku uciesze gawiedzi, chętnie skorzysta z okazji, by pochwalić się swymi umiejętnościami. Uwielbia rzeźbić w drewnie, a spod jego zębów wychodzą prawdziwe dzieła sztuki. Trochę taki mały śpioch- zdarza mu się "zlągnąć" w jakimś kątku i przysnąć, bez względu na okoliczności. Ostatecznie artysta też musi sobie spocząć.
Umiejętność: Simple - Podwaja zmiany statystyk Pokemona, zarówno pozytywnie jak i negatywnie.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Kricketune
Imię: Gaspar

Poziom: 13,5
Typ:
Ewolucja: Kricketot (10lvl) -> Kricketune
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Growl, Bide, Struggle Bug, Fury Cutter
HM: Rock Smash, Cut, Strength
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Pokemon muzykalny w każdym calu. Skubany ma do tego po prostu dryg. Z pamięci odtworzy nawet najbardziej skomplikowane utwory, zagadki dźwiękowe nie stanowią dla niego absolutnie żadnej trudności, umie tworzyć niesamowite kompozycje... Nie dziwi więc, że do walk to on się raczej nie garnie. On zwyczajnie wie, że to nie jego bajka i nawet się nie pcha na arenę. Jeśli już, to woli pokazy- w końcu tam zamiast się naparzać może zagrać coś dla publiczności, a grać to on zwyczajnie kocha. Ma słabość do samiczek poke-motyli. Ich skrzydełka bardzo łatwo wprawiają go w stan zauroczenia.
Umiejętność: Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Luxray
Imię: Lux

Poziom: 36
Typ:
Ewolucja: Shinx (15lvl) ->Luxio (30lvl) -> Luxray
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Electric Terrain Tackle, Leer, Charge, Spark, Bite, Roar, Swagger,
TM: Thunderbolt
HM: Strength
Charakter i historia: Historia Luxa nie jest do końca znana. Został znaleziony w starym domu w jednym z pozostawionych tam PokeBalli. Dosyć często się obraża. Jeśli chodzi o coś ważnego z jego punktu widzenia, może nawet odmówić walki. Chociaż już dużo rzadziej niż kiedy był małym Shinxem. Nawet błahostki uważa za rzeczy dużej wagi co oznacza, że trzeba przy nim uważać.
Umiejętności: Guts- Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Roserade
Imię: Selene

Poziom: 54,5
Typ:
Ewolucja: Budew (szczęście) -> Roselia (Shiny Stone) -> Roserade
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Absorb, Growth, Water Sport, Poison Sting, Stun Spore, Mega Drain, Worry Seed, Leech Seed, Magical Leaf, Grass Whistle, Giga Drain, Toxic Spikes, Sweet Scent, Ingrain, Petal Dance, Toxic, Aromatherapy, Synthesis, Petal Blizzard, Venom Drench, Grassy Terrain, Weather Ball
EM: Pin Missile
F:
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Chociaż jest malutka i urocza potrafi pokazać, że nie ocenia się pokemona po obliczu. Co więcej to urodzona wojowniczka. Tak na prawdę umie kombinować i jest dość przebiegła. Z łatwością potrafi omotać innych "na słodkie oczy", a potem samemu wrażać w życie swoje taktyki czy przemyślenia. Wszak nikt nie posądzi o nic szczególnego tak niepozornej istotki, prawda? I to jest błąd. Lubi działać z zaskoczenia i w najmniej spodziewanym momencie przypuścić dość mocny i spektakularny atak. Tak więc umie i lubi walczyć, ale poproszona weźmie udział również w innych konkurencjach. Nie znosi rzeczy na wskroś dziewczęcych i cukierkowych- coś takiego zwyczajnie ją męczy.
Umiejętności: Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Mothim
Imię: Oleander

Poziom: 23,5
Typ:
Ewolucja: Burmy (20lvl + samiec) -> Mothim
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Quiver Dance, Protect, Tackle, Bug Bite, Hidden Power (Dragon),
MT: Electroweb
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. cichy i zdystansowany. Woli spędzać dnie wisząc w swoim liściastym kokonie. Marzyciel, bujający głową wysoko, wysoko w chmurach. Dla postronnego obserwatora wydaje się nieco wyjęty z rzeczywistości. Tak na prawdę to tylko pozory. Marzy o przejściu ewolucji, dzięki której w końcu mógłby wzbić się w powietrze.
Umiejętność: Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Vespiquen
Imię: Vipera

Poziom: 32
Typ:
Ewolucja: Combee (21lvl) -> Vespiquen
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Fell Stinger, Destiny Bond, Sweet Scent, Gust, Poison Sting, Confuse Ray, Bug Bite, Slash, Fury Cutter, Pursuit, Fury Swipes, Defend Order
EM: Double Team
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann, do której z kolei trafiła po ucieczce ze swego rodzinnego gniazda. Combee od zawsze była traktowana przez swój rój z wyraźna rezerwą. Miała stać się w przyszłości nową królową, więc oczekiwano on niej iście królewskich manier i zachowania. Problem w tym, że mała nijak nie widziała się w tej roli. To typowa buntowniczka, która chcę odrobiny wolności. Od wyniosłych przyjęć oraz wyższych sfer o wiele bardziej ceni sobie zabawę i różne beztroskie figle. Dosyć szybko dogaduje się z innymi i jest dość towarzyska, jednak jednocześnie nie lubi przebywać w zbyt wielkim tłumie. To zawsze kojarzy jej się z jej rojem i poprzednim, ograniczanym życiem.
Umiejętność: Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, zużywa dwa PP na turę zamiast jednego. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Pachirisu
Imię: Kia

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Pachirisu
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Growl, Bide
EM: Iron Tail
HM: Cut
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Bardzo radosna i energiczna. Stosunkowo łatwo pobudzić ją do działania. Jest też niesamowicie ciekawska, co odpowiednio wykorzystane może sprawić, że uda się nakłonić do wielu rzeczy. Doskonale czuje się w czasie potyczek i pokazów, jednak najpewniej i w innych aktywnościach dałaby sobie radę. Nie przepada za pokemonami wróżkami. Z bliżej nieokreślonych przyczyn boi się ich.
Umiejętność: Volt Absorb - Gdy Pokemon jest uderzany elektrycznym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Floatzel
Imię: Ruda

Poziom: 36
Typ:
Ewolucja: Buizel (26lvl) -> Floatzel
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Ice Fang, Crunch, Sonic Boom, Growl, Water Sport, Quick Attack, Water Gun, Pursuit, Swift, Aqua Jet, Double Hit
EM: Soak
HM: Surf, Strength, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Gwen dostała ją jako Buizel w ramach nagrody na Wielkiej Loterii Lutego. Od początku była wspaniałą pływaczką, która najchętniej nie wyłaziłaby z wody. Nie dziwne więc, że Ruda świetnie dogaduje się z wodnymi pokemonami. Jest bardzo otwarta i niezwykle ciekawska, co czasami bywa źródłem kłopotów.
Umiejętności: Water Veil - Pokemon nie może zostać podpalony.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Cherrim
Imię: Sakura

Poziom: 44
Typ:
Ewolucja: Cherubi (25lvl) -> Cherrim
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Morning Sun, Tackle, Growth, Leech Seed, Helping Hand, Magical Leaf, Sunny Day, Petal Dance, Worry Seed, Take Down
EM: Aromatherapy
F:
Charakter i historia: Gwen otrzymała ją po zakończeniu "Szkółki Lisich Kit" jako upominek za bycie sędzią. Sakura jest kwintesencją spokoju i harmonii. Totalnie bezkonfliktowa i dążąca do wewnętrznego wyciszenia. Przy niej prędzej czy później każdy spór kończy się niemal samoistnie, a zwaśnione strony odchodzą w siną dal jako najlepsi przyjaciele. Jak ona to robi? Trudno zgadnąć, bo nie lubi zdradzać swych sekretów. Przez wrodzoną delikatność typową dla tego gatunku oraz swoją pacyfistyczną naturę, Sakura wydaje się słabą kandydatką do toczenia pojedynków. Błąd. Mimo, że milsze jej sercu są pokazy gdzie mogłaby ukazać światu swą wrażliwość, poproszona weźmie udział również w brutalniejszych zawodach. Może się wtedy popisać niesamowitą precyzją i dokładnością. Lubi trenować w samotności bazując na kombinacjach różnych stylów wschodnich sztuk walki- to dzięki nim zyskała swoje umiejętności. Niestety, nijak nie da się od niej wyciągnąć nic więcej- nie lubi poruszać kwestii sprzed jej spotkania z Gwen. Sakura zdecydowanie nie jest typem jakiejś istotki z wianuszkiem przyjaciół. Trzyma się raczej na uboczu i z reguły stroni od innych. Nie szczególnie pali się do nawiązywania jakichkolwiek kontaktów jeśli nie musi tego robić- woli aby to inni przychodzili do niej. Przez to, niestety, ale dość słabo u niej z jakimkolwiek życiem towarzyskim.
Umiejętności: Flower Gift - Zwiększa atak i specjalną obronę Pokemona (x1.5), kiedy słońce mocno świeci. Cherrim dodatkowo zmienia wtedy formę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gastrodon
Imię: Song

Poziom: 37
Typ:
Ewolucja: Shellos (30lvl) -> Gastrodon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Mud-Slap, Mud Sport, Harden, Water Pulse, Mud Bomb, Hidden Power, Rain Dance, Body Slam,
EM: Brine
HM: Surf, Dive, Strength, Waterfall, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jaki jest każdy widzi: mały, ciapowaty ślimaczek. Zaraz, co? Mały to a i owszem, ale ciapowaty? Nigdy w życiu! Choć nie wygląda to miłośnik sportów ekstremalnych i to takich przez wielkie E. Im bardziej niebezpieczniej tym lepiej. Song szczególnie upodobał sobie drażnienie większych i silniejszych od siebie, a potem karkołomne ucieczki, przed rozeźlonymi olbrzymami. Trzeba przyznać, ma dar do uciekania. Przynajmniej jeśli wszystko idzie po jego myśli i nie da się złapać. Bo o ile jest mocny w gębie, to w obronie już nieszczególnie...
Umiejętności: Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Ambipom
Imię: Kiki

Poziom: 34
Typ:
Ewolucja: Aipom (32lvl - znajomość Double Hit) -> Ambipom
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Dual Chop, Scratch, Tail Whip, Sand Attack, Astonish, Baton Pass, Tickle, Fury Swipes, Swift, Screech, Agility, Double Hit
EM: Bounce
HM: Rock Smash, Cut, Strength
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. To wesoła i bardzo żywiołowa małpka z duszą prawdziwej artystki. Kiki uwielbia malować. Co tam "uwielbia"- to jest jej sposób na życie! A że wychodzi jej to znakomicie, jej prace są prawdziwą uczatą dla oczu. Niechętnie bierze udział w potyczkach, ale jak już się do nich bierze, przeciwnik zawsze zarobi zamaszystego plaskacza wykonanego jej ogonem. Zawsze. To charakterystyczne plaśnięcie jest chyba jedyną rzeczą w walkach, która ja podnieca.
Umiejętności: Skill Link- Sprawia, że ataki podczas których ciosy wyprowadzone są kilkakrotnie zawsze uderzają maksymalną ilość razy (5).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Drifblim
Imię: Tomi

Poziom: 30,5
Typ:
Ewolucja: Dfifloon (28lvl) -> Drifblim
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Phantom Force, Constrict, Minimize, Astonish, Gust, Focus Energy, Payback, Ominous Wind, Stockpile, Hex
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Bardzo przyjacielska i bardzo ufna. Z łatwością nawiązuje nowe znajomości, bo (nie da się ukryć) zwyczajnie nie można jej nie lubić. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i ogólnie poznawać świat. Dosłownie wszystko ją fascynuje, więc często spędza czas na rozkminianiu różnych rzeczy- jak chociażby zasady działania żarówki. Generalnie pokojowo nastawiona, nie przepada za toczeniem pojedynków i używaniu siły. No, chyba że coś ją zirytuje...
Umiejętności: Aftermath - Kiedy Pokemon zostaje pokonany za pomocą ataku podczas którego miał miejsce kontakt fizyczny, jego przeciwnik traci 1/4 maksymalnego HP.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Mismagius
Imię: Asarina

Poziom: 56
Typ:
Ewolucja: Misdreavus (Dusk Stone) -> Mismagius
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Growl, Psywave, Spite, Astonish, Confuse Ray, Mean Look, Hex, Psybeam, Pain Split, Payback, Shadow Ball, Perish Song, Grudge, Power Gem, Phantom Force, Lucky Chant, Magical Leaf
TM: Aerial Ace
Charakter i historia: Misdreavus jest prezentem urodzinowym, który Gwen dostała od Siostry Joy. To urodzona czarodziejka, która dąży do uzyskania jak największej perfekcji w tym co robi. Stara się, aby jej "czary"osiągały możliwie najlepsze rezultaty, a czasami stara się je ulepszyć. W związku z tym bardzo chętnie bierze udział w treningach. Niestety łatwo się irytuje i kiedy coś jej nie wyjdzie często trzeba się mocno naprosić, aby spróbowała wykonać daną czynność ponownie. A i to nie zawsze skutkuje. O ile dobrze czuje się w zwykłych potyczkach, to jej prawdziwym żywiołem są pokazy. Stara się wtedy ukazać swoją mistyczną osobowość.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Honchkrow
Imię: Drake

Poziom: 71
Typ:
Ewolucja: Murkrow (Dusk Stone) -> Honchkrow
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Night Slash, Peck, Astonish, Pursuit, Haze, Wing Attack, Night Shade, Assurance, Taunt, Feint Attack, Mean Look, Foul Play, Tailwind, Sucker Punch, Torment, Quash
EM: Wing Attack
HM: Fly
Charakter i historia: Wykluł się w trakcie podróży Gwen. To typowy emo- wiecznie smutny, a wręcz ponury z jakimiś mroczniejszymi skłonnościami. Zasadnicze żyje tak jakby lada moment coś miało go zabić, a on nic nie może na to poradzić. A więc wieczny smutek. Jest niesamowicie wrażliwy i nie lubi zbyt ostrej krytyki- zaraz jeszcze mocniej zamyka się w sobie. Mimo, że bardzo niechętnie się do tego przyznaje lubi małe pokemony. Takie typowe poke- maluchy lub nawet jajka. Można powiedzieć, że opieka nad takimi mniej lub bardziej ruchliwymi berbeciami to jedyna rzecz, która na prawdę go cieszy. Po ewolucji, właściwie się nie zmienił.
Umiejętność: Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon znajduje się na pierwszym miejscu w drużynie, wzrasta szansa na spotkanie stworka trzymającego przedmiot.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Purugly
Imię: Kitty

Poziom: 40
Typ:
Ewolucja: Glameow (38 lvl) -> Purugly
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Swagger, Fake Out, Scratch, Growl, Hypnosis, Feint Attack, Fury Swipes, Charm, Assist, Captivate, Slash
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi z adopcji. Właściwie niewiele wiadomo o jej danym życiu czy właścicielu. Dwie rzeczy można jednak o niej powiedzieć na pewno- jest straszliwym leniem i żarłokiem. Chyba tylko jej niezwykle sprawny metabolizm uchronił ją od bycia miauczącą kulą. Jej egzystencję wypełnia właściwie tylko spanie i jedzenie. Najbardziej lubi wcinać lazanię i dla kawałka ukochanego przysmaku zrobi absolutnie wszystko. Uzależniona od pizzy i coca coli- musi uszczknąć choć raz na tydzień, bo inaczej zachowuje się jak narkoman na głodzie i jest kompletnie nie do życia.
Umiejętność: Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-27, 17:40, w całości zmieniany 19 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:20   

SINNOH C.D:

Shiny Skuntank
Imię: Kokot

Poziom: 36
Typ:
Ewolucja: Stunky (34lvl) -> Skuntank
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Flamethrower, Scratch, Focus Energy, Poison Gas, Screech, Fury Swipes, Smokescreen, Feint, Acid Spray, Bite, Slash, Toxic, Night Slash, Memento
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari, gdzie spotkał swoją obecną opiekunkę. Dziewczyna nakarmiła go i opatrzyła mu zranioną łapę, tym samym zyskując zaufanie i lojalność tego niezwykłego pokemona. Wydaje się, że jest w nim więcej z kota niż ze skunksa. Uwielbia się wygrzewać na słońcu i zdarza mu się mruczeć, kiedy drapać go za uszkiem. Ma jednak typowo koci, kapryśny charakterek. Lubi powybrzydzać na różne rzeczy raz na jakiś czas. Nie przepada za obcymi, taktuje ich z wyraźnym dystansem i nie pozwala im się zbliżyć, dopóki nie upewni się, że nie stanowią zagrożenia. Jeśli chodzi o jedzenie czy podejmowanie jakichś decyzji jest dość, hm... powolny w działaniu. Będzie się delektował każdym kaskiem, a problemy prześwietlał pod każdym możliwym kątem. A to troszkę schodzi. Czasami ogarniają go też napady lenistwa i ogólnej niemocy kiedy absolutnie się nie słucha i kompletnie nic nie robi poza spaniem. Ale nawet pomimo tych wszystkich upierdliwości, Stunky ma swój urok.
Umiejętności: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Bronzor
Imię: Yasuto

Poziom: 19
Typ:
Ewolucja: Bronzor (33lvl) -> Bronzong
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Confusion, Hypnosis, Imprison, Confuse Ray
Charakter i historia: Jest to bardzo skryty pokemon, który nie lubi kontaktu z ludźmi. Jedynym wyjątkiem jest Eric, do którego niezmiernie się przywiązał przez lata wspólnego cierpienia. Jest to rozważny i cierpliwy stworek, którego niezmiernie ciężko wyprowadzić z równowagi.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Chatot
Imię: Aria

Poziom: 12
Typ:
Ewolucja: Chatot
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Hyper Voice, Chatter, Confide, Taunt, Peck,
EM: Agility
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Wspaniała śpiewaczka, co jest dość typowe dla jej gatunku. Aria jednak bije inne Chatoty na głowę. Jej głos jest tak piękny, tak delikatny, że nie ma takiej osoby, której by nie zachwycił. Poza tym mała jest dość delikatna i wrażliwa. Nie lubi przemocy i z zasady unika potyczek. chyba, że coś ją bardzo zdenerwuje. Wtedy na drodze wyjątku zdarza jej się powalczyć. Co ciekawe nie przepada kiedy słucha jej zbyt duża widownia. Strasznie się przy tym denerwuje i zaraz łapie ją trema.
Umiejętności: Tangled Feet - Kiedy Pokemon jest zdezorientowany, jego zdolność unikania ciosów wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Spiritomb
Imie: Orion

Poziom: 12
Typ:
Ewolucja: Spiritomb
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Curse, Pursuit, Confuse Ray, Spite, Shadow Sneak
Charakter i historia: Orion jest prawdziwym psycho-fanem Kaloskiej legendy - Yveltala. Uważa go za jakąś sławną divę, gwiazdę rocka niedostępnego dla nikogo. Jego cały Pokeball od środka jest cały powyklejany plakatami Mrocznej Legendy. Ubzdurał sobie, że jest kapłanem, wysłannikiem mrocznego ptaka a w walkach walczy w jego imieniu. Marzenie tego Spiritomba jest dość jasne - spotkać owego legendarnego Pokemona.
Umiejętność: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Hippowdon
Imię: Yavanna

Poziom: 35
Typ:
Ewolucja: Hippopotas (34lvl) -> Hippowdon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Ice Fang, Fire Fang, Thunder Fang, Tackle, Sand Attack, Bite, Yawn, Take Down, Dig, Sand Tomb, Crunch,
EM: Sand Tomb
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Zaradna i prostolinijna hipcia, co to nie daje sobie wejść na głowę. Sama w sobie działa dość prosto i nie bawi się w jakieś aluzje czy inne pierdoły. Walnie prosto z mostu co chce, przy czym, jest w tym bardzo dosłowna. Kiedy stwierdzi, że coś ją denerwuje i warto by temu czemuś dać w łeb, chętnie przejdzie do działania. Wojowniczka, którą można przyrównać w działaniu do czołgu. Szczerze mówiąc lepiej nie stawać jej na drodze, kiedy szarżuje- bynajmniej się nie zatrzyma. Co ciekawe feministka i to takiego gorszego sortu- gardzi samcami i niemal na każdym kroku stara się im udowodnić, że samice są lepsze.
Umiejętność: Sand Stream - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna szaleć burza piaskowa. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Toxicroak
Imię: Chanchu

Poziom: 46,5
Typ:
Ewolucja: Croagunk (37lvl) -> Toxicroak
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Astonish, Mud-Slap, Poison Sting, Taunt, Pursuit, Feint Attack, Revenge, Swagger, Mud Bomb, Sucker Punch, Venoshock
EM: Drain Punch
HM: Strength
Charakter i historia: Był nagrodą w specjalnej Sierpniowej Loterii. Wbrew temu co sugeruje jego wygląd Croagunk nie jest tak powolny na jakiego wygląda. Wręcz przeciwnie- od innych Croagunków wyróżnia się ogromną chęcią do działania i szybkością. Jest też bardzo niecierpliwy i z trudem udaje mu się usiedzieć w jednym miejscu. Ponad wszystko uwielbia... pływać. Tak, nie tyle walczyć co pływać. Szczególnie upodobał sobie osobiste zawody we wstrzymywaniu oddechu. Maluch hartuje się tak na jakieś niezapowiedziane wypadki. Bardzo nie lubi śniegu i typowo zimowych mrozów, na które jest szczególnie wrażliwy. Zaraz łapie go jakieś choróbsko, albo prawie coś sobie odmraża.
Umiejętność: Poison Touch - Kiedy użytkownik zaatakuje przeciwnika atakiem fizycznym, istnieje 20% szans na zatrucie go.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Carnivine
Imię: Szmaragd

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Carnivine
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bind, Growth, Bite
EM: Razor Leaf, Sleep Powder
F:
MT: Giga Drain
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jest to stworek optymistycznie nastawiony do życia i za punkt honoru stawia sobie pocieszanie innych. Ma jednak trochę pedantyczne nastawienie względem siebie. Zawsze mu zależy, by dobrze wyglądać. Czuje dyskomfort będąc brudnym, a od brzydkich zapachów i widoku jakiś odpadków robi mu się niedobrze. Ogólnie słucha Gwen i nie ma problemów z wykonywaniem jej poleceń. Przynajmniej dopóki ta nie karze mu wejść do jakiejś śmierdzącej nory...
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchy Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Lumineon
Imię: Ametyst

Poziom: 36,5
Typ:
Ewolucja: Finneon (31lvl) -> Lumineon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Soak, Pound, Water Gun, Attract, Rain Dance, Gust, Water Pulse, Captivate, Safeguard
MT: Agility
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Cichy i trzymający się na uboczu. Nie lubi i nie chce zawierać nowych znajomości dlatego przeważnie widać go samego. Maniak wiedzy o zaginionych kulturach. Marzy o odnalezieniu mitycznej Atlantydy, aby zyskać szacunek u innych, którego sam z siebie nie umie wypracować.
Umiejętność: Storm Drain - Pokemon ściąga na siebie wszystkie wodne ataki. Nie zadają one obrażeń i dodatkowo podnoszą siłę Specjalnego Ataku Pokemona o jeden poziom. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu wodnego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Snover
Imię: Ebenezer

Poziom: 9
Typ:
Ewolucja: Snover (40 lvl) -> Abomasnow (Mega Stone) -> Mega Abomasnow
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Powder Snow, Leer, Razor Leaf,
EM: Growth
F:
Charakter i historia: Nieśmiały pokemon, który podchodzi do wszystkiego bojaźliwie. Trudno jest zdobyć jego zaufanie, ale gdy już się komuś uda, otrzymuje on przyjaciela do końca świata i jeden dzień dłużej. Co prawda nie należy do odważnych ani aktywnych, ale dla swojego zaufanego trenera zrobi wszystko. Nienawidzi zawodzić innych. Z kolei gdy ktoś go zawiedzie, jego lodowe serce pęka na milion małych kawałków.
Umiejętność: Soundproof - Pokemon jest odporny na ataki dźwiękowe. Dodatkowo, jeśli Pokemon zostanie zmieniony za pomocą Baton Pass, działanie Perish Song zadziała.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Weavile
Imię: Tsue

Poziom: 32
Typ:
Ewolucja: Sneasel (Razor Claw) -> Weavile
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Embargo, Revenge, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Feint Attack, Icy Wind, Fury Swipes, Agility, Metal Claw, Hone Claws
EM: Avalanche, Bite
HM: Surf, Rock Smash, Strength, Cut
Charakter i historia: Pokemon z loterii. Ten Sneasel to nieśmiały kleptoman. Ma problemy z porozumiewaniem się z innymi, zwłaszcza z samiczkami, przy których po prostu traci głowę. Co ciekawe nie dotyczy to jego trenerski, co prawdopodobnie ma związek z tym, że pokemon nie do końca uznaje ją za kobietę. Sneasel uwielbia błyszczące rzeczy. Może to być zwykłe szkło, ale też cenna biżuteria. Kiedy coś takiego zobaczy patrzy na to z niemal religijnym podziwem i nie może się oprzeć, aby tego dotknąć, a jak już to dotknie pojawia się trudna do odparcia chęć zabrania przedmiotu. Trzeba go stale pilnować, aby czegoś nie zwinął.
Umiejętność: Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Togekiss
Imię: Tamago

Poziom: 28,5
Typ:
Ewolucja: Togepi (szczęście) -> Togetic (Shiny Stone) -> Togekiss
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Magical Leaf, Growl, Charm, Metronome, Sweet Kiss, Yawn, Fairy Wind, After You, Sky Attack, Extreme Speed, Aura Aphere, Air Slash,
B: Tailwind
TM: Steel Wing, Aerial Ace, Flamethrower, Dazzling gleam, Shadow Ball, Psyshock, Psychic, Safeguard, Attract, Solar Beam, Thunder Wave
HM: Fly
Charakter i historia: Jest dzieckiem Azumarill Misty. Bardzo ciekawy świata, czasami wtyka nos w nie swoje sprawy. Jest bardzo przywiązany do swojej trenerki. Nie znosi przebywać w pokeballu. Jest całkiem niezłym lotnikiem. Odkąd miał możliwość latania, robił to praktycznie bez przerwy, dlatego na ziemi czuje się niepewnie i ociężale.
Umiejętności: Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Yanmega
Imię: Aloe

Poziom: 37,5
Typ:
Ewolucja: Yanma (33lvl- znajomość Ancient Power) -> Yanmega
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bug Buzz, Air Slash, Night Slash, Bug bite, Fake Out, Tackle, Foresight, Quick Attack, Double Team, Sonic Boom, Detect, Supersonic, Uproar, Pursuit, Ancient Power
EM: Silver Wind, Quick Attack
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Ta zadziorna ważka ma iście luzacką postawę. Wszystko bierze na luzie i niewiele rzeczy sprawia aby na prawdę mogła się nimi przejmować. Wychodzi z założenia, że co ma być to będzie i nie ma co się z tego powodu spinać. Dzięki temu zwykle zachowuje dość neutralną postawę, co pozwala jej zachować harmonię w posiadaniu przyjaciół czy wrogów. Uwielbia się ścigać.
Umiejętność: Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gliscor
Imię: Junsu

Poziom: 36
Typ:
Ewolucja: Gligar (Razor Fang) -> Gliscor
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Guillotine, Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Poison Jab, Poison Sting, Sand Attack, Harden, Knock Off, Quick Attack, Fury Cutter, Feint Attack, Acrobatics, Slash, Night Slash
Charakter i historia: Gligar wykluł się z jajka otrzymanego przez Lutete i od tej pory znajduje się pod jej opieką. Wesoły, rozrywkowy Pokemon, wszędzie go pełno. Jakby tego było mało, to największy psotnik w swoim gatunku, uwielbia stroić sobie żarty. Chętnie walczy popisując się swoimi umiejętnościami. Zdecydowanie najlepiej czuje się w powietrzu. Został zaadoptowany przez Gwen. Po ewolucji stał się bardziej pewny siebie i gwałtowniejszy w działaniu.
Umiejętność: Hyper Cutter - Uniemożliwia obniżenie ataku Pokemona.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Mamoswine
Imię: Apus

Poziom: 56
Typ:
Ewolucja: Swinub (33lvl) -> Piloswine (lvl+znajomość Ancient Power) -> Mamoswine
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scary Face, Ancient Power, Peck, Tackle, Odor Sleuth, Mud Sport, Powder Snow, Mud Slap, Endure, Mud Bomb, Icy Wind, Icy Shard, Take Down, Fury Attack, Mist, Trash, Earthquake, Hail, Ice Fang, Double Hit
TM: Dig, Bulldoze, Ice Beam
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Wychowany przez Spoinki, sam uważa się za jednego z nich. Bardzo nie lubi, kiedy próbuje się go wyprowadzić z błędu. Reaguje co najmniej agresywnie, a potem jeszcze dość długo strzela fochy. Co dość niecodzienne u jego gatunku, porusza się charakterystycznymi skokami. Ogólnie jest strasznie żywiołowy i ruchliwy. Aż strach pomyśleć jak to będzie wyglądać, kiedy uda mu się ewoluować... Cóż ewoluował i niestety (albo i "stety") dalej uważa się za Spoinka. Widać ten osobnik jest całkowicie niereformowalny.
Umiejętność: Thick Fat - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gallade
Imię: Helios

Poziom: 54
Typ:
Ewolucja: Ralts (20lvl) -> Kirlia (Dawn Stone) -> Gallade (Mega Stone) -> Mega Gallade
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Slash, Stored Power, Close Combat, Leaf Blade, Night Slash, Leer, Growl, Confusion, Double Team, Teleport, Disarming Voice, Lucky Chant, Magical Leaf, Heal Pulse, Draining Kiss, Calm Mind, Psychic, Imprison, Future Sight, Charm, Hypnosis, Dream Eater, Quick Guard, Fury Cutter, Aerial Ace, Wide Guard, Swords Dance, Psycho Cut, Helping Hand, Feint, False Swipe, Protect
HM: Rock Smash, Cut, Strength
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Ralts jest bardzo samodzielna, nie ufa innym i przyzwyczaiła się oraz polubiła samotność, ponieważ w towarzystwie od razu zaczyna się przechwalać i wymądrzać, stąd brak u niej przyjaciół czy znajomych. Uważa, że na wszystko zapracować może jedynie pracą własnych łapek. Nie lubi, gdy ktoś się nad nią lituje lub stara się jej w czymś pomóc (taka Zosia Samosia). Chociaż na razie jest jeszcze mała, ma niesamowitą smykałkę do walk. Ponieważ to raczej typ chłopczycy, nie miała nic przeciwko temu, by facetem zostać na stałe - zgodziła się zażyć Femimascu. Ostatecznie został postawnym i dość potężnym Gallade'm.
Umiejętności: Justified - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom, gdy zostanie on trafiony ruchem typu Dark.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Froslass
Imię: Hima

Poziom: 56
Typ:
Ewolucja: Snorunt (Dawn Stone) -> Froslass
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Destiny Bond, Powder Snow, Leer, Double Team, Astonish, Bite, Icy Wind, Headbutt, Protect, Ice Fang, Crunch, Ice Shard, Hail, Blizzard, Frost Breath, Confuse Ray, Ominous Wind, Wake-Up Slap, Captivate, Draining Kiss, Shadow Ball
EM: Avalanche
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Uwielbia zimę i wszystko co tylko wiąże się z tą porą roku. Śnieg, lepienie bałwanków, jazdę na łyżwach, szczypiący mróz... Wszystko. Jest dość wesoła i skora do zabawy z innymi, dzięki czemu łatwo zawiera nowe znajomości. Łatwo jednak rozproszyć jej uwagę. Wystarczy zaproponować jej jakąś zabawę, albo ulubiony przysmak i zaraz porzuca wykonywaną czynność. Spełniła swoje marzenie dotyczące ewolucji.
Umiejętność: Snow Cloak - Kiedy szaleje burza gradowa (Hailstorm), uniklowość Pokemona wzrasta o jeden poziom. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona występuje spada o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Rotom
Imię: Rory

Poziom: 12,5
Typ:
Ewolucja: Rotom
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Disarge, Charge, Trick, Astonish, Thunder Wave, Thunder Shock, Confuse Ray, Uproar
TM: Toxic
Charakter i historia: Ten Rotom nieco odbiega od wzorców swego gatunku. Jest spokojnym pokemonem, lubiącym walczyć. Kiedy zaczyna się pojedynek, Rory odrzuca na bok emocje i stara się precyzyjnie atakować i zwyciężać. Generalnie jest sympatyczny, nie sprawia problemów swojemu trenerowi, jak i innym pokemonom. Uważa się za samca i nie lubi kiedy ktoś traktuje go inaczej. Zaadoptowany przez Gwen.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są
powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Rotom
Imię: Trix

Poziom: 9
Typ:
Ewolucja: Rotom (opętanie kosiarki) -> Mow Rotom
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Disarge, Charge, Trick, Astonish, Thunder Wave, Thunder Shock, Confuse Ray,
Charakter i historia: Gwen otrzymała ją jako dodatkową nagrodę w pewnym evencie. "Ją", bo choć to gatunek bezpłodny chce być traktowana jak samica. Zawadiackie i wszędobylskie stworzonko. Lubi być w centrum uwagi i chętnie się popisuje przed innymi. Ma słabość do zapachu świeżo skoszonej trawy i jest skłonna zrobić wszystko by jak najczęściej móc się napawać ulubionym aromatem. Choć nie wygląda ma talent do strzyżenia krzewów w różne fantazyjne figury.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są
powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Frost Rotom
Imię: Frosta

Poziom: 12,5
Typ:
Ewolucja: Rotom (opętanie lodówki) -> Frost Rotom
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Blizzard, Discharge, Charge, Trick, Astonish, Thunder Wave, Thunder Shock, Confuse Ray, Uproar
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Frosta to prawdziwa maniaczka gotowania. Ale nie byle jakiego! Jej specjalnością są wszelkiej maści potrawy oparte na mrożonkach. Osobiście troszczy się i dogląda mrożonych produktów których używa. Co jak co, ale ta lodóweczka zdecydowanie stawia na jakość, smak i prostotę. Choć wydaje się niepozornym wirtuozem patelni, w gniewie potrafi tą patelnią nieźle przydzwonić. Strzeżcie się krytycy, którzy zamierzają narzekać na jej mrożonki...
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są
powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-27, 21:56, w całości zmieniany 21 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:20   

SINNOH C.D - awaryjnie:

-
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:26   

UNOVA:

Serperior
Imię: Petal

Poziom: 45
Typ:
Ewolucja: Snivy (17lvl) -> Servine (36lvl) -> Serperior
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Growth, Leaf Tornado, Leech Seed, Mega Drain, Slam, Leaf Blade, Coil
F: Aerial Ace
TM: Flash, Grass Knot, Swords Dance,
MT: Iron Tail,
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Po ewolucji trochę wydoroślała, ale stała się nieco bardziej kapryśna. Lubi być traktowana jak królowa. Na szczęście zostało w niej trochę optymistycznego charakteru z poprzedniej ewolucji. Uwielbia spędzać czas poza pokeballem i niechętnie daje się w nim zamknąć. Nie znosi śniegu i zimna.
Umiejętność: Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma:---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Emboar
Imię: Zhu

Poziom: 46
Typ:
Ewolucja: Tepig (17lvl) -> Pignite (36lvl) -> Emboar
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Tail Whip, Ember, Odor Sleuth, Defense Curl, Flame Charge, Arm Thrust, Smog, Rollout, Take Down, Heat Crash, Assurance, Hammer Arm
EM: Sucker Punch
HM: Strength
Charakter i historia: Super świnka! Superbohater, który pragnie uratować świat! Te słowa w zupełności opisują charakter Tepiga, który od dziecka kocha walczyć ze złem i rozwiązywać zagadki prowadzące do skarbów. Można dodać, że posiada specjalną umiejętność, super węch. Nikt nie jest wstanie tego pojąć, ale ten pokemon potrafi wyniuchać skarb z kilku kilometrów i rozpoznać każdego złoczyńce.
Umiejętności: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Samurott
Imię: Khan

Poziom: 39,5
Typ:
Ewolucja: Oshawott (17lvl) -> Dewott (36lvl) -> Samurott
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Megahorn, Tackle, Tail Whip, Water Gun, Water Sport, Focus Energy, Razor Shell, Fury Cutter, Water Pulse, Revenge, Aqua Jet, Slash
EM: Assurance
TM: Attract
HM: Cut, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive
Charakter i historia: Dewott przez długi czas była podopieczną pewnego trenera, który jednak postanowił ją wymienić za Blastoise'a Mars (kant, niezgodnie z umową). Pokemon ten lubi bardzo podróżować, bawić się i walczyć w deszczu, lecz boi się burz. Dokładnie mówiąc ma strach przed grzmotami, bo błyskawice jej nie ruszają. Zachowuje się poprawnie, słucha opiekuna.
Umiejętność: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Watchog
Imię: Agat

Poziom: 39,5
Typ:
Ewolucja: Patrat (20lvl) -> Watchog
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Confuse Ray, Rototiller, Tackle, Leer, Bite, Bide, Detect, Sand Attack, Crunch, Hypnosis, Super Fang, After You, Focus Energy, Work Up, Hyper Fang, Nasty Plot, Mean Look
TM: Thunderbolt, Shadow Ball, Grass Knot, Swords Dance
HM Cut
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Patrat to nieśmiała outsiderka, która nie lubi żadnego towarzystwa i bardzo trudno do niej dotrzeć. Całe jej życie polegało na buszowaniu w leśnych ostępach, do czasu, gdy podczas niewyjaśnionych zdarzeń znalazła się w innym miejscu niż dotychczas. W nowym miejscu nie potrafiła się odnaleźć i to wydarzenie sprawiło, że wcześniej radosna i pełna życia istota wpadła w depresję, będąc odciętą od swojego poprzedniego życia.
Umiejętność: Analytic - Zwiększa siłę ataku Pokemona o 30%, gdy atakuje on jako ostatni.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Herdier
Imię: Phango

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Lillipup (16lvl) -> Herdier (32lvl) -> Stoutland
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Tackle, Odor Sleuth, Bite, Baby-Doll Eyes, Helping Hand, Take Down, Work Up
HM: Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Bardzo wesoły i bardzo rozbrykany. Jak to szczeniątka, uwielbia się bawić i mniej więcej tak spędza większość czasu. Jest dość zwinny i zna sporo sztuczek, które szczególnie chętnie prezentuje, jeśli może w zamian zyskać jakiś smakołyk. Przez to jego łasuchowanie, zdarza mu się podjadać zapasy. Nie lubi przebywać w Pokeballu i bardzo niechętnie daje się do niego zamknąć. Po ewolucji niewiele się zmienił.
Umiejętność: Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Liepard
Imię: Ainu

Poziom: 27,5
Typ:
Ewolucja: Purrloin (20lvl) -> Liepard
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Growl, Assist, Sand Attack, Fury Swipes, Pursuit, Torment
EM: Feint Attack
HM: Cut
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Chociaż jego gatunek słynie raczej z wrednego charakterku, Ainu zdaje się być tego przeciwnością. Jest przyjaznym i opiekuńczym kotem, który chętnie pomaga innym. Nie przepada za moczeniem futra, ale jeśli sytuacja tego wymaga potrafi się przełamać i wleźć do wody. Jest szybki i zwinny. Uwielbia biegać, a jego marzeniem jest udział w wyścigu. Ewoluował stosunkowo szybko, stając w obronie swej trenerki, przed chordą dzikich Espeonów i Umbreonem.
Umiejętności: Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Simisear
Imię: Ken

Poziom: 44
Typ:
Ewolucja: Pansear (Fire Stone) -> Simisear
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Play Nice, Leer, Lick, Incinerate, Fury Swipes, Yawn, Bite, Flame Burst, Amnesia, Fling, Acrobatics, Fire Blast, Recycle, Natural Gift, Crunch
EM: Role Play
TM: Flame Charge
HM: Rock Smash, Cut
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Żywiołowa małpeczka, nie można powiedzieć. Lubi być w ciągłym ruchu, więc "usadzony" jest chyba tylko w czasie snu- w innych przypadkach wszędzie go pełno i aż go nosi. Stworzonko obdarzone niezwykłym talentem aktorskim. Uwielbia wcielać się w najrozmaitsze role, odtwarzać różnego rodzaju scenki. Robi to głównie dla przyjemności, czasem tylko by powkurzać innych. Generalnie sympatyczne stworzonko, choć czasem męczące tym swoim wszędobylstwem i aktorstwem.
Umiejętności: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Musharna
Imię: Maya

Poziom: 49
Typ:
Ewolucja: Munna (Moon Stone) -> Musharna
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Psyware, Defense Curl, Lucky Chant, Yawn, Psybeam, Imprison, Moonlight, Hypnosis, Zen Headbutt, Synchronoise, Nightmare, Future Sight, Calm Mind, Psychic, Dream Eater, Telekinesis, Stored Power, Psychic Terrain,
EM: Baton Pass
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Cicha i zdystansowana względem otoczenia. Taka przynajmniej się wydaje. Kiedy nikt nie patrzy zamienia się w prawdziwe zwierzę zabawowe. Wszelkie figle i psoty to jej specjalność. Nie lubi jednak się do tego przyznawać. Pochodzi z rodu szanowanych pokemonów i uznała, że powinna chociaż zachowywać pozory tego faktu.
Umiejętności: Synchronize - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam. Jednak, jeśli przeciwnik jest typu ognistego lub posiada umiejętność Water Veil - nie może zostać podpalony. Trująace, stalowe i odporne na truciznę Pokemony nie mogą zostać zatrute. Przeciwnik z umiejętnością Limber - nie może zostać sparaliżowany. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, istnieje 50% szans, że napotkane Pokemony będą miały tę samą co on naturę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Unfezant
Imię: Rico

Poziom: 41
Typ:
Ewolucja: Pidove (21lvl) -> Tranquill (32lvl) -> Unfezant
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Gust, Growl, Leer, Quick Attack, Air Cutter, Roost, Detect, Taunt, Air Slash
EM: Night Slash
HM: Fly
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Gołąbek pokoju. W jakiś niewyjaśniony sposób przy nim cichną wszelkie spory i kłótnie. Żeby było weselej, jeśli zachodzi taka potrzeba, potrafi użyć też tych mniej pokojowych sposobów. Aczkolwiek walk samych w sobie nie lubi. Jedyną rzeczą, która na prawdę sprawia mu radość to latanie. W powietrzu czuje się jak ryba w wodzie i ilekroć zdarzy się, że nie może poderwać się do lotu dostaje straszliwej depresji. Nie lubi żartów i dowcipów. Żadnych. Zawsze odnosi wrażenie, że chodzi o to, aby sprawić mu nimi przykrość zamiast po prostu rozbawić.
Umiejętności: Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon znajduje się na pierwszym miejscu w drużynie, wzrasta szansa na spotkanie stworka trzymającego przedmiot.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Zebstrika
Imię: Bia

Poziom: 33,5
Typ:
Ewolucja: Blitzle (27lvl) -> Zebstrika
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Ion Deluge, Quick Attack, Tail Whip, Charge, Shock Wave, Thunder Wave, Flame Charge, Pursuit, Spark
EM: Snatch
Charakter i historia: Jestem jednorożcem! Tak- nie jakąś lamusowatą zebrą, ale jednorożcem! Właśnie tak zdaje się krzyczeć ta urocza Blitzle. Poza tym jest wesołym i rozbrykanym stworzonkiem. Uwielbia się ścigać z innymi pokemonami z drużyny. Szczególnie dobrze dogaduje się z Aris, Ponytą Gwen. Nieszczególnie przepada za Spoinkiem, który wykluł się w tym samym czasie co ona.
Umiejętność: Lightning Rod - Użytkownik ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, lecz nie odnoszą one żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom. Kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu elektrycznego.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Gigalith
Imię: Ryo

Poziom: 26,5
Typ:
Ewolucja: Roggenrola (25lvl) -> Boldore (Pal Pad) -> Gigalith
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Power Gem, Tackle, Harden, Sand Attack, Headbutt, Rock Blast, Mud-Slap, Iron Defense, Smack Down,
TM: Earthquake
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Stworek cichy i zimny jak... głaz. Przynajmniej taki się wydaje- szorstki i kompletnie nie do życia. W rzeczywistości, przy dogłębniejszym poznaniu, okazuje się na swój sposób sympatyczny. Lubi dbać o innych i pilnować czy nikomu nic nie grozi. Co jak co, ale troszczy się o "swoich" i to bardzo mocno. A że przy okazji zrzędzi jak stuletni dziad to już inna sprawa...
Umiejętności: Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Drillbur
Imię: Ringo

Poziom: 7,5
Typ:
Ewolucja: Drillbur (31lvl) -> Excadrill
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Mud Sport, Rapid Spin
HM: Cut, Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Miłośnik poezji i mały wierszopisarz. Uwielbia zaszyć się w jakimś cichym kątku, pokontemplować przyrodę, która go otacza, poszukać inspiracji i... tworzyć. Właściwie jest całkiem niezły. Wbrew pozorom, choć zdystansowany i cichutki, w gniewie potrafi zrobić użytek ze swych umiejętności. Może mistrzem nie jest, ale trzeba się z nim liczyć. Marzy o znalezieniu odpowiedniej "Muzy", która by go inspirowała.
Umiejętność: Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Audino
Imię: Evangelina

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Audino (Mega Stone) -> Mega Audino
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Last Resort, Play Nice, Pound, Growl, Helping Hand, Refresh, Double Slap
EM: Draining Kiss
TM: Hyper Beam
HM: Surf
Charakter i historia: Audino została wybrana przez Gwen na drużynową Uzdrowicielkę. Młoda trenerka zrobiła to nie bez powodu. Uzdrawiające zdolności słodkiej Audino mogły przydać się w chwili kiedy akurat Centrum Pokemon nie było pod ręką, a pomoc medyczna okazywała się niezbędna. Audino jest wrażliwym i przyjacielskim pokemonem. Nigdy nie godzi się na krzywdzenie słabszych pokemonów i zawsze staje w ich obronie. Jest też bardzo przyjacielska i niesamowicie łatwo zawiera nowe znajomości. Ma jednak cechę, która odróżnia ją od innych przedstawicielek tego potulnego gatunku. Ta konkretna Audino uwielbia... walki. I to nie jakieś delikatne, ale konkretne mordobicie. Mała obdarzona jest silną wolą walki i nigdy się nie poddaje. Zawsze stara się dążyć do zwycięstwa, ale jeśli już przegrywa robi to z honorem. Lepiej jednak nie wysyłać ją do potyczek lub innych zadań pod osłoną nocy. Audino bardzo boi się ciemności.
Umiejętności: Healer - Pod koniec każdej tury istnieje 30% szans, że któryś ze sprzymierzeńców zostanie uleczony ze zmiany statusu.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Seismitoad
Imię: Indus

Poziom: 40,5
Typ:
Ewolucja: Tympole (25lvl) -> Palpitoad (36lvl) -> Seismitoad
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Acid, Bubble, Growl, Supersonic, Round, Bubble Beam, Mud Shot, Aqua Ring, Uproar, Muddy Water, Rain Dance,
HM: Surf, Rock Smash, Strength
Charakter i historia: Do niedawna był dzikim pokemonem, żyjącym sobie w spokoju nad niedużym jeziorkiem. Aż któregoś dnia pojawiła się Sara i pochwyciwszy go, zabrała z rodzinnego grajdołka. Tympole ma do niej o to lekki żal i czasami specjalnie odmawia wykonania jakiegoś polecenia. Najczęściej dochodzi to tego, kiedy między nimi dojdzie do jakiegoś spięcia- to taka jego forma odwetu. A o spięcia z nim dość łatwo, bo to dość łatwo denerwujący się stworek. Na szczęście można go szybko udobruchać porcją solonych paluszków lub precli. Tympole je uwielbia i zrobi za nie dosłownie wszystko!
Umiejętności: Poison Touch - Kiedy użytkownik zaatakuje przeciwnika atakiem fizycznym, istnieje 20% szans na zatrucie go.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Throh
Imię: Seba

Poziom: 4,5
Typ:
Ewolucja: Throh
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bind, Leer
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Seba to taki typowy... Seba. Ćwiczy zawzięcie, długo i zapamiętale. W jego ciele nie znajdziesz nawet grama tłuszczu. To jego sposób na życie i wyrażenie siebie. Wydaje się być brutalnym i nieco głupkowatym koksem, ale niech nikogo to nie zwiedzie. Lojalny jest i zawsze będzie bronił swoich. Marzy mu się wygrać jakiś prestiżowy turniej, aby zdobyć szacunek i poważanie od świata. Uwielbia mleko. Pije każde ilości i nawet nie ma sensu go przed nim chować- i tak znajdzie i wypije.
Umiejętność: Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Sawk
Imię: El'Nino

Poziom: 11,5
Typ:
Ewolucja: Sawk
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Rock Smash, Leer, Bide, Focus Energy, Double Kick, Low Sweep
HM: Strength
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon, do którego nawet człowiek zwracałby się per "Mistrzu". Oaza spokoju, którą bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi. Pokłady cierpliwości ma wręcz anielskie. Ale jak już się zeźli, to jest się czego obawiać. Mistrz sztuk walki... i to bynajmniej nie tylko tych pokemonich. Jakimś sposobem umie się też bić "po ludzku" i to w kilku stylach. Ze względu na tę harmonijną otoczkę i całokształt zachowań, sprawia wrażenie niedostępnego lub zadzierającego nosa, w związku z czym ciężko mu nawiązywać nowe znajomości. Nie lubi mężczyzn, którzy kręciliby się wokół jego opiekunki- zaraz daje wszystkim do zrozumienia, że lepiej by trzymali się z daleka. Czyżby cichy wielbiciel? A ciort go wie...
Umiejętność: Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika
Trzyma: ---
Historia trenerów: Viviann (KP Madu), Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Leavanny
Imię: Sai

Poziom: 37,5
Typ:
Ewolucja: Sewaddle (20lvl) -> Swadloon (szczęście) -> Leavanny
Zadowolenie: 0/100
Ataki: False Swipe, Tackle, String Shot, Bug Bite, Razor Leaf, Struggle Bug,
EM: Air Slash
F:
HM: Cut
Charakter i historia: Leavanny została złapała dosłownie kilka godzin przed uroczystym wręczeniem nagród w pokazach. Znaleziono ją w ogromnym lesie, a dzięki swojej formie shiny budzi jeszcze większy podziw wśród innych. Jest bardzo skryta, często zachowuje się tajemniczo i kocha samotność. Do dusz towarzyskich z pewnością nie należy, a gdy słyszy o publicznych występach, zaczyna ją mdlić. Czemu więc została przyznana Gwen jako nagroda w Pokazach Pokemonów Trawiastych i Robaczych? Chyba z powodu niezwykłej gracji, wdzięku, a także skromności i uprzejmości, którą w wyjątkowych sytuacjach wspomaga się przy nawiązywaniu nowych kontaktów.
Umiejętności: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Scolipede
Imię: Yasu

Poziom: 38,5
Typ:
Ewolucja: Venipede (22lvl) -> Whirlipede (30lvl) -> Scolipede
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Megahorn, Defense Curl, Rollout, Poison Sting, Screech, Pursuit, Protect, Poison Tail, Bug Bite, Iron Defense, Bug Bite, Venoshock, Baton Pass
Charakter i historia: To mały złośnik. Jest drażliwy i nieprzyjemny dla większości, czy to ludzi, czy pokemonów. Z tego powodu inne Venipede szybko wyrzuciły go z grupy i musiał radzić sobie sam. Byle co może sprowokować go do ataku, a wtedy nie waha się używać ostrych ząbków i żądełka. Jego trucizna jest wyjątkowo silna, dlatego jednak stara się jej nie używać. Może więc ma jeszcze jakąś dobrą stronę, którą tylko trzeba poznać? Zdaje się, że będzie to jednak sporym wyzwaniem dla jego nowej opiekunki. Z jej pomocą przeszedł dość szybką ewolucję. Dalej ma tendencję do atakowania za byle pierdołę, ale teraz częściej zdarza mu się zastanawiać nad tym co robi. Co prawda nie zawsze, ale już nieco częściej niż wcześniej.
Umiejętność: Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Whimsicott
Imię: Bawełenka

Poziom: 50,5
Typ:
Ewolucja: Cottonee (Sun Stone) -> Whimsicott
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Absorb, Fairy Wind, Growth, Leech Seed, Stun Spore, Mega Drain, Cotton Spore, Razor Leaf, Poison Powder, Giga Drain, Charm, Helping Hand, Energy Ball, Cotton Guart, Sunny Day, Endeavor, Solar Beam, Gust, Tailwind, Hurricane
EM: Tickle
F:
Charakter i historia: Cottonee pochodzi z ogromnej fermy, na której pewien miły staruszek hodował zarówno ten gatunek jak i jego ewolucję. Dzięki swojej znanej firmie sprzedającej tony wełny każdego miesiąca, dorobił się niezłych kokosów, ale o tym innym razem. Ta samiczka urodziła się przedwcześnie, a w związku z tym była widocznie mniejsza od reszty. Odstawała od innych Cottonee, przez co źle czuła się w ich towarzystwie. Mężczyzna bez zawahania sprzedał ją organizatorowi Pokazów Pokemonów Wróżek i takim sposobem znalazła się w drużynie Gwen. Mała to typ nieśmiałej, bardzo uroczej dziewczynki, która wiecznie buja w obłokach. Łatwo ją czymś zasmucić, a wszystko bierze do siebie na poważnie, dlatego trzeba uważać z krytyką, by nie wpadła w płacz. Po ewolucji stała się dojrzalsza oraz pewniejsza siebie.
Umiejętność: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Lilligant
Imię: Flora

Poziom: 57
Typ:
Ewolucja: Petilil (Sun Stone) -> Lilligant
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Absorb, Growth, Leech Seed, Mega Drain, Synthesis, Magical Leaf, Stun spore, Giga Drain, Aromatherapy, Helping Hand, Energy Ball, Entrainment, Sunny Day, After You Leaf Storm, Teeter Dance, Quiver Dance, Petal Dance, Petal Blizzard
EM: Ingrain
F:
HM: Cut
Charakter i historia: Gwen otrzymała Pokemona z okazji Świąt Bożego Narodzenia od tajemniczej trenerki z Sinnoh, która jak się pojawiła, tak zniknęła. Nowa podopieczna jest przyjazna i dość posłuszna, jednak przez swoje pokojowe nastawienie do innych istot, nie jest w stanie nikogo zaatakować.
Umiejętności: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Red-Striped Basculin
Imię: Ichi

Poziom: 5,5
Typ:
Ewolucja: Basculin
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tail Whip, Tackle, Water Gun
EM: Whirlpool
HM: Cut, Dive, Waterfall, Surf
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Straszliwie niecierpliwy i ciężki do polubienia pokemon. Praktycznie nic mu się nie podoba i tylko wiecznie zrzędzi. Najchętniej sam zrobiłby wszystko lepiej. Nie przepada też za innymi ludźmi co manifestuje podgryzając im stopy. W ogóle lubi gryźć i bardzo chętnie to robi. Nie robi mu specjalnej różnicy czy ofiarą jego zębów padnie jakiś pokemon, dziecko czy inny staruszek. Dla niego nie ma podziału na rasy i płcie- wszystkich żre z jednakową zajadłością. Choć za żadne skarby się do tego nie przyzna lubi być miziany po grzbiecie, ale tylko kiedy nikt inny na niego nie patrzy.
Umiejętność: Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Krookodile
Imię: Makoto

Poziom: 42
Typ:
Ewolucja: Sandile (29lvl) -> Krokorok (40lvl) -> Krookodile
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Power Trip, Leer, Rage, Bite, Sand Attack, Torment, Sand Tomb, Assurance, Mud-Slap, Embargo, Swagger, Crunch, Dig, Scary Face, Foul Play,
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Typ szalony i niebezpieczny. Lepiej go nie denerwować (a łatwo go wyprowadzić z równowagi), bo zwyczajnie zaatakuje. I to tak z całą zajadłością i złością. Ten niepozorny krokodylek jest strasznie walecznym wojownikiem. Szanuje swoją trenerkę i zawsze stanie w jej obonie. Szkoda tylko, że jest tak nieobliczalny w działaniu i chętnie działa na własną łapę...
Umiejętności: Anger Point - Kiedy Pokemon zostaje trafiony ciosem krytycznym, moc jego ataku wzrasta do maksimum.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Darmanitian
Imię: Pulpet

Poziom: 36
Typ:
Ewolucja: Darumaka (35lvl) -> Darmanitian
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Hammer Arm, Tackle, Rollout, Incinerate, Rage, Fire Fang, Headbutt, Uproar, Facade, Fire Punch, Work Up, Trash, Belly Drum, Flare Blitz, Taunt
EM: Flame Wheel
HM: Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Energiczny i pełen zapału. Nie lubi siedzieć w jednym miejscu, wprost ciągnie go do działania. Uwielbia treningi, uwielbia wycieczki- generalnie wszystko co wymaga dużej dawki ruchu. Staje się bardzo upierdliwy jeśli danego dnia nie zaliczy swojej dziennej dawki "szwendania się". Nadaje się i do walk i do pokazów, aczkolwiek nie pała miłością tylko do jednej z tych dyscyplin. Lunatyk- w nocy trzeba go mieć koniecznie na oku. Potrafi sam z siebie opuścić pokeball i... wędrować sobie. Po ewolucji zasadniczo się nie zmienił. Urósł, ot i wszystko.
Umiejętności: Zen Mode - Zmienia formę Pokemona, gdy jego HP spadnie poniżej połowy.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Maractus
Imię: Marra

Poziom: 67
Typ:
Ewolucja: Maractus
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Spiky Shield, Cotton Guard, After You, Peck, Absorb, Sweet Scent, Growth, Pin Missile, Mega Drain, Synthesis, Cotton Spore, Needle Arm, Giga Drain, Acupressure, Ingrain, Petal Dance, Sucker Punch, Sunny Day, Petal Blizzard, Solar Beam
EM: Grassy Terrain
F: Energy Ball
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jest chodzącą indywidualnością. Marra najlepiej czuje się w swoim własnym towarzystwie i nie wyraża większej potrzeby nadmiernego kontaktu z innymi pokemonami z drużyny. Jej ulubionym zajęciem jest obserwowanie roślin. Mogłaby to robić całymi dniami. Z podobną fascynacją spogląda w nocne niebo- gwiazdy wręcz ją hipnotyzują.
Umiejętności: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Maractus
Imię: ---

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Maractus
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Spiky Shield, Cotton Guard, After You, Peck, Absorb, Sweet Scent, Growth, Pin Missle, Mega Drain, Synthesis,
EM: Bounce
F: Energy Ball
Charakter i historia: (Nagroda za frekwencję w Kominkowym Wyzwaniu 2019) Maractus to dystyngowany i finezyjny przedstawiciel swojego gatunku, który wykluł się z jaja w okresie świątecznym i od tego czasu nieśmiało przyglądał się swojej opiekunce, która podjęła wyzwanie lokalnej profesor. Z zaciekawieniem analizował wszystkie rysunki i teksty, z tygodnia na tydzień podchodząc do nich z coraz większym entuzjazmem. Maractus z charakteru należy do tych, którzy wolą sobie samodzielnie wyrobić opinię na temat zjawiska, by następnie móc debatować nad zagadnieniem w nieskończoność, zachowując podczas konwersacji zasady etykiety i szacunku dla swojego rozmówcy. Filozof, którego sygnaturowym ruchem powinno być zagadanie przeciwnika na śmierć.
Umiejętności: Water Absorb - Gdy Pokemon jest uderzany wodnym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Crustle
Imię: Fove

Poziom: 37
Typ:
Ewolucja: Dwebble (34lvl) -> Crustle
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Shell Smash, Fury Cutter, Rock Blast, Withdraw, Sand Attack, Feint Attack, Smack Down, Rock Polish, Bug bite, Stealth Rock, Rock Slide, Slash
EM: Iron Defense
HM: Rock Smash, Cut
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. To pokemon twardy w każdym calu. Taki w stylu 100% samca w samcu. Ceni sobie siłę oraz samodoskonalenie. Stworzenia okazujące jakąkolwiek słabość, w jego mniemaniu nie zasługują na litość czy poważanie. Szanuje wszystkie samice i bardzo niechętnie podnosi na jakąś swoje odnóża.
Umiejętność: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Scraggy
Imię: Bonnie

Poziom: 31,5
Typ:
Ewolucja: Scraggy (39lvl) -> Scrafty
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Headbutt, Sand Attack, Feint Attack, Swagger, Low Kick, Payback, Brick Break, Chip Away, High Jump Kick
EM: Amnesia
HM: Rock Smash, Strength
Charakter i historia: (Nagroda za zajęcie drugiego miejsca w Pokazach Standard Tough) Wychowana na ulicy, mała Scraggy od zawsze aspirowała do roli liderki swojego stadka, które zajmowało się szmuglowaniem Pokeblocków i drobnymi kradzieżam. Zdecydowanie jej inspiracją było amerykański Brooklyn, zadymy, ustawki i wojny gangów. Jej marzenie w pewnym momencie spełniło się, jednak w tym samym momencie gdy wydawało się, że Scraggy osiągnęła swój życiowy cel, jej ekipa została brutalnie zdeptana przez stróżów prawa. Od tamtego czasu trawi ją smutek i komponuje smutne piosenki o gangsterce, rapując w swoim języku z głębi swojego serca, opowiadając historię swoich mroczniejszych dni.
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Cofagrigus
Imię: Mererid

Poziom: 35,5
Typ:
Ewolucja: Yamask (34lvl) -> Cofagrigus
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scary Face, Astonish, Protect Disable, Haze, Night Shade, Hex, Will-O-Wisp, Ominous Wind, Curse, Power Split, Guard Split
TM: Calm Mind, Energy Ball, Dream Eater
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Ponoć jakaś grupa archeologów wydobyła go z pewnego zapomnianego przez świat grobowca, biorąc za jakiś ozdobny przedmiot. Yamask, jak na cwaniaczka przystało szybko skorzystał z okazji i najogólniej mówiąc, dał nogę. Z charakteru jest właśnie taki niby cwaniakowaty, ale nieśmiały i lubiący przebywać w cieniu. Doskonały obserwator. Nie lubi gdy ktoś narusza "jego" teren. Czasami, gdy ma lepszy humor, płata innym rozmaite psikusy... Po ewolucji niespecjalnie się zmienił.
Umiejętności: Mummy - Zmienia na "Mummy" umiejętność każdego Pokemona, który go dotknie.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Zorua
Imię: ---

Poziom: 1,5
Typ:
Ewolucje: Zorua (30 lvl) -> Zoroak
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Leer
EM: Dark Pulse
HM: Cut
Charakter i Historia: Wykluta za pomocą inkubatora Centrum Pokemon miasta Saffron. Jako młoda lisiczka bardzo lubi sprawiać innym psikusy. Oczywiście są to niewinne żarty, ale czasami trzeba ją hamować. W końcu wyobraźnia robi swoje, a umiejętność iluzji jeszcze bardziej komplikuje sprawy. Szczególnie, gdy przybiera postać zupełnie innego pokemona. Najbardziej upodobała sobie zbieranie muszelek jako hobby. Natomiast nie przepada za zasadami.
Umiejętność: Illusion- Zamienia się w przeciwnego pokemona podczas walki, ale mimo tego nie zna ataków przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Zoroark
Imię: Haku

Poziom: 60
Typ:
Ewolucje: Zorua (30 lvl) -> Zoroak
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Night Daze, Imprison, U-Turn, Scratch, Leer, Pursuit, Hone Claws, Fury Swipes, Feint Attack, Scary Face, Taunt, Foul Play, Night Slash, Torment, Agility, Embargo, Punishment, Nasty Plot,
B: Shadow Ball
TM: Focus Blast,
HM: Cut
Charakter i Historia: Został wzięty przez Saa'ę z Daycare. Trudno zdobyć jego zaufanie. Jednak jak się tylko komuś uda jest mu wierny i chce go chronić za wszelką cenę. Po ewolucji stał się pewnym siebie wojownikiem. Często zachowuje się jak ninja- porusza się zwinnie i szybko oraz uwielbia atakować z zaskoczenia. Niestety przez to ma niewielu przyjaciół- nawet wśród pokemonów z drużyny.
Umiejętność: Illusion- Zamienia się w przeciwnego pokemona podczas walki, ale mimo tego nie zna ataków przeciwnika.
Trzyma: Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.
Historia trenerów: Saa (KP Saa), Gwen Brown (KP Gwen)

Minccino
Imię: Hiro

Poziom: 16
Typ:
Ewolucje: Minccino (Shiny Stone) -> Cinccino
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Pound, Baby-Doll Eyes, Helping Hand, Tickle
EM: Sleep Talk
MT: Aqua Tail, Shock Wave, Iron Tail
Charakter I Historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Bardzo przyjemny maluch, który jakby na przekór zwyczajom swego gatunku nie czyści i nie pucuje każdego jednego przedmiotu w zasięgu łapek. Ma dość luźne podejście do otaczającego świata i dość kocią naturę- żre, śpi i prosi o pieszczoty. A jak się zeźli to i pokazuje pazur. Prawdę powiedziawszy nie przepada ani za walkami, ani za pokazami, ale z dwojga złego woli paradować w jakichś fatałaszkach niż narażać się w bitwach.
Umiejętność: Skill Link - Sprawia, że ataki podczas których ciosy wyprowadzone są kilkakrotnie zawsze uderzają maksymalną ilość razy (5).
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-12-01, 14:34, w całości zmieniany 25 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:26   

UNOVA C.D:

Gothorita
Imię: Gotha

Poziom: 33
Typ:
Ewolucja: Gothita (32lvl) -> Gothorita (41lvl) -> Gothitelle
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Pound, Confusion, Tickle, Play Nice, Fake Tears, Dosuble slap, Psybeam, Embargo, Feint Attack, Psyshock, Flatter, Future Sight
EM: Miracle Eye
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Gothita to dość wyrafinowana istotka, której dusza zagubiła się gdzieś (i pozostała) w epoce wiktoriańskiej. Mała ukochała nad życie modę z tamtego okresu, więc wszelkie ciuszki z epoki będą budziły w niej zachwyt i dużo uszanowanka. Dobrze wychowana, wymaga od otoczenia chociaż minimum poszanowania dla dobrych manier. Ma straszny kompleks na punkcie swojego wyglądu. Uważa się za szpetną, małą bekę. Dlatego zrobi wszystko by ewoluować w swoje wyższe formy, które w jej mniemaniu są o wiele bardziej urodziwe. Dzięki pomocy Gwen, przeszła pierwszą ewolucję. Obecnie Gotha, choć na swój sposób osobliwa, jest zdecydowanie dużo szczęśliwsza.
Umiejętności: Competitive - Specjalny Atak użytkownika zostaje zwiększony 2 razy, gdy statystyki zostają obniżone.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Solosis
Imię: Blue

Poziom: 17,5
Typ:
Ewolucja: Solosis (32lvl) -> Duosion (41lvl) -> Reuniclus
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Psywave, Reflect, Rollout, Snatch, Hidden Power (Fire),
TM: Trick Room, Energy Ball, Shadow Ball, Calm Mind
MT: Signal Beam
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Solosis to pokemon o dość przyjemnym usposobieniu. Nieco nieśmiały, zwłaszcza względem obcych. Potrzebuje chociaż troszkę kogoś poznać zanim zechce wejść z takim osobnikiem w bliższe zażyłości. Ambitny. Dość wcześnie zorientował się, że aby coś osiągnąć to trzeba kupę ciężkiej pracy. Chętnie trenuje, aby właśnie do czegoś dojść- ot, chociażby ewolucji. Lubi pokazywać na co go stać, ale zwykle trzeba go trochę do tego ponamawiać. Raczej nie jest typem pokemona, który cieszyłby się z życia w blasku reflektorów- woli spokojniejsze okoliczności przyrody.
Umiejętność: Magic Guard - Pokemon traci HP tylko wtedy, kiedy przeciwnik atakuje go za pomocą bezpośrednich ataków (za wyjątkiem obrażeń wynikających z użycia ruchów: Substitute, Struggle, Pain Split, Curse i Belly Drum)
Trzyma: Life Orb - Podnosi siłę ataku o 30%, jednak przy każdym użyciu ataku zabiera 10% max. HP Poka. Kula nie zadaje obrażeń tylko wtedy, gdy pokemon jest chroniony przez Magic Guard albo Sheer Force (umiejętności)
Historia trenerów: Ignis, Gwen Brown (KP Gwen)

Reuniclus
Imię: Sol

Poziom: 48,5
Typ:
Ewolucja: Solosis (32lvl) -> Duosion (41lvl) -> Reuniclus
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Psywave, Reflect, Rollout, Snatch, Hidden Power, Light Screen, Charm, Recover, Psyshock, Endeavor, Future Sight, Pain Split, Psychic, Dizzy Punch
EM: Secret Power
Charakter i historia: Jest dość... specyficzny. Taki jakby lekko zamulony, jakby jechał na wiecznym haju lub żył w jakiejś innej rzeczywistości. Ma trudności z zawieraniem nowych znajomości i nie czuje się zbyt dobrze w zbyt dużym towarzystwie. Ma jednak pewien dar. Mianowicie, czasami, tak ni z tego ni z owego zdarza mu się przewidywać przyszłość.
Umiejętność: Overcoat - Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń od efektów pogodowych oraz nie działają na niego efekty ataków proszkowych.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Swanna
Imię: Chika

Poziom: 38
Typ:
Ewolucja: Ducklett (35lvl) -> Swanna
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Water Gun, Water Sport, Defog, Wing Attack, Wter Pulse, Aerial Ace, Bubble Beam, Feather Dance, Aqua Ring, Air Slash, Roost, Rain Dance,
EM: Aerial Ace, Steel Wing
HM: Fly, Surf, Dive
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Prima balerina. Choć natura obdaszyła ją płaskostopiem i kołyszącym się, "kaczym" chodem, przejawia talenty taneczne. Stara się ze wszystkich sił, aby być w tym co robi jak najlepszą. A że inni się z niej śmieją? A niech się śmieją, pokaże im wszystkim. Nie przepada za walkami, ale w razie potrzeby potrafi przyłożyć. Wymagająca odnośnie pokarmu- je tylko określone gatunki jagód i nic poza tym. Po ewolucji znacząco zyskała na elegancji, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie jej marzeniu o byciu baleriną.
Umiejętności: Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Sawsbuck
Imię: Dhalia

Poziom: 70,5
Typ:
Ewolucja: Deerling (34lvl) -> Sawsbuck
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Mega Horn, Tackle, Camouflage, Growl, Sand Attack, Double Kick, Leech Seed, Feint Attack, Take Down, Jump Kick, Aromateraphy, Energy Ball, Charm, Horn Leech, Nature Power, Double-Edge, Solar Beam
F:
HM: Cut
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Dobrotliwa i uczynna łania. Przynajmniej tak się wydaje. Jednak sprowokowana okazuje się o wiele mniej łagodna. Uwielbia spędzać czas poza swoim pokeballem, najchętniej w lesie lub na jakiejś łące. Generalnie nie garnie się do walk- chyba, że sytuacja tego wymaga. W innym wypadku woli mniej destrukcyjne formy rozrywki. Nie przepada za stworkami o typie trującym i zazwyczaj woli ich unikać.
Umiejętności: Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Emolga
Imię: Yuki

Poziom: 8,5
Typ:
Ewolucja: Emolga
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Thunder Shock
EM: Air Slash
HM: Cut
Charakter i historia: Wykluła się w czasie podróży Gwen. Mała wiercipięta. Niezmiernie ciężko jest jej usiedzieć w jednym miejscu, czy też robić określoną czynność. Bardzo szybko się nudzi i zaraz szuka sobie nowego zajęcia. Uwielbia przebywać poza Pokeballem, do tego stopnia, że w zasadzie nie pozwala się w nim zamykać i zaraz z niego ucieka. Uwielbia różne podniebne zabawy. Zwykle ciężko jest ją od nich odciągnąć i sprowadzić na ziemię. Kocha czekoladę.
Umiejętność: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Frillish
Imię: Hrabina

Poziom: 13,5
Typ:
Ewolucja: Frillish (40lvl) -> Jellicent
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bubble, Water Sport, Absorb, Night Shade
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: W Jeziorze mówili na nią Krwawa Hrabina, gdyż nie szczędziła nikogo, kto bez jej pozwolenie choćby przepłynął koło niej. Najczęściej atakująca z ukrycia, mściła się i atakowała bezbronne Pokemony, które przypłacały krwawą cenę za uciechy Hrabiny, gdyż tak Frillish w duchu się nazywała. Jest sadystką i uwielbia sprawiać ból przeciwnikowi, podobnie jak swojej nowej trenerce, a przynajmniej tak planuje. Jej ulubionym zajęciem jest branie kąpieli w krwi. Dziwny i makabryczny przypadek.
Umiejętność: Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Frillish
Imię: ---

Poziom: 1,5
Typ:
Ewolucja: Frillish (40lvl) -> Jellicent
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bubble, Water Sport,
EM: Mist
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Wykluty za pomocą inkubatora Centrum Pokemon miasta Saffron. Chwilowo młodzik ma ciężki charakter, ponieważ tak naprawdę trudno go czymkolwiek zainteresować. Nie przepada za świecidełkami, treningami, książkami, zdjęciami itp. itd. Właściwie wszystko co ludzkie jest mu po prostu obce. Woli za to siedzieć wewnątrz bezpiecznego pokeballa bądź przebywać w środowisku naturalnym. Chętnie rozmawia z przedstawicielami gatunków typowo wodnych.
Umiejętność: Water Absorb - Gdy Pokemon jest uderzany wodnym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Alomomola
Imię: Mola

Poziom: 7,5
Typ:
Ewolucja: Alomomola
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Play Nice, Hydro Pump, Wide Guard, Healing Wish, Pound, Water Sport, Aqua Ring
HM: Surf, Waterfall, Dive
Charakter i historia: Wykluła się z jajka, które posiadał Yoichi. Arogancka i zbyt pewna siebie. Uwielbia być w centrum uwagi i uważa siebie za wielką gwiazdę. Podczas walki stara się wyglądać pięknie by każdy ją podziwiał. Nienawidzi brudu. Po utracie trenera trafiła do adopcji, a stamtąd do Gwen. Czasami lubi robić na złość nowej trenerce, ale w akcie dobrej woli, miewa momenty gdy jest grzeczną rybką. Ale tylko czasem!
Umiejętność: Hydration- wszystkie negatywne efekty statusu są leczone gdy pada deszcz.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Galvantula
Imię: Araneo

Poziom: 51,5
Typ:
Ewolucja: Joltik (36lvl) -> Galvantula
Zadowolenie: 0/100
Ataki: String Shot, Leech Life, Spider Web, Thunder Wave, Fury Cutter, Electroweb, Bug Bite, Gastro Acid, Slash, Electro Ball, Signal Beam, Agility
TM: Thunderbolt, Flash, X-Scissor
HM: Cut
Charakter i historia: Wesoły, pogodny i zabawny. Przynajmniej przed ewolucją. Kiedy zmienił się w większego pająka, nie mógł już "jeździć" na swojej trenerce, bo zrobił się zwyczajnie za duży. Z tego powodu stał się nieco melancholijny. Dobrze dogaduje się z resztą drużyny. Nie lubi makaronu i wody.
Umiejętności: Compound Eyes - Pokemon ma zwiększoną celność o 30%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na to, że dziki Pokemon będzie trzymał przedmiot wzrasta o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Klinklang
Imię: Drak

Poziom: 49
Typ:
Ewolucja: Klink (38lvl) -> Klang (49lvl) -> Klinklankg
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Magnetic Flux, Gear Up, Vice Grip, Charge, Thunder Shock, Gear Grind, Bind, Charge Beam, Autotomize, Mirror Shot, Screech, Discharge, Metal Sound,
TM: Protect
HM: Rock Smash
Charakter i historia: Wykluł się w trakcie podróży Gwen. Pokemon... inwalida. Niemożliwe? A jednak. W przeciwieństwie do swych pobratymców nie lewituje. Zamiast tego turla się po ziemi, przez co jest ciągle zakurzony i brudny. Jest to dla niego o tyle nieprzyjemne, że jego ułomność stanowi źródło drwin wśród innych "trybików". W związku z powyższym, nie pała on do nich szczególną miłością. Piekielnie uparty- jak już sobie coś umyśli to nie ma przebacz. Ponadto... niecierpliwy i drażliwy jak panna na wydaniu. Idzie go wyprowadzić z równowagi prawdziwymi błahostkami.
Umiejętność: Clear Body - Statystyki Pokemona nie mogą zostać obniżone przez atak lub zdolność przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Tynamo
Imię: Ren

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Tynamo ( 39lvl) -> Elektrik (Thunder Stone) -> Elektross
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Tackle, Thunder Wave, Spark, Charge Beam
MT: Magnet Rise
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Ta niepozorna rybka uważa się za prawdziwego króla sceny. Co tam walki- każdy głupi umie się naparzać o jakąś plakietkę. Ale pokazy- o, to jest dla nieco coś wartego zachodu. I bynajmniej nie chodzi o całe to strojenie się we wstążki i brokat. Jego zauroczyła wizja artystycznych połączeń rozmaitych ataków, które można wykorzystać w niekoniecznie oczywisty sposób. Marzy mu się być prawdziwym pokazowym czempionem.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Neutralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Elgyem
Imię: Nruu'zoth

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Elgyem (42lvl) -> Beheeyem
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Confusion
EM: Nasty Plot
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Pokemon obdarzony niezwykłym umysłem analitycznym. Jego prędkość obliczeniowa przewyższa każdy komputer. Maniak gier wideo- chętnie zagra w każą jaka mu tylko wpadnie w dłonie. Szczególną słabość ma do gier RPG. Spędza przy nich czas godzinami. Nie znaczy to jednak, że jest leniwy. Wręcz przeciwnie- da się go odciągnąć od gier i zmusić do zrobienia czegoś produktywnego. Jest jednak dość specyficzny i tak na prawdę zachowuje się trochę tak, jakby dalej rozgrywał jeden ze swych ulubionych tytułów. Nie wszystkim pokemonom z drużyny odpowiada jego zachowanie, ale na szczęście są takie które go akceptują- znaczna większość, woli go jednak zignorować.
Umiejętność: Synchronize - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam. Jednak, jeśli przeciwnik jest typu ognistego lub posiada umiejętność Water Veil - nie może zostać podpalony. Trujące, stalowe i odporne na truciznę Pokemony nie mogą zostać zatrute. Przeciwnik z umiejętnością Limber - nie może zostać sparaliżowany. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, istnieje 50% szans, że napotkane Pokemony będą miały tę samą co on naturę.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Chandelure
Imie: Lawenda

Poziom: 73
Typ:
Ewolucja: Litwick (41lvl) -> Lampent (Dusk Stone) -> Chandelure
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Ember, Astonish, Minimize, Smog, Fire Spin, Confuse Ray, Night Shade, Will-O-Wisp, Flame Burst, Imprison, Hex, Memento, Inferno, Curse, Shadow Ball, Pain Split, Overheat
EM: Acid
Charakter i historia: Doprawdy wredne stworzenie. Nie potrafi być miła, nie chce być uprzejma, a wszelkie próby kulturalnego porozumienia się z Nią zawsze kończą się fiaskiem. Zawsze znajdzie okazję, aby zaatakować, czy to swojego trenera, czy innych ludzi, a nawet inne Pokemony ze swojego otoczenia. Niezależnej Litwick należy pokazać, że jest się od Niej silniejszym, aby przynajmniej trochę zdobyć jej zaufanie i udowodnić, że na trenera może liczyć. W przeciwnym razie nie będzie słuchała poleceń swojego trenera, co na pewno zmarnuje jej potencjał, bo ma niezwykła smykałkę do bitew. Sprytna i szczwana zawsze znajdzie sposób na przeciwnika, a na arenie daje z siebie dosłownie wszystko. Można by powiedzieć, że nie ma słabych punktów, jednak po lepszym poznaniu tej Pokemon można stwierdzić, że jej jedyną "piętą Achillesową" jest konkretne warzywo - marchewka, za którą Litwick przepada i potrafi się naprawdę wkurzyć, jeżeli swojego ulubionego przysmaku nie otrzyma!
Umiejętność: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Haxorus
Imię: Linnorn

Poziom: 79,5
Typ:
Ewolucja: Axew (38lvl) -> Fraxure (48lvl) -> Haxorus
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Iron Tail, Outrage, Scratch, Leer, Assurance, Dragon Rage, Dual Chop, Scary Face, Slash, False Swipe, Dragon Claw, Dragon Dance, Taunt, Dragon Pulse, Swords Dance, Guillotine, Giga Impact
HM: Cut, Surf, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Wyhodowany na potrzeby Letniej Szkółki, Haxorus przypadł w udziale Gwen. Jest typem wojownika, który umie i lubi przywalić. Nie znaczy to że atakuje na prawo i lewo kogo popadnie- potrafi się pohamować. Niesamowicie lubi wygrzewać się na słońcu i czasami ciężko wyrwać go z tej czynności. Poza tym jest generalnie wesołym i posłusznym pokemonem. Pod wpływem pewnego tajemniczego proszku, przybrał odmienną barwę łusek.
Umiejętności: Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
Trzyma: Shell Bell - za każdym razem, gdy pokemon otrzymuje obrażenia, leczy 1/8HP od otrzymanych obrażeń.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Beartic
Imię: Kumo

Poziom: 42
Typ:
Ewolucja: Cubchoo (37 lvl) -> Beartic
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Aerial Ace, Shadow Claw, Yawn, Focus Punch, Low Kick, Growl, Powder Snow, Bide, Icy Wind, Play Nice, Fury Swipes, Brine, Endure, Charm, Slash, Flail, Sheer Cold, Trash, Superpower, Aqa Jet
HM: cut, Surf, Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jako Cubchoo był przesłodkim i nieśmiałym stworzonkiem. Był też nieco strachliwy. W zasadzie wiele się nie zmienił. Może nie jest już taki słodki, ale na pewno dużo odważniejszy.Jest całkien inteligentny i ma niezłe poczucie humoru.
Umiejętności: Snow Cloak - Kiedy szaleje burza gradowa (Hailstorm), unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona występuje spada o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Cryogonal
Imię: Kiyo

Poziom: 3,5
Typ:
Ewolucja: Cryogonal
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Sheer Cold, Night Slash, Bind, Ice Shard, Sharpen, Rapid Spin
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen, z jaja otrzymanego w prezencie. Dobroduszny pokemon o charakterze typowego staruszka. Dobrotliwe to to, cierpliwe... Uważa się za samca, a zatem można powiedzieć, że "dziadkuje" wszystkim pokemonom z drużyny. Uwielbia wygrzewać się przed kominkiem w swoim bujanym fotelu i popijać gorącą herbatkę. Nie nosi widoku krzywdy innych i zawsze poratuje swoje "wnuczęta". Co ciekawe nawet Gwen uważa za swoją małą wnuczkę i taktuje trochę jak małe dziecko.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Accelgor
Imię: Zorro

Poziom: 53
Typ:
Ewolucja: Shelmet (Pal Pad) -> Accelgor
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Water Shuriken, Final Gambit, Power Swap, Acid Spray, Double Team, Quick Attack, Leech Life, Absorb, Acid, Bide, Curse, Struggle Bug, Mega Drain, Swift, Me First, Agility, Giga Drain, U-Turn, Bug Buzz, Recover, Yawn, Protect, Acid Armor, Body Slam, Guard Swap
EM: Spikes
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Zdecydowanie typ wojownika, który uważa się za jedynego słusznego przywódcę w grupie. Gwen generalnie szanuje jako swoją opiekunkę, ale czasem zdarza mu się jej postawić. Marzy mu się ewolucja, ale wcześniej, ma ambicje zostać odpowiednio wielkim i szanowanym siłaczem. Bardzo nie lubi kiedy ktoś zaczepia słabszych- zaraz stanie w obronie pokrzywdzonego. Bo choć bywa szorstki i generalnie zrzędliwy, w gruncie rzeczy to dobry stworek.
Umiejętności:Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Mienshao
Imię: Miett

Poziom: 53,5
Typ:
Ewolucja: Mienfoo (50 lvl) -> Mienshao
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Pound, Meditate, Detect, Fake Out, Double Slap, Swift, Calm Mind, Force Palm, Drain Punch, Jump Kick, U-Turn, Quick Guard, Bounce, High Jump Kick, Aura Sphere, Reversal
EM: Low Kick
HM: Strength
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann i wykluła się w czasie podróży Gwen. Miett to urodzona wojowniczka kung-fu. Skupiona, zdyscyplinowana i diabelnie dokładna. Jest jednak zbyt skupiona na swoich treningach, aby pozwolić sobie na jakieś bliższe zażyłości z innymi członkami drużyny. Z tego powodu dość kiepsko u niej ze znajomościami, co czasami wprowadza ją w stan lekkiej depresji, który dość szybko jej mija. To w końcu wojowniczka i musi być twarda! Czasami odnosi się wrażenie, jakby wolała być traktowana niczym samiec, a nie samiczka.
Umiejętności: Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma: Shell Bell - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Druddigon
Imię: Tokage

Poziom: 41
Typ:
Ewolucja: Druddigon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Leer, Scratch, Hone Claws, Bite, Scary Face, Dragon Rage, Slash, Crunch, Dragon Claw, Chip Away, Revenge,
EM: Fire Fang, Thunder Fang
HM: Cut, Strength, Surf
Charakter i historia: Został wytrenowany na potrzeby Zimowej Szkółki pod Polarną Gwiazdą, a po jej zakończeniu przekazany Gwen. Ponieważ sam nie może latać, bardzo nie lubi toczyć pojedynków z latającymi rywalami. Jest wtedy mniej pewny siebie i łatwiej się denerwuje. Poza tym drobnym faktem jest dosyć sympatycznym stworzeniem. Generalnie uwielbia wygrzewać się w różnych ciepłych miejscach i stosunkowo łatwo zawiera nowe znajomości. Jest wierny swojej trenerce. Traktuję ją trochę jak swoją nauczycielkę i pilnuje się, aby jej czymś nie urazić lub zasmucić, ale najczęściej po prostu chce się jej przypodobać. W tych działaniach potrafi być nieco upierdliwy, ale widać, że ma dobre intencje. Zawsze stara się dawać z siebie wszystko.
Umiejętności: Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Pawniard
Imię: Dakk

Poziom: 21,5
Typ:
Ewolucja: Pawniard (52lvl) -> Bisharp
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Scratch, Leer, Fury Cutter, Metal Claw, Torment, Scary Face, (25)
EM: Psycho Cut
HM: Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Pawniard zawsze był dosyć ciamajdowaty i dziecinny. Łatwo można go urazić i płacze z byle powodu. Mimo wszystko marzył posiadaniu trenera, który pomógłby mu ewoluować, a tym samym nabrać typowo męskich cech, by słynął ze swej odwagi, a nie bycia przeuroczym maluszkiem do tulenia. Niestety potworek nie miał szczęście. Długo nie mógł znaleźć opiekuna, a gdy w końcu jeden trener pochwycił go, zaledwie dwa dni później porzucił Pawniarda na plaży, wmawiając mu, że bawią się w chowanego, w co biedny potworek rzecz jasna uwierzył. Po kilku godzinach poszukiwań zrozumiał, że jego właściciel po prostu się go pozbył. Wówczas wpadł w prawdziwą histerię, w czasie której został znaleziony przez Ann. Uspokoiła malucha i zabrała ze sobą, a parę dni później został ostatecznie zabrany przez Gwen. Stworek jest wdzięczny swej nowej opiekunce, za danie mu szansy, jednak cały czas boi się, że pewnego razu zostawi go tak jak jego poprzedni opiekun, dlatego też stara się jak może i wyciska z siebie siódme poty podczas walk czy treningów, aby pokazać że nie jest bezużyteczny. Nie wie biedulek, że Gwen nie ma zamiaru nigdzie go oddawać- jakby nie przyjmuje tego do wiadomości.
Umiejętności: Defiant- Atak Pokemona wzrasta o dwa poziomy, kiedy zostają mu zmniejszone statystyki. Nie działa to w przypadku obniżeniu statystyk samemu sobie lub przez sprzymierzeńców.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Braviary
Imię: Washi

Poziom: 60
Typ:
Ewolucja: Rufflet (54lvl) -> Braviary
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Trash, Whirlwind, Brave Bird, Peck, Leer, Fury Attack, Wing Attack, Hone Claws, Scary Face, Aearial Ace, Slash, Defog, Tailwind, Air Slash, Crush Claw, Sky Drop, Superpower
EM: Aerial Ace
HM: Cut, Fly, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Rufflet to przebiegły i chamski ptak, który uważa się za lepszego od innych. Ignoruje wszystko i wszystkich. Można powiedzieć, że jest panem swoje życia i kieruje się tylko swoim rozumem. Taka postawa często prowadzi do ogromnych kłopotów, które przewyższają małego orła, ale nigdy nie przyjmuje pomocy od innych, bowiem to plama na jego honorze!
Umiejętności: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Mandibuzz
Imię: Mori

Poziom: 58
Typ:
Ewolucja: Vullaby (54lvl) -> Mandibuzz
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Bone Rush, Mirror Move, Whirlwind, Brave Bird, Gust, Leer, Fury Attack, Pluck, Nasty Plot, Flatter, Feint Attack, Punishment, Defog, Tailwind, Air Slash, Dark Pulse, Embargo,
EM: Roost, Foul Play
TM: Attract, Protect, Steel Wing, Aerial Ace, Rock Tomb
HM: Fly, Cut, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jest dość zadziorna i chętnie zaczepia innych. Pomimo, że sama w sobie jest dość mała, ma ogromną wolę walki. Lubi działać w sposób dość niekontrolowany. Niby się słucha, ale czasem kombinuje na własną rękę co kończy się dość rozmaicie. Na szczęście ma dość oleju w głowie, że nie prowokuje kłopotów większych, niż dałaby radę ogarnąć. Aczkolwiek mimo to warto mieć ją na oku.
Umiejętności: Overcoat - Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń od efektów pogodowych oraz nie działają na niego efekty ataków proszkowych.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Shiny Heatmor
Imię: Carbon

Poziom: 3
Typ:
Ewolucja: Heatmor
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Hone Claws, Tackle, Incinerate, Lick
EM: Sleep Talk
HM: Rock Smash, Cut
Charakter i historia: Wykluł się w czasie podróży Gwen. Ten poczciwy mrówkojad tylko pozornie wydaje się poczciwy. W rzeczywistości to kawał zabijaki, który chętnie spędzałby czas na praniu wszystkiego co się napatoczy po mordach. Jest jednym z nielicznych stworków brązowowłosej, które są obdarzone dość... hm... "morderczym" charakterkiem. W skrócie mówiąc trochę strach do niego podchodzić, bo nigdy tak do końca nie wiadomo czy nie rzuci się komuś do gardła. Za sprawą tajemniczego proszku zyskał odmienne ubarwienie, które szczególnie przypadło mu do gusty. Dzięki temu drobnemu gestowi, postawił sobie za cel bronienie swojej dobrodziejki w postaci Gwen- zdechnie, a nie da nikomu jej skrzywdzić.
Umiejętność: White Smoke - Statystyki Pokemona nie mogą zostać obniżone przez atak lub zdolność przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikich Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Durant
Imię: Jaspis

Poziom 30
Typ:
Ewolucja: Durant
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Guillotine, Metal Sound, Iron Defense, Vice Grip, Sand Attack, Fury Cutter, Bite, Agility, Metal Claw
TM: Flash Cannon
HM: Cut, Strength, Rock Smash
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany z trenerką Ann. Jak każda mrówka wspaniale pracuje w zespole. Jest dość bezkonfliktowy- woli dopasować się do zaistniałej sytuacji niż toczyć jakieś bezwartościowe boje. Aczkolwiek jeśli trzeba będzie zażarcie walczyć. Średnio przepada za pokazami. Uważa się za zbyt pokraczne stworzenie aby paradować w świetle fleszy.
Umiejętności:Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

Hydreigon
Imię: Altari

Poziom: 73,5
Typ:
Ewolucja: Deino (50 Lvl) -> Zweilous (64 Lvl) -> Hydreigon
Zadowolenie: 0/100
Ataki: Outrage, Tri Attack, Double Hit, Tackle, Dragon Rage, Focus Energy, Bite, Headbutt, Dragon Breath, Roar, Crunch, Slam, Dragon Pulse, Work Up, Dragon Rush, Body Slam, Scary Face, Hyper Voice
EM: Thunder Fang
HM: Strength
Charakter i historia: Tchórz, który nie lubi walk- taki był w swoich niższych formach. W ostatniej znacznie zyskał na odwadze i śmiałości. Choć z tym ostatnim jest różnie. Dalej jest nieśmiały, ale tym razem wobec smoczyc swego gatunku. Wcześniej podkochiwał się w Rubilaxii, ale jako że ona miała go w głębokim poważaniu, Altari musiał zmienić obiekt swych westchnień.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia trenerów: Gwen Brown (KP Gwen)

_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2020-01-01, 17:59, w całości zmieniany 27 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2596
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-15, 12:26   

UNOVA C.D - awaryjnie:

-
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.