Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2020-01-12, 01:29
Rala Tannace
Autor Wiadomość
Tibia 


Dołączyła: 16 Paź 2018
Posty: 199
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2019-08-03, 10:02   Rala Tannace


~Imię i nazwisko~

Rala Tannace

~Wiek~

17 lat

~Profesja~

Koordynator


~Wygląd~

Zwykła, niewyróżniająca się z tłumu dziewczyna; raczej drobnej postury, ma szczupłą sylwetkę i wzrost 165cm. Posiada jasną karnację, typową dla ludzi z północy, zielononiebieskie oczy, a krótko ostrzyżone czarne włosy zwykle nosi rozpuszczone. Na co dzień lubi chodzić w adidasach, spodniach i bluzach, przedkładając wygodę i funkcjonalność ubrań nad ich urodę. Przy większych okazjach najchętniej zakłada proste sukienki i stosuje lekki makijaż. Na lewej ręce zawsze nosi zegarek z tarczą w kształcie Gastly’ego.
~Charakter~

Rala to osoba chodząca swoimi ścieżkami. Nie stroni od ludzi i chętnie poznaje nowe osoby, ale ceni sobie także chwile samotności. Często lubi stanąć gdzieś z boku i po prostu obserwować zachowanie ludzi i Pokemonów. Charakteryzuje się dużą ciekawością świata i głodem wiedzy, które czasem próbuje zaspokoić nawet wbrew rozsądkowi. Jest pomocną i skłonną do współczucia osobą, choć posiada dość kąśliwe poczucie humoru; cechuje ją także upór i zawziętość, a raz stracone zaufanie trudno jest u niej odzyskać. Jeśli chodzi o upodobania estetyczne, ogromnie pociąga ją klimat tajemnicy i groźnego, surowego piękna – właśnie takie obrazy zwykle stara się zawrzeć w swoich występach.
Obecnie jest nieco zagubiona po zwątpieniu w wiarę wpajaną jej od najmłodszych lat i próbuje zdobyć jak najwięcej informacji o świecie, by zbudować nowy światopogląd. Dodatkowym zmartwieniem jest fakt, że chociaż jest zachwycona możliwością realizacji swoich marzeń i rozwijaniem zainteresowań, bardzo mocno dręczy ją tęsknota za pozostawionymi w rodzinnym mieście bliskimi.

~Historia~

Rala przyszła na świat w Phantom Town – miasteczku położonym w górzystym, mroźnym terenie na północy Sinnoh. Miejscowość ta jest mocno odcięta od reszty regionu, jedyne źródło informacji ze świata to telewizja i sporadyczni zbłąkani wędrowcy lub zapaleni survivalowcy. Jeśli chodzi o samych mieszkańców, istnieje jednakże odwieczny zwyczaj, że jeden raz w roku, na krótko przed przesileniem zimowym, miasteczko pustoszeje – większość ludności wyrusza bowiem na pielgrzymki do różnych miejsc w Sinnoh lub nawet do innych, nieraz bardzo odległych regionów. Udają się oni do miejsc słynących z tego, że są siedliskiem duchów; wiara miejscowej ludności bowiem, przekazywana z pokolenia na pokolenie, bazuje na wierze w życie pozagrobowe, a Pokemony-duchy uznaje się za zbłąkane dusze bądź świętych pośredników między światem żywych i umarłych. Miejscem kultu, świętych ofiar i obrządków są ruiny zamczyska znajdujące się kilometr za miastem, które bardzo sobie upodobały Gengary, Mismagiusy, Drifblimy i ich preewolucje. Kult duchów był pielęgnowany w Phantom Town przez wieki i rzadko zdarzał się ktoś, kto w tej odizolowanej mieścinie próbowałby go podważać.
W takim środowisku Rala dorastała, z początku z gorliwą wiarą przyjmując przekazywane jej tajniki kultu i tak jak inni patrząc ze zgrozą i oburzeniem na trenerów w telewizji, którzy więzili w Pokeballach i zmuszali do walki świętych pośredników i nieszczęsnych zmarłych tak, jakby to były zwykłe Pokemony. Tak pojmowała świat, do czasu… W wieku 12 lat wrodzona ciekawość i umiłowanie do analizy rzeczywistości powoli zaczynały dawać o sobie znać. Pierwsze pytania pojawiły się, gdy zafascynowana widokiem duchów podczas obrządków zapragnęła przyjrzeć się im bliżej i wymknęła się na samotną wycieczkę do starych ruin. Wówczas zdobyła się na odwagę, by jedynie przekroczyć próg drzwi i drżąca zatrzymać się w obszernym przedsionku. Potem przychodziła co jakiś czas, zapuszczając się coraz głębiej i głębiej w popękane korytarze zamczyska, obserwując duchy, poznając ich zachowanie, czując je… Dotyk dłoni Hauntera, piekący i łaskoczący jednocześnie, jak prześlizgujący się po skórze dym; uczucie bycia przenikniętą przez Misdreaveusa – ducha zdolnego do przejścia przez klatkę piersiową dziewczyny, a jednak w dziwny sposób wciąż rzeczywistego i możliwego do wyczucia… Oglądała z zapartym tchem ich codzienne zachowanie, zabawy, humorki i niesnaski; Poke-duchy miały w sobie tak wiele życia, że dziewczynie ciężko było widzieć w nich umarłych. Rala coraz bardziej traciła orientację co do tego, co z rzeczy, które słyszała na temat tych istot jest prawdą, a co nie. Czy Phantump faktycznie może być duszą zgubionego w lesie dziecka, Spiritomb ponad setką udręczonych zbrodniarzy, a Duscnoir przewodnikiem, który prowadzi zmarłych za rękę do krainy śmierci? Czy może są to równie żywe istoty jak każdy inny Pokemon? Do którego świata naprawdę one należą?
Przełom nastąpił, gdy Rala jako niemal siedemnastoletnia dziewczyna jak co roku udała się na zimową pielgrzymkę ze swoją rodziną. Tym razem wybór padł na odległy region Urobos i jego pustynię zamieszkałą przez liczne Poke-duchy. Tam właśnie dziewczyna znalazła młodą samicę Desoula ze złamanym skrzydłem. Religia zabraniała jej dotknięcia tego stworzenia, bezpośredni kontakt był dozwolony tylko wtedy, gdy to duch zdecydował się go nawiązać, a jednak dziewczyna w końcu z wahaniem wyciągnęła ręce i podniosła widmowego ptaka. Zamiast poczuć świętą grozę w kontakcie ze „zjadaczem dusz” wyczuła tylko strach i bezradność bijące z tej rannej istoty. Rala poczuła wzruszenie chwytające ją za gardło; ptak w jej dłoniach był prawdziwy. Może tylko w połowie materialny, ale jednak rzeczywisty. Dziewczyna w tajemnicy przed rodziną opiekowała się Desoulą, z fascynacją obserwując zachowanie powracającego do pełni sił ptaka. W końcu, na dzień przed powrotem do Sinnoh, ostatnia nić łącząca ją z wpojonymi zasadami pękła i Rala podjęła brzemienną w skutki decyzję – postanowiła złamać jedno z najświętszych praw wiary przodków i schwytała Poke-ducha w Pokeball. Udało jej się utrzymać tę tajemnicę przez kilka miesięcy, jednak pewnego kwietniowego dnia została nakryta. Zgodnie ze zwyczajem, karą za takie przewinienie było wykluczenie i przegnanie ze wspólnoty na zawsze. Rala nie czekała, aż się to stanie, gdyż wiedziała, że mieszkańcy miasteczka zabiorą jej Desoulę. Szybko uciekła z wioski ze skromnym wyposażeniem, by szukać szczęścia w wielkim świecie, teraz już stojącym przed nią otworem. Poza chwytaniem się dorywczych prac postanowiła spełnić cel życiowy – oddzielić prawdę od mitu, czyli poznać jak najlepiej naturę Poke-duchów i zrozumieć, czym tak naprawdę są. Oprócz tego pragnie schwytać przynajmniej niektóre z nich, aby odkryć prawdę nie tylko z ust uczonych i z książek, ale również poprzez bezpośredni codzienny kontakt z nimi. Do tego postanowiła wcielić w życie swoje ciche marzenie z dzieciństwa o występowaniu na scenie jako koordynatorka, gdzie będzie mogła zaprezentować innym niezwykłe piękno i grozę tej tajemniczej grupy Pokemonów.

~Rodzina~
Adela i Rob Tannace – rodzice Rali. Byli dobrymi i oddanymi opiekunami, jednak nie potrafili zrozumieć i zaakceptować rozterek najstarszej córki. Jej bunt i „bluźnierczy” czyn bardzo mocno ich dotknął, a zwyczaj zakazuje kontaktowania się z osobą objętą banicją, więc obecnie nie mają z nią żadnego kontaktu.
Melle i Miv Tannace – bliźnięta, 11 lat; rodzeństwo pozostawione w Phantom Town z rodziną.

~Pokemony~

Desoula
Imię: Soul

Poziom: 14
Typ:
Ewolucja: Desoula (28lvl) -> Necrow (Dusk Stone) -> Vultergyst
Zadowolenie: 81/100
Ataki: Night Shade, Sand Attack, Peck, Double Team, Pursuit, Steel WingEM, ProtectTM, AttractTM, Will-o-WispTM , Shadow ClawTM
Charakter i historia:W skrócie, jest z niej mała szelma. Przedsiębiorcza i ruchliwa, wszędzie musi wcisnąć swój wścibski dziób. Uwielbia robić innym kawały – na tyle niewinne, że nie robią nikomu krzywdy, ale wystarczająco złośliwe, by wytrącić ofiarę z równowagi. Wykazuje niezwykłe upodobanie do zbierania kolorowych kamyków, które później jej trenerka znajduje poupychane w swoim plecaku, śpiworze czy kapturze. Jest też dość próżna, z rozkoszą chłonie wszelkie słowa uznania. A już zupełnie puszy się, gdy ktoś uzna ją za straszną i groźną. Mimo tych wszystkich wad trzeba przyznać, że Soul jest bardzo spostrzegawczym i bystrym stworzeniem. Do tego w tym niewielkim ciałku drzemie olbrzymia odwaga i lojalność względem trenerki oraz tych, których uzna za swoich przyjaciół.
Umiejętność: Sand Veil - unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma: -
Historia właścicieli: Rala Tannace (Tibia)

Espurr
Imię: Jaspis

Poziom: 9
Typ:
Ewolucja: Espurr (lv. 25) -> Meowstic
Zadowolenie: 20/100
Ataki: Scratch, Leer, Covet, Fake Out, Disarming Voice, Confusion, Thunder WaveTM, AssistEM
Charakter i historia: Espurr przebywał jakiś czas w pobliskim lesie Xatu. Prawdopodobnie został tam porzucony przez poprzedniego właściciela. Stoczył pojedynek z Soul i przegrał. Dlatego obecnie przebywa pod opieką Rali.
Przede wszystkim Espurr jest mało ufnym kotem. Na taki "kredyt" należy sobie u niego zapracować. Mało interesują go piękne słowa. Dla niego podstawą do czegokolwiek są konkretne czyny. Na tej podstawie ocenia pozostałych i wyciąga odpowiednie wnioski. Ogólnie samczyk stanowi oazę spokoju oraz cierpliwości. Naprawdę trudno go zdenerwować czy doprowadzić do innych, skrajnych emocji. Jego ulubionym zajęciem jest obserwacja nocnego nieba. Natomiast nie przepada za wodą, deszczem czy kąpielą. Jak na kota przystało ma manię próbowania jedzenia zanim faktycznie dokończy posiłek. Ulubiony smak to słodki, a potrawa galaretka.
Umiejętność: Infiltrator - podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma: -
Historia właścicieli: Rala Tannace (Tibia)

~Ekwipunek~

- PokeDex
- 4x Pokeball
- etui na wstążki
- pieniądze
- 79 Lum Berry
- 35 Sitrus Berry
- 60 Kelpsy Berry
- akcesoria grotołaza
- dyniowe ciasto (+50 zadowolenia)
- sukienka koordynatorki
- 5 Rare Candy

~Bonusy~
03/08/2019 - 0,5lvl dla Desouli za wietrzną pogodę
03/08/2019 - 0,5lvl i 15 zadowolenia dla Desouli za profesję koordynatora
03/08/2019 - EM Steel Wing dla Desouli za comiesięczny bonus
31/08/2019 - 0,5lvl dla Espurra za wietrzną pogodę
02/09/2019 - 0,5lvl i 15 zadowolenia dla Desouli za profesję koordynatora
02/09/2019 - EM Smog dla Gastly'ego za comiesięczny bonus
24/09/2019 - 0,5lvl dla Pegaza Blitzle za deszczową pogodę
02/10/2019 - 0,5lvl dla Espurra i 15 zadowolenia dla Desouli za profesję koordynatora
02/10/2019 - EM Clear Smog dla Gastly'ego za comiesięczny bonus
03/11/2019 - 0,5lvl dla Pegaz Blitzle i 15 zadowolenia dla Gastly'ego za profesję koordynatora
03/11/2019 - EM Assist dla Espurra za comiesięczny bonus
03/11/2019 - 0,5lvl dla Gastly'ego za mglistą pogodę
20/11/2019 - 0,5lvl dla Desouli, Voodoo Buneary i Coltergeista za mglistą pogodę
20/11/2019 - 4lvl dla Desouli za wygraną w pokazach
06/12/2019 - 0,5 lvl dla Voodoo Buneary i 15 zadowolenia dla Coltergeista za profesję koordynatora
06/12/2019 - EM Shadow Sneak dla Coltergeista za comiesięczny bonus
03/01/2020 - 0,5lvl i 15 zadowolenia dla Espurra za profesję koordynatora
03/01/2020 - 0,5lvl dla Gstly'ego za pochmurną pogodę

Box I Bank I Trofea
_________________
  
 
     
Xioteru 
éminence grise


Discord: Xio
Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 864
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-08-03, 10:30   

_________________
 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1418
Wysłany: 2020-01-12, 01:28   

_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.