Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Nao
Autor Wiadomość
Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2019-10-07, 21:44   

[XX:XX]
Bez dłuższej chwili namysłu ruszyłaś do przodu, w stronę kobiety. Opcje były dwie, albo kończysz to co dzieje się wokół Ciebie, albo zostajesz tutaj i pieprzysz się cały czas w tej śmiesznej wieży. Byle tu nie zginąć lub nie siedzieć tu do usranej śmierci i będzie dobrze. Ale trzeba liczyć na to, że dziewczyna jednak pomoże Ci się stąd wydostać. Gdy byłaś już praktycznie koło dziewczyny, ta spuściła głowę. -Bardzo mi przykro, że nie mogłaś zwiedzić wieży do końca, niestety czasem mamy z nią problemy, takie jak teraz. Mogłabyś wrócić tu jeszcze raz, gdy wszystko już naprawimy, ale obawiam się, że nawet nie dożyjesz momentu wyjścia stąd. - powiedziała dziewczyna, po czym popatrzyła Ci prosto w oczy. Nie była to zwyczajna dziewczyna, a wyglądała jak istny szatan. Z jej głowy wystawał róg, jej usta były podzielone na trzy części, a oczy wręcz biły żółtą poświatą. Dziewczyna swoim długim, smoczym jęzorem liznęła Cię lekko po policzku. -Lubie bawić się z ofiarami, więc uciekaj dziewczyno. - rzekła nadzwyczaj wysokim głosem dziewczyna.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Tori 

Discord: Tori
Wysłany: 2019-10-20, 11:12   

Ha! Wiedziałam, że tak będzie. Pieprzony potwór z nawiedzonej wieży, który zjada swe ofiary żywcem. Gdyby nie było tej mgły, to pewnie bym ujrzała od stosy ludzkich kości po poprzednich odwiedzających. Przypatrzyłam się tej nawiedzonej lasce. Nawet ładna. Już tam kij z tym co gada. Jara mnie ta jej twarzyczka. Ciekawe jak całuje... co mi szkodzi to sprawdzić. W sumie, to dawno się z nikim nie pieprzyłam w najlepsze. Yhm. To liźnięcie było całkiem przyjemne. Uśmiechnęłam się czując na policzku tą charakterystyczną maź.
- A co powiesz na szybki numerek? - Zarzuciłam z uśmieszkiem. - Jak nie chcesz, to najwyżej później pójdzie na mnie, że cię zgwałciłam. - Dodałam już kierując swe rączki na ciało dziołchy. Ciekawe czy ten róg to jej czułe miejsce. Jak u jednorożców.

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-10-23, 21:57   

Gdy rzuciłaś swoją spontaniczną propozycję dziewczynie, ta wręcz się zdenerwowała. -AAAAAAAA! - wykrzyczała po czym, wepchnęła swój ogromny jęzor w twoje gardło, jednak nie był to pocałunek. Gdy stworzenie wyczuło, że zaczynasz je dotykać, złapało Cię, uniosło do góry i rzuciło o ścianę. Nie było to najprzyjemniejsze uczucie, jakiego w życiu doznałaś, a na pewno nie takie, jakiego się spodziewałaś. Leżałaś przy ścianie i chwilowo miałaś duży problem, aby się podnieść. -Nie jara mnie takie coś, nawet nie jesteś dobrą ofiarą. - powiedziało monstrum, po czym w błyskawicznym tempie zaczęło zbliżać się do Ciebie. Jednak gdy było już praktycznie przy tobie, to zostało odrzucone przez coś. Gdy spojrzałaś w stronę, gdzie odleciała dziewczyna, to leżała tam właśnie ona, a przed nią stał pewien ciemno barwiony pokemon. -Snea - usłyszałaś od pokemona, który ewidentnie był bardzo zdenerwowany. Dziewczyno coś, też nie wyglądało na zadowoloną, z tego, co się stało i chyba za chwilę odpowie pokemonowi, może przyda mu się jakaś pomoc. Możesz też skorzystać z momentu i spróbować się stąd wymsknąć, ale to może być trudniejsze, ponieważ nadal odczuwasz ból po rzucie.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

Tori 

Discord: Tori
Wysłany: 2019-11-02, 20:15   

No cóż, próbowałam. Chciałam po dobroci, a tu dupa jasiu i trzeba się zabawić bardziej gwałtownie. Miałam być miła dla tej dziewczynki, ale najwyraźniej ona woli na ostro. Próbując wstać szukałam wzrokiem czegoś co by mi pomogło ujarzmić mą niedoszłą kochankę. Kija jakiegoś czy coś w tym stylu. Może być nawet ludzka kość - posłużyłaby mi za maczugę. Jeśli nic nie dostrzegam to trudno. Mam nogi. Nawet ją powinno lekko zaboleć uderzenie w krocze. Wtem do naszej zabawy dołączyła 3 osoba. Czy mam ochotę na trójkąt z pokemonem? Nah, nie dzisiaj. - Doro, ruszaj do ataku. Będziesz wsparciem dla tego jegomościa, co raczył nam pomóc. - Rzekłam do swojej przyjaciółki. - Potraktuj ją Shock Wave, może uda ci się ją powstrzymać od kolejnego ataku. - Ja tymczasem próbowałam wstać na równe nogi by poszukać innego wyjścia z tej sytuacji. Nie chciało mi się walczyć z tą dziunią. Ona po prostu broni swego terytorium i zjada każdego kto tu wlezie. To normalne.

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-11-08, 16:23   

-Zabiję was wszystkich! Wy śmieci! - powiedziała kobieta, która zaraz po tym rzuciła się na was, jednak twój pokemon świetnie odparł jej szarżę Shock Wave'm. Zaraz po tym pokemon, który wam pomagał rzucił się na demona. Po chwili ich walki wręcz demon uciekł, lecz z mgły było tylko słychać. -Jeszcze z wami nie skończyłam. - po czym wszystko zamilkło. Twoje szukanie wyjścia zdało się na marne, ponieważ tego nie było. Przed tobą natomiast stanął wasz pomocnik i lekko się pokłonił w ramach podziękowań.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

Odpowiedz do tematu