Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Xioteru
2019-02-11, 21:32
Adopcje
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
Pure-White Devil

Wysłany: 2019-12-16, 20:58   

Numer podania: 75
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/265.htm#424
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Voodoo Buneary
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? To jest VOODOO BUNEARY! Nie dość, że zwykła Lopunny jest jednym z moich ulubionych Pokemonów, to tutaj dostaję jeszcze w pakiecie jej „nieumarłą" wersję (mam słabość do takiego typu stworków). Jeśli będę miała okazję to będę starała się mieć jak najwięcej jej podobnych stworków na swojej farmie, więc nie powinna czuć się samotnie. Poza tym chętnie spróbuję się dowiedzieć się jak najwięcej o przeszłości króliczka.

SayuriSagi 
Pure-White Devil

Wysłany: 2020-01-03, 09:35   

Numer podania: 76
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/265.htm#424
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Rookidee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? Rookidee, a dokładnie Corviknight, znajduje się na mojej liście Pokemonów, które po prostu muszą znaleźć się w mojej drużynie, a powodów dlaczego tak jest mam kilka: po pierwsze jego ostatnie stadium wygląda po prostu niesamowicie, po prostu zakochałam się w nim od pierwszego wrażenia; po drugie jest to Poke-ptak, a te w większości są naprawdę fajne; po trzecie ma rzadką kombinację typów, Flying i Steel, którą dzieli jedynie z dwoma innymi stworkami (Skarmory i Celesteela); po czwarte zapowiada się on na cennego sprzymierzeńca podczas walk z NPC w przygodzie czy innymi graczami na forum; po piąte - może być z niego niesamowity rycerz w czarnej zbroi. Mogę zapewnić, że nie będzie mu u mnie źle.

Tibia 

Wysłany: 2020-01-03, 09:49   

Numer podania: 77
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/viewtopic.php?t=1532
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Snorunt
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? Samiczka Snorunta ma możliwość ewolucji we Froslass, która zyskuje przez to typ Ghost, którym moja postać jest szczerze zafascynowana. To głównie Pokemony tego typu chce trenować i badać, natomiast typ lodowy stanowiłby ciekawe urozmaicenie drużyny i ma duży potencjał do wykorzystania w pokazach. No i Froslass jest jednym z nielicznych Pokemonów, które rzeczywiście podobają mi się bardziej w wersji shiny niż zwykłej.

EdwardDragonson 

Discord: Edward Dragonson#0595
Wysłany: 2020-01-10, 20:22   

Numer podania: 78
Link do kp: https://pokemoncrystal.pl/topics17/1703.htm#18666
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Dratini
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Dratini to w końcu smok, i to całkiem fajny taki wąż rzeczny i niebezpieczny. Dratini jak i jego ewolucja Dragonair są zaprawdę pięknymi istotami, choć Dragonite nie jest już aż tak ładny to też jest super smokiem. Z pewnością znajdzie miejsce w smoczej rodzince którą planuję stworzyć.. kiedyś.

Nani 
Stwór z pywnicy

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-01-16, 14:53   

Numer podania: 79
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/1319.htm#12028
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Flareon
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo uwielbiam tą Eeveelucje. Mam też słabość do ognistych pokemonów.
Sposób trenowania (i inne): Dojo, jak się obłowię w $ to TM i MT oraz wszelkiej maści, możliwe że będzie też z Laną bezpośrednio w przygodzie gdzie na pewno jakoś zdobędzie lvl. RC jak się jakieś znajdą też dostanie no i ogólnie... No wszystko co będzie do dyspozycji.

SayuriSagi 
Pure-White Devil

Wysłany: 2020-01-16, 15:14   

Numer podania: 80
Link do KP: https://pokemoncrystal.pl/topics17/1566.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Growlithe
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? Myślę, że ten psiak będzie z charakteru pasował do Pandory, ponieważ on również jest typem osoby, która żyje w sposób hiperoptymistyczny, więc nie powinni mieć problemów z dogadaniem się. Poza tym dzięki temu drużyna stałaby się bardziej zróżnicowana, nie tylko pod względem typu czy wyglądu, ale także właśnie charakteru. Mogę jeszcze dodać, że Arcanine (czyli ewolucja Growlithe'a) należy do tych stworków, które lubię :)

Ayainu 

Discord: Ayainu#6872
Wysłany: 2020-01-27, 21:46   

Numer podania: 81
Link do KP: Ayako
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Snorunt
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo samców w tym towarzystwie jest za dużo i przydałaby się jakaś samiczka by zmniejszyć stężenie testosteronu w tej przygodzie (przynajmniej pozornie, patrząc po charakterze XD). Poza tym poekmon z takim charakterem będzie wyzwaniem dla Ayako jako hodowcy, gdyż jeszcze nie miała styczności z takimi huncwotami. W dodatku Froslass jest śliczna i byłby to jej (w sensie Ayako) pierwszy shiny stworek <3

Mhrok 
the Mage of Flowers

Discord: Mhrok
Wysłany: 2020-02-03, 03:34   

Numer podania: 82
Link do KP: klik!
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Rookidee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? Ptaszek jest nieco podobny z charakterem do Leticii. Może dziewczyna nie ma w sobie tyle odwagi co Rookidee, ale sądzę, że jego obecność przy jej boku sprawi, że sytuacja ta się odmieni. Do tego posiadanie przy boku Corvinikghta, czyli najwyższej ewolucji rzeczonego stworka, na pewno będzie dużą pomocą na drodze dziewczyny do osiągnięcia postawionych przez nią sobie celów.

From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:

Kiyoi Arashi:

Tobias Bornholm:

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2020-02-03, 10:58   

Numer podania: 83
Link do KP: KLIK
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Rookidee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? Pisałam charakter dla tego ptaszka, więc w pewnym sensie jest mi trochę bliski i tak jakby "poczuwam się" do niego xD Poza tym mam słabość do pokemonów latających- zwłaszcza kruków, a ta niepozorna sikoreczka ewoluuje docelowo w opancerzonego kruka- kiedy wychodziły zapowiedzi do Sword/Shield zapałałam do rzeczonego kruka miłością od pierwszego wejrzenia. Wygląda epicko, stworzonko samo z siebie jest raczej z tych silniejszych, no i to jest docelowo ogromny kruk w zbroi- wyobrażacie sobie jak kozacko można się na nim prezentować w przygodzie? Przy jego charakterku obrońcy uciśnionych mamy w perspektywie całkiem niezłego rycerza, a ja z dziką rozkoszą popracowałabym nad tym obecnym sikorkiem-giermkiem coby sobie ewoluował i powalał potem wszystkich swoim epickim całokształtem xD

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

SayuriSagi 
Pure-White Devil

Wysłany: 2020-02-03, 12:12   

Numer podania: 84
Link do KP: https://pokemoncrystal.pl/topics17/1566.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Teddiursa
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? Charakterem ma nawet dość ciekawy i tak właściwie to w drużynie Pandory przydałby się ktoś, kto ma bardziej pacyfistyczne nastawienie do życia i nie będzie rzucał się na każdą możliwość walki czy przygody - taki uspokajacz innych. To, że lubi mięsko może oprócz tego stanowić możliwość zaistnienia dziwnych/śmiesznych sytuacji, a te są zawsze mile widziane. Poza tym jego ewolucja robi wrażenie, więc powinien dobrze się wpasować pod względem wyglądu do pozostałych xD

Nani 
Stwór z pywnicy

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2020-02-11, 14:33   

Numer podania: 85
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/1319.htm#12028
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajo Toxela
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jeden z 6 pokemonów, które uwielbiam z 8 generacji. Właściwie to jego ewolucja, bo Toxel za bardzo przypomina mi dziecko, a nienawidzę dzieci xD Ale kcem go bardzo i ewoluować w gitarzystę.
Sposób trenowania (i inne): Dojo, jak się obłowię w $ to TM i MT oraz wszelkiej maści, na pewno będzie też z Laną bezpośrednio w przygodzie gdzie na pewno jakoś zdobędzie lvl. RC jak się jakieś znajdą też dostanie itd.

EdwardDragonson 

Discord: Edward Dragonson#0595
Wysłany: 2020-02-12, 17:31   

Numer podania:86
Link do KP: https://pokemoncrystal.pl/topics17/1703.htm#18666
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:Fennekin
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?:Jest to jeden z mych ulubionych starterów, jeżeli mówimy o nowszych generacjach to już w ogóle. Jest to ładny lisek, no a ładnych lisków to nigdy za wiele. Byłaby kolejnym lisełem w gromadce i otrzymałaby rzetelne i nienaganne traktowanie. Ma odrobinę odmienny charakterek od pozostałych, ale jestem przekonany że urozmaici zarówno mi jak i pozostałym moim pokemonom życie. No i będzie dostawać cukierasy i słodycze ale będę uważał żeby nie przyjmowała od nieznajomych.

SayuriSagi 
Pure-White Devil

Wysłany: 2020-02-22, 17:17   

Numer podania: 87
Link do KP: https://pokemoncrystal.pl/topics17/265.htm#424
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Cubchoo
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona? Wygląda on na bardzo przyjaznego Pokemona, który równocześnie jest wiernym towarzyszem (przynajmniej dla Lucasa) i muszę przyznać, że taki „oklepany schemat" wpadł mi w oko - może on być pewną odmianą po tych wszystkich niesamowitych indywiduach, które mieszkają na mojej farmie. Jeśli zaś chodzi o sam jego gatunek, to uważam, że jest on niezwykle uroczy (to niekiedy jeden z czynników, który przemawia za adopcją), a czeka go jeszcze przemiana w silnego dorosłego niedźwiedzia, który nadal robi wrażenie (uroczego). Chętnie dałabym temu malcowi szansę stania się jeszcze lepszym.

Odpowiedz do tematu