Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
chaotic idiot lawful romantic [rozmrożona]
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst nightmare

Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-11-24, 12:51   

- Po szkolnym życiu. Grałem w baseball - przyznałem. W końcu nie musiałem mu mówić, że grałem kiepsko, a kijem robiłem inne rzeczy. No bo grać przecież grałem, a że niewiele i słabo, to co z tego. Niech sobie chłopina snuje domysły, co mnie to obchodzi. Żeby się tylko nie okazało, że on też grał i mało tego, nawet się spotkaliśmy w jakimś meczu, bo wyszłoby na jaw, że moje granie opierało się o grzanie ławki. Chociaż zawsze mogę mu wcisnąć jakąś konszuj... Konstu... Kontuzję.
- A widzisz, są tacy - skrzywiłem się, ciesząc się, że gość popiera moje zdanie. - Wydawało mi się, że na tym polega bycie trenerem, żeby łapać pokemony i czynić je silnymi, a nie na łapaniu samych silnych, a jak im nie idzie, to do śmieci. - no już już, Jiro, już, daj sobie spokój i nie rozgaduj się za bardzo, bo wyjdzie, jaki mientki jesteś w środku i imidż złola wpizdu pójdzie. - No nic, here goes nothing.
Wypuściłem z pokeballa Rożka i kucnąłem koło niego.
- Cześć, Rożek - przywitałem się ze stworkiem. - Pamiętasz, toczyłeś walkę z moim Truf... Tur... z Paprosznikiem. Wygraliśmy - powiedziałem, starając się nieco stłamsić tą dumę z tego, że Paprosznik wygrał swoją pierwszą walkę, to nie był czas ani miejsce na radość z tego powodu. - i niestety nie spodobało się to Twojemu trenerowi. Pozbył się Ciebie, wrzucając Twoją kulę do śmietnika, ale wyciągnęliśmy Cię stamtąd. - Trochę źle się czułem, zrzucając na Rożka taką bombę, no ale co zrobię? Przecież mu nie powiem "daj rączkę i razem poszukamy mamusi".

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]
Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok

Kesty
bittersweet end

Discord: Kesty#2955
Wysłany: 2019-11-30, 20:50   

_____- Ah, racja - powiedział, odchrząkając krótko, gdy Jiro go poprawił. Temat ucichł, nie tylko przez drobne nieporozumienie, lecz o wiele istotniejszą kwestię lodowego pokemona, która robiła za idealne odwrócenie uwagi dla ich obu. - Też znałem takich - przyznał niechętnie. Czyżby Masanori znalazł sobie idealnego kompana do wspólnego śmiechu i płaczu, niezależnie czy przy znęcaniu się nad nerdami, ale również przy romantycznych komediaa--- znaczy się przy wspólnym opiekowaniu się pokemonami?
_____Lód wydostał się z kulki. Rozejrzał się zdezorientowany po pokoju, szukając za kimś i z pewnością nie był to Jiro. Ciemnowłosy dostał swoją chwilę uwagi, lecz jego słowa odbiły się jak od ściany. Wielkie oczy Vanillite wpatrywały się w trenera z wyrazem, który nie wyrażał ni grama zrozumienia wobec tego, co się dzieje. Po otrzymanym wytłumaczeniu, pokemon kompletnie zlał chłopaka oraz podszedł do okna. Problem w tym, że zamiast się przy nim zatrzymać, on poleciał twarzą prosto na szybę, chyba nie spodziewając się, że ta go zatrzyma.
_____Darren drgnął na usłyszane "TUNK". Zaraz potem kolejne.
_____- Co do--
_____Podniósł się z łóżka, zasłaniając drogę między pokemonem a szybą, by Vanillite nie kontynuował.

____Ɨ’𝐌 A
_________тŕⓐⒼί𝕔 c𝐎ME𝒹𝔂

_____________η𝓞.❶

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-12-02, 19:59   

- Eeeeeej! - zawołałem za lodzikiem, który nie dość, że mnie totalnie zlał, to jeszcze miał chyba jakieś dziwne zapędy masochistyczne. Podniosłem się z podłogi i popędziłem za Rożkiem, zanim jeszcze raz rąbnie w szybę, albo, co gorsza, w tego typka. Całkiem spoko się wydawał, tak nawiasem mówiąc. Capnąłem stworka, żeby go powstrzymać.
- Chłopie, co Ty wyprawiasz? Krzywdę sobie zrobisz - zapytałem Rożka, odwracając go przodem w swoją stronę. Nie do końca tego się spodziewałem. Mógł być płacz, rozpacz, złość, obojętność, może ulga, że go ta menda nie będzie traktowała jak popychadło, ale próby rozbicia okna głową wyszły poza moje najśmielsze oczekiwania. Spojrzałem na współlokatora, czy może on miał jakieś pojęcie na temat tego, co się tu właśnie odarceusiło.

Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok

Kesty
bittersweet end

Discord: Kesty#2955
Wysłany: 2019-12-08, 19:35   

_____Jasnowłosy wydawał się tak samo zdezorientowany, jak sam właściciel pokemona. Posłał mu zdezorientowane spojrzenie, nie dając przy tym porady, bo jak jego doświadczenie trenera sięgało już paru lat, o ile nie parunastu, nie widział, żeby jakikolwiek stwór przyjebał w szybę... przynajmniej nie z własnej woli, bo podczas pojedynków i owszem.
_____- Lepiej nie otwierać okna na noc - mruknął chłopak. Rożek nie wyrywał się, patrząc na Jiro z zaciekawionym wyrazem twarzy. Przynajmniej tyle dobrego, huh? Czy warto dawać mu kolejny monolog odnośnie jego zachowania?
_____- Dobra, moja kolej - rzucił z westchnięciem, podnosząc się z łóżka. Wyciągnął najpotrzebniejsze rzeczy i udał się do łazienki, zostawiając swoją torbę i pokemona na łóżku. Czy Masanori się odważy oraz sam będzie na tyle przebiegłym, żeby podejrzeć swojego towarzysza podczas jego kąpieli? Lub ciekawsko rozejrzy się po pokoju?

____Ɨ’𝐌 A
_________тŕⓐⒼί𝕔 c𝐎ME𝒹𝔂

_____________η𝓞.❶

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-12-11, 15:30   

- Okej - odpowiedziałem chłopakowi. Kodeks honorowy kazał nie podglądać, jeśli nie było się podglądanym, więc i nie miałem zamiaru zaglądać do łazienki, poza tym miałem chwilowo większe zmartwienie. Rożek patrzył się tak, jakby w ogóle nie ogarniał, co się dookoła niego dzieje, więc stwierdziłem, że jeszcze raz mu wszystko wytłumaczę, ewentualnie poproszę o pomoc Paprosznika. Kiedy chłopak zniknął za drzwiami łazienki, przytuliłem lodzika. Nikt nie widział, nie?
- Słuchaj, mały - odezwałem się do stworka najłagodniej jak umiałem, nawet nie marszcząc groźnie brwi. - Twój poprzedni właściciel Cię już nie chciał. Przegrałeś z nami walkę, pamiętasz? - zapytałem. Miałem wrażenie, że palce to mi zaraz odmarzną, no ale przecież go nie puszczę, bo jeszcze się przez szybę przebije. - Wyrzucił Cię później do kosza. Wyciągnęliśmy Cię stamtąd i chcę się Tobą zająć, bo uważam, że jesteś bardzo fajny i nie zasługujesz na to, żeby ktoś tak paskudnie Cię traktował. Rozumiesz? - upewniłem się, że do Rożka tym razem dociera, co do niego mówię. Jeśli nie, proszę Paprosznika, żeby mu przetłumaczył z ludzkiego na pokemonowy czy coś?

Odpowiedz do tematu