Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzinna hodowla
Autor Wiadomość
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:06   Rodzinna hodowla


Drużyna

Drużyna cd.


Zaginieni w akcji [*]Zostawione w domu
---

Box
Kanto


Johto


Hoenn


Sinnoh

Unova

Kalos

Alola

Eeveelucje

Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-06-27, 21:16, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:08   

Druzyna cd.

#736 Grubbin ♀ "Dona"
Pokémon Larwa

Wzrost: 0.4m
Waga: 4.4kg
Typ:

Poziom: 14 [00%]
Ewolucja: Grubbin --(20lv)--> Charjabug --(miejsce ze specjalnym polem magnetycznym/Thunder Stone)--> Vikavolt
Ataki: Vise Grip, Mud-Slap, String Shot, Bug Bite, Bite, {21}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Swarm Rój - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Harumi pochwyciła Grubbin w Safari Zone, w Meridia Village (region Veneris). Jak na razie niewiele można powiedzieć na tej charakteru samiczki. Na pewno nie należy do istot, które się wszędzie spieszą. Prowadzi spokojny tryb życia, lubi mieć wszystko z góry zaplanowane i mówi kategoryczne "nie" wszelkim spontanicznym akcjom.#133 Sezonowy Eevee ♂ "---"
Ewolucyjny Pokémon

Wzrost: 0.3m
Waga: 6.5kg
Typ:

Poziom: 17 [00%]
Ewolucja: Eevee --(różne kamienie ewolucyjne)--> Vaporeon/Jolteon/Flareon/Espeon/Umbreon/Leafeon/Glaceon/Sylveon
Ataki: Covet, Helping Hand, Tackle, Growl, Tail Whip, Sand Attack, Quick Attack, Baby-Doll Eyes, Swift, Bite, {30}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Detect
Transfer: ---
Umiejętność: Anticipation Przewidywanie - Ostrzega, gdy przeciwnik zna ruchy superefektywne i pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO). Dodatkowo w walce zwiększa bazową szansę na unik o jeden stopień.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: (Nagroda z eventu "Zadyma na cztery pory roku") Samiczka zamieszkiwała Mysterious Jungle. Dawniej uwielbiała to miejsce, jednak po utracie najbliższych, których zamordowały groźniejsze Pokemony, nie czuła się tam już bezpiecznie. Któregoś razu przez cały dzień śledziła Harumi, która wraz z przyjaciółmi wędrowała przez dżunglę. Z początku nie była przekonana do zostania czyimś podopiecznym, ale wyczuwszy groźne drapieżniki, przypomniała sobie, że woli nie skończyć jako czyiś obiad. Można by rzec, że sama zdecydowała o przyłączeniu się do drużyny Haru. Mimo to Eevee długo wytrzymała sama w lesie, gdyż wprost uwielbia zastrzyk adrenaliny, jaki dają różne ekstremalne sytuacje. Może niekoniecznie jest skłonny je prowokować, ale kiedy już nastąpią, ma delikatnie rzecz ujmując "zrobiony dzień". Co ciekawe, ten konkretny lisek ma też drugie zamiłowanie. Książki. Każdego rodzaju i w każdych ilościach. Góra książków tu, góra książków tam i Eevee wprost wyłażący ze skóry z radości obcowania z setkami woluminów. Ilekroć Harumi coś sobie czyta, można być pewnym, że ten Eevee będzie jej zaglądać przez ramię i czytać razem z nią.#052 Meowth ♂ "Artemis"
Pokémon Drapiący Kot

Wzrost: 0.4m
Waga: 4.2kg
Typ:

Poziom: 14 [50%]
Ewolucja: Meowth --(28lv)--> Persian
Ataki: Fake Out, Growl, Feint, Scratch, Pay Day, {16}, Fury Swipes
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Pickup Zbieracz - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: (Pochodzi ze Strefy Safari) Jego matką jest alolańska Meowth, która mieszka w "Neko Caffe", w Hau'oli City. Gdy się okociła, okazało się, że w kawiarni nie może przebywać już więcej kotów, dlatego pracownice zaczęły szukać nowych opiekunów dla małych wąsiastych kulek. Artemis wpadł w ręce Harumi za sprawą Hau, jej kuzyna, który przekonał swoją koleżankę pracującą w "Neko Caffe", że nie znajdzie dla maleństwa lepszej trenerki niż Haru. Kot jak każdy widzi i to najbardziej "koci" pod każdym względem. Straszliwy pieszczoch, lubi znienacka władować się na kolana i dopominać o smyranie za uszkiem. Równie mocno ukochał gryzienie palców swej opiekunki. Ot, taki "drapieżny" odruch. Nieco leniwy w działaniu, czasem trzeba go nieco trzepnąć by zebrał się w sobie i zrobił co ma zrobić. Ale jak już go zmusić do działania, okazuje się całkiem niezłym wojownikiem, tudzież gwiazdą pokazów.#077 Albinos Ponyta ♀ "Molly"
Pokémon Ognisty Koń

Wzrost: 1.0m
Waga: 30.0kg
Typ:

Poziom: 16 [00%]
Ewolucja: Ponyta --(40lv)--> Rapidash
Ataki: Tackle, Growl, Tail Whip, Ember, Flame Charge, {20}, Flame Wheel, Stomp
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Flash Fire Błyszczący Ogień - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Poprzedni właściciel Ecume musiał ją oddać z powodów osobistych. Nie chciał jednak, aby trafiła do adopcji w lecznicy bądź schroniska, gdyż obawiał się, że weźmie ją stamtąd ktoś, komu będzie zależało wyłącznie na unikalnym wyglądzie klaczy. Postanowił więc oddać samiczkę na farmę rodziny Hasahi. Co prawda farma przestała już funkcjonować, jednak Harumi zgodziła się zaopiekować Ecume, dołączając ją do swojej drużyny. Ponyta lubi samotność i ciszę. Nie potrzebuje, by poświęcać jej dużo uwagi. Niestety bardzo trudno zdobyć jej zaufanie.

Zaginieni w akcji [*]

#157 Typhlosion ♂ "Blaze"
Pokémon Wulkan

Wzrost: 1.7m
Waga: 79.5kg
Typ:

Poziom: 100 [00%]
Ewolucja: Cyndaquil --(14lv)--> Quilava --(36lv)--> Typhlosion
Ataki: Tackle, Leer, Smokescreen, Ember, Quick Attack, Flame Wheel, Defense Curl, Swift, Flame Charge, Eruption, Double Edge, Gyro Ball, Lava Plume, Inferno, Rollout, Double-Edge, Burn Up
IM (TM, MT, TR): Dig, Flamethrower, Sunny Day, Earthquake, Solar Beam, Brick Break, Aerial Ace, Will-O-Wisp, Fire Pledge, Blust Burn, Fire Punch, Thunder Punch
HM: Cut, Strength, Rock Smash
EM: Extrasensory, Flare Blitz
Transfer: ---
Umiejętność: Flash Fire Błyszczący Ogień - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: Charcoal - Podnosi moc ataków typu ognistego o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru otrzymała Cyndaquila od profesora Elma na początek swojej podróży po regionie Johto. Na pierwszy rzut oka stworek wydaje się być niezbyt miły, lekko lekceważącym inne osoby. Jednak spowodowane jest to jedynie tym, że nie zna on drugiej osoby. Po zapoznaniu się stosunek stworka zmienia się o 180 stopni. Niegdyś był typowym kanapowcem uwielbiającym pieszczoty, jednak po ewolucji w Quilavę stał się bardziej aktywnym Pokemonem. Teraz trudno usiedzieć mu w miejscu, a o kilkugodzinnym nic-nie-robieniu nie ma w ogóle mowy. Często rozpiera go energia i zawsze jest gotowy zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które postawi przed nim los. Po przemianie w ostateczną formę stał się niezwykle waleczny i odważny, lecz czasem bywa też agresywny, gdy ktoś wyprowadzi go z równowagi.#245 Suicune ♂ "Leviathan"
Pokémon Jutrzenka

Wzrost: 2.0m
Waga: 187.0kg
Typ:

Poziom: 100 [00%]
Ewolucja: Suicune
Ataki: Hydro Pump, Extrasensory, Tailwind, Bite, Leer, Bubble Beam, Rain Dance, Gust, Aurora Beam, Mist, Mirror Coat, Ice Fang, Calm Mind, Blizzard, Sheer Cold
IM (TM, MT, TR): Scald, Brine, Ominous Wind, Ice Beam, Signal Beam
HM: Surf, Waterfall, Dive
Transfer: ---
Umiejętność: Pressure Presja - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: Mystic Water - Podnosi moc ataków typu wodnego o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Dawno temu Suicune i jego dwójka braci, Entei oraz Raikou, spłonęli podczas pożaru w Burned Tower w Ecruteak City. Jednakże legendarny ptak Ho-Oh wskrzesił ich, ofiarując im drugie życie jako trójka psich legend. Pokemony rozdzieliły się, każdy poszedł w swoim kierunku, aczkolwiek umówiły się, że jeśli któryś z nich będzie potrzebował pomocy reszty, wyśle im znaki (Suicune sprowadzi wielką ulewę, Raikou burzę, a Entei doprowadzi do wybuchu wulkanu). Gdy wiele lat później Suicune znalazł w Bell Tower ledwo żywego Ho-Oh'a, natychmiast zaczął wzywać swoich braci, gdyż wiedział, że sam nie zdoła go uratować. Ci nie dostrzegli wielkiej ulewy, jaką sprowadził na Ecruteak. Wówczas do akcji wkroczyła Harumi, która pomogła w odszukaniu i sprowadzeniu Enteia oraz Raikou. To jednak nie koniec jej zasług. Gdy trójka psów odprawiała rytuał, by uzdrowić ptaka, najmłodszy z nich - Suicune nie dawał rady. Z pomocą przyszła mu Haru, która, narażając własne życie, pomogła Suicune'owi zyskać większą moc, dzięki czemu udało się uzdrowić Ho-Oh'a. Jednakże trenerka została mocno poszkodowana podczas rytuału i gdyby wodny pies-legenda nie osłonił jej własnym ciałem, byłaby już martwa. Po wyjściu ze szpitala udała się ponownie do Bell Tower, gdyż okazało się, że czeka tam na nią Suicune. Pokemon w ramach podziękowania postanowił zostać podopiecznym Harumi, jednakże duma nie pozwalała mu na to dopóty, dopóki dziewczyna nie zdoła go pokonać. Nie musiał czekać z tym długo, gdyż Raiden, Hurricanine naszej bohaterki, rozłożył go na łopatki. Tak oto legendarny pies znalazł się w drużynie niepozornej nastolatki. Trzeba przyznać, że Haru trafiła na niezwykle honorowego oraz wiernego Pokemona. Niestety często się wywyższa i w stosunku do większości ludzi pozostaje chłodny. W sumie to trochę gardzi nimi i rzadko kiedy przejmuje się ich losem. Rzecz jasna nie dotyczy to jego opiekunki, którą szybko pokochał całym swoim sercem, chociaż rzadko kiedy to okazuje i częściej dla żartu oblewa ją wodą niż daje się pogłaskać.#104 Cubone ♂ "Anubis"
Pokémon Samotność

Wzrost: 0.4m
Waga: 6.5kg
Typ:

Poziom: 25 [50%]
Ewolucja: Cubone --(22lv)--> Marowak
Ataki: Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage
IM (TM, MT, TR): ---
HM: Strength, Rock Smash
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Rock Head Kamienna Głowa - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: Thick Club - Przedmiot do trzymania wyłącznie dla Marowaka. Podwaja statystykę ataku.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru otrzymała Cubone'a od ojca. Jest fajtłapą i wszystko wypada mu z łapek. Często też plącze się o własne nóżki, kiedy biegnie. Chociaż dla osoby trzeciej mogłoby się to wydawać zabawne, a nawet urocze, maluch uważa zupełnie inaczej. Za wszelką cenę stara się być rozgarnięty i sprawny fizycznie, ale niezbyt mu to wychodzi, dlatego chce jak najszybciej ewoluować z nadzieją, że po przemianie stanie się zwinniejszy. Nie lubi, gdy dotyka się go po głowie.#037 Alolanski Vulpix ♀ "Kitsune"
Pokémon Lis

Wzrost: 0.6m
Waga: 9.9kg
Typ:

Poziom: 67 [50%]
Ewolucja: Vulpix --(Ice Stone)--> Ninetales
Ataki: Powder Snow, Disable, Ice Shard, Spite, Icy Wind, Confuse Ray, Aurora Beam, Extrasensory, Ice Beam, Imprison, Mist, Aurora Veil, Sheer Cold, Grudge, Blizzard
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Moonblast, Freeze-Dry
Transfer: Roar, Baby-Doll Eyes, Payback, Feint Attack, Hex, Safeguard, Captivate
Umiejętność: Snow Warning Alarm Śnieżycowy - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: Icy Rock - przedłuża długość śnieżycy wywołanej przez Hail przez zdolność Snow Warning z 5 do 8 tur.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: (Nagroda za bycie MG) Haru otrzymała lisiczkę od ojca. Uwielbia pieszczoty i zabawy. Ogólnie wymaga dużo uwagi, ponieważ źle czuje się w samotności i dłuższe przebywanie w ballu wprawia ją w wyrzuty sumienia (uważa, że została zamknięta w kulce za złe sprawowanie). Jej futro ma tendencję do kołtunienia się, a dodatkowo proces ten zachodzi szybciej, gdyż Vulpix nie dba zbytnio o swój wygląd i kiedy tylko nadarzy się okazja do wytarza się w jakiejś padlinie bądź wskoczenia do błota czy kałuży, z pewnością jej nie przepuści.#087 Dewgong ♂ "Arcanus"
Pokémon Lew Morski

Wzrost: 1.7m
Waga: 120.0kg
Typ:

Poziom: 64 [00%]
Ewolucja: Seel --(34lv)--> Dewgong
Ataki: Sheer Cold, Headbutt, Growl, Signal Beam, Icy Wind, Encore, Ice Shard, Rest, Aqua Ring, Aurora Beam, Aqua Jet, Brine, Take Down, Dive, Aqua Tail, Ice Beam, Safeguard
IM (TM, MT, TR): ---
HM: Surf, Waterfall, Dive
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Hydration Nawodnienie - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Jest to niezwykle pomocny i ufny pokemon, którego można łatwo nakłonić do wszystkiego przez jego łatwowierność. Zawsze radosny i skory do zabawy, nie przepada za walkami. Mimo to, jeśli trzeba potrafi dać z siebie wszystko. Uratował Harumi przed utonięciem podczas morskiego festiwalu w Olivine. Dziewczyna przypadkowo wpadła do wody, z czym w normalnych okolicznościach najpewniej by sobie poradziła. Niestety była ona po sutym posiłku, a jak wiadomo woda i jedzenie to nie najlepsze połączenie. Dewgong wyłowił topielczynie, czym zdobył jej wdzięczność. Rin, chłopak Haru, zdaje się niezbyt za nim przepadać, ale to chyba głównie z powodu tego, że lew morski leżał na nim przez kilka dobrych chwil.#169 Crobat ♂ "Vlad"
Pokémon Nietoperz

Wzrost: 1.8m
Waga: 75.0kg
Typ:

Poziom: 54 [50%]
Ewolucja: Zubat --(22lv)--> Golbat --(szczęście)--> Crobat
Ataki: Absorb, Supersonic, Astonish, Bite, Wing Attacka, Confuse Ray, Air Cutter, Screech, Cross Poison, Swift, Poison Fang, Mean Look, Leech Life, Haze, Venoshock, Air Slash, Quick Guard
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Infiltrator Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru otrzymała go od ojca. Nie wiadomo, jak wyglądało jego dzieciństwo, ale raczej do przyjemnych nie należało, gdyż Crobat nawet teraz w swoim ostatecznym stadium ewolucji nie ufa ludziom, a niektórych się nawet boi. Kiedyś po prostu od nich uciekał, ale odkąd został potężnym Pokemonem, zaczął się bronić, przez co ma opinię agresora, którego należałoby uśpić. Nic dziwnego, że lubi samotność i często zdarza mu się odlecieć gdzieś w siną dal, ale zawsze potrafi odszukać swojego opiekuna i do niego wrócić. Warto dodać, że to urodzony wojownik, ale nigdy nie przesadza z walkami i wie, kiedy trzeba przestać.#571 Zoroark ♂ "Darkas"
Pokémon Lis Iluzji

Wzrost: 1.6m
Waga: 81.1kg
Typ:

Poziom: 30 [50%]
Ewolucja: Zorua --(30lv)--> Zoroark
Ataki: Scratch, Leer, Pursuit, Hone Claws, Fake Tears, Fury Swipes, Feint Attack, Scary Face, Taunt, Foul Play, Night Slash, Night Daze, Imprison, U-turn, {34}
IM (TM, MT, TR): Shadow Ball, Dark Pulse
HM: ---
EM: Copycat, Sucker Punch
Transfer: ---
Umiejętność: Illusion Iluzja - Sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Jajo Zoruy zostało porzucone w lesie, gdzie zamarzłoby gdyby nie pomoc Blaze'a (Cyndaquila Haru), który ogrzał je swoim gorącym oddechem. Pokemon jest niezwykle sprytny, ale niestety również odpowiednio złośliwy i pyskaty. Bardzo nie lubi, gdy narzuca mu się swoje zdanie. Gdy trener go zdenerwuje, potrafi totalnie olewać jego polecenia nawet podczas walki. Jednak nie stoi wtedy jak kołek i nie pozwala się atakować, po prostu walczy po swojemu, co przeważnie ma korzystne efekty. Lubi żartować i zaskakiwać innych swoimi pomysłami, które czasem bywają genialne, a innym razem dosyć... głupie oraz dziecinne. Potworek bardzo lubi jagody wszelkiej maści i jest w stanie zrobić dla nich naprawdę bardzo wiele. To właśnie dzięki zamiłowaniu Darkas do Berry, Haru udało się go przekonać, aby dołączył do jej drużyny. Po ewolucji w Zoroarka stał się jeszcze bardziej niezależny, ale jednocześnie częściej słucha swojej opiekunki, o ile uzna, że mówi coś sensownego. Wie, że Harumi chce dla niego jak najlepiej, czego wcześniej jakoś nie był w stanie pojąć.#658 Greninja ♂ "Kakashi"
Pokémon Ninja

Wzrost: 1.5m
Waga: 40.0kg
Typ:

Poziom: 36 [00%]
Ewolucja: Froakie --(16lv)--> Frogadier --(36lv)--> Greninja
Ataki: Pound, Growl, Bubble, Quick Attack, Lick, Smokescreen, Round, Fling, Smack Down, Water Shuriken, Night Slash, Haze, Role Play, Mat Block, {42}
IM (TM, MT, TR): Ice Beam, Water Pulse
HM: Cut, Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
EM: Toxic Spikes
Transfer: ---
Umiejętność: Protean Zmienność - Zdolność zmienia typ Pokemona na typ ataku, którego użył.
Trzyma: Grip Claw - Każdy atak-pułapka (np. Bind, Wrap, Fire Spin) pokemona ma zapewnioną długość maksymalną [7 tur]
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Kakashi to jedno z dzieci Greninji, która została porwana w Violet City przez grupę przestępczą. Haru oraz Rin znaleźli kryjówkę rabusiów, a następnie uratowali przetrzymywane tam Pokemony, w tym Greninję, która należy do pewnego osiłka. Ten w ramach podziękowania wręczył Harumi małego Froakiego. Początki znajomości żabki i jego nowej trenerki nie były zbyt udane, ponieważ stworek uciekł z centrum i nie kwapił się do współpracy. Na szczęście szybko zmienił zdanie i chociaż nie można nazwać ich jeszcze wspaniałymi przyjaciółmi, to tolerują siebie nawzajem. Niesamowicie narcystyczny i dumny. Można powiedzieć, że gardzi wszystkim i wszystkimi dopóki nie uzyska od otoczenia choć trochę komplementów i pochwał. A łasy jest na nie niesamowicie. Stosunkowo łatwo go obrazić - nie znosi absolutnie jakichkolwiek słów krytyki. Delikwent, który mu podpadnie automatycznie zostaje obrzucony przez niego solidną porcją piany. Niegdyś Pokemon uważał się za chodzący ideał, jednak po ewolucji nieco zmądrzał i chociaż dalej uwielbia być wychwalany, pyszni się oraz wykazuje narcyzm, to miewa momenty, kiedy potrafi przyznać się do błędu i nie zrównuje z ziemią osoby, która mu takowy wytknie.#330 Flygon ♂ "Rip"
Pokémon Mistyk

Wzrost: 2.0m
Waga: 82.0kg
Typ:

Poziom: 47 [50%]
Ewolucja: Trapinch --(35lv)--> Vibrava --(45lv)--> Flygon
Ataki: Sand Attack, Astonish, Laser Focus, Bite, Mud-Slap, Sand Tomb, Bulldoze, Dig, Crunch, Sandstorm, Dragon Breath, Superpower, Fissure, Earth Power, Earthquake, Dragon Claw, Uproar, Dragon Rush, Boomburst
IM (TM, MT, TR): Earthquake, Rock Slide, Dig, Sandstorm, Dragon Pulse, Iron Tail
HM: Fly, Strength
EM: ---
Transfer: Feint, Feint Attack, Bide, Sonic Boom, Dragon Dance, Supersonic, Screech, Dragon Tail, Hyper Beam, Dragon Rush, Bug Buzz, Boomburst
Umiejętność: Levitate Lewitacja - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: Smooth Rock - przedłuża długość burzy piaskowej wywołanej przez Sandstorm oraz przez zdolność Sand Stream z 5 do 8 tur.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Trapinch pomimo młodego wieku w swoim życiu miał już trzech trenerów. Co więcej, całej trójce uciekł. W sumie to nie uciekł, ale po prostu odłączał się podczas jakiejś wędrówki czy treningu, a potem miał problem z drogą powrotną, więc postanawiał to olać i zostać dzikim stworkiem. Za czwartym razem został schwytany przez organizatora Zawodów Łapania Poke-Robaków, a ten przeznaczył Ripa na nagrodę za trzecie miejsce podczas jednej z sobotnich edycji. Takim właśnie sposobem dostał się w ręce Harumi. Kiedyś trudno było powiedzieć o jego charakterze coś konkretnego. Jak to dzieciak lubił się bawić i często nie słuchał poleceń swojej trenerki. Na szczęście po ewolucji znacznie zmądrzał, a także spoważniał. Chociaż czasem bywa to nieco uciążliwe, bo w głowie mu jedynie treningi i doskonalenie swoich zdolności, a o zwykłych pieszczotach czy wygłupach nie ma już mowy. Po przemianie we Flygona rozpoczął samodzielne ćwiczenia. Co więcej... chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie posiada już wyższej formy. Ale czy mówienie mu tej okrutnej prawy będzie stosowne?#F063 Hurricanine ♂ "Raiden"
Pokémon Piorunochron

Wzrost: 1.1m
Waga: 49.9 kg
Typ:

Poziom: 55 [00%]
Ewolucja: Ewolucja: Pawter --(Thunder Stone)--> Hurricanine
Ataki: Tackle, Water Sport, Leer, Odor Sleuth, Water Gun, Howl, Bite, Charge, Take Down, Baton Pass, Water Pulse, Roar, Ice Fang, Mist, Muddy Water, Aqua Ring, Crunch, Aqua Tail, Soak, Thunder Fang, Hurricane, Rain Dance, Hydro Pump, Weather Ball, Thunder
IM (TM, MT, TR): Thunderbolt, Energy Ball, Charge Beam, Ice Beam, Dig, Thunder Wave, Volt Switch, Wild Charge
HM: Surf, Strength, Dive, Waterfall
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Damp Niewypał - Blokuje ataki Selfdestruct i Explosion.
Trzyma: Magnet - Podnosi moc ataków typu elektrycznego o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Kiedy Pawter był małym szczeniakiem, Purrloin obronił go przed groźnym Mukiem. Od tamtej pory niebieski psiak zawsze podróżował ze swoim kocim wybawcą. Wiedli nawet interesujące życie w dziczy, jednak obydwoje marzyli o znalezieniu trenerów (oczywiście mieli całkiem odmienne wyobrażenia na ich temat). Szukali i szukali odpowiednich ludzi, aż w końcu trafili na namiot, w którym spali Rin i Haru. Pawter bardzo polubił Harumi i postanowił dołączyć do jej drużyny. Jego pragnienie szybko się ziściło. Pokemon ten jest pełen życia i wigoru. Nigdy się nie poddaje ani nie smuci. Zabawa z nim działa idealnie jako antydepresant. Po ewolucji stał się trochę bardziej poważny i odpowiedzialny, jednak nadal wiele w nim ze szczeniaka. Bardzo lubi chwalić się swoją siłą.#475 Shiny Gallade ♂ "Shiroe"
Pokémon Ostrze

Wzrost: 1.6m
Waga: 52.0kg
Typ:

Poziom: 51 [00%]
Ewolucja: Ralts --(20lv)--> Kirlia --(Dawn Stone)--> Gallade <--(MegaStone)--> Mega Gallade
Ataki: Growl, Disarming Voice, Double Team, Confusion, Hypnosis, Draining Kiss, Teleport, Psybeam, Life Dew, Slash, Night Slash, Imprison, Dream Eater, Future Sight, Leer, Fury Cutter, Swords Dance, Psycho Cut, Heal Pulse, Quick Guard, Wide Guard, Close Combat
IM (TM, MT, TR): Shadow Ball, Psychic, Calm Mind, Reflect, Charge Beam, Brick Break, Low Sweep, X-Scissor, Thunder Punch
HM: ---
EM: Shadow Sneak
Transfer: Lucky Chant, Magical Leaf, Stored Power, Leaf Blade, Aerial Ace, Wide Guard, Helping Hand, Feint, False Swipe, Protect
Umiejętność: Steadfast Niezłomność - Za każdym razem, kiedy Pokemon stchórzy (flinch), jego szybkość wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: Quick Claw - Pokemon ma 18,75% szansy za zaatakowanie jako pierwszy, jeśli ataki wszystkich Pokemonów są na takim samym poziomie szybkości (priorytet szybkości ruchu).
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Harumi otrzymała tego Pokemona (jako Raltsa) od matki Reia, gdy była u niej wraz z Mirą w odwiedzinach. Pani Russell oznajmiła, że nie ma czasu zajmować się swoimi podopiecznymi, dlatego ofiarowała dziewczętom po jednym stworku z nadzieją, że u boku trenerek Pokom będzie znacznie lepiej i będą miały szansę ewoluować. Jako Ralts Shiore był płochliwy i nieśmiały ze względu na swoje niewielkie rozmiary, jednakże po ewolucji nabrał pewności siebie, aczkolwiek nigdy nie zdarza mu się bycie zbyt pewnym siebie. Nie przepada za używaniem siły, chociaż jeśli chce, potrafi wykazać się dużą tężyzną fizyczną. Większość problemów rozwiązuje na spokojnie słowami, co nie sprawia mu większej trudności, gdyż jest niezwykle inteligentnym stworkiem. Nienawidzi marnować czasu.#282 Mega Gardevoir ♀ "Sirnight"
Pokémon Uścisk

Wzrost: 1.6m
Waga: 48.4kg
Typ:

Poziom: 54 [50%]
Ewolucja: Ralts --(20lv)--> Kirlia --(30v)--> Gardevoir <--(MegaStone)--> Mega Gardevoir
Ataki: Dazzling Gleam, Moonblast, Healing Wish, Charm, Growl, Disarming Voice, Double Team, Confusion, Hypnosis, Draining Kiss, Teleport, Psybeam, Life Dew, Wish, Calm Mind, Psychic, Heal Pulse, Dream Eater, Future Sight
IM (TM, MT, TR): Shadow Ball, Charge Beam, Will-O-Wisp, Dazzling Gleam, Thunderbolt, Double Team, Thunder Wave, Psychic, Flash, Icy Wind, Shock Wave, Signal Beam, Hyper Voice, Nightmare
HM: ---
EM: Misty Terrain, Synchronoise, Confuse Ray
Transfer: Lucky Chant, Magical Leaf, Stored Power, Imprison, Captivate
Umiejętność: Pixilate Wróżkoizacja - Podnosi o 20% siłę ataków normalnych i zamienia ich typ na Fairy.
Trzyma: Mega Stone - zapewnia formę mega.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Sirnight pochodzi ze Strefy Safari, gdzie się urodziła, lecz pewnego razu po prostu stamtąd uciekła. To dosyć dziwne, bo Pokemony mają na safari jak w raju, ale zdarzają się tacy odmieńcy jak nasza mała poszukiwaczka przygód. Samiczka cały czas wędrowała przed siebie, uderzając po drodze o wszystkie drzewa, ponieważ zielona "czapeczka" utrudnia jej widoczność. Pewnego razu wpadła na obozujących w lesie Haru i Rina. Harumi wymyła ją i nakarmiła, czym zyskała jej ufność. Gardevoir jest pokemonem... specyficznym? Nie, to za słabe określenie. Jest raczej pieruńsko pokręcona, zupełnie jakby urwała się z jakiegoś snu wariata. Poczemu? Potemu, że ma... rozdwojeni jaźni. Ha, żeby tylko "rozdwojenie"- tak po prawdzie w tym małym ciałku kryje się więcej jej "wcieleń". Jest na przykład milutka i potulna Gardevoir-dziecko, jest Gardevoir-strachliwa, albo Gardevoir-płaksa, Gardevoir-odkrywca, Gardevoir-kujon... A najgorsza ze wszystkich, prawdziwy diabeł wcielony to Gardevoir-psychol, pojawiająca się zupełnie znienacka. W tym wypadku trzeba mieć oczy dookoła głowy - jako "ta zła" potrafiłaby zamordować (albo przynajmniej wyrządzić poważniejszą krzywdę) bez żadnych skrupułów każdego, kto się jej nawinie. Tak - każdego... Choćby i we śnie... Po pierwszej ewolucji odkryła w sobie dwa nowe wcielenia: Gardevoir-kawaii, czyli przeurocza i niewinna, która podbija serca wszystkich samców oraz Gardevoir-mnich, kiedy to potrafi spędzić kilka godzin na medytacji, a po niej jest niezwykle spokojną, wyciszoną i wrażliwą istotą niepotrafiącą skrzywdzić nawet muchy. Przemiana w formę ostateczną "dała" jej jeszcze jedną osobowość, mianowicie Gardevoir-feministkę. Na ogół lubi samców (zwłaszcza swojego kochanego Shiroe), aczkolwiek przeważnie raz w miesiącu coś jej odbija i najchętniej urwałaby wszystkim facetom to, co mają między nogami. Lubi też strzelać wtedy fochy i buntować się dosłownie przeciwko wszystkiemu.#359 Mega Absol ♂ "Angel"
Pokemon Nieszczęście

Wzrost: 1.2m
Waga: 49.0kg
Typ:

Poziom: 32 [50%]
Ewolucja: Absol <--(Mega Stone)--> Mega Absol
Ataki: Perish Song, Future Sight, Me First, Razor Wind, Detect, Taunt, Scratch, Feint, Leer, Quick Attack, Pursuit, Taunt, Bite, Double Team, Slash, Night Slash, {37}
IM (TM, MT, TR): Ice Beam, Thunderbolt, Shadow Ball, Flamethrower, Charge Beam, Shadow Claw, Swords Dance, X-Scissor, Dark Pulse, Hone Claws
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Magic Bounce Magiczne Odbicie - Odbija efekty ruchów niezadających obrażenia (zmieniających statystyki).
Trzyma: Mega Stone - zapewnia formę mega.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru otrzymała tego Pokemona od ojca. Absol ma trochę trudny charakter. Nie jest złośliwy czy wredny, ale niesamowicie skryty w sobie i nigdy nie chce, by ktoś mu pomagał. Chociaż nie można zaliczyć go do samotnika, który woli spędzać czas w zaciszu z dala od innych, trudno mu się otworzyć nawet przy najbliższych. Mimo to lubi towarzystwo, ale od tłumów zdecydowanie stroni (zwłaszcza, że większość ludzi nie może się powstrzymać przed pogłaskaniem go lub zrobieniem mu zdjęcia).#147 Dratini ♀ "Sapphire"
Pokémon Smok

Wzrost: 1.8m
Waga: 3.3kg
Typ:

Poziom: 6 [00%]
Ewolucja: Dratini --(30lv)--> Dragonair --(55lv)--> Dragonite
Ataki: Wrap, Leer, Thunder Wave
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Dragon Pulse
Transfer: ---
Umiejętność: Marvel Scale Cudowne Łuski - Kiedy status Pokemona odbiega od normy przez poparzenie, paraliż, zatrucie, zamrożenie lub sen, jego obrona wzrasta o 50%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Niegdyś Sapphire należała do młodej i niedoświadczonej trenerki, która nie była w stanie poradzić sobie z częstymi wahaniami nastroju swojej podopiecznej, dlatego za wszelką cenę próbowała znaleźć jej nowy dom. Niestety nie wiedziała o różnych instytucjach przygarniających takie trudne przypadki, dlatego pod wpływem złych emocji (zwłaszcza bezsilności) postanowiła wypuścić Dratini do fontanny w National Parku (Johto), uznając, że to dobre rozwiązanie, bo w ten sposób zwróci jej wolność. Oczywiście nie miała racji i wykazała się totalnym brakiem odpowiedzialności, narażając Sapphire na wiele niebezpieczeństw czyhających w "dzikim świecie". Tym bardziej, że smoczyca całe swoje życie spędziła wśród ludzi, którzy dbali o jej wszystkie potrzeby. Na szczęście Harumi przygarnęła ją, zanim doszło do jakiejś tragedii. Samiczka z chęcią dołączyła do panienki Hasashi, licząc, że znów będzie miała życie jak z bajki. Nie da się bowiem ukryć, że strasznie rozpuszczona i rozkapryszona z niej istotka, która strzela fochy nawet z najbardziej błahych powodów. Przez bezstresowe wychowanie stała się emocjonalną bombą - potrafi w mgnieniu oka wpaść w szał, chociaż kilka minut temu tryskała humorem. Co gorsza, nigdy nie wiadomo, jak długo potrwa jej zły humor i trudno go naprawić. Najłatwiej po prostu przeczekać, aż Sapphire się uspokoi, bo próby udobruchania jej w większości przypadków tylko pogarszają całą sytuację.

Zostawione u mamy

~ BRAK ~
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-06, 23:42, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:08   

Kanto

#001 Bulbasaur ♀ "Saur"
Pokémon Nasiono

Wzrost: 0.7m
Waga: 6.9kg
Typ:

Poziom: 7 [50%]
Ewolucja: Bulbasaur --(16lvl)--> Ivysaur --(32lv)--> Venusaur <--(MegaStone)--> Mega Venusaur
Ataki: Tackle, Growl, Vine Whip, Growth, Leech Seed, {12}, Poison Powder, {15}
IM (TM, MT, TR): Solar Beam
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Chlorophyll Chlorofil - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Sympatyczna istotka z lekkimi zapędami artystycznymi i skłonnościami do marzycielstwa. Dodatkowo niepoprawna romantyczka, która czeka na swego księcia z bajki. Coby jednak o niej nie mówić, to jedno można powiedzieć na pewno - NIGDY nie zostawi nikogo w potrzebie, nawet najgorszego wroga poratuje. Jej wewnętrzny honor tego wymaga, a z honorem się nie dyskutuje.#004 Shiny Charmander ♂ "Rizardon"
Pokémon Jaszczur

Wzrost: 0.6m
Waga: 8.5kg
Typ:

Poziom: 9 [50%]
Ewolucja: Charmander --(16lvl)--> Charmeleon --(36lv)--> Charizard <--(Mega Stone X/Y)--> Mega Charizard X/Y
Ataki: Scratch, Growl, Ember, Smokescreen, {12}
IM (TM, MT, TR): Fire Punch
HM: ---
EM: Dragon Rush, Ancient Power, Dragon Dance
Transfer: ---
Umiejętność: Blaze Pożoga - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#007 Squirtle ♂ "Aozaki"
Pokémon Mały Żółw

Wzrost: 0.5m
Waga: 9.0kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Squirtle --(16lvl)--> Wartortle --(36lv)--> Blastoise <--(Mega Stone)--> Mega Blastoise
Ataki: Tackle, Tail Whip, Water Gun, {6}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Muddy Water
Transfer: ---
Umiejętność: Rain Dish Leczniczy Deszcz - Kiedy podczas walki pada deszcz, HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#025 Pikachu ♀ "Daisy"
Pokémon Mysz

Wzrost: 0.4m
Waga: 6.0kg
Typ:

Poziom: 16 [50%]
Ewolucja: Pichu --(Szczęście)--> Pikachu --(Thunder Stone)--> Raichu
Ataki: Play Nice, Sweet Kiss, Nuzzle, Nasty Plot, Charm, Thunder Shock, Tail Whip, Growl, Quick Attack, Thunder Wave, Double Team, Electro Ball, Feint, {20}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Lightningrod Piorunochron - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Jest stworzonkiem małym, ale niesamowicie bojowym. Chociaż nie wygląda, będzie atakować z zajadłością godną wielkiego smoka. Walczy zawsze do samego końca, dając z siebie absolutnie wszystko. Niestety jest strasznie nieufna wobec innych. Właściwie wszystkich traktuje jako potencjalnych wrogów. A że wrogów trzeba zwalczać, Daisy najpierw atakuje, a dopiero potem dyskutuje, co niestety nie przysparza jej znajomości. Nie jest też wskazane zabierać jej cokolwiek z miseczki. W dziczy musiała porządnie zaznać głodu, więc żarcia broni szczególnie zapamiętale, niczym matka swoje młode.#027 Alolanski Sandshrew ♂ "Aruma"
Pokémon Mysz

Wzrost: 0.7m
Waga: 40.0kg
Typ:

Poziom: 6 [00%]
Ewolucja: Sandshrew --(Ice Stone)--> Sandslash
Ataki: Scratch, Defense Curl, Bide, Powder Snow , {7}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Slush Rush Saneczkarz - Podwaja szybkość pokemona podczas burzy śnieżnej. Pokemon z tą zdolnością nie otrzymuje obrażeń zadawanych przez burzę śnieżną.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#038 Ninetales ♀ "Chantal"
Pokémon Lis

Wzrost: 1.1m
Waga: 19.9kg
Typ:

Poziom: 50 [50%]
Ewolucja: Vulpix --(Fire Stone)--> Ninetales
Ataki: Nasty Plot, Incinerate, Spite, Confuse Ray, Will-O-Wisp, Extrasensory, Flamethrower, Fire Spin, Safeguard, Inferno, Grudge, Fire Blast, Ember, Tail Whip, Disable, Quick Attack
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Heat Wave, Hypnosis, Flare Blitz
Transfer: Roar, Baby-Doll Eyes, Payback, Feint Attack, Hex, Flame Burst, Imprison, Captivate
Umiejętność: Drought Susza - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, słońce zaczyna mocno świecić. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Chantal to estetka, wszędzie poszukująca piękna. Sama jest niezwykle elegancka i bardzo troszczy się o to, by zawsze mieć futro w idealnym stanie i poruszać się z należytą gracją. Uwielbia być podziwiana i święcie wierzy, że na to zasługuje. Kiedy spotyka pokemona, którego uważa za równie pięknego lub nawet wspanialszego niż ona sama, nie daje się opanować zazdrości, a szczerze go podziwia. Bywa wyniosła, nie zniża się jednak do złośliwości i potrafi upomnieć pokemona, który się w taki sposób zachowuje, ponieważ uważa, że jest to wyjątkowo nieeleganckie, a poza tym zależy jej, by w grupie panowała idealna harmonia. Nie znosi zbędnego zamieszania i harmidru.#058 Growlithe ♂ "Akamaru"
Pokémon Szczeniak

Wzrost: 0.7m
Waga: 19.0kg
Typ:

Poziom: 5 [50%]
Ewolucja: Growlithe --(Fire Stone)--> Arcanine
Ataki: Ember, Leer, Howl, Bite, {8}, Roar, {48}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Flash Fire Błyszczący Ogień - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Znany jest z rozstawiania innych po kontach, uwielbia rządzić. Zachowuje się jak policjant, broni sprawiedliwości tam, gdzie jej nie ma, ale też tam, gdzie jej być nie powinno. Rozlicza ze swoich uczynków nawet pokemony większe od niej - potrafi naszczekać na takiego Haxorusa. Często przez to wpada w tarapaty i rozpoczyna bójki, ale myśli, że robi dobrze, co jest dosyć problematyczne dla jego trenera, gdyż jest w stanie sam wydostać się ze swojego pokeballa i przeprowadzić egzekucję na niegodziwcach.#077 Shiny Ponyta ♀ "Molly"
Pokémon Ognisty Koń

Wzrost: 1.0m
Waga: 30.0kg
Typ:

Poziom: 16 [00%]
Ewolucja: Ponyta --(40lv)--> Rapidash
Ataki: Tackle, Growl, Tail Whip, Ember, Flame Charge, {20}, Flame Wheel, {30}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Flame Body Płomienne Ciało - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon ciekawski oraz generalnie pewny siebie. Tej klaczy byle pierdoła nie zrazi ani nie wystraszy. Uwielbia się ścigać. Czuć wiatr w grzywie i pędzić, pędzić, pędzić! Przed siebie, jak wiatr. Sadzić przez przeszkody i biec dalej. Dzięki temu jest szybka i zwinna. Łatwo się jednak rozprasza. Zdarza jej się plątać taktyki czy wiecznie zmieniać zdanie gdy się nad czymś zastanawia.#078 Pegaz Rapidash ♀ "xyz"
Pokémon Ognisty Koń

Wzrost: 1.7m
Waga: 95.0kg
Typ:

Poziom: 40 [00%]
Ewolucja: Ponyta --(40lv)--> Rapidash
Ataki: Smart Strike, Megahorn, Poison Jab, Tackle, Quick Attack, Growl, Tail Whip, Ember, Flame Charge, Agility, Flame Wheel, Stomp, Fire Spin, Take Down, Inferno, {56}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Morning Sun
Transfer: Fury Attack
Umiejętność: Flame Body Płomienne Ciało - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Jibril jest pokemonem bardzo poważnym, głównie chyba przez swoją inność wśród swojego gatunku. Nie wywyższa się, jednak da się poczuć, że nie patrzy na wszytkich równym okiem.... Ble ble ble coś tam będzie#092 Gastly ♂ "Harley"
Pokémon Gaz

Wzrost: 1.3m
Waga: 0.1kg
Typ:

Poziom: 18 [50%]
Ewolucja: Gastly --(25lv)--> Haunter --(Pal Pad)--> Gengar <--(Mega Stone)--> Mega Gengar
Ataki: Lick, Confuse Ray, Hypnosis, Mean Look, Payback, Spite, Curse, {24}, Night Shade, {32}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Levitate Lewitacja - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#112 Rhydon ♀ "Ishino"
Pokémon Wiertło

Wzrost: 1.9m
Waga: 120.0kg
Typ:

Poziom: 50 [00%]
Ewolucja: Rhyhorn --(42lv)--> Rhydon --(Protector)--> Rhyperion
Ataki: Hammer Arm, Tackle, Tail Whip, Smack Down, Bulldoze, Horn Attack, Scary Face, Stomp, Rock Blast, Drill Run, Take Down, Earthquake, Stone Edge, {61}, Horn Drill
IM (TM, MT, TR): Dig
HM: ---
EM: ---
Transfer: Fury Attack, Chip Away
Umiejętność: Rock Head Kamienna Głowa - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Ta samica Rhydona doznała w życiu wielu przykrych wydarzeń, które wpłynęły na nią znacząco. Jednym z najbardziej bolesnych ciosów jakie otrzymała było porwanie jej dzieci. Do teraz nie może się z tym pogodzić, przez co przelewa swoje instynkty macierzyńskie na różne rzeczy i istoty, czy tego chcą czy nie. Rhydon spotkała Rin i Haru, kiedy ci przeczesywali podziemne korytarze, w których znaleźli się po nieudanej teleportacji przez Gardevoir, Gallade'a oraz Kadabrę. Pokemon zdał się polubić dziewczynę i zabrał ją do jej gniazda. Haru uświadomiła sobie wtedy, że jej młode zostały jej odebrane. Dlatego też dziewczyna postanowiła pomóc Rhydon w odnalezieniu potomstwa. Tak też ziemny pokemon dołączył do jej drużyny.#117 Seadra ♀ "Li Mei"
Pokémon Smok

Wzrost: 1.2m
Waga: 25.0kg
Typ:

Poziom: 21 [50%]
Ewolucja: Horsea -(32lvl)-> Seadra -(Dragon Scale)-> Kingdra
Ataki: Water Gun, Smokescreen, Leer, Bubble, Focus Energy, Bubblebeam, Hydro Pump, Twister, Bubble Beam, {26}
IM (TM, MT, TR): Signal Beam, Snore
HM: ---
EM: Dragon Breath, Muddy Watter, Icy Wind, Water Pulse
Transfer: ---
Umiejętność: Sniper Snajper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#120 Staryu "North Star"
Pokémon Rozgwiazda

Wzrost: 0.8m
Waga: 34.5kg
Typ:

Poziom: 11 [50%]
Ewolucja: Staryu --(Water Stone)--> Starmie
Ataki: Tackle, Harden, Water Gun, Rapid Spin, Recover, {13}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Analytic Analityk - Zwiększa siłę ataku Pokemona o 30%, gdy atakuje on jako ostatni.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Wyłowiony z jeziorka. A może wyłowiona? Ta pokraczna rozgwiazda nie potrafi się samemu zdecydować. Jako, że jest to stworzonko bezpłciowe, lawiruje sobie pomiędzy byciem "nim" lub "nią" zależnie od sytuacji w jakiej się znajdzie. Tak więc w jednej chwili potrafi bezkarnie baraszkować z samicami, a w następnej wrzeszczeć, że gwałcą. Cierpliwa bestia, byle czym się nie da zagiąć. Uwielbia paluszki cebulowe.#130 Shiny Gyarados ♂ "Astolfo"
Okrutny Pokémon

Wzrost: 6.5m
Waga: 235.0kg
Typ:

Poziom: 20 [00%]
Ewolucja: Magikarp --(20lv)--> Gyarados --(Mega Stone)--> Mega Gyarados
Ataki: Splash, Tackle, Bite, Flail, Leer, Twister, {21}, Thrash, {52}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Moxie Werwa - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#131 Lapras ♀ "Norea"
Transportowy Pokémon

Wzrost: 2.5m
Waga: 220.0kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Lapras
Ataki: Growl, Water Gun, Sing, Mist, {15}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Dragon Dance
Transfer: ---
Umiejętność: Hydration Nawodnienie - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#132 Shiny Ditto "Zejk"
Pokémon Transformacja

Wzrost: 0.3m
Waga: 4.0kg
Typ:

Poziom: 16 [00%]
Ewolucja: Ditto
Ataki: Transform
Umiejętność: Imposter Oszukista - Na początku walki Pokemon transformuje się w przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: (Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari). Jak Ditto trafił w ręce Harumi? To dosyć dziwna opowieść... Pewnego razu, gdy trenerka brała prysznic z łaźni w Centrum Pokemon, zasłonka jej kabiny rozsunęła się i oczom nastolatki ukazała się trójka dziwnych ludzi w czarnych, obcisłych kostiumach, którzy przedstawili się jako członkowie Gangu Trzęsących Tyłków. Faceci wręczyli młodej dziewczynie pokeball ze stworkiem, gdyż nie potrafili sobie z nim poradzić, bowiem tajemniczy Pokemon po każdym wyjściu z kulki wyglądał inaczej i nie wiedzieli, jakim to gatunkiem jest tak naprawdę (a o istnieniu zmiennokształtnego Ditto nie mieli widocznie pojęcia). Zanim Haru zdążyła coś powiedzieć, uciekli, zostawiając jej nowego członka drużyny. Bardzo sympatyczny pokemon, który nie ma absolutnie żadnych problemów z nawiązywaniem znajomości. Jest jednak troszkę specyficzny na swój własny, glutkowy sposób i nie każdemu się to podoba. Lubi dla zabawy zmieniać kształty i "zamieniać się" w inne pokemony. Nie przepada za morską wodą, sprawia, że wszystko go swędzi. Czasami bywa nieco leniwy, ale pod pretekstem zabawy zrobi wszystko.#143 Snorlax ♂ "Panczo"
Śpiący Pokémon

Wzrost: 2.1m
Waga: 460.0kg
Typ:

Poziom: 7 [00%]
Ewolucja: Munchlax --(Szczęście)--> Snorlax
Ataki: Recycle, Covet, Stockpile, Swallow, Screech, Fling, Metronome, Flail, Last Resort, Lick, Tackle, Defense Curl, Block, {12}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Immunity Odporność - Pokemon nie może zostać zatruty.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Maniak diet i zdrowego odżywiania. Żodyn nie jest takim wytrawnym sportowcem jak on! Ćwiczenia i treningi to jego drugie ja. Snorlax ubolewa straszliwie, że mimo wszystko dalej wygląda jak... Snorlax. Nie lubi stereotypów o swoim gatunku i bardzo stanowczo wyprowadza innych z tego błędnego mniemania. Choć nie wygląda dzięki swojej zajawce do zdrowego trybu życia zrobił z siebie nadspodziewanie zwinną maszynkę bojową. I... pragnie stać się jeszcze bardziej morderczy w działaniu!
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-06, 23:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:09   

Johto

#152 Chikorita ♀ "Solus"
Pokémon Liść

Wzrost: 0.9m
Waga: 25.0kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Chikorita --(16lvl)--> Bayleef --(32lvl)--> Meganium
Ataki: Tackle, Growl, {6}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Leaf Storm
Transfer: ---
Umiejętność: Leaf Guard Liściasta Straż - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#159 Croconaw ♂ "Irving"
Pokémon Wielka Szczęka

Wzrost: 1.1m
Waga: 25.0kg
Typ:

Poziom: 21 [50%]
Ewolucja: Totodile --(18lvl)--> Croconaw --(30lvl)--> Feraligatr
Ataki: Scratch, Leer, Water Gun, Rage, Bite, Scary Face, Ice Fang, {24}
IM (TM, MT, TR): Ice Beam
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Sheer Force Czysta Siła - Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%. Umiejętność neutralizuje negatywne działanie Life Orb, kiedy używane są ataki mające drugi efekt (z wyjątkiem Flare Blitz)
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Totodile wraz ze swoim przyjacielem Mudkipem włóczył się po Ecruteak, gdzie przybyli zachęceni wielką ulewą utrzymującą się nad miastem od kilku dni. Kiedy przestało padać, natychmiast ludzie powychodzili ze swoich domów, a Totodile z Mudkipem zaczęli uciekać, bojąc się takiego gwaru. W nocy zakradli się przez uchylone okno do sali szpitalnej, którą zajmowała śpiąca wówczas Haru. Stworki uznały ją za nieszkodliwą, więc zostały z młodą trenerką, a potem tak jakoś wyszło, iż stały się jej Pokemonami. Krokodylek uwielbia szaleć i się wygłupiać, jest zupełnie niepoważny i często wykazuje się wielką bezmyślnością. Boi się jednak obcych ludzi oraz dużych Pokemonów (zwłaszcza, gdy chcą one go pożreć). Bardzo nie lubi samotności, dlatego cieszy się za każdym razem, kiedy Haru wypuści go z kulki. Ma nieskończone pokłady energii, ale wiąże się to z wielkim apetytem. Je dosłownie wszystko, co nawinie mu się pod pyszczek. Ewoluował w Croconawa podczas podróży Haru do Aloli.#161 Sentret ♀ "Lisa"
Pokémon Zwiadowca

Wzrost: 0.8m
Waga: 6.0kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Sentret --(15lvl)--> Furret
Ataki: Scratch, Foresight, Defense Curl, {7}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Charm
Transfer: ---
Umiejętność: Keen Eye Bystre Oko - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#163 Hoothoot ♂ "Fukuro"
Pokémon Sowa

Wzrost: 0.7m
Waga: 21.2kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Hoothoot --(20lvl)--> Noctowl
Ataki: Peck, Growl, Tackle, {6}, Hypnosis
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Wing Attack
Transfer: Foresight
Umiejętność: Tinted Lens Barwne Soczewki - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#167 Spinarak ♀ "Arianna"
Pokémon Plotący Sieć

Wzrost: 0.5m
Waga: 8.5kg
Typ:

Poziom: 6 [00%]
Ewolucja: Spinarak --(22lvl)--> Ariados
Ataki: Poison Sting, String Shot, Constrict, Absorb, {8}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Megahorn
Transfer: ---
Umiejętność: Sniper Snajper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#170 Chinchou ♀ "Tracer"
Pokémon Rybak

Wzrost: 0.5m
Waga: 12.0kg
Typ:

Poziom: 5 [50%]
Ewolucja: Chinchou --(27lvl)--> Lanturn
Ataki: Water Gun, Supersonic, Electro Ball, {8}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Mist
Transfer: Bubble
Umiejętność: Volt Absorb Elektryczna Absorpcja - 25% maksymalnego HP Pokemona zostaje przywrócone, kiedy ten zostanie zaatakowany elektrycznym atakiem.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#179 Mareep ♀ "Amphy"
Wełniany Pokémon

Wzrost: 0.6m
Waga: 7.8kg
Typ:

Poziom: 12 [50%]
Ewolucja: Mareep --(15lv)--> Flaaffy --(30lv)--> Ampharos <--(Mega Stone)--> Mega Ampharos
Ataki: Tackle, Growl, Thunder Wave, Thunder Shock, Cotton Spore, {15}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Static Statyczność - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Stworzenie które... cierpi na wieczną nudę. Choć jest jeszcze stosunkowo młoda, widziała już tak wiele, że utwierdziła się w przekonaniu iż tym samym widziała wszystko. A nawet jeśli nie to i tak reaguje znudzeniem. Nałogowy trawożer. Aż ją trzęsie jeśli w ciągu dnia nie skubnie chociaż listeczka. Jak narkomana jakiegoś czy coś. W kwestii posyłania jej na pokazy czy do walk... jej jest wszystko jedno- obie konkurencje potraktuje tak samo "emocjonalnie". Boi się poke- myszy. W sumie ciężko to u niej zaobserwować, jeśli ktoś nie wie jak wtedy reaguje. A reaguje... nieco bardziej nerwowym przeżuwaniem, ot i wszystko.#182 Bellossom ♀ "Maiko"
Pokémon Kwiat

Wzrost: 0.4m
Waga: 5.8kg
Typ:

Poziom: 54 [00%]
Ewolucja: Oddish --(21lv)--> Gloom --(Sun Stone)--> Bellossom
Ataki: Petal Blizzard, Quiver Dance, Mega Drain, Poison Powder, Stun Spore, Sleep Powder, Giga Drain, Toxic, Moonblast, Grassy Terrain, Moonlight, Petal Dance, Absorb, Growth, Acid, Sweet Scent
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Teeter Dance
Transfer: Lucky Chant, Natural Gift, Magical Leaf, Leaf Storm, Leaf Blade, Sunny Day
Umiejętność: Chlorophyll Chlorofil - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#183 Marill ♀ "Karin"
Pokémon Wodna Mysz

Wzrost: 0.4m
Waga: 8.5kg
Typ:

Poziom: 10 [00%]
Ewolucja: Azurill --(Szczęście)--> Marill --(18lv)--> Azumarill
Ataki: Tackle, Water Gun, Tail Whip, Water Sport, Bubble, Defense Curl, Rollout, {13}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Huge Power Ogromna Moc - Siła ataków tego Pokemona jest podwojona.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#190 Aipom ♂ "Kagayaki"
Pokémon Długi Ogon

Wzrost: 0.8m
Waga: 11.5kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Aipom --(znajomość Double Hit)--> Ambipom
Ataki: Scratch, Tail Whip, Sand Attack, {8}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Agility
Transfer: ---
Umiejętność: Skill Link Łącznik Umiejętności - prawia, że ataki podczas których ciosy wyprowadzone są kilkakrotnie zawsze uderzają maksymalną ilość razy (5).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#191 Sunkern ♀ "Yuno"
Pokémon Nasionko

Wzrost: 0.3m
Waga: 1.8kg
Typ:

Poziom: 10 [00%]
Ewolucja: Sunkern --(Sun Stone)--> Sunflora
Ataki: Absorb, Growth, Ingrain, Grass Whistle, Mega Drain, {13}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Solar Power Energia Słoneczna - Kiedy słońce mocno świeci, specjalny atak Pokemona wzrasta o 1,5 raza, a jego HP co turę spada o 1/8 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari, gdzie trafiła z... cyrku. Choć w tej kwestii zdania są podzielone, bo bardziej pasuje do niej jakieś opuszczone wariatkowo. Poprzez złe traktowanie w przeszłości, Sunkern rozwinęła się w wyjątkowo popapraną psychopatkę mającą niekiedy przebłyski takiego poczciwego aniołka. Początkowo udając głupa, to jest słodziutkie i milutkie nasionko, a potem ukazując swą bardziej mordercze oblicze, stosunkowo szybko sterroryzowała całe Safari by każdy spełniał jej chore zachcianki lub dawał się jej okaleczać. A ona lubi okaleczać, zazwyczaj wyjątkowo krwawo, boleśnie i na całe życie. Jej w zasadzie nie da się zastraszyć, co najwyżej tylko wpędzić w tryb mordercy. Cóż, w jej obecności żodyn nie jest bezpieczny. ŻODYN! Jedyne czego się szczerze boi to samotności... bo kogo wtedy będzie mogła bestialsko mordować? Ano właśnie.#198 Murkrow ♂ "Reaper"
Pokémon Ciemność

Wzrost: 0.5m
Waga: 2.1kg
Typ:

Poziom: 10 [00%]
Ewolucja: Murkrow --(Dusk Stone)--> Honchkrow
Ataki: Peck, Astonish, Pursut, {11}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Roost
Transfer: ---
Umiejętność: Insomnia Bezsenność - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#200 Misdreavus ♀ "Elizabeth"
Pokémon Wrzask

Wzrost: 0.7m
Waga: 1.0kg
Typ:

Poziom: 8 [50%]
Ewolucja: Misdreavus --(Dusk Stone)--> Mismagius
Ataki: Growl, Psywave, Spite, {10}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Levitate Lewitacja - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#208 Steelix ♂ "xyz"
Pokémon Żelazny Wąż

Wzrost: 9.2m
Waga: 400.0kg
Typ:

Poziom: 57 [00%]
Ewolucja: Onix --(Metal Coat)--> Steelix <--(Mega Stone)--> Mega Steelix
Ataki: Crunch, Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Rock Polish, Tackle, Harden, Bind, Rock Throw, Smack Down, , Autotomize, Dragon Breath, Curse, Rock Slide, Screech, Sand Tomb, Stealth Rock, Slam, Sandstorm, Dig, Iron Tail, Stone Edge, Double-Edge, {60}
IM (TM, MT, TR): Toxic, Sunny Day, Hyper Beam, Frustration, Stone Edge, Dragon Tail, Confide
HM: ---
EM: ---
Transfer: Mud Sport, Rock Tomb, Rage, Gyro Ball
Umiejętność: Rock Head Kamienna Głowa - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#215 Sneasel ♂ "Bi'shra"
Pokémon Ostry Pazur

Wzrost: 0.9m
Waga: 28.0kg
Typ:

Poziom: 7 [00%]
Ewolucja: Sneasel --(Razor Claw w nocy)--> Weavile
Ataki: Scratch, Leer, Taunt, {12}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Bite
Transfer: ---
Umiejętność: Keen Eye Bystre Oko - Celność Pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Sneasel zamieszkiwał strych w opuszczonym domu znajdującym na obrzeżach Azalea Town. Uwielbiał straszyć wszystkich, którzy się tam zapuszczali, dlatego zamurowano wszelkie wejścia na najwyższe piętro, co bardzo oburzyło Pokemona. Od tego czasu zaczął szczerze nienawidzić ludzi, co zademonstrował, raniąc Haru w kostkę, kiedy udało jej się dostać na strych. Z początku zamierzał przepędzić nastolatkę, robiąc jej przy tym krzywdę, jednakże, gdy został zamrożony przez jej podopieczną Shuppet, był w szoku, że dał się tak załatwić. Uznał Harumi za niezwykłą trenerką i postanowił dołączyć do jej drużyny, lecz był zbyt dumny, by poinformować ją o tym wprost, dlatego doszło do pojedynku między Sneaselem a Quilavą Blazem. Ostatecznie dziewczynie udało się pochwycić nowego stworka. Sneasel jest bardzo skryty w sobie, co jest typowe dla mrocznych Poków. Często bywa impulsywny, a jeśli go ktoś zdenerwuje, okazuje wobec niego agresję.#220 Swinub ♂ "Roadhoag"
Pokémon Świnka

Wzrost: 0.4m
Waga: 6.5kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Swinub --(33lv)--> Piloswine --(Ancient Power)--> Mamoswine
Ataki: Tackle, Mud-slap, Powder Snow, {10},
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: Odor Sleuth, Mud Sport
Umiejętność: Oblivious Nieświadomość - Pokemon nie może zauroczyć się. Umiejętność nautralizuje działanie Taunt.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#225 Delibird ♂ "Nicolas"
Pokémon Doręczyciel

Wzrost: 0.9m
Waga: 16.0kg
Typ:

Poziom: 12 [50%]
Ewolucja: Delibird
Ataki: Present, {25}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Insomnia Bezsenność - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Gatunek ten uchodzi za dobrotliwych pomocników Świętego Mikołaja... Ale z pewnością nie ten. Ten konkretny Delibird to jakiś walony psychopata, co najmniej chory na głowę. Skurczybyk zawsze, wszędzie i wciąż dybie na życie wszystkich w swoim otoczeniu. W każdy dzień, o każdej porze... z tym popaprańcem jest coraz gorzej. Nie można powiedzieć, ma łeb jak sklep i całą masę pomysłów w jaki sposób pozbawić kogoś życia. Horrory to mu nawet do pięt nie dorastają. Na poczekaniu wykombinuje masę koncepcji by sprawić, aby jego ofiara pożałowała dnia swych narodzin. Zawsze ma przy sobie swój worek, a w nim prawdziwy morderczy arsenał, chociaż umie zaimprowizować to i owo z tym co akurat ma pod łapą. W czasie pojedynków nie satysfakcjonuje go "ogłuszenie" przeciwnika- on takich delikwentów eliminuje na wieki wieków amen. W nocy lubi uciekać ze swego balla- siada wtedy w pobliżu swego opiekuna i po prostu patrzy... z jednym ze swych potępieńczych uśmieszków. Niby "tylko" tyle, ale to "aż" tyle. Jeden Arceus wie ile już istnień sprzątnął ten mały diabeł. Jedno jest pewne- przy nim nikt, ale to NIKT nie może się czuć bezpieczny- nawet jego opiekun.#227 Skarmory ♀ "Sylvanas"
Pokémon Zbrojny Ptak

Wzrost: 1.7m
Waga: 50.5kg
Typ:

Poziom: 10 [50%]
Ewolucja: Skarmory
Ataki: Leer, Peck, Sand Attack, Metal Claw, {12}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Weak Armor Słaba Zbroja - Kiedy Pokemon zostaje trafiony fizycznym atakiem, jego obrona spada o jeden poziom (10%), a jego szybkość podwyższa się o dwa poziomy (20%).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze strefy Safari. Ptaszyna wyjątkowo bojowa, żeby nie powiedzieć maniakalna w tej kwestii. Atakuje wszystko i wszystkich bez względu na okoliczności. Powód jest bananalnie prosty- Skarmory kocha walczyć, po prostu. I jest w tym całkiem niezła. Zdominowanie rywala poprzez ustawiczne okładanie go czym popadnie zanim zdoła zareagować, opanowała do perfekcji. Choć z natury dumna i niezależna, przystała na propozycję swej opiekunki i dołączyła do drużyny. W końcu jak tu odmówić mana człowieka do bicia i to na wyłączność, nie?#228 Houndour ♂ "Cerberus"
Mroczny Pokémon

Wzrost: 0.6m
Waga: 10.8kg
Typ:

Poziom: 10 [50%]
Ewolucja: Houndour --(24lv)--> Houndoom <--(Mega Stone)--> Mega Houndoom
Ataki: Leer, Ember, Howl, Smog, {13}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Early Bird Ranny Ptaszek - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#231 Phanpy ♂ "Toruko"
Pokémon Długi Nos

Wzrost: 0.5m
Waga: 33.5kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Phanphy --(25lv)--> Donphan
Ataki: Odor Sleuth, Tackle, Growl, Defense Curl, {6}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Ancient Power
Transfer: ---
Umiejętność: Sand Veil Piaskowa Zasłona - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#239 Elekid ♂ "Thor"
Elektryczny Pokémon

Wzrost: 0.6m
Waga: 23.5 kg
Typ:

Poziom: 25 [00%]
Ewolucja: Elekid --(30lv)--> Electabuzz --(Electirizer)--> Electivire
Ataki: Quick Attack, Leer, Thunder Shock, Low Kick, Swift, Shock Wave, Thunder Wave, Electro Ball, {26}
IM (TM, MT, TR): Volt Switch
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Vital Spirit Dusza Witalności - Pokemon nie może zostać uśpiony. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów rośnie o 50%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Haru otrzymała Elekida jako nagrodę w evencie "Pokonać czarną śmierć". Pokemon zachowuje się zupełnie niczym średniowieczny wojak. Odwaga, honor, męstwo - hasła te zdają się być najważniejszymi w jego życiu. Celem życiowym, jaki to każdy szanujący się rycerz ma, jest ratowanie ze wszelkich kłopotów i niebezpieczeństw jego damy, czyli Haru. Stanięcie niewielkich rozmiarów Elekida przeciwko dużemu przeciwnikowi z boku musi wyglądać śmiesznie, jednak jego niektóre nieco staroświeckie przyzwyczajenia sprawiają jego trenerce niemałe kłopoty. Poza walką Elekid zdaje się być bardzo ciepłym, przyjaznym i zabawowym stworkiem, który stara się być zawsze w centrum uwagi, i zawsze, ale to zawsze, podchodzić do życia pozytywnie. Oczywiście kiedy sytuacja tego wymaga umie on zachować powagę, jednak poza nimi jest jaki jest.#246 Larvitar ♂ "Heisen"
Kamiennoskóry Pokémon

Wzrost: 0.6m
Waga: 72. kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Larvitar --(30lv)--> Pupitar --(55lv)--> Tyranitar <--(Mega Stone)--> Mega Tyranitar
Ataki: Tackle, Leer, Rock Throw, {6}, Bite, {12}, Sandstorm
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Dragon Dance
Transfer: ---
Umiejętność: Sand Veil Piaskowa Zasłona - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-06, 23:57, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:09   

Hoenn

#252 Treecko ♂ "Sylph"
Pokémon Leśny Gekon

Wzrost: 0.5m
Waga: 5.0kg
Typ:

Poziom: 11 [50%]
Ewolucja: Treecko -(16lv)-> Grovyle -(36lv)-> Sceptile <-(MegaStone)-> Mega Sceptile
Ataki: Pound, Leer, Absorb, Quick Attack, {13}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Overgrow Rozrost - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Można opisać go jednym słowem - kochaś. Ma prawdziwą słabość do płci przeciwnej. Tyle że pokemonie samiczki mija szerokim łukiem, a na swoich wybranek wypatruj wśród ludzkich dziewcząt. Jak łatwo się domyślić, rożnie mu z tym wychodzi. Jakby na to nie patrzeć, jego niezmienną faworytą jest oczywiście jego opiekunka. Nigdy nie zrobi jej na złość, zawsze będzie posłuszny i wierny do grobowej deski. Że czasem zarywa do obcych dziewczyn... Cóż - siła wyższa. Poza tym zawsze wraca i zawsze z kwiatami... Lub czekoladą, o ile uda mu się jakąś ukraść.#255 Torchic ♂ "Kasai"
Pokémon Pisklę

Wzrost: 0.4m
Waga: 2.5kg
Typ:

Poziom: 31 [00%]
Ewolucja: Torchic --(16lv)--> Combusken --(36lv)--> Blaziken <--(Mega Stone)--> Mega Blaziken
Ataki: Scratch, Growl, Ember, Sand Attack, Peck, Fire Spin, Quick Attack, Flame Burst, {32}
IM (TM, MT, TR): Frustration, Round, Rock Slide, Flamethrower, Toxic, Fire Pledge
HM: ---
EM: Night Slash, Feint, Reversal, Last Resort
Transfer: ---
Umiejętność: Speed Boost Przyśpieszenie - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę. .
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#260 Swampert ♂ "Mizumi"
Pokémon Błotniak

Wzrost: 1.5m
Waga: 81.9kg
Typ:

Poziom: 56 [00%]
Ewolucja: Mudkip --(16lv)--> Marshtomp --(36lv)--> Swampert <--(Mega Stone)--> Mega Swampert
Ataki: Tackle, Growl, Mud-Slap, Water Gun, Foresight, Mud Shot, Bide, Mud Bomb, Rock Slide, Protect, Hammer Arm, Muddy Water, Take Down, Earthquake, Endeavor
IM (TM, MT, TR): Ice Beam, Dig, Earth Power, Iron Tail, Water Pledge, Water Pulse
HM: Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
EM: Mud Bomb
Transfer: ---
Umiejętność: Torrent Potok - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Mudkip wraz ze swoim przyjacielem Totodilem włóczył się po Ecruteak, gdzie przybyli zachęceni wielką ulewą utrzymującą się nad miastem od kilku dni. Kiedy przestało padać, natychmiast ludzie powychodzili ze swoich domów, a Mudkip z Totodilem zaczęli uciekać, bojąc się takiego gwaru. W nocy zakradli się przez uchylone okno do sali szpitalnej, którą zajmowała śpiąca wówczas Haru. Stworki uznały ją za nieszkodliwą, więc zostały z młodą trenerką, a potem tak jakoś wyszło, iż stały się jej Pokemonami. Mizu cechuje się przyjaznym usposobieniem, jednak potrafi być też złośliwy, gdy ma gorszy nastrój. Dodatkowo bardzo łatwo jest go zirytować, jednak równie szybko jego gniew opada. Uwielbia kwaśne rzeczy i nie zbyt przepada za siedzeniem w swojej kuli.#267 Shiny Beautifly ♀ "Murasaki"
Pokémon Motyl

Wzrost: 1.0m
Waga: 28.4kg
Typ:

Poziom: 18 [50%]
Ewolucja: Wurmple --(7lv)--> Silcoon --(10lv)--> Beautifly
Ataki: Tackle, String Shot, Poison Sting, Bug Bite, Harden, Absorb, Gust, Stun Spore, Morning Sun, {20}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Swarm Rój - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Bardzo ostrożna - woli przemyśleć kilka ruchów do przodu zanim coś zrobi. Poza tym jest dość przyjazna, a nawet opiekuńcza względem innych- nawet jeśli znacznie przerastają ją rozmiarami. Do każdej nowej znajomości z początku podchodzi z rezerwą, ale jak już się wystarczająco ośmieli to można z nią konie kraść. Zawsze jak zamierza coś robić, bardzo stara się zrobić to najlepiej jak potrafi.#277 Shiny Swellow ♂ "Midori"
Pokémon Jaskółka

Wzrost: 0.7m
Waga: 19.8kg
Typ:

Poziom: 23 [50%]
Ewolucja: Taillow --(22lv)--> Swellow
Ataki: Peck, Growl, Focus Energy, Quick Attack, Wing Attack, Double Team, Aerial Ace, Brave Bird, Air Slash, Pluck, {27}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Scrappy Werwa - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#278 Shiny Wingull ♂ "xyz"
Pokémon Mewa

Wzrost: 0.6m
Waga: 9.5kg
Typ:

Poziom: 10 [00%]
Ewolucja: Wingull --(25lv)--> Pelliper
Ataki: Growl, Water Gun, Quick Attack, Supersonic, Wing Attack, {20}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Rain Dish Leczniczy Deszcz - Kiedy podczas walki pada deszcz, HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Wingull to dość energiczna mewa. Zdecydowanie nie można go nazwać leniem, kiedy tak nieustająco "coś" robi. Zwykle tym cosiem okazuje się krążenie w powietrzu- takie leniwe zataczanie kółek to coś co wprost uwielbia. Jak każdy przedstawiciel jego gatunku, kocha bliskość wody, a zwłaszcza mórz. Po prostu tak jest i kropka. Lekkoduch, który mało co bierze na poważnie. Czasami sprawia wręcz wrażenie oderwanego od rzeczywistości, ale na prawdę ciężko go nie lubić.#296 Makuhita ♂ "Nivis"
Pokémon Pięści

Wzrost: 1.0m
Waga: 86.4kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Makuhita --(24lv)--> Hariyama
Ataki: Tackle, Focus Sash, Sand Attack, {7}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Cross Chop
Transfer: ---
Umiejętność: Thick Fat Grube Sadło - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#303 Mega Mawile ♀ "Nadia"
Pokémon Oszust

Wzrost: 1.0m
Waga: 23.5kg
Typ:

Poziom: 49 [50%]
Ewolucja: Mawile <--(MegaStone)--> Mega Mawile
Ataki: Astonish, Growl, Fairy Wind, Baton Pass, Bite, Stockpile, Swallow, Spit Up, Sucker Punch, Iron Defense, Crunch, Sweet Scent, Iron Head, Taunt, Fake Tears, Play Rough
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Fire Fang, Misty Terrain
Transfer: Vice Grip, Feint Attack
Umiejętność: Huge Power Ogromna Moc - Siła ataków tego Pokemona jest podwojona.
Trzyma: Mega Stone - zapewnia formę mega.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić
Ale niech to będzie jakaś uwodzicielka, co pożera swoje ofiary xDD#304 Aron ♂ "xyz"
Pokémon Żelazny Pancerz

Wzrost: 0.4m
Waga: 60.0kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Aron --(32lv)--> Lairon --(42lv)--> Aggron <--(MegaStone)--> Mega Aggron
Ataki: Tackle, Harden, Mud-Slap, {7}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Rock Head Kamienna Głowa - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#309 Shiny Electrike ♂ "Alva"
Pokémon Błyskawica

Wzrost: 0.6m
Waga: 15.2kg
Typ:

Poziom: 16 [50%]
Ewolucja: Electrike (26lv)--> Manectric <--(MegaStone)--> Mega Manectric
Ataki: Tackle, Thunder Wave, Leer, Howl, Quick Attack, Shock Wave, {20}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Spark
Transfer: Odor Sleuth
Umiejętność: Lightningrod Piorunochron - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#315 Shiny Roselia ♀ "Kuro"
Pokémon Cierń

Wzrost: 0.3m
Waga: 2.0kg
Typ:

Poziom: 11 [00%]
Ewolucja: Budew (Szczęście)--> Roselia (Shiny Stone)--> Roserade
Ataki: Poison Sting, Absorb, Growth, Stun Spore, Worry Seed, Mega Drain, Leech Seed, {15}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Poison Point Trujący Punkt - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#322 Shiny Numel ♂ "Vulcanus"
Odrętwiały Pokémon

Wzrost: 0.7m
Waga: 24.0kg
Typ:

Poziom: 17 [50%]
Ewolucja: Numel --(33lv)--> Camerupt <--(MegaStone)--> Mega Camerupt
Ataki: Growl, Tackle, Ember, Focus Energy, Magnitude, Flame Burst, {19}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Defense Curl
Transfer: ---
Umiejętność: Simple Prostota - Podwaja zmiany statystyk Pokemona, zarówno pozytywnie jak i negatywnie.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Wesoły i pełen życia pokemon uwielbiający tańczyć. Wychował się u boku sławnej baletnicy, to i chciałby być jak ona. Trudno go zdenerwować, czy zasmucić, gdyż do większości spraw podchodzi z dystansem oraz uśmiechem na pyszczku.#334 Altaria ♀ "Sora"
Nucący Pokémon

Wzrost: 1.1m
Waga: 20.6kg
Typ:

Poziom: 30 [50%]
Ewolucja: Swablu --(30lv)--> Altaria <--(MegaStone)--> Mega Altaria
Ataki: Dragon Breath, Sky Attack, Pluck, Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack, Safeguard, Disarming Voice, Mist, Round, Natural Gift, Take Down, Refresh, Dragon Dance, {34}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Roost
Transfer: ---
Umiejętność: Cloud Nine Siódme Niebo - Zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają.
Trzyma: Dragon Fang – Podnosi moc ataków typu smoczego o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pokémon bujający w obłokach... i to dosłownie. Uznaje chmury przemieszczające się na niebie za swoje stado, dlatego często się do nich upodabnia, chowając głowę i odnóża w puszystym tułowiu. Jest nieco figlarnym, ale bardzo sympatycznym stworzeniem. Szybko przywiązała do swojej trenerki, która otrzymała ją jako nagrodę za olimpiadę. Co ciekawe, Sky ma tendencje do zachowywania się jak typowa babcia - namawia Astrid do spożywania coraz to większych porcji jedzenia tak, aby nastolatka nabrała krągłości tu i ówdzie, a tym samym upodobniła się do chmurki.#350 Shiny Milotic ♂ "Haku"
Pokémon Czułość

Wzrost: 6.2m
Waga: 162.0kg
Typ:

Poziom: 15 [00%]
Ewolucja: Feebas --(Prism Scale)--> Milotic
Ataki: Water Pulse, Flail, Splash, Tackle, Wrap, Water Gun, Disarming Voice, Twister, Aqua Ring, {16}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: Water Sport, Refresh
Umiejętność: Cute Charm Słodki Urok - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Rybka dość specyficzna i to wcale nie dlatego, że nie lubi kompotu. Ten konkretny rybek wymyślił sobie dość nietypowe życiowe zajęcie. Mianowicie wkręca wszystkie samca, że jest samicą. I nawet skurczybykowi to wychodzi! Flirtuje, uwodzi, a gdy już ma dość do małego "szmege-rege" ten CIACH! i zabija niedoszłego kochanka. Żodyn nie wie ilu to już spoczęło w odmętach jeziorka na terenie Safari... A może były też wcześniej jakieś inne jeziorka? Żodyn nie wie, żodyn...#357 Tropius ♀ "Soraka"
Owocowy Pokémon

Wzrost: 6.2m
Waga: 162.0kg
Typ:

Poziom: 8 [00%]
Ewolucja: Tropius
Ataki: Leaf Storm, Leer, Gust, Growth, Razor Leaf, Sweet Scent, {10}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Solar Power Energia Słoneczna - Kiedy słońce mocno świeci, specjalny atak Pokemona wzrasta o 1,5 raza, a jego HP co turę spada o 1/8 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Tropius to stworzenie o względnie łagodnym usposobieniu, a przynajmniej jest takie dopóki coś lub ktoś jej nie wkurzy. W gniewie okazuje się dość destrukcyjną bestią, co z resztą niespecjalnie dziwi przy jej rozmiarach, czyniąc z niej prawdziwego wojownika wagi ciężkiej. Straszliwy łakomczuch, bez większego skrepowania zeżre wszystko co będzie miała w zasięgu swej szyi. Szczególnie upodobała sobie budyń waniliowy, ale nawet ona nie umie jednoznacznie stwierdzić co czyni go jej osobistym "pokarmem bogów". Ważna uwaga - nie znosi dzieci w każdej ilości i postaci. Woli ich unikać, a jeśli już uniknąć ich nie może to zajadle je tępi wszelkimi możliwymi sposobami, łącznie z rozdeptaniem stopą.#361 Snorunt ♀ "Lissandra"
Pokémon Śnieżka Czapka

Wzrost: 0.7m
Waga: 16.8kg
Typ:

Poziom: 13 [50%]
Ewolucja: Snorunt --(Dawn Stone)--> Froslass
Ataki: Powder Snow, Astonish, Leer, Double Team, Ice Shard, {20}
IM (TM, MT, TR): Swagger, Safeguard, Ice Beam
HM: Flash
EM: Hex, Weather Ball, Avalanche, Switcheroo
Transfer: ---
Umiejętność: Ice Body Lodowe Ciało - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: Eviolite - Podnosi obronę i specjalną obronę pokemona o 50%, gdy ten nie znajduje się na ostatecznej formie ewolucyjnej.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#374 Shiny Beldum "Silver"
Pokémon Żelazna Kula

Wzrost: 0.6m
Waga: 95.2kg
Typ:

Poziom: 16 [50%]
Ewolucja: Beldum --(20lv)--> Metang --(45lv)--> Metagross <--(Mega Stone)--> Mega Metagross
Ataki: Take Down
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Clear Body Czyste Ciało - Statystyki Pokemona nie mogą zostać obniżone przez atak lub zdolność przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-08, 12:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:14   

Sinnoh

#387 Turtwig ♂ "Suguro"
Pokémon Mały Liść

Wzrost: 0.4m
Waga: 10.2kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Turtwig --(18lv)--> Grotle --(32lv)--> Torterra
Ataki: Tackle, Withdraw, {9}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Thrash
Transfer: ---
Umiejętność: Shell Armor Muszlowy Pancerz - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#391 Monferno ♂ "Wukong"
Radosny Pokémon

Wzrost: 0.9m
Waga: 22.0kg
Typ:

Poziom: 15 [50%]
Ewolucja: Chimchar --(14lv)--> Monferno --(36lv)--> Infernape
Ataki: Scratch, Leer, Ember, Taunt, Mach Punch, {16}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Encore
Transfer: ---
Umiejętność: Iron Fist Żelazne Pięści - Zwiększa siłę ataków podczas których wykorzystywane są pięści o 20%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić
Wesoły małpiszon, którego wszędzie pełno#393 Piplup ♂ "Sovngarde"
Pokémon Pingwin

Wzrost: 0.4m
Waga: 5.2kg
Typ:

Poziom: 11 [00%]
Ewolucja: Piplup --(16lv)--> Prinplup --(36lv)--> Empoleon
Ataki: Pound, Growl, Bubble, Water Sport, {15}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Defiant Prowokacja - Atak Pokemona wzrasta o dwa poziomy, kiedy zostają mu zmniejszone statystyki. Nie działa to w przypadku obniżeniu statystyk samemu sobie lub przez sprzymierzeńców.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#396 Starly ♂ "Kaze"
Pokémon Szpak

Wzrost: 0.3m
Waga: 2.0kg
Typ:

Poziom: 7 [00%]
Ewolucja: Starly --(14lv)--> Staravia --(34lv)--> Staraptor
Ataki: Tackle, Growl, Quick Attack, {9}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Fury Attack
Transfer: ---
Umiejętność: Reckless Lekkomyślność - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Starly był jednym z pokemonów skradzionych przez złodziei z hodowli latających pokemonów w regionie Hoenn. Został on przewieziony aż *miejsce spotkania*, gdzie udało się go uwolnić podczas obławy policyjnej. Sam Starly również pomagał stróżom prawa w wyzwoleniu innych zniewolonych stworków. Jak? Najpierw zaskarbił sobie sympatię jednego ze swoich porywaczy, między innymi swoim słodkim wyglądem, po czym w najmniej spodziewanym momencie skoczył mu pazurami w twarz, chcąc wydrapać oczy. Tak, Starly jest sadystyczny. Tak, wykorzystuje swój uroczy wygląd, żeby zwabić innych, aby móc wbić im nóż w plecy. Jednak jest on przy tym bardzo lojalnym i opiekuńczym pokemonem. Nie pozwoli on skrzywdzić żadnej z bliskich mu osób, chyba że ewentualnemu prowodyrowi życie niemiłe.#403 Shinx ♂ "Voltage"
Pokémon Błysk

Wzrost: 0.5m
Waga: 9.5kg
Typ:

Poziom: 5 [50%]
Ewolucja: Shinx --(15lv)--> Luxio --(30lv)--> Luxray
Ataki: Tackle, Leer, {9}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Thunder Fang
Transfer: ---
Umiejętność: Rivalry Rywalizacja - Jeśli Pokemon ma taką samą płeć jak przeciwnik, to siła bazowa jego ataków wzrasta o 25%. Jeśli przeciwną, to spada o 25%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#406 Budew ♀ "Chloe"
Pokémon Pąk

Wzrost: 0.2m
Waga: 1.2kg
Typ:

Poziom: 9 [50%]
Ewolucja: Budew --(szczęście w dzień)--> Roselia --(Shiny Stone)--> Roserade
Ataki: Absorb, Growth, Stun Spore, Worry Seed
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: Water Sport
Szczęście: 0/100
Umiejętność: Natural Cure Naturalna Kuracja - Kiedy Pokemon zostaje wycofany do Pokeballa, wylecza się ze wszystkich zmian statusu.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Poczciwe maleństwo, które woli trzymać się na uboczu. Jest jak małe dziecko- słodziutka i niewinna, a przy tym również bardzo ufna, żeby nie powiedzieć łatwowierna. Da sobie wmówić praktycznie wszystko, więc lepiej ją mieć na oku, by nie wpakowała się w jakieś kłopoty. No cóż, małe to to, płoche- nie dziwne więc, że najchętniej spędza czas na zabawie. Kto wie na jakie "ziółko" wyrośnie ten aniołek?#417 Shiny Pachirisu ♀ "Magenta"
Pokémon Elektryczna Wiewiórka

Wzrost: 0.4m
Waga: 3.9kg
Typ:

Poziom: 5 [50%]
Ewolucja: Pachirisu
Ataki: Growl, Bide, Quick Attack, {9}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Volt Absorb Elektryczna Absorpcja - 25% maksymalnego HP Pokemona zostaje przywrócone, kiedy ten zostanie zaatakowany elektrycznym atakiem.
Trzyma: Leftovers - co turę leczy 1/16 maksymalnego HP pokemona.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#427 Shiny Buneary ♀ "Usagi"
Pokémon Królik

Wzrost: 0.4m
Waga: 5.5kg
Typ:

Poziom: 15 [00%]
Ewolucja: Buneary --(szczęście)--> Lopunny <--(Mega Stone)--> Mega Lopunny
Ataki: Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, {16}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Szczęście: 0/100
Umiejętność: Run Away Ucieczka - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Bunneary to urocza i nieco dziecinna króliczka. Uwielbia się bawić, niewiele potrzeba by ją uradować... Nieco łatwowierna, trzeba przy niej uważać na słowa, bo weźmie na serio i uwierzy we wszystko. WSZYSTKO. O dziwo stosunkowo niewybredna i łatwo przystosowująca się do nowego otoczenia. Szaleje za truskawkami- to zdecydowanie jej najbardziej ulubione owoce.#442 Spiritomb ♂ "Shoji"
Zakazany Pokémon

Wzrost: 1.0m
Waga: 108.0kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Spiritomb
Ataki: Curse, Pursuit, Confuse Ray, Spite, Shadow Sneak, {7}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Nightmare
Transfer: ---
Umiejętność: Infiltrator Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#444 Gabite ♂ "Yasuo"
Jaskinny Pokémon

Wzrost: 1.4m
Waga: 56.0kg
Typ:

Poziom: 25 [50%]
Ewolucja: Gible --(24lv)--> Gabite --(48lv)--> Garchomp <--(Mega Stone)--> Mega Garchomp
Ataki: Tackle, Sand Attack, Dragon Rage, Sandstorm, Take Down, Sand Tomb, Dual Chop, {28}
IM (TM, MT, TR): Earthquake
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Rough Skin Szorstka Skóra - Kiedy Pokemon zostaje zaatakowany fizycznym atakiem, HP przeciwnika spada o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: (Pochodzi ze Strefy Safari). Harumi schwytała Gible'a w Union Cave. Chociaż z początku odczuwała lekki lęk wobec stworka, prędko przekonała się do niego i zaproponowała, by dołączył do jej drużyny, czemu maluch rzecz jasna nie odmówił. Typ stworzenia którego wiecznie świerzbią zęby. Po ewolucji w Gabite trochę się opanował, ale będąc Giblem, non-stop coś gryzł albo otwierał paszczę "dla zasady". Niesamowity żarłok, ale ponieważ często i chętnie się rusza, nie ma problemów z wagą. Lubi być w centrum zainteresowania. Jeśli zaczyna się go ignorować, próbuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. A że najczęściej robi to gryząc kogoś to już inna historia... Warto dodać, iż cały czas nosi ze sobą czarną wstążkę, którą dawno temu znalazł przy wejściu do jaskini. Najzabawniejsze je to, że chociaż pilnuje jej jak oka w głowie i nikomu nie pożycza, nawet nie zdaje sobie sprawy, że to nie zwykły fragment materiału, ale najprawdziwszy Expert Belt.#479 Rotom "Hakutai"
Pokémon Plazma

Wzrost: 0.3m
Waga: 0.3kg
Typ:

Poziom: 15 [50%]
Ewolucja: Rotom
Ataki: Astonish, Double Team, Thunder Shock, Confuse Ray, Charge, {15}, Thunder Wave, {40}, Trick, Discharge, Uproar
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Levitate Lewitacja - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma:---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Strasznie wrażliwe stworzonko, a w dodatku bardzo samotne. Wyrwany z rodzinnego zakątka sam tułał się po Safari. Bardzo długo nie mógł znaleźć żadnej bratniej duszy... aż do teraz. Za swoją obecną opiekunką skoczyłby w ogień i nigdy nie zrobiłby nic wbrew niej. Traktuję ją trochę jak matkę i tak jak do matki, chętnie się przytula. Wbrew pozorom całkiem niezły wojownik. Nieśmiały, ale niezły.
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-08, 12:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:14   

Unova

#572 Shiny Minccino ♀ "Kurenai"
Pokémon Szynszyla

Wzrost: 0.4m
Waga: 5.8kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Minccino --(Shiny Stone)--> Cinccino
Ataki: Pound, Baby-Doll Eyes, Helping Hand, {8}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Aqua Tail
Transfer: ---
Umiejętność: Skill Link Łącznik Umiejętności - Sprawia, że ataki podczas których ciosy wyprowadzone są kilkakrotnie zawsze uderzają maksymalną ilość razy (5).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Minccino była nagrodą za zdobycie III miejsca w Crystal Clear Cup. xyz#595 Joltik ♂ "Raito"
Przywiązany Pokémon

Wzrost: 0.4m
Waga: 5.8kg
Typ:

Poziom: 1 [50%]
Ewolucja: Joltik --(36lv)--> Galvantula
Ataki: Absorb, Fury Cutter, {4}, String Shot
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Pin Missile
Transfer: Spider Web
Umiejętność: Swarm Rój - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#607 Litwick ♀ "Amaterasu"
Pokémon Świeczka

Wzrost: 0.3m
Waga: 3.1kg
Typ:

Poziom: 13 [00%]
Ewolucja: Litwick --(41lv)--> Lampent --(Dusk Stone)--> Chandelure
Ataki: Astonish, Smog, Ember, Minimize, Confuse Ray, {16}, Fire Spin, Night Shade, {32}
IM (TM, MT, TR): Dark Pulse
HM: ---
EM: Clear Smog, Heat Wave
Transfer: ---
Umiejętność: Flash Fire Błyszczący Ogień - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Litwick zrodzony z jaja odebranego przez dwóch dzielnych chłopaków wielkiemu Arbokowi. Ciekawski i beztroski maluch. Jak to też bywa w przypadku pokedzieci, nie do końca rozumie otaczający go świat.
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-08, 12:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:14   

Kalos

#662 Fletchinder ♂ "Hageshi"
Pokémon Płomień

Wzrost: 0.7m
Waga: 16.0kg
Typ:

Poziom: 39 [00%]
Ewolucja: Fletchling --(17lv)--> Fletchinder --(35lv)--> Talonflame
Ataki: Ember, Tackle, Growl, Quick Attack, Peck, Agility, Flail, Roost, Razor Wind, Natural Gift, Flame Charge, {42}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Quick Guard
Transfer: ---
Umiejętność: Flame Body Płomienne Ciało - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#667 Litleo ♂ "Mufasa"
Pokémon Lwiątko

Wzrost: 0.6m
Waga: 13.5kg
Typ:

Poziom: 10 [00%]
Ewolucja: Litleo --(35lv)--> Pyroar
Ataki: Tackle, Leer, Ember, Work Up, {11}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Fire Spin
Transfer: ---
Umiejętność: Moxie Werwa - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Był nagrodą za zdobycie II miejsca w Pokazach Wakacyjnych. Król Lew i to taki pełną gębą. Uważa się za pana i władcę wszystkich pokemonów. Że co? Że ledwie odrasta od ziemi? Bluźnierstwo! Ale Litleo to ostatecznie litościwy władca, nie będzie zjadał za takie czcze gadanie. Tak, właśnie z litości! Strasznie nie lubi kiedy inni robią sobie z niego żarty i traktują jak słabeusza. Cóż, orzeł wśród wojowników to on nie jest ,ale może się z czasem wyrobi...#676 Shiny Furfrou ♂ "Burakku"
Pokemon Pudel

Wzrost: 1.2m
Waga: 28.0kg
Typ:

Poziom: 11 [00%]
Ewolucja: Furfrou
Ataki: Tackle, Growl, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, {12}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Fur Coat Futrzany Płaszcz - Obniża o połowę siłę ataków fizycznych wroga.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Stworzonko które lubi najpierw popaczeć na nowo spotkaną osobę bądź pokemona, a dopiero potem podjąć co dalej. Wydaje się nieco zamknięty w sobie. Prawda jest jednak taka, że to psiak spragniony miłości, pieszczot, pełnej michy karmy, drapania za uszkiem i jeszcze raz ganiania za kotami. Kwintesencja tego co wszyscy kochają w piesełach. Niesamowity pieszczoch, brudas, zwierz stróżujący i urodzony mistrz żebrania pod stołem. Tylko popaczcie w te wielkie oczyska! No jemu nie dasz?#679 Honedge ♂ "Sekki"
Pokemon Miecz

Wzrost: 0.8m
Waga: 2.0kg
Typ:

Poziom: 10 [50%]
Ewolucja: Honedge --(35lv)--> Doublade --(Dusk Stone)--> Aegislash
Ataki: Tackle, Fury Cutter, Shadow Sneak, Autotomize, {12}, Metal Sound, {20}, Swords Dance
IM (TM, MT, TR): Gyro Ball, Reflect, Aerial Ace
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: No Guard Brak Obrony - Wszystkie ataki użyte przez Pokemona z tą zdolnością oraz przeciwko niemu mają 100% celności. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: Leftovers - co turę leczy 1/16 maksymalnego HP pokemona.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić#708 Phantump ♂ "Yggdrasil"
Pokemon Pieniek

Wzrost: 0.4m
Waga: 7.0kg
Typ:

Poziom: 8 [00%]
Ewolucja: Phantump --(Pal Pad)--> Trevanant
Ataki: Astonish, Tackle, Branch, Poke, Leech Seed, Confuse Ray, {16}, Growth, {28}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Natural Cure Naturalna Kuracja - Kiedy Pokemon zostaje wycofany do Pokeballa, wylecza się ze wszystkich zmian statusu.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Strefy Safari. Duszek uwielbiający dobrą zabawę i straszenie innych. Oczywiście straszenie w takim pozytywnym sensie. Bo on ma swój rozumek i wie, że nie godzi się przerażać innych tak na śmierć. Całkiem inteligentny i żywiołowy, stosunkowo dobrze odnajduje się na polu bitwy. Choć nie wygląda to taki mały kochaś, który szuka swojej ukochanej na resztę życia (czy może raczej nie-życia). Żeby tylko nie mdlał na widok każdej, "duchowej" panny...
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-08, 12:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:15   

Alola

#722 Shiny Rowlet ♂ "Shirou"
Pokémon Trawiaste Pióro

Wzrost: 0.3m
Waga: 1.5kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Rowlet --(17lv)--> Dartrix --(34lv)--> Decidueye
Ataki: Tackle, Growl, Leafage, Astonish, Peck, {12}, Razor Leaf, {18}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Long Reach Daleki Zasięg - Ataki użytkownika, które powinny mieć kontakt fizyczny z przeciwnikiem, nie mają go.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon ten jest strasznie ciekawskim, małym ptaszkiem. W dodatku bardzo optymistycznym i lubiącym zawieranie nowych znajomości. Łącząc te wszystkie cechy do kupy wiemy już, ze nie ma on najmniejszych problemów z zawieraniem nowych znajomości. Przy nim nawet największy mruk uśmiechnie się półgębkiem. Straszny roztrzepaniec, trzeba do niego masę cierpliwości, bo często zdarza mu się plątać rozmaite rzeczy. Nie to, że specjalnie - bardziej siłą rozpędu.#725 Litten ♂ "Nyan"
Pokémon Ognisty Kot

Wzrost: 0.4m
Waga: 4.3kg
Typ:

Poziom: 7 [00%]
Ewolucja: Litten --(17lv)--> Torracat --(34lv)--> Incineroar
Ataki: Scratch, Grow, Ember, Lick, {9}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Blaze Pożoga - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Litten został schwytany przez profesora Kukuia. Z początku miał on być starterem dla młodego trenera wyruszającego w swą wielką podróż, jednakże profesor uznał, że kociak ma zbyt trudny charakter i niedoświadczony dzieciak może sobie z nim nie poradzić, dlatego postanowił powierzyć go swojej chrześnicy Haru na wychowanie. Stworek z początku nie był ku temu chętny, gdyż spodobało mu się beztroskie życie na własną łapę. Ostatecznie do podjęcia decyzji przekonała go obietnica otrzymywania od nowej opiekunki tyle szynki (jego przysmak), ile zapragnie. Nie da się ukryć, że maluch należy do łasuchów i łatwo po przekupić. Oprócz tego okropny z niego samolub. Dzielić się z kimś? Ale po kiego grzyba, kiedy nie dostaje się za to żadnych korzyści? Tak, do materialisty też niewiele mu brakuje, aczkolwiek posiada też pozytywną cechę: nieufność - brzmi negatywnie, jednakże Haru powinna docenić, że jej podopieczny nie łasi się do każdego, kto wyciągnie do niego rękę, zwłaszcza, kiedy planuje coś niegodziwego wobec Littena.#728 Popplio ♀ "Nami"
Pokémon Lew Morski

Wzrost: 0.4m
Waga: 7.5kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Popplio --(17lvl)--> Brionne --(34lvl)--> Primarina
Ataki: Pound, Growl, Water Gun, {6}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Liquid Voice Płynny Głos - Wszystkie ruchy dźwiękowe zmieniają swój typ na wodny.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru spotkała Popplio już podczas pierwszego dnia pobytu w Aloli. Samiczka spacerowała sobie podczas deszczu po lesie i prezentowała napotkanym ludziom swoje sztuczki (które naprawdę uwielbia pokazywać i doskonalić), jednak nie chciała dołączyć do żadnego trenera. Swoje zdanie zmieniła jednak bardzo szybko, kiedy to jej dotychczasowe miejsce zamieszkania przestało istnieć. Mianowicie gdy włóczyła się po okolicy, wszystkie Pokemony zamieszkujące jeziorko, które wyschło, przewieziono do tymczasowego lokum. Po powrocie nad pusty staw nie zastała tam ani jednej żywej duszy, a że bardzo nie lubi samotności, postanowiła odszukać Harumi i tym razem przyjąć zaproszenie do zostania nową podopieczną trenerki - plan się powiódł. Popplio to bardzo rozkoszna, budząca zachwyt istotka. Do tego taka skromna, niewinna i czasem nieśmiała. Jednak jak każda kobieta miewa swoje humorki. Póki co nie występują one zbyt często, lecz po ewolucji może ulec to radykalnej zmianie.#742 Cutiefly ♀ "xxx"
Pokémon Pszczoła

Wzrost: 0.1m
Waga: 0.2kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Cutiefly --(25lvl)--> Ribombee
Ataki: Absorb, Fairy Wind, {6}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Signal Beam
Transfer: ---
Umiejętność: Sweet Veil Welon Słodyczy - Chroni każdego Pokemona z drużyny przed zaśnięciem.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#744 Albinos Rockruff ♂ "xxx"
Pokémon Szczeniak

Wzrost: 0.5m
Waga: 9.2kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Rockruff --(25lvl)--> Lycanroc
Ataki: Tackle, Leer, Sand Attack, {7}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: Fire Fang
Transfer: ---
Umiejętność: Vital Spirit Dusza Witalności - Pokemon nie może zostać uśpiony. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów rośnie o 50%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić.#771 Pyukumuku ♀ "Kaiyo"
Pokémon Morski Ogórek

Wzrost: 0.3m
Waga: 1.2kg
Typ:

Poziom: 12 [00%]
Ewolucja: Pyukumuku
Ataki: Baton Pass, Harden, Helping Hand, Taunt, {15}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: Water Sport, Mud Sport, Bide
Umiejętność: Innards Out Wyzewnętrznienie Się - Gdy pokemon z tą umiejętnością zostania pokonany, przeciwnik otrzymuje obrażenia równe posiadanemu HP pokemona z tą umiejętnością tuż przed uderzeniem (zanim zemdlał).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Pyukumuku wiodła spokojne życie w oceanie do czasu wielkiego sztormu, podczas którego potężne fale zabrały malca ku południowemu brzegu Głównej Wyspy Veneris. Ale to nie koniec przygody, bowiem stworka porwała rzeka Flu i zabrała w głąb lądu. Pyukumuku to Pokemon słonowodny, dlatego kompletnie nie potrafiła odnaleźć się w rzecznej wodzie i zamiast postarać się wrócić do oceanu, wdrapała się na dryfującego ogórka i płynęła na nim, bojąc się cokolwiek zrobić, by nie spaść z powrotem do słodkiej wody. W takim stanie natrafiła na nią Haru, która z łatwością schwytała samiczkę, bowiem ta nie próbowała się nawet bronić. Pyukumuku jest cichym i spokojnym stworzeniem. Często udaje martwą, żeby mieć spokój. Kiedy ktoś ją zdenerwuje, potrafi mu nieźle przyłożyć, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest bardzo zwinna w wodnym środowisku pod warunkiem, iż jest to ocean bądź morze.#778 Mimikyu ♂ "Henso"
Pokémon Przebieraniec

Wzrost: 0.2m
Waga: 0.7kg
Typ:

Poziom: 17 [00%]
Ewolucja: Mimikyu
Ataki: Wood Hammer, Splash, Astonish, Scratch, Copycat, Shadow Sneak, Double Team, Baby-Doll Eyes, {24}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Disguise Przebranie - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Rubryka zostanie uzupełniona po wprowadzeniu Pokemona do przygody albo wcześniej przeze mnie, czyli Mhroka, jak będzie mi się mocno nudzić
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-08, 12:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:15   

Galar

BRAK
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-07, 00:01, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-17, 18:15   

Eeveelucje & INNE

#134 Vaporeon ♀ "Tamamo"
Pokémon Bańki

Wzrost: 1.0m
Waga: 29.0kg
Typ:

Poziom: 45 [00%]
Ewolucja: Eevee --(Water Stone)--> Vaporeon
Ataki: Water Gun, Covet, Swift, Bite, Copycat, Baton Pass, Take Down, Charm, Double-Edge, Helping Hand, Wackle, Growl, Tail Whip, Sand Attack, Quick Attack, Baby-Doll Eyes, Haze, Water Pulse, Aurora Beam, Aqua Ring, Muddy Water, Acid Armor, Hydro Pump, Last Resort
IM (TM, MT, TR: ---
HM: Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Water Absorb Wodna Absorpcja - 25% maksymalnego HP Pokemona zostaje przywrócone, kiedy ten zostanie zaatakowany wodnym atakiem.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Wykluła się na farmie hodowlanej państwa Taylor. Jej mamą jest wspaniała i dostojna Vaporeon a tata to rozszczekany i nadpobudliwy Jolteon. Czyli ma bardzo dobranych rodziców. I z 4 rodzeństwa. Ale rodzeństwo już zostało wydane gdzieś w świat – czyli to co zazwyczaj się robi z hodowlanymi stworzonkami. Bardzo szybko jednak i ona została odstawiona od mamy, aby trafić w ręce Molly. Początkowo nie bardzo jej się to podobało, ale z czasem przywiązała się do dziewczyny jak linka do patyczka. A fakt, że i tak widywała się codziennie z mamą na podwórku bardzo w tym pomagał! Eevee to raczej ta spokojna i opiekuńcza duszyczka. Nie do końca lubi walczyć chyba, że chodzi o ratowanie Molly! Wtedy to zadziobie na śmierć swoimi małymi kiełkami. Ogólnie jest typem pieszczocha i bardzo lubi robić za czapkę na głowie Molly. A co! Co sobie będzie łapki nadwyrężać?! Eevee wyewoluowała w Vaporeon.#135 Jolteon ♂ "Sparky"
Pokémon Piorun

Wzrost: 0.8m
Waga: 24.5kg
Typ:

Poziom: 17 [50%]
Ewolucja: Eevee --(Thunder Stone)--> Jolteon
Ataki: Thunder Shock, Covet, Swift, Bite, Copycat, Baton Pass, Take Down, Charm, Double-Edge, Helping Hand, Tackle, Growl, Tail Whip, Sand Attack, Quick Attack, Baby-Doll Eyes, {20}, Double Kick, {30}
IM (TM, MT, TR: Dig, Rain Dance
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Volt Absorb Elektryczna Absorpcja - 25% maksymalnego HP Pokemona zostaje przywrócone, kiedy ten zostanie zaatakowany elektrycznym atakiem.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Wykluł się w jednym z centrów pokemon w regionie Kanto. Urwis jakich mało. Kocha zimę i zimne miejsca. Często ucieka, po czym chowa się po lodówkach i zamrażarkach. Jego jedzenie musi być zimne, inaczej go nie tknie. Uwielbia sprawiać psikusy innym. Czasem zupełnie bez powodu podkrada szymaniię do innych i kładzie im mokrą łapkę na karku, po czym uciecha, śmiejąc się głośno. Nienawidzi tra na rękach i przytulania.#136 Flareon ♀ "Alba"
Pokémon Płomień

Wzrost: 0.9m
Waga: 25.0kg
Typ:

Poziom: 4 [00%]
Ewolucja: Eevee --(Fire Stone)--> Flareon
Ataki: Ember, Covet, Swift, Bite, Copycat, Baton Pass, Take Down, Charm, Double-Edge, Helping Hand, Tackle, Growl, Tail Whip, {5}
IM (TM, MT, TR: ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Flash Fire Błyszczący Ogień - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Wykluła się w jednym z centrów pokemon w regionie Kanto. Urwis jakich mało. Kocha zimę i zimne miejsca. Często ucieka, po czym chowa się po lodówkach i zamrażarkach. Jej jedzenie musi być zimne, inaczej go nie tknie. Uwielbia sprawiać psikusy innym. Czasem zupełnie bez powodu podkrada się do innych i kładzie im mokrą łapkę na karku, po czym uciecha, śmiejąc się głośno. Nienawidzi trzymania na rękach i przytulania.#197 Shiny Umbreon ♀ "Selena"
Pokémon Światło Księżyca

Wzrost: 1.0m
Waga: 27.0kg
Typ:

Poziom: 17 [00%]
Ewolucja: Eevee --(zadowolenie + lv.up w nocy)--> Umbreon
Ataki: Snarl, Covet, Swift, Bite, Copycat, Baton Pass, Take Down, Charm, Double-Edge, Helping Hand, Tackle, Growl, Tail Whip, Sand Attack, Quick Attack, Baby-Doll Eyes, Confuse Ray, {25}
IM (TM, MT, TR: Shadow Ball
HM: ---
EM: Yawn, Wish, Synchronoise
Transfer: ---
Umiejętność: Inner Focus Wewnętrzne Skupienie - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch).
Trzyma: Black Glasses - podnosi moc ataków typu mrok o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Kurai wykluła się jako pierwsza z piątki rodzeństwa Eevee, a następnie trafiła do rąk Remigiusza jako nagroda od Angeli za wygraną walkę. Lisiczka jest wielką damą, a elegancja to jej drugie imię. Każdy ruch wykonują z niezwykłą gracją, a jej uśmiechy oraz spojrzenia ujmą nawet najbardziej kamienne serca. Uwielbiała zabawiać się kosztem zauroczonych nią samców, którzy walczą o jej względy. Lisica kochała czystość i zawsze starała się zachować czyste oraz schludne futerko, co czyniło ją ostrożną, choć nieszczególnie zajadłą wojowniczką. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne sprawiały Eevee wielką radość. Jej charakter uległ sporej zmianie w wyniku ewolucji w Umbreon. Kurai (zwana teraz przez Remiego Luną) została spokojną i cierpliwą wojowniczką, która wprawdzie nadal stara się unikać zadrapań, jednak koniec końców da się zabrudzić. Zabiegi pielęgnacyjne nadal sprawiają jej wielką radość, jednak wyszukany gust nieco się zmienił - jest w stanie zaakceptować więcej istot w swoim otoczeniu, chociaż nadal uwielbia obżerać się jagodami Sitrus.#471 Shiny Glaceon ♂ "Glacier"
Pokémon Świeży Śnieg

Wzrost: 0.8m
Waga: 25.9kg
Typ:

Poziom: 16 [50%]
Ewolucja: Eevee --(lvl up. przy Icy Rock)--> Glaceon
Ataki: Icy Wind, Covet, Swift, Bite, Copycat, Baton Pass, Take Down, Charm, Double-Edge, Helping Hand, Tackle, Growl, Tail Whip, Sand Attack, Quick Attack, Baby-Doll Eyes, {20}
IM (TM, MT, TR: Ice Beam, Blizzard, Frost Breath
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Ice Body Lodowe Ciało - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Choć na takiego nie wygląda, jest dość ostrożny w działaniu. Za Chiny Ludowe nie będzie chciał współpracować z kimś, kto nie wzbudzi w nim zaufania. W sobie tylko znany sposób potrafi "wywęszyć" kto ma przyjazne, a kto wrogie zamiary. W jaki sposób? Trudno zgadnąć. Niemniej lisek ma do tego nosa i bardzo rzadko zdarza mu się pomylić. Mniej więcej tak "wywęszył" sobie swoją aktualną opiekunkę. Ponadto Eevee uwielbia się bawić, jest praktycznie w ciągłym ruchu i stosunkowo ciężko jest mu usiedzieć na tyłku w jednym miejscu. Takie małe żywe srebro, co to wszędzie wlezie...#700 Sylveon ♀ "Cupcake"
Przenikający Pokémon

Wzrost: 1.0m
Waga: 23.5kg
Typ:

Poziom: 22 [50%]
Ewolucja: Eevee --(lvl up. noc/dzień/odpowiedni stone)--> Sylveon
Ataki: Disarming Voice, Covet, Swift, Bite, Copycat, Baton Pass, Take Down, Charm, Double-Edge, Helping Hand, Tackle, Growl, Tail Whip, Sand Attack, Quick Attack, Baby-Doll Eyes, Swift, {25}, Draining Kiss, {35}
IM (TM, MT, TR: ---
HM: ---
EM: Synchronoise, Endure
Transfer: Refresh, Fairy Wind
Umiejętność: Pixilate Wróżkoizacja - Podnosi o 20% siłę ataków normalnych i zamienia ich typ na Fairy.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: {NIE WPROWADZONY} Słodka i urocza#147 Dratini ♀ "Iona"
Pokémon Smok

Wzrost: 1.8m
Waga: 3.3kg
Typ:

Poziom: 25 [00%]
Ewolucja: Dratini --(30lv)--> Dragonair --(55lv)--> Dragonite
Ataki: Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage, Slam, Agility, {31}
IM (TM, MT, TR: Flamethrower, Ice Beam, Thunderbolt, Thunder, Rain Dance, Bubble Beam, Captivate, Whirlpool
HM: ---
EM: Dragon Pulse
Transfer: ---
Umiejętność: Marvel Scale Cudne Łuski - Kiedy status Pokemona w jakikolwiek sposób odbiega od normy, jego obrona wzrasta (x1.5).
Trzyma: Dragon Fang - Podnosi moc ataków typu smok o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Yukine) → Mhrok (KP Haru)

Charakter i historia: Dratini jest pokemonem bardzo żywiołowym i niezwykle wesołym. Jej pozytywne podejście do życia wręcz udziela się wszystkim żywym istotom wokół niej. Pokemon wie jednak, że nie zawsze jest czas na zabawę i w odpowiednich momentach umie zachować pełną powagę. Yukine otrzymał Dratini od swoich rodziców kilka dni przed informacją o chorobie Rayquazy. Według tego co mówili, pochodził on z Johto, a dokładnie z Dragon's Den. O miejscu Yuki nie wie za dużo, jedynie to, że powiązane jest jakoś ze smokami jak i rodziną ze strony matki. Chłopak miał już do czynienia wcześniej z tym pokemonem, więc są już ze sobą jako tako zaprzyjaźnieni, ale nadal czuje nieco presji, czy uda mu się poradzić z odpowiednim wytrenowaniem swojej małej podopiecznej. Presja jest tym bardziej większa ze względu na powiązania matki Yukine z legendarnymi osobistościami świata pokemon - Clair oraz Lancem, którzy są jej kuzynami. Dratini wyczuwa te emocje i stara się wspierać chłopaka poprzez ciągły uśmiech na swojej wężowatej twarzyczce. Nie wiedzieć czemu uwielbia ona wszystko co związane jest z zimnem, w szczególności tarzać się w śniegu.#038 Shiny Alolanska Ninetales ♀ "Piruluk"
Pokémon Lis

Wzrost: 1.1.m
Waga: 19.9kg
Typ:

Poziom: 50 [00%]
Ewolucja: Vulpix --(Ice Stone)--> Ninetales
Ataki: Powder Snow, Tail Whip, Disable, Ice Shard, Spite, Icy Wind, Confuse Ray, Aurora Beam, Extrasensory, Ice Beam, Imprison, Mist, Aurora Veil, Sheer Cold, Grudge, Blizzard, Dazzling Gleam, Nasty Plot, Safeguard
IM (TM, MT, TR: Psyshock, Calm Mind, Toxic, Hail, Protect, Rain Dance, Double Team, Attract, Payback, Frost Breath, Substitute, Dark Pulse, Frustration, Aqua Tail, Iron Tail, Zen Headbutt, Hex
HM: ---
EM: Freeze-Dry, Moonblast, Charm, Roar, Baby-Doll Eyes
Transfer: Feint Attack, Captivate
Umiejętność: Snow Warning Alarm Śnieżycowy - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: Light Clay - Przedłuża efekty wywołane przez Light Screen, Reflect oraz Aurora Veil z 5 do 8 tur.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Yukine) → Mhrok (KP Haru)

Charakter i historia: Została schwytana wraz ze swoimi dwiema siostrami na lodowym szczycie w Aloli podczas kilkudniowej eskapadzie przez Yuuki ze Smoczego Rodu pochodzącą z Blackthorn City w Johto w ramach Próby Lodu, by ukazać wyższość smoczego typu nad lodowym. Została przekazana wraz z jedną z jej sióstr Midori jako prezent podczas pierwszej misji, a następnie przekazana Yukine przez Midori również w postaci prezentu przed pierwszą misją. Każda z trzech sióstr strzeże jednej generacji Smoczego Rodu.
Jako wcześniejsza forma nie przepadała za chłopakiem ze względu na jego płeć, ponieważ jej dwie poprzednie opiekunki były kobietami i podobnie jak ona, działały w podobny sposób. Samiec był dla niej wyzwaniem, na które nie chciała się zgodzić, jednak jako zdobycz nie miała za dużo do powiedzenia. Obiecała sobie i Midori dbać o jej syna i chronić, gdy zbliżać się będzie zagrożenie. Niestety, zawiodła w ochronie jego życia podczas zabójczej pułapki w siedzibie Zakonu, gdyż jej umiejętności nie były na tyle dobre by przerwać działanie nacierających na Yukine ścian. Od tamtego czasu rosła w niej frustracja, pragnienie ewolucji. Postanowiła przezwyciężyć swoją niechęć i sprawić, że jej opiekun będzie trwał z nią w zdrowiu i powodzeniu do końca swych dni.
Jej ewolucja przebiegła dzięki starożytnemu artefaktowi, który ją do siebie wezwał. Artefakt ten należał do Yuuki - tej samej smoczej trenerki, która złapała trzy śnieżne Vulpixy w ramach swojej próby śniegu. Berło Śniegu, ponieważ tak nazywała się krótka różdżka zakończona oszlifowanym Lodowym Kamieniem, przelało swoją ukrytą moc na Vulpix, pozwalając dostąpić jej ewolucji.
Jej charakter również uległ zmianie. Nadal filigranowa, pełna finezji i gracji, jednak bardziej otwarta i podchodząca z mniejszą ignorancją do swojego opiekuna. Swoją rolę strażnika bierze bardzo poważnie. Mówi się, że alolańskie Ninetalesy potrafią przemawiać do osób z nimi związanych.
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-08, 12:54, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 786
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2019-12-06, 23:58   

Cytat:

#241 Shiny Miltank Belle, samica. [31.50]%
Normalny.
Ruchy:
Seismic TossEM,
Tackle, Growl, Defense Curl, Stomp, Milk Drink, Bide, Rollout, Body Slam, Zen Headbutt.
Charakter i historia:

Nagroda za Piracką Przygodę.
Belle została podarowana Xanderowi jako prezent od siostry ze względu na jej błyszczące umaszczenie. Od samego początku Miltank i jej trener złapali wspólny język i stanowią zgraną parę. Prawdę powiedziawszy, mućka zauroczyła się niejako w swoim opiekunie, niemalże bezwiednie wykonując jego polecenia by wypełnić wolę swojego właściciela. Sam trener darzy ją sympatią i dostrzega to, że wpadł w oko swojej podopiecznej.
Z charakteru to poczciwa krówka, która pogodą ducha potrafi rozświetlić smutki. Jest miła, pomocna i spokojna w stosunku do ludzi jak i innych Pokemonów. Nie należy do najbystrzejszych stworzeń, bowiem czego można spodziewać się po krówce, jednak jest zaradna i przykłada się do powierzonych obowiązków. Jej wyjątkowość nie tylko objawia się poprzez rzadki kolor, ale również przez to, że mleko które produkuje nie zawiera laktozy.
Historia właścicieli:
Xioteru (KP Xander) → Mhrok (KP Harumi)
Umiejętność:
Scrappy Waleczny - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.


Cytat:
#104 Soul Marowak [28lvl]
l

Ewolucja
Cubone (Lv.28)-> Marowak
Ataki
Torment, Pursuit, Switcheroo, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Rage, Switcheroo, Night Slash, Night Daze, Flame Wheel, Hex, Will-O-Wisp, Bonemerang, Shadow Bone
TM Rock Slide, TM Toxic, TM Hidden Power(electric), TM Sunny Day, TM Ice Beam, TM Blizzard, TM Protect, TM Smack Down, TM Earthquake, TM Brick Break, TM Double Team, TM Flamethrower, TM Sandstorm, TM Fire Blast, TM Rock Tomb, TM Aerial Ace, TM Attract, TM Brutal Swing
MT Iron Tail, MT Knock Off, MT Low Kick, MT Thunder Punch,MT Earth Power, MT Fire Punch, MT Fosuc Punch, MT Icy Wind, MT Iron Defense, MT Iron Head
Charakter i historia
Nagroda w evencie "Sekret Lost Hotelu". Soul Cubone to typowa fighterka. Coś ci się nie podoba, to masz wpier... wciry. Łatwo można ją zdenerwować, zwłaszcza, kiedy przechodzi "te dni". Wówczas wystarczy, by ktoś się na nią krzywo spojrzał, a automatycznie trafia na szczyt znienawidzonych przez samiczkę istot. Nie trawi lalusiowatych przedstawicieli płci brzydszej, ale jeszcze bardziej nienawidzi wypindrzonych lasek. Jest chłopczycą, więc dostaje białej gorączki na widok "plastików". Tak jak każdy Soul Cubone ma podtyp mroczny, trzy dodatkowe ataki tego typu i jest bezpłodna.
Umiejętność
Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika
Trzyma
Thick Club - Przedmiot do trzymania wyłącznie dla Marowaka. Podwaja statystykę ataku


Cytat:


Heracross "Oak"
Poziom: 12 [00%]
Ewolucja: Heracross
Ataki: Arm Thrust, Bullet Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Fury Attack, Aerial Ace
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta.
Trzyma: ---

Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Dobroduszny i bardzo, bardzo przyjazny pokemon. Niesamowicie życzliwy i pozytywnie nastawiony do wszystkich i wszystkiego. Bardzo ciężko jest go wyprowadzić z równowagi - cierpliwości może mu zazdrościć niejedna przedszkolanka. Generalnie nie ma zbyt bojowych zapędów, ale poproszony o udział w potyczce, weźmie w niej udział. Ogólnie dość posłuszny i chętnie wykonujący polecenia. No, zakładając że na horyzoncie nie ma jego ulubionego słodkiego syropu - będzie pędził gnał, byle tylko pochłonąć każdą jego ilość. Za odrobinkę ukochanego przysmaku zrobi dosłownie wszystko._________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Tobias Bornholm:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2020-01-07, 22:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.