Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Maleńka farma
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 17:55   Maleńka farma#001 Bulbasaur "Rebel"


Level 12
Bulbasaur (16 lvl) -> Ivysaur (32 lvl) -> Venusaur <-> Mega Venusaur
Learnset
Tackle, Growl, Leech Seed, Vine Whip, Razor Leaf
TM/HM/MT/EM
Giga Drain, Nature Power
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Bulbasaur to taki mały anarchista, który wiecznie się wszystkiemu sprzeciwia i woli wszystko robić po swojemu. Czy trzeba, czy nie trzeba, czy jest to mądre, czy też wręcz przeciwnie, ta mała "bulwa" i tak będzie działać odwrotnie do reszty drużyny. Trudno zgadnąć skąd mu się to wzięło. Może to po prostu taki wiek i swego rodzaju młodzieńczy "bunt świeżo wyklutego stworka"? Trzeba mieć nadzieję, że z wiekiem mu trochę przejdzie. Poza tym? No, jak już się rozgryzie jego zasadę działania, okazuje się na swój pokręcony sposób całkiem sympatyczny.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#004 Charmander "Decora"


Level 14,5
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard X
Learnset
Scratch, Growl, Ember, Smokescreen
TM/HM/MT/EM
Dragon Claw, Flamethrower, Will-O-Wisp | Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
To chyba najbardziej snobistyczny i arystokratyczny pokemon na jakiego kiedykolwiek można było trafić. Charmander zapiera się, że pochodzi z bardzo wysoko postawionej, arystokratycznej rodziny- sądząc po jej tonie to może nawet i królewskiej! W jej żyłach płynie najbłękitniejsza błękitna krew pod słońcem. Jak już zostało wspomniane to zapatrzona w siebie, narcystyczna istota z wyższych sfer. Zawsze musi postawić na swoim i zawsze... wydaje rozkazy. Tak, tutaj zdecydowanie odzywa się jej arystokratyczna dusza. Swoimi zachciankami katuje nie tylko trenerkę, ale też wszystkich, którzy w danym momencie znajdują się w pobliżu. Przy czym lepiej jej się nie sprzeciwiać. Charmander w gniewie jest straszna. Nie przepada jednak za typowymi walkami. Chociażby dlatego, że mogłaby się pobrudzić lub co gorsza spocić. Poza tym taka elegantka jest od podziwiania przez tłumy, a nie walenia rywali po pyskach, prawda?
Historia właścicieli
? (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#006 Charizard "Kaiba"


Level 38,5
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard Y
Learnset
Wing Attack, Flare Blitz, Heat Wave, Dragon Claw, Shadow Claw, Air Slash, Scratch, Growl, Ember, Smokescreen, Dragon Rage, Scary Face, Fire Fang, Flame Burst
TM/HM/MT/EM
Cut, Fly, Strength, Rock Smash | Fire Pledge, Iron Tail
Historia i charakter
Bardzo złośliwy z niego gad, można powiedzieć że uważa wszystkich i wszystko za wrogów. Jest jednak gotów chronić Orange, jednak zaatakuje każdego kto zbliży się do chłopaka. Wręcz nienawidzi startera swojego trenera, kiedy tylko go widzi wpada w szał. Ma trudność w wykonywaniu poleceń w czasie bitwy. Po odejściu swojego trenera trafił do Arsiela, jednak kiedy także i ten zniknął znalazł się pod opieką Cleome.
Historia właścicieli
? (Orange) -> Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#006 Charizard "Spyro"


Level 56
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard Y
Learnset
Wing Attack, Flare Blitz, Heat Wave, Dragon Claw, Shadow Claw, Air Slash, Scratch, Growl, Ember, Smokescreen, Dragon Rage, Scary Face, Fire Fang, Flame Burst, Slash, Flamethrower, Fire Spin
TM/HM/MT/EM
Fire Blast, Focus Blast, Incinerate, Roost, Secret Power, Sky Drop, Toxic | Cut, Fly, Strength, Rock Smash | Fire Pledge | Ancient Power, Bite, Focus Punch
Historia i charakter
Pokemon ten jest naprawdę waleczny, nie lubi się podporządkowywać nikomu. Tyczy się to tez jego trenera. Uparty, samolubny oraz zawzięty do działania samotnie. Pomimo bycia Charmanderem uważa się za coś lepszego niż Charizard. Będzie problemem dla trenera oraz dość sporym wyzwaniem (charakter zmienny po przemianie).
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
(Mega) Drought - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, słońce zaczyna mocno świecić. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma
Charizardnite Y


#007 Squirtle "Mizushi"


Level 11
Squirtle (16 lvl) -> Wartortle (36 lvl) -> Blastoise <-> Mega Blastoise
Learnset
Tackle, Tail Whip, Water Gun, Withdraw
TM/HM/MT/EM
Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Taki trochę śmieszek i żartowniś. Uwielbia dla żartów oblewać wszystkich swymi wodnymi atakami. Zazwyczaj uchodzi mu to na sucho- chowa się w swojej skorupie i nie wyłazi dopóki atmosfera się nie uspokoi i wszyscy machną ręką (czy co im tam wyrosło) na jego psikusy. Znakomity pływak- w wodzie porusza się z niezwykłą jak na ten gatunek gracją i szybkością. Niecierpliwy, najchętniej chciałby mieć wszystko na już. Nie lubi też kiedy ktoś nie wywiązuje się względem niego ze złożonych obietnic. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Rain Dish - Kiedy podczas walki pada deszcz, HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma


#015 Zielony Beedrill "Wasp"


Level 11
Weedle (7 lvl) -> Kakuna (10 lvl) -> Beedrill <-> Mega Beedrill
Learnset
Twineedle, Fury Attack, Harden, Poison Sting, String Shot, Fury Attack
TM/HM/MT/EM
Iron Defense
Historia i charakter
Mała i zamknięta w sobie gąsieniczka. Wszystkich podziwia z daleka i tylko marzy, aby kiedyś być jednym z najsilniejszych, jednakże brakuje jej na to odwagi i umiejętności. Poza tym, to dość dobroduszne stworzenie, zawsze wyciągnie pomocną łapkę do tych w potrzebie. Nigdy się nie podda, gdy w grę wchodzi zapewnienie czyjegoś bezpieczeństwa. Sama nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjału i obniża swoją wartość. Brakuje jej kogoś, kto dodałby jej poczucia własnej wartości. Gdy trzeba, to słucha się trenera.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%).
Trzyma


#018 Różowy Pidgeot "Raiu"


Level 40
Pidgey (18 lvl) -> Pidgeotto (36 lvl) -> Pidgeot <-> Mega Pidgeot
Learnset
Hurricane, Tackle, Sand Attack, Gust, Quick Attack, Whirlwind, Twister, Feather Dance, Agility, Wing Attack
TM/HM/MT/EM
Fly | Sky Attack | Air Cutter, Brave Bird
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Stworzonko nieco nieśmiałe i zdystansowane względem innych. Musi kogoś dobrze poznać, zanim zacznie myśleć o jakiejkolwiek współpracy. Ponadto jest też trochę niecierpliwa. Co prawda stara się tego nie okazywać, ale gdy ma jakiś gorszy dzień zaraz ta jej niecierpliwość znajduje jakiś upust i jest też okraszona kapką irytacji lub gniewu. Generalnie przyjazna i chętna do działania... o ile to nie jest noc. W nocy nawet atom jej nie wysadzi, aby cośkolwiek zrobiła. Nie bo nie, a z "bo nie" się nie dyskutuje.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Big Pecks - Obrona Pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma


#026 Alola Raichu "Denkou"


Level 10,5
Pichu (szczęście) -> Pikachu (Alola Thunder Stone) -> Alola Raichu
100/100
Learnset
Psychic, Speed Swap, Quick Attack, Thunder Shock, Charm, Tail Whip, Thunderbolt
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Pichu wychowywał się w laboratorium profesora Elma, razem z innymi pokemonami, dlatego jest bardzo towarzyskim stworzeniem. Przyjazny, radosny, a przede wszystkim pełen energii przy tym ciekawski, co wiąże się z niemałym wyzwaniem sprawowania opieki nad nim. Odważny, jak jego pani. Będzie chronić Nane, nawet za cenę własnego życia. Nana dostała Pichu od profesora Elma, jako swojego pierwszego startera. To nie był przypadek, kiedy dziewczynka przyszła do laboratorium pokemon niemalże wpadł w jej ręce. Złapała go, bo wszedł na szafę i zachwiał się. Gdyby nie Nana mogłoby być z nim źle. Pichu był bardzo wdzięczny. Od razu polubił przyszłą trenerkę pokemon, a profesor Elm z chęcią powierzył jej Pichu, zwłaszcza, że pokemon strasznie rozrabiał.
Historia właścicieli
Nana (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Surge Surfer - Gdy na polu znajduje się Electric Terrain, szybkość pokemona z tą zdolnością zostaje podwojona.
Trzyma


#028 Alola Sandslash "Gunkan"


Level 48
Alola Sandshrew (Ice Stone) -> Alola Sandslash
10/100
Learnset
Icicle Spear, Metal Burst, Icicle Crash, Ice Ball, Scratch, Defense Curl, Bide, Powder Snow, Ice Ball, Rapid Spin, Fury Cutter, Metal Claw, Swift, Fury Swipes, Iron Defense, Slash, Iron Head, Gyro Ball, Swords Dance, Hail, Blizzard
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Frost Breath, Protect, Rest, Sleep Talk | Knock Off, Super Fang | Hone Claws
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Sandshrew to dość spokojny z natury stworek, nie przepadający za bywaniem w centrum uwagi. Woli otoczyć się grupką przyjaciół w "domowym zaciszu". Zaskakująco sprytny, całkiem nieźle radzi sobie gdy trzeba trochę pogłówkować i pomyśleć nieszablonowo. W ogóle lubi rożnego rodzaju gry logiczne i łamigłówki. Nie jest wymagający jeśli idzie o jedzenie. Zje wszystko co mu podać... oprócz mięty. Szczerze nie znosi tego smaku.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Slush Rush - Podwaja szybkość pokemona podczas burzy śnieżnej. Pokemon z tą zdolnością nie otrzymuje obrażeń zadawanych przez burzę śnieżną.
Trzyma
Icium-Z


#029 Nidoran z Valencii "Jester"


Level 9
Nidoran (16 lvl) -> Nidorina (Moon Stone) -> Nidoqueen
Learnset
Growl, Scratch, Tail Whip, Double Kick
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Nidoran sprawia wrażenie sympatycznej i grzecznej istotki. Ale nic bardziej mylnego! To tylko taki pic na wodę- mała okazuje się niezwykle harda i zaczepna względem innych. Lubi się wydurniać, chętnie płata innym jakieś drobne psikusy. Ciężko zmusić ją do zachowania powagi na dłużej niż kilka minut. Nie lubi kiedy ktoś ją lekceważy tylko dlatego, że jest samiczką. Marzy by porządnie utrzeć nosa tym, którzy uważają ją za słabą.
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma


#029 Nidoran z Valencii "Tomboy"


Level 12
Nidoran (16 lvl) -> Nidorina (Moon Stone) -> Nidoqueen
Learnset
Growl, Scratch, Tail Whip, Double Kick
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Nidoran to taka mała, zawadiacka kulka. Jest pewna siebie, nie obawia się szczególnie obcych, a jak uzna, że warto komuś pogonić kota, bez zawahania to uczyni. Taka trochę chłopczyca, której w ogóle nie ciągnie do "babskich" spraw. Lubi się utytłać w brudzie, toczyć pojedynki, a na koniec dnia przegryźć coś co ma w sobie sporo czosnku. Co jak co, ale ukochała czosnek całym serduchem i wcina ilekroć nadarzy się okazja. Choć otwarcie nie przyzna się do tego przed nikim, boi się spać sama. Choćby się paliło i waliło, zawsze musi czuć obok siebie czyjąś obecność. Hm... A może po prostu, podświadomie "chce jej się chłopa"? Cóż, trudno zgadnąć, po prostu taka jest i już.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma


#032 Nidoran z Valencii "Bane"


Level 14
Nidoran (16 lvl) -> Nidorino (Moon Stone) -> Nidoking
Learnset
Leer, Peck, Focus Energy, Double Kick, Poison Sting
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. To waleczny maluch o sercu wojownika i... ciele dziecka. Nie może biedaczek przeboleć, że sam w sobie posiada dość mikrą "siłę przebicia" jeśli chodzi o udział w potyczkach. Stara się jednak jak może i daje z siebie jak najwięcej. Ukochał swoją nową opiekunkę całym swoim serduszkiem. Słucha jej i nie pozwoli, aby spotkała ją jakaś krzywda. Marzy o przejściu ewolucji. Teraz jest mały, ale liczy, że kiedy już "urośnie" pozostali będą się z nim nieco bardziej liczyć i nie będą już traktować jak gówniarza.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma


#036 Clefable "Pixie"


Level 12
Cleffa (szczęście) -> Clefairy (Moon Stone) -> Clefable
100/100
Learnset
Sweet Kiss, Stored Power, Minimize, After You, Life Dew, Moonlight, Gravity, Meteor Mash, Follow Me, Cosmic Power, Moonblast, Healing Wish, Splash, Copycat, Defense Curl, Sing, Double Slap, Minimize, Metronome, Spotlight, Disarming Voice, Growl, Encore, Pound, Charm
TM/HM/MT/EM
Icy Wind, Water Pulse | Misty Terrain
Historia i charakter
Wykluła się w inkubatorze. Cleffa to taka mocno skryta marzycielka, która najchętniej nie wyściubiałaby nosa nigdzie, gdzie istnieje ryzyko, że zobaczy ją ktoś inny niż jej opiekunka. Bardzo wstydzi się w obecności kogoś obcego, zaraz nieruchomieje w obawie, że jeszcze zrobi coś głupiego i wystawi się przez to na pośmiewisko. Trzeba do niej sporo cierpliwości, aby się przed kimś otworzyła. Generalnie posłuszna i wierna do grobowej deski. W sytuacjach na prawdę wielkiej potrzeby jest w stanie przełamać swoja nieśmiałość i zrobić to co trzeba. Na co dzień? Cóż, troszkę się trzeba nad nią nagimnastykować, ale da się ją nakłonić do zrobienia czegoś publicznie.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma


#037 Shiny Alola Vulpix "Shine"


Level 16,5
Alola Vulpix (Ice Stone) -> Alola Ninetales
Learnset
Powder Snow, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Ice Shard, Confuse Ray, Icy Wind
Historia i charakter
Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Vulpix to z natury grzeczna lisiczka, taki typ co to nie sprawia większych kłopotów i można ją śmiało zostawić samą "na chwilkę", bez obawy, że po powrocie zastaniemy wszystko w kompletnym nieładzie i chaosie. Posłuszna, bardzo stara się wypełniać wszelkie polecenia, ma wtedy takie poczucie dobrze wypełnionego obowiązku. Aczkolwiek... tyczy się to tylko jej opiekunki. Innych zwyczajnie będzie olewać i choćby się paliło czy waliło, nie kiwnie nawet łapą. Tyczy się to zwłaszcza facetów- w ostatecznej ostateczności (takiej mocno "ostatecznej" ostatecznej ostateczności), ugięłaby się i posłuchała jakieś innej niewiasty, ale facet? Po jej trupie!
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma


#038 Alola Ninetales "Yuki"


Level 54,5
Alola Vulpix (Ice Stone) -> Alola Ninetales
Learnset
Dazzling Gleam, Nasty Plot, Powder Snow, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Ice Shard, Confuse Ray, Icy Wind, Payback, Mist, Feint Attack, Hex, Aurora Beam, Extrasensory, Safeguard, Ice Beam, Imprison, Blizzard, Grudge, Captivate, Sheer Cold
TM/HM/MT/EM
Frost Breath, Rest, Sleep Talk, Toxic
Historia i charakter
Yuki to bardzo niebezpieczna yandere, która zadurzyła się w Tsubakim. Nie pozwala, aby inne samice zbliżyły się do niego, nawet na chłopaków patrzy krzywo. Nawet trenerka jest widziana jako potencjalna rywalka o serce liska. Z tego powodu jest w wiecznym konflikcie z Zero, który przez nią nie może prawie w ogóle porozmawiać z małym Zoruą. Jej zachowanie można podzielić na dwa rodzaje - fazę normalną i fazę psychozy. W tej pierwszej zazwyczaj ignoruje wszystkich, którzy nie są Tsubakim, robi różne dziwne rzeczy w celu zdobycia przychylności Tsubakiego oraz jest chorobliwie zazdrosna o Tsubakiego. W momencie, kiedy pojawi się zagrożenie (tzn. obca samiczka zbliży się do Zoruy), Yuki wchodzi w fazę psychozy. W tym czasie jej oczy stają się puste, a na ustach pojawia się psychopatyczny uśmieszek à la Joker. W jednej chwili zmienia się w szaloną kobietę, która jest zdolna do wszystkiego, byleby chronić ukochanego, nawet jeśli on tego nie chce. Podczas tego stanu sprawia wrażenie osoby chorej umysłowo oraz posiadającej wrodzoną analgezję. Ignoruje wszystkie obrażenia i ciągle idzie do przodu, nawet jeśli miałoby skończyć się to dla niej poważnymi urazami albo nawet i śmiercią. Posiada tendencję do satanistycznego śmiechu.
Historia właścicieli
? (Black Lotus) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma


#040 Wigglytuff "Balloon Girl"


Level 17
Igglybuff (poziom + szczęście) -> Jigglypuff (Moon Stone) -> Wigglytuff
100/100
Learnset
Double-Edge, Play Rough, Disable, Double Slap, Sing, Charm, Defense Curl, Pound, Play Nice, Disarming Voice, Disable
Historia i charakter
Pokemon urodzony dość niedawno, który dopiero oswaja się ze światem. Jest bardzo miły dla wszystkich i chciałby znaleźć trenera, który pokaże mu na czym polega życie. Mimo młodego wieku jest strasznie odważny i jest gotów stanąć do walki nawet z największym przeciwnikiem. Jest typową przylepą i bardzo lubi się przytulać i droczyć z trenerem. Pokemon straszliwie boi się pokemonów typu Bug.
Historia właścicieli
? (jKDx) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Competitive - Specjalny Atak użytkownika zostaje zwiększony 2 razy, gdy statystyki zostają obniżone.
Trzyma


#048 Shiny Venonat "Mosu"


Level 20
Venonat (31 lvl) -> Venomoth
Learnset
Tackle, Disable, Foresight, Supersonic, Confusion, Poison Powder, Psybeam
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Straszliwy pieszczoch i przylepa - uwielbia kiedy tarmosić jego mięciutkie futerko. Praktycznie nie robiłby nic innego, tylko dawał się każdemu głaskać. Wierny wobec wszystkich, których nazywa przyjaciółmi. Nie pozwoli, aby "swojakom" stała się jakakolwiek krzywda. Choć nie wygląda, potrafi się przeistoczyć w wyjątkowo gniewną maszynkę do zabijania. Marzy o przejściu ewolucji, bo dzięki niej, będzie mógł wznieść się w powietrze - to jego największe pragnienie z dzieciństwa.
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma


#048 Shiny Venonat "Paci"


Level 12
Venonat (31 lvl) -> Venomoth
Learnset
Tackle, Disable, Foresight, Supersonic, Confusion
Historia i charakter
Xander pochwycił go z pomocą Deerlinga, w czasie tropienia na terenie Rezerwatu.
Venonat to stworek średnio bojowy. właściwie, gdyby tak się zastanowić to pokemon całkiem niechętny do wojowania o cokolwiek i jakiegokolwiek z tej prostej przyczyny, że to pacyfista z wyboru. Dawno temu uczynił coś niegodnego, coś o czym nie chcę z nikim rozmawiać i co wywarło taką bliznę w jego psychice, że odmawia walki nawet w obronie własnej. Nie i koniec, choćby stawać na rzęsach i klaskać uszami. Tym samym wiadomo o nim, że to robalek uparty i honorowy, co to przy byle czym nie zmienia życiowych poglądów. Wszelkie inne, "pokojowe" aktywności są przez niego mile widziane, a jeśli uszanować jego pacyfizm to i okazuje się grzecznym i sympatycznym pokemonem.
Historia właścicieli
Xander (Xioteru) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Compoundeyes - Pokemon ma zwiększoną celność o 30%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na to, że dziki Pokemon będzie trzymał przedmiot wzrasta o 50%.
Trzyma


#050 Alola Diglett "Mole"


Level 17
Alola Diglett (26 lvl) -> Alola Dugtrio
Learnset
Sand Attack, Metal Claw, Growl, Astonish, Mud-Slap, Magnitude
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Diglett to zamknięte w sobie stworzonko, posiadające poczucie własnej wartości, ale na minusie. Straszliwie obawia się krytyki innych i nie lubi być w centrum uwagi. Przez ogólną nieśmiałość, trochę rożnie u niego z nawiązywaniem znajomości, ale że jest generalnie miły oraz przyjacielski, inne pokemony i tak go lubią. Ten maluch to prawdziwy romantyk i jeszcze w dodatku poeta! Ma prawdziwy talent do pisania wierszy, jego poezja bawi każdego... i każdego wzruszy. Tak, KAŻDEGO...
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Tangling Hair - Gdy pokemon z tą zdolnością zostanie uderzony przez atak, który wymaga kontaktu fizycznego, zmniejsza szybkość przeciwnika o jeden stopień (10%).
Trzyma


#058 Growlithe "Issei"


Level 33
Growlithe (Fire Stone) -> Arcanine
Learnset
Bite, Roar, Ember, Leer, Odor Sleuth, Helping Hand, Flame Wheel, Reversal, Fire Fang, Take Down, Flame Burst, Agility, Retaliate
TM/HM/MT/EM
Sunny Day | Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Typowy pies na baby! Merda i chce być głaskany, pieszczony przez każda posiadaczkę piersi co często jest dość problematyczne. Zwłaszcza że jego przodkowie są niczym K9, czyli psy policyjne! Jednak to taka mała czarna owca, więcej miłości od kobiet niż walki. Co prawda potrafi postawić na swoim ale zazwyczaj będzie wolał polizać kobitki, albo wbić się w ich dekolt i tam położyć swój pyszczek. Negatywnie też reaguje na Fire Stone, warczy i szczeka na jego widok.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma


#060 Poliwag "Toushi"


Level 10
Poliwag (25 lvl) -> Poliwhirl (Water Stone/King's Rock) -> Poliwrath/Politoed
Learnset
Water Sport, Water Gun, Hypnosis
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Poliwag to niezwykle ciekawy świata maluch. Wprost uwielbia słuchać opowieści o nowych, nieznanych mu jeszcze miejscach- związanych z nimi legend, ciekawostek, zabytkach czy zwyczajach. Ilekroć ma możliwość zwiedzić jakiś zakątek, który do tej pory znał "ze słyszenia", będzie robił absolutnie wszystko, by obejrzeć każdy, nawet najmniejszy zakątek. Nieco nieśmiały z natury, ale jak już się z kimś dobrze oswoi, zaczyna zachowywać się względem owego "ktosia" z większą śmiałością. Uwielbia cytrynowe landrynki- koniecznie cytrynowe i koniecznie landrynki.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Water Absorb - Gdy Pokemon jest uderzany wodnym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma


#065 Alakazam "Chisa"


Level 16,5
Abra (16 lvl) -> Kadabra (Pal Pad) -> Alakazam <-> Mega Alakazam
Learnset
Kinesis, Confusion, Teleport
TM/HM/MT/EM
Fire Punch
Historia i charakter
Chisa jest bardzo przyjazną istotą o pogodnym usposobieniu. Ogólnie jest bardzo żywa i pewna siebie, zawsze ciężko pracuje z uśmiechem na twarzy i stawia czoła nowym wyzwaniom z pozytywnym nastawieniem. To życzliwa osoba, która pociesza tych, którzy jej potrzebują i dba o innych. Do jej ulubionych zajęć należy pomoc domowa, czyli sprzątanie i gotowanie, aby inny mogli żyć w czystym miejscu, dlatego z tego powodu zawsze nosi przy sobie fartuszek, gotowa do działania. Gotowa do pomocy innym, czasem zaniedbuje samą siebie, toteż przyda się jej ktoś, kto będzie ją pielęgnował.
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Magic Guard - Pokemon traci HP tylko wtedy, kiedy przeciwnik atakuje go za pomocą bezpośrednich ataków (za wyjątkiem obrażeń wynikających z użycia ruchów: Substitute, Struggle, Pain Split, Curse i Belly Drum).
Trzyma


#068 Machamp "Jūzō"


Level 32
Machop (28 lvl) -> Machoke (PalPad) -> Machamp
Learnset
Strenght, Wide Guard, Low Kick, Leer, Focus Energy, Karate Chop, Foresight, Low Sweep, Seismic Toss, Revenge, Scary Face, Knock Off, Vital Throw, Wake-Up Slap
TM/HM/MT/EM
Brick Break | Rock Smash
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Ten Machoke jest bardzo oddanym i lojalnym Pokemonem. Podchodzi do każdego przeciwnika z należnym mu respektem i zawsze dokończy walkę, którą zaczął. Uważa, że z każdej porażki może zostać wyciągnięty bardzo ważny morał. Ćwiczenie swoich mięśni jest jego hobby i uprawia je w wolnym czasie. Czasem namawia innych towarzyszy do koleżeńskiego sparingu. Podczas walki słucha się poleceń swojego trenera bezwzględnie i nie ma żadnych zastrzeżeń. Jego ślepa lojalność jest godna podziwu.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma


#069 Bellsprout "Devourer"


Level 2
Bellsprout (21 poziom) -> Weepinbell (Leaf Stone) -> Victreebel
Learnset
Vine Whip
TM/HM/MT/EM
Clear Smog, Strength Sap
Historia i charakter
Devourer, pomimo swojego wyglądu sugerującego, że jest cherlawym stworkiem, to najprawdziwszy pochłaniacz. Uwielbia połykać, a przynajmniej próbować, wszystko i wszystkich w zasięgu wzroku, nawet jeśli jest to większe od niego samego, przez co często naraża się innym osobom, w końcu mało komu podoba się taki „pożeracz". Do tego dochodzi jeszcze etap „po" - Pokemon przez parę chwil trzyma w swojej buzi zdobycz, a następnie ją wypluwa. Ta jedna cecha czyni go dość kłopotliwym stworkiem, jednak przy odpowiednim podejściu powinno się dać radę zapanować nad nim.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma


#074 Alola Geodude "Fuzz"


Level 3
Geodude (25 lvl) -> Graveler (PalPad) -> Golem
Learnset
Tackle, Defense Curl
TM/HM/MT/EM
Magnet Rise
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Geodude to dość luźny gość. Mało co traktuje z należytą powagą- zdecydowanie bardziej woli się dobrze bawić i jak najmniej przejmować rzeczami dnia codziennego. Generalnie przyjemny z natury, pod warunkiem, że nie wymaga się od niego zbyt wiele- niespecjalnie radzi sobie z jakąś większą presją otoczenia. Uwielbia wygrzewać się na słońcu. Geodude ma takie małe "sekretne marzenie"- pragnąłby wyhodować najobfitszy i najbardziej fikuśny zarost na mordce jaki tylko się da. Nie jakiś nędzny wąsik czy kozią bródkę tylko takie konkretne "zakrzaczenie"! Na razie idzie mu to średnio, ale kto wie?
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Galvanize - Zmienia ruchy typu normalnego w ruchy typu elektrycznego oraz zwiększa ich siłę o 20%.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:29   #077 Ponyta "Arejon"


Level 6
Ponyta (40 lvl) -> Rapidash
Learnset
Growl, Tackle, Tail Whip
Historia i charakter
Yanis otrzymała pokemona dzięki Prawu Niespodzianki. Świeżo wykluty źrebak od razu poczuł, że dziewczyna potrafi obchodzić się z końmi i bez wahania jej zaufał. I choć ich znajomość nie trwa długo, oboje wiedzą, że mogą na sobie polegać. Ponyta jest wyjątkowym pokemonem - jak się okazało nie boi się potworów i dzielnie walczy u boku swojej trenerki, czy opiekunki, jak kto woli. Nie przepada jedynie za jabłkami
Historia właścicieli
Yanis (Koori) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma


#077 Pegaz Ponyta "Daybreaker"


Level 5,5
Ponyta (40 lvl) -> Rapidash
Learnset
Aeroblast, Sky Drop, Sky Attack, Growl, Tackle, Tail Whip
TM/HM/MT/EM
Strength
Historia i charakter
Daybreaker jest córką Rarity oraz Hightwara, która chociaż należy do tego samego gatunku co jej matka, odziedziczyła skrzydła po ojcu, dzięki czemu może za ich pomocą latać na niewielkie odległości. O tej klaczy można powiedzieć różne rzeczy, ale wszyscy, którzy choć raz mieli z nią styczność, są zgodni co do jednej rzeczy - jest ona istnym potworem i nie chodzi tu o jej niezwykły wygląd. Żądna potęgi istota, która nie zatrzyma się przed niczym, aby osiągnąć swój cel, będąc silniejsza od typowych przedstawicieli gatunku ognistych koni uważa ich, a także wszystkich innych, za nic niewarte śmieci, które powinny ukorzyć się przed jej mocą. Jest strasznie arogancka i otwarcie mówi o tym, że nie potrzebuje swoich rodziców ani nikogo innego. Jej cechą charakterystyczną poza parą skrzydeł jej o wiele większa niż normalnie płonąca grzywa oraz ogon, które potrafią na zawołanie stać się tak gorące, że otoczenie nawet pomimo bezpośredniego dotyku ich zaczyna płonąć.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma


#078 Shiny Rapidash "Rarity"


Level 41,5
Ponyta (40 lvl) -> Rapidash
Learnset
Fury Attack, Poison Jab, Megahorn, Growl, Tackle, Tail Whip, Ember, Flame Wheel, Stomp, Flame Charge, Fire Spin, Take Down, Inferno, Agility, Fire Blast
TM/HM/MT/EM
Strength | Low Kick
Historia i charakter
Rarity ponad wszystko ceni sobie piękno oraz porządek, nie tylko u siebie, ale także w odniesieniu do pozostałych, z racji czego z największą przyjemnością bierze udział w Pokazach. Analogicznie do tego stara się unikać jakichkolwiek walk, podczas których mógłby ucierpieć jej z trudem utrzymywany wizerunek schludnej klaczy, gdyż podczas nich łatwo sobie zepsuć misternie ułożoną grzywę czy też dopiero co wyrównane kopytka. Zawsze służy przyjaciołom dobrą radą w sprawie ubioru, czy to do sklepu czy na wielką galę, a także sama projektuje niektóre stroje dla swojej trenerki, których też wykonanie musi zlecać jakiejś ludzkiej krawcowej. Ze względu na swoją urodę stanowi obiekt westchnień większości męskiej części drużyny, chociaż sama nie jest żadnym z nich naprawdę zainteresowana.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma


#079 Slowpoke "Yamato"


Level 8
Slowpoke (37 lvl/King's Rock) -> Slowbro/Slowking
Learnset
Curse, Yawn, Tackle, Growl
TM/HM/MT/EM
Future Sight
Historia i charakter
Spokojny Slowpoke, który poza typowym dla tego gatunku roztargnieniem, to dodatkowo wygląda na zmęczonego życiem, co widać po jego zblazowanym pyszczku. Okaz wyhodowany w gospodarstwie Milesów jako towarzysz Satsuki. Dziewczynka od małego lubiła siedzieć na jego grzbiecie, co robi po dziś dzień. W podróży pełni funkcję wierzchowca. Dzielnie to znosi, a nawet jest z tego tytułu dumny.
Historia właścicieli
Satsuki Miles (Zhearrimst) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Regenerator - Pokemon regeneruje swoje HP po odwołaniu z walki o 33.3% maksymalnego.
Trzyma


#081 Magnemite "Pavr'o/Pavo"


Level 6
Magnemite (30 lvl) -> Magneton (Gigatesla) -> Magnezone
Learnset
Tackle, Thunder Shock, Supersonic
Historia i charakter
Pavr'o to taki mały typowy nerd uwielbiający grać w gry fabularne, a najbardziej w Warhammera, chociaż przeciwko Dungeons&Dragons nie ma nic przeciwko. Gdyby mógł to całe dnie przesiedziałby z innymi Pokemonami przy stole nad mnóstwem kart, kostek oraz zapasem jedzenia. Często utożsamia się ze swoim bohaterem - Pavo, który pojawia się w każdej granej przez niego kampanii - stara się pomagać potrzebującym oraz przyjmuje zlecenia od bogatych ludzi, oczywiście za stosowną zapłatą. Denerwuje się, kiedy ktoś powie, że akcja jego gry dzieje się w średniowieczu.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Magnet Pull - Powstrzymuje stalowe Pokemony przed ucieczką z walki (nie działa w przypadku użycia Baton Pass). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie stalowych Pokemonów rośnie do 150%.
Trzyma


#084 Doduo "Emu"


Level 14
Doduo (31 lvl) -> Dodrio
Learnset
Peck, Growl, Quick Attack, Rage, Fury Attack
TM/HM/MT/EM
Fly
Historia i charakter
Jest bardzo nieśmiały i często chowa głowę w piasek, dosłownie i w przenośni. Został przeznaczony na nagrodę do Pokazów ze względu na to, że nie za dobrze radzi sobie w walce, więc cała nadzieja w tym, że wygrany w Pokazach pokaże mu kunszt walk koordynatorskich i pokaże mu cały nowy świat doświadczeń. Swoją trenerkę szanuje i nie odstępuje na krok, tylko przy niej czuje się bezpieczny.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzyma


#086 Seel "Femme"


Level 18
Seel (34 lvl) -> Dewgong
Learnset
Headbutt, Growl, Water Sport, Icy Wind, Encore, Ice Shard
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Milutka foczka, która jak każda niewiasta lubi słyszeć pod swoim adresem jakiś komplement... albo dwa... opcjonalnie z 10... W każdym razie poczciwe to to, przyjaźnie nastawione do otoczenie i niezbyt destrukcyjne w działaniu. W zasadzie brzydzi się przemocą i jeśli już kogoś rani to tylko emocjonalnie. No, akurat do tego ma skubana dryg. Potrafi doprowadzić do rozpaczy każdego twardziela, sprawiając, że ten zwija się u jej stóp jak bezbronny robak. I to tylko kilkoma słowami!
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Ice Body - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma


#092 Shiny Gastly "Ghoul"


Level 5,5
Gastly (25 lvl) -> Haunter (Pal Pad) -> Gengar <-> Mega Gengar
Learnset
Confuse Ray, Hypnosis, Lick, Spite
TM/HM/MT/EM
Will-O-Wisp
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Ghoul to typowy przedstawiciel swojego gatunku, który wprost uwielbia straszyć innych, gdyż uważa to za naprawdę dobrą zabawę i mówienie mu, ze nie każdy tak to odbiera w ogóle do niego nie trafia, tylko jeszcze bardziej go nakręca. Do jego najczęściej stosowanych sztuczek należy nagłe wyskakiwanie przed niczego niespodziewającą się ofiarą z głośnych wrzaskiem i groteskową miną na twarzy. Poza tym lubi jeszcze oglądać horrory oraz podejmować próby przywołania jakiś duchów, nie Poke-duchy, tylko najprawdziwsze dusze zmarłych. Jego stosunek do walk można uznać za pozytywny i podczas nich jest dość posłuszny trenerce, choć jeśli ma tylko taką okazję, to i w ich trakcie próbuje przestraszyć przeciwnika na śmierć.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#097 Hypno "Saimin"


Level 42,5
Drowzee (26 lvl) -> Hypno
Learnset
Future Sight, Nasty Plot, Nightmare, Switcheroo, Pound, Hypnosis, Disable, Confusion, Headbutt, Poison Gas, Meditate, Psybeam, Wake-Up Slap, Psych Up, Synchronoise, Zen Headbutt
TM/HM/MT/EM
Psycho Cut
Historia i charakter
Został uratowany przez Cleome z nielegalnego laboratorium, gdzie przetrzymywano skradzione pokemony. Jego poprzedni trener był po prostu podłym facetem, który pomiatał Hypno ilekroć temu coś nie wychodziło. Hypno, nawet jeśli czasem sprawia inne wrażenie, przez złe traktowanie jest zamkniętym w sobie i wrażliwym pokemonem. Bardzo bierze sobie do serca wszelkie uwagi na jego temat. Co prawda usiłuje wypracować sobie "maskę" groźnego i odważnego, ale nie zawsze mu to wychodzi. Zaufał Cleome praktycznie od chwili, kiedy ta okazała mu minimum dobroci. Ceni ją sobie bardzo wysoko, nie pozwoli jej absolutnie nikomu skrzywdzić. Można powiedzieć że ma w tej kwestii lekką obsesję- wiecznie boi się ,że dziewczynie coś się stanie i znowu trafi na kogoś pokroju jego pierwszego trenera.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Insomnia - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma


#100 Voltorb "Disco"


Level 12
Voltorb (30lvl) -> Electrode
Learnset
Charge, Tackle, Sonic Boom, Eerie Impulse, Spark, Rollout
TM/HM/MT/EM
Flash
Historia i charakter
Nagroda za zajęcie drugiego miejsca w Pokazach Standard Cool.
To zdecydowanie ewenement wśród Voltorbów, ponieważ temu delikwentowi ubzdurało się, że jest dyskotekową kulą. Pragnie być zawsze w centrum uwagi, by świat kręcił się wokół niego. Nie w głowie mu wybuchy czy detonacje! On, bo tak się określa, woli błyszczeć Flashem w najmniej oczekiwanych momentach, czyli wtedy kiedy wewnątrz swojego metalowego ciała poczuje się gwiazdą.
Historia właścicieli
Coeur Seymour (Coeur) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma


#105 Alola Marowak "Cube"


Level 2,5
Cubone (Alola Dusk Stone) -> Alola Marowak
Learnset
Growl, Tail Whip, Bone Club, Flame Wheel
Historia i charakter
Pokemon leń. Uwielbia spać i obżerać się jagodami. Z wielką niechęcią walczy oraz wykonuje inne zadane mu czynności. W stosunku do innych jest oschły i bardzo rzadko kiedy zadaje się z innymi pokemonami oraz niestety trenerem. Jak jednak musi już być w towarzystwie to stara się tolerować innych oraz stara się być pokojowy.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma


#105 Shiny Alola Marowak "Kahuna"


Level 17
Cubone (Alola Dusk Stone) -> Alola Marowak
Learnset
Flame Wheel, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Hex
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Cubone to pokemon grzeczny. Nie to że milutki i uroczy- on jest autentycznie grzeczny i dobrze wychowany. Jak to i skąd to nie wie nikt, ale te cechy są u niego jak najbardziej na plus, dzięki czemu obcowanie z nim to sama przyjemność. Nie sprawia większych problemów wychowawczych. W sumie niechętnie sprawia problemy. Nie ma jakichś agresywnych zapędów i zamiłowania do wszczynania bójek, ale poproszony weźmie udział w potyczce. Uwielbia wyczyniać różne cuda ze swą kostką- a to nią "żongluje", a to wywija na rozmaite sposoby... Ot, takie sympatyczne hobby.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma


#109 Koffing "Sado"


Level 12,5
Koffing (35 lvl) -> Weezing
Learnset
Poison Gas, Tackle, Smog, Smokescreen, Clear Smog, Assurance
TM/HM/MT/EM
Psybeam
Historia i charakter
Bardzo denerwujący Pokemon, który próbuje zrazić do siebie każdego na swojej drodze. Najbardziej godne podziwu jest to, że sukcesywnie udaje mu się dokonać czegoś takiego. Szczerze powiedziawszy, to jest lekkim sadystą i doskonale wie co powiedzieć innemu, aby się zdenerwował i aby go zabolało. Jego inteligencja jest jednak na wysokim poziomie, a także odporność na wszelkie bodźce zewnętrzne sprawia, że mało co do niego dociera i trudno go przekabacić na swoją stronę. Słucha się trenera tylko w sytuacjach kryzysowych.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#111 Rhyhorn "Drill"


Level 13,5
Rhyhorn (42 lvl) -> Rhydon (Protector) -> Rhyperior
Learnset
Horn Attack, Tail Whip, Fury Attack, Scary Face, Smack Down
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Wiercić, wiercić, wiercić. Tylko to słowo istnieje w jej słowniku, no, może jeszcze spać i jeść, czasem także bić. Drill uwielbia wiercić w ścianach, kopać w ziemi, robić dziury w suficie, właściwie wszystko, do czego tylko może użyć swojego rogu, nieważne, że w przeciwieństwie do tego posiadanego przez każdego samca swojego gatunku jej jest tępy, ona i tak jest z niego niezmiernie dumna. Wypuszczona na wolność zaraz zacznie zajmować się swoją pasją, przez co trenerka musi mocno się namęczyć, aby nie dopuścić do zdewastowania okolicy. Do walk nie jest negatywnie nastawiona, a jeśli podczas nich będzie mogła kopać, to z radością się rzuci do bitki.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma


#114 Demogorgon Tangela "Demogorgon"


Level 6
Tangela (lvl + Ancient Power) -> Tangrowth
Learnset
Curse, Shadow Ball, Ingrain, Constrict, Sleep Powder
TM/HM/MT/EM
Seed Bomb | Nature Power
Historia i charakter
Narcyz straszny i nieuleczalny. Gdyby tylko mógł, godzinami patrzyłby się w lustro i podziwiał swoją urodę. Widzi się, jako byt wyższy od innych i tak własnie ich traktuje, jak marny plebs. Raczej nie lubi przebywać w pobliżu reszty Pokemonów, a jeśli już, to podporządkowuje sobie te słabsze okazy i pomiata nimi, rozkazując jak prawdziwy władca i pan. Właściwie, to ma dość spore zdolności przywódcze, więc nic dziwnego, że reszta za nim podąża, nawet pomimo jego nastawienia. Nie przepada za słuchaniem rozkazów od swojego trenera, jednakże zacznie, gdy sytuacja będzie krytyczna.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma


#116 Horsea "Umiuma"


Level 11
Horsea (32 lvl) -> Seadra (Dragon Scale) -> Kingdra
Learnset
Bubble, Smokescreen, Leer
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Stara się być przykładnym Pokemonem; wzorem godnym naśladowania. Nie śpieszno jej nigdzie - stara się wykonać wszystkie trenerskie polecenia w swoim czasie nie czując na sobie presji. Niepoprawna perfekcjonistka, pedantka. Podczas walk słucha uważnie komend i wykonuje je używając przy tym wrodzonego wdzięku, co zawsze utwierdza w przekonaniu, że to pokemon stworzony do pokazów koordynatorskich. Gdzieś wewnątrz niej czai się druga - tajemnicza i brutalna - osobowość, jednak dotychczas nie miała okazji zadebiutować, kto wie, co nastąpi po ewolucji?.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%).
Trzyma


#129 Shiny Magikarp "Koi"


Level 17
Magikarp (20 lvl) -> Gyarados <-> Mega Gyarados
Learnset
Splash, Tackle
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Ten karpik nie jest szczególnie rozgarniętą rybką. A przynajmniej usilnie stara się sprawiać takie wrażenie. Patrząc w te wielkie, obojętnie mętne ślepia ciężko doszukiwać się w tym nędznym stworzeniu jakiejkolwiek inteligencji. Ale nic bardziej mylnego! Magikarp w rzeczywistości to wielki cwaniak i w najmniej spodziewanym momencie potrafi pokazać jak zręcznie umie kombinować.
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Rattled - Zwiększa szybkość Pokemona o jeden poziom, jeśli zostanie on trafiony atakiem typu Bug, Ghost bądź Dark. Aktywuje się również pod wpływem działania Intimidate oponenta.
Trzyma


#130 Shiny Gyarados "Ryūjin"


Level 34,5
Magikarp (20 lvl) -> Gyarados <-> Mega Gyarados
Learnset
Bite, Trash, Splash, Tackle, Leer, Twister, Ice Fang, Aqua Tail, Flail, Scary Face
TM/HM/MT/EM
Rain Dance | Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive | Bounce
Historia i charakter
Ten Pokemon trafił do Cleome jako nagroda za udział w przygodzie "Pokonać czarną śmierć", w której to dziewczyna wraz z innymi trenerami i koordynatorami musiała odnaleźć lekarstwo na dżumę i dostarczyć ją do miasta pełnego zarażonych mieszkańców. Ryūjin wydaje się pochodzić z tych czasów średniowiecza, gdyż po złapaniu przez swoją panią natychmiast ślubował jej wierność do grobowej deski i służbę bez wytchnienia, jakby był rycerzem, chociaż zdecydowanie bardziej przypomina on samuraja. W życiu codziennym stosuje się do niepisanego zbioru zasad, jakim jest Bushidō, i choćby miał mieć z tego powodu kłopoty, nigdy tego nie zmieni. Jego odwaga, prawość, dobroć czy szacunek dla tradycji sprawiają, że jest naprawdę cennym kompanem, jednak jego prawdomówność czy honorowość czasem mogą być utrapieniem dla innych.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma


#132 Ditto "Morph"


Level 19,5
Ditto
Learnset
Transform
Historia i charakter
Ditto można opisać jednym słowem- bezmózg. Wydaje się że do życia potrzebuje pokemonów które mają szkielet i mózg, bo kiedy tylko się zmieni np. w takiego Helioliska, od razu jest normalnym i przyjaznym stworkiem a w dodatku bardzo wojowniczym! W swej prawdziwej formie to pierdoła i ameba, nie rusza się no chyba że trener gdzieś idzie to będzie za nim mozolnie podążać. On chyba nawet nie je ani nie pije...chociaż nie, zdąża się że połknie w całości jakąś jagodę. Poza tym czasami potrafi się w tym swoim "chodzeniu" zagapić, przez co na kogoś wpełznie i wtedy go odczepić to nie lada sztuka! Jest jak rzep którego się nie odczepi, chyba że zaśnie w czym też ma mistrza. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma


#132 Shiny Ditto "Aktor Pandory"


Level 26,5
Ditto
Learnset
Transform
Historia i charakter
Całkowicie oddany swojej trenerce zmiennokształtny Pokemon, który przesadnie reaguje na wszystko, w wyniku czego można odnieść wrażenie, że przez każdy jego gest i postawę przebija się retoryczne pytanie: „Prawda, że jestem wspaniały?". Gdyby tylko dostał taki rozkaz, gotów byłby stanąć do walki z pozostałymi członkami drużyny. Wbrew pozorom jakie stwarza jego wygląd jest on naprawdę inteligentną istotą, której inwencja jest warta wzięcia pod uwagę. Przejawia duży talent w zarządzaniu finansami młodej Cleome, dzięki czemu ta nie musi martwić się o problemy z pieniędzmi, zaś podczas jej dłuższej nieobecności przybierana wygląd trenerki, aby nie martwić niepotrzebnie reszty stworków. Jego hobby to dbanie o płynność finansową dziewczyny oraz zbieranie drogocennych skarbów, którymi później się zajmuje.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma


#134 Sezonowy Vaporeon "Shizuku"


Level 18
Eevee (Water Stone) -> Vaporeon
Learnset
Water Gun, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift
TM/HM/MT/EM
Natural Gift
Historia i charakter
Eevee zapoznał się z Lucianem w Wieży Starego i Nowego Roku. W przeciwieństwie do swego licznego rodzeństwa tan konkretny maluch był nieco mniej skory do rozrabiania i uskuteczniania zawirowań pogodowych. To cichutki lisek, trzymający się jakby lekko na uboczu. Zdecydowanie typ indywidualisty, który- choć nie wygląda- potrafi czasem nieźle odpyskować. Co ciekawe, nie szuka przyjaciół wśród pokemonów. O dziwo, bardziej ceni sobie ludzi, bo wydają mu się zwyczajnie inni i interesujący. Choć Luciana poznał stosunkowo niedawno, zapałał do niego szczerą przyjaźnią i oddaniem. To dla niego taki "Człowiek numer 1" i nie pozwoli go ukrzywdzić. Szczerze nie cierpi rapu, który z kolei kocha jego opiekun, ale... stara się tego nie okazywać przy chłopaku, by nie było mu przykro.
Historia właścicieli
Lucian ? (jKDx) -> ? (DJSzopxX) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma


#135 Jolteon "Inabikari"


Level 21,5
Eevee (Thunder Stone) -> Jolteon
Learnset
Thunder Shock, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift, Double Kick, Refresh, Thunder Fang
TM/HM/MT/EM
Shadow Ball
Historia i charakter
Lisek bardzo nieśmiały i skryty. Szczególnie na początku znajomości. Po jakimś czasie staje się nieco śmielszy. Uwielbia być głaskany. Sprawia mu to ogromną radość i nie odpuści żadnej okazji do bycia posmyranym po futerku. Nie jest jakimś wybitnym miłośnikiem walk czy pokazów, ale poproszony weźmie w nich udział. Uwielbia lody truskawkowe. Pochodzi z strefy safari. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Historia właścicieli
Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma


#136 Flareon "Flame"


Level 24,5
Eevee (Fire Stone) -> Flareon
Learnset
Covet, Growl, Ember, Helping Hand, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Fire Fang
TM/HM/MT/EM
Double Team, Flamethrower, Shadow Ball | Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Wsadź ją tylko do kuchni a stanie się najlepszym doradcą i pomocnikiem do spraw przygotowywania potraw, jakiego kiedykolwiek widział i słyszał świat. Flareon marzy o tym, by zabłysnąć kiedyś na ekranach TV jako poke-kucharka czy coś w tym stylu. Oczywiście są to tylko puste marzenia, bo wie iż to niezbyt możliwe przy swoim trenerze. Z racji tego stara się zadowolić jego i jego pokemonów podniebienie, przynosząc najlepsze jagody i obczajając w okolicy najlepszą ale i też w miarę tanią knajpkę. Ma doskonały zmysł węchu i smaku, można jej ich pozazdrościć. W walkach nie zawsze się słucha, bo strasznie lubi rzucać na prawo i lewo swoim Ember albo Flamethrower. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma


#140 Kabuto "Crock"


Level 3
Kabuto (40) -> Kabutops
Learnset
Scratch, Harden
TM/HM/MT/EM
Confuse Ray
Historia i charakter
Został przywrócony do życia w specjalnym urządzeniu do wskrzeszania skamielin. Kabuto jest mniej więcej taki jak widać- mały i skryty. Tak po prawdzie nigdy nie można być przy nim do końca pewnym ,że się go dobrze poznało. Lubi czasem zaskakiwać. Niby trzyma się na uboczu, ale jednocześnie nie jest jakimś strachliwym odludkiem. Ot, często ma potrzebę, żeby pobyć sobie samemu, ale solidaryzowanie się z grupą nie nastręcza mu większych problemów. Uwielbia truskawki, a już prawdziwej ekstazy dostaje gdy ma dostęp do truskawek w czekoladzie.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma


#142 Aerodactyl "Jiraya"


Level 28,5
Aerodactyl <-> Mega Aerodactyl
Learnset
Iron Head, Ice Fang, Fire Fang, Thunder Fang, Wing Attack, Supersonic, Bite, Scary Face, Roar, Agility, Ancient Power
TM/HM/MT/EM
Flamethrower | Fly, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Prehistoryczny Pokemon, którego gatunek niegdyś panował pod sklepieniem niebios i był postrachem wśród innych stworzeń. Tak samo jak jego pobratymcy nie odczuwa oporów przed wyjątkowo brutalnym ranieniem innych podczas walk. Jeśli może, to pcha się do każdej bijatyki, jaka mu się nawinie. Drugą jego największą pasją jest ... podglądanie osobników płci pięknej każdego gatunku, co wychodzi mu raz umiejętnie, a raz nie. Poza tym jest w sumie porządnym facetem, który lubi spędzać wolny czas na grupowych walkach w towarzystwie kumpli z drużyny.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma


#143 Snorlax "Shaggy"


Level 12,5
Munchlax (przywiązanie) -> Snorlax
100/100
Learnset
Last Resort, Recycle, Lick, Metronome, Odor Sleuth, Tackle, Defense Curl, Amnesia, Lick
TM/HM/MT/EM
Surf, Strength, Rock Smash | Fire Punch
Special Moves
Happy Hour, Hold Back
Historia i charakter
Shaggy to straszny obżartuch, który zje wszystko. Dosłownie wszystko, nieważne jak dziwnie lub obrzydliwie danie będzie wyglądało, nawet jeśli miałby mieć po nim bóle brzucha czy biegunkę. Jedynymi rzeczami, których nie tyka to te, których termin ważności zdążył upłynąć, chociaż nawet czasem i je zjada, bo w końcu jeden dzień więcej nie ma chyba znaczenia, no nie? Poza tą jedną cechą jest całkiem przyjaznym Pokemonem, który lubi dobrze się bawić z innymi, a zwłaszcza wspólnie jeść czy najzwyczajniej w świecie się powygłupiać. Może zgodzić się tutaj na wszystko, ale pod jednym warunkiem - nie będzie to dotyczyło duchów, potworów, kosmitów, demonów czy innych straszydeł, gdyż panicznie się ich boi, jednak o dziwo nie ucieka przed Poke-duchami.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Immunity - Pokemon nie może zostać zatruty.
Trzyma


#147 Dratini "Hero"


Level 12,5
Dratini (30 lvl) -> Dragonair (55 lvl) -> Dragonite
Learnset
Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall
Historia i charakter
Ta samiczka jest czystym i typowym protagonistą każdej historii. Uważa się za obrońcę sprawiedliwości, który powinien stawać w obronie słabszych i gnębionych. Nawet pomimo swojej małej siły zawsze leci na pomoc Pokemonom w potrzebie. Często ukrywa swój własny strach, w obliczu niebezpieczeństwa. A największy lęk wzbudzają w niej owady, a zwłaszcza pająki, dlatego ma problem z tym rodzajem Pokemonów. Przeważnie słucha swojego trenera, uważa go za sojusznika w misji ratowania świata. Pragnie kiedyś spotkać porządnego wroga, na którego zasługuje każdy bohater.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma


#148 Dragonair "Mirge"


Level 33,5
Dratini (30 lvl) -> Dragonair (55 lvl) -> Dragonite
Learnset
Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage, Slam, Agility, Dragon Tail, Dragon RushTM
TM/HM/MT/EM
Blizzard, Double Team, Flamethrower, Ice Beam, Incinerate, Sunny Day, Thunderbolt, Toxic | Surf, Waterfall
Historia i charakter
Wykluł się w jednym z centrów pokemon w regionie Kanto. Od małego jest posłusznym i ułożonym pokemonem. Zawsze pomyśli zanim coś zrobi i często poucza inne pokemony, co wywołuje niekontrolowane bójki, gdyż nikt nie lubi jak się wytyka mu błędy. Lubi się wspinać na różne przedmioty - płoty, drzewa, wzgórza, a nawet ściany. Jest smakoszem owoców. Nie znosi wody, a nawet wodnych pokemonów. Traktuje je z dystansem i unika.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Marvel Scale - Kiedy status Pokemona w jakikolwiek sposób odbiega od normy, jego obrona wzrasta.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:31   #152 Chikorita "Ivy"


Level 4,5
Chikorita (16 lvl) -> Bayleef (32 lvl) -> Meganium
Learnset
Tackle, Growl
TM/HM/MT/EM
Cut | Seed Bomb
Historia i charakter
Ivy trafiła w ręce Cleome jeszcze jako jajko, które dziewczyna otrzymała od innej trenerki, którą była Imala. Straszny z niej przytulas, który przykleja się właściwie do każdej osoby, która znajdzie się w zasięgu jej wzroku, nieważne, czy ta tego chce czy nie, co czasem powoduje kłopoty nie tylko dla niej, ale także dla reszty drużyny. To naprawdę wesolutki stworek, który czerpie szczęście z życia całymi garściami i nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to dalej się uśmiecha, wierząc, że wszystko będzie dobrze i nie ma powodu do zmartwień, jednak nigdy nie oddaje się bezmyślnej zabawie. Można powiedzieć, że jej mottem życiowym jest Carpe Diem.
Historia właścicieli
Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma


#155 Cyndaquil "Rodent"


Level 1,5
Cyndaquil (14 lvl) -> Quilava (36 lvl) -> Typhlosion
Learnset
Tackle, Leer
TM/HM/MT/EM
Flame Burst
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Cichutki i bardzo miły stworek. Nie szuka kłopotów, nie szuka poklasku, a najlepiej jakby świat zapomniał o jego istnieniu i łaskawie dał mu spokój. Cyndaquil bardzo nie lubi być w centrum uwagi. Nie to, że jest z niego jakaś życiowa ciapa, natura poskąpiła mu urody czy coś w ten deseń. Po prostu lubi trzymać się w cieniu i "z boku", ot i wszystko. Znakomity obserwator- przeanalizuje każdy szczegół, każdą pierdołę... Cóż, w pewnym sensie to taka chodząca i żyjąca kamerka przemysłowa- kiedy wszyscy myślą, że nikt nie ogarnia i nie paczy, Cyndaquil szybko wyprowadzi wyprowadza owych ktosiów z błędu.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#158 Totodile "Akuta"


Level 7,5
Totodile (18 lvl) -> Croconaw (30 lvl) -> Feraligatr
Learnset
Scratch, Leer, Water Gun
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Totodile jest urodzonym aktorem. Z łatwością potrafi zagrać powierzoną mu rolę oraz uwielbia nosić teatralne stroje- czy to dla Pokemonów, czy to dla ludzi. Jego ulubioną rozrywką jest straszenie napotykanych osób poprzez udawanie "potwora z Loch Ness".
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#160 Feraligatr "Nico"


Level 33
Totodile (18 lvl) -> Croconaw (30 lvl) -> Feraligatr
Learnset
Agility, Scratch, Leer, Water Gun, Rage, Bite, Scary Face, Ice Fang, Flail, Crunch
TM/HM/MT/EM
Ice Beam, Work Up, Dragon Claw, Giga Impact | Cut, Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive | Metal Claw
Historia i charakter
Żył sobie nad jeziorkiem jako Totodile, gdzie pewnego dnia został pochwycony. Po dłuższych treningach i podróżowaniu ze swoim trenerem, udało mu się przejść finalną ewolucję. Nico nie zmienił się specjalnie, można powiedzieć że jego łobuzowanie wzrosło teraz do potęgi entej. Ma się za najlepszego wojownika w całym teamie, przez co nienawidzi przegrywać bo to bardzo mocno krzywdzi jego wybujałe ego. Arisiela traktuje jak swojego zastępcę a sam jest szefem gangu, lubi dowodzić innymi pokemonami. Odkąd zobaczył pierwszy raz Z-Move bardzo zapragnął go kiedyś wypróbować, mimo że nie wie o nim nic. Na razie. Ma ukryty talent smakosza, jest znakomitym krytykiem potraw i byle czego nie zje. Skrycie podkochuje się w Weavile Arisiela ale nie wie jak jej to powiedzieć. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#167 Spinarak "Rachnera"


Level 7
Spinarak (22 lvl) -> Ariados
Learnset
Poison Sting, String Shot, Constrict, Absorb
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Cleome nie jest pierwszą trenerką, jaką miała Rachnera. Wcześniej przez przypadek trafiła do małej rodziny w Azalea Town, która nie traktowała jej zbyt dobrze, a później została przez nich sprzedana pewnemu mężczyźnie, który wykorzystywał młodą Spinarak do produkcji nici pajęczej, na której zarabiał dużo pieniędzy. W końcu jednej nocy, kiedy facet spał, związała go mocno swoją pajęczyną, a następnie uciekła, aby zostać później złapana przez obecną właścicielkę. Z powodu doświadczeń z przeszłości Rachnera znienawidziła ludzi, jednak po spotkaniu Cleome i zobaczeniu jej troski wobec innych Pokemonów częściowo zmieniła zdanie. Szczerze nie znosi, gdy ktoś ją okłamuje i woli poznać gorzką prawdę, niż być mamiona pięknymi kłamstwami. Interesuje się BDSM. Po wypiciu kawy zachowuje się jak osoba upita alkoholem.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#172 Pichu "Kardis"


Level 2,5
Pichu(zadowolenie) -> Pikachu (Thunder Stone) -> Raichu
13/100
Learnset
Thunder Shock, Charm, EM Double Slap, Thunder Punch
TM/HM/MT/EM
Double Slap, Thunder Punch
Historia i charakter
Pichu wcześniej należała do innego trenera imieniem Buzz, którego kochała jak rodzonego brata i który naprawdę wiele dla niej znaczył, jednak pewnego dnia podczas jednej z przygód chłopaka zostali oni rozdzieleni. Próbowała go szukać, ale niestety jej wysiłki zdały się na nic i tak błąkając się po okolicy natrafiła na Eevee, który postanowił się nią zaopiekować. Zamieszkiwali wspólnie mały park znajdujący się w Jubilife City do czasu, aż poznali Kardis, która przygarnęła ich oboje. Pichu jest wiecznie niezdecydowana, nieśmiała, a przy tym nieufna do obcych rzeczy i osób, ale pod opieką nowej trenerki stara się trochę bardziej otworzyć na świat. Lubi się bawić z członkami drużyny, a także pragnie jak najszybciej zmienić się w Raichu, ponieważ jest zafascynowana ewolucją.
Historia właścicieli
Kardis (Kardis) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Lightning Rod - Użytkownik ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, lecz nie odnoszą one żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom. Kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu elektrycznego.
Trzyma


#175 Shiny Togepi "Amazon"


Level 2
Togepi (szczęście) -> Togetic (Shiny Stone) -> Togekiss
0/100
Learnset
Growl, Charm
TM/HM/MT/EM
Peck
Historia i charakter
Wykluła się w inkubatorze. Togepi to taka malutka, urocza kruszynka. Wydaje się kompletnie bezbronną istotką, o którą trzeba się ciągle troszczyć niczym o dziecko oraz w razie potrzeby wyciągać z kłopotów. Prawda jest jednak taka, że ona sobie całkiem nieźle daje radę. Szczególnie upodobała sobie atak "na czołowe" zwany także "frontalnym ciosem z bańki". Jak sama nazwa wskazuje, nie widzi większego problemu w tym, by zapoznać kogoś bliżej ze swoją twardawą czaszką. Co prawda nawet wtedy nie wygląda na rasową wojowniczkę, ale kto by się przejmował takimi szczegółami. Ma takie skryte marzenie, aby zostać najprawdziwszą, wojowniczą Amazonką!
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma


#196 Espeon "Francis"


Level 2,5
Eevee (Sun Shard) -> Espeon
Learnset
Confusion, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip
TM/HM/TM/EM
Cut
Historia i charakter
To kolejny pokemon Arsiela, który ma swojego brata i jest od niego młodszy chociaż upiera się, że to nie jest prawda i są w równym wieku. Właściwie to ich "różnica" wynosi zaledwie dzień, jednak kto by się na to przejmował. Zupełnie przeciwieństwo brata - wesoły, rozbrykany aż za bardzo, chętny do zabawy. Wciska się wszędzie, zwłaszcza tam gdzie nie powinien. Idzie za przykładem brata i też daje w walce 100% siebie, również tak jak on wybrał już sobie w kogo chce się zmienić - Espeon. Jako typ psychiczny chciałby zdobywać wiedzę o świecie, póki co na razie interesuje go jedynie zabawa i wymuszanie na trenerze aby go głaskał. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Synchronize - Kiedy użytkownik zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam, chyba, że jest on na niego odporny ze względu na swój typ lub umiejętność.
Trzyma


#196 Sezonowa Espeon "Sun"


Level 18
Eevee (Sun Shard) -> Espeon
Learnset
Confusion, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift
TM/HM/MT/EM
Stored Power
Historia i charakter
(Nagroda z eventu "Zadyma na cztery pory roku")
Jedna z Eevee rozrabiających w Wieży Starego i Nowego Roku. Do Cleome trafiła wraz ze swoim bratem bliźniakiem. Z tej dwójki to ona robi za głównego prowadyra szalonych zabaw i prowokowania kłopotów. Lisiczka ogólnie pozytywna i optymistycznie nastawiona do wszystkiego, ale... ma ten zwyczaj, że najpierw coś zrobi (i/lub chlapnie komuś w twarz), a dopiero potem pomyśli. Często spędza czas na droczeniu się z bratem, ale co by się nie działo, pewnych granic nigdy względem niego nie przekracza. Eevee po prostu nie lubi robić swemu bratu przykrości. Troszkę mniej skłonna do słuchania poleceń Cleome, ale z pewną dozą cierpliwości, da się do niej dotrzeć. Podobnie jak dziewczyna, oba liski wykazują miłość do słowa pisanego i chętnie słuchają, gdy im czytać.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Synchronize - Kiedy użytkownik zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam, chyba, że jest on na niego odporny ze względu na swój typ lub umiejętność.
Trzyma


#197 Umbreon "Keith"


Level 2
Eevee (Moon Shard) -> Umreon
Learnset
Pursuit, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip
TM/HM/MT/EM
Cut | Yawn
Historia i charakter
To kolejny pokemon Arsiela, który ma swojego brata i jest od niego starszy. Eevee zamiast być ciepłym, radosny, rozbrykanym przedstawicielem swojego gatunku jest...zimny. Zimny jak lód, oschły, nieprzewidywalny. Ma jednak w sobie całe pokłady energii i nie wiedząc gdzie je rozłożyć, bo na pewno nie zniży się do poziomu bawienia się, wyładowuje ją w walkach. To w nich kieruje go wielka determinacja, daje z siebie wszystko chociaż zdaje sobie sprawę, że jako Eevee jest bardzo słaby. Dlatego pragnie ewoluować w mrocznego- i tylko w tego - Umbreona. O ile dla innych jest nieczułym futrzakiem, tak swojemu bratu potrafi okazać nieco "miłości"...Na swój dziwny sposób. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Synchronize - Kiedy użytkownik zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam, chyba, że jest on na niego odporny ze względu na swój typ lub umiejętność.
Trzyma


#197 Shiny Umbreon "Luna"


Level 13
Eevee (Moon Shard) -> Umbreon
Learnset
Pursuit, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack
Special Moves
Celebrate
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Mała lisiczka, która lubi postawić na swoim. Eevee jest uparta w działaniu i zawszę dąży do spełnienia narzuconych sobie celów. Raczej indywidualistka, która niespecjalnie dąży do posiadania gromadki przyjaciół. Ceni sobie bycie swoim sterem, żeglarzem i okrętem, bez oglądania się na to co myślą o tym inni. Swoją opiekunkę toleruje, ale czasami, jeśli wyjątkowo coś jej się nie spodoba, potrafi się zbuntować. A już zdecydowanie nie podobają jej się pokemony o typie trującym. Z sobie tylko znanych powodów nie cierpi ich całym serduszkiem i unika jak ognia. W konfrontacji z pokemonem o znienawidzonym typie, po prostu odmówi zrobienia czegokolwiek- zwyczajnie weźmie i sama siebie "wróci" do Pokeballa.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Synchronize - Kiedy użytkownik zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam, chyba, że jest on na niego odporny ze względu na swój typ lub umiejętność.
Trzyma


#197 Sezonowy Umbreon "Moon"


Level 18
Eevee (Moon Shard) -> Umbreon
Learnset
Pursuit, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift
TM/HM/MT/EM
Wish
Historia i charakter
(Nagroda z eventu "Zadyma na cztery pory roku")
Jeden z Eevee rozrabiających w Wieży Starego i Nowego Roku. Do Cleome trafił wraz ze swoją siostrą bliźniaczką. Ten konkretny jest liskiem względnie grzecznym i spokojnym. Przy czym "względnie" to słowo-klucz, ponieważ temu maluchowi zdarzają się momenty beztroskiego szaleństwa, kiedy potrafi wszystko postawić na głowie. Straszny czyścioch, bardzo nie lubi sytuacji, kiedy musi upaprać w czymś swoje futerko. Jest tym "grzeczniejszym" z rodzeństwa, ale nawet jeśli jego siostra go irytuje, nie pozwoli jej skrzywdzić i najchętniej trzyma się w jej towarzystwie. W Wiezy zaimponowała mu pomysłowość jego nowej opiekunki. Szanuje ją i chętnie wypełnia jej polecenia. Podobnie jak dziewczyna, oba liski wykazują miłość do słowa pisanego i chętnie słuchają, gdy im czytać.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Synchronize - Kiedy użytkownik zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam, chyba, że jest on na niego odporny ze względu na swój typ lub umiejętność.
Trzyma


#200 Misdreavus "Mira"


Level 14
Misdreavus (Dusk Stone) -> Mismagius
Learnset
Growl, Psywave, Spite, Astonish, Confuse Ray
TM/HM/TM/EM
Dark Pulse, Dazzling Gleam, Psychic, Thunderbolt | Ominous Wind, Shadow Sneak
Historia i charakter
Mira jest wiernym pokemonem, który za swoją trenerkę jest w stanie wskoczyć w ogień. W wielu przypadkach udaje obojętną jednak gdy widzi, że ktoś jest w niebezpieczeństwie rusza na pomoc. Ma słabość do błyskotek i czekolady. Kardis otrzymała ją od swojej babci na 6 urodziny i od tego czasu Mira jej towarzyszy.
Historia właścicieli
Kardis (Kardis) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:35   #208 Steelix "Steel"


Level 24
Onix (Metal Coat) -> Steelix <-> Mega Steelix
Learnset
Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Mud Sport, Tackle, Harden, Bind, Curse, Rock Throw, Rock Tomb, Rage, Stealth Rock, Rock Polish, Gyro Ball, Smack Down, Screech
TM/HM/MT/EM
Flash Cannon, Iron Head | Cut, Strength, Rock Smash | Heavy Slam, Rock Blast, Rock Climb
Historia i charakter
Z aparycji wygląda może na groźnego Pokemona, ale tak naprawdę Steel jest spokojny i sumiennie wypełnia zobowiązania. Choć może wydawać się to dziwne, ten wielkolud uwielbia poświęcać się obowiązkom domowym, takim jak zajmowanie się ogrodem czy wyrzucanie śmieci i chociaż jego wzrost uniemożliwia mu wykonywanie części z nich, stara się być jak najbardziej pomocny. Ma bzika na punkcie czystości i nie znosi, gdy ktoś zniszczy wynik jego ciężkiej roboty. Nie ma nic przeciwko walkom czy pokazom, jednak jeśli musi w związku z tym ponownie nabrudzić, to wtedy przestaje być posłuszny i zaczyna robić wszystko po swojemu.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma


#208 Elektryczny Steelix "Jormungand"


Level 3,5
Onix (Metal Coat) -> Steelix <-> Mega Steelix
10/100
Learnset
Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Eerie Impulse, Parabolic Charge, Thunder Wave, Mud Sport, Tackle, Harden, Bind
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Ze względu na swój wygląd oraz nietypowe dla swego gatunku połączenie typów Pokemon ten uważa się za wcielenie Jormunganda, nordyckiego węża zdolnego do sprowadzenia katastrofy na cały świat, a właściwie to za jego ulepszoną wersję, ponieważ teraz ten głupi Thor nie ma jak zrobić użytku ze swojego młota. Ma ego dorównujące jego rozmiarowi, w końcu w jego opinii ma naprawdę ważną rolę do odegrania, i często ignoruje to, co mówi do niego otoczenie, a trenerki też zbytnio nie słucha. Nawet podczas walk woli robić to, co sam uważa za najlepsze, nawet jeśli tak nie jest. Nienawidzi wszystkich kowali, robotników i ogólnie każdego, kto trzyma młot, ponieważ zaraz kojarzy mu się z odwiecznym wrogiem oraz elektrycznych Pokemonów. Wbrew, jakby się wydawało, naturalnemu porządkowi rzeczy stara się nauczyć pływać.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sturdy - Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona. Dodatkowo, gdyby miał on zostać pokonany przy pełnym zdrowiu jednym atakiem, pozostaje mu 1HP.
Trzyma


#212 Scizor "Blade"


Level 60
Scyther (Metal Coat) -> Scizor <-> Mega Scizor
Learnset
Feint, Bullet Punch, Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Pursuit, False Swipe, Agility, Wing Attack, Metal Claw, Fury Cutter, Slash, Razor Wind, Double Team, Iron Defense, X-Scissor, Night Slash, Double Hit, Air Slash, Iron Head, Swords Dance
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Brick Break, Fling, Protect, Rest, Roost, Sleep Talk, Steel Wing, Struggle Bug, U-turn | Cut, Strength, Rock Smash | Bug Bite | Baton Pass, Bug Nuzz, Silver Wind
Historia i charakter
Zimny i wyrachowany, dążący do zdobycia siły Pokemon, który od urodzenia był obiektem badań w ośrodku naukowym, którym tak naprawdę kierowała grupa przestępcza, pragnąca stworzyć nowy narkotyk, mający zapewnić olbrzymie źródło dochodów. Nim jednak im się to udało, elitarny odział międzyregionalnej policji pokrzyżował ich plany i uwolnił wszystkie przetrzymywane stworzenia. Blade po trafieniu do specjalnego ośrodka zajmującego się skrzywdzonymi Pokemonami czym prędzej z niego uciekł, nie mając zamiaru stać się ponownie zabawką w rękach ludzi, po czym został złapany przez Cleome. Aby zdobyć jego zaufanie i udowodnić mu brak racji co do ludzkości, trenerka będzie musiała poświęcić wiele czasu, co nie będzie łatwym zadaniem. Ma zamiar przejść Mega Ewolucję i nie dopuści, aby ktoś mu w tym przeszkodził.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma
Expert Belt


#214 Heracross "Beetle"


Level 24,5
Heracross <-> Mega Heracross
Learnset
Arm Thrust, Bullet Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Fury Attack, Aerial Ace, Feint, Chip Away, Counter
TM/HM/MT/EM
Cut, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Heracross to pokemon odważny, waleczny i... skłonny do rozmyślań. Dosłownie. Co jak co, ale momentami popada w prawdziwy Stan Myśliciela. Trudno orzec co mu się najczęściej tłucze we łbie, zważywszy, że takie stany dopadają go nie tylko w wypadku podejmowania ważniejszych decyzji. Poza tym drobnym udziwnieniem, nie różni się aż tak od innych Heracrossów. Chętnie wykonuje polecenia, stara się nie sprawiać problemów i niemalże da zaprzedać duszę za odrobinkę słodkiego syropu. A jeśli jest to dodatkowo jego ulubiony syrop klonowy, to już szczególnie.
Historia właścicieli
? (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#229 Shiny Houndoom "Icarus"


Level 25,5
Houndour (24 lvl) -> Houndoom <-> Mega Houndoom
Learnset
Inferno, Nasty Plot, Thunder Fang, Leer, Ember, Howl, Smog, Roar, Bite, Odor Sleuth
TM/HM/MT/EM
Dark Pulse, Flamethrower, Sludge Bomb, Sunny Day | Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Psiak z natury nieco nieufny i podejrzliwy. Zdecydowany przeciwnik wszystkich niespodzianek, nawet tych pozytywnych. Nie lubi, zawsze zareaguje agresją. Woli wiedzieć na czym stoi, nie lubi niczego się domyślać. Wierny i generalnie posłuszny. Nie przepada za przebywaniem w Pokeballu i chętnie z niego ucieka.
Historia właścicieli
Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu ognistego.
Trzyma


#230 Shiny Kingdra "Skystar"


Level 47
Horsea (32 lvl) -> Seadra (Dragon Scale) -> Kingdra
Learnset
Hydro Pump, Yawn, Bubble, Smokescreen, Leer, Water Gun, Twister, Bubble Beam, Focus Energy, Brine, Agility, Dragon Pulse
TM/HM/MT/EM
Dive, Surf, Waterfall
Historia i charakter
Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Horsea to dość przyjacielskie stworzonko. Nie lubi siedzieć zbyt długo w jednym miejscu. To typ podróżniczki, która wręcz kocha poznawać nowe miejsca. Wszystko co wiąże się z czymś nieznanym, czymś co trzeba odkryć - to wszystko sprawia, że Horsea aż się rwie do działania. Niechętnie przebywa dłużej w ballu - w końcu co tam jest do odkrywania? Poza tym po takim dłuższym "posiedzeniu" w jednym miejscu robi się strasznie apatyczna i niechętnie robi cokolwiek poza zaspokajaniem najpilniejszych potrzeb swego organizmu. Ponieważ jest dość ciekawska, niejako dzięki temu tym chętniej uczy się nowych rzeczy, dlatego raczej nie ma problemu z nakłonieniem jej do wzięcia udziału w treningu. Nie wiedzieć czemu, nie służy jej słodka wodą z rzek i jezior- ma jakieś uczulenie po którym skóra jej się łuszczy. Ale może po ewolucji jej to minie?
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma


#235 Smeargle "Picasso"


Level 9,5
Smeargle
Learnset
Sketch
Historia i charakter
Smeargle to urodzony artysta, który każdą wolną chwilę poświęca malarstwu, uwieczniając na płótnie i nie tylko na nim dosłownie wszystko, co zdoła zobaczy, jednak zdecydowanie przeważają pośród nich odwiedzone miejsca czy też spotkane osoby. Przez całe dotychczasowe życie stworzył około ponad dwóch setek malunków, których większość mieści się na małych kartkach papieru z racji tego, że sztalugę oraz materiały do malowania dość ciężko zabrać ze sobą w drogę, jeśli nie dysponuje się dużym środkiem lokomocji. Lubi swoją drużynę i jest wobec niej zazwyczaj przyjazny, jeśli jednak ktoś popsuje albo co gorsza zniszczy jakieś jego dzieło, Picasso potrafi być obrażony na tego kogoś przez naprawdę długi okres czasu i w ogóle się nie odzywać. Ten artysta lubi jeść gorzkie jagody oraz banany.
Historia właścicieli
? (Orange) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Moody - Na początku walki jedna ze statystyk Pokemona zostaje podwyższona o dwa poziomy, a inna obniżona o jeden poziom. Nie dotyczy uników i celności.
Trzyma


#236 Tyrogue "Lee"


Level 12,5
Tyrogue (20 lvl + Protein) -> Hitmonlee
Learnset
Tackle, Helping Hand, Fake Out, Foresight
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Lee to wojownik, który podczas walk stawia na zadawanie obrażeń przeciwnikowi zamiast na bronienie się przed nimi, bo w końcu jak to mówią: „Najlepszą obroną jest atak". Z tego powodu świetnie radzi sobie w natarciu, jednak w przypadku toczenia bitwy z równie silnym wrogiem idzie mu już trochę gorzej, przez co łatwo wpada w złość, w wyniku czego jeszcze łatwiej wystawia się na ataki i tak w kółko. Swój wolny czas lubi poświęcać na treningi z innymi Pokemonami, najlepiej z tymi na takim samym poziomie co on, aby mógł się doskonalić. Szanuje swoją trenerkę i wierzy, że jest na tyle mądra, aby nie działać na jego szkodę, jednak jest gotów jej przyłożyć, jeśli ta kiedykolwiek zacnie mieć gdzieś jego bezpieczeństwo. Z resztą drużyny pozostaje w dobrych stosunkach, chociaż czasem zdarza mu się z kimś pokłócić.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Steadfast - Za każdym razem, kiedy Pokemon stchórzy (flinch), jego szybkość wzrasta o jeden poziom.
Trzyma


#238 Smoochum "Jinx"


Level 4
Smoochum (30 lvl) -> Jynx
Learnset
Pound
TM/HM/MT/EM
Wish
Historia i charakter
Wykluła się w inkubatorze. Smoochum wydaje się doskonale świadoma faktu, że natura poskąpiła jej urody i nadrabianie wielkimi oczyskami czy fikuśnymi fryzurkami niewiele tu pomoże. Dlatego też kompletnie olewa kwestie "modowo-urodowe" na rzecz toczenia potyczek. Wychodzi z założenia, że do tego zajęcia spokojnie można mieć figurę kartofla i urodę Magikarpia. Wszak liczą się umiejętności! Chętnie bierze udział w treningach i potyczkach, ale z natury jest na tyle grzeczna, że sama z siebie nie prowokuje konfliktów. Nie przepada za pokazami- źle czuje się w czasie tych wszystkich przebieranek, a świadomość, że inni patrzą na jej (w jej mniemaniu) szpetny ryj, wcale nie pomaga w "zwojowaniu sceny".
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma


#239 Elekid "Raiden"


Level 3,5
Elekid (30 lvl) -> Electrabuzz (Electrizer) -> Electrivire
Learnset
Quick Attack, Leer
TM/HM/MT/EM
Toxic, Wild Charge | Rock Smash
Historia i charakter
Od dzieciństwa Raiden dorastał w stadzie dzikich Pokemonów, gdzie funkcję przywódcy stada pełnił jego ojciec, z którego był niezwykle dumny. Widział w nim wspaniałego wojownika i z całych sił pragnął kiedyś stać się taki sam jak on, jednak pewnego dnia inny samiec Electrivira podstępem pozbawił lidera życia i przejął władzę nad watahą. Po tym wydarzeniu młody Elekid opuścił pozostałych i poprzysięgając zemstę wyruszył w samotną podróż, podczas której miał zamiar urosnąć w siłę. To właśnie podczas niej został złapany przez Cleome, co niezbyt mu odpowiadało, ale z czasem dostrzec w tym szansę wyewoluowania na swoje ostatnie stadium rozwoju oraz stanie się potężnym Pokemonem, który może pomścić ojca.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:37   #253 Grovyle "Sekiryuu"


Level 16,5
Treecko (16 lvl) -> Grovyle (36 lvl) -> Sceptile <-> Mega Sceptile
Learnset
Fury Cutter, Pound, Leer, Absorb, Quick Attack, Mega Drain
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Thunder Punch
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Sekiryuu wywodzi się ze starego rodu Pokemonów zamieszkujących Teaakwood Forest, który rośnie na wyspie Renbow będącej częścią odległego regionu Oblivia. Całe swoje dzieciństwo spędziła w otoczeniu trawiastych stworków, od których nauczyła się szacunku dla matki przyrody, jednak szczęśliwe dni pośród rodziny w końcu musiały się zakończyć i pewnego dnia samiczka została złapana w sidła pewnej grupy kłusowników, którzy zabrali ją wraz z innymi ofiarami do zupełnie nowego regionu, gdzie mieli zamiar sprzedać ich wszystkich na czarnym rynku. Po dotarciu do celu podróży, jakim okazało się Johto, porywacze zostali zatrzymani przez międzynarodowy oddział policji, który od dłuższego czasu ich śledził, co też Sekiryuu wykorzystała jako szansę na ucieczkę. Przez pewien czas błąkała się po całkowicie obcym dla siebie miejscu, aż natrafiła ona na Cleome, która ją pochwyciła. Samica jest dość spokojnym Pokemonem, który jednak troszczy się o przyrodę w takim stopniu, że na widok pojedynczego papierka na trawie zmienia się w małą maszynkę do zabijania. Ze względu na swoją więź z naturą ma nie tylko niezwykły talent do ogrodnictwa, ale także potrafi wymieszać konkretne rośliny ze sobą w taki sposób, że potrafi utworzyć z nich lekarstwa na niektóre choroby. W trakcie walk zazwyczaj daje z siebie wszystko, jednak w dalszym ciągu na pierwszym miejscu znajduje się ochrona środowiska. Niektórzy z jej drużyny uważają, że któregoś dnia skończy w więzieniu za ekoterroryzm.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Unburden - Kiedy Pokemon traci trzymany przedmiot w czasie walki, jego szybkość podwaja się.
Trzyma


#255 Torchic "Kian"


Level 7,5
Torchic (16 lvl) -> Combusken (36 lvl) -> Blaziken <-> Mega Blaziken
Learnset
Scratch, Growl, Ember
TM/HM/MT/EM
Crush Claw, Flame Burst
Historia i charakter
Torchic był pierwszym pokemonem, którego Ayane zobaczyła po przeniesieniu się. Pogawędzili chwilę i... cóż... zakochali się w sobie. Byli tacy podobni... Torchic jest pokemonem konkretnym, nie lubi gadać po próżnicy. Działa kiedy potrzeba, w innych wypadkach po prostu... obserwuje. Niezwykle inteligentny, pomaga Ayane w podróży. Po odejściu trenerki trafił do Cleome.
Historia właścicieli
Ayane (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma


#261 Poochyena "Hantaa"


Level 12,5
Poochyena (18 lvl) -> Mightyena
Learnset
Tackle, Howl, Sand Attack, Bite
TM/HM/MT/EM
Rock Smash | Yawn
Historia i charakter
Bardzo interesująca samiczka, której hobby jest polowanie... w pewnym sensie. Lubi zaczajać się w lesie na dzikie Pokemony i rozpoczynać z nimi pojedynki. Jest dość okrutna w swoich poczynaniach, dlatego każdy, kto już raz się z nią zmierzył, drży na jej widok. Interesuje ją zdobywanie siły i dlatego chętna jest na każdy rodzaj treningu. Słucha trenera, ponieważ widzi w nim autorytet. Pragnie szybo przejść ewolucję.
Historia właścicieli
? (Zumi) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutralizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada.
Trzyma


#280 Ralts "Naito"


Level 10
Ralts (20 poziom) -> Kirlia (Dawn Stone) -> Gallade <-> Mega Gallade
Learnset
Growl, Disarming Voice, Confusion, Double Team, Teleport, Dream Eater
TM/HM/MT/EM
Dazzling Gleam, Protect, Psyshock, Shadow Ball, Thunderbolt | Body Slam, Defense Curl, Double-edge, Fire Punch, Hyper Voice, Ice Punch, Icy Wind, Mimic, Mud-slap, Nightmare, Signal Beam, Swift, Thunder Punch
Historia i charakter
Ralts był do wyboru jako jeden ze starterów, które profesor zaoferował Lucianowi. Ten wybrał go, ponieważ kiedyś bardzo dużo czytał o jego gatunku i bardzo się tym zainteresował. Sam pokemon jest dość cichy i nie lubi relacji z ludźmi, ale między nim, a jego trenerem jest coś specyficznego, co sprawia, że Ralts traktuje Luciana jak swojego brata i obydwaj bardzo dobrze się ze sobą dogadują. Bardzo dobrze zna się na innych i nieraz potrafi wyczuć kłamstwo. Sam w sobie Ralts jest strasznym uparciuchem, którego ciężko przekonać do zmiany zdania, szczególnie jeśli mówimy o kimś innym niż Lucian. Jeśli chodzi o walki, pokemon stara się zawsze dodawać do taktyk chłopaka jakieś swoje dodatkowe smaczki.
Historia właścicieli
Lucian ? (jKDx) -> ? (DJSzopxX) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Synchronize - Kiedy użytkownik zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam, chyba, że jest on na niego odporny ze względu na swój typ lub umiejętność.
Trzyma


#280 Ralts "Anastasia"


Level 16,5
Ralts (20 poziom) -> Kirlia (30 poziom) -> Gardevoir <-> Mega Gardevoir
Learnset
Growl, Confusion, Double Team, Teleport, Disarming Voice, Lucky Chant
TM/HM/MT/EM
Grass Knot, Psyshock, Shadow Ball, Thunderbolt, Will-O-Wisp | Confuse Ray, Shadow Sneak
Historia i charakter
Anastasia to pierwsza podopieczna Cynthii, można powiedzieć, że wychowywała się z nią. Wykluta, gdy Cynthia miała dwa latka najpierw towarzyszyła jej bratu. Została podarowana dziewczynie, gdy ta skończyła piętnaście lat, z czego obie niezmiernie się ucieszyły. Ralts to istota spokojna, ale mimo wszystko wesoła. Nie lubi być zdala od Cynthii i wszędzie jej towarzyszy. Wrażliwa, rezolutna, uśmiechnięta przypomina Pokémonową wersję swojej właścicielki. Co ciekawe przejęła od niej część zachowań i cech charakteru, gdyż dziewczynę ma za ideał przyjaciółki i trenera. Anastasia nie wyobraża sobie życia bez swojej trenerki, stara się spełnić każde jej polecenie i ufa dziewczynie bezgranicznie. Cieszy się i smuci razem z Cynthią, zawsze stara się ją pocieszyć, stara się uszczęśliwiać dziewczynę i poprawiać jej humor, kiedy ta tego potrzebuje. Nigdy nie stroni od kontaktów z innymi stworkami, a kontakty z nimi nawiązuje szybko. Niestety bywa obrażalska, gdy coś ją mocno urazi zmienia się w humorzastą Ralts, którą udobruchać mogą jedynie smakołyki, albo porządna porcja przytulania. Jej największym marzeniem jej oglądanie szczęścia swojej przyjaciółki oraz osiągnięcie formy shiny i Mega.
Historia właścicieli
Cynthia (Rieul) -> ? Akina (Kardis) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Trace - Pokemon kopiuje umiejętność przeciwnika.
Trzyma


#282 Gardevoir "Twilight"


Level 37
Ralts (20 poziom) -> Kirlia (30 poziom) -> Gardevoir <-> Mega Gardevoir
Learnset
Dazzling Gleam, Moonblast, Stored Power, Misty Terrain, Healing Wish, Growl, Confusion, Double Team, Teleport, Psybeam, Life Dew, Disarming Voice, Lucky Chant, Magical Leaf, Heal Pulse, Draining Kiss, Calm Mind, Psychic, Imprison, Wish, Calm Mind
TM/HM/MT/EM
Shadow Ball, Safeguard, Thunderbolt, Trick Room | Icy Wind
Historia i charakter
Twilight została podarowana Cleome jako spóźniony prezent urodzinowy. Uwielbia rywalizację pod każda postacią, z każdym kto się nawinie. Podczas walk jest bezwzględna, jednak nigdy skrzywdzi rannego lub bezbronnego przeciwnika. Uwielbia wszystkie kwaśne jagody. Pragnie ewoluować i stać się najsilniejszą Gardevoir, jaka chodziła po świecie oraz, czego nikomu nie powiedziała, doczekać się dzieci. W tajemnicy podkochuje się w Despairu.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Trace - Pokemon kopiuje umiejętność przeciwnika.
Trzyma


#286 Breloom "Kin"


Level 27
Shroomish (23 lvl) -> Breloom
Learnset
Mach Punch, Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Mega Drain, Headbutt, Poison Powder, Feint, Worry Seed, Counter
TM/HM/MT/EM
Venoshock | Drain Punch
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny. Jest to niezwykle pewny siebie Pokemon, który wierzy w swoje umiejętności i nigdy nie chce przyjmować pomocy od innych. Rzeczywistość jest niestety inna i okazuje się, że jego ciapowatość nie zna granic. Bardzo często potyka się o własne nóżki w pośpiechu, albo nie trafia atakami. Wciąż, nigdy się nie poddaje i będzie próbował, aż mu nie wyjdzie. Nie pokaże też, że coś mu jest, bo chce udawać twardego, dlatego bardzo trudno czasem określić jego stan. Lubi walczyć, niestety często przekręca polecenia trenera.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma


#290 Nincada "Yuuzemi"


Level 13,5
Nincada (20 lvl + miejsce w drużynie + pusty Pokeball) -> Ninjask + Shedinja
Learnset
Scratch, Harden, Absorb, Sand Attack, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Cut
Historia i charakter
Yuuzemi i Kanzemi są nierozłącznym rodzeństwem. Dosłownie, ponieważ obydwaj żyją w tym samym ciele, chociaż tak naprawdę ten drugi jest dodatkowym lokatorem, który może jedynie oglądać świat oczami brata. W chwili poczęcia znaleźli się w tym samym jajku, co samo z siebie jest niezwykłym zdarzeniem, jednak zgodnie z prawami natury z jednego jajka może wykluć się tylko jeden Pokemon i kiedy ten moment nadszedł, stało się coś jeszcze dziwniejszego. Podczas wykluwania na świat przyszedł Yuuzemi, zaś Kanzemi został przez niego wchłonięty. Yuuzemi kocha mocno swojego brata, jednak odczuwa wyrzuty sumienia, że tylko on może naprawdę żyć, dlatego z całych sił stara się odnaleźć sposób, aby podarować bliźniakowi własne ciało. Dopóki tego nie zrobi, stara się żyć w taki sposób, aby także i Kanzemi mógł się cieszyć, co sprowadza się głównie do ciągłego podróżowania, ponieważ młodszy z dwójki rodzeństwa uwielbia oglądać piękne widoki. Sam Yuuzemi woli bardziej toczyć walki niż podziwiać okolicę, jednak dla swojego brata ogranicza je do minimum potrzebnego do przetrwania.
Historia właścicieli
Gwendala Brown (Gwen Brown) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Run Away - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag. W walce zwiększa szybkość o jeden stopień.
Trzyma


#296 Makuhita "Sumo"


Level 1,5
Makuhita (24 lvl) -> Hariyama
Learnset
Tackle, Focus Energy
TM/HM/MT/EM
Cross Chop
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Urocza mała pyza- taki wydaje się na pierwszy rzut oka. I... w zasadzie taki jest. Mały, pyzaty, żarłoczny niczym Snorlax oraz bardzo, bardzo kochany. Makuhita sprawia wrażenie "niedomizianego" przez los i chętnie pragnie atencji swej opiekunki. Będzie się przymilał, przytulał, nie odstępował na krok... Taka mała, pulchna przylepa. Uwielbia pączki- wtranżoli każdą ilość, obojętnie jakiej wielkości czy smaku. Co najzabawniejsze po pączkach jakoś tak niespecjalnie tyje. Absorbuje je jakoś czy ki diabeł? No, a weź mu podsuń coś "zdrowego", jakąś marcheweczkę, sałatkę- z automatu +10 do żywej wagi. Czemu to tak? A kij wie, przynajmniej wiadomo czym go karmić by się nie zapasł ze szczętem.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sheer Force - Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%. Umiejętność neutralizuje negatywne działanie Life Orb, kiedy używane są ataki mające drugi efekt (z wyjątkiem Flare Blitz).
Trzyma


#301 Delcatty "Cute"


Level 48
Skitty (Moon Stone) -> Delcatty
Learnset
Fake Out, Growl, Tail Whip, Tackle, Foresight, Attract, Sing, Disarming Voice, Double Slap, Copycat, Feint Attack, Charm, Wake-Up Slap, Assist, Covet, Heal Bell, Double-Edge, Captivate, Play Rough
TM/HM/MT/EM
Water Pulse, Zen Headbutt
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Nieufna wobec obcych. Podchodzi ze sporą rezerwą do wszystkiego co nowe. Lubi podróżować, kręci ją przeżywanie mniej lub bardziej zakręconych przygód. Dość ambitna, bardzo wiele od siebie wymaga. Nawet jeśli robi coś dobrze, uważa się za totalną łajzę i beztalencie i dąży do bycia jeszcze lepszą. Nie znosi, kiedy traktuje się ją jak małą, bezbronną kuleczkę i mówi jak do dziecka. Bardzo ją to drażni. Uwielbia słodycze.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma


#302 Sableye "Gem"


Level 14,5
Sableye <-> Mega Sableye
Learnset
Leer, Scrath, Confuse Ray, Foresight, Shadow Sneak, Fake Out, Night Shade, Astonish, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Psychic | Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon ciekawski, ale jednocześnie ostrożny względem innych. Lubi dobrze kogoś poznać, zanim zdecyduje co z tą znajomością zrobić. Żywiołowy i nawet na swój sposób rozbrykany. Wszędzie go pełno... bo i wszędzie wlezie. Znakomicie się wspina, jest mały to i w prawie każdą dziurę się wciśnie... Generalnie na swój sposób wszędobylski, ale nie jest pod tym względem jakiś męczący. Uwielbia krakersy i jak tylko ma możliwość, chętnie jakieś podjada. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Historia właścicieli
Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Keen Eye- celność pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma


#304 Aron "Brick"


Level 2
Aron (32 lvl) -> Lairon (42 lvl) -> Aggron <-> Mega Aggron
Learnset
Tackle, Harden
TM/HM/MT/EM
Head Smash
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Ten niepozorny stworek to prawdziwy miłośnik klocków Lego. Układałby je godzinami i najchętniej wszedłby w posiadanie każdego jednego zestawu, jaki tylko powstał. Stosunkowo szybko ogarnął, że można sobie tworzyć po swojemu, a instrukcje z książeczki to tylko drobna alternatywa. No i Aron tworzy co mu wyobraźnia podpowiada. I to z rozmachem. Aktualnie usilnie stara się stworzyć replikę swojej opiekunki oraz pozostałych stworków z drużyny Cleome. No, tylko byłoby łatwiej, jakby te "łapserdaki" nie ewoluowały na poczekaniu. Cóż, takie to uroki tworzenia kiedy model rośnie szybciej niż dzieło "mistrza"...
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma


#308 Medicham "Sleepy Ash"


Level 56,5
Meditite (37 lvl) -> Medicham <-> Mega Medicham
100/100
Learnset
Zen Headbutt, Fire Punch, Thunder Punch, Ice Punch, Bide, Meditate, Confusion, Detect, Endure, Feint, Force Palm, Hidden Power, Calm Mind, Mind Reader, High Jump Kick, Psych Up, Acupressure, Power Trick, Reversal, Recover, Counter
TM/HM/MT/EM
Attract, Brick Break, Bulk Up, Confide, Double Team, Dream Eater, Energy Ball, Facade, Fling, Focus Blast, Frustration, Giga Impact, Grass Knot, Hyper Beam, Light Screen, Low Sweep, Poison Jab, Protect, Psychic, Psyshock, Rain Dance, Reflect, Rest, Return, Rock Slide, Rock Tomb, Round, Shadow Ball, Sleep Talk, Substitute, Sunny Day, Swagger, Toxic, Work Up | Rock Smash | Focus Punch, Gravity, Helping Hand, Laser Focus, Low Kick, Magic Coat, Pain Split, Recycle, Role Play, Signal Beam, Snore, Telekinesis, Trick | Drain Punch
Historia i charakter
Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień.... te słowa pięknie opisują postawionego przed tobą Pokemona. Ta jego cała "medytacja" to tylko pretekst aby nic nie robić i lenić się od rana do wieczora. Po prostu leży i ... gdy zgłodnieje to ładnymi oczkami prosi o jedzenie, a potem idzie medytować dalej. Co za produktywny tryb życia. Niekoniecznie słucha się innych, a to czego szczerze nienawidzi to pojedynki. Chyba tylko cud go zmusi, aby podniósł rękę na inną istotę, ponieważ to tyle wysiłku...
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Pure Power - Pokemon z tą umiejętnością ma podwojoną statystykę ataku.
Trzyma
Medichamite


#309 Electrike "Bolt"


Level 12,5
Electrike (27 lvl) -> Manectric <-> Mega Manectric
Learnset
Tackle, Thunder Wave, Leer, Howl, Quick Attack
TM/HM/MT/EM
Curse
Historia i charakter
Jest piekielnie szybki i zwinny. Ten tu stworek to wielki fan wyścigów wszelkiego rodzaju. Całe swoje dnie spędza na treningach biegowych, jakby chciał zaraz wystartować w maratonie. Często zmusza inne Pokemony do tego, aby bawiły się z nim, choć one zwykle nie biorą tego na poważnie i dają mu wygrać, przez co jego ego tylko rośnie. Chciałby przejść ewolucję, aby zwiększyć swoją prędkość jeszcze bardziej. Lubi walczyć, ponieważ uważa to za dobry rodzaj treningu. Czasem zdarza mu się przekręcić polecenie, ale w większości przypadków słucha się trenerki.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:38   #319 Sharpedo "Sashikizu"


Level 34
Carvanha (30 lvl) -> Sharpedo <-> Mega Sharpedo
Learnset
Slash, Night Slash, Feint, Leer, Bite, Rage, Focus Energy, Scary Face, Aqua Jet, Assurance, Screech, Swagger, Ice Fang, Poison Fang
TM/HM/MT/EM
Dive, Rock Smash, Strength, Surf, Waterfall | Super Fang | Ancient Power, Brine
Historia i charakter
Żył sobie w dziczy, w toni pewnego jeziorka, dopóki pewnego dnia nie został zeń wyłowiony przez swego obecnego opiekuna. Tego pokemona można opisać jednym słowem - kąsiciel. Gryzie, żeby nie powiedzieć żre, zawsze i wszędzie, kogo tylko bądź i w miejsca jakie tylko bądź. Jest szczęśliwy? Gryzie. Smutny? Gryzie. Ktoś go wnerwił? Też gryzie, tylko mocniej i zapalczywiej. Poza tym konkretnym, upierdliwym nawykiem jest dość sympatyczną i posłuszną rybką. Marzy mu się przejście Mega Ewolucji.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma


#331 Cacnea "Aijou"


Level 15,5
Cacnea (32 lvl) -> Cacturne
Learnset
Poison Sting, Leer, Absorb, Growth, Leech Seed, Sand Attack
TM/HM/MT/EM
Nasty Plot, Power-Up Punch
Historia i charakter
Nagroda za frekwencję w Kominkowym Wyzwaniu 2019.
Cacnea to ciekawa życia i świata istotka, która wykluła się z jaja zaraz po okresie świątecznym i od tego czasu przyglądała się z ukrycia swojej przyszłej opiekunce, która podjęła wyzwanie lokalnej profesor.
Cacnea to bardzo emocjonalne stworzenie i potrafi się wzruszyć byle czym. Co ciekawe, dzięki swojej umiejętności wchłania wypłakane przez siebie łzy, by móc wykorzystać je ponownie. Czy to uosobienie ekologii? Obawia się swojej ewolucji, gdyż boi się że emocje jakie w niej drzemią na zawsze znikną.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Water Absorb - Gdy Pokemon jest uderzany wodnym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma


#333 Swablu "Ciri"


Level 10
Swablu (35 lvl) -> Altaria <-> Mega Altaria
Learnset
Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack, Safeguard
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Roost | Fly
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Istna dama salonowa! Jej drugim imieniem jest wybieg! Ów pokemon uwielbia być w centrum uwagi i co za tym idzie brać udział w pokazach, jakiś wybiegach mody etc. Niestety idąc tą drogą jest całkowicie nieporęczna w trakcie walk. Gubi się przy najprostszych atakach gdzie na wybiegu potrafi wykonać bez problemu.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Natural Cure - Kiedy Pokemon zostaje wycofany do Pokeballa, wylecza się ze wszystkich zmian statusu.
Trzyma


#333 Burzowy Swablu "Arashi"


Level 7
Swablu (35 lvl) -> Altaria <-> Mega Altaria
Learnset
Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack
TM/HM/MT/EM
Fly
Historia i charakter
Arashi to, jak wskazuje jego imię, istna chodząca burza z piorunami, która nie szczędzi nikogo, nieważne, czy powiedział coś nie tak albo po prostu był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Szczerze nienawidzi faktu, że urodził się jako puchaty Swablu i pisane mu jest stanie się Altarią, a nie potężnym Charizardem albo innym mocarzem. Próbuje sobie to jakoś zrekompensować poprzez częste treningi, za pomocą których chce jak najmniej przypominać kulkę waty cukrowej z dzióbkiem z przodu. Do walk natychmiast zgłasza się na ochotnika, ale jeśli ktoś spróbuje zabrać go na Pokazy, choćby jako widza, to zaraz spróbuje zadziobać tę osobę na śmierć.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Drizzle - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać deszcz. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma


#335 Zangoose "Kenshi"


Level 27,5
Zangoose
Learnset
Scratch, Leer, Quick Attack, Fury Cutter, Pursuit, Hone Claws, Slash, Revenge, Crush Claw
TM/HM/MT/EM
Night Slash
Historia i charakter
Zangoose to wyjątkowy pokemon, gdyż jest on reinkarnacją mężczyzny będącego samurajem. W walce wierzy w honor, a jedyną walką jaką akceptuje jest ta w zwarciu. Jak na samurajskiego wojownika przystało jest on wierny swojemu panu, którym w tym przypadku jest Kenshi.
Historia właścicieli
Kenshi (Keisuke) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Toxic Boost - Kiedy Pokemon zostaje zatruty, jego statystyka ataku zostaje podwyższona o 50%.
Trzyma


#336 Seviper "Nagini"


Level 32
Seviper
Learnset
Wrap, Swagger, Bite, Lick, Poison Tail, Feint, Screech, Venoshock, Glare, Poison Fang, Venom Drench, Night Slash, Gastro Acid, Poison Jab
TM/HM/MT/EM
Sludge Bomb, Sludge Wave, Toxic, Venoshock | Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Ociekający jadem wąż, który popadł w samozachwyt. Uważa się za najlepszego trującego pokemona na świecie, co udowadnia każdemu gagatkowi który śmie się z tym nie zgodzić. To go strasznie wnerwia i do póki chwalisz jego trujące ruchy, jest spokojny i nie zeżre cię w nocy kiedy będziesz słodko spać. Z iście diabelską złośliwością uwielbia zabijać wszystkie Zangoosy, dlatego właśnie nauczył się tylu trujących ruchów. Najlepiej pasuje do niego miano "truciciela" bo jakby mógł, zniszczy i zatruje cały świat zaczynając od zatrucia wody. Kurczę, trochę zbyt "zatruty" ten jego umysł.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma


#349 Feebas "Freitod"


Level 10
Feebas (Prism Scale) -> Milotic
0/100
Learnset
Splash
TM/HM/MT/EM
Dive, Surf, Waterfall
Historia i charakter
Ta rybeńka raczej nie obawia się beznadziejnych sytuacji, chociaż została złapana w spokojnym i sielskim jeziorku. Mimo to, coś u niej nie gra, bo często zachowuje się jakby miała myśli samobójcze. Niby nie chce się targać na swoje życie "tak ostatecznie", ale z jakiegoś powodu większość czasu spędza dryfując bezwładnie na powierzchni wody i udając śniętą. Bezgranicznie oddana swej trenerce, ale najchętniej działałaby na własną płetwę i wykonywała głównie taktyki wymagające jakichś poświęceń lub ocierających się o misje samobójcze. Skąd takie zamiłowanie do własnej śmierci? Czort wie...
Historia właścicieli
Gwen Brown (Gwen Brown) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Adaptability - Bonus za używanie ataku takiego samego typu, jaki ma użytkownik, jest równy 2 zamiast 1,5.
Trzyma


#350 Milotic "Eel"


Level 3,5
Feebas (Prism Scale) -> Milotic
Learnset
Water Pulse, Wrap, Water Gun, Water Sport, Refresh, Splash
TM/HM/MT/EM
Dive, Surf, Waterfall | Icy Wind
Historia i charakter
Wiecznie zagubiona ryba, która ma straszną orientację w terenie, a fakt, że żyje w wodzie, sprawia, że jeszcze prościej jest jej się zgubić. Jeśli raz stracisz ją z oczu, to prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz jej więcej. Lubi przebywać w PokeBall'u, ponieważ tam czuje się bezpieczna i bez możliwości zgubienia się. Z charakteru jest nieśmiałym stworkiem, raczej stroni od kontaktów z innymi. Nie przepada za walkami, ale jak trenerka ładnie poprosi, to się zgodzi.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma


#355 Duskull "Nyx"


Level 17,5
Duskull (37 poziom) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Learnset
Leer, Night Shade, Disable, Astonish, Shadow Sneak
TM/HM/MT/EM
Attract, Blizzard, Calm Mind, Charge Beam, Confide, Dark Pulse, Double Team, Dream Eater, Embargo, Facade, Fling, Frustration, Hidden Power, Ice Beam, Infestation, Protect, Psych Up, Psychic, Rain Dance, Rest, Return, Round, Sleep Talk, Substitute, Sunny Day, Swagger, Taunt, Thief, Torment, Toxic, Trick Room | Ally Switch, Icy Wind, Pain Split, Skill Swap, Snatch, Snore, Spite, Telekinesis, Trick, Wonder Room | Imprison
Historia i charakter
Nyx wraz ze swoim bratem bliźniakiem Erebusem wywodzi się ze starego rodu Pokemonów duchów, który od dawien dawna ma swoją siedzibę w nieprzyjaznej ludziom północnej części regionu Johto. Na przekór swojemu klanu postanowili obydwoje opuścić rodzinne strony i wyruszyli w podróż z zamiarem poznania wielkiego świata, podczas której to poznali Cleome oraz jej przyjaciół, do których postanowili dołączyć. W przeciwieństwie do swojego brata Nyx to dość spokojna samica, która woli załatwiać spory w pacyfistyczny sposób, jednak w razie konieczności gotowa jest stanąć do walki, podczas której potrafi zaleźć przeciwnikowi za skórę. Za młodu wolny czas spędzała głównie na czytaniu książek, dzięki czemu posiada wszechstronną wiedzę, zaś obecnie chwile spokoju lubi spędzać na podziwianiu nocnego nieba. Kocha swojego brata.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#355 Duskull "Erebus"


Level 1,5
Duskull (37 poziom) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Learnset
Leer, Night Shade
TM/HM/MT/EM
Imprison
Historia i charakter
Erebus wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Nyx wywodzi się ze starego rodu Pokemonów duchów, który od dawien dawna ma swoją siedzibę w nieprzyjaznej ludziom północnej części regionu Johto. Na przekór swojemu klanu postanowili obydwoje opuścić rodzinne strony i wyruszyli w podróż z zamiarem poznania wielkiego świata, podczas której to poznali Cleome oraz jej przyjaciół, do których postanowili dołączyć. W przeciwieństwie do swojej siostry Erebus nie przepada za kompromisami i woli rozwiązywać konflikty za pomocą brutalnych walk, podczas których spuszcza przeciwnikowi mocny łomot. Za młodu czas wolny spędzał głownie na samotnych treningach, dzięki czemu jest naprawdę silnym Pokemonem, zaś obecnie chwile spokoju spędza na sparingach z innymi towarzyszami z drużyny. Kocha swoją siostrę.
Historia właścicieli
Coeur Seymour (Coeur) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#355 Duskull "Wraith"


Level 10,5
Duskull (37 poziom) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Learnset
Leer, Night Shade, Disable, Astonish
Historia i charakter
To pokemon nadspodziewanie zajadły w boju, żeby nie powiedzieć agresywny. Właściwie "poza bojem" również nie zawaha się dać komuś po łbie. Niezwykle terytorialny, może się palić i walić, ale nie spocznie dopóki intruza nie pogoni albo chociaż nie ukrzywdzi w jakimś stopniu. Trzeba go mieć ciągle na oku bo z tym charakterkiem i wrodzoną gwałtownością jest prawdziwą kopalnia kłopotów. Jedno trzeba mu jednak przyznać- ten smoczek jest wybitnie wierny względem "swojaków".
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#355 Shiny Duskull "Okaruto"


Level 12,5
Duskull (37 poziom) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Learnset
Leer, Night Shade, Disable, Astonish
Historia i charakter
Okaruto jest cichym i nieśmiałym Pokemonem, który święcie wierzy, że duchy, demony i czarna magia naprawdę istnieją i chce poświęcić swoje życie, aby to udowodnić. Z tego powodu stara się wraz z kilkoma innymi stworkami przeprowadzać różne rytuały, które zawsze kończą się niepowodzeniem, jednak pomimo tego duszek nie przestaje, ponieważ w jego opinii moce tajemne nie mogą być zbyt łatwe do zdobycia. Często nie śpi do późna, z powodu swoich badań, przez co ciągle chodzi niewyspany. Najlepiej czuje się w otoczeniu innych Poke-duchów, w końcu przecież jest wraz z nimi istotami, które mają najwięcej paranormalnych mocy. Szczególnie polubił Despaira z którym należy do tego samego gatunku stworków. Marzy, aby jak najszybciej ewoluować, ponieważ jako Dusknoir mógłby uzyskać dostęp do krainy zmarłych.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#355 Klon Duskull "Moros"


Level 17,5
Duskull (37 poziom) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Learnset
Leer, Night Shade, Disable, Astonish, Shadow Sneak
TM/HM/MT/EM
Attract, Blizzard, Calm Mind, Charge Beam, Confide, Dark Pulse, Double Team, Dream Eater, Embargo, Facade, Fling, Frustration, Hidden Power, Ice Beam, Infestation, Protect, Psych Up, Psychic, Rain Dance, Rest, Return, Round, Sleep Talk, Substitute, Sunny Day, Swagger, Taunt, Thief, Torment, Toxic, Trick Room | Ally Switch, Icy Wind, Pain Split, Skill Swap, Snatch, Snore, Spite, Telekinesis, Trick, Wonder Room | Imprison
Historia i charakter
Cleome poznała go, gdy wraz ze swoimi podwładnymi ścigał po lesie białofutrą złodziejkę, przez którą stracili ważny dla nich eliksir. W pogoni za sprawiedliwością zdecydował się wraz z pozostałymi dołączyć do drużyny dziewczyny z zamiarem wyegzekwowania długu. Moros, pomimo swojego odmiennego wyglądu, to urodzony przywódca, który potrafi pociągnąć za sobą w bój inne Pokemony, często prowadząc je ku zwycięstwu, rzadziej przynosząc klęskę. Nie potrafi on powiedzieć niczego konkretnego na temat swojej przeszłości, ponieważ nie posiada żadnych wspomnień sprzed momentu zawiązania drużyny, tak jakby zaistniał w tym właśnie momencie, jednak z jakiegoś powodu wydaje mu się, że jest jakoś spokrewniony z Nyx.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#359 Absol "Reaper"


Level 3
Absol <-> Mega Absol
Learnset
Perish Song, Future Sight, Scratch, Feint, Leer, Quick Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Gdziekolwiek nie pójdzie, tam zawsze przydarzy się komuś innemu jakieś nieszczęście. Czy to zwichnięta kostka podczas przebieżki po parku albo zgubione pieniądze, zawsze dzieje się to tam, gdzie jest Reaper. Ten Pokemon to połączenie czarnego kota, zbitego lustra i piątku trzynastego w jedno. Jak można się domyślić, nie posiada z tego powodu zbyt wielu przyjaciół i większość swojego czasu spędza samotnie w jakimś cichym miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadza. Gdyby mógł, chciałby wystartować w jakiś zawodach albo pokazach i zająć pierwsze miejsce przy sprawiedliwej rywalizacji, aby udowodnić wszystkim innym, że wygrywa nie za sprawą fartu, a dzięki swoim umiejętnościom. Lubi wąchać kwiaty.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma


#362 Glalie "Chilly"


Level 9
Snorunt (42 lvl) -> Glalie <-> Mega Glalie
Learnset
Freeze-Dry, Sheer Cold, Powder Snow, Leer, Double Team, Ice Shard
TM/HM/MT/EM
Earthquake, Explosion, Ice Beam, Shadow Ball | Avalanche
Historia i charakter
Dość wrogo usposobiony do innych Pokemon, który najlepiej czuje się w swoim własnym towarzystwie i gdyby tylko mógł to zamieszkałby na jakiejś bezludnej i bezpokemonowej wyspie, gdzie mógłby mieć święty spokój. Jedyną akceptowalną przez niego formą integracji są walki, w trakcie których uwielbia strzelać promieniami lodu, śnieżnymi zamieciami oraz innymi zimnymi atakami w przeciwnika, aby zamienić go w gigantycznego loda. Słysząc propozycję takiej zabawy gotów jest znosić towarzystwo tych, który uważa za upierdliwców, czyli właściwie wszystkich innych.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Ice Body - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma


#363 Spheal "Seiuchi"


Level 14
Spheal (32 lvl) -> Sealeo (44 lvl) -> Walrein
Learnset
Defense Curl, Powder Snow, Growl, Water Gun, Rollout, Encore, Ice Ball
TM/HM/MT/EM
Aqua Ring, Yawn
Historia i charakter
Spokojny Pokemon, który bardzo lubi zatapiać się w filozoficznych myślach i poświęca swój czas na zgłębianie problemów tego świata.... mniej więcej. Ma jednak też swoją, dziecinną stronę i co jakiś czas wykorzystuje swój kulisty kształt ciała, aby po prostu turlać się na różne strony, a najchętniej to z wysokości. Lubi rozwijać duże prędkości, sam uważa, że wtedy lepiej mu się myśli. Każdy ruch pomaga, dlatego chętnie też bierze udział w walkach, dla dobrego ćwiczenia. Czasem jednak lubi troszkę przekręcić polecenia trenera....
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Ice Body - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma


#373 Shiny Salamence "Caligo"


Level 51,5
Bagon (30 lvl) -> Shelgon (50 lvl) -> Salamence <-> Mega Salamence
10/100
Learnset
Fly, Dragon Tail, Fire Fang, Thunder Fang, Protect, Rage, Ember, Leer, Bite, Dragon Breath, Headbutt, Focus Energy, Crunch, Dragon Claw, Zen Headbutt, Scary Face, Flamethrower
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Dragon Pulse, Hydro Pump
Historia i charakter
Bardzo skryty w sobie smok, który ufa jedynie dwóm osobom - trenerce oraz jej Duskullowi. Traktuje ich jak swojej starsze rodzeństwo i jest gotów dać się pokroić w ich obronie. Od pozostałej części drużyny trzyma się jak najdalej, a zwłaszcza od duetu Spritzee i Honedge. W stosunku do walk jest on obojętny, ale na myśl o udziale w Pokazach Pokemon dostaje sensacji żołądkowych. Lubi bawić się włosami Cleome.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma


#376 Shiny Metagross "Colossus"


Level 47
Beldum (20 lvl) -> Metang (45 lvl) -> Metagross <-> Mega Metagross
Learnset
Hammer Arm, Confusion, Metal Claw, Magnet Rise, Take Down, Pursuit, Bullet Punch, Miracle Eye, Zen Headbutt, Scary Face, Psychic, Agility, Meteor Mash
TM/HM/MT/EM
Iron Head
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. To stworzonko wycofane z natury praktycznie od chwili opuszczenia skorupki jajka. Nie to, że strachliwy, bardziej nieufny i stroniący od towarzystwa. Trudno określić skąd mu się to wzięło. A właśnie "mu", bo nie znosi gdy traktować go jak samicę- lepiej mieć to na uwadze. Generalnie posłuszny i jeśli tylko nie zmuszać go namolnie do czegoś czego nie lubi (np. przebierania się w jakieś fatałaszki), Beldum nie będzie sprawiać większych kłopotów w "obsłudze". Lubi podjadać kwaskowate przekąski.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Clear Body - Statystyki Pokemona nie mogą zostać obniżone przez atak lub zdolność przeciwnika.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:41   #388 Grotle "Wiktor"


Level 19
Turtwig (18 lvl) -> Grotle (32 lvl) -> Torterra
Learnset
Tackle, Withdraw, Absorb, Razor Leaf, Curse
TM/HM/MT/EM
Bullet Seed | Cut, Strength, Rock Smash | Heavy Slam
Historia i charakter
Zna swojego trenera od wyklucia, zawsze byli nierozłączni, jest posłuszny i wierny swemu przyjacielowi. Nigdy nie jest w swoim Pokeballu tylko dumnie idzie obok Wiktora. Po odejściu chłopaka został przygarnięty przez Cleome, która nadała mu imię jego pierwszego trenera.
Historia właścicieli
Wiktor (Wikcio) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#390 Chimchar "Ape"


Level 12,5
Chimchar (14 lvl) -> Monferno (36 lvl) -> Infernape
Learnset
Scratch, Leer, Ember, Taunt
TM/HM/MT/EM
Fire Punch
Historia i charakter
Mały marzyciel, który pragnie zwiedzić świat w całej jego okazałości. Potrafi siedzieć całymi dniami nad mapami, które dogłębnie przegląda i studiuje, wyobrażając sobie jakby to było faktycznie wybrać się do takich miejsc. Kocha bajkowe opowieści o podróżach i podróżnikach, które można czasem usłyszeć w różnych miastach. Zawsze jest pierwszy, gdy w grę wchodzi zwiedzanie nowego miejsca. Problematycznym faktem jest to, iż potrafi czasem wymknąć się gdzieś na własną rękę, a potem trzeba go szukać. Najlepiej jest mieć go wiecznie na oku, gdy tylko wypuszczony jest z PokeBall'a. Nie ma nic przeciwko porządnej bijatyce, przeważnie słucha wtedy poleceń trenera. Boi się deszczu, bo jest to niebezpieczne dla jego ognia, przynajmniej tak mu się wydaje. W rzeczywistości nie zgaśnie od czegoś takiego.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Iron Fist - Zwiększa siłę ataków podczas których wykorzystywane są pięści o 20%.
Trzyma


#393 Piplup "Blacky Hand"


Level 13
Piplup (16 lvl) -> Prinplup (36 lvl) -> Empoleon
Learnset
Pound, Growl, Bubble, Water Sport
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Waterfall, Dive | Hydro Pump
Historia i charakter
Wykluła się w okolicznym Centrum Pokemonów. Piplup interesuje się sztukami walki, bardzo lubi oglądać w telewizorze KungFu i bajkę Kung Fu Panda. Przez to zachowuje się jak właśnie taki mały wojownik, który będzie walczyć ze złymi organizacjami aż ich nie zniszczy! Oprócz poświęcania czasu na ćwiczenia, lubi sobie poczytać od czasu do czasu - tak, potrafi czytać. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Defiant - Atak Pokemona wzrasta o dwa poziomy, kiedy atakuje on jako ostatni.
Trzyma


#394 Prinplup "Pengin"


Level 20
Piplup (16 lvl) -> Prinplup (36 lvl) -> Empoleon
Learnset
Metal Claw, Growl, Bubble, Water Sport, Peck, Bubble Beam
TM/HM/MT/EM
Rock Smash, Surf | Water Pulse
Historia i charakter
Prinplup pochodzi z Wymian. Sądzi, że w jego żyłach płynie "błękitna krew". Na wszystkich patrzy z góry, przez swoje "królewskie pochodzenie", chociaż nie ma na to jakichkolwiek dowodów. Ma tendencje do niesłuchania innych, czym popada w spore kłopoty z którego nieraz muszą go ratować przyjaciele. Jak już można się domyślić jest on niezwykle dumnym i pewnym siebie pokemonem, co objawia także w pojedynkach.
Historia właścicieli
Kenshi (Keisuke) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#396 Starly "Braver"


Level 10
Starly (14 lvl) -> Staravia (34 lvl) -> Staraptor
Learnset
Tackle, Growl, Quick Attack, Wing Attack
TM/HM/MT/EM
Steel Wing
Historia i charakter
Starly był zwykłym dzikim Pokemonem, jakich wiele na świecie, jednak pewnego dnia się to zmieniło. Niechcący stał się świadkiem walki między babcią Kardis a bliżej nieokreślonym przeciwnikiem, podczas której najpewniej rzucono na niego jakieś zaklęcie, ponieważ po ucieczce zaczął odczuwać mocny ból głowy, który znika jedynie w pobliżu Kardis oraz zyskał umiejętność posługiwania się ludzką mową. Jak słusznie zauważyła jego nowa trenerka, straszny z niego gaduła, co może nie raz sprowadzić na niego kłopoty i nie chodzi tu tylko o obrażenie niewłaściwych osób. W końcu gadający Pokemon to unikat. Straszny z niego cwaniaczek, który stara się udawać silniejszego, niż jest w rzeczywistości, jednak tak naprawdę nie jest wcale taki zły, zachowuje się tak, ponieważ na wolności przetrwają jedynie silni, albo tacy, co sprawiają takie wrażenie. Nie znosi, kiedy ktoś go kantuje i często grozi wydziobaniem oczu, opcjonalnie innej części ciała. Lubi jeść nie tylko precle, ale także krakersy i inne słone przekąski, nienawidzi za to wszystkiego, co jest gorzkie. Chce znaleźć sobie laskę.
Historia właścicieli
Kardis Distar (Kardis) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Keen Eye - Celność użytkownika nie może zostać obniżona, a także ignorowane są przez niego zmiany w statystyce szansy na unik u przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma


#410 Shieldon "Shield"


Level 8,5
Shieldon (30 lvl) -> Bastiodon
Learnset
Tackle, Protect, Taunt
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash | Iron Tail
Historia i charakter
Shieldon został ożywiony ze skamieliny, którą Wiktor znalazł w starej, opuszczonej kopalni w mieście Oreburgh. Dość spokojny Pokemon, który woli wszystkie spory rozstrzygać w pokojowy sposób. Nie znaczy to, że nie potrafi się bić. W trakcie walki potrafi mocno dopiec przeciwnikowi. Bardzo łatwo potrafi dogadzać się z resztą drużyny i zawsze umie pójść na ustępstwa. Przepada za kwaśnymi jagodami oraz marchewkami.
Historia właścicieli
Wiktor (Wikcio) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Soundproof - Pokemon jest odporny na ataki dźwiękowe. Dodatkowo, jeśli Pokemon zostanie zmieniony za pomocą Baton Pass, działanie Perish Song zadziała.
Trzyma


#422 Shellos "Snail"


Level 7
Shellos (lvl 30) -> Gastrodon
Learnset
Mud-Slap, Mud Sport, Harden, Water Pulse
Historia i charakter
Niesamowicie energiczny Pokemon, który uwielbia być w centrum wszystkiego, co wydaje mu się być fajne albo chociaż trochę interesujące, nie zważając na to, czy aby na pewno idzie to w parze z bezpieczeństwem. Z racji tego dobrze odnajduje się w walkach jak i pokazach, jednak osobiście bardziej woli to drugie, ponieważ wtedy cała uwaga skupia się na niej, a nie kimś innym. Nie ma jakiś większych problemów z dogadywaniem się z resztą społeczeństwa, jednak trzyma się z dala od wszelkich buców czy narcyzów, gdyż za tymi nie przepada. Gdyby to byłoby możliwe, to chciałaby ewoluować i wygrać jakiś super turniej czy inne coś.
Historia właścicieli
Kardis Distar (Kardis) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej.
Trzyma


#427 Voodoo Buneary "Immortous"


Level 15,5
Buneary (zadowolenie) -> Lopunny <-> Mega Lopunny
10/100
Learnset
Ominous Wind, Shadow Claw, Shadow Ball, Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes
TM/HM/MT/EM
Swift
Historia i charakter
Pierwsze spotkanie Akiny i Buneary nie wróżyło nic obiecującego. Dziewczyna spotkała przedziwnego Pokemona w gymie Fantiny, a kobieta zaproponowała, aby to właśnie ona zajęła się niesamowitym stworzeniem. Buneary należy do Pokemonów zamkniętych w sobie i powściągliwych, które nie szukają interakcji na siłę. Tak naprawdę Akina nie zdołała poznać jeszcze charakteru swojej unikatowej podopiecznej, bo dopiero co zaczęła się ich wspólna podróż, ale pierwsze co rzuciło się jej w oczy to obojętność Buneary na to, co dzieje się wokół niej. Przeszłość królika nie jest w pełni znana - wiadomo jedynie, że Buneary była owocem mutacji przeprowadzanych na Pokemonach.
Historia właścicieli
Akina (Kardis) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma


#428 Shiny Lopunny "Enryo"


Level 23
Buneary (zadowolenie) -> Lopunny <-> Mega Lopunny
100/100
Learnset
Return, Healing Wish, Bounce, Rototiller, Mirror Coat, Magic Coat, Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Jump Kick
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash | Ice Punch | Fake Tears
Historia i charakter
Cleome otrzymała ją za zdobycie I miejsca w Pokazach Urodzinowych. Buneary to sympatyczny i nieśmiały króliczek. Strasznie wrażliwa na słowa innych, przez co stosunkowo łatwo ją zranić czy doprowadzić do płaczu. Nie lubi walczyć, po prostu nie czuje się na tyle silna, by móc zrobić komuś krzywdę. Zdecydowanie woli nieco mniej krwawe zajęcia. Choć nie wygląda, ma prawdziwy talent do cukiernictwa. Cokolwiek słodkiego wyjdzie spod jej łapek, zawsze spotyka się z aprobatą otoczenia.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma


#428 Voodoo Lopunny "Shi"


Level 39
Buneary (zadowolenie) -> Lopunny <-> Mega Lopunny
100/100
Learnset
Confuse Ray, Ominous Wind, Shadow Force, Return, Healing Wish, Bounce, Rototiller, Mirror Coat, Magic Coat, Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Jump Kick, Baton Pass, Agility, Dizzy Punch
TM/HM/MT/EM
Charge Beam, Double Team, Hyper Beam, Ice Beam, Solarbeam, Sunny Day, Thunder | Cut, Strength, Rock Smash | Hyper Voice, Iron Tail, Shock Wave, Thunder Punch
Historia i charakter
Pierwszą rzeczą, jaka ujrzała Shi, była jabłoń kwitnąca nad grobem, w którym właśnie leżała. Czym prędzej z niego się wydostała, a następnie rozejrzała się po otoczeniu, odkrywając, że znajduje się na olbrzymim cmentarzu. Kilka kolejnych godzin poświeciła na dokładniejsze zbadaniu terenu, w celu zrozumienia sytuacji. Łącząc fakty, takie jak rozkopany grób, wiedza o rzeczach, o których powinna skądś się dowiedzieć (koncepcja śmierci czy ogólny wygląd świata) czy ślady po ranach na swoim ciele doszła do wniosku, że umarła, a potem jakimś cudem została wskrzeszona, jednak nic poza tym. Postanowiła wyruszyć w podróż, podczas której ma nadzieję poznać odpowiedź na pytanie, jak wyglądało jej poprzednie życie, jak umarła oraz dlaczego powróciła. Nie wiadomo, czy to jej normalna cecha, czy efekt przemiany w nieumarłą, ale Shi jest nieczuła, to znaczy nie odczuwa szczęścia czy smutku w taki sam sposób jak inne Pokemony. Jej emocje są stłumione i aby cokolwiek doznawać musi być to naprawdę silne przeżycie. Z powodu swego wyglądu oraz zimnego obejścia nikt się do niej nie zbliża, a nawet jest przeganiana przez co bardziej pobożnych ludzi, co jeszcze bardziej ją izoluje.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma


#429 Black Mage Mismagius "Abandon"


Level 52
Misdreavus (Dusk Stone) -> Mismagius
Learnset
Ember, Thunder Shock, Powder Snow, Mystical Fire, Power Gem, Phantom Force, Lucky Chant, Magical Leaf, Growl, Psywave, Spite, Astonish, Confuse Ray, Mean Look, Hex, Psybeam, Pain Split, Payback, Shadow Ball, Perish Song, Grudge
TM/HM/MT/EM
Shock Wave | Destiny Bond
Historia i charakter
Tajemniczy i zarazem niezrozumiany pokemon. Wyróżnia się od reszty swoich pobratymców wyglądem jak i siłą. Po wykluciu się z jaja w nazwijmy to "Ośrodku dla małych Poke-duchów" był odtrącany od innych pokemonów tego samego rodzaju co zrodziło w nim nienawiść do każdego Poke-ducha. Po dołączeniu do Cleome jego niechęć wręcz wzrosła widząc inne Poke-duchy jakie posiada. Jest przez to problematyczny, egoistyczny oraz ma spore problemy z zaakceptowaniem innych duchów, nie mówiąc już o współpracy z nimi.
Historia właścicieli
? (Rieul) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


#430 Honchkrow "Karasu"


Level 12
Murkrow (Dusk Stone) -> Honchkrow
10/100
Learnset
Night Slash, Sucker Punch, Haze, Wing Attack, Peck, Astonish, Pursuit
TM/HM/MT/EM
Fly | Confuse Ray
Historia i charakter
Przedstawiciele tego gatunku kojarzą się ze smętnym krakaniem i ciemnym lasem w pełni księżyca. Jednak ten Murkrow jest zupełnym przeciwieństwem. Jest bardzo wesoły – dobry humor mu nigdy nie umyka. Urodzony optymista, zawsze starający się być w centrum uwagi. Wykazuje się szczerością intencji i z pasją wykonuje polecenia swojej trenerki. Uczy się śpiewać, chociaż nie bardzo mu to wychodzi. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Historia właścicieli
Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon znajduje się na pierwszym miejscu w drużynie, wzrasta szansa na spotkanie stworka trzymającego przedmiot.
Trzyma


#434 Stunky "Sukanku"


Level 3,5
Stunky (34 lvl) -> Skuntank
Learnset
Scratch, Focus Energy, Poison Gas
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength | Flame Burst
Historia i charakter
Zachowując się jak stereotypowy przestępca, Sukanku jest zepsuty do szpiku kości, a w oczach obcych osób wydaje się być wredny czy po prostu odstraszający. Bardzo łatwo go sprowokować i nie zawaha się ożyć przemocy, jeśli zacznie tracić cierpliwość, co dość często mu się przytrafia. Nie przepada za towarzystwem większej ilości Pokemonów, woli mieć mniejszą grupkę swojaków, którym może zaufać i wspólnie z nimi urządzić szalony wypad, czytaj „rozbój", na miasto. Gdyby miał możliwość, z chęcią nauczyłby się jeździć na motorze, aby dzięki temu jeszcze efektywniej łamać prawo.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Aftermath - Kiedy Pokemon zostaje pokonany za pomocą ataku podczas którego miał miejsce kontakt fizyczny, jego przeciwnik traci 1/4 maksymalnego HP.
Trzyma


#434 Stunky "Clean"


Level 3
Stunky (34 lvl) -> Skuntank
Learnset
Poison Gas, Scratch, Focus Energy, Feint
TM/HM/MT/EM
Crunch
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Stunky to pokemon niezwykle samotny i nieszczęśliwy. Przez głupie gatunkowe uprzedzenia, wszyscy postronni biorą go za śmierdziela, a niektórzy to nawet za "śmierdziucha i brudasa". Zdecydowanie nie jest to prawdą, gdyż ten konkretny osobnik jest wyjątkowym czyściochem o wrażliwym i w gruncie rzeczy dobrym serduszku. Choć stara się nie okazywać tego na zewnątrz, w środku bardzo mocno przezywa wszelkie uszczypliwości i zbyt dosadną krytykę. Straszliwie nieśmiały względem samiczek. Poza tym? Cóż, raczej grzeczny i nie sprawiający kłopotów. Czasem lubi wymykać się ze swego balla. Głównie w nocy, aby móc siąść sobie w jakimś kątku i patrzeć w gwiazdy- Stunky mógłby to robić godzinami.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Keen Eye - Celność użytkownika nie może zostać obniżona, a także ignorowane są przez niego zmiany w statystyce szansy na unik u przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:42   #442 Shiny Spiritomb "Phantom"


Level 21,5
Spiritomb
Learnset
Curse, Pursuit, Confuse Ray, Spite, Shadow Sneak, Feint Attack, Hypnosis, Dream Eater
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon z natury dość swobodny i zabawny. Został jednak wychowany w surowej rodzinie duchów, gdzie wpojono mu kilka zasad typowych dla jego gatunku. Szczerze mówiąc Spiritomb ma je w nosie, ale dla zachowania pozorów czasem zachowuje się jak kapryśny arystokrata - a to zadrze nosa, a to pogrymasi... Uwielbia walki. Jedna z niewielu rzeczy, której jego rodzince nie udało się z niego wykorzenić. Kiedy tylko znajdzie się okazja do porządnego mordobicia, ten duch na sto procent będzie pierwszy do bitki.
Historia właścicieli
? (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
Trzyma


#443 Gible "Senketsu"


Level 14
Gible (24 lvl) -> Gabite (48 lvl) -> Garchomp <-> Mega Garchomp
Learnset
Tackle, Sand Attack, Dragon Rage, Sandstorm
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Draco Meteor | Rock Climb
Historia i charakter
Jest to bardzo dziwny przedstawiciel swojego gatunku, albowiem nienawidzi brudu... zwłaszcza jeśli w grę wchodzi ziemia i błoto. Trzyma się od tego jak najdalej potrafi. Bardzo trudno zmusić go, aby użył ataków typu Ground, mimo iż to jego własny typ. Kocha za to wodę i najchętniej myłby się parę razy dziennie, aby pozbyć się wszelkich brudów tego świata. Bardzo rzadko słucha się trenerki i jest z nim sporo problemów, jednakże w głębi suszy i tak ją kocha.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma


#443 Klon Gible "Fujou"


Level 4
Gible (24 lvl) -> Gabite (48 lvl) -> Garchomp <-> Mega Garchomp
Learnset
Tackle, Sand Atatck
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Draco Meteor | Rock Climb
Historia i charakter
Fujou jest strasznym niechlujem, który kompletnie nie zwraca uwagi na to po czym chodzi, w co wkłada swoje łapki, w czym pływa oraz gdzie wyrzuca śmieci. Taki z niego przypadek, że mógłby wdepnąć w czyjąś kupę i tego nie zauważyć, dopóki ktoś tego by mu nie powiedział, chociaż nawet wtedy nie zrobiłoby to na nim wrażenia. Osobiście jest mu obojętne, czy jest brudny, ponieważ to nie przeszkadza mu podczas walk, w końcu jako Pokemon typu ziemnego często bawi się w ziemi. Nie przepada za kąpielą, ponieważ aby go porządnie doczyścić jego trenerka musi używać sporej ilości żelu oraz mydła, z których piana wchodzi mu do nosa.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma


#448 Lucario "Hisashi"


Level 37,5
Riolu (szczęście w nocy) -> Lucario <-> Mega Lucario
100/100
Learnset
Aura Sphere, Life Dew, Work Up, Nasty Plot, Helping Hand, Final Gambit, Reversal, Laser Focus, Foresight, Quick Attack, Detect, Metal Claw, Endure, Counter, Feint, Force Palm, Power-Up Punch, Calm Mind, Copycat, Swords Dance, Screech, Metal Sound, Bone Rush, Quick Guard
TM/HM/MT/EM
Earthquake, Flash Cannon, Focus Blast, Hidden Power, Shadow Claw, Stone Edge | Strength, Rock Smash | Drain Punch, Dual Chop, Focus Punch, Thunder Punch | Cross Chop
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon niezwykle waleczny i odważny. Uwielbia toczyć pojedynki i niezależnie od tego jak mu idzie, sprawiają mu ogromną radość. Ambitny, od wczesnego dzieciństwa marzy mu się bycie potężnym Lucario. A kiedy dowiedział się jeszcze o możliwości Mega Ewolucji... Radości nie było końca. Zawsze chce dawać z siebie wszystko, ale momentami aż przedobrza.
Historia właścicieli
Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch). Dodatkowo, blokuje działanie zdolności Intimidate.
Trzyma


#448 Shiny Lucario "Aura"


Level 18
Riolu (szczęście w nocy) -> Lucario <-> Mega Lucario
100/100
Learnset
Aura Sphere, Life Dew, Work Up, Nasty Plot, Screech, Helping Hand, Copycat, Final Gambit, Reversal, Quick Attack, Laser Focus, Detect, Metal Claw, Foresight, Quick Attack, Endure, Counter, Feint, Force Palm
TM/HM/MT/EM
Captivate, Endure, Natural Gift | Strength, Rock Smash | Drain Punch, Fury Cutter, Headbutt, Ice Punch, Mud-slap, Swift
Historia i charakter
Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Pokemon przyjazny z natury i choć nie zawsze to po nim widać- strasznie roztrzepany. Można powiedzieć, że żyje w wiecznym biegu i z tego ogólnego zalatania nie wszystko "ogarnia". Generalnie podporządkowuje się woli opiekuna i stara się wykonywać każde polecenie. Tu trzeba jednak bardzo uważać- wszystko traktuje strasznie dosłownie. Uwielbia smak cytryn i chętnie podkrada je ilekroć jakąś przyuważy.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Justified - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom, gdy zostanie on trafiony ruchem typu Dark.
Trzyma


#451 Skorupi "Sasori"


Level 13,5
Skorupi (40 lvl) -> Drapion
Learnset
Bite, Poison Sting, Leer, Knock Off, Pin Missile, Acupressure
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Aqua Tail | Agility
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Choć ten gatunek słynie raczej z podłego charakterku, ten konkretny osobnik wydaje się całkiem w porządku. Fakt, zdarza mu się użyć siły czy agresji, ale z reguły ma ku temu jakiś dobry powód. Szczególnie zgryźliwy robi się kiedy ktoś nie daje mu w spokoju odpocząć. Ceni sobie swój czas wolny i nie znosi marnować go na użeranie się z innymi. Stosunkowo ciekawski, lubi się uczyć i poznawać nowe rzeczy czy miejsca. Choć jest jeszcze młody, całkiem nieźle razie sobie na polu bitwy. Marzy o przejściu ewolucji. Z bliżej nieokreślonych powodów nie lubi towarzystwa Gligarów. Najwyraźniej jeszcze w Safari jakiś dość mocno zalazł mu za skórę...
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200%.
Trzyma


#453 Shiny Croagunk "Mizuubi"


Level 17
Croagunk (37 lvl) -> Toxicroak
Learnset
Astonish, Mud-slap, Poison Sting, Taunt, Pursuit, Poison Jab
TM/HM/MT/EM
Cross Chop, Drain Punch, Smelling Salts, Quick Guard
Historia i charakter
Croagunk został przygarnięty przez Yukino z kącika adopcyjnego w Marine Tube. Nie wiadomo zbyt wiele o jego przeszłości. Zdaje się jednak mieć pewne zaburzenia związane z jego umiejętnością specjalną, co sprawia, że panicznie boi się dotykać bliskich, żeby ich nie otruć. Poza tym jest jednak bardzo lojalny i dzielnie staje w obronie swoich bliskich.
Historia właścicieli
Yukino Harmonia (Panda) -> Coeur Seymour (Coeur) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Poison Touch - Kiedy użytkownik zaatakuje przeciwnika atakiem mającym kontakt fizyczny, istnieje 30% szans na zatrucie go.
Trzyma


#461 Weavile "Assassin"


Level 17
Sneasel (Razor Claw + poziom w nocy) -> Weavile
Learnset
Embargo, Revenge, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Feint Attack, Icy Wind, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Sneasel została podarowana jako prezent przez Hardina, w Cerulean City, za wzięcie udziału w pojedynku z jego siostrą. Można powiedzieć, że jest dosyć sceptycznie nastawiona do świata, w którym się znalazła, a do tego raczej nie przepada za towarzystwem innych Pokemonów, preferując tym samym samotność. Wobec swojego trenera z początku była nieufna, traktując go raczej jako wroga, niżeli przyjaciela, ale z biegiem czasu dostrzegła, że Dean jest odpowiedzialnym trenerem i teraz darzy go sympatią, wykonując każde polecenie. Wojownicza i odważna, dosyć często popadająca przez te dwie cechy w kłopoty. Bywa porywcza i nieprzewidywalna, ale jest dosyć posłuszna. Nie pozwoli sobą pomiatać, ale zdolna jest nawet się poddać za odrobinę słodyczy. Szczególnie upodobała sobie mleczną czekoladę. Później trafiła w ręce Cleome.
Historia właścicieli
Dean (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Pickpocket - Kradnie przedmiot przeciwnika, kiedy go dotknie.
Trzyma


#461 Weavile "Demon"


Level 23,5
Sneasel (Razor Claw + poziom w nocy) -> Weavile
Learnset
Embargo, Revenge, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Feint Attack, Icy Wind, Fury Swipes, Nasty Plot, Metal Claw
TM/HM/MT/EM
Attract, Protect, Shadow Claw | Cut, Surf, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Początki współpracy nie były łatwe dla trenera, Weavile była dla niego wredna i nieposłuszna. Wszystko przez złość na niego bo złapał ją i przeszkodził w jej podróży. Samica chciała wrócić do stada i pokonać alfę który przejął po niej rządy wpierw pokonując ją gdy była jeszcze Sneasel. Jednak Arsiel pomógł jej w pokonaniu tamtego Weavile i kiedy myślał że samica go opuściła, ta na następny dzień wróciła do niego. Nadal ma swój demoniczny charakter i nie widzi się dobrze w roli przyjaciela, jak atakuje to tak aby zabić lub mocno poturbować. Nie zawsze słucha komend trenera ale na pewno życie z nią stało się znośniejsze. Weavile nienawidzi typów smoczych i elektrycznych nie wiedzieć czemu, jest zadziorna ale ma za to ogromny dług wdzięczności wobec Arsiela więc nawet go polubiła. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma


#468 Togekiss "Moon Pie"


Level 39,5
Togepi (szczęście) -> Togetic (Shiny Stone) -> Togekiss
100/100
Learnset
After You, Sky Attack, Extreme Speed, Aura Sphere, Air Slash, Magical Leaf, Growl, Charm, Metronome, Sweet Kiss, Yawn, Fairy Wind, Encore, Follow Me, Bestow, Wish, Ancient Power
TM/HM/MT/EM
Fly, Rock Smash | Water Pulse | Extrasensory, Morning Sun
Historia i charakter
Bardzo wrażliwy stworek, potrafi jednocześnie być smutny i wesoły a szczególnie nie lubi jak komuś dzieje się krzywda. Ma spore tendencje do przesadzania, mała ranka na jego ciele wywołuje u niego udawany ból umierającego pokemona albo jak jakiś pokemon utknie w krzakach to zaczyna panikować jakby nadchodził koniec świata. Jest trochę leniwy i nie ciągnie go do walk...jednak jak trzeba to trzeba, wszystko w obronie przyjaciół.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma


#470 Leafeon "Dandere"


Level 47
Eevee (Moss Rock) -> Leafeon
Learnset
Razor Leaf, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift, Grass Whistle, Refresh, Magical Leaf, Take Down, Giga Drain, Charm, Swords Dance, Baton Pass, Synthesis, Double-Edge, Sunny Day, Last Resort, Trump Card, Leaf Blade
TM/HM/MT/EM
Yawn
Special Moves
Celebrate
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny.
Pochodzi ze Strefy Safari. Opisać go można w sumie jednym słowem - tchórz. Boi się wielu, na prawdę bardzo wielu rzeczy. Nawiązywanie nowych znajomości przychodzi mu przez to z niezwykłą trudnością. W sytuacjach wybitnie dla niego stresowych raptownie nieruchomieje i zaczyna przeraźliwie wyć. Niesamowicie wrażliwy na uczucia innych, szczególnie jeśli owy "ktoś" jest smutny. Eevee ma duszę "pocieszyciela" i będzie wychodził ze skóry, byle tylko uszczęśliwić kogoś, kto uszczęśliwienia potrzebuje.
Historia właścicieli
Dean (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma


#470 Leafeon "Yui"


Level 15,5
Eevee (Leaf Stone) -> Leafeon
10/100
Learnset
Razor Leaf, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Swift
TM/HM/MT/EM
Mimic | Wish, Yawn
Historia i charakter
Eevee przed dołączeniem do Wiktora mieszkała na terenie przedszkola w Jubilife City. Kiedy wraz z kilkoma dziećmi została porwana przez dwójkę zbirów, uratował ich właśnie młody trener. Jego chęć pomocy innym, obcym osobom, zaimponowała Yui, która postanowiła dołączyć do chłopaka. Jest ona typem samotniczki, która nie przed każdym otwiera swoje serce. Bardzo troszczy się o tą małą grupkę osób. Nie potrafi znieść widoku niesprawiedliwości i zawsze staje w obronie słabszych.
Historia właścicieli
Wiktor (Wikcio) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma


#471 Glaceon "Himedere"


Level 14
Eevee (Ice Stone) -> Glaceon
Learnset
Icy Wind, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Jest to taka typowa pannica oraz feministka. Nie cierpi facetów. Nie znosi kiedy ktoś się z nią nie zgadza albo kiedy próbuje się jej udowodnić, ze się myli. Kiedy tylko się ubrudzi od razu próbuje znów zrobić z siebie bóstwo. Przez to wiele pokemonów zaczyna ją podrywać. Od razu wtedy zaczyna mieszać owego osobnika z błotem. Nie cierpi walk oraz uwielbia być w centrum wydarzeń.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Snow Cloak - Kiedy szaleje burza gradowa (Hailstorm), szansa na unik Pokemona wzrasta o jeden poziom. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona występuje spada o 50%.
Trzyma


#472 Gliscor "Lilith Apollyon"


Level 29,5
Gligar (Razor Fang + poziom w nocy) -> Gliscor
Learnset
Guillotine, Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Poison Jab, Poison Sting, Sand Attack, Harden, Knock Off, Quick Attack, Fury Cutter, Feint Attack, Acrobatics, Slash, Night Slash
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Bulldoze, Dig, Earthquake, Hone Claws, Payback, Rest, Rock Slide, Rock Tomb, Roost, Sleep Talk, Taunt, Toxic | Cut, Strength, Rock Smash | Aqua Tail, Earth Power, Throat Chop
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Pokemon uważający się za Władcę Piekieł, Księcia Ciemności, Pana Zniszczenia etc., pomimo bycia samicą. Twierdzi, że będąc jeszcze jajkiem została wygnana ze swojego kraju (Piekła) i za swój główny cel obrała powrót na tron, gdzie jest jej miejsce. Przy okazji chce zawładnąć całym światem. Swoją trenerkę traktuje jak doradcę, której słucha tylko wtedy, gdy przyjdzie jej na to ochota, a pozostałe Pokemony uznaje za swoich sługusów. Nie znosi wszystkiego, co jest pluszowe i zbyt mało mhroczne. Gustuje w gorzkiej czekoladzie.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Poison Heal - Kiedy Pokemon jest zatruty, na koniec każdej tury odzyskuje 1/8 maksymalnego HP, zamiast je tracić.
Trzyma
Toxic Orb


#474 Shiny Porygon-Z "Virtual"


Level 18
Porygon (Up-Grade) -> Porygon2 (Dubious Disc) -> Porygon-Z
Learnset
Trick Room, Nasty Plot, Zap Cannon, Magic Coat, Defense Curl, Conversion 2, Tackle, Conversion, Sharpen, Psybeam, Agility, Recover
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Tego pokemona cechuje raczej luźne podejście do świata. Zasadniczo najbardziej dąży do tego, by to jemu nic nie zabrakło do szczęścia- a reszta niech tam się jakoś kręci. Akurat w kwestii potrzeb bytowych nie ma jakichś wygórowanych wymagań- trochę jadełka, kąt by sobie przysnąć i już będzie zachwycony. Chociaż nie cechuje się przesadną ciekawością, chętnie poznaje nowe rzeczy. Ostatnio zainteresowały go zwyczaje świąteczne...
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Download - Zwiększa specjalny atak Pokemona o jeden poziom, kiedy specjalna obrona
przeciwnika jest równa lub niższa od jego obrony, a kiedy jest od niej wyższa, zwiększa jego atak.
Trzyma


#478 Froslass "Evie"


Level 53,5
Snorunt (Dawn Stone) -> Froslass
Learnset
Ominous Wind, Destiny Bond, Powder Snow, Leer, Double Team, Ice Shard, Icy Wind, Bite, Astonish, Ice Fang, Draining Kiss, Headbutt, Will-O-Wisp, Protect, Confuse Ray, Frost Breath, Wake-Up Slap, Crunch, Captivate, Shadow Ball, Blizzard, Hail
TM/HM/MT/EM
Aurora Veil, Ice Beam | Telekinesis, Water Pulse | Avalanche, Weather Ball
Historia i charakter
Ma bzika na punkcie asasynów. Uwielbia skakać po drzewach i atakować z zaskoczenia. Bardzo stara się brać przykład ze swoich idoli. Najważniejsza jest dla niej szybkość i atak. Nienawidzi jak ktoś rani słabszych oraz niewinnych. Zawsze w staje w ich obronie, nie ważne jak silny jest przeciwnik.
Historia właścicieli
Dean (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Snow Cloak - Kiedy szaleje burza gradowa (Hailstorm), szansa na unik Pokemona wzrasta o jeden poziom. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona występuje spada o 50%.
Trzyma


#479 Rotom "Berukia"


Level 9,5
Rotom
Learnset
Discharge, Charge, Trick, Astonish, Thunder Wave, Thunder Shock, Confuse Ray, Uproar
TM/HM/MT/EM
Shock Wave
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Berukia jest nad wyraz energicznym Pokemonem, który często żartuje albo się wygłupia. Do jego najulubieńszych żartów należy udawanie magika czy też bawienie się małymi sztyletami, którymi lubi rzucać w żywy cel. Dodatkowo jest bardzo próżny i uwielbia być w centrum uwagi, dlatego też w przypadku bycia ignorowanym zaczyna rozrabiać, zazwyczaj wybierając jakąś ofiarę, która ma pełnić rolę pomocnika podczas jego małego show. Z jakiegoś powodu jest wierny wobec Tsubakkyuna, a ten o dziwo uważa go za swojego najlepszego przyjaciela.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:45   #496 Shiny Servine "Jeje"


Level 22,5
Snivy (17 lvl) -> Servine (36 lvl) -> Serperior
Learnset
Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Growth, Leaf Tornado, Leech Seed
TM/HM/MT/EM
Cut | Aqua Tail, Grass Pledge | Magical Leaf
Historia i charakter
Ten Pokemon został przypadkiem znaleziony przez Cleome podczas jej podróży po Johto, a następnie pochwycony przez młodą trenerkę. Jeje jako mały Snivy nie miał zbyt łatwego życia - zabrany jeszcze jako jajko od swoich rodziców, trafił do w ręce organizacji płatnych zabójców, którzy świadczyli swoje usługi różnym ludziom, od w miarę zwykłych obywateli po bogatych mafiosów. Jak to w tym fachu bywa, wszyscy jego poprzedni właściciele ginęli podczas misji, nim zdążył się któregokolwiek z nich przywiązać. Przez ten okres czasu zdążył on nabyć dość dużą wiedzę o wszelakiej broni dystansowej, takiej jak pistolety czy wyrzutnie rakiet. W końcu pewnego dnia, kiedy kolejny jego właściciel zginął, Jeje postanowił uciec z organizacji, po czym dostał się pod opiekę Cleome. Jeje jest bardzo spokojnym i cichym, a jednocześnie niesamowicie nieśmiałym stworzeniem, które lubi przebywać w samotności. Przez większość czasu nie odzywa się, a jeśli już, to mówi tak cicho, że nikt nie może go zrozumieć. Do jego ulubionych zajęć należy budowanie statków w butelce oraz siedzenie na ramionach nowej trenerki.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#498 Tepig "Boaris"


Level 12,5
Tepig (17 lvl) -> Pignite (36 lvl) -> Emboar
Learnset
Tackle, Tail Whip, Ember, Odor Sleuth
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Dość prostolinijny świnek, który nie lubi żyć na domysłach. Wszystko traktuje dosłownie- trzeba uważać przy nim z metaforami. To nie dlatego, że jest jakiś głupi czy nierozgarnięty. Po prostu to dla niego wszelkie gierki słowne są bez sensu- bo po co sobie życie utrudniać, skoro można powiedzieć tak jak jest, nie? Całkiem niezły wojownik, choć czasami potrzebuje przysłowiowego (a czasami dosłownego) kopa na rozpęd. Marzy o tym by założyć kiedyś rodzinę i mieć cały chlewik małych Tepiczków wołających do niego "tato"... Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Thick Fat - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma


#501 Oshawott "Senshi"


Level 14,5
Oshawott (17 lvl) -> Dewott (34 lvl) -> Samurott
Learnset
Tackle, Tail Whip, Water Gun, Water Sport, Focus Energy
TM/HM/MT/EM
Dig, Grass Knot | Cut, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive | Sacred Sword
Historia i charakter
Oshawott pochodzi ze starego klanu dumnych Samurottów, którzy specjalizowali się w walce muszlami niczym samurajowie mieczami. Tym samym, młody Oshawott robi wszystko co w jego mocy aby dorównać swoim dziadkom, pradziadkom oraz innym członkom rodziny w sztuce panowania nad ostrą muszelką. Jest pewny siebie, odważny i przestrzega swojego wewnętrznego kodeksu - czasami może przez to odmówić posłuszeństwa swojemu trenerowi. Jest to Pokemon o szlachetnym sercu, który jeżeli widzi kogoś w potrzebie zawsze stara się mu pomóc, nieważne czy owa osoba jest dobra, czy wybrała ciemną ścieżkę w swoim życiu. Jego ulubionym przysmakiem są wszelkie potrawy zawierające w sobie ryby - szczególnie uwielbia smak Magikarpia.
Historia właścicieli
? (totoro) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#502 Dewott "Shell"


Level 14,5
Oshawott (17 lvl) -> Dewott (34 lvl) -> Samurott
Learnset
Tackle, Tail Whip, Water Gun, Water Sport, Focus Energy
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Ciekawski, chętnie wpycha nosek w nie swoje sprawy. Stosunkowo łatwo się złości, szczególnie jeśli coś idzie nie po jego myśli. Nie umie przyznać się do porażek. Zawsze reaguje wtedy gniewem i niszczy co mu się akurat nawinie pod łapami. Znakomity pływak, w wodzie jest wyjątkowo zwinny, nawet jak na standardy wodnych pokemonów.
Historia właścicieli
? (Zły orzeszek) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma


#506 Lillipup "Hachikō"


Level 14,5
Lillipup (16 lvl) -> Herdier (32 lvl) -> Stoutland
Learnset
Tackle, Leer, Odor Sleuth, Bite, Baby-Doll Eyes, Helping Hand
TM/HM/MT/EM
Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Dość poczciwy szczeniaczek. Niby lubi się bawić i spędzać czas na szeroko pojętym "swawoleniu", ale jakiś tam rozumek ma. A rozumek ten mówi, że obcym nie wolno ufać tak do końca. To i nie ufa. Potrafi na przykład znienacka kogoś użreć, mimo, że chwilę temu wydawał się bezbronnym słodziakiem. Ale jak już kogoś dobrze pozna jest wierny do grobowej deski. Ambitny- marzą mu się ewolucje. Ma jeszcze taką malutką, tycią wadę... Niechaj ręka boska broni nakarmić go czymś pikantnym. Nie tylko rozpiera go energia jak po kofeinie, ale też staje się całkowicie nieprzewidywalny i... nieposłuszny.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów rośnie o 50%.
Trzyma


#509 Purrloin "Ninibi"


Level 14,5
Purrloin (20 lvl) -> Liepard
Learnset
Scratch, Growl, Assist, Sand Attack, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Cut
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Kapryśny i grymaśny- tak można go w skrócie opisać. Bardzo ciężko mu dogodzić, bo często i szybko zmienia zdanie. Lubi kiedy inni mu usługują i robią rożne rzeczy za niego. Takie trochę paniątko. Generalnie wszystko i wszystkich olewa, ale kiedy przychodzi do walki lub ktoś mu zważy humor okazuje się, że staje się zwinnym i atakującym precyzyjnie wojownikiem. Okazuje się bowiem, że to "olewactwo" to tylko pozory, a tak naprawdę ów kocieł dokładnie sobie wszystkich obserwuje, a tym samym prędzej czy późnej odnajduje słabe strony ewentualnego oponenta.
Historia właścicieli
? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma


#510 Shiny Liepard "Lolipop"


Level 22
Purrloin (20 lvl) -> Liepard
Learnset
Scratch, Growl, Assist, Sand Attack, Fury Swipes, Pursuit, Torment, Fake Out
TM/HM/MT/EM
Charm
Historia i charakter
Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w Pokazach Standard Tough.
Ta urokliwa kotka ma nietypowe zainteresowania i wymagane jest od trenera, by szukał jej zajęcia, by Purrloin nie zgłębiała swojej pasji. Czym jest jej hobby? Otóż Purrloin namiętnie, najczęściej z nudów liże ściany i można uznać, że sensem jej życia jest właśnie zlizywanie tapet, farb czy gładzi. Oderwana od swojego zajęcia potrafi się skupić na wyznaczonym zadaniu i wykonać je z należytą poprawnością, jednak jej przyzwyczajenia bywają silniejsze. Uwielbia ściany o kolorze marengo.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma


#524 Shiny Roggenrola "Prism"


Level 8,5
Roggenrola (25 lvl) -> Boldore (Pal Pad) -> Gigalith
Learnset
Tackle, Harden, Sand Attack
TM/HM/MT/EM
Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Roggenrola to dość sympatyczny, trzeźwo myślący kawałek skały. Wie na czym świat stoi i czego sam chce od życia. Dąży do założonych sobie celów, ale na spokojnie, nie z uporem maniaka. Jednym z jego celów jest chociażby przejście obu ewolucji, bowiem nie czuje się komfortowo w swej obecnej formie. chętnie toczy pojedynki, ale od biedy i w pokazach weźmie udział. Uwielbia wcinać... kamienie. Jakiś bazalcik czy inny paskowiec raz na jakiś czas to dla niego odpowiednik czekolady.
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej.
Trzyma


#543 Venipede "Scolopendra"


Level 5,5
Venipede (22 lvl) -> Whirlipede (30 lvl)-> Scolipede
Learnset
Defense Curl, Rollout, Poison Sting
TM/HM/MT/EM
Pin Missile
Historia i charakter
(Pochodzi z hodowli Vivian.)
Bardzo strachliwy robaczek, który boi się nawet własnego cienia. Zawsze trzyma się przy kimś, byleby nie zostać samemu, bo wtedy nagle wszystko zamienia się w bestie nie do opisania. Marzy o tym, żeby przejść ewolucję i stać się silniejszą, ponieważ żyje w przekonaniu, że wtedy wszystkie jej problemy odejdą w zapomnienie. Bardzo lubi sztukę, a zwłaszcza malunki, dlatego czasem, w jakiś bezpiecznym miejscu, testuje sobie różne kolorki, które pozyskuje najczęściej z jagód i innych prostych rzeczy. Chciałaby namalować kiedyś coś naprawdę ładnego. Jeśli nie pochłonie jej strach, to słucha się poleceń trenerki.
Historia właścicieli
? (Kaiwe) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma


#548 Shiny Petilil "Princess"


Level 20,5
Petilil (Sun Stone) -> Lilligant
Learnset
Absorb, Growth, Leech Seed, Sleep Powder, Mega Drain, Synthesis, Magical Leaf
TM/HM/MT/EM
Charm, Worry Seed
Historia i charakter
Nagroda za pierwsze miejsce w marcowych pokazach 2019.
Petilil to stworzenie, której wydaje się, że wszystko się kręci wokół niej. To księżniczka, czasem kapryśna, czasem tak urocza, że każda wina jest jej wybaczona. Księżniczką nie jest jedynie z zachowania, ale również wymaga od innych, by tak ją postrzegano. Prawdopodobnie ma to też związek z jej nietypowym kolorem, ponieważ zdecydowanie wyróżnia się bledszą, bardziej porcelanową skórą, która od zawsze kojarzyła się z wyższymi sferami. Skrycie nie może doczekać się ewolucji, ponieważ dopiero wtedy zdobędzie ona prawdziwą koronę czyli symbol władzy.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
Trzyma


#549 Lilligant "Otohime"


Level 13
Petilil (Sun Stone) -> Lilligant
10/100
Learnset
Mega Drain, Synthesis, Absorb, Growth, Leech Seed, Sleep Powder
TM/HM/MT/EM
Encore, Ingrain
Historia i charakter
Mała księżniczka, która ubzdurała sobie, że kiedyś powinien po nią przybyć jakiś książę na białym koniu, który ma ją wybawić z opresji i właśnie z powodu tych urojeń... ciągle wpada w kłopoty. Co więcej, z własnej woli, doprawdy. Nigdy nie jest szczęśliwa, jeśli to trener wyciągnie ją z opałów, wtedy tym bardziej zaraz poleci szukać nowego niebezpieczeństwa. Kocha komplementy i uważa, że jako księżniczka zasługuje na nadzwyczajne traktowanie. A głaskać to trzeba ją w odpowiedni sposób, albowiem każdy liść po kolei. Je też tylko o wyznaczonych porach. Co za problematyczny Pokemon... do tego walk nie lubi, ani trochę. To służący powinni robić wszystko za nią, żeby ona musiała pracować, niedoczekanie twoje...
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma


#553 Krookodile "Ren"


Level 44,5
Sandile (27 lvl) -> Krokorok (38 lvl) -> Krookodile
Learnset
Power Trip, Leer, Rage, Bite, Sand-attack, Torment, Sand Tomb, Assurance, Mud-Slap, Embargo, Swagger, Crunch, Dig, Scary Face, Foul Play, Sandstorm, Outrage
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Brick Break, Dark Pulse, Dragon Claw, Power-Up Punch, Protect, Stone Edge, Toxic | Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Ren to towarzyszka Arsiela już od najmłodszych lat. Ostateczna forma! Fajnie co nie? Taa...Gdyby tylko to było takie piękne jak się wydaje, ponieważ charakter tego gada zmienił się i to bardziej niż bardzo. Ren to teraz chodząca, obrażona na wszystko i wszystkich maszyna do totalnej demolki. Wkurza się na wszystko co jej się nie spodoba, a co jej się podoba to już nawet własny trener nie wie. Można ją uspokoić przemawiając do niej, bądź wrzucając jej do paszczy Oran Berry które uwielbia ponad życie. Bywa wredna dla mniejszych pokemonów, po prostu nie potrafi się pohamować od przytrzymywania ich na siłę czy "przypadkowego" zadeptania ich. A no właśnie, w drużynie jest jeszcze Feraligatr prawda? No, także Ren widzi w nim konkurencje i cały czas chce mu udowodnić, że jest od niego sto razy lepsza. Uwielbia naparzać atakami w bitwach, jednak w chwili spokoju chętnie z niego korzysta. Opiera się o jakieś drzewo czy zakopuje w ziemi, wtedy daj ty jej święty spokój to będzie grzeczna. Zdarza jej się zupełnie nie posłuchać trenera, mimo iż kocha go w głębi siebie całym sercem, po prostu ona czasem wie lepiej i jej nie przegadasz. Dla reszty teamu, nie licząc oczywiście Nico, stara się być jak taka napakowana, starsza siora co to łoi każdego kto śmie tknąć chociażby palcem drużynę i jej najlepszego przyjaciela Arsiela. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Historia właścicieli
Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Anger Point - Kiedy Pokemon zostaje trafiony ciosem krytycznym, moc jego ataku wzrasta do maksimum.
Trzyma


#559 Scraggy "Zephyr"


Level 2,5
Scraggy (39 lvl) -> Scrafty
Learnset
Leer, Headbutt
TM/HM/MT/EM
Acid Spray
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Pozornie młody gniewny, co to buntuje się przeciwko wszystkiemu i wszystkim, w nosie ma wszelkie zasady i w ogóle walić wszystko. Wewnętrznie? Zapalony fan "My little pony". Nie przyzna się do tego za żadne skarby i prędzej zdechnie niż potwierdzi swoje uwielbienie do kreskówki o pastelowych konikach. Nie przepuścił żadnego odcinka, żadnej serii, każdą postać zna praktycznie na wylot i recytuje ciekawostki o serialu "w nocy o północy". Jego ulubienicą jest słodziutka i nieśmiała Fluttershy. Kiedy nikt nie patrzy, "inscenizuje" swoje ulubione scenki z odcinków.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma


#561 Sigilyph "Nazca"


Level 7
Sigilyph
Learnset
Gust, Miracle Eye, Hypnosis
TM/HM/MT/EM
Fly
Historia i charakter
Ponoć Nazca był niegdyś autentycznym odynowym krukiem, aczkolwiek został pochwycony przez Mojry - jak wiele innych, wyjątkowych i cennych ptaszysk - i przemieniony w Strażnika ich świątyni. Świątyni, która tak naprawdę jest jednym ogromnym - w dodatku podniebnym! - zakładem tkackim. Tym razem został przydzielony Mashy jako jej ochroniarz, a czasem przewodnik (posiada ogromną wiedzę na temat istot nie-człowieczych). Vikashev porozumiewa się z nim swobodnie jako że moc Mojr pozwala jej na rozumienie antycznej mowy. A taką też posługuje się to stworzenie (biedak, każdy wędrowiec sądzi, że to tylko typowy poke-bełkot). Obecnie jest ptakiem-nielotem - jak i reszta Sigilyphów - aczkolwiek potrafi latać dzięki swym psychicznym mocom. Nie przepada za towarzystwem ludzi, uważa ich za gorsze istoty. Może z wyjątkiem swojej trenerki z którą nawiązał nić przyjaźni. Silniejszą z każdym kolejnym wypadem na misje. Ma jedno oko na środku głowy i dwa dodatkowe w okolicy brzucha. Przy czym, dla bezpieczeństwa, oczy w newralgicznym miejscu pozostają zazwyczaj zamknięte, dla ochrony. Na powiekach widnieje wzór przypominający otwarte ślepia, ot, tak dla zmyły. Generalnie to straszna gaduła, bo niezwykle ucieszył go fakt, że znalazł sobie rozmówcę. Mojry to Mojry - rozgadane, ale w ciągłym zabieganiu i ostatecznie zlewały Nazcę.
Historia właścicieli
Masha (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Magic Guard - Pokemon traci punkty życia tylko wtedy, kiedy przeciwnik atakuje go za pomocą bezpośrednich ataków (za wyjątkiem obrażeń wynikających z użycia ruchu "Struggle").
Trzyma


#562 Yamask "Talon"


Level 6
Yamask (34 level) -> Cofagrigus
Learnset
Astonish, Protect, Disable
Historia i charakter
Głośny skowyt odbił się echem od ścian wąwozu. Chłopak mocnej ścisnął w rękach strzelbę. Widział, że stado bestii go śledzących jest duże. Za duże. Nagle, za jedną ze skał ujrzał cień ludzkiej sylwetki. Ktoś jeszcze był na tym opuszczonym przez boga pustkowiu! Szczęście. Ruszył w stronę nieznajomego, widząc własny ratunek. Czerwone oczy, były ostatnią rzeczą, jaką zobaczył w życiu.
Talon nie wydaje z siebie dźwięków, nie zaczepia innych pokemonów, mało je. Ignoruje wszelkie rozkazy Ajsa, z wyjątkiem sytuacji zagrożenia oraz sam wychodzi z pokeballa, by płakać za straconym życiem i ukochaną. Chociaż od jego śmierci minęło wiele czasu, to chcę ją odnaleźć. Nie wygląda na to, by przywiązał się do bohaterki na stałe, zwyczajnie przypomina mu ukochaną, uwielbia na nią patrzeć oraz czasem dziewczyna zakłada jego maskę, by dać się opętać lub przekazać część swoich umiejętności (głównie, kiedy wpadnie w kłopoty). Pokemon czasem wciska maskę na innych ludzi, by na chwilę poczuć się żywym.
Historia właścicieli
Ajsa (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Mummy - Zmienia na "Mummy" umiejętność każdego Pokemona, który go dotknie.
Trzyma


#566 Archen "Shisochou"


Level 18,5
Archen (37 lvl) -> Archeops
Learnset
Quick Attack, Leer, Wing Attack, Rock Throw, Double Team, Scary Face, Pluck, Ancient Power
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Ten złodziejaszek z powołania przez długi czas nękał mieszkańców kolejnych miast w całym Johto, dopóki nie został złapany przez Cleome, która postanowiła ukrócić jego występki. Nie wiadomo skąd dokładnie ptak się w ogóle znalazł w tym regionie, gdyż jego gatunek naturalnie tam nie występuje, a w teorii to nawet powinien być on wymarły od ładnych iluś tam milionów lat, jednak ten osobnik jest zdecydowanie żywy. Jeśli chodzi o własność prywatną, to Shisochou zachowuje się tak, jakby wszystko od zawsze należało do niego, a inni nie mają do tego prawa, dlatego "odbiera to, co jego", ku złości prawowitych właścicieli. Poza tym to ogólnie przyjaźnie nastawiony ptaszek, który troszczy się o swoich przyjaciół i nie zostawi ich w potrzebie, no chyba że będzie to wymagało oddanie swoich skarbów, to wtedy nie jest już aż taki miły. Lubi przegryzać orzechy w twardej łupinie.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Defeatist - Atak i specjalny atak Pokemona zostają obniżone o połowę, kiedy jego HP spada poniżej 50%.
Trzyma


#570 Shiny Zorua "Trickster"


Level 2
Zorua (30 lvl) -> Zoroark
Learnset
Scratch, Leer
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Zorua to typ zawadiaki, którego wszędzie pełno. Lubi być w centrum uwagi, jest diabelnie towarzyski i... po prostu nie da się go nie lubić. Ma takie pokłady uroku osobistego, że nawet kiedy bywa wkurzający to i tak każdy go lubi. Od czasu do czasu zdarzy mu się pomęczyć innych jakimiś psikusami lub takim lekko dziecinnym zaczepianiem- a to coś zabierze i dla zabawy nie chce oddać, a to gdzieś coś schowa... Młody jeszcze jest, więc i ciężko wymagać od niego powagi dorosłego. Bywa troszkę roztrzepany, ale generalnie słucha co się do niego mówi i nie sprawia większych kłopotów wychowawczych... zazwyczaj.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Illusion - Sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika. Wyzywający posiadając pokemona z taką umiejętnością, w momencie w którym wystawi go do walki ma obowiązek posłania PW do sędziego z informacją o tym, w jakiego pokemona z posiadanych przy sobie dany pokemon się zmienił.
Trzyma


#571 Zoroark "Tsubaki"


Level 49
Zorua (30 lvl) -> Zoroark
Learnset
Night Slash, Night Daze, Imprison, U-turn, Hone Claws, Scratch, Leer, Pursuit, Fake Tears, Fury Swipes, Feint Attack, Scary Face, Taunt, Foul Play, Torment, Agility, Embargo, Punishment
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Attract, Dig, Double Team, Rest, Toxic | Cut | Dark Pulse, Sucker Punch
Historia i charakter
Gdy Zorua był jeszcze mały, na własne oczy widział śmierć swych rodziców, którzy zostali postrzeleni przez myśliwych. Od tamtego zdarzenia zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni. Niegdyś wesoły i skory do zabawa maluch stał się agresywnym, samolubnym i zawsze polegającym tylko na sobie dzikim Pokemonem. Z początku żył w lesie, gdzie nie brakował mu mniejszych stworków idealnie nadających się na obiad, jednakże z czasem zapragnął zemścić się na ludziach. W tym celu zamieszkał na obrzeżach niewielkiego miasteczka. Za dnia spał, lecz nocą budził się w nim prawdziwy demon. Gdy mieszkańcy wioski już spali, Zorua zakradał się na ich posesje. Mordował mniejsze zwierzęta hodowlane, rozkopywał kwiatki i niszczył uprawy w ogródkach. Był prawdziwym utrapieniem, dlatego ludzie za wszelką cenę starali się go pochwycić. No i w końcu udało się to niejakiej Cleomie. Wszyscy radzili jej unicestwić bestię, lecz trenerka wolała zachować ją dla siebie. Czy uda jej się zapanować nad rozjuszonym Zoruą, który szczerze nienawidzi nawet własnej opiekunki? Pokemon kompletnie się jej nie słucha i tylko szuka okazji, aby zwiać, więc Spinosa ma przed sobą ciężki orzech do zgryzienia.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Illusion - Sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika. Wyzywający posiadając pokemona z taką umiejętnością, w momencie w którym wystawi go do walki ma obowiązek posłania PW do sędziego z informacją o tym, w jakiego pokemona z posiadanych przy sobie dany pokemon się zmienił.
Trzyma


#571 Klon Zoroark "Tsubakkyun"


Level 30,5
Zorua (30 lvl) -> Zoroark
Learnset
Night Slash, Night Daze, Imprison, U-turn, Hone Claws, Scratch, Leer, Pursuit, Fake Tears, Fury Swipes, Feint Attack, Scary Face, Taunt, Foul Play
TM/HM/MT/EM
Dig, Toxic | Cut | Counter, Dark Pulse
Historia i charakter
Tsubakkyun jest klonem Tsubakiego, który pojawił się na świecie podczas jednej z przygód Cleome, różniącym się od swojego oryginału tylko paroma pasmami szarego futra na całym swoim ciele. Można o nim powiedzieć, że jest niestabilny emocjonalnie, gdyż potrafi ni stąd ni zowąd roześmiać się na całe gardło, by w jednej chwili przestać i stwierdzić, że się nudzi. Z powodu swojej odmienności nienawidzi zwykłe Pokemony oraz ludzi, dlatego też wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do wszczynania pomiędzy nimi różnych konfliktów. Jedynymi istotami, wobec których przejawia zrozumienie czy współczucie, są inne klony oraz stworzenia, które znajdują się w podobnej sytuacji. Dba bardzo o nie i jest gotów się zemścić, jeśli im stanie się jakaś krzywda.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Illusion - Sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika. Wyzywający posiadając pokemona z taką umiejętnością, w momencie w którym wystawi go do walki ma obowiązek posłania PW do sędziego z informacją o tym, w jakiego pokemona z posiadanych przy sobie dany pokemon się zmienił.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 19:47   #573 Cinccino "Mooi"


Level 13
Minccino (Shiny Stone) -> Cinccino
Learnset
Bullet Seed, Rock Blast, Sing, Tail Whip, Pound, Baby-Doll Eyes, Helping Hand, Tickle
TM/HM/MT/EM
Iron Tail
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny.
Futrzak jest najsłodszym pokemonem na świecie. Ma niesamowity urok osobisty, jest słodki, nieco zwariowany i gapowaty, jednak nikomu to nie przeszkadza. Uwielbia jeść chrupki, gdy ma na nie ochotę, przy czym biega wokół nóg swojej trenerki i piszczy wesoło, obserwując jej twarz swoimi dużymi, pełnymi miłości oczkami. Na dodatek, uwielbia się tulić do ludzi. Ten maluch walką również nie pogardzi, bowiem drzemie w nim bojowy duch. Wielokrotnie próbował omamić swoją słodyczą przeciwnika na arenie, jednak jego czar chyba działa tylko na ludzi.
Historia właścicieli
Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma


#580 Ducklett "Swan"


Level 18,5
Ducklett (Level 35) -> Swanna
Learnset
Water Gun, Water Sport, Defog, Wing Attack, Water Pulse, Aerial Ace
TM/HM/MT/EM
Mirror Move, Steel Wing
Historia i charakter
Ducklett została złapana nad Lake Verity przez Wiktora, który szukał skradzionego refraktometra. Kaczuszka uwielbia wszystko, co się błyszczy, od papierków po cukierkach po wartościowe przedmioty. Może to powodować w przyszłości pewne problemy, jeśli nikt jej nie nauczy, że nie wolno kraść. Kiedy coś nie idzie po jej myśli, łatwo wpada w złość, przez co jeszcze gorzej radzi sobie z daną rzeczą. Przepada za słodkimi jagodami.
Historia właścicieli
Wiktor (Wikcio) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma


#585 Deerling "Shika"


Level 19
Deerling (Level 34) -> Sawsbuck
Learnset
Tackle, Camouflage, Growl, Sand Attack, Double Kick, Leech Seed, Feint Attack
TM/HM/MT/EM
Headbutt
Historia i charakter
Yuuji po raz spotkał Deerlinga w Nacrene, kiedy to jelonek był goniony przez Snorlaxa biorącego pokemona za bardzo smaczną i pożywną przekąskę. Z pomocą chłopaka i Yukine kryzys obiadowy został zażegnany, a przy okazji młody włóczykij złapał nowego stworka. Deerling jest pokemonem dosyć strachliwym, nie na tyle żeby obawiać się własnego cienia czy każdego najmniejszego hałasu, jednak resztą rzeczy jest łatwo sprawić mu pietra. Z dosyć oczywistego powodu boi się większych od siebie pokemonów jak i ma pewną niechęć do zieleni paryskiej, z raczej oczywistego względu. Uwielbia za to bawić się w berka czy innego gry wymagające od niego aktywności ruchowej. Przepada bardzo za słodkimi jagodami, nie lubi zaś tych ostrych. Po śmierci Yuujiego jelonek trafił do nowego właściciela jakim jest Kazuyuki.
Historia właścicieli
Yuuji Aikawa (?) -> Kazuyuki Miaya (jKDx) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma


#594 Alomomola "Diva"


Level 3
Alomomola
Learnset
Play Nice, Hydro Pump, Wide Guard, Healing Wish, Helping Hand, Pound, Water Sport
TM/HM/MT/EM
Pain Split
Historia i charakter
Wykluła się w inkubatorze. Alomomola to prawdziwa diva operowa. No, a przynajmniej ona sama się za taką uważa. Kłopot polega na tym, że jest niesamowicie cichutka i kiedy próbuje śpiewać bardziej brzmi to jak nucenie pod nosem. Ale przy odpowiednim treningu, kto wie? Może się z czasem "wyrobi"? Strasznie wrażliwa na punkcie swego talentu wokalnego- bardzo łatwo można ją doprowadzić do łez jakimś nieodpowiednim słowem krytyki. Nie przepada za wodą morską- najzwyczajniej w świecie ma na nią uczulenie, po którym zaraz dostaje wysypki i wszystko ją swędzi.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma


#595 Shiny Joltik "Spider"


Level 17,5
Joltik (36 lvl) -> Galvantula
Learnset
String Shot, Leech Life, Absorb, Spider Web, Thunder Wave, Screech, Fury Cutter, Electroweb
TM/HM/MT/EM
Cut | Giga Drain
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Joltik to takie trochę chodzące przeciwieństwo. Z jednej strony ciekawska i lubiąca być w centrum zainteresowania, a drugiej nieśmiała. Zależnie od sytuacji czasem łatwo przychodzi jej nawiązywanie nowych znajomości, a czasem wręcz przeciwnie. Joltik jest wyjątkowo zwinna i szybka, co chętnie wykorzystuje w potyczkach. Uwielbia wleźć na rywala i "wędrować" sobie po jego ciele, przy okazji uskuteczniając swoją taktykę.
Historia właścicieli
? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Compoundeyes - Pokemon ma zwiększoną celność o 30%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na to, że dziki Pokemon będzie trzymał przedmiot wzrasta o 50%.
Trzyma


#596 Galvantula "Black Widow"


Level 38,5
Joltik (34 lvl) -> Galvantula
Learnset
Sticky Web, String Shot, Leech Life, Absorb, Spider Web, Thunder Wave, Screech, Fury Cutter, Electroweb, Bug Bite, Gastro Acid, Slash, Electro Ball, Signal Beam
TM/HM/MT/EM
Cut | Lunge
Historia i charakter
Spokojny i zrównoważony. Niektórzy uważają, że jest nieco zbyt poważny. Praktycznie nigdy nie daje ponieść się emocją, rzadko się uśmiecha, ale za to nie stroni od towarzystwa. Przyjaźnie nastawiony i kulturalny zarówno wobec Pokemonów jak i ludzi. Waleczny i oddany, szanujący swojego trenera. Umie przejąć inicjatywę w walce, kiedy widzi, że jego trener sobie nie radzi lub chce celowo działać na jego szkodę.
Historia właścicieli
Dean (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Compoundeyes - Pokemon ma zwiększoną celność o 30%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na to, że dziki Pokemon będzie trzymał przedmiot wzrasta o 50%.
Trzyma


#604 Shiny Eelektross "Riddler"


Level 59,5
Tynamo (39 lvl) -> Eelektrik (Thunder Stone) -> Eelektross
Learnset
Ion Deluge, Crush Claw, Crunch, Headbutt, Tackle, Thunder Wave, Spark, Charge Beam, Bind, Acid, Discharge, Thunderbolt, Acid Spray, Coil, Wild Charge, Gastro Acid, Zap Cannon, Thrash
TM/HM/MT/EM
Dragon Claw | Drain Punch, Dragon Pulse, Giga Drain, Super Fang
Historia i charakter
Trafił do Cleome pod postacią prezentu urodzinowego. Riddler ma nienormalnie wysokie IQ, jednak jego inteligencja jest w pewnym stopniu „hamowana" przez narcyzm i wręcz obsesyjną potrzebę wymyślania oraz rozpowszechniania jego (zaskakująco pomysłowych) zagadek i łamigłówek. Pozornie proste, a w rzeczywistości niesamowicie złożone, sprawiają, że osoby je rozwiązujące nie mogą wyjść z podziwu dla jego umiejętności. Ofiarami jego zadań często są pozostali członkowie drużyny, których traktuje jako chwilowe wyzwanie dla swojego mózgu w oczekiwaniu na prawdziwego nemezis, w walce z którym osiągnie wyżyny swoich możliwości. Jest niestabilny emocjonalnie, przez co łatwo go rozwścieczyć - najprościej rozwiązując jego zagadkę albo mówiąc coś naprawdę głupiego.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma


  #605 Elgyem "Analyst"


  Level 11
  Elgyem (42 lvl) -> Beheeyem
  Learnset
  Confusion, Growl, Heal Block, Miracle Eye
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Elgyem to urodzony analityk. Lubi sobie wszystko dokładnie sprawdzić i obadać- zwłaszcza, przed podjęciem jakiejś wiekopomnej w skutkach decyzji. Nie lubi pośpiechu i nie lubi być poganiany. Działa w swoim tempie, może czasem za wolno, ale za to skutecznie. Ukochał rozmaite zagadki logiczne lub matematyczne- mógłby je rozwiązywać całymi dniami. Pomysłowy, czasem myśli bardzo niestandardowo, ale jego problem polega na tym, że sporo tych światłych pomysłów zachowuje dla siebie. Ale kto wie? Może kiedyś to się zmieni?
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Analytic - Zwiększa siłę ataku Pokemona o 30%, gdy atakuje on jako ostatni.
  Trzyma


  #607 Litwick "Mare"


  Level 16
  Litwick (41 lvl) -> Lampert (Dusk Stone) -> Chandelure
  Learnset
  Ember, Astonish, Minimize, Smog Fire Spin, Confuse Ray, Night Shade, Will-O-Wisp
  Historia i charakter
  Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
  Ciekawski pokemon. Uwielbia okrywać nowe miejsca oraz rzeczy, ale o ironio- boi się ciemności. Nigdy nie wejdzie sam do ciemnego pomieszczenia. Jest też waleczny, ale boi się pokemonów typu mrok przez swoją fobię. Jest wtedy sparaliżowany przez strach i nie ma mowy o żadnej walce.
  Historia właścicieli
  Dean (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
  Trzyma


  #609 Chandelure "Maid"


  Level 45
  Litwick (41 lvl) -> Lampert (Dusk Stone) -> Chandelure
  Learnset
  Paint Split, Smog, Confuse Ray, Flame Burst, Hex, Ember, Astonish, Minimize, Fire Spin, Night Shade, Will-o-Wisp, Imprison, Memento, Inferno, Shadow BallTM
  Historia i charakter
  (Nagroda za event u MG Kaiwe) Chandelure nie została obdarzona przez naturę zbyt wielkim intelektem. Bardzo często kiedy coś się do niej powie, powtarza to sobie w kółko w głowie i rozkminia o co Ci może chodzić. Na dodatek cierpi na brak pamięci krótkotrwałej, zapomina nawet o tym, że ma trenerkę czy o tym, że potrafi lewitować. W dawnym życiu była sprzątaczką w pałacu, przez co bardzo przyciągają ją zabytkowe budowle. Wręcz uwielbia się tam gubić albo straszyć turystów, jest trochę takim śmieszkiem a więc bywa od czasu do czasu w dobrym humorze. Jednak nie lubi kiedy dotyka się jej dotyka (o czym czasami zapomina) ale tylko z obawy, że może kogoś sparzyć.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
  Trzyma


  #610 Axew "Chosha"


  Level 7,5
  Axew (38 lvl) -> Fraxure (48 lvl) -> Haxorus
  Learnset
  Scratch, Leer, Assurance
  TM/HM/MT/EM
  Cut, Strength, Rock Smash | Endure
  Historia i charakter
  Mały wynalazca, bardzo lubi eksperymentować z wszystkim, co tylko znajdzie. Interesują go mechaniczne rzeczy i inna maszyneria, jednakże bardziej w sensie budowy. Sprawdza to poprzez... rozwalenie interesujących go przedmiotów. Dlatego właśnie trzeba uważać przy wprowadzaniu go do jakiegokolwiek laboratorium... Sam czasem składa coś z rozwalonych części i potem chwali się tym wszystkim na około. Nie przepada za walkami, ale jak trzeba, to stanie do boju.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Mold Breaker - Pokemon może skutecznie zaatakować przeciwnika niezależnie od jego umiejętności.
  Trzyma


  #619 Mienfoo "Xiao-Mei"


  Level 3
  Mienfoo (50 lvl) -> Mienshao
  Learnset
  Pound
  TM/HM/MT/EM
  Strength, Rock Smash
  Historia i charakter
  Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
  Xiao-Mei jest widziana przez większość ludzi na początku jako małe, urocze stworzonko do tulenia, jednak po bliższym jej poznaniu muszą zmienić swoją wcześniejszą opinię, gdyż okazuje się, że łasiczka jest naprawdę złośliwym Pokemonem, który nie znosi bycia traktowanym jak słodziutkie maleństwo. Jeśli ktoś nieuważnie wygłosi taką uwagę o niej w jej obecności, musi się liczyć z tym, że za moment oberwie ciosem w brzuch i prawdopodobnie skończy ze złamaną kością. Abstrahując od tego, to wojownicza samiczka, która nie pozwala siebie obrażać. Spory rozstrzyga zazwyczaj pokojowo, ale jeśli ktoś ją sprowokuje, to jest gotowa użyć siły łapek, aby udowodnić swoją rację.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Regenerator - Pokemon regeneruje swoje HP po odwołaniu z walki o 33.3% maksymalnego.
  Trzyma


  #619 Mienfoo "Weasel"


  Level 12,5
  Mienfoo (50 lvl) -> Mienshao
  Learnset
  Pound, Meditate, Detect
  TM/HM/MT/EM
  Strength, Rock Smash | Smelling Salts
  Historia i charakter
  Leniwy Pokemon, który nic by nie robił, tylko spał. Właściwie to, ta samiczka zna bardzo wiele ciekawych technik, ale ani myśli ich używać, dopóki nie będzie to naprawdę konieczne. Podnosi się ze swojego miejsca spoczynku tylko gdy zdarzy się coś doprawdy ciekawego w jej oczach. A co ją ciekawi? To może wydawać się zaskakujące, ale oglądanie walk. Samej się nie chce, ale jak już się biją, to z chęcią kibicuje. Jeśli ładnie ją poprosisz, to sama może wykona dla ciebie parę ciosów, ale raczej położy się zaledwie po jednym przeciwniku.
  Historia właścicieli
  ? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
  Trzyma


  #622 Shiny Golett "Golem"


  Level 15
  Golett (43 lvl) -> Golurk
  Learnset
  Pound, Astonish, Defense Curl, Mud-Slap, Rollout, Shadow Punch
  TM/HM/MT/EM
  Strength, Rock Smash
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Golett jest nietypowym stworkiem. I już nie koniecznie w kwestii ubarwienia - to też, ale nie tak bardzo. Golett wyróżnia się czymś zupełnie innym i odjechanym - ON GADA! No, inna sprawa, że gada niewiele. To pokemon oszczędny w słowach i to aż do bólu. Wychodzi z założenia, że widać po nim dokładnie co konkretnie ma do powiedzenia, więc ewentualny rozmówca odczytuje z niego te wszystkie słowa, a Golett z czystym sumieniem może to skwitować krótkim "TAK" lub "NIE". Ot tak, po prostu. W 8 przypadkach na 10 ta metoda nawet się sprawdza. A czemu tak? Może to dlatego, że jest wielkim fanem osobowości niejakiego Purgliego syna Purrina, znamienitego miałownika? Być może, ewentualnie tak. Chociaż niebyt rozmowny, doskonale włada słowem pisanym, gdzie o dziwo jest dużo bardziej wylewny. Tak jak jego futrzasty idol, chce zostać znamienitym miałownikiem wojownikiem i ... całkiem nieźle mu to wychodzi!
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  No Guard - Wszystkie ataki użyte przez Pokemona z tą zdolnością oraz przeciwko niemu mają 100% celności. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów wzrasta o 50%.
  Trzyma


  #625 Bisharp "Jack The Ripper"


  Level 55
  Pawniard (52 lvl) -> Bisharp
  Learnset
  Guillotine, Iron Head, Metal Burst, Scratch, Leer, Fury Cutter, Torment, Feint Attack, Scary Face, Metal Claw, Slash, Assurance, Metal Sound, Embargo, Iron Defense, Night Slash
  TM/HM/MT/EM
  Cut, Rock Smash
  Historia i charakter
  Od dzieciństwa Jack był traktowany przez piątkę samic, które mieszkały wraz z nim w głęboko w puszczy, jako dziwadło i popychadło, które można gnębić. Z każdym dniem jego gniew rósł w siłę, aż w końcu przelała się czara goryczy - Pawniard zabił jedną z prześladujących go istot. Stojąc nad stygnącymi zwłokami Mawile odkrył, że czerpie przyjemność z zadawania bólu innym żywym stworzeniom i w tym właśnie momencie postanowił zemścić się na pozostałych krzywdzicielach. Zgodnie ze swoją decyzją wykończył pozostałe cztery Pokemony (Leavanny, Krokorok, Dustox i Fearow) w wyjątkowo okrutny sposób, za co ostatecznie został wygnany z lasu. Podczas swojej tułaczki został przygarnięty przez Cleome, która nie była świadoma, na jakie niebezpieczeństwo naraża nie tylko siebie, ale i pozostałe stworki z drużyny. Będąc już po opieką dziewczyny, przypadkowo odkrył informacje o człowieku, który grasował po ulicach dziewiętnastowiecznego Londynu i mordował prostytutki. Zafascynowany nim, jako swoje imię przyjął pseudonim tego nieschwytanego nigdy mordercy z Whitechapel - Kuby Rozpruwacza. Aby dorównać swemu wzorowi, stara się urosnąć w siłę i jednocześnie ukrywa przed pozostałymi swoją skłonność do okrucieństwa, która czasami pomimo jego starań wychodzi na jaw podczas walk. Póki co nie planuje morderstwa ani trenerki, ani reszty drużyny.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
  Trzyma


  #633 Deino "Frike"


  Level 14
  Deino (50 lvl) -> Zweilous (64 lvl) -> Hydreigon
  Learnset
  Tackle, Dragon Rage, Focus Energy, Bite, Headbutt
  TM/HM/MT/EM
  Thunder Fang
  Historia i charakter
  Dostała go od Osamu (hodowcy tych stworków) w zamian za pomoc złapania smoczych uciekinierów. Dostała go od Osamu (hodowcy tych stworków) w zamian za pomoc złapania smoczych uciekinierów. Frike to choleryk jakich mało, można rzec - podręcznikowy przykład takiej osobowości. Uparty do bólu, strasznie niecierpliwy, skłonny do nadmiernego gniewu - którego pozbywa się w walkach - oraz impulsywność. Ciężko znosi towarzystwo nie-Deinów i jeśli może, to wybiera samotność. Głównie dba o siebie. Jakieś pozytywne cechy? A no są - wytrwałość i odwaga godna pozazdroszczenia.
  Historia właścicieli
  Yanis (Koori) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Hustle - Na początku walki atak Pokemona zostaje zwiększony (x1.5), ale celność jego fizycznych ruchów spada o 20%.
  Trzyma


  #635 Hydreigon "Lancelot"


  Level 66
  Deino (50 lvl) -> Zweilous (64 lvl) -> Hydreigon
  10/100
  Learnset
  Outrage, Hyper Voice, Tri Attack, Double Hit, Tackle, Dragon Rage, Focus Energy, Bite, Headbutt, Dragon Breath, Roar, Crunch, Slam, Dragon Pulse, Work Up, Dragon Rush, Body Slam, Scary Face
  TM/HM/MT/EM
  Fly, Surf, Strength, Rock Smash | Fire Fang
  Historia i charakter
  Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny.
  Pokemon ten jest dość specyficzny, wydaje się być dumnym i zarazem honorowym. Coś jak jakiś król albo rycerz! Dodatkowo ma ogromną tendencje do wszystkiego mieczopodobnego. Każdy Honedge który trafi w jego okolicy jest łapany w jego paszczę a sam Deino stara się nim walczyć jak jakiś rycerz. Dodatkowo jest bardzo posłuszny swojej Pani i traktuje ją jak jakaś Lady z czasów średniowiecznych.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
  Trzyma


  #637 Shiny Volcarona "Moth"


  Level 15
  Larvesta (59 lvl) -> Volcarona
  Learnset
  Quiver Dance, Fiery Dance, Hurricane, Rage Powder, Heat Wave, Flare Blitz, Thrash, Amnesia,
  Bug Buzz, Flame Wheel, Ember, String Shot, Absorb, Gust
  TM/HM/MT/EM
  Incinerate | Fly | Morning Sun
  Historia i charakter
  Moth to prawdziwa łowczyni przygód, która mogłaby znaleźć się w jednym panteonie z takimi legendami jak Indiana Jones czy Lara Croft. Ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu, zwłaszcza gdy nieopodal dzieje się coś wyjątkowo interesującego. Zdaje sobie sprawę ze swojego unikalnego koloru, ale nie przepada zbytnio za chwaleniem się swoją innością, z racji czego jeśli może to stara się unikać występowania na pokazach. Chętna do działania, stosunkowo łatwo daje się namówić do wzięcia udziału w treningu, walce czy jakiejkolwiek innej formie współzawodnictwa. Do jej ulubionych czynności należy także oglądanie zabytków, zaś to tych nie - zajmowanie się wyglądem, co podobno jest cechą każdej samicy, nieważne jakiego gatunku.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
  Trzyma
  _________________


    
   
       
  SayuriSagi 
  Pure-White Devil


  Dołączyła: 15 Paź 2018
  Posty: 1337
  Wysłany: 2018-10-15, 19:50     #654 Shiny Braixen "Kitsune"


  Level 17,5
  Fennekin (16 lvl) -> Braixen (36 lvl) -> Delphox
  Learnset
  Scratch, Tail Whip, Ember, Howl, Flame Charge
  TM/HM/MT/EM
  Heat Wave
  Historia i charakter
  Pochodzi z wiosennej strefy Safari. Braixen to pokojowo usposobiona i nieco nieśmiała lisiczka. Ma prawdziwie złote serduszko - bardzo lubi pomagać innym. Całkiem nieźle opiekuje się młodszymi stworkami, jakimś tylko sobie znanym sposobem potrafi utrzymać towarzystwo w ryzach. Uwielbia wygrzewać się na słońcu. Boi się burz, bardzo łatwo wtedy u niej u atak paniki, co jest szczególnie nieprzyjemne, bo kiedy się czegoś boi, zdarza jej się w sposób niekontrolowany użyć któregoś ze swych ognistych ataków. Wygląda to trochę jak taka czkawka, tyle, że zwykła czkawka nie grozi spaleniem dachu nad głową i całego dobytku... Ma też lęk wysokości, ale na szczęście będąc gdzieś wysoko, nie dostaje swojej ognistej czkawki. Po trafieniu do nowej trenerki zmieniła swoje dawne imię (Sandy).
  Historia właścicieli
  ? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
  Trzyma


  #655 Delphox "Shalltear"


  Level 82,5
  Fennekin (16 lvl) -> Braixen (36 lvl) -> Delphox
  100/100
  Learnset
  Mystical Fire, Future Sight, Role Play, Switcheroo, Shadow Ball, Scratch, Tail Whip, Ember, Howl, Flame Charge, Psybeam, Fire Spin, Lucky Chant, Light Screen, Psyshock, Flamethrower, Will-O-Wisp, Psychic, Sunny Day, Magic Room, Fire Blast
  TM/HM/MT/EM
  Attract, Dazzling Gleam, Double Team, Echoed Voice, Grass Knot, Overheat, Rain Dance, Rest, Round, Safeguard, Sleep Talk | Cut | Blast Burn, Fire Pledge, Heat Wave, Iron Tail, Magic Coat, Signal Beam | Psychic Terrain
  Historia i charakter
  Należała do leśnej bandy. Pewnego razu została ciężko ranna w pojedynku z Mightyenami i uratowana przez Cleome. Zaufała trenerce i postanowiła się do niej dołączyć.
  Shalltear jest dość otwarta i bez problemów mówi innym o swoich preferencjach seksualnych, które są dość ... rozmaite, czym wprawia innych w dyskomfort. Uogólniając jest ona biseksualną Pokemon z licznymi fetyszami, jednymi normalnymi, a innymi już trochę mniej. Mimo pozornego bezwstydu, w pewnych kwestiach zachowuje się jak nieświadoma niczego dziewczynka. Nie toleruje niepowodzeń innych osób, na które reaguje wybuchając gniewem, ale jeśli to ona zawiodła, to zaraz popada w czarną rozpacz. Lubi stroić się w ubrania typowe dla gothic lolity oraz zajadać jabłecznik.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Magician - Przy uderzeniu użytkownik z tą umiejętnością kradnie trzymany przedmiot przeciwnika.
  Trzyma


  #656 Froakie "Incense"


  Level 2
  Froakie (16 lvl) -> Frogadier (36 lvl) -> Greninja
  Learnset
  Pound, Growl
  TM/HM/MT/EM
  Power-Up Punch
  Historia i charakter
  Wykluła się w inkubatorze. Ta poczciwa, mała żabka ma prawdziwego fioła na punkcie kąpieli. I nie, nie rozchodzi się o sam fakt obmywania ciała z brudu. Froakie ukochała sobie wylegiwanie się w wodzie, najlepiej idealnie ciepłej i w jakiejś zacnej oprawie wizualnej- a to naustawia sobie masę świec, świeczek i świeczuszek, a to sypnie płatkami kwiatów, a to bachnie jeszcze jakieś kadzidełko, wonny dymek czy inne cudo na kiju. A weź spróbuj jej tylko przerwać albo powiedzieć "nie" w kwestii tego "majestatycznego moczenia się"... No, ale może z wiekiem trochę jej to przejdzie. Może...
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Protean - zmienia typ pokemona na typ ruchu jakiego użył, nawet jeżeli ten się nie powiedzie.
  Trzyma


  #657 Frogadier "Toad"


  Level 16,5
  Froakie (16 lvl) -> Frogadier (36 lvl) -> Greninja
  Learnset
  Pound, Growl, Bubble, Quick Attack, Lick, Water Pulse
  TM/HM/MT/EM
  Cut, Strength, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive | Camouflage
  Historia i charakter
  Pochwycony przez Deana nad brzegiem jeziora. Żabek sympatyczny i przyjacielski, ale na pewno nie pacyfista. Bardziej taka życiowa łajza, co mu niewiele wychodzi, nawet pomimo szczerych starań. Straszliwie roztrzepany, potrafi poplątać nawet najprostsze polecenie. Trzeba mu przyznać, że mimo wszystko ma pewien talent - jest niesamowitym wprost pływakiem.
  Historia właścicieli
  Dean (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
  Trzyma


  #657 Shiny Frogadier "Izuma"


  Level 34
  Froakie (16 lvl) -> Frogadier (36 lvl) -> Greninja
  5/100
  Learnset
  Pound, Growl, Bubble, Quick Attack, Lick, Water Pulse, Smokescreen, Round, Fling, Smack Down, Bounce
  TM/HM/MT/EM
  Aerial Ace, Dark Pulse, Dig, Rain Dance, Rock Tomb, Scald, Toxic | Cut, Surf | Gunk Shot, Icy Wind | Power-Up Punch
  Historia i charakter
  Razem z Greninją ocalała po ataku zdziczałych Raichu na ich klan. Gdyby mieli więcej doświadczenia, może ich nowy klan ninja zdołałby się obronić jednak było im tego (doświadczenia) brak. Tylko ona i Greninja uciekli, reszta została pojmana do niewoli i nie wiadomo co się z nimi stało. Na Viv trafiła przez przypadek, jednak razem z Greninją wyczuła w niej coś wyjątkowego i postanowili z nią zostać.
  Frogadier jest strachliwą żabą, jednak cały czas stara się nad sobą pracować i przezwyciężać swoje lęki. Greninja jest jej partnerem, więc nie odstępuje mu na krok. Stara się znaleźć własny styl walki, oczywiście z zachowaniem podstaw stylu walki ninja - atakowanie szybko i z cienia. Chciałaby kiedyś wspiąć się na najwyższy budynek na świecie aby udowodnić sobie oraz innym, że jest odważniejsza niż się wydaje.
  Historia właścicieli
  Vi Viane Malesi (Madu) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Protean - zmienia typ pokemona na typ ruchu jakiego użył, nawet jeżeli ten się nie powiedzie.
  Trzyma


  #658 Greninja "Izumi"


  Level 36
  Froakie (16 lvl) -> Frogadier (36 lvl) -> Greninja
  Learnset
  Water Shuriken, Night Slash, Haze, Role Play, Mat Block, Pound, Growl, Bubble, Quick Attack, Lick, Water Pulse, Smokescreen, Round, Fling, Smack Down, Bounce, Double Team
  TM/HM/MT/EM
  Aerial Ace, Blizzard, Brutal Swing, Dark Pulse, Dig, Hidden Power (Fire), Ice Beam, Protect, Rain Dance, Rock Slide, Toxic, Work Up | Surf, Rock Smash | Gunk Shot, Hydro Cannon, Ice Punch, Icy Wind, Low Kick, Water Pledge | Camouflage, Mind Reader, Mud Sport, Power-Up Punch, Toxic Spikes, Water Sport
  Historia i charakter
  Razem z (shiny) Frogadier ocalał po ataku zdziczałych Raichu na ich klan. Gdyby mieli więcej doświadczenia, może ich nowy klan ninja zdołałby się obronić jednak było im tego (doświadczenia) brak. Tylko on i Frogadier uciekli, reszta została pojmana do niewoli i nie wiadomo co się z nimi stało. Na Viv trafił przez przypadek, jednak razem z Frogadier wyczuł w niej coś wyjątkowego i postanowili z nią zostać.
  Greninja to opiekun swojej partnerki, za Chiny ludowe nie da jej tknąć. NIKOMU. Bez wyjątków...no chyba, że Izuma (tak mówi na Frogadier) wyrazi zgodę na dotykanie. Jest silnym i szybkim pokemonem ale brakuje mu doświadczenia, przez co chętnie słucha rad każdego człowieka czy pokemona który jest po prostu bardziej zaprawiony w boju. Uwielbia robić zmyłki podczas walk które sam wymyśla, nawet trenerka nie wie kiedy użyje jednej z siedmiu "fake" ruchów w walce. Po złapaniu okazało się, że bardzo lubi stać przy Viv w kuchni kiedy ta gotuje i pomagać jej.
  Historia właścicieli
  Vi Viane Malesi (Madu) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Protean - zmienia typ pokemona na typ ruchu jakiego użył, nawet jeżeli ten się nie powiedzie.
  Trzyma
  Expert Belt


  #667 Shiny Litleo "Caramia"


  Level 18
  Litleo (35 lvl) -> Pyroar
  Learnset
  Tackle, Leer, Ember, Work Up, Headbutt, Noble Roar
  TM/HM/MT/EM
  Will-O-Wisp | Strength, Rock Smash | Yawn
  Historia i charakter
  Caramia uwielbia spać! Można powiedzieć że to jego życiowa pasja! A spróbuj go tylko obudzić to zmieni się w rządną krwi bestię. Poza spaniem bardzo lubi długodystansowe biegi i co ciekawe- kamienie szlachetne. Nie pogardzi również dobrym posiłkiem. Trudno go zmusić do walki, najlepiej obiecać mu w zamian za użyczenie siły coś smacznego lub błyszczącego. Poza wybudzaniem go ze snu nie lubi też wszystkiego co ma w sobie metal.
  Historia właścicieli
  Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Moxie - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
  Trzyma


  #669 Flabébé "Musica"


  Level 8,5
  Flabébé (19 lvl) -> Floette (Shiny Stone) -> Florges
  Learnset
  Tackle, Vine Whip, Fairy Wind
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Flabebe to urocza i cichutka posiadaczka błękitnego kwiatka oraz ogromnego zamiłowania do sztuki- z wielkim naciskiem na muzykę. Straszliwie nieufna względem innych, ale to właśnie sztuka i wspólne nucenie sprawiło, że mała wróżka dołączyła do ekipy Cleome. Flabebe niechętnie przebywa w swojej kulce, ale też równie niechętnie oddala się od grupy. Właściwie to trochę taka przylepa, która zwyczajnie lubi być blisko kogoś, kogo dobrze zna i temu komuś ufa. Poza tym? Cóż, nie czuje się zbyt komfortowo przy stworkach ognistych. Może nie panikuje na ich widok, ale w pewnym sensie trochę ją przerażają.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Flower Veil - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
  Trzyma


  #670 Eternal Flower Floette "Eternal"


  Level 26,5
  Flabébé (19 lvl) -> Floette
  Learnset
  Tackle, Vine Whip, Fairy Wind, Lucky Chant, Razor Leaf, Wish, Magical Leaf
  Historia i charakter
  Eternal była niegdyś dość energiczną Flabébé, która żyła sobie wraz z innymi przedstawicielami swojego gatunku w pobliżu olbrzymiej prastarej puszczy rosnącej gdzie na terenie Kalos wiele setek lat temu. Pomimo żywiołowego nastawienia starała się nie sprawiać innym kłopotów i ogólnie nie robiła niczego, co mogłoby w jakiś sposób zakończyć się źle dla innych Pokemonów, jednak w skrytości ducha chciała przeżyć jakąś niesamowitą przygodę. Któregoś dnia usłyszała od dzikich Fletchingów, że w sercu boru znajduje się podobno zaklęte miejsce i dojrzawszy w tym szansę na spełnienie swego marzenia postanowiła je odnaleźć. Po długich i wyczerpujących poszukiwaniach udało jej się osiągnąć swój cel, trafiając na tajemniczą polanę, pośrodku której stał kamienny obelisk pokryty mchem. Zaciekawiona, bez większego namysłu zaczęła go badać i po dotknięciu go w jakimś punkcie kolumna zaczęła się świecić, aż po chwili wybuchła niesamowitym blaskiem, który wywołał u Flabébé przyśpieszoną ewolucję, po której stała się Floette, ale nie taką zwykłą, tylko zupełnie nową, Eternal Flower Floette. Po powrocie pobratymcy byli dość zaskoczeni jej wyglądem, jednak zaakceptowali odmienność towarzyszki i tak Eternal żyła sobie dalej szczęśliwa, jednak wraz z upływem czasu jej najbliżsi ewoluowali we Florgesy oraz umierali, a ona się w ogóle nie zmieniała. W końcu zrozumiała, że wraz z odmiennym wyglądem musiała zyskać dar nieśmiertelności, który chociaż brzmiał fajnie, to wcale taki nie był. Nie mogąc się pogodzić z tym, że nie ważne ile czasu minie, zawsze zostanie sama, postanowiła wyruszyć w drogę w nadziei, że uda jej się odnaleźć sposób na zdjęcie tej „klątwy". Niegdyś wesoła istotka stała się zimna i zamknięta w sobie, z obawy, że poprzez przywiązanie się do kogokolwiek znowu zostanie zraniona.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Flower Veil - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
  Trzyma


  #670 Shiny Eternal Flower Floette "Madoka"


  Level 20,5
  Flabébé (19 lvl) -> Floette
  Learnset
  Tackle, Vine Whip, Fairy Wind, Lucky Chant, Razor Leaf, Wish
  Historia i charakter
  Madoka to łagodna Floette, która pomimo nieśmiałości dość łatwo zaprzyjaźnia się z innymi Pokemonami, gdy jednak któremuś z nich grozi niebezpieczeństwo potrafi się twardą i stanowczą dziewczyną, która nie boi się niczego. Przez większość czasu jest jednak dość spokojna, ponieważ woli gdy wszyscy żyją w wesołej atmosferze bez żadnych spięć czy kłótni. Gdy ma wolną chwilę lubi oglądać animacje i czytać teksty literackie z nurtu magical girls, a także obierać się w typowe dla bohaterek takich dzieł urocze ubranka, z których najbardziej preferuje te w kolorze delikatnego różu pasującego do ubarwienia jej ciałka.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Flower Veil - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
  Trzyma


  #672 Skiddo "Goat"


  Level 15
  Skiddo (32 lvl) -> Gogoat
  Learnset
  Tackle, Growth, Vine Whip, Tail Whip, Leech Seed, Razor Leaf
  TM/HM/MT/EM
  Strength, Surf, Rock Smash | Grassy Terrain
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Koziołek wyjątkowy w swej pospolitości, bo kto inny widział gadającego Skiddo? Ha, jasne, że nikt! Ten tutaj jest jedyny w swoim rodzaju. Ciekawski i żądny przygód, chętnie spędza czas na robieniu wszystkiego, co wprawia go w świetny nastrój. Uwielbia przebywać poza swoim ballem i czasami chętnie sam się wypuszcza. Nie lubi satanistów. Drażni go, że za symbol uczynili sobie kozi łeb. Przecież to bez sensu- lepiej czcić całego kozła, prawda? Skiddo zamierza ten fakt udowodnić całemu światu... nawet jeśli świat ma jego opinię w dalekim poważaniu.
  Historia właścicieli
  ? (?) -> ? (Zumi) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Grass Pelt - Obrona użytownika zwiększa się o 50%, kiedy walczy on na trawiastym podłożu, lub użyje Grassy Terrain.
  Trzyma


  #674 Pancham "Panda"


  Level 9,5
  Pancham (30 lvl + Pokemon typu Dark w drużynie) -> Pangoro
  Learnset
  Tackle, Leer, Arm Thrust
  TM/HM/MT/EM
  Cut, Surf, Strength, Rock Smash
  Historia i charakter
  Pancham ma bardzo prostą logikę myślenia – albo coś da się załatwić walką albo można to coś po prostu obejść. Wielki Pan Obrażalski, który potrafi strzelić focha z byle powodu, najbardziej uszczypliwy na temat jedzenia. Uwielbia jeść, a to z czasem może przerodzić się w obżarstwo; nie ma opcji aby został wystawiony do walki z pustym brzuchem. Jest takim skurczybykiem, że potrafi nie wychodzić z Pokeballa pomimo tego, że trenerka chce go wypuścić. Do Samanthy jest nastawiony bardzo sceptycznie. Po odejściu Imali trafił do Cleome i zmienił swoje dawne imię.
  Historia właścicieli
  Samantha (?) -> Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
  Trzyma


  #676 Furfrou "Poodle"


  Level 3
  Furfrou
  Learnset
  Tackle, Growl
  TM/HM/MT/EM
  Role Play
  Historia i charakter
  Wykluł się w inkubatorze. Furfrou to chodząca (a raczej hasająca) kula wiecznego optymizmu i radości. Jego praktycznie nie widzi się w jakimś gorszym nastroju. Przeważnie sprawia wrażenie nieco niepoważnego urwisa, który pstro ma w głowie, ale w gruncie rzeczy to dość rozumny psiak. Ma fioła na punkcie swego futra, ale w sensie tego jakie daje możliwości stylistyczne. Bez wahania pozwala eksperymentować na sobie z rozmaitymi uczesani, kolorami i co tam komu przyjdzie do głowy. Wychodzi z założenia, że skoro futro wiecznie mu rośnie i da się go strzyc niczym Mareepa na wełnę, to co mu szkodzi przy okazji się powydurniać w jakiejś pociesznej stylizacji? Aczkolwiek trzeba pamiętać, że śmieszki śmieszkami, ale nadmiaru przebieranek zwyczajnie nie lubi.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Fur Coat - Obniża o połowę siłę ataków fizycznych wroga.
  Trzyma


  #677 Espurr "Nero"


  Level 11
  Espurr (25 lvl) -> Meowstic
  90/100
  Learnset
  Scratch, Leer, Covet, Confusion
  TM/HM/MT/EM
  Dark Pulse, Double Team, Dream Eater, Energy Ball, Hidden Power (Ghost), Protect, Thunderbolt, Toxic | Iron Tail, Signal Beam, Telekinesis, Zen Headbutt
  Historia i charakter
  Espurr i Geoffrey poznali się przypadkiem. Podczas wykonywania jednego ze zleceń wpadli na siebie, gdy pokemon szukał pokarmu. Chłopak oczywiście od razu pomógł małemu pokemonowi. Od tamtego czasu Geoffrey przynosił jedzenie maluchowi, który mieszka na ulicy, aż pewnego dnia zaproponował mu dołączenie do niego w swoich przygodach. Pokemon bez zastanowienia zgodził się dołączyć do swojego przyjaciela. Gdy to się stało mała przeszła szkolenie, które pomaga jej poruszać się ciszej oraz szybciej, tak aby łatwiej było wykonywać zlecenia. Espurr rzadko kiedy siedzi w Pokeballu, znacznie lepiej czuje się na czubku głowy chłopaka, albo na jego ramieniu. Jest bardzo przywiązana do swojego trenera i mimo, że jest on również jego szefem to są najlepszymi kumplami, którzy często rozumieją się bez słów. Pokemon jest bardzo cwany i pomysłowy, dlatego właśnie Geoffrey mianował ją przywódcą oddziału pokemonów w swojej firmie.
  Historia właścicieli
  Geoffrey Nero (jKDx) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
  Trzyma


  #677 Shiny Espurr "Misako"


  Level 12
  Espurr (25 lvl) -> Meowstic
  Learnset
  Scratch, Leer, Covet, Confusion
  TM/HM/MT/EM
  Energy Ball, Psychic | Cut | Signal Beam
  Historia i charakter
  Espurr przez większość swojego życia wychowała się w samotności w dziczy. Inne pokemony obawiały się jej, ze względu na jej silne psychiczne moce. Nie oznacza to jednak, że kotka lubi je wykorzystywać. Również ona obawia się używania swoich mocy, aby nie wyrządzić nimi nikomu żadnej krzywdy. Kotka od zawsze pragnęła, aby w końcu mieć jednego, najlepszego przyjaciela. To zapewnił jej Jake, któremu udało się z nią zaprzyjaźnić na Drodze 30 podczas wędrówki do Aleph Town. Po odejściu Imali trafiła do Cleome.
  Historia właścicieli
  Jake (?) -> Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
  Trzyma


  #681 Aegislash "Kiryūin"


  Level 38,5
  Honedge (35 lvl) -> Doublade (Dusk Stone) -> Aegislash
  10/100
  Learnset
  Power Trick, Iron Head, Head Smash, King's Shield, Sacred Sword, Tackle, Swords Dance, Fury Cutter, Metal Sound, Pursuit, Autotomize, Shadow Sneak, Aerial Ace, Retaliate, Slash, Iron Defense, Night Slash
  TM/HM/MT/EM
  Attract, Double Team, Flash Cannon, Protect, Rest, Sleep Talk, Toxic | Cut, Rock Smash | Wide Guard
  Historia i charakter
  Historia Honedge jest bardzo zwyczajna. Wykluła się ona z jaja, które Cleome znalazła i zaniosła do "Inkubatora". Samica ta jest typową feministką. Według niej faceci nie są do niczego potrzebni, a sprawę rozmnażania jakoś by się rozwikłało. W końcu mamy XXI wiek, prawda? Honedge nigdy nie daje sobie w kaszę dmuchać, a jak już coś postanowi, zrobi to, choćby miała iść do celu po trupach. Jest bardzo stanowcza, stąpa twardo po ziemi i nie działają na nią żadne ckliwe historie. Osoby wrażliwe uważa za słabe i zwyczajnie nimi gardzi. Ma bardzo ambitne plany, aby jak najszybciej ewoluować i stać się niezwyciężoną Aegislash siejącą postrach wśród innych.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Stance Change - Pokemon zmienia formę (w tym statystyki) w zależoności od typu walki..
  Trzyma


  #683 Aromatisse "Doloris"


  Level 65,5
  Spritzee (Sachet) -> Aromatisse
  Learnset
  Aromatic Mist, Heal Pulse, Sweet Scent, Fairy Wind, Sweet Kiss, Odor Sleuth, Echoed Voice, Calm Mind, Draining Kiss, Aromatherapy, Attract, Moonblast, Charm, Flail, Misty Terrain, Skill Swap, Psychic, Disarming Voice, Reflect, Psych Up
  TM/HM/MT/EM
  Double Team, Thunder | Telekinesis, Trick Room | Captivate, Wish
  Historia i charakter
  Nikt nie jest pewne co spotkało tego pokemona w młodości, że teraz zachowuje się jak rasowa prostytutka, a może nawet nie rasowa. Spritzee ma ochotę zabrać się za każdego samca w zasięgu wzrok niezależenie od jego urody, czy chęci. Jej żądza miłości sprawia, że jest czasami gotowa oddać się im nawet za darmo, ale zwykle za odrobinę przyjemności żąda odpowiedniej dla siebie zapłaty. Nie jest jednak nachalna w swej żądzy. Samica jest mistrzynią uwodzenia i przekona do siebie nawet najbardziej opornego samca, choćby byli w środku bitwy.
  Historia właścicieli
  ? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Aroma Veil - Blokuje działanie na użytkownika i Pokemony w grupie takich ataków jak: Taunt, Torment, Encore, Disable, Heal Block i Attract.
  Trzyma
  _________________


    
   
       
  SayuriSagi 
  Pure-White Devil


  Dołączyła: 15 Paź 2018
  Posty: 1337
  Wysłany: 2018-10-15, 19:53     #690 Shiny Skrelp "Sourui"


  Level 16,5
  Skrelp (48 lvl) -> Dragalge
  Learnset
  Tackle, Smokescreen, Water Gun, Feint Attack, Tail Whip, Bubble, Acid
  TM/HM/MT/EM
  Surf, Waterfall, Dive
  Historia i charakter
  Jest to z natury łagodny i cichy pokemon. Właściwie, to można by powiedzieć, iż niezwykle nieśmiały. Nie lubi polegać na innych. Bierze zawsze wszystko na siebie, nie chcąc sprawiać innym problemów, przez co często sam się rani. Trudno mu przeciwstawić się jakiemukolwiek rozkazowi, czy odmówić na prośbę. Jeśli tylko może, pomaga wszystkim w potrzebie.
  Historia właścicieli
  ? (Orange) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
  Trzyma


  #691 Dragalge "Tsukumi"


  Level 50,5
  Skrelp (48 lvl) -> Dragalge
  Learnset
  Twister, Dragon Tail, Tackle, Smokescreen, Water Gun, Feint Attack, Tail Whip, Bubble, Acid, Camouflage, Poison Tail, Water Pulse, Double Team, Toxic, Aqua Tail, Sludge Bomb, Hydro Pump
  TM/HM/MT/EM
  Surf, Waterfall, Dive
  Historia i charakter
  Waleczna i zdeterminowana lecz nieśmiała Skrepl. Na początku ciężko jej do kogoś podejść oraz zaznajomić się. Dopiero po jakimś czasie rozmawia swobodnie ze znajomymi. W walce zaś daje z siebie wszystko i nie poddaje się do samego końca. Uwielbia pływać w rożnych zbiornikach wodnych z przyjaciółmi.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Poison Touch - Kiedy użytkownik zaatakuje przeciwnika atakiem fizycznym, istnieje 20% szans na zatrucie go.
  Trzyma


  #693 Shiny Clawitzer "Rico"


  Level 38
  Clauncher (37 lvl) -> Clawitzer
  10/100
  Learnset
  Aura Sphere, Dark Pulse, Dragon Pulse, Heal Pulse, Splash, Water Gun, Water Sport, Vice Grip, Bubble, Flail, Bubble Beam, Swords Dance, Crabhammer, Water Pulse
  TM/HM/MT/EM
  Entrainment
  Historia i charakter
  Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w Pokazach Standard Cool.
  Urodzony by strzelać. Nie ważne gdzie, w kogo i czym - ważne, żeby wykorzystywać swoją armatkę wodną w prawych kleszczach. Życie dla niego to wieczny śmigus dyngus. Jednak jest coś, na co warto zwrócić uwagę - po każdym wystrzale Clauncher maślanymi oczami spogląda na swoje dzieło, na wybuch i rozbryzg, a wzruszenie efektami piro czy akwatechnicznymi widać na wskroś. Oczywiście nie należy tego faktu lekceważyć - stworek doszedł do takiej precyzji, że nie chybia. Zrewolweryzowany rewolwerowiec z pistoletem na wodę.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Mega Launcher - Zwiększa o połowę siłę ataków opartych na pulsie (Pulse).
  Trzyma


  #695 Heliolisk "Agama"


  Level 51,5
  Helioptile (Sun Stone) -> Heliolisk
  Learnset
  Eerie Impulse, Thunder, Pound, Tail Whip, Thunder Shock, Charge, Mud-Slap, Quick Attack, Razor Wind, Parabolic Charge, Thunder Wave, Bulldoze, Volt Switch, Electrify, Thunderbolt
  TM/HM/MT/EM
  Cut, Surf
  Historia i charakter
  To pokemon nadspodziewanie zajadły w boju, żeby nie powiedzieć agresywny. Właściwie "poza bojem" również nie zawaha się dać komuś po łbie. Niezwykle terytorialny, może się palić i walić, ale nie spocznie dopóki intruza nie pogoni albo chociaż nie ukrzywdzi w jakimś stopniu. Trzeba go mieć ciągle na oku bo z tym charakterkiem i wrodzoną gwałtownością jest prawdziwą kopalnia kłopotów. Jedno trzeba mu jednak przyznać- ten smoczek jest wybitnie wierny względem "swojaków".
  Historia właścicieli
  ? (Kaiwe) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Dry Skin - Kiedy słońce mocno świeci, HP Pokemona co turę obniża się o 1/8 wartości maksymalnej, a kiedy pada deszcz wzrasta o tę samą ilość. Dodatkowo, ataki typu ognistego zadają mu o 25% więcej obrażeń, a typu wodnego odnawiają 1/4 maksymalnej wartości HP.
  Trzyma


  #696 Shiny Tyrunt "Haouryuu"


  Level 2,5
  Tyrunt (39 lvl w ciągu dnia) -> Tyrantrum
  Learnset
  Tail Whip, Tackle
  TM/HM/MT/EM
  Poison Fang
  Historia i charakter
  Przywróciła go do życia dziwna maszyna niejakiej Profesor Tilii. Tyrunt to pokemon pewny siebie, momentami aż za bardzo. Nie boi się byle czego, nie widzi problemu z występem przed większą publicznością ani nie wydaje się szczególnie skrępowany wobec płci przeciwnej. Aczkolwiek momentami ta pewność siebie podchodzi nieomal pod arogancję- jaszczurowatemu zdarza się czasem wywyższać nad innymi lub uważać za ósmy cud świata. Szczęśliwie nie jest taki przez cały czas i na co dzień przeważnie da się z nim wytrzymać. Uwielbia zabawy w błocie- nic go tak nie rozwesela jak porządne utytłanie się w tej burej, ciapkowatej mazi!
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Strong Jaw - Moc gryzących ataków zwiększa się o 50%.
  Trzyma


  #698 Amaura "Ice"


  Level 17
  Amaura (39 lvl w nocy) -> Aurorus
  Learnset
  Growl, Powder Snow, Thunder Wave, Rock Throw, Icy Wind, Take Down
  TM/HM/MT/EM
  Blizzard, Flash Cannon, Ice Beam, Rain Dance | Rock Smash | Aqua Tail
  Historia i charakter
  Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
  Bardzo ponętny i wyrozumiały z niej stworek. Kocha pieszczoty, toteż przy każdej okazji wtula się w swego trenera. Na dodatek lubi, kiedy się ją nagradza za wygrany pojedynek. W walkach jest nieco leniwa, gdyż nie przepada za zadawaniem bólu innym pokemonom. Jednak jako, tako się stara, gdyż sama nie chce ucierpieć. Można powiedzieć, że robi wszystko tak, aby trener był z niej zadowolony.
  Historia właścicieli
  Imala Lowgood (Imala) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
  Trzyma


  #701 Hawlucha "Hightwar"


  Level 21
  Hawlucha
  Learnset
  Detect, Tackle, Hone Claws, Karate Chop, Wing Attack, Roost, Aerial Ace, Encore, Feather Dance
  TM/HM/MT/EM
  Steel Wings | Cut, Fly, Strength, Rock Smash
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Postawił sobie za cel, opuścić Safari przy pierwszej nadarzającej się okazji, co też uczynił kiedy na jego drodze pojawił się James. Jest pokemonem wybitnie pewnym siebie i odważnym. Bez wahania wpakuje się w środek największego mordobicia, na jakie tylko natrafi, albowiem uwielbia walki. Ma ogromny szacunek dla wszystkiego co przejawia choć minimum woli samodoskonalenia się. W przypadku leni i obiboków, Hawlucha przejawia wręcz nienawiść i z byle pierdoły prowokuje z nimi kłótnie lub bijatyki. Nie znosi pokazów. Wszelkie próby udekorowania go jakimiś ozdóbkami skończą się stanowczym i bolesnym (dla jednej ze stron) protestem.
  Historia właścicieli
  James Toru (Zły orzeszek) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
  Trzyma


  #704 Goomy "Kae"


  Level 8
  Goomy (40 lvl) -> Sliggoo (50 lvl w trakcie deszczu) -> Goodra
  Learnset
  Tackle, Bubble, Absorb
  TM/HM/MT/EM
  Thunderbolt
  Historia i charakter
  Kae dla większości osób wydaje się dziwna. Dlaczego? Bo to otaku, a dokładniej, yaoistka. Tak więc drżyjcie chłopacy, ponieważ ta dziewczyna nie oszczędzi żadnego z was i nieważne co zrobicie, ona i tak spróbuje was zeswatać z innymi facetami. Jesteś Tyranitarem? I co z tego, i tak spróbuje ona spiknąć ciebie z uroczym Shayminem. Żyjesz w głębinach oceanu? To umawiaj się z Magcargo! Z racji swojej dość niecodziennej pasji nie wchodzi w bliższe związki z samcami z drużyny, tylko ogranicza się do zwykłych interakcji. Uwielbia obserwować męskie zabawy, wyobrażając sobie różne sprośne rzeczy. Poza tym jeśli może, to stara się odciągać resztę dziewczyn od chłopaków, aby któraś przypadkiem nie zepsuła rodzącego się, według niej, uczucia. Tak poza tym jest dość fajną kumpelą, z którą można się powygłupiać.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
  Trzyma


  #708 Phantump "Heather"


  Level 12
  Phantump (Pal Pad) -> Trevenant
  Learnset
  Tackle, Confuse Ray, Astonish, Growth
  TM/HM/MT/EM
  Sunny Day | Cut, Strength, Rock Smash | Power-Up Punch
  Historia i charakter
  Pokemon znaleziony w lesie, blisko jej domu. Dostała imię po zagubionej dziewczynce – Heather. Nikt nie może być pewny, czy samiczka ma coś wspólnego z tragicznym końcem zagubionej, czy przypadkowo znalazła się w tamtym miejscu o nieodpowiedniej porze. Lubi kłaść się na kolanach trenerki i być głaskaną, czuje się wtedy bezpiecznie oraz często zdarza jej się przy tym zasypiać. Pokemon boi się swojej ewolucji i nie chce jej przechodzić. Rozmowy na jej temat wywołują natychmiastowy stres, a w niektórych przypadkach, nawet panikę.
  Historia właścicieli
  ? (Kesty) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Harvest - Istnieje 50% szansy na odnowienie użytej jagody. Jeśli świeci słońce, szansa wzrasta do 100%. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu trawiastego.
  Trzyma


  #709 Shiny Trevenant "Igani Bawe"


  Level 21,5
  Phantump (Pal Pad) -> Trevenant
  Learnset
  Shadow Claw, Horn Leech, Tackle, Confuse Ray, Astonish, Growth, Ingrain, Feint Attack
  TM/HM/MT/EM
  Cut, Strength, Rock Smash | Power-Up Punch
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon z natury nieco nieśmiały i ostrożny. Raczej nie z tych, co to wybiegają z uśmiechem ku wszystkiemu co nowe. Lubi trzymać się w cieniu - dosłownie i w przenośni. No cóż, taka jego "duchowa" natura. Ma dość niecodzienne zainteresowania, a mianowicie szamanizm i magię. Nie walki, ani nawet nie pokazy. Marzy mu się zostanie takim potężnym, szanowanym w świecie szamanem.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Harvest - Istnieje 50% szansy na odnowienie użytej jagody. Jeśli świeci słońce, szansa wzrasta do 100%. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu trawiastego.
  Trzyma


  #711 Gourgeist "Pumpkin"


  Level 18,5
  Pumpkaboo (Pal Pad) -> Gourgeist
  Learnset
  Explosion, Phantom Force, Trick, Astonish, Confuse Ray, Scary Face, Trick-or-Treat, Worry Seed, Razor Leaf
  TM/HM/MT/EM
  Rock Smash | Curse
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Pumpkaboo jest sympatyczną, niesamowicie łatwo nawiązującą znajomości dyńką. Praktycznie nie da się jej nie lubić. Chociaż jej gatunek uważa się za lubiący płatanie figli i straszenie, ta konkretna dyńka nie lubi tego robić. Ona woli przeżywać przygody! Poznawać świat! Lojalna wobec opiekunki, jeśli trzeba zawsze ją poratuje. Nie przepada za moczeniem się, a więc deszczowa pogoda, wodne pola bitwy czy nawet wodne pokemony są u niej na cenzurowanym. Po trafieniu w ręce Cleome zmieniła swoje dawne imię na Pumpkin.
  Historia właścicieli
  ? (?) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Pickup - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
  Trzyma


  #714 Shiny Noibat "Nahkhiir"


  Level 2,5
  Noibat (48 lvl) -> Noivern
  Learnset
  Screech, Supersonic, Tackle, Tailwind
  TM/HM/MT/EM
  Cut, Fly
  Historia i charakter
  Wykluł się w inkubatorze. Ten Noibat to stworek, który zdecydowanie lubi powalczyć. Toczenie pojedynków sprawia mu największą frajdę i zawsze stara się dać z siebie jak najwięcej. Podobnie jak w potyczkach, chętnie bierze udział w treningach. Wiadomo, w końcu, żeby dobrze walczyć trzeba się naumieć tego i owego. Zdaje sobie sprawę ze swego innego ubarwienia, ale prawdę mówiąc niewiele sobie z niego robi. W ogóle niespecjalnie przykłada wagę do kwestii wyglądu czy to siebie, czy tez innych. Niespecjalnie obyty w kwestii samiczek wszelakich gatunków. Nie to, że jest niewychowanym gburem, po prostu to chyba ten wiek, kiedy płeć przeciwna kompletnie go nie interesuje i wszelkie panienki traktuje bardziej jak powietrze.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
  Trzyma


  #715 Noivern "Komori"


  Level 51
  Noibat (48 lvl) -> Noivern
  20/100
  Learnset
  Boomburst, Dragon Pulse, Hurricane, Moonlight, Screech, Supersonic, Tackle, Leech Life, Absorb, Gust, Bites, Wing Attack, Agility, Air Cutter, Roost, Razor Wind, Tailwind, Whirlwind, Super Fang, Air Slash
  TM/HM/MT/EM
  Shadow Ball, Wild Charge | Cut, Fly | Draco Meteor | Outrage, Switcheroo
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon niesamowicie terytorialny. Bardzo przywiązuje się do swoich rzeczy, więc niech się strzeże ten, kto położy łapy na jej własności. Wystarczy stwierdzenie, że jej gniew jest wtedy wielki. Raczej samotniczka, stroni od grupy i niechętnie jest w centrum uwagi. Lubi poznawać nowe rzeczy, szczególnie jeśli może sobie coś zagarnąć dla siebie. Lubi walczyć, jeśli idzie o słuchanie poleceń jest dość posłuszna. Po ewolucji nie zmieniła się zbytnio, choć trzeba powiedzieć, że jej przywiązanie do trenerki wzrosło jeszcze bardziej. Teraz traktuje ją praktycznie, jak swoją własność, której trzeba bronić za wszelką cenę. Jeśli ktoś spróbuje ją dotknąć, to pozna znaczenie słowa "śmierć", z łapek tego smoka.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
  Trzyma


  #715 Noivern "Dino"


  Level 49
  Noibat (48 lvl) -> Noivern
  Learnset
  Boomburst, Dragon Pulse, Hurricane, Moonlight, Screech, Supersonic, Tackle, Leech Life, Absorb, Gust, Bites, Wing Attack, Agility, Air Cutter, Roost, Razor Wind, Tailwind, Whirlwind, Super Fang
  TM/HM/MT/EM
  Acrobatisc, Dragon Claw, Facade, Flamethrower | Cut, Fly
  Historia i charakter
  Noibat miał zostać Daniem Dnia w pewnej knajpce ale dzięki Arceusie że spotkał Arsiela który go ocalił a ten się do niego przyłączył. Ewoluował w Noiverna poprzez determinację jaka nim kierowała, kiedy przez trzy dni nie mógł znaleźć swojego trenera. Właśnie przez to jego charakter zmienił się o 180 stopni, stał się bardzo porywczy i zdeterminowany do działania. Czuje obowiązek czuwania nad swoim trenerem, jednocześnie pragnie być bardzo silnym wojownikiem. Stał się dumnym przedstawicielem smoków, który nie lubi być drażniony a jak ktoś to robi- szybko upora się z gagatkiem. Noivern sam z siebie nigdy nie zaatakuje mniejszego pokemona. Aczkolwiek w normalnej walce z takim Vaporeonem, nie będzie go specjalnie oszczędzał jednocześnie nie będzie chciał posłać przeciwnika do piachu. Preferuje niezbyt liczne towarzystwo, najlepiej czuje się mając dookoła siebie nie więcej niż trzy pokemony. Bardzo kocha latać długimi godzinami, można uznać że prawie w ogóle nie dotyka ziemi kiedy zostaje wypuszczony z Pokeballa. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
  Historia właścicieli
  Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zmniejsza szansę na spotkanie dzikich stworków.
  Trzyma
  _________________


    
   
       
  SayuriSagi 
  Pure-White Devil


  Dołączyła: 15 Paź 2018
  Posty: 1337
  Wysłany: 2018-10-15, 19:56     #722 Rowlet "Robin Hood"


  Level 11
  Rowlet (18 lvl) -> Dartrix (34 lvl) -> Decidueye
  Learnset
  Tackle, Leafage, Growl, Peck
  TM/HM/MT/EM
  Solar Beam | Confuse Ray
  Historia i charakter
  Trafił do Cleome pod postacią prezentu urodzinowego.
  Robin to Pokemon o niezwykle silnym poczuciu sprawiedliwości. Od dzieciństwa dorastał wśród innych dzikich stworków, które regularnie padały ofiarą polowań organizowanych przez ludzi zamieszkujących pobliską wioskę, aż pewnego dnia coś w nim pękło i zdecydował, że nadeszła pora, aby to zmienić. W nocy, kiedy ludzie spali, poprowadził swoich pobratymców na wioskę i wspólnymi siłami zniszczyli całą znajdującą się tam broń, a następnie po przeniesieniu się w zupełnie nowe miejsce postanowił opuścić ich i wyruszyć w świat, aby nieść wiarę w lepsze jutro uciśnionym stworkom. Jest on pozytywnie nastawiony do innych Pokemonów, jednak wobec ludzi pozostaje nieufny, chyba że dana osoba udowodni mu, że ma czyste serce. Do jego ulubionych zajęć należy strzelanie swoimi piórami w tarcze strzelnicze oraz latanie tuż nad czubkami drzew, które muska skrzydłami. Nie znosi, gdy ktoś dręczy drugą osobę i w takim przypadku zaraz staje do walki, gotów bić się do ostatniej kropli krwi.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Long Reach - Ataki użytkownika, które powinny mieć kontakt fizyczny z przeciwnikiem, nie mają go.
  Trzyma


  #725 Litten "Masked Royal"


  Level 3,5
  Litten (17 lvl) -> Torracat (34 lvl) -> Incineroar
  Learnset
  Scratch, Ember
  TM/HM/MT/EM
  Power Trip
  Historia i charakter
  Masked Royal to odrobinę leniwa samotniczka, który zazwyczaj nie okazuje otwarcie swoich emocji i nie przywiązuje się zbyt łatwo do innych, kiedy jednak kogoś polubi, to zacznie okazywać wobec niego troskę, chociaż będzie starała się to ukryć. Uwielbia oglądać pojedynki Battle Royal i z chęcią sama wzięłaby udział w jednym z nich, dlatego też w czasie wolnym stara się trenować z różnymi przeciwnikami, aby zdobyć dość doświadczenia i móc kiedyś zostać mistrzem Battle Royal. W chwilach, kiedy nie ma możliwości szlifowania swoich umiejętności, wypoczywa sobie w jakimś ciepłym miejscu, ucinając sobie drzemkę.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
  Trzyma


  #726 Shiny Torracat "Shiroyama"


  Level 18,5
  Litten (17 lvl) -> Torracat (34 lvl) -> Incineroar
  Learnset
  Scratch, Ember, Growl, Lick, Leer, Fire Fang
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Litten to dziarska, mała kotka, która nie pozwoli sobie wleźć na głowę. Wie czego chce od życia i stanowczo stara się owe cele realizować. Nie lubi ciągle otrzymywać rozkazów- potrafi się jawnie zbuntować i strzelić focha na jakiś czas. W wypadku focha reaguje tylko na zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb i ignoruje wszystko inne. Na szczęście doprowadzić ją do takiego stanu nie jest tak całkiem łatwo, więc zazwyczaj jest nieco grymaśną, ale posłuszną kotką.
  Historia właścicieli
  Arsiel (Conan) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
  Trzyma


  #730 Primarina "Opere"


  Level 63,5
  Popplio (17 lvl) -> Brionne (34 lvl)-> Primarina
  Learnset
  Sparkling Aria, Water Gun, Pound, Growl, Disarming Voice, Baby-Doll Eyes, Aqua Jet, Icy Wind, Encore, Bubble Beam, Sing, Double Slap, Hyper Voice, Moonblast, Captivate, Hydro Pump, Misty Terrain
  TM/HM/MT/EM
  Double Team | Surf, Waterfall | Icy Wind, Water Pulse, Wonder Room | Aqua Ring
  Historia i charakter
  Przyjacielski pokemon, który kocha się przytulać. Jej matka była sławnym pokemonem jednej z lepszych koordynatorek na świecie. Ona sama zawsze miała marzenie, aby wziąć udział w pokazach pokemon. Prócz tego nagroda w evencie nr. 2 u jKDx.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
  Trzyma


  #744 Rockruff "Midday"


  Level 18
  Rockruff (25 lvl w ciągu dnia) -> Midday Form Lycanroc
  Learnset
  Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl, Rock Throw, Odor Sleuth
  Historia i charakter
  Midday pochodzi z odległego regionu Alola, gdzie mieszkała sobie na wyspie Melemele wraz z innymi Rockruffami i gdzie spędzała całe dnie na pilnowaniu młodszych od siebie psiaków. Pewnego dnia, gdy zajmowała się maluchami, jeden ze starszych przybiegł do niej i przekazał wiadomość, że kilka innych Rokruffów utknęło na jakiejś dziwnej rzeczy, która nie tonie w wodzie. Samica czym prędzej ruszyła na pomoc przyjaciołom i bardzo dobrze jej to szło, jednak gdy miała pomóc ostatniemu z Pokemonów, ten obrażony pognał w głąb machiny, więc chcąc nie chcąc ruszyła za nim. Gdy w końcu go znalazła, ledwo co zaczęli na siebie warczeć, gdy nagle wokół nich rozbrzmiał głośny warkot. To łódź została uruchomiona i jej właściciele nieświadomi obecności pasażerów na gapę wypłynęli w podróż do Johto. Po dotarciu do celu obydwa psiaki wyskoczyły na ląd, aby ku ich zdziwieniu odkryć, że nie są u siebie. Błądząc bez celu przemierzały kolejne miejsca, starając się znaleźć znajome zapachy i tak po pewnym czasie trafiły na Cleome, która je przygarnęła. Midday jest bardzo spokojna i przyjazna wobec innych, chociaż jeśli ktoś mocno ją zdenerwuje, a zazwyczaj takim ktosiem jest Midnight, to potrafi odszczeknąć. Nie przepada zbytnio za walkami, które są według niej zbyt brutalne i zdecydowanie woli bardziej pokazy. Lojalna wobec swojej opiekunki i reszty drużyny, troszczy się o nich z całego serca i gotowa jest jednak stanąć do walki, jeśli ktoś spróbuje im zagrozić.
  Historia właścicieli
  Dean (Orange) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
  Trzyma


  #744 Rockruff "Midnight"


  Level 16
  Rockruff (25 lvl w ciągu nocy) -> Midnight Form Lycanroc
  Learnset
  Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl, Rock Throw
  TM/HM/MT/EM
  Attract, Protect, Rest, Sleep Talk
  Historia i charakter
  Midnight pochodzi z odległego regionu Alola, gdzie mieszkał sobie na wyspie Melemele wraz z innymi Rockruffami i spędzał całe dnie na walczeniu z innymi Pokemonami oraz łażeniu po niebezpiecznych miejscach. Pewnego dnia podczas takich wypraw wraz z kilkoma innymi psami dostał się na pokład ludzkiego statku, na którym prawie cała grupka utknęła, poza jednym,
  który popędził na pomoc. Sprowadził on Midday, która pomogła po kolei wyciągnąć Rockruffy,
  ku wielkiemu niezadowoleniu samca, który poczuł się upokorzony, że to samica jest bohaterką. Obrażony uciekł w głąb pojazdu, zmuszając tym samym wybawicielkę do ruszenia za nim. Gdy w końcu go znalazła, ledwo co zaczęli na siebie warczeć, gdy nagle wokół nich rozbrzmiał głośny warkot. To łódź została uruchomiona i jej właściciele nieświadomi obecności pasażerów na gapę wypłynęli w podróż do Johto. Po dotarciu do celu obydwa psiaki wyskoczyły na ląd, aby ku ich zdziwieniu odkryć, że nie są u siebie. Błądząc bez celu przemierzały kolejne miejsca, starając się znaleźć znajome zapachy i tak po pewnym czasie trafiły na Cleome, która je przygarnęła. Midnight to niezmordowany wojownik, który chce walczyć tylko z silnymi przeciwnikami, aby móc pokazać innym swoją wielkość i bardzo często wywołuje różne bójki, za co najczęściej obrywa od Midday, której to się nie podoba. Wbrew pozorom skupia się najczęściej na obronie oraz kontratakowaniu przeciwnika, choć mogłoby się wydawać, że będzie stawiał on na częste ataki. Wprost pali się do bitew, ale na propozycję, żeby miał występować w pokazach zaczyna gryźć i warczeć kogo tylko popadnie. Gotów jest słuchać wiernie trenerki, jeśli ta tylko pomoże mu wydobyć cały swój potencjał.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
  Trzyma


  #745 Shiny Dusk Form Lycanroc "Dusk"


  Level 7
  Rockruff (25 lvl z umiejętnością Own Tempo) -> Dusk Form Lycanroc
  Learnset
  Thrash, Accelerock, Counter, Tackle, Leer, Sand Attack, Bite
  TM/HM/MT/EM
  Bulk Up, Sleep Talk, Swords Dance, Toxic
  Historia i charakter
  Dusk pochodzi z odległego regionu Alola, gdzie mieszkał sobie na wyspie Melemele wraz z innymi Rockruffami, pośród których znajdowali się Midday oraz Midnight. To własnie on był tym psiakiem, który sprowadził samiczkę na pomoc, kiedy część Pokemonów niechcący utknęła na pokładzie ludzkiego statku. Podobnie jak ta dwójka przypadkiem pozostał na łodzi, jednak w innej jego części, przez co po dopłynięciu do Johto wydostali się z pojazdu w różnym czasie i w ten sposób ich drogi się na pewien czas rozeszły. Dopiero po bardzo długim okresie czasu, podczas którego ewoluował, Dusk zdołał wpaść na trop pary Rockruffów i ostatecznie odnalazł ich u Cleome, do której również postanowił dołączyć. Z charakteru jest on podobny do obydwojga z nich - tak jak Midnight uwielbia walczyć oraz przeżywać przygody, ale podobnie jak Midday nie szuka celowo zwady i stara się być miły dla pozostałych. Odrobinę dziwnie czuje się z tym, że ewoluował w takiego, a nie innego Lycanroca, ponieważ widywał dotychczas tylko te w formie południowej i północnej, jednak pomimo tego zawsze można zobaczyć go uśmiechniętego. Przepada za kwaśnymi przekąskami.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany. Dodatkowo, umiejętność blokuje działanie Intimidate.
  Trzyma


  #747 Mareanie "Hitode"


  Level 12,5
  Mareanie (38lvl) -> Toxapex
  Learnset
  Poison Sting, Peck, Bite
  TM/HM/MT/EM
  Surf | Haze
  Historia i charakter
  Mareanie została znaleziona w jednym z transportów biżuterii z rogów Corsoli, która jest jej naturalnym wrogiem. Tak się stało, że ów transport został dotarczony do Amfiteatru, gdzie odbywały się pierwsze pokazy po remoncie Magna Aula. Władze teatru, nie wiedząc co zrobić z Pokemonem, postanowili uczynić ją nagrodą za Drugie Miejsce w Pokazach “Miłość i Tolerancja”. Jak to się stało, że Mareanie znalazła się w kartonie? To pozostaje tajemnicą.
  Mareanie jest małym, sympatycznym stworkiem, który uwielbia swoje naturalne środowisko czyli morze. Niekoniecznie słoną wodę, ale brzeg, plaże i oglądanie zachodów Słońca to są jej ulubione zajęcia. Sprawia wrażenie stworka, który jest na etapie szukania swojego autorytetu i sposobu, w który warto żyć. Nie przepada za przemocą, chociaż jej naturalne instynkty włączają się, gdy spotka na swojej drodze Corsolę. Chciałaby zostać księżniczką.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Regenerator - Pokemon regeneruje swoje HP po odwołaniu z walki o 33.3% maksymalnego.
  Trzyma


  #758 Shiny Salazzle "Kunrin"


  Level 37
  Salandit (33 lvl) -> Salazzle
  Learnset
  Fire Lash, Knock Off, Endeavor, Captivate, Disable, Encore, Torment, Swagger, Pound, Scratch, Poison Gas, Ember, Sweet Scent, Dragon Rage, Poison Fang, Smog, Double Slap, Flame Burst, Toxic, Incinerate, Nasty Plot, Venoshock
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Przywieziona z odległego regionu Alola, nieszczególnie za nim tęskni. Kumata, stosunkowo łatwo przychodzi jej się nauczyć czegoś nowego i i swoi osobistym rozumkiem niejednego może zagiąć. Z tendencją do leniuchowania, ale tylko tak troszeczkę. Uwielbi wygrzewać się w ciepełku, chociaż jednocześnie ma takie niespełnione marzenie by pohasać w śniegu i zobaczyć jaki ten biały puch właściwie jest.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Corrosion - Może zatruć przeciwnika, nawet jeśli posiada on typ stalowy lub trujący.
  Trzyma


  #759 Stufful "Yuuhi"


  Level 4
  Stufful (27 lvl) -> Bewear
  Learnset
  Tackle, Leer
  TM/HM/MT/EM
  Force Palm
  Historia i charakter
  Ambitny stworek, który pragnie stać na samym podium w kwestii siły... ale potrzeba tej samiczce dowodu, dlatego właśnie kocha ona turnieje Pokemon. Jeśli jej trenerka będzie brała udział w czymś takim, to nie da spokoju, póki nie wystawi do walki właśnie jej. Lubuje się w widowiskowych wygranych, dlatego pragnie się nauczyć bardzo ciekawie działających ruchów. Jeśli wszystko będzie szło po jej myśli, to wykona każde polecenie, ale jeśli trafisz na dni złego humoru, to nici z posłuszeństwa.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
  Trzyma


  #761 Bounsweet "Berry"


  Level 12
  Bounsweet (18 lvl) -> Steenee (poziom + ruch Stomp) -> Tsareena
  Learnset
  Splash, Play Nice, Rapid Spin
  TM/HM/MT/EM
  Grass Whistle
  Historia i charakter
  Pochodzi ze Strefy Safari. Bounsweet to urocza, mała istotka, która wydaje się nie zdawać sobie sprawy z faktu jak bardzo jest urocza i fotogeniczna. Na co dzień przy błahych czynnościach potrafi zachowywać się z gracją rasowej modelki... i to tak zupełnie nieświadomie. Kiedy jej opiekunka wspominała przy niej o pokazach, mała z marszu zapałała miłością do tego typu aktywności. Nie można powiedzieć - predyspozycje ma. Poza tym? Cóż, raczej typ nieszkodliwej pacyfistki, która wykorzystuje przemoc tylko w ostatecznej ostateczności. Boi się węży i wszystkiego co wężowate z kształtu. Trudno powiedzieć skąd jej się to wzięło, pewnie jakaś trauma z bardzo wczesnego dzieciństwa.
  Historia właścicieli
  Kardis (Kardis) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Sweet Veil - Chroni każdego Pokemona z drużyny przed zaśnięciem.
  Trzyma


  #763 Shiny Tsareena "Succubus"


  Level 34,5
  Bounsweet (18 lvl) -> Steenee (poziom + ruch Stomp) -> Tsareena
  Learnset
  Trop Kick, Punishment, Swagger, Double Slap, Splash, Play Nice, Rapid Spin, Razor Leaf, Sweet Scent, Magical Leaf, Teeter Dance, Stomp, Aromatic Mist
  TM/HM/MT/EM
  Bounce
  Historia i charakter
  Succubus to najprawdziwsza diablica w ludz- pokemonowej skórze, istna femme fatale, wiodąca mężczyzn na zatracenie. Swoją żądzą miłości przerasta nawet Doloris, która do czasu się jej pojawienia miała prawie że wyłączny monopol na samców. Teraz te dwie samice prowadzą ze sobą coś w rodzaju rywalizacji, która zaciągnie do łóżka większą ilość chłopaków z drużyny. Za swój dodatkowy, nieznany nikomu cel obrała podbicie serca Romea. Jedynymi osobami, które Succubus słucha to Lilith Apollyon, która w jej oczach jest Królową oraz Cleome, którą szanuję jako trenerkę. Poza zabawami w łóżku uwielbia chodzić nocami do klubów karaoke, gdzie śpiewa od zmierzchu do świtu.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
  Trzyma
  _________________


    
   
       
  SayuriSagi 
  Pure-White Devil


  Dołączyła: 15 Paź 2018
  Posty: 1337
  Wysłany: 2018-10-15, 19:58     #767 Wimpod "Kyojin"


  Level 4
  Wimpod (30 lvl) -> Golisopod
  Learnset
  Struggle Bug, Sand Attack
  TM/HM/MT/EM
  Surf, Waterfall | Metal Claw
  Historia i charakter
  Prawdziwy Pokemon wyścigowy. Marzy tylko o tym, aby stać się najszybszym stworzeniem na tym świecie. Z tego właśnie powodu, gdy tylko zostaje wypuszczony, od razu znika z pola widzenia, ćwicząc swoje maratony. Najbardziej zdumiewającym jest, jak szybko ten stworek może poruszać się na tych swoich, krótkich nóżkach. Tak poza tym, to bardzo energiczne i dobroduszne stworzenie. Uważa, że walki podwyższają mu staminę, dlatego chętnie bierze w nich udział.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Wimp Out - Pokemon ucieka lub zmienia się z innym (w przypadku walki trenerskiej), gdy jego HP spadnie poniżej połowy.
  Trzyma


  #769 Sandygast "Sandy"


  Level 3
  Sandygast (42 lvl) -> Palossand
  Learnset
  Harden, Absorb
  TM/HM/MT/EM
  Destiny Bond
  Historia i charakter
  Wykluł się w inkubatorze. Sandygast to taki trochę śmieszek, lubiący płatać innym psikusy - szczególnie wyskakując skądś z zaskoczenia. Skubaniec nauczył się chować swoją "łopatkę" w piasku na głowie, dzięki czemu potrafi być niemal niewidoczny na piasku. Czasami bywa, że go trochę poniesie fantazja i potrafi się zagalopować w swoich żarcikach, aczkolwiek potrafi znaleźć w sobie choć tyle przyzwoitości, by przyznać się do błędu i wyrazić skruchę. Uwielbia bitą śmietanę i wszystko co ją zawiera.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Water Compaction - Zwiększa obronę pokemona o dwa stopnie (20%), gdy zostanie on trafiony ruchem typu wodnego.
  Trzyma


  #771 Pyukumuku "Pyushiro"


  Level 14
  Pyukumuku
  Learnset
  Baton Pass, Water Sport, Mud Sport, Harden, Bide, Helping Hand, Taunt, Safeguard
  TM/HM/MT/EM
  Rain Dance | Endure, Venom Drench
  Historia i charakter
  Anielski ogóras, którego historia także jest owiana tajemnicą. Wydawać się może, że stoi on po stronie wszelkiego dobra, ale tak naprawdę, to neutralny z niego osobnik. Po prostu robi to, co dyktuje mu jego zankoserwowane serducho.
  Historia właścicieli
  Yukino Harmonia (Panda) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Unaware - Podczas zadawania ataków ofensywnych ignorowane są wszystkie zmiany statystyk wroga (poza szybkością).
  Trzyma


  #773 Silvally "Iluve"


  Level 24
  Type: Null (poziom + przywiązanie) -> Silvally
  100/100
  Learnset
  Multi-Attack, Heal Block, Iron Head, Poison Fang, Fire Fang, Ice Fang, Thunder Fang, Tackle, Rage, Pursuit, Imprison, Bite, Aerial Ace
  TM/HM/MT/EM
  Signal Beam
  Historia i charakter
  Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
  Pochodzi ze Strefy Safari. Stworzenie dumne i nieufne wobec obcych. Tak na prawdę nigdy nikogo nie obdarza stuprocentowym zaufaniem- nawet własnego opiekuna. W przeszłości został bardzo dotkliwie skrzywdzony, przez co dorobił się swego rodzaju traumy na całe życie. Nigdy nie działa pochopnie i każdą decyzję woli sobie dokładniej przemyśleć. Dzięki temu, całkiem niezły z niego strateg. Dobrze czuje się w trakcie potyczek, ale jeśli miałby wybierać, nie pchałby się do walk bardziej niż to aby na pewno konieczne.
  Historia właścicieli
  ? (Rabarbarossa) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  RKS System - Zmienia typ pokemona zależnie od trzymanej przez niego karty pamięci.
  Trzyma


  #773 Silvally "Zero"


  Level 35,5
  Type: Null (poziom + przywiązanie) -> Silvally
  100/100
  Learnset
  Multi-Attack, Heal Block, Iron Head, Poison Fang, Fire Fang, Ice Fang, Thunder Fang, Tackle, Rage, Pursuit, Imprison, Bite, Aerial Ace, Crush Claw, Scary Face, X-Scissor
  TM/HM/MT/EM
  Flame Charge, Rest, Rock Slide, Sleep Talk | Signal Beam
  Historia i charakter
  Bardzo inteligentny Pokemon, który świetnie odnajduje się w walkach. Potrafi przewidzieć taktykę przeciwnika kilka ataków do przodu, choć z powodu przymusu słuchania trenerki nie może zrobić z tego dobrego użytku. Bardzo źle znosi wszelkie przegrane, które odbiera bardzo osobiście. Towarzyszy z drużyny traktuje jak rodzinę, której nigdy nie miał i choć udaje drania z zimnym sercem, zawsze stara się ich chronić ze wszystkich sił. Szczególnie troszczy się o Tsubakiego, ze względu na tragedię, którą mały Zorua przeżył. Jeśli byłoby to konieczne, nie cofnie się nawet przed wykorzystaniem innych istot żywych w tym celu. Wszystkie swoje przemyślenia zachowuje wyłącznie dla siebie i przez większość czasu z nikim nie rozmawia.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  RKS System - Zmienia typ pokemona zależnie od trzymanej przez niego karty pamięci.
  Trzyma


  #778 Mimikyu "Envy"


  Level 25,5
  Mimikyu
  Learnset
  Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack
  TM/HM/MT/EM
  Swords Dance
  Historia i charakter
  Uparta i zawzięta, nie wiedzieć czemu ma wewnętrzną nie chęć do każdego osobnika z gatunku Pikachu. Czy to Pichu, Raichu czy Pikachu. Gdy tylko widzi bądź wyczuje jednego z nich można by rzec iż wstępuje w nią jakby demon i zmuszą do walki z owym osobnikiem. Poza tym jest łakoma i uwielbia każdego rodzaju słodycze, zwłaszcza jeśli biega o toffi.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym. Kiedy przebranie zostanie zniszczone, użytkownik otrzymuje 1/8 HP obrażeń.
  Trzyma


  #781 Shiny Dhelmise "Jack Sparrow"


  Level 59,5
  Dhelmise
  100/100
  Learnset
  Switcheroo, Absorb, Growth, Rapid Spin, Astonish, Mega Drain, Wrap, Gyro Ball, Metal Sound, Giga Drain, Whirlpool, Anchor Shot, Shadow Ball, Energy Ball, Slam, Heavy Slam, Phantom Force, Power Whip
  TM/HM/MT/EM
  Aerial Ace, Attract, Double Team, Earthquake, Embargo, Flash Cannon, Grass Knot, Hidden Power, Rain Dance, Rest, Shadow Claw, Sleep Talk, Substitute, Swagger, Swords Dance, Toxic | Surf | Ally Switch, Block, Helping Hand, Iron Defense, Iron Head, Knock Off, Pain Split, Role Play, Snore, Spite, Synthesis, Telekinesis
  Historia i charakter
  Dhelmise w dużej mierze jest egoistą, który myśli przede wszystkim o własnym interesie i zawsze działa na swoją korzyść, nawet jeśli będzie musiał w tym celu działać na szkodę towarzysza. Nie oznacza to jednak, że jest on kompletnie nieczułym draniem - w wyjątkowych sytuacjach potrafi jednak zrezygnować ze swojego prywatnego celu i pomóc przyjaciołom. Jack ma duże poczucie humoru i potrafi żartować nawet w bardzo nieprzyjemnych sytuacjach, kiedy to powinno zachować się powagę. Uważa się za najprawdziwszego pirata i każe zwracać się do siebie per kapitanie. Lubi pić rum i to w bardzo dużych ilościach, przez co czasem może być pijany, jednak o dziwo nie przeszkadza mu to w walkach.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Steelworker - Zwiększa siłę ataków stalowych o 50%.
  Trzyma
  _________________


    
   
       
  SayuriSagi 
  Pure-White Devil


  Dołączyła: 15 Paź 2018
  Posty: 1337
  Wysłany: 2018-10-15, 19:59     #818 Shiny Inteleon "Spitzel"


  Level 35
  Sobble (16 lvl) -> Drizzile (35 lvl) -> Inteleon
  Learnset
  Snipe Shot, Acrobatics, Pound, Growl, Water Gun, Bind, Water Pulse, Tearful Look, Sucker Punch, U-turn
  TM/HM/MT/EM
  Aqua Jet, Fell Stinger
  Historia i charakter
  Spitzel jest światowej klasy szpiegiem, który specjalizuje się w infiltracji środowiska grup przestępczych, pełniąc rolę „kontaktu" dla pozostałych agentów - potrafi miesiącami rozpracowywać od środka niebezpieczne dla społeczeństwa organizacje. O jego metodach pracy nie można powiedzieć żadnego złego słowa ... no może jest jedna mała rzecz, ale dotyczy ona jego cechy charakteru - mianowicie Spitzel jest homoseksualny i ma słabość do kobiecych ciuszków, które chętnie zakłada na swoje zniewieściałe ciało, aby łatwiej mógł poderwać jakiegoś przystojniaczka. W sumie nie przeszkadza to w żaden sposób w jego pracy, jednak no cóż, dziwne wrażenie pozostaje.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
  Trzyma


  #821 Rookidee "Momon"


  Level 1
  Rookidee (18 lvl) -> Corvisquire (38 lvl) -> Corviknight
  Learnset
  Peck, Leer
  TM/HM/MT/EM
  Sky Attack
  Historia i charakter
  Momon jest jednym z członków, a równocześnie przywódcą, sławnej pary łowców przygód, którzy znani są jako Czarni, po kolorze piór ich lidera. Wraz ze swoją towarzyszką jest sławiony nie tylko za swoje niesamowite dokonania, do których należą między innymi uratowanie całego lasu oraz jego mieszkańców w regionie Galar przed olbrzymim pożarem czy rozprawienie się z grupą okrutnych kłusowników, ale także za cechy charakteru. Ci, którzy mieli okazję się z nim spotkać widzieli, że jest osobą dobrze wychowaną, która traktuje wszystkich innych z szacunkiem oraz podaje im pomocne skrzydło, gdy ci znajdują się w potrzebie. Ceni się go również za honorowość oraz dotrzymywanie raz zawartych obietnic, jak także za troskliwość czy wyrozumiałość względem innych. Już teraz mówi się o nim jako herosie nad herosami, Mrocznym Bohaterze, który z pewnością będzie w przyszłości opiewany w legendach. Jeśli ktoś chciałby doszukiwać się w nim jakiś przywar, mógłby spróbować mu zarzucić to, że nie lubi on zdradzać niczego o swojej przeszłości zapewne z powodu jej haniebnego charakteru, jednak są to niczym niepoparte oskarżenia zwykłych zazdrośników. Wielu sądzi, że łączy go ze swoją towarzyszką romantyczna więź, jednak na ten temat także nic nie wiadomo.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Keen Eye - Celność użytkownika nie może zostać obniżona, a także ignorowane są przez niego zmiany w statystyce szansy na unik u przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
  Trzyma


  #832 Shiny Dubwool "Olaf"


  Level 24
  Wooloo (24 lvl) -> Dubwool
  Learnset
  Tackle, Growl, Defense Curl, Copycat, Guard Split, Double Kick, Headbutt
  TM/HM/MT/EM
  Counter
  Historia i charakter
  Olaf jest perkusistą znanego w całym pokemonowym światku muzycznym zespołu heavy-metalowego o znamiennej nazwie Pentakill. Przyczyna jego dołączenia do zespołu jest dość prosta - pierwsza czwórka, mająca zamiar wypić trochę alkoholu po udanym tournée, spotkała go w przydrożnym barze, gdzie ten również próbował zalać się w trupa. Nie do końca trzeźwy zażądał od nich pojedynku w postaci siłowania się na ręce - wyzwanie podjął basista i tak oto odbyło się starcie, które urosło do rangi legendy. Przez wiele dni siedzieli oni przy jednym stole, bez snu, bez jedzenie, wlewając jedynie w siebie alkohol, a mimo to ramię żadnego z nich nie przesunęło się nawet o milimetr. W końcu wokalista zespołu zaproponował Olafowi dołączenie do nich (głównie po to, aby zakończyć farsę, która zaczęła go nudzić), a że chłop znał się jedynie na waleniu, został perkusistą. Chociaż nie miał wcześniej żadnej styczności z muzyką, okazał się być utalentowany w tej dziedzinie - za pomocą swoich czterech kopyt, dwóch rogów oraz głowy potrafi wybić rytm nie tylko na bębnach, ale także na stołach, głazach, czaszkach swoich przeciwników ... Z Olafa jest niezły moczymorda, który po odpowiedniej ilości trunku potrafi zmienić się w berserka, zwłaszcza gdy mu tego alkoholu zabraknie, dlatego najbezpieczniej jest w ogóle nie dopuszczać go w pobliże czegokolwiek, co zawiera procenty zamienialne na promile, wobec czego wyraża on zdecydowany (i wulgarny) sprzeciw. Jako że z charakteru jest dość porywczy często zdarza mu się bić z innymi Pokemonami, czego jedyną dobrą stroną może być to, że nie trzeba go szczególnie namawiać do udziału w pojedynkach. Słucha się właściwie jedynie lidera zespołu oraz Cleome, która po przygarnięciu Pentakill stała się kimś w rodzaju ich menedżerki.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Fluffy - Siła ataków, które powodują kontakt fizyczny, zostaje zmniejszona o połowę. Ataki ogniste zadają z kolei podwójne obrażenia. W przypadku, gdy ognisty ruch zadaje kontakt fizyczny, posiadacz tej zdolności otrzymuje normalne obrażenia.
  Trzyma


  #841 Flapple "Bakugan"


  Level 2
  Applin (Tart Apple) - > Flapple
  Learnset
  Wing Attack, Recycle, Withdraw, Astonish, Growth, Twister, Fly
  IM/HM/EM
  Energy Ball, Outrage | Sucker Punch
  Historia i charakter
  Ten Pokemon to miłośnik zabawek z serii opowiadającej o potężnych potworach zmieniających się w maleńkie kulki oraz ich ludzkich towarzyszach, z którymi walczą ze złem zagrażającym im światom. Tak wielki, że czasem zwija się w kłębek i okrywa się szczelnie swoimi skrzydłami, aby wyglądać jak jeden z takich stworków, chociaż wtedy przypomina bardziej jabłko niż kulkę. Samo z siebie nie jest to złe, jednak gorzej gdy ktoś zechce zjeść taki owoc - zawał murowany. Energiczny, niekiedy ciężko mu usiedzieć w jednym miejscu, a przy tym bardzo skory do zabawy z innymi Pokemonami - istne jabłko-niespodzianka.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Ripen - Podwaja efekt podawanej jagody.
  Trzyma


  #843 Silicobra "?"


  Level 1
  Silicobra (36 lvl) -> Sandaconda
  Learnset
  Wrap, Sand Attack
  TM/HM/MT/EM
  Last Resort
  Historia i charakter
  Pojawi się później.
  Historia właścicieli
  Cleome Spinosa (SayuriSagi)
  Umiejętność
  Sand Spit - Pokemon po otrzymaniu obrażeń od ataku wywołuje burzę piaskową.
  Trzyma
  _________________


    
   
       
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Odpowiedz do tematu
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:  

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

  Graficy:::
  Sojusznicy:::

  Daisy7
  Daisy7#4661

  Did
  Dod#6823

  Kyuubi
  Zanate#3757

  Tori
  Tori#1343

  Xioteru
  xxxio#4156

  * Twierdza RPG Makera *
  Twierdza RPG Makera

  * Mortis *

  WAW Pokemon

  Hipogryf
  Hipogryf.pl - blog fantasy

  Vampire Knight
  Vampire Knight

  Demigods

  Wishtown

  SNM
  SnM

  PokeSerwis

  Wizard's World

  Riverdale

  Ninshu

  Nemea

  Orchard Stable

  Rainbow RPG
  Rainbow RPG

  Disney World

  Strefa RPG
  Strefa Forumowych RPG

  Deraas

  Król Lew

  W galopie

  YLO

  One for All

  Fort Florence
  Fort Florence

  Over Undertale
  over-undertale

  Oneiric

  Magic Lullaby

  Black Butler
  BlackButler

  Hogwart Dream
  HogwartDream

  Amaimon
  Amaimon

  Artemida - Warrior Cats

  Drachen

  The Avengers

  Dragon Ball - Another Universe

  Wishtown

  Hoshi Fusion

  Spectrofobia

  X-Men RPG

  Virus

  Bleach Other World
  Bleach OtherWorld  Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
  Copyright 2019 by Daisy7.

  Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
  Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
  Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

  Pokemon Crystal launched 2011-03-23.