Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Cleome Spinosa
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 07:11   Cleome Spinosa
Data urodzenia: 11.04.1998
Miejsce urodzenia: Nieznane
Wiek: 18
Profesja: Florystka
Stan cywilny: PannaCleome jest chudą, brązowowłosą dziewczyną o turkusowych oczach. Ma około 1,60 metra wzrostu oraz waży tak z 55 kilogramów. Jej urodę można określić jako przeciętną. Większą uwagę przykuwa strój, który nosi. Jest to sięgająca kolan jasnoniebieska sukienka o krótkich ramionach. Założony na niej jest uroczy, biały fartuszek z delikatną koronką zawiązany za plecami. Dziewuszka ma wpiętą we włosy dużą kokardkę tej samej barwy, co główna część jej garderoby. Wszystkie elementy stroju posiadają również delikatny wzorek w kolorze oliwki. Jedynie ozdoba fryzura ma dodatkową rzecz: malutkie, fioletowe serduszko. Na nogach Cleome nosi rajstopy do kolan w biało-niebieskie pasy oraz czerwone buciki na grubych podeszwach.


Cleome jest dość pewną siebie osobą, a jednocześnie bardzo miłą dla innych, choć potrafi momentami zachować się dość wrednie, jednak jedynie wobec złych ludzi. Od najmłodszych lat musiała uczyć się samodzielności i nie lubi, kiedy ktoś traktuje ją jak jakąś niepotrafiącą o siebie zadbać dziewuszkę, gdyż odbiera to jako jawną obrazę. Pomimo swojej dobroci nie potrafiła znaleźć sobie przyjaciół w Harmey House, więc większą część czasu poświęcała na czytaniu różnorakich książek z biblioteki. Wraz z poznaniem Duskulla zaczęła regularnie przychodzić na pobliski cmentarz, gdzie wraz z nim bawiła się najczęściej w berka pomiędzy grobami, bądź odgrywała scenki ze swoich ulubionych powieści. Jej największym marzeniem jest spotkanie wszystkich tak zwanych "mistycznych" Pokemonów, co jeszcze nikomu nigdy się nie udało. Wie, że to będzie trudne zadanie, gdyż są one spotykane niebywale rzadko, a każdy, kto je zobaczy może nazywać siebie niesamowitym szczęściarzem.


Jako, że jest sierotą, nie zna swoich prawdziwych rodziców. Nie zależy jej, żeby kiedykolwiek ich poznać.
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 07:14   Orphan at the cementery ...


Cleome została porzucona pod drzwiami sierocińca Harmey House zaraz po narodzinach. Jej dzieciństwo nie było najgorsze, ale również nie było lekkie. Z nieznanych sobie powodów nie potrafiła znaleźć żadnego przyjaciela pośród rówieśników, przez co pragnąc mieć jakieś zajęcie, poświęciła swój czas czytaniu książek. Najbardziej pociągały ją te o dalekich krainach z Pokemonami niespotykanymi nigdzie indziej. Spośród nich upodobała sobie historie, które opowiadały o "mistycznych" stworzeniach, które w odróżnieniu od zwykłych w pewien sposób były uosobieniem zasad rządzących światem. Niestety, ludzie posiadali mało informacji o nich. Cleome postanowiła wtedy, że ona spotka każdego z nich i dokładnie opisze. W ramach "treningu" przed rozpoczęciem misji, dziewczyna zaczęła chodzić na pobliski cmentarz, w celu nauczenia się różnych umiejętności. Podczas któregoś już wypadu do nekropolii natknęła się na przemarzniętego Pokemona. Był to Duskull. Początkowo uciekł przed nią z piskiem, ale kiedy w końcu zobaczył, że nie ma ona złych zamiarów, pozwolił jej podejść do siebie. Od tego momentu oboje zaprzyjaźnili się. Wspólnie grali lub inscenizowali historie z książek Cleome, jednocześnie przyswajając nowe rzeczy. W dniu swoich osiemnastych urodzin dziewczyna, już dorosła, postanowiła opuścić sierociniec i wyruszyć w podróż, żeby nareszcie spełnić swoje marzenie. Udała się na cmentarz, gdzie wszystko wyjaśniła przyjacielowi, który zapragnął udać się wraz z nią. Wspólnie poszli do miasteczka New Bark, gdzie mieszka profesor Elm. Na miejscu dostali oni potrzebne przedmioty, po czym skierowali swe kroki do miasta Ecruteak, gdzie znajdowały się dwie wieże związane z parą mistycznych Pokemonów ...

New friend and secret mission


Niestety, podróż nie zaczęła się za różowo. Jeszcze w Cherrygrove City, które znajdowało się zaledwie parę kroków od New Bark Town, Despair dostał zatrucia pokarmowego po zjedzeniu znalezionych przez siebie jagód, które na szczęście nie było zbyt poważne, jednak to był dopiero początek kłopotów. Zaraz po wyjściu z Centrum Pokemon Cleome trafiła ze swoim przyjacielem do ratusza nawiedzonego przez upiora, przed którym uratował ich tajemniczy pogromca potworów. Po opuszczeniu budynku sierotka natychmiast ruszyła w dalszą drogę, jednak co chwilę coś stawało jej na przeszkodzie: najpierw walka z dzikim Honedge, podczas której znalazła samotne jajko, z której trochę później wykluł się kolejny Poke-miecz; potem potyczka z Zespołem R z asystą chłopaka, który pojawił się nie wiadomo skąd, po której Cleome uwolniła porwane przez przestępców Pokemony, które z braku miejsca do którego mogłyby wrócić przyłączyły się do dziewczyny; a na sam koniec kolejna walka z Zespołem R, którzy napadli pobliskie Centrum Pokemon, podczas której pomógł jej kolejny chłopak. Od tego momentu doświadczony trener Andy, gdyż właśnie tak na imię miał wybawiciel, zaczął podróżować z Cleome, której to podarował jej kolejnego Pokemona - Type: Null’a.
Po dotarciu następnego dnia do Violet Town obydwoje udali się od razu do pobliskiej sali, gdzie po stoczonych walkach z Falknerem zdobyli swoje pierwsze odznaki z Johto. Tej samej nocy, kiedy nocowali w budynku Centrum, Cleome przypadkiem podsłuchała rozmowę towarzysza z inną osobą, z której wynikało, że tajemniczy rozmówca jest opętany przez jakąś zjawę, co wywołało w dziewczynie podejrzenia, że chłopak nie jest wcale takim zwykłym trenerem. Następnego ranka po opuszczeniu miasta przeczucie do jeszcze bardziej się pogłębiło z powodu kolejnych dziwnych zdarzeń: najpierw niespodziewane pojawienie się, a zaraz potem zniknięcie Necrozmy, Mewtwo oraz bliżej niezidentyfikowanej osoby, a następnie spotkanie Arceusa, samego boga Pokemonów, który wyznaczył dla Cleome zadanie, jakim jest uwolnienie Diancie. Nie było to jedyne niezwykłe spotkanie tego dnia, gdyż wieczorem dziewczyna ruszyła potajemnie za swoim towarzyszem, który po dotarciu nad pobliskie jezioro odbył rozmowę z Arceusem, z której sierotka zrozumiała, że ma być ona pilnowana przez chłopaka, aby przypadkiem nie sprowadziła poważnych kłopotów dla wszystkich.

Night in a haunted hotel


Następnego dnia, po niespodziewanym przebudzeniu wywołanym przez wtargnięcie dzikiego Joltika do namiotu, Cleome wraz z resztą ruszyła w dalszą podróż, która została po pewnym czasie przerwana z powodu zbierających się ciemnych chmur na niebie, z których to mogła rozpętać się burza, dlatego też cała drużyna schroniła się w najbliższym hotelu, który sprawiał wrażenie starego oraz dziwnie opustoszałego, wewnątrz którego zastali jedynie jednego starego portiera. Jako że zaczęło mocno padać, nie mając większego wyboru dziewczyna wraz z chłopakiem wynajęli pokój, w którym chcieli przeczekać złą pogodę oraz odrobinę odpocząć. Po położeniu się każdy prędko zasnął, jednak po pewnym czasie wszyscy się obudzili z powodu dziwnych hałasów, które dobiegały zza drzwi prowadzących na korytarz. Po otwarciu ich okazało się, że Despair, który zniknął chwilę wcześniej, stoczył walkę z dwoma Pokemonami, po której ewoluował, aczkolwiek nie był to koniec niespodzianek, gdyż zaraz potem trzeba było się zmierzyć z dwójką ludzi, którzy należeli najwyraźniej do jakiejś grupy przestępczej. Niestety, nie wiadomo dokładnie jakiej, ponieważ po wygranym pojedynku zostali oboje wchłonięci przez ożywiony budynek, który po chwili zaatakował Cleome i pozostałych. Dziewczynie wraz z pozostałymi udało się uciec, jednak po dłuższej naradzie postanowiła wrócić do środka, aby spróbować uratować tamtych ludzi, a jeśli było już za późno, to chociaż zadbać o to, aby nikt inny nie stał się ofiarą. Po przedostaniu się na tył hotelu, a następnie walce z dwoma widmowymi Houndoomami poznali w końcu osobę odpowiedzialną za całą tę dziwną sytuację - a był nim duch chłopaka o imieniu Milo, który po śmierci stracił kontrolę nad sobą i nieświadomy swoich czynów opętał budynek. Sierotka wraz z towarzyszem pomogli mu przypomnieć chociaż częściowo, jak zginął i po zabraniu jego dawnego Pokemona, Shuppeta, opuścili budynek, decydując się pomóc Milo w bezpiecznym odejściu w zaświaty, o ile istnieje taka możliwość.

Puppeteer from interdimensional town


Krótko po wyruszeniu w powiększonym gronie drużyna została napadnięta przez bandę dzikich Pokemonów, które, jak się prędko okazało, tak naprawdę próbowały sprowadzić pomoc dla swojego rannego przyjaciela. Bez zwlekania Cleome wraz z towarzyszami ruszyła za nimi, odnajdując resztę gangu, która momentalnie została zaatakowana przez agresywne Mightyeny, ale na szczęście dziewczynie, a właściwie jej Pokemonom, udało się odeprzeć natarcie. Zabrawszy wszystkie Pokemony, ekipa natychmiast ruszyła ku najbliższemu miastu, aby uleczyć rannych w Centrum.
Po dotarciu do Azalea Town, gdzie każdy mieszkaniec patrzył na nich dziwnym wzrokiem, drużyna prędko trafiła do miejscowego szpitala, w którym to zamiast Siostry Joy zastali w roli pielęgniarki czerwonowłosą dziewczynę w mieczem. Po sprawdzeniu paru rzeczy okazało się, że nie są oni w Azalea, tylko w jakimś innym mieście, którego dodatkowo nie ma na mapie, a oprócz tego pełno w nim nieprzyjemnej energii. Jako że pora był już późna, Cleome wraz z resztą rozbiła obóz w pobliskim parku, zaś następnego dnia odkryli, że nie mogą opuścić tego miejsca. Dzięki pomocy Milo zdołali ustalić, że źródło dziwnej mocy znajduje się w ratuszu, w środku którego musieli stoczyć dwie walki z Pokemonami, nim dotarli do osoby odpowiedzialnej za całą sytuację, z którą następnie odbyli krótką rozmowę. Dowiedzieli się z niej, że znajdują się w „pułapce na myszy”, którą stworzył marionetkarz, aby móc przechowywać swoją kolekcję, a także że tylko osoby obdarzone ogromną duchową mocą mogą się tutaj dostać, czyli Milo, Andy oraz właśnie Cleome, która ma jej naprawdę dużo, chociaż nie zdawała sobie z tego sprawy. Po stoczeniu z nim krótkiej walki zgodził się odesłać drużynę wraz uwięzionymi w mieście stworami z powrotem do ich świata, co też zaraz uczynił, rzucając na pożegnanie, aby pozdrowić jego braci, jeśli kiedyś ich spotkają.

Little girl and dangerous lab


Dziewczyna wraz z chłopakami wylądowała niedaleko Goldenrod Town, do którego udali się po uspokojeniu i pocieszeniu uratowanych Pokemonów. Tam Cleome zostawiła ich pod opieką lekarzy, a sama postanowiła sprawdzić, co u pozostałych stworków w Boxie, który ku jej zaskoczeniu okazał się być czymś na wzór małej farmy, gdzie Pokemony mogły spokojnie sobie mieszkać. Po upewnieniu się, że wszystko u nich w porządku, sierotka przedstawiła im swój plan zorganizowania pikniku, aby mogli spędzić ze sobą trochę więcej czasu, a następnie wróciła z powrotem do Centrum, w którym to spędziła noc. Następnego ranka, po niezbyt udanej próbie obudzenia Andy’ego, udała się na zakupy, podczas których została zaatakowana przez obcego mężczyznę, który dzięki interwencji Despaira, Twilight oraz Black Widow szybko został pokonany. Okazało się, że nie pamiętał kompletnie nic z tego, co wydarzyło się przed momentem ani nie wiedział, dlaczego chciał zranić dziewczynę. Po ruszeniu w dalszą drogę Cleome w pierwszej kolejności kupiła trochę zabawek dla Pokemonów, a w kolejnym sklepie spotkała małą dziewczynkę o imieniu Serafina, która pomogła przy wyborze smakołyków na piknik. Okazała się być na tyle uprzejma, że zaoferowała wskazanie fajnego miejsca, na co sierotka się zgodziła i tak po zabraniu kolegi spod Centrum cała ekipa udała się na polanę, gdzie spędziła miło czas aż do wieczora, chociaż w międzyczasie chłopak dostał alergii od pyłku kwiatów rosnących łączce. Po odstawieniu dziewczynki do domu i obiecaniu jej, że następny dzień także spędzą wspólnie Cleome wróciła wraz z resztą do Centrum.
Rano okazało się, że Andy raczej nie wstanie z łóżka z powodu przeziębienia, dlatego trenerka wraz z towarzystwie kilku stworków (Despaira, Spyro, Kiryūin, Cute, Tsubakiego oraz Doloris) poszła o Serafinę, z którą to ruszyła odwiedzić miejscowe laboratorium, o którym to wczoraj mała dziewczynka mówiła niezbyt pozytywne rzeczy. Tam, po chwilowej rozmowie z jednym z naukowców, obydwie zostały ogłuszone i rozdzielone. Po pewnym czasie Cleome ocknęła się w małym pokoiku, mając za towarzystwo jedynie swojego pierwszego przyjaciela, którego naukowcy musieli przeoczyć oraz Milo, o którym ci nie mieli pojęcia. Z ich pomocą zdołała uciec z pomieszczenia, a następnie odnaleźć Serafinę oraz dziwne pomieszczenie pełne taśmociągów, gdzie natrafiła na swojego Spyro, który w dość gwałtowny sposób ewoluował w Charizarda. Zaraz potem musiała stoczyć pojedynek z naukowcem, z którym to wcześniej rozmawiała, i jego Hypno, który to zakończył się powaleniem mężczyzny przez jego własnego Pokemona, który to miał dosyć złego traktowania.
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 17:20   #477 Złoty Dusknoir "Despair"


Level 100
Duskull (37 poziom) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
15/100
Learnset
Shadow Punch, Future Sight, Fire Punch, Ice Punch, Thunder Punch, Gravity, Bind, Leer, Night Shade, Disable, Foresight, Astonish, Shadow Sneak, Pursuit, Will-O-Wisp, Confuse Ray, Curse,
Hex, Shadow Ball, Mean Look, Payback
TM/HM/MT/EM
Attract, Blizzard, Brick Break, Bulldoze, Calm Mind, Captivate, Charge Beam, Confide, Double Team, Dream Eater, Earthquake, Embargo, Endure, Facade, Flash, Fling, Focus Blast, Frustration, Giga Impact, Hidden Power, Hyper Beam, Ice Beam, Infestation, Natural Gift, Power-up Punch, Protect, Psych Up, Psychic, Rain Dance, Rest, Return, Rock Slide, Rock Tomb, Round, Sleep Talk, Substitute, Sunny Day, Swagger, Taunt, Thief, Torment, Toxic, Trick Room | Rock Smash, Strenght | Ally Switch, Body Slam, Counter, Double-edge, Dynamic Punch, Focus Punch, Headbutt, Icy Wind, Laser Focus, Mega Kick, Mega Punch, Metronome, Mimic, Mud-slap, Nightmare, Seismic Toss, Snatch, Snore, Spite, Sucker Punch, Telekinesis, Trick, Wonder Room | Dark Pulse, Haze, Imprison, Ominous Wind, Pain Split
Historia i charakter
Despair, będąc najmniejszym oraz najsłabszym Pokemonem ze stada, został porzucony na cmentarzu. Później na nim po raz pierwszy spotkał Cleome, kiedy ta miała siedem lat i początkowo się jej przestraszył. Po bliższym poznaniu dziewczynki polubił ją i z czasem mocno się do niej przywiązał. Jest płochliwym Pokemonem i panicznie boi się większych od siebie stworzeń oraz ciemnych miejsc. Bardzo pragnie ewoluować, żeby stać się silniejszy i móc bronić swoją przyjaciółkę.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma


#286 Breloom "Houshi"


Level 24
Shroomish (23 lvl) -> Breloom
5/100
Learnset
Mach Punch, Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Mega Drain, Headbutt, Poison Powder, Feint, Worry Seed
TM/HM/MT/EM
Captivate, Endure | Body Slam, Double-edge, Drain Punch, Mimic
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Mały wojownik. Przynajmniej chce za takiego uchodzić, bo jeśli przychodzi co do czego, okazuje się dość łajzowaty. Aczkolwiek stara się robić to co robi jak najdokładniej, aby jego trener był z niego dumny. Wierny, nigdy nie porzuci w potrzebie. Boi się... śniegu. Autentycznie. wystarczy odrobina tego zimnego, białego puchu, aby doprowadzić go na skraj załamania nerwowego.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma


#354 Banette "Jekyll/Hyde"


Level 38
Shuppet (37 lvl) -> Banette <-> Mega Banette
Learnset
Phantom Force, Knock Off, Screech, Night Shade, Spite, Shadow Sneak, Will-O-Wisp, Feint Attack, Hex, Curse, Shadow Ball, Embargo
TM/HM/MT/EM
Toxic
Historia i charakter
(Cleome otrzymała tego Pokemona w postaci prezentu urodzinowego.)
Ten mały stworek został oddzielony od swojego trenera przez jakże niefortunną i rychłą śmierć. To wydarzenie bardzo źle wpłynęło na jego psychikę, ponieważ, będąc samotnym, stworzył sobie drugą osobowość. Cleome postanowiła się maluchem zaopiekować.
Stworek ten, jak to już było wyżej wspomniane, cierpi na chorobę psychiczną, jaką jest osobowość wieloraka, zwana też potocznie rozdwojeniem jaźni, przez co w jego ciele żyją dwie istoty - Jekyll i Hyde. Pierwszy z nich to bardzo miły Pokemon, który stara się pomagać pozostałym przy każdej nadarzającej się okazji, nawet jeśli musiałby przez to sam ucierpieć. Jego kompletnym przeciwieństwem jest drugi mieszkaniec ciała - Hyde, będący wcieleniem zła. Ten z kolei to istny sadysta, który czerpie radość z zadawania bólu innym i jest gotów nawet zabić, jeśli oznacza to więcej "zabawy". Momentami ciężko stwierdzić, z którym z nich obecnie się rozmawia, dlatego jego trenerka musi ciągle trzymać się na baczności.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma


#389 Torterra "Romeo"


Level 32,5
Turtwig (18 lvl) -> Grotle (32 lvl) -> Torterra
5/100
Learnset
Earthquake, Wood Hammer, Tackle, Withdraw, Absorb, Razor Leaf, Curse, Bite, Mega Drain, Leech Seed
TM/HM/MT/EM
Bullet Seed, Captivate, Endure, Natural Gift | Cut, Strength, Rock Smash | Headbutt, Heavy Slam, Mud-slap, Seed Bomb
Historia i charakter
Turtwig ten jest nieuleczalnym romantykiem. Próbuje się zalecać do każdej ładnej samiczki jaką zobaczy poprzez recytację wierszy, czy śpiewanie piosenek oczywiście o tematyce miłosnej. Póki co żadna nie odwzajemniła jego uczuć, ale żółw się nie poddaje pewien, że jego włoski akcent w końcu mu pomoże zdobyć partnerkę. Tenże akcent to inna para kaloszy. Turtwig wprost uwielbia pewnego włoskiego hydraulika imieniem Mario i poprzez wyuczenie się włoskiego akcentu starał się zbliżyć do swojego wirtualnego idola.
Historia właścicieli
? (Castiel) -> Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma


#452 Drapion "Scorpion"


Level 41,5
Skorupi (40 lvl) -> Drapion
5/100
Learnset
Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Bite, Poison Sting, Leer, Knock Off, Pin Missile, Acupressure, Pursuit, Bug Bite, Poison Fang, Venoshock, Hone Claws, Toxic Spikes, Night Slash
TM/HM/MT/EM
Captivate, Endure, Natural Gift | Cut, Strength, Rock Smash | Fury Cutter, Headbutt, Mud-slap
Historia i charakter
Tajemnicza i cicha, mało piszczy czy wydaje dźwięk. Zazwyczaj siedzi cicho i obserwuje. Nie jest typem wojownika, raczej kogoś kto trzyma się na uboczu, unika walk oraz stara się być biernym obserwatorem. Gdy ma walczyć szuka sposobu na uniknięcie tego a w dodatku jak dojdzie do walki stara się zakończyć ją tak by jak najmniej walczyć. Kto wie co jeszcze skrywa ten mały pokemon?
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma


#784 Kommo-o "Draco"


Level 46
Jangmo-o (35 lvl) -> Hakamo-o (45 lvl) -> Kommo-o
Learnset
Clanging Scales, Belly Drum, Sky Uppercut, Autonomize, Tackle, Leer, Bide, Protect, Dragon Tail, Scary Face, Headbutt, Work Up, Screech, Iron Defense, Dragon Claw
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Draco należy do endemicznego gatunku smoczych Pokemonów, których naturalnym środowiskiem jest tropikalny region Alola, a dokładnie wyspa Poni. Stworek ten nie grzeszy zbytnio inteligencją, ale nie oznacza to, że jest jakimś idiotą, tylko ma problemy z może bardziej skomplikowanymi zadaniami. Gdy na przykład w trakcie walki trenerka każe mu wykonać jakiś konkretny cios, to spokojnie zdoła go wykonać, jeśli jednak kazałaby mu użyć ataku, który robi to i to, to już miałby maleńki mętlik w główce. Możliwe, że po przejściu na wyższe stadium ewolucji problem chociażby częściowo zniknie i nie będzie trzeba używać w rozmowie z nim samych prostych słów. Lubi pić różne koktajle owocowe, a zwłaszcza takie,
które zawierają mango.
Historia właścicieli
Cleome Spinosa (SayuriSagi)
Umiejętność
Overcoat - Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń od efektów pogodowych oraz nie działają na niego efekty ataków proszkowych.
Trzyma
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 17:29   Ważne
Pokedex
Namiot | Śpiwór | Koc x7 | Latarka | Apteczka x2 | Rower
Aparat | Akcesoria grotołaza | Wędka
Piłka x5 | Frisbee x4 | Hula-hop x 3 | Poke-lalka
Czapka Mikołaja
Zniszczony już grymuar

Medykamenty
Super Potion x4 | Hyper Potion
Lava Cookie
Antidote | Burn Heal | Ice Heal | Full Heal
Revive x4

Jedzenie
7 kanapek z serem | 22 litrów wody
Banany | Dżem truskawkowy | Jabłka | Lizaki | Maliny | Muffinka | Pianki | Czekoladowy Mikołaj | Dyniowe ciasto
220,5 kg zwykłej poke-karmy
1,5 kg Dark | 2,75 kg Dragon | 1 kg Electric | 1,75 kg Fairy | 2 kg Flying | 9,75 kg Ghost | 2 kg Normal
25 Rare Candy

Pokeballe
Pokeball x38 | Greatball | Ultraball x4 | Beastball

TM/MT/HM
HM01 Cut | HM02 Fly | HM03 Surf | HM04 Strength | HM05 Waterfall | HM06 Rock Smash | HM07 Dive
TM02 Dragon Claw | TM04 Calm Mind | TM19 Roost | TM55 Scald | TM105 Flash | TM Flamethrower
MT05 Hydro Cannon | MT09 Draco Meteor | MT16 Uproar | MT17 Dragon Pulse | MT28 Focus Punch | MT62 Icy Wind | MT75 Laser Focus
IM Rock Slide
Dowolny IM x5

Jagody
Chesto Berry x2 | Pecha Berry x114 | Lum Berry x2379
Oran Berry x2 | Sitrus Berry x245 | Figy Berry x2 | Ipapa Berry x1944
Bluk Berry x321 | Wepear Berry x316 | Pinap Berry x323 | Cornn Berry x323
Pomeg Berry x82 | Kelpsy Berry x140 | Qualot Berry x171 | Hondew Berry x177 | Grepa Berry x181 | Tamato Berry x138
Enigma Berry x138

Koordynatorskie
Suknia niebieska | Strój pokojówki | Czerwona bluzka z czarnymi spodniami | Suknia czerwona
Strój na łyżwy | Seksowna sukienka | Letni strój | Cosplay szamanki | Cosplay rockowy | Cosplay lolity | Strój starego marynarza
Strój lokaja dla Pokemona
Czerwona bluzeczka i czarne spodenki dla Pokemona
Hełm (nie cały, tylko "górna" połowa"), ochraniacze na skrzydła, stawy i ogon - łatwo odczepiane, nawet dla samego Pokemona
Strój na łyżwy dla Pokemona
Seksowna sukienka dla Pokemona
Letni strój dla Pokemona
Strój szamana dla Pokemona
Strój rockowy dla Pokemona
Cosplay gothic lolity
Piracki strój dla Pokemona
Kokardka jasnoniebieska
Ozdobna kapsułka na Pokeball
Modna szkatułka na naklejki (nutki, ogniki, serduszka, krople, błyskawice, chmury)
Brokat
Podkład muzyczny
Zmywalna farba

Różne
Scope Lens | Expert Belt x2 | Life Orb x2 | Light Ball | Wide Lens x2 | Wise Glasses | Zoom Lens
Air Balloon x2 | Big Root x2 | Black Glasses | Black Sludge x2 | Leftovers x2 | Metronome | Protective Pads | Rocky Helmet | Safety Googles x2 | Shell Bell x2 | Shed Shell | Sticky Barb | Terrain Extender | Toxic Orb x2
Charcoal | Hard Stone | Miracle Seed | Never-Melt Ice | Poison Barb | Psychic Seed | Sharp Beak | Soft Sand x2 | Spell Tag | Twisted Spoon
Sea Incense | Wave Incense
Thick Club
Heat Rock x2 | Smooth Rock
Amulet Coin
Dread Plate | Earth Plate | Flame Plate | Icicle Plate | Sky Plate x2 | Stone Plate | Zap Plate
Dragon Gem | Fairy Gem | Fighting Gem | Ice Gem | Normal Gem | Poison Gem x2 | Rock Gem | Steel Gem
Shiny Proszek x2 | Femimascu
Voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu ziemnego

Ewolucyjne
Fire Stone | Leaf Stone | Sun Stone | Moon Stone | Dawn Stone
Dragon Scale | Metal Coat | Electirizer | King's Rock | Reaper Cloth | Razor Claw | Razor Fang | Prism Scale x3 | Sachet | Iron | Protein | Whipped Dream
Charizardnite Y | Gardevoirite | Megastone
Everstone

Waluta
221 305$ | 140 CD | 82 Heart Scale


_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-10-15, 17:45   


Styczeń 2020
+ 10 lvl | Olaf | Trening | 2020.01.23.
+ 13 lvl | Olaf | 26 Enigma Berry | 2020.01.23.
+ 0,5 lvl | Houshi | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Scorpion | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Draco | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Rebel | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Wasp | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Jester | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Tomboy | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Bane | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Pixie | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Shine | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Yuki | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Balloon Girl | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Mosu | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Paci | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Jūzō | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Devourer | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Ghoul | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Sado | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Rachnera | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Amazon | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Beetle | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Lee | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Naito | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Anastasia | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Twilight | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Kin | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Sumo | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Sleepy Ash | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Nagini | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Sukanku | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Clean | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Hisashi | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Aura | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Sasori | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Mizuubi | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Moon Pie | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Scolopendra | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Zephyr | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Xiao-Mei | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Weasel | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Musica | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Eternal | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Madoka | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Panda | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Doloris | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Sourui | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Tsukumi | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Hightwar | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Opere | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Hitode | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Kunrin | Pogoda pochmurna
+ 0,5 lvl | Envy | Pogoda pochmurna
+ 1 lvl | Gem | mini-event 10.01.-24.01.
_________________


  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 455
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-15, 18:10   

_________________

KP Livi / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2018-11-05, 18:14   

Do usunięcia
_________________


  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.