Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Lilia na tafli jeziora
Autor Wiadomość
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 22:25   Lilia na tafli jeziora

Harumi Hasashi

historia
Pokemony, stworzenia zamieszkujące naszą planetę od niepamiętnych czasów. Pomagają nam, są naszymi przyjaciółmi, ale także służą jako strony podczas pojedynków. Wśród tego wszystkiego znajduje się dzisiejsza bohaterka naszej opowieści, Harumi Hasashi. Mieszka ona na niewielkiej hodowli w północnej części miesta Olivine w regionie Johto. Dziewczyna rzadko opuszczała swoją mieścinę, najdalej podróżując do położonego niedaleko Ecruteak. Haru wychowała się tylko przy matce, gdyż jej ojciec opuścił żonę zaraz po narodzinach córki. Kobieta bardzo to przeżyła, jednak wiedziała, że musi być silna, głównie dla swojego nowo narodzonego dziecka. Midori próbowała ukrywać to przed córką, która podejrzewała, że matka ukrywa się pod maską wesołego z życia kobiety. Harumi powoli dorastała, zaprzyjaźniała się z innymi ludźmi, a postać tajemniczego ojca była coraz głębiej schowana w jej podświadomości. Gdy skończyła piętnaście lat, jej najlepsi przyjaciele - Mira i Rei - wyruszyli w podróż, a dziewczyna została w domu. Haru sama do końca nie wiedziała, czemu to zrobiła, jednak najpewniej nie chciała zostawiać matki samej. Kolejne tygodnie mijały, aż od momentu rozłąki z przyjaciółmi minęły aż trzy lata. Harumi, teraz już osiemnastoletnia dziewczyna, dalej pomagała swojej matce w prowadzeniu hodowli. Aż do pewnego dnia, w którym otrzymał list od Miry – swojej przyjaciółki z dzieciństwa. Przeczytała w nim, że udało jej się zwyciężyć w Lidze Sinnoh. Dziewczyna była dumna z wyczynu swojej przyjaciółki, jednak wewnątrz odczuwał pustkę, że jej przyjaciele podróżują, zwiedzają nowe miejsca, a ona dalej jest w tym samym miejscu. Z tego też powodu napisał do prof. Elma – naukowca z New Bark – czy nie mogłaby od niego otrzymać pokemona. Niespodziewanie dla Haru, która nie liczył na zbyt wiele od naukowca, mężczyzna zgodził się i przesłał jej jednego ze starterów przyznawanych młodym trenerom - ognistego Cyndaquila - oraz cały niezbędny początkującemu trenerowi sprzęt. Teraz dziewczyna była w pełni gotowa, aby wyruszyć w świat!

aparycja
Haru jest dziewczyną o przeciętnym wzroście (całe 165cm!!) oraz raczej filigranowej figurze (48kg). Ma ona długie nogi, co we własnym mniemaniu uważa za swoją wadę. Górna część jej ciała również przedstawia się dosyć normalnie. Wcięcie w talii jest dosyć widoczne, piersi są według niej idealne. Kruczoczarne włosy Haru sięgają aż do jej pasa, dziewczyna podczas dnia trzyma je rozpuszczone, zaś na noc związuje w kucyk. Haru jest dosyć blada i ze względu na to jej makijaż jest lekki, najczęściej składają się na niego pomalowane usta i lekko zaróżowione pudrem policzki. Wyróżniają ją również oczy, które kolorem przypominają ciemnawą toń oceanu.

Swoje długie kruczoczarne włosy Harumi przemalowała na brązowy i skróciła do łopatek po powrocie do Olivine, kilka dni po swoim wyruszeniu w podróż trenerską. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Najwyraźniej był to po prostu kobiecy kaprys. Chociaż ona sama tłumaczy to chęcią jakiejś zmiany, a zafarbowanie włosów wydawało jej się najmniej radykalne.
charakter
Haru na pewno była osobą bardzo przebojową, z niesamowitą wręcz prędkością umiała odnajdywać się w nowym towarzystwie i zjednywać sobie nowych ludzi. Zmieniło się to nieco jednak po tym, jak Rei i Mira wyruszyli w podróż. Nie można powiedzieć, że dziewczyna zupełnie zamknęła się w sobie, jednak jej wewnętrzny płomień został nieco przygaszony. Dziewczyna dalej spotykała się ze znajomymi ze szkoły, jednak czuła pustkę po dwójce swoich najlepszych przyjaciół. Wtedy też Haru zaczęła bardziej pomagać swojej mamie przy hodowli pokemonów. Pomagała dokarmiać stworki, opiekować się, jak i umieć co nieco powiedzieć o danym gatunku stworka. W stosunku do ludzi dziewczyna zachowuje się różnie, jeśli ktoś ma przyjazne zamiaru, Haru odwzajemni się miłych słowem i uśmiechem na ustach, zaś do osób wywyższających się, podchodzi raczej z dystansem. Dziewczyna ceni sobie w innych ludziach najbardziej miłość do książek. Haru sama w swoim pokoju na szafkę wypełnioną setkami woluminów, zaś na półce nad swoim biurkiem trzyma ona swoje ulubione pozycje. Jej swego rodzaju oczytanie bardzo poszerza jej słownictwo, ale także sprawia, że Haru jest ciekawa nowych, nieznanych dla niej jeszcze rzeczy.

druzyna
cele
odbudować więzi z bratem
zebrać silne pokemony do ew. walki z Taro
zawalczyć ze wszystkimi piastunami w Veneris
zwiedzać świat
zdobyć wszystkie 8 odznak i wystartować w Lidze Johto
wrócić do Aloli i poznać jej wszystkie uroki
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-11-13, 17:18, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 22:27   

Pokemony

#354 Banette ♀ "Vivian"
Pokémon Marionetka

Wzrost: 1.1m
Waga: 12.5kg
Typ:

Poziom: 43 [00%]
Ewolucja: Shuppet --(37lv)--> Bannete <--(Mega Stone)--> Mega Bannete
Ataki: Knock Off, Screech, Night Shade, Spite, Shadow Sneak, Will-O-Wisp, Curse, Feint Attack, Hex, Sucker Punch, Embargo, Snatch, Phantom Force, {52}
IM (TM, MT, TR): Thunderbolt, Shadow Ball, Icy Wind, Endure
HM: ---
EM: Disable, Confuse Ray
Transfer: ---
Umiejętność: Insomnia Bezsenność - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma: Spell Tag - Podnosi moc ataków typu duchowego o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Samiczka miała kiedyś trenera, jednak chłopak pewnego razu o mały włos nie zszedł na zawał, gdy został wystraszony przez Gengara brata. Od tamtej pory nastolatek znienawidził Poke-duchy i pozbył się swoich, wypuszczając je do Burned Tower. Takim sposobem Vivan znalazła się w wieży, gdzie z początku bardzo jej się podobało, lecz w końcu zaczęło jej się nudzić. Zwłaszcza, że uwielbia towarzystwo oraz bycie w centrum uwagi. Wtedy Vivian trafiła na Haru, która przybyła do Burned Tower, żeby pomóc Naoko w przygotowaniach do jej solowego występu. Duch początkowo nie chciał dołączyć do dziewczyny. Harumi ostatecznie go schwytała, odbywając z Vivian zwycięski pojedynek na szczycie wieży. Na szczęście nie ma traumy do ludzi, a nawet można by rzec, że ją na swój sposób fascynują. Po ewolucji, jaką przeszła pokonawszy Oddish należącą do Miry, stała się groźniejsza niż przedtem. Co prawda nie wykazuje wobec nikogo agresji, ale jej niegdyś niewinne żarciki teraz są przerażające, a niekiedy wręcz niebezpieczne.#456 Finneon ♀ "Kiyoi"
Pokémon Skrzydlata Ryba

Wzrost: 0.4m
Waga: 7.0kg
Typ:

Poziom: 16 [00%]
Ewolucja: Finneon --(31lv)--> Lumineon
Ataki: Pound, Water Gun, Attract, Rain Dance, {17}
IM (TM, MT, TR): Scald
HM: ---
EM: Aqua Tail
Transfer: ---
Umiejętność: Swift Swim Szybkie Pływanie - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru zdobyła Finneon nad Flu River, przekonując ją jedzeniem. Może nie brzmi to jak idealna do opowiadania historia, ale taka jest właśnie prawda, bowiem samiczka często głodowała, a do tego musiała ciągle żyć w stresie, obawiając się, czy nie zostanie posiłkiem większej rybki, dlatego nie zastanawiała się długo nad propozycją trenerki, chociaż nigdy przedtem nie miała opiekuna i z początku bała się pokeballa. Kiyoi dla osób, które jej nie znają, może wydawać się zimną, pozbawioną uczuć istotą. Tak naprawdę jest bardzo nieśmiała, a do tego boi się, że ktoś ją zrani (również psychicznie), dlatego niełatwo przychodzi jej nawiązywanie nowych znajomości. Nie potrafi zaufać komuś, co do kogo nie ma stuprocentowej pewności, iż jej nie zawiedzie. W związku z tym nie najlepiej radzi sobie w zadaniach czy walkach zespołowych, bo nawet w stosunku do innych stworków z ekipy Harumi pozostaje zwykle obojętna. Lubi przebywać w samotności i nie czuje się z tym źle, dlatego naprawdę nie warto próbować uszczęśliwiać ją na siłę, zmuszając do przebywania z obcymi dla niej ludźmi czy stworkami.#300 Skitty ♀ "Tama"
Pokémon Kociak

Wzrost: 0.6m
Waga: 11.0kg
Typ:

Poziom: 16 [00%]
Ewolucja: Skitty --(Moon Stone)--> Delcatty
Ataki: Fake Out, Growl, Tail Whip, Tackle, Foresight, Sing, Attract, Disarming Voice, Double Slap, {19}
IM (TM, MT, TR): Double Team
HM: ---
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Normalize Normalizacja - Wszystkie ataki Pokemona są traktowane jako typu normalnego i ich moc zwiększa się o 20%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru wymieniła Bunnelby na Skitty w specjalnej maszynie do wymian między trenerami, która znajdowała się we Flumine Town podczas Festiwalu Ryby. To drażliwa i lubiąca zwracać na siebie uwagę mała księżniczka z głową pełną marzeń. Często bywa arogancka, lecz w połączeniu z jej naturalną słodyczą wychodzi z tego niecodzienne zespolenie, bowiem naprawdę trudno nie lubić Tamy i jej charakterek zwykle określany jest jako uroczy a nie irytujący. Mała nigdy nie daje sobą pomiatać, lecz czasem sama robi to z innymi.#404 Luxio ♂ "Shohei"
Pokémon Błysk

Wzrost: 0.9m
Waga: 30.5kg
Typ:

Poziom: 15 [00%]
Ewolucja: Shinx --(15lv)--> Luxio --(30lv)--> Luxray
Ataki: Tackle, Leer, Charge, Baby-Doll Eyes, Spark, {18}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: Strength
EM: Night Slash
Transfer: ---
Umiejętność: Guts Odwaga - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru wymieniła Petilil i jajko Sunkerna na Shinxa w specjalnej maszynie do wymian między trenerami, która znajdowała się we Flumine Town podczas Festiwalu Ryby. Ewoluował po wygranej walce z dzikim Pachirisu. Shohei jest niezwykle łagodną istotą, którą naprawdę trudno zdenerwować, za to łatwo zasmucić. W przeciwieństwie do innych Pokemonów swojego gatunku nie przypomina tryskającej energią iskierki, którą trudno upilnować. Woli spokój i ciszę, lecz z drugiej strony lubi też walczyć. Zawsze w pojedynkach kieruje się rozumem, nigdy nie działa pochopnie. Niekiedy bywa flegmatyczny. Gdyby tylko wiedział, czym jest motto, z pewnością wybrałby na swoje "gdy się człowiek/Pok spieszy, to się diabeł cieszy".#390 Chimchar ♂ "Kobayashi"
Pokémon Szympans

Wzrost: 0.5m
Waga: 6.2kg
Typ:

Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Chimchar --(14lv)--> Monferno --(36lv)--> Infernape
Ataki: Scratch, Leer, {7}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: Strength
EM: ---
Transfer: ---
Umiejętność: Blaze Pożoga - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Harumi otrzymała jajo Chimchara od mecenasa sztuki Fokse'a da Cinviego, który uznał ją za odpowiednio wrażliwą, młodą osobę godną zaufania. Kobayashi to straszny rozrabiaka, którego trzeba ciągle pilnować. Uwielbia psocić i uciekać (nie żeby było mu źle z Haru, po prostu lubi, kiedy ta musi go gonić). Najlepszym sposobem na spożytkowanie jego energii są walki, do których bardzo się kwapi. Niestety za bardzo polega na emocjach i sile, które często okazują się mniej ważne niż dobrze przemyślana taktyka.#133 Eevee ♀ "Mintori"
Ewolucyjny Pokémon

Wzrost: 0.3m
Waga: 6.5kg
Typ:

Poziom: 25 [00%]
Ewolucja: Eevee --(Leaf Stone)--> Leafeon
Ataki: Covet, Helping Hand, Tackle, Growl, Tail Whip, Sand Attack, Quick Attack, Baby-Doll Eyes, Swift, Bite, Take Down, {30}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer: Refresh
Umiejętność: Adaptability Adaptacja - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Harumi)

Charakter i historia: Haru schwytała Eevee w obronie własnej. Jak? Pewnego październikowego dnia, gdy spała w stodole na sianie, jej sen został przerwany przez dwie buszujące w uschłej trawie Rattaty. Trenerka zamierzała zostać opiekunką jednej z myszek, lecz wtem pojawiła się lisiczka, która zapragnęła wsunąć obydwa gryzonie na śniadanie. Haru, by ratować uciekające Rattaty, cisnęła w Eevee pokeballem. Samiczka co prawda wydostała się z niego, ale w tym czasie jej potencjalny posiłek zdołał już zwiać. Oburzona tym, że osiemnastolatka przerwała jej polowanie, zaczęła ją atakować. I to tak na poważnie. Była uparta, nie odpuszczając dziewczynie ani na moment. Wówczas Harumi ponowiła próbę zamknięcia Pokemona w kuli i tym razem jej się to udało. Jak nietrudno się domyślić, Mintori jest niezwykle zawistna. Co więcej, ma doskonałą pamięć, zwłaszcza do osób, które jej czyś zawiniły. To typowa samotniczka. Jest samodzielna, a do tego odważna i zmyślna. Uwielbia polować i atakować. Obydwie te czynności wychodzą jej fenomenalnie. Zdecydowanie gorzej sprawuje się w roli obrońcy.
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-03, 14:23, w całości zmieniany 11 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 22:28   

Ekwipunek

Plecak
Itemki: Heart Scale x13 | Shiny Stone | Fire Stone | Dawn Stone | Sun Shard | Moss Rock x2 | Oval Stone | Moon Stone x2 | Flame Orb | Everstone | Leaf Stone | Life Orb | Alola Dusk Stone | Red Nectar | Thunder Stone x2 | Smoke Ball | Sun Stone | King's Rock | Shiny Proszek x2 | Mega Stone x2
Medykamenty: Rare Candy x35 | Hyper Potion x4 | Max Revive x5 | Revive x1 | Femimascu x1
Pokeballe: Pokeball x8 | GreatBall x7 | MasterBall x1 | UltraBall x4 | DuskBall x2
Do trzymania: Sticky Barb (Poison) | Dragon Fang (Dragon) | Light Ball (Pikachu) | Expert Belt (Fight) | Icy Rock (Hail) | Twisted Spoon (Psychic) x2 | Power Herb (2-turowe ruchy) | Iron Plate (Steel) | Sky Plate (Flying) | Grip Claw | Safety Goggles | Stick (Farfetch'd)
Jagody: Lum Berry x193 | Sitrus Berry x199 | Enigma Berry x786 | Razz Berry x4 | Ipapa Berry x2 | Jaboca Berry x3 | Pecha Berry x6 | Tamato Berry x6
Kluczowe: mapa regionu Johto | woda mineralna (1,5l) | Aparat | Sprzęt górniczy | Wędka | Kombinezon | Okularki do nurkowania | Okrycie wierzchnie | Łyżwy | Fartuch
Jajka: Fennekin (EM Wish) | Eevee (20% shiny) (EM Synchronoise)
Na sprzedaż: Heavyball (1125$) | Ground Gem (200$) | Quickball (1125$) | Moomoo Milk (350$) | Diament (1200$) | Air Baloon (500$) | Lina (275$) | Ghost Gem (200$) | Protective Pads (2750$) | Ice Gem (200$) x2 | Iron Ball (650$) | Terrain Extender (520$) | Ground Gem (200$) | Dragon Gem (200$)

FABULARNE
Itemki: ---
Medykamenty: Potion x3 | Rare Candy x4
Pokeballe: PokeBall x1
Do trzymania: Expert Belt
Jagody: ---
Płytki: IM Rock Tomb | IM Will-O-Wisp | IM Grass Knot | HM01 Cut
Kluczowe: Portfel | PokeDex
Skrzynka z płytami
• IM Hone Claws | IM Ice Beam | IM Hyper Beam | IM Brick Break | IM Energy Ball | IM False Swipe | IM Scald | IM Rock Slide | IM Power-Up Punch

• IM Earth Power | IM Tailwind

HM01 CUT | HM02 FLY | HM03 SURF | HM04 STRENGTH | HM05 WATERFALL | HM06 ROCK SMASH | HM07 DIVE

Ubrania
Bonusy
Disable dla Shuppet "Vivian" [Luty '18]
+1lvl dla Shuppet "Vivian" [Luty '18]
Confuse Ray dla Shuppet "Vivian" [Marzec '18]
+1lvl dla Shuppet "Vivian" [Marzec '18]
Aqua Tail dla Finneon "Kiyoi" [Kwiecień '18]
+1lvl dla Finneon "Kiyoi" [Kwiecień '18]
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-08, 11:58, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 22:31   

Relacje

Rin Okumura
Chłopak, przyjaciel Harumi. Po raz pierwszy spotkali się w Ecruteak City na początku podróży Haru, gdzie nastolatek pomógł dziewczynie w schwytaniu złodzieja Pokemonów. Posiada małego czarnego kotka imieniem Kuro, który nie jest Pokemonem (co więcej nic nie je, uwielbia długo spać i prawie cały czas towarzyszy Rinowi, siedząc na jego ramieniu). Kiedy miał cztery latka, wraz z młodszą siostrą Shiemi został zabrany do domu dziecka od swoich rodziców, którzy byli alkoholikami, często krzyczeli i nie opiekowali się dziećmi. Jego siostra została zaadoptowana (prawdopodobnie rodzina zastępcza nie powiedziała jej nigdy prawdy), natomiast on sam nie i opuścił dom dziecka, kiedy tylko zdobył pełnoletność, wyruszając w podróż na własną rękę. Rin jest trenerem, więc szkoli swoje Pokemony i zbiera odznaki, jednak ma też inne cele, które na razie pozostają tajemnicą. Pomimo smutnej przeszłości to bardzo wesoły chłopak pełen poczucia humoru. Rzadko bywa smutny czy zły, jednak potrafi być groźny, kiedy ktoś mocno go zdenerwuje. Uwielbia dogryzać Haru i nie tylko jej, a także nie przepada za policją oraz wspominaniem o swojej rodzinie. Czasem budzi się w nim prawdziwy romantyk (raz wyznał, że nigdy nie czuł się jedyny w swoim rodzaju i poznał to uczucie dopiero przy Haru).

☏ Kontakt telefoniczny ☏

Pokemony:

Pokemony (ukradzione przez Taro):
Mira Asenshi
W 2012r. wyruszyła razem z Reiem w podróż Pokemon. Trzy lata później zwyciężyła Ligę Sinnoh, czym pochwaliła się w liście do Harumi. Na początku podróżowała z Reiem, jednak później rozdzielili się z niewiadomych powodów. W lipcu 2015r. Mira zostawiła wpis u Celebiego w Ilex Forest, z którego wynika, że tęskni prawdopodobnie za Reiem i chce go odnaleźć. Pod koniec września tego samego roku spotkała się z Harumi i dołączyła do niej oraz Rina. Okazało się, że między Mirą a Reiem wszystko układało się dobrze, aż pewnego dnia młodzieniec zostawił ją, nie podając żadnego powodu. Zrozpaczona Mira błądziła po Ilex Forest, gdzie zaopiekował się nią Celebi (wtedy zostawiła drugi wpis), a kiedy doszła do siebie, ruszyła sama w podróż, jednakże ciągle mocno tęskni za swoim byłym i chce się dowiedzieć, czemu tak nagle ją opuścił. Po zwyciężeniu ligi w Sinnoh postanowiła zająć się liderami z Johto, dlatego też dawne Pokemony wypuściła lub zostawiła w boxie, by zacząć "z czystą kartą". Na tematy o Reiu reaguje bardzo różnie: albo chętnie przystępuje do rozmowy, by wygadać wszystkim, jaki z niego drań i jak go nienawidzi, albo zaczyna płakać i cierpieć z powodu jego utraty. Gdy dowiedziała się, że chłopak zostawił ją, żeby ją chronić przed swoim bratem, zapomniała o urazie, jaką wobec niego żywiła i postanowiła go odnaleźć. Opuściła ona Haru i Rina, kiedy ci postanowili wyjechać na krótkie wakacje do Aloli. Postanowiła ona wtedy, że przez czas rozłąki będzie uzupełniać PokeDex, jednak Haru jest pewna, że jest to jedynie pretekst, ażeby móc odnaleźć Reia. Podczas rozmowy telefonicznej wykonanej w czasie podróży Haru do Aether Paradise Mira wyznała swojej przyjaciółce, że odnalazła Reia, jednak ma on kłopoty związane ze swoim bratem - Taro. Haru wraz z Rinem zaoferowała się pomóc im z nieznanym jej problemem.

☏ Kontakt telefoniczny ☏

Pokemony:

Pokemony (ukradzione przez Taro):
Rei Russell
W 2012r. wyruszył razem z Mirą w podróż Pokemon. Na początku podróżowali razem i byli parą, ale potem Rei bez podania jakiegokolwiek powodu zostawił Mirę i odszedł. Chłopak nie daje nikomu żadnych znaków życia od siebie i w sumie nikt nie wie, co się z nim stało ani gdzie się podziewa. Odezwał się raz do Miry, gdy dowiedział się, że podróżuje ona z Haru (martwił się o leżącą w szpitalu Harumi i pytał co u Miry, lecz nie zdradził, skąd o nich wie ani gdzie przebywa). Okazało się, że Rei kontaktował się ze swoim mieszkającym w Cianwood City wujkiem (bratem matki Reia), Kenichim Watanabe, z którym od zawsze świetnie się dogadywał. Wuj zdradził, że jego siostrzeniec miał kłopoty, dlatego, by nie narażać Miry ani innych bliskich mu osób, postanowił odejść bez słowa (Rei ma starszego o 7 lat brata, który po wyruszeniu w podróż wyparł się swojej rodziny, a gdy matka próbowała z nim porozmawiać, uderzył ją. Rei jest nieobliczalny i szuka swojego młodszego brata, bo jest mu on potrzebny do jakichś zapewne niebezpiecznych celów). Kłamał wujowi, że ukrywa się na Cinnabar Island, tak naprawdę przebywając w puszczy na północ od Lake of Rage, gdzie "wytropiła" go Mira. Dziewczyna najprawdopodobniej się z nim spotkała, jednak nie chciała powiedzieć o tym Haru.

Pokemony:
nieznane
Midori Hasashi
Matka Haru. Kobieta po odejściu od niej męża popadła w lekką depresję, z której się wyleczyła. Wiedziała, że musi być silna dla swojej córki, która stanowiła cały świat Midori. Córka tego nie wie, jednak kobieta była kiedyś znaną trenerką w regionie Johto, proponowano jej nawet zostanie członkinią Elitarnej Czwórki, jednak kobieta odmówiła, bo była wtedy w ciąży ze swoją córką. Nie rozstała się ona jednak ze swoimi pokemonami, które teraz pomagają jej w pracach na farmie.
Kobieta, na wieść, że jej córka spotkała się ze swoim ojcem, bardzo się zdenerwowała i wygrażała swojego staremu znajomemu - profesorowi Kukuiemu - że zaaranżował spotkanie córki z ojcem. Haru starała się wyjaśnić, że nie robi sobie wielkich nadziei i na pewno nie chce, aby nowo odnaleziony ojciec dostał poważną rolę w jej życiu.

☏ Kontakt telefoniczny ☏

Pokemony:
Kazuya Hasashi
Mąż Midori oraz ojciec Haru. Mężczyzna ten uciekł od swojej rodziny zaraz po narodzinach swojej córki. Midori niezbyt lubi o nim wspominać, dlatego dziewczyna nawet nie zna imienia swojego ojca. Gdy Haru była mniejsza tęskiła za nim, liczyła, że niedługo wróci do swojej rodziny, jednak im dziewczyna bardziej dorastała, tym jej nadzieja malała coraz bardziej. Na jego ślad Haru natrafiła dopiero podczas podróży do Aloli, gdzie dowiedziała się od profesora Kukui, że jej ojciec jest w Aether Paradise - luksusowym kurorcie położonym na sztucznie wybudowanej wyspie - gdzie też się z nim spotkała. Wtedy też okazało się, że Kazuya Hasashi to prawdziwa szycha - zajmuje kierownicze stanowisko w firmie wydobywającej i handlującej ropą naftową, dlatego forsy ma jak lodu. Co więcej, kiedy Haru miała ok. 13 lat, przypomniał sobie o porzuconej rodzinie i próbował nawiązać z nimi kontakt, jednak Midori nie wyraziła zgody na to, by przyjechał. Mimo to ciekawość nie dawała mu spokoju i wysłał do Olivine swojego przyjaciela, który zrobił Harumi zdjęcia z ukrycia, a następnie przekazał Kazuyi (jedno z nich nosi zawsze przy sobie w małym kalendarzyku).

☏ Kontakt telefoniczny ☏

Pokemony:
nieznane
Taro Russell
Zaginiony brat Reia. Haru dowiedziała się o jego istnieniu, kiedy z Mira odwiedziły jego wuja w Cianwood. To on okazał się być zarzewiem konfliktu pomiędzy mężczyzną a jego siostrą. Jego aktualne miejsce pobytu jest nieznane.

Pokemony:
nieznane
★ Kazuto Hasashi ★
Brat Harumi

Pokemony:
---
_________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Tobias Bornholm:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-07-05, 23:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-14, 22:44   

_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.