Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Złotowłosa Egzorcystka
Autor Wiadomość
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:53   Złotowłosa Egzorcystka

Leticia Forvedge
18 lat ~ 6 stycznia 2001 ~ trenerka ~MG Kyuubi
Character Theme~Battle Theme

historia
Każdy marzy o tym, żeby być kimś wielkim, osiągnąć coś ogromnego, zostać zapamiętanym. Wielu osobom się to udaje, stają się wzorami w swojej dziedzinie. Jednak zawsze się znajdzie wtedy jakaś osoba, która jest w jej cieniu. Tak też było ze mną i moim bratem - Caulesem. Najlepszy w nauce, dobry w dogadywaniu się zarówno z ludźmi jak i pokemonami, a do tego wysoki i diabelsko przystojny. Krótko mówiąc, mieszanka wybuchowa. A w jego cieniu byłam ja.
Jednak tak naprawdę Caules nie dawał mi do zrozumienia, że jest ode mnie lepszy. Wręcz przeciwnie, cały czas był skromny i uważał, że do tej pory jego sukcesy to tylko droga do czegoś jeszcze lepszego. Brat starał się wspierać mnie, jak tylko się da, jednak ja sama wykształciłam w sobie kompleks drugiego dziecka. Chciałam przed samą sobą udowodnić, że jestem tak samo dobra jak Caules. I niedługo nadarzyła mi się do tego dobra okazja.
- Targi Hodowców? - mój brat był bardzo zdziwiony, kiedy pokazałam mu ulotkę reklamującą to wydarzenie. - Och, czyżby w końcu nasza mała Leticia postanowiła wyruszyć w podróż? Będzie mi tutaj samotnie, zwłaszcza od kiedy rodzice przenieśli się do Mossdeep.
- Wiem, ale... - zaczęłam, jednak wiedziałam, że nie mogę mu pokazać swojego prawdziwego celu wyruszenia w podróż. - Od zawsze interesowałam się podróżowaniem. A skoro jestem już pełnoletnia...
- No skoro tak uważasz, to niech będzie. - odparł Caules, a ja rzuciłam mu się wtedy na szyję. - Dobrze, już dobrze. Przestań, bo mnie jeszcze udusisz. Tylko mam do ciebie dwa warunki. Po pierwsze będziesz starała się pisać do mnie maksymalnie co drugi dzień.
- To ci mogę obiecać. Nie powinno to być trudne. - odpowiedziałam mu, po czym dodałam z przekąsem. - No chyba, że znajdę sobie w międzyczasie chłopaka.
- A po drugie... To ja zasponsoruję ci cały sprzęt. Łącznie z pokemonem. - skończył Caules, po czym szczerze się uśmiechnął.

aparycja
Niezbyt wysoka (159cm) i dosyć chuda (44kg) dziewczyna o długich blond włosach, najczęściej związanych w kłos, i niebieskich niczym głębie Adriatyku oczach. Leticia jest w połowie Francuzką, po matce, i po ćwiartce Brytyjką i Japonką, co zawdzięcza rodzinie ojca. Takie pomieszanie różnych nacji sprawiło, że dziewczyna jest, jak to co niektórzy ją określają, bardzo urocza. Leticii niezbyt to nie przeszkadza, póki nie zaczyna się jej traktować niczym małego dziecka, czego bardzo nie lubi. Dziewczyna woli stonowane ubrania, najczęściej chodzi w marynarkach, albo ubraniach o czarnych bądź szarych kolorach.
charakter
Leticia kreuje się na osobę bardzo opanowaną i pewną swojego zdania i racji. Jest to jednak maska, za którą kryje się dziewczyna pełna niepewności tego, co robi, w pewnym stopniu nieśmiała jak i żyjąca nieco w cieniu swojego starszego brata, który jednocześnie jest jej idolem. Dziewczyna okazuje swoje słabości w krytycznych momentach, ukazuje swój brak we własne siły, jednak stara się z tym walczyć, póki co z mizernym skutkiem. Praktycznie od dziecka miała ona kontakt z pokemonami, z którymi często dogaduje się lepiej aniżeli z ludźmi. Nie oznacza to jednak, że jest ona zupełnym odludkiem, po prostu trzyma sporą ilość osób na dystans, testuje najpierw ich relację. Umożliwia to jednak jest pewną selekcję ludzi i ci, który przejdą jej "test" są przez nią określani mianem prawdziwych przyjaciół.

druzyna
cele
uratować Billa
zdobyć 8 odznak regionu Kanto
• przekonać do siebie swojego pierwszego pokemona
• udowodnić sobie, że jestem tak samo dobra jak brat
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-09, 20:43, w całości zmieniany 15 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:54   

Pokemony

#159 Croconaw ♂ "Arcanus"
Pokémon Wielka Szczęka

Wzrost: 1.1m
Waga: 25.0kg
Typ:

Poziom: 21 [00%]
Ewolucja: Totodile --(18lv)--> Croconaw --(30lv)--> Feraligatr
Ataki: Scratch, Leer, Water Gun, Rage, Bite, Scary Face, Ice Fang, {24}
IM (TM, MT, TR): Hone Claws
HM: ---
EM: Ice Punch, Ancient Power
Transfer:
Umiejętność: Torrent Potok - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Leticia)

Charakter i historia: Młody, żywiołowy pokemon pochodzący z hodowli starannie wyselekcjonowanych osobników, dobieranych w pary w celu zmaksymalizowania potencjału bojowego. Mimo tego, że jest silniejszy niż przeciętny przedstawiciel swojego gatunku, jest pociesznym, przyjaznym stworkiem, witającym się z każdym poprzez żucie jego nóg. To ciekawski, mały krokodylek, zainteresowany wszystkim, co dzieje się dookoła niego. Czasem wpada przez to w kłopoty.


#023 Ekans ♀ "Itori"
Pokémon Wąż

Wzrost: 2.0m
Waga: 6.9kg
Typ:

Poziom: 10 [00%]
Ewolucja: Ekans --(22lv)--> Arbok
Ataki: Wrap, Leer, Poison Sting, Bite, {12}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer:
Umiejętność: Shed Skin Linienie - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Leticia)

Charakter i historia: Początkowo wydawał się nie być zbyt przyjaźnie nastawiony do obecnej trenerki - ale kto by był po tym, jak jego ogon został zdeptany? Okazuje się jednak, że w głębi duszy ów żeczny wonsz jest... Tancerzem. Tak, bez rąk i nóg. Rzuca się na ziemię i okręca wokół własnej osi, sycząc przy okazji coś, co przypomina słowa "STOP! Teraz węgorz... [reszta niezrozumiała przez miotanie się]" przy każdej sposobności. Im więcej publiczności, zwłaszcza płci żeńskiej, tym lepiej.


#069 Bellsprout ♂ "Damien"
Pokémon Kwiat

Wzrost: 0.7m
Waga: 4.0kg
Typ:

Poziom: 12 [00%]
Ewolucja: Bellsprout --(21lv)--> Weepinbell --(Leaf Stone)--> Victreebel
Ataki: Vine Whip, Growth, Wrap, {13}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer:
Umiejętność: Chlorophyll Chlorofil - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Leticia)

Charakter i historia: Marzeniem Bellsprouta jest zostać... dzbanem. Dosłownie. Wątła roślinka marzy o tym, by ewoluować w potężnego Victreebella, za wszelką cenę! Nie zamierza poddać się na drodze do swojego celu. Czasem jednak miewa załamania nerwowe, zwłaszcza, gdy nie widzi postępów - a ciężko zobaczyć je w momencie, w którym byle wiatr sprawia, że głowa Cię przeważa i lądujesz pyszczkiem na glebie... Został schwytany po tym, jak wyłowił Leticię z rzeki, godząc się na układ - pójdzie z nią, jeśli pomoże mu w zdobyciu kamienia potrzebnego do ewolucji.


#306 Aggron ♂ "Daikoku"
Pokémon Żelazna Zbroja

Wzrost: 2.1m
Waga: 360.0kg
Typ:

Poziom: 60 [00%]
Ewolucja: Aron --(32lv)--> Lairon --(42lv)--> Aggron <--(Mega Stone)--> Mega Aggron
Ataki: Tackle, Harden, Mud-Slap, Headbutt, Metal Claw, Rock Tomb, Protect, Roar, Iron Head, Rock Slide, Take Down, Metal Sound, Iron Tail, Iron Defense, Double-Edge, Autotomize, Heavy Slam, {63}
IM (TM, MT, TR): ---
HM: ---
EM: ---
Transfer:
Umiejętność: Rock Head Kamienna Głowa - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Leticia)

Charakter i historia: Historia tego pokemona jest dość długa i smutna. Pierwotnie należał do trenera, który wytrenował go i wyszkolił do walk pokemonów (nie, nie pojedynków. Walk na śmierć i życie!), czyniąc z niego agresywną maszynę do zabijania. Kiedy stwór przegrał i został kontuzjowany, trener zwyczajnie pozbył się go, jako, że nie był mu już potrzebny. W takim stanie znalazł go pewien staruszek, entuzjasta pokemonów, członek Fanklubu owych stworków rezydującego w Vermilion. Nowy opiekun włożył masę czasu, pracy i serca, by pokazać Aggronowi, że świat nie opiera się na zabijaniu, ludziom można ufać i uważać ich za partnerów, nie tylko właścicieli karcących stworzenia, które nie wykonują poleceń perfekcyjnie. Stał się ufny i bardzo wdzięczny dziadkowi za to, że zmienił jego podejście do życia. Sielanka jednak nie trwała wiecznie - niedawno miał miejsce napad na Fanklub, w którym jego opiekun stracił życie. Sam Aggron zaś został porwany i wykorzystywany przez organizację, która dopuściła się owego występku, oczywiście do czasu, w którym został odbity z ich rąk i przekazany Leticii. Przez to wszystko jest nieco niestabilny emocjonalnie, zamknięty w sobie i nieufny.
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-27, 18:46, w całości zmieniany 11 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:57   

Ekwipunek

Plecak

Itemki: Leaf Stone
Medykamenty: Rare Candy x13 | Shiny Proszek | Jesienna Mikstura
Pokeballe: Pokeball x3
Do trzymania: Mega Stone
Jagody: Lum x26 | Sitrus x27 | Belue x16 | Tamato x20 | Enigma x1
Kluczowe: Portfel | PokeDex | voucher na wymianę na stalowego pokemona
Jajka: ---
Na sprzedaż: ---
TM Case
• xyz

• TM Ice Beam | TM Shadow Claw | dowolny stalowy TM

Do wprowadzenia
• Shiny Vulpix ♀ "Kyuubi"
• Narama z eventu od Dagusi
• Houndour ♂ "Hades"
Bonusy
  • Ice Punch dla Totodile'a "Arcanus" [Luty '19]
  • +1lv dla Totodile'a "Arcanus" [Luty '19]
  • Ancient Power dla Croconawa "Arcanus" [Grudzień '19]
  • +1lv dla Croconawa "Arcanus" [Grudzień '19]

Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-12-10, 14:20, w całości zmieniany 18 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:58   

Relacje

Caules Forvedge (23l.)
Starszy brat Leticii, jej idol jak i wzór do naśladowania. Chłopak jest osobą w pełni pozytywnie nastawioną do życia jak i wszystkich jego aspektów. Caules wiecznie widziany jest z szerokim uśmiechem, który aż emanuje na innych ludzi w pełni wypędzając z nich inne negatywne emocje. Posiada on kilka naprawdę silnych pokemonów typów wodnego i lodowego, nie uważa on się jednak ekspertem w żadnym z obu typów. Jak sam mówi, jego wybór nie jest podyktowany żadną przyczyną, po prostu z tymi pokemonami najlepiej się dogaduje.

Pokemony:
_________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Tobias Bornholm:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2019-01-30, 02:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-14, 22:44   

_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.