Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Tea Kayumanggi
Autor Wiadomość
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 927
Wysłany: 2019-10-13, 16:27   Tea Kayumanggi

Cytat:
Steelfish Rounded Bold
✖✖✖

Tea Kayumanggi | 12.01.2002(16 yo) | Trainer


✖✖✖


Tea to bardzo niska i szczupła dziewczyna, jej wzrost nie sięga nawet stu sześćdziesięciu centymetrów. Ma blond włosy do barków, na których zawsze nosi czarną kokardkę. Jej oczy są koloru jasnobrązowego, a policzki zwykle delikatnie zarumienione. Najczęściej ubrana jest w białą bluzkę z rękawem do łokcia, który na zakończeniu się rozszerza i tworzy falbankę, tak samo wygląda to na brzuchu i przy pępku również powstaje falbanka. Na dole nosi luźną spódniczkę w kwiatki, sięgającą długością mniej więcej do kolan, a na stopach ma zwykłe czarne, płaski baletki.


Tea jest bardzo energiczną dziewczyną, nie potrafi zbyt długo siedzieć w miejscu i głównie to zdecydowało o tym, że wyruszyła w przygodę. Lubi przeżywać szalone rzeczy, szczególnie jeśli coś jej się nigdy wcześniej nie przytrafiło. Ludzie nazywają ją małą, wielką kobietą, ponieważ jest bardzo troskliwa i opiekuńcza wobec ludzi, jak i pokemonów. Są ludzie, którzy twierdzą, że nie da się jej nie lubić, ale też są tacy, którzy uważają, że powinna w końcu dorosnąć i przestać żyć w super cukierkowym świecie.


Tea przyszła na świat dwunastego stycznia dwa tysiące drugiego roku w mieście Dacapo Town w regionie Urobos. Wychowywała się tylko z matką i starszym bratem. Całe życie towarzyszyły jej pokemony, dlatego tak bardzo je kocha. Wynikało to głównie z tego, że matka była znaną na całe Urobos hodowczynią, brat od małego podróżował po regionie i był bardzo rozpoznawalnym koordynatorem pokemon, a w sobie miała krew ojca, który niegdyś był mistrzem pokemon owego regionu. Kiedyś uważano go za najpotężniejszego trenera, ponieważ przez około dziesięć lat nie przegrał ani jednego pojedynku. Gdy przyszedł czas na tą jedną pamiętną porażkę, to mężczyzna się załamał i popadł w nałóg alkoholowy, który miał mu pomóc w zapomnieniu o porażce. Wtedy to wypuścił wszystkie swoje pokemony na wolność, pod pretekstem, że są one beznadziejne i rzucił posadę mistrza. Matka nie tolerowała, tego że mężczyzna wręcz nie trzeźwieje i postanowiła wziąć z nim rozwód. Od tamtej pory nie wiadomo co się z nim dzieje, ale chyba przesiaduje, gdzieś w regionie Johto. Podczas tamtych wydarzeń Tea miała około pięć lat i nie była do końca świadoma tego co się dzieje. Brat pomagał matce w domu, więc rodzina byłą w miarę normalna. Czas mijał, a Tea wychowywała się dość normalnie, miała znajomych, brata na którym zawsze mogła polegać i kochającą mamę. W międzyczasie brat dziewczyny wygrał Grand Festival w Urobos. Zawsze fascynowały ją pokazy, ale wolała co innego, mianowicie walki o odznaki. To była dla niej dopiero zajawka. Dlatego właśnie dziewczyna stwierdziła, że kiedyś wyruszy w podróż i będzie kolekcjonować odznaki sal, nie tylko w rodowitym regionie, ale postara się też zwiedzić cały świat. W dniu swoich piętnastych urodzin Tea otrzymała tajemniczą paczkę, w której znajdował się wyjątkowy różowy pokeball oraz kartka. Po liście można było wnioskować, że to prezent od taty, który życzył córce szczęścia w podróży i dał jej w prezencie pierwszego pokemona. Pokemonem tym była Xochi, która od razu dogadała się z dziewczyną i po paru miesiącach zdecydowały się wyruszyć we wspólną podróż. Oczywiście nie same, Tea wzięła dwoje swoich najlepszych przyjaciół i razem stwierdzili, ze podbiją świat. Mama trochę to przeżywała, ponieważ jej syna często nie było w domu przez pokazy, a teraz nie będzie też jej malutkiej córki, ale ostatecznie zgodziła się, aby ta wyruszyła na przygodę swojego życia.


Andrew Kayumanggi
Brat Tea, znany koordynator i dwukrotny zwycięzca Grande Festival w regionie Urobos. Bardzo kocha swoją rodzinę i wspiera swoją siostrę oraz matkę jak tylko może. W momencie opuszczania przez dziewczynę rodzinnego miasta chłopaka akurat nie było, przez co nawet się nie pożegnali.
Pokemony:


Bea Kayumanggi
Matka dziewczyny, bardzo kocha swoje dzieci i mocno tęskni za nimi, ale też wie, że ich podróże wyjdą im na dobre. Mimo wszystko boi się, że mogą skończyć jak ich ojciec.
Pokemony:


Harold Kayumanggi
Kiedyś szanowany mistrz pokemon, jeden z najlepszych wojowników. Dziś natomiast mieszka zapewne w jakiejś małej melinie w regionie Johto i całe dnie śpi pijany, topiąc się we własnych wymiocinach.
Pokemony:


✖✖✖
_________________

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
  
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 927
Wysłany: 2019-10-13, 16:28   

Cytat:

✖✖✖✖✖✖


Yasmin Cozuri
Młoda hodowczyni pokemon. Jest najlepszą przyjaciółką Tea'i i od najmłodszych lat mówią sobie wszystko. Tak samo jak swoja przyjaciółka mocno kocha pokemony i kiedyś chciałaby być tak świetną hodowczynią jak matka Tea'i, dlatego właśnie wyrusza z dziewczyna, aby poznawać świat. Na ogół jest cicha i zwykle zaczytana w jakieś encyklopedie o pokemonach lub najnowsze plotki. Swojemu starterowi Foliatowi dała Everstone, ponieważ obawiała się, że po ewolucji pokemon ten może się zmienić i przestanie być jej przyjacielem.
Pokemony:Mark Stone
Jest wieloletnim przyjacielem dziewczyn i bardzo chciał wyruszyć z nimi w podróż, więc to uczynił. Jego głównym zainteresowaniem są walki pokemon i chłopak liczy, że kiedyś spotka się w finale Ligi Pokemon właśnie z Teą. Chłopak jest bardzo sympatyczny, ale bardzo słabo znosi porażki i potem mnóstwo czasu spędza na treningach, aby te się nie powtarzały.
Pokemony:Rose Spike
Ona i Tea nigdy nie darzyły się sympatią, ponieważ Rose uważała, ze dziewczyna stara się podpasować każdemu i jest na przymus miła. Tea lubi walczyć z dziewczyną, ponieważ wtedy w walce wyładowuje gniew, który przynosi nowe niestandardowe rozwiązania bitew. Rose jest oschła i rzadko kiedy okazuje uczucia, ma sentyment tylko do swoich pokemonów, a inne uważa za słabe. Niestety nie można odebrać jej tego, że jest ona świetną trenerką.
Pokemony:
✖✖✖
_________________

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
  
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 927
Wysłany: 2019-10-13, 16:30   Tea Kayumanggi

Cytat:

✖✖✖✖✖✖


#228 Xochi, Female, Level 15/100, Friendship 81/100
Psychic/Fire
Evolution:
Xochi
Moves:
Ember, Heal Bell, Pound, Psyshock, Shadow Ball, Absorb, Protect, Rest, Attract, Grass Knot, Hidden Power(Water), Fling, Hyper Beam, Flame Charge, Thunderbolt, Thunder, Focus Blast, Toxic, Magical Leaf
Personality:
Bardzo troskliwa pokemon, nie szukająca żadnych konfliktów. Kochająca swoją trenerkę, jej przyjaciół jak i wszystkie inne pokemony. Jednak nie oznacza to, że nie potrafi się bronić, ponieważ do walk też ma dryg. Do Tea'i trafiła jako prezent od jej ojca, jednak od razu bardzo się polubiły i teraz nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Wspiera Tea'ię we wszystkim co robi i nawet jeśli jest to głupie, to nigdy nie odpuszcza.
History of owners:
Tea Kayumanggi
Ability:
Magic Guard - Pokemon traci HP tylko wtedy, kiedy przeciwnik atakuje go za pomocą bezpośrednich ataków (za wyjątkiem obrażeń wynikających z użycia ruchów: Substitute, Struggle, Pain Split, Curse i Belly Drum).
Holds:
--#022 Bluffin, Male, Level 13/100, Friendship 0/100
Ice
Evolution:
Bluffin -(Level 32)> Burrmudail
Moves:
Pound, Tickle, Peck, Powder Snow, Steel Wing, Frost Breath, Swift, Charge Beam, Hidden Power(Water), Hurricane, Weather Ball, Toxic, Water Pulse, Ominous Wind
Personality:
Tea pochwyciła go praktycznie zaraz po opuszczeniu Dacapo Town razem ze swoimi przyjaciółmi. Bluffin nie jest takim typowym stworzonkiem. Zdecydowanie woli pomyśleć zanim coś zrobi oraz nie zawsze reaguje agresją. Dopóki sytuacja na to pozwala, stara się możliwie jak najdłużej unikać przemocy. Nie jest jednak jakimś skończonym pacyfistą- odpowiednio sprowokowany będzie atakować niczym lwica broniąca młodych. Bluffin to jednocześnie dość skryty stworek. Niechętnie dzieli się ze światem swoimi wewnętrznymi przemyśleniami czy pomysłami, a i emocje okazuje z wyraźną rezerwą. Innymi słowy, choć czasami sprawia wrażenie zimnego drania, tak po prawdzie to całkiem poczciwe i kochające stworzonko, tylko nie do końca umie to okazać.
History of owners:
Tea Kayumanggi
Ability:
Ice Slick - Podnosi szybkość użytkownika o 1 poziom (10%) podczas burzy śnieżnej.
Holds:
--


✖✖✖
_________________

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
  
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 927
Wysłany: 2019-10-13, 16:30   

Cytat:

✖✖✖✖✖✖

Key Items:

Karta Debetowa
Etui Na Odznaki
Pokedex


Contest Items:

Suknia dla Koordynatorów(Pomarańczowa w Dynie Halloweenowe)
Kapsuła na Pokeball(Przeźroczysta)
Nalepka na Pokeball(Serduszka)


Area Items:

Akcesoria Grotołaza
Aparat
Wędka


Balls:

10 Pokeball

Medicaments:

--

Eggs and Fossils:

Jajo Vanillite
Fossilized Dino


TMs & HMs:

IM Rest
Dowolny IM


Held Items:

Meadow Plate
2 Psychic Gem
Fire Gem
Grass Gem
Electric Gem
Pixie Plate
Love Sweet


Evolution Items:

--

Z-Crystals:

--

Food:

10 Miód
10 Kanapka
10 Tonik
Ciasto Dyniowe


Pokemon Food:

5 kg Karma dla Pokemonów

Others:

Pokéflet
Diament
13 Rare Candy
9 Heart Scale


✖✖✖
_________________

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
  
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 927
Wysłany: 2019-10-13, 16:31   

Cytat:

✖✖✖

| | |
| | |

✖✖✖
_________________

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
  
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 927
Wysłany: 2019-10-13, 16:32   

Cytat:

✖✖✖✖✖✖


Monthly Bonus - October 13rd, 2019
Xochi - 1 Level

Rare Candy - October 20, 2019
Xochi - 6 Level
Bluffin - 5 Level
\

Monthly Bonus - November 17th, 2019
Xochi - 1 Level
Bluffin - Hurricane


Mglista Pogoda - November 17th, 2019
Misdreavus - 0,5 Level
Ralts - 0,5 Level


Mini Event 11.11-25.11 - November 17th, 2019
Houndour - 1 Level

Monthly Bonus - December 21st, 2019
Xochi - 1 Level
Bluffin - Weather Ball


✖✖✖
_________________

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 2641
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-10-13, 20:59   

XXX
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.