Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Aktor Pandory
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 17:39   Aktor Pandory

Cytat:

Imię
Aktor Pandory
Pozycja
Strażnik Skarbca Wielkiego Podziemnego Grobowca Nazarick
Charakter
Neutralny [Karma: -50]
Płeć
Mężczyzna
Rasa
Rasa heteromorficzna

Poziom
100 [Poziom rasy: 45, Poziom klasy: 55]?
Poziom rasy
Doppelganger poziom 15
Wyższy Doppelganger poziom 10
Inne
Poziom klasy
Trener poziom ?
Ekspert poziom 10
Rzemieślnik poziom 10
Pan Zamku poziom 15
Inne
Cytat:

HP [Punkty Zdrowia] 81
MP [Punkty Magii] 86
Atak fizyczny 43 (zmienne)
Obrona fizyczna 45 (zmienne)
Zręczność 84 (zmienne)
Atak magiczny 17 (zmienne)
Obrona magiczna 48 (zmienne)
Ogólna odporność 39 (zmienne)
Specjalne 100
Łącznie 543 (zmienne)
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 20:33   


Cytat:
Umiejętności


Jest on istotą obdarzoną największą inteligencją oraz pomysłowością w całym Nazarick, dzięki czemu dorównuje on pod tym względem nadzorczyni strażników oraz strażnikowi siódmego poziomu, jednak ze względu na pełnione obowiązki nie miał jeszcze nigdy okazji do skorzystania z nich by przynieść chwałę Grobowcowi. Zamiast tego używa ich na co dzień na różne dziwne sposoby.

Jednakże jego najważniejszą umiejętnością jako Doppelgängera jest zdolność przyjęcia form innych istot żywych oraz korzystania z ich mocy, choć osłabionymi o dwadzieścia procent. Dotyczy to jednak wyłącznie przyswojonych czterdziestu pięciu form, zaś w przypadku naśladowania kogoś innego posiada utrudniony dostęp do umiejętności danej osoby, w rezultacie czego korzysta z tej możliwości dość rzadko. Wraz ze zmianą postaci również wartość liczbowa jego statystyk ulega przekształceniu, bez zmian pozostaje jedynie HP, MP oraz Specjalne.

Kiedy przybiera wygląd istoty zdolnej do rzucania zaklęć zyskuje on możliwość korzystania z trzystu zaklęć z puli tych, które zna ta istota, jednak pomimo swobodnego korzystania ze wszystkich jej zdolności Aktor Pandory nie może użyć żadnego z czarów stopnia ultra, jednak prawdopodobnie będąc w posiadaniu specjalnego przedmiotu byłby w stanie je rzucić.

W przeciwieństwie do innych Wyższych Doppelgängerów, którzy kopiują postacie o maksymalnie 60 poziomie, Aktor Pandory potrafi naśladować osoby o nawet 100 poziomie, jednakże wtedy siła używanych przez niego mocy wynosi jedynie 80 procent wartości oryginalnej zamiast 90 jak u pozostałych Doppelgängerów.

Podczas podszywania się pod kogoś osobom będącym bliżej „celu" trudniej przejrzeć przebranie. Dzieje się tak, ponieważ w trakcie zmiany formy używa czegoś w rodzaju mentalnego ataku, podczas którego odczytuje on powierzchowne myśli osób dookoła, aby uzyskać potrzebne informacje na temat formy docelowej w celu jak najlepszego podszycia siźę pod nią.
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 20:33   


Cytat:
Wygląd


Pod względem wyglądu Aktor Pandory nie różni się niczym od pozostałych przedstawicieli rasy Doppelgängerów - posiada humanoidalną sylwetkę mierzącą 177 centymetrów wzrostu o lekko różowej skórze, dłonie z czterema długi palcami (dzięki byciu Wyższym Doppelgängerem, ci zwykli posiadają tylko trzy) oraz jajowatą głowę pozbawioną jakichkolwiek cech szczególnych. Jedynymi elementami jego „twarzy" są trzy czarne otwory jak kółka narysowane markerem w miejscu oczu oraz ust.
Większą uwagę przykuwa jego ubiór. Nosi on kilkuczęściowy wojskowy uniform, składający się z makowej koszuli, na którą założony ma żółty mundur z czerwonymi lamówkami; żółtych spodni, czarnych butów na wysokiej podeszwie sięgających kolan oraz obszernego płaszcza o barwie starego złota. Obrazu dopełniają dodatki takie jak trzy złote paski z klamrami na lewym bucie, czarny pas noszony na poziomie talii, kilka srebrnych łańcuchów przymocowanych do munduru i płaszcza oraz czarna czapka z daszkiem, do której ma przyczepiony srebrny herb gildii Ainz Ooal Gown.

Jako Doppelgänger potrafi przyjąć wygląd aż czterdziestu pięciu innych postaci, wliczając w to sylwetki czterdziestu jeden Najwyższych, i korzystać z ich umiejętności, nie oznacza to jednak, że jest ograniczony wyłącznie do nich. W dalszym ciągu może przekształcić się w inne istoty żywe, jednak wtedy będzie posiadał utrudniony dostęp do posiadanych przez nich szczególnych zdolności.

Po przybyciu na Ziemię odkrył, że może stworzyć dla siebie zupełnie nową postać, w którą może się od tej pory zmieniać, jednak nie posiada ona żadnych umiejętności.
Po przemianie wygląda jak młody chłopak rasy ludzkiej mierzący 177 centymetrów wzrostu o kremowej cerze, szarych oczach oraz czarnych włosach z jednym białym pasmem po prawej stronie głowy. Nosi czarne sznurowane buty, poprzecierane w niektórych miejscach szare spodnie, czarny podkoszulek z narzuconą na wierzch kurtką, również czarną z podbiciem w kratkę oraz żółtą chustą na szyi.


Cytat:
Charakter


Aktor Pandory został powołany do życia przez władcę Wielkiego Podziemnego Grobowca Nazarick , Momongę, znanego obecnie jako Ainz Ooal Gown i tak samo jak pozostali mieszkańcy Grobowca jest lojalny wobec czterdziestu jeden Najwyższych. Sam jednak przyznaje, że jest absolutnie posłuszny jedynie swojemu stwórcy i gdyby ten mu rozkazał, to byłby gotów stanąć do walki z pozostałymi Najwyższymi bez żadnego wahania.
Jest on istotą obdarzoną największą inteligencją oraz pomysłowością w całym Nazarick, dzięki czemu dorównuje on pod tym względem nadzorczyni strażników oraz strażnikowi siódmego poziomu, jednak ze względu na pełnione obowiązki nie miał jeszcze nigdy okazji do skorzystania z nich by przynieść chwałę Grobowcowi. Zamiast tego używa ich na co dzień na różne dziwne sposoby, dzięki czemu uatrakcyjnia swoje zajęcia i nie odczuwa nudy.
Zawsze zachowuje się w sposób przesadzony, ponieważ w jego osobistym odczuciu jest to cool, jednak od pewnego czasu zaczyna odnosić wrażenie, że nie jest ono dobrze przyjmowane przez pozostałych, włączając w to jego własnego stwórcę. Bardzo go to dziwi, ponieważ został przez niego stworzony w ten właśnie sposób i wydaje mu się to w pewien sposób sprzecznością.
Jest bardzo troskliwy wobec pozostałych mieszkańców Grobowca, których postrzega jako taką trochę dalszą rodzinę i jak znosi negatywne opinie o sobie, tak wręcz jest gotów rozszarpać na strzępy każdego, kto ośmieli powiedzieć o nich choćby jedno złe słowo. Niestety, nikt tego poza Ainzem nie dostrzega.
W przeciwieństwie do pozostałych mieszkańców Nazarick, którzy są gotowi wykonać każdy rozkaz Ainza bez głębszego zastanowienia się nad nim, Aktor Pandory potrafi je zakwestionować oraz zaproponować własne sugestie, dzięki czemu może być od nich bardziej pożyteczny.
Jego hobby to zajmowanie się magicznymi przedmiotami, jednak jego miłość już dawno przestała być zwykłym ulubionym zajęciem i sięgnęła poziomu fetyszu, co do niedawna było powodem jego cierpienia, ponieważ pomimo bycia strażnikiem Skarbca nie miał pozwolenia na korzystanie z przechowywanych w nim artefaktów.

Po przybyciu na Ziemię zdał sobie sprawę, że musi zacząć dostosowywać się do innych, ponieważ zachowując się „normalnie" mógłby sprowadzić kłopoty nie tylko na siebie, ale także na osób wokół niego ... chociaż tak szczerze to nie do końca rozumie, dlaczego jego pozy czy styl mówienia jest dla innych taki niemiły.


Cytat:
Inne


Statystyki Aktora Pandory są najniższe spośród wszystkich istot o setnym poziomie w Nazarick, co czyni go poniekąd najsłabszym wśród nich, jednak dzięki swoim zdolnościom jest w stanie nawet w niektórych przypadkach zastąpić wszystkich strażników poziomów.
Jako przedstawiciel rasy heteromorficznej się nie starzeje, co równocześnie oznacza, że jest „nieśmiertelny", jednak nadal można go zabić.
Potrafi płynnie mówić po niemiecku, jednak nie ma bladego pojęcia czym są w ogóle „Niemcy". Jest to zdolność, z jaką stworzył go Momonga, taka wiedza odgórna.
Podczas „krótkiego" epizodu, kiedy to został przeniesiony wraz z innymi do kolejnego nowego świata i pełnił funkcję nauczyciela, nie raz chodził ze swoją klasą na karaoke. Okazało się, że niezły z niego śpiewak.
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 20:58   


Cytat:
10 maj 623 r., Nazarick

DrogipamiętniczkunieuwierzyszaledostałemcięodOjcapowiedziałmiprzytymżemogęwtobiezapisywać wszystkieswojeprzemyśleniainiemuszęsiętobąznikimdzielićalejestemszczęśliwykolejnyskarbod
OjcaoranyoranyoranyażniewiemcomyślećnikomuotobieniepowiemazwłaszczaAlbedoiShalltearbo
będąstraszniezazdrosnetaksamoDemiurgKokytosAuraMareVictimczySebasjesteśtylkomójitona
zawszeschowamcięwSkarbcuinikomunieoddamoranyoranyodczegopowinienemzacząćnigdy
wcześniejniedostałemtakiegodaruoranyoranyorany!

No to może spróbuję zacząć od początku. Nazywam się Aktor Pandory, jestem strażnikiem Skarbca Wielkiego podziemnego Grobowca Nazarick i zostałem stworzony przez Momongę, jednego z czterdziestu jeden Najwyższych. Mam ... w sumie nie wiem jak stary jestem, ponieważ nie jest mi to potrzebne do pełnienia moich obowiązków, w każdym razie jakieś tam lata mam. Nie napisze zbyt wiele o swoim życiu sprzed okresu około sześciu miesięcy, ponieważ moje wspomnienia dotyczącego go są takie jakieś zamglone, jakby coś nie pozwalało mi przypomnieć szczegółów. Ogólnie te sześć miesięcy temu cały Nazarick za sprawą jakiegoś dziwnego zjawiska został przeniesiony z Yggdrasil, a dokładnie z Helheim, do Nowego Świata.

Dowiedziałem się o tym dopiero dwa tygodnie po fakcie, ponieważ przez cały ten czas zajmowałem się Skarbcem i nigdy go nie opuszczałem, dlatego to, co działo się przez te dwanaście dni wiem od innych. Krótko po naszym przybyciu do tego świata pan Momonga uratował jakąś ludzką wioskę przez zagładą, a następnie pomógł ważnej osobistości w krainie, do której trafiliśmy. Jaki on musiał być wtedy wspaniały! Żałuję, że nie mogłem tego oglądać na własne oczy! Później został poszukiwaczem przygód i ponownie uratował, tym razem całe miasto, przed hordą nieumarłych przywołanych przez jakiegoś idiotę. Pan Momonga to najlepszy nieumarły, więc był to dla niego pikuś. Ale potem stało się coś strasznego - jedna ze strażniczek poziomów, Shalltear, padła ofiarą jakiegoś przebrzydłego wroga, który użył na niej przedmiotu klasy światowej i obróciła się przeciwko Nazarick! To wtedy mój stwórca przyszedł do mnie, aby zabrać cenne artefakty z głębi SkarbcaipodarowałmiwtedyPierścieńAinzOoalGownnawłasność! Do dzisiaj nie mogę się nim nacieszyć!

Aby ratować Shalltear pan stoczył z nią walkę i oczywiście wygrał, w końcu jest najwyższym ze wszystkich Najwyższym, mój stwórca jest super! Po niej ją wskrzesiliśmy i wszystko było dobrze, no prawie dobrze, ponieważ straciła wspomnienia z kilku ostatnich dni i nie pamiętała, kto ją tak urządził, ale to nic, bo pan Momo- pan Ainz, bo teraz tak się nazywa, na pewno znajdzie tego kogoś i go ukarze! Potem pan Ainz przejął kontrolę nad jedną taką społecznością jaszczuroludzi, nic do nich nie mam, ogólnie do istot spoza Nazarick nie czuję nienawiści w przeciwieństwie do innych, po prostu nie są dla mnie najważniejsi i teraz pilnuje ich Kokytos, który chyba naprawdę ich polubił. Późniejdostałempierwsząspecjalnąmisjęodadokładniemiałemzostaćjegosobowtórem
ponieważSebasnibynaszdradziłaletaknaprawdęniezdradziłiwszystkojestwporządku. A wszystko to z powodu dziewczyny, którą uratował z rąk grupy przestępczej z królestwa Le Estieze, Nazarick został przeniesiony do tego królestwa, i ci ludzie okazali się tacy głupi, że ją porwali z powrotem do siebie, co rozzłościło pana i rozkazał Demiurgowi przeprowadzić operację, podczas której znowu ją uratowali i jeszcze ograbili dzielnice handlową stolicę, aby pan nie musiał martwić się finansami i przynieśli mi to wszystko do Skarbca i musiałem długo to wszystko porządkować, bo oni nic nie wiedzą o zarządzaniu Skarbcem!

Kolejne wydarzenia potoczyły się niesamowicie szybko: pan Ainz podstępem zwabił mnóstwo robotników z cesarstwa, sąsiaduje ono z królestwem, aby potem wymusić na władcy tego kraju pomoc przy utworzeniu własnego państwa i doprowadzić do powstania unii okolicznych krain, która byłaby przeciwko Nazarick. To wszystko jest częścią wielkiego planu pana Ainza, który poprzez sprawiedliwe rządy i nieuzasadnione oskarżenia innych chce pokazać, że jest najwspanialszym władcą, jakiego można mieć, a wszystko po to, aby móc przejąć władze nad całym światem. W każdym razie później odbyła się taka jedna bitwa, podczas której pan Ainz jednym zaklęciem pokonał wroga i parę dni temu E-Rantel, to najbliższe duże miasto, zostało mu oddane w ramach ofiary, aby nie atakował królestwa i teraz jest tu stolica państwa pana Ainza, Królestwa Magii.

W związku z tym dostałem kolejną ważną misję, a mianowicie mam podszywać się pod sławnego łowce przygód Momona, którego stworzył pan Ainz, i pilnować porządku, aby nikt nie próbował nawet myśleć o buncie, ponieważ wtedy inne krainy mogłyby zacząć się wtrącać. Trochę tęsknię za Skarbcem, jednak nie jest źle i nawet dostałem pozwolenie, aby po powrocie do Skarbca móc zajmować się magicznymi artefaktami, ponieważ wcześniej nie mogłem i było mi z tego powodu bardzo smutnoalenajważniejszeżepanAinzuznałmniezaswojegosynaimogę
mówićdoniegoOjczealetylkowtedygdyjesteśmysamiabypozostaliniebylizazdrosni. To właśnie wtedy cię dostałem i od teraz będę w tobie zapisywał swoje najważniejsze przemyślenia, w końcu nie powinienem zaśmiecać cię niepotrzebnymi rzeczami.


Cytat:
21 maj 623 r., E-Rantel

Nie uwierzysz nawet, co ostatnio, no w sumie nie ostatnio, ponieważ wydarzyło się to kilka tygodni temu, ale tutaj nawet jeden dzień nie upłynął, ale w każdym razie za pomocą nieznanej mi magii część mieszkańców Grobowca została przeniesiona do zupełnie innego świata, w tym ja także, gdzie musieliśmy chodzić do szkoły, to takie miejsce gdzie się uczy, wraz z osobami, które także zostały przeniesione i to z zupełnie innych światów! Na dodatek dostałem rolę nauczyciela, to taka osoba, która uczy innych, i miałem własną grupę podopiecznych, z którymi dobrze się dogadywałem, a najlepiej z taką jedną dziewczyną Yunyun, która wcześniej nie miała żadnych przyjaciół, a teraz ma ich wiele.
Podczas trwania tej szkoły robiliśmy razem naprawdę wiele zabawnych rzeczy, mieliśmy nawet Dzień Sportu, podczas którego wrazzinnyminauczycielamiwalczyłemprzeciwkopozostałymklasomimiałemwtedyokazjęzmierzyćsięzOjcem. Ale kiedy w końcu nastała pora, aby wracać do swoich światów to było mi naprawdę smutno, ponieważ już nigdy ich nie zobaczę, ale za to zawsze będę ich pamiętać i jeśli kiedyś znowu nas coś takiego spotka to może znów się spotkamy. W każdym razie wróciliśmy dokładnie do tego samego momentu, w którym to zostaliśmy przeniesieni, więc nic złego się nie stało pod naszą nieobecność, a teraz muszę wracać do swoich obowiązków, trochę dziwnie tak nie iść do klasy i nie przywitać się z uczniami, chyba minie trochę czasu nim znowu przywyknę do tej normalności.


Cytat:
31 maja, 623 r. (?)

Drogi pamiętniczku, ja już chyba nie jestem w Nowym Świecie.

Ostatnio grupa zwiadowcza z tajnej jednostki Albedo, której zadaniem jest odnalezienie śladu po pozostałych Najwyższych, doniosła o niezbadanych jeszcze ruinach po prawdopodobnie jakiejś świątyni daleko na północy, poza granicami królestwa i Ojciec pozwolił mi udać się na miejsce, aby je zbadać, oczywiście z mnóstwem najemnych sług, na wypadek potyczki z potężnym przeciwnikiem.

Eksploatacja ruin przebiegała bez problemów ... prawie bez problemów, ponieważ nie natknęliśmy się na żadne potwory, co było naprawdę podejrzane, gdyż w takich miejscach zazwyczaj aż się od nich roi. Ta nieobecność zwiastowała kłopoty, jednak musieliśmy wykonać zlecone nam zadanie i ruszyliśmy w głąb świątyni. W końcu, po przejściu przez wiele komnat dotarliśmy do olbrzymiej groty z trzema wieżami oraz czymś w rodzaju wyspy nad otchłanią. Tutaj, przyznaję, popełniłem błąd ... katastrofalny w skutkach. Nie zadbałem odpowiednio o zabezpieczenie terenu i nie czekając na innych udałem się na sam środek, kierowany zwykłą ciekawością. Potem ... musiałem stracić przytomność, ponieważ kolejną rzeczą, którą pamiętam, jest obudzenie się nad jakimś jeziorem i to bardzo daleko od gór.

Od razu spróbowałem skontaktować się ze sługami, jednak nie udało mi się nawiązać z nimi połączenia. Tak samo było ze strażnikami poziomów oraz Ojcem, co mnie mocno zaskoczyło, ponieważ oznaczało to, że ktoś musiał użyć czaru uniemożliwiającego komunikację wysokiego poziomu. Wrócić do Nazarick również nie mogłem, ponieważ musiałem zostawić swój Pierścień przed wyruszeniem na misję. W tej sytuacji postanowiłem rozejrzeć się po okolicy, w końcu nie wiedziałem, co może czaić się w zaroślach ... i dobrze zrobiłem, ponieważ wokół dostrzegłem mnóstwo nieznanych mi bestii, które trzymały się przede mną z daleka, chyba nie były pewne, czy nie stanowię dla nich zagrożenia.

Po jakimś czasie dotarłem do pobliskiej osady, a tam ... zobaczyłem coś niesamowitego, a zarazem niepokojącego. To byli ludzie korzystający z nieznanych mi artefaktów, których mnogość była olbrzymia. Oczywiście nie próbowałem nawiązywać z nimi żadnego kontaktu, tylko pozostałem na zewnątrz, próbując zebrać więcej informacji. Muszę uważać.


Cytat:
6 czerwca, 2019 r.

Minął już prawie tydzień od momentu, kiedy zostałem przeniesiony do tego świata i zdążyłem przyswoić trochę wiedzy. Ten świat nazywa się Ziemia i jeszcze zamieszkany wyłącznie przez ludzi oraz dziwne bestie, które nazywają oni „Pokemonami", zaś magia ... nie istnieje, podobnie jak w tamtym świecie ze szkołą, jednak w dalszym ciągu mogę korzystać ze swoich umiejętności, chociaż nie całkiem ... z jakiegoś powodu część moich zdolności została zablokowana, a dokładnie zmiennokształtność i teraz mogę jedynie naśladować Ojca, pozostali Najwyżsi są poza moim zasięgiem. Nie mam pojęcia jak wrócić do domu bez naprawdę potężnej magii, jednak na pewno mi się to uda. Jestem tego pewien.


Cytat:
9 czerwca, 2019 r.

Wspaniałe wieści! Spotkałem Yunyun! Zobaczyłem ją całkiem przypadkiem, kiedy zdecydowałem się ostatecznie odwiedzić wioskę i przybrałem postać człowieka, właśnie, jakim cudem udało mi się przybrać postać zwykłego człowieka, którego na oczy nie widziałem, chociaż powinno to być niemożliwe, ponieważ mój gatunek nie posiada zdolności kreacji własnych form. W każdym razie okazało się, że ona również została przeniesiona, ale dopiero wczoraj i nie miała pojęcia co robić, naprawdę ciesze się, że ją spotkałem, we dwójkę łatwiej uda nam się odnaleźć drogę powrotną do domu! I już wpadłem na pomysł, co możemy zrobić! Otóż w tym świecie żyje wiele przedstawicieli klas Trenerów oraz Koordynatorów, którzy zajmują się wykorzystywaniem magicznych bestii do walk oraz pokazów i podróżują po całym świecie, przeżywając różne przygody. Natychmiast przypomniało mi to łowców przygód. Jeśli te profesje są chociaż w małym stopniu do siebie podobne, to być może będziemy w stanie wykorzystać to do zdobycia potrzebnej wiedzy.

Szczęśliwie dla nas okazało się, że w wiosce mieszka mędrzec, który zajmuje się przygotowywaniem żółtodziobów, więc po dłuższej naradzie z Yunyun udaliśmy się do niego i tam otrzymaliśmy własne bestie! Mężczyzna mówił, ze normalnie powinniśmy dostać do wyboru inne, jednak ostatnio pojawiło się wielu początkujących Trenerów i Koordynatorów i tylko te mu zostały. Nie wiem, czy to dobrze czy źle, jednak nie martwi mnie to. Przed wyruszeniem w drogę dostaliśmy jeszcze tak zwane „Pokedexy", urządzenia, które powinny dostarczyć nam najważniejszych informacji o świecie dookoła. obsługa ich jest podobna do zarządzania finansami oraz systemem obronnym Nazarick, dlatego przynajmniej ja nie mam trudności z korzystaniem z nich, a Yunyun szybko się uczy. teraz pozostało nam tylko ruszyć przed siebie, ku blaskowi nowych dni prowadzących nas ku lepszej przyszłości!
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 21:05   Cytat:
Drużyna


Imię
Yunyun
Pozycja
Mieszkanka Królestwa Belzerg
Wiek
16 lat
Płeć
Kobieta
Rasa
Rasa humanoidalna

Poziom
? [Poziom rasy: BRAK, Poziom klasy: ?]
Poziom rasy
Z racji przynależności do rasy humanoidalnej - BRAK.
Poziom klasy
Koordynator poziom ?
Arcymag poziom ?
Mag poziom ?
Inne

Pokemony
Eevee


Cytat:
NazarickAinz Ooal Gown, znany dawniej jako Momonga, jest stwórcą i równocześnie ojcem Aktora Pandory. Syn jest mu kompletnie oddany i nie ma nawet nic przeciwko temu, aby ten poświęcił go w trosce o dobro pozostałych mieszkańców Grobowca.
Podobnie jak syn uwielbia zajmować się magicznymi przedmiotami, jednak w jego przypadku to nadal zwykłe hobby, a nie niezdrowa obsesja. Troskliwy wobec pozostałych mieszkańców Grobowca, których postrzega jako dzieci swoich przyjaciół, inteligentny ... na tym kończy się jego podobieństwo do syna, dalej są już całkiem inni.
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 21:06   Cytat:
Vistulia

Level 55

Eevee (odpowiednie wymagania) -> Vaporeon/Flareon/Jolteon/Espeon/Umbreon/Leafeon/Glaceon/Sylveon
100/100
Learnset
Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift, Refresh, Take Down, Charm, Copycat, Baton Pass, Double-Edge, Last Resort, Trump Card
IM/HM/EM/Special
Attract, Bide, Confide, Dig, Double Team, Echoed Voice, Facade, Focus Energy, Frustration, Hidden Power, Pay Day, Protect, Rain Dance, Reflect, Rest, Retaliate, Return, Round, Secret Power, Shadow Ball, Skull Bash, Sleep Talk, Substitute, Sunny Day, Swagger, Toxic, Weather Ball, Work Up | Heal Bell, Hyper Voice, Iron Tail, Laser Focus, Mimic, Snore | Detect, Double Kick
Charakter i historia
Aktor Pandory otrzymał Vistulię od profesora Rowana, kiedy to wraz z Yunyun zdecydowali się rozpocząć karierę jako Trener i Koordynatorka w celu odnalezienia sposobu na powrót do ich światów.
Vistulia, w przeciwieństwie do swojego brata, którego otrzymała Yunyun, to dość energiczna Eevee, która uwielbia znajdować się w centrum wydarzeń i niestraszne jej żadne niebezpieczeństwa, przez co czasem niepotrzebnie wpakowuje się w kłopoty. Jest również niezwykle hałaśliwa oraz nie mniej wierna wobec swoich przyjaciół i prędzej da sobie ogon uciąć niż ich zdradzi, jednak nie oznacza to, że uważa ich pomysły zawsze za najlepsze z możliwych i nie ma oporów przed powiedzeniem im tego. Gdy po opuszczeniu miasta zobaczyła prawdziwą postać Aktora Pandory, przeżyła coś w rodzaju małego szoku, w końcu nie na co dzień trafiasz pod opiekę jajoczłeka, jednak niezwykle szybko to zaakceptowała i może nawet pokochała go jeszcze mocniej, niż gdyby był zwykłym człowiekiem. Być może sądzi, że teraz na pewno czekają ją niesamowite przygody? Starając się podsumować chociaż częściowo jej osobowość można powiedzieć, że jest trochę podobna do swojego trenera.
Właściciel
Aktor Pandory (SayuriSagi)
Adaptability - Bonus za używanie ataku takiego samego typu, jaki ma użytkownik, jest równy 2 zamiast 1,5.


Cytat:
Mephisar

Level 68

Cubone (28 lvl) -> Marowak
0/100
Learnset
Hone Claws, Dark Pulse, Knock Off, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage, False Swipe, Thrash, Fling, Stomping Tantrum, Endeavor, Double-Edge, Retaliate, Bone Rush
IM/HM/EM/Special
Aerial Ace, Attract, Blizzard, Brick Break, Brutal Swing, Bulldoze, Confide, Dig, Double Team, Earthquake, Echoed Voice, Facade, False Swipe, Fire Blast, Flamethrower, Focus Blast, Frustration, Giga Impact, Hidden Power, Hyper Beam, Ice Beam, Incinerate, Power-Up Punch, Protect, Rest, Return, Rock Slide, Rock Tomb, Round, Sandstorm, Secret Power, Sleep Talk, Smack Down, Stone Edge, Substitute, Sunny Day, Swagger, Swords Dance, Thief, Toxic | Fire Punch, Low Kick, Thunder Punch, Uproar | Ancient Power
Charakter i historia
[Po wprowadzeniu do przygody]
Właściciel
Aktor Pandory (SayuriSagi)
Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.


Cytat:
Tholapsyxonia

Level 41

Litwick (41 lvl) -> Lampent (Dusk Stone) -> Chandelure
0/100
Learnset
Curse, Shadow Ball, Overheat, Pain Split, Ember, Astonish, Minimize, Smog, Fire Spin, Confuse Ray, Night Shade, Will-O-Wisp, Flame Burst, Imprison, Hex, Memento, Inferno
IM/HM/EM/Special
Calm Mind, Confide, Dark Pulse, Double Team, Dream Eater, Embargo, Facade, Flame Charge, Flash, Frustration, Hidden Power, Incinerate, Psych Up, Return, Secret Power, Swagger, Toxic | Ally Switch, Laser Focus, Shock Wave, Spite, Telekinesis | Acid Armor
Charakter i historia
Nagroda za drugie miejsce w halloweenowych pokazach 2019.
Litwick to prawdziwa podpalaczka. Dzień bez podpalenia kosza na śmieci czy ogona jakiegoś Pokemona z drużyny to dzień stracony. Straszny z niej figlarz i śmieszek, uchodzi za typowego clowna, który robi wszystko by zdobyć zainteresowanie i szacunek. Psikusy to jej prawdziwa pasja i nawet ewolucja tego nie zatrzyma. Żaden nie wie, że w środku brakuje jej kogoś kto szczerze doceni jej ognisty temperament.
Właściciel
Aktor Pandory (SayuriSagi)
Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest na pierwszym miejscu w drużynie, zwiększa szansę na spotkanie stworków typu ognistego.


Cytat:
Khellendros

Level 50

Rookidee (18 lvl) -> Corvisquire (38 lvl) -> Corviknight
0/100
Learnset
Steel Wing, Iron Defense, Metal Sound, Peck, Leer, Power Trip, Hone Claws, Fury Attack, Pluck, Taunt, Scary Face, Drill Peck, Swagger, Brave Bird
IM/HM/EM/Special
Steel Beam
Charakter i historia
[Po wprowadzeniu do przygody]
Właściciel
Aktor Pandory (SayuriSagi)
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.


Cytat:

#059 Arcanine

Imię: Cassie
Poziom: 15
Ewolucja: Growlithe (Fire Stone)Arcanine
Ataki:
    lv.: Extreme Speed, Burn Up, Flame Wheel, Helping Hand, Agility, Fire Fang, Retaliate, Crunch, Take Down, Flamethrower, Play Rough, Reversal, Flare Blitz, Bite, Roar, Ember, Leer, Odor Sleuth, Helping Hand
    inne: -

Charakter & historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Bardzo optymistycznie nastawiony do świata pieseł. Growlithe to ten typ stworzenia, które byłoby skłonne zalizać i "zaskakać" na śmierć. Straszliwy pieszczoch, któremu wiecznie jest mało głaskania za uszkiem. Niepoprawny optymista, który w najgorszym życiowym bagnie uparcie dostrzega jasne strony. Niekiedy zbyt entuzjastycznie okazuje innym swoje uwielbienia i przyjaźń, ale w gruncie rzeczy to zdecydowanie "dobry pieseł".
Umiejętność: Flash Fire - uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: -
Historia właścicieli: Rieul (KP Cynthia) -> Aktor Pandory (SayuriSagi)
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 21:07   Cytat:
Główny ekwipunek z Nazarick
Ubranie
Pierścień zapewniający ochronę przed zatruciem
Pierścień niwelujący zmęczenie
Pierścień niwelujący potrzebę jedzenia
Pamiętnik

Ważne przedmioty z Ziemi
Pokedex
Etui na odznaki
Wędka

Pokeballe
Pokeball x5 | Masterball

Jagody
Hondew x19 | Tamato x15 | Pomeg x38 | Kelpsy x20 | Qualot x32 | Grepa x32
Enigma x0

Koordynatorskie
Kostium dla mnie
Kostium dla Vistulii
Kapsuła na Pokeball
Nalepki-gwiazdki | Nalepki-ogniki
Płyta z muzyką

Skarby
Sun Shard
Gitara elektryczna | Pal Pad | Protein
Femimascu
Dark Gem x2 | Electric Gem | Fire Gem | Flying Gem | Ghost Gem | Grass Gem | Ice Gem | Psychic Gem
Iron Plate | Zap Plate

Waluta
41 390$ | 20 Heart Scale
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1337
Wysłany: 2019-08-31, 21:08   Cytat:
Cele


* Odnalezienie wraz z Yunyun drogi powrotnej do domu, a jeśli okaże się to niemożliwe - rozsławienie imienia Ainz Ooal Gown
* Być może pomoc innym „przeniesionym" na Ziemię w osiągnięciu tego samego celu
* Odblokowanie swoich mocy
* Zdobycie skarbów z tego świata oraz wielu magicznych bestii, które mógłby przynieść swojemu ojcu
* Zebranie tych odznak, ponieważ brzmi to na niezłą zabawęCytat:


+ 1 lvl | Khellendros | profesja | 2020.01.03.
+ IM Focus Energy | Vistulia | 2020.01.03.
+ IM Pay Day | Vistulia | 2020.01.03.
+ Detect | Vistulia | comiesięczny bonusowy ruch | 2020.01.03.
+ IM Weather Ball | Vistulia | 2020.01.04.
+ 17 lvl | Khellendros | 17 Rare Candy | 2020.01.18.
+ 9,5 lvl | Khellendros | 19 Enigma Berry | 2020.01.18.
+ IM Steel Beam | Khellendros | 2020.01.18.
+ 7,5 lvl | Khellendros | 15 Enigma Berry | 2020.01.19.
_________________


  
 
     
DJSzopxX 
Toxic I'm a fallout


Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 16 Paź 2018
Posty: 413
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-09-03, 18:57   Polecam się :meow:
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.