Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Suzume J. Arashi
Autor Wiadomość
Foks 
foxtrotDiscord: GrumpyFoks
Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 540
Wysłany: 2019-05-25, 01:13   Suzume J. Arashi★ M E T R Y K A ★
i wszystko inne, co trzeba wiedzieć

  » imię i nazwisko: Suzume J. Arashi
  » pseudonim/y: Suzu, RJ, Wróbel
  » płeć: Mężczyzna
  » wiek: 17 lat
  » profesja: Trener
  » głos: » klik «» aparycja | 178 cm
  Wesołek z praktycznie permanentnym wyszczerzem na ryjcu.
  Jednakże pierwsze co zauważa się patrząc na Suzume to jego włosy - pióropusz długich, kruczoczarnych kłaków zaczesanych do tyłu ogarniętych na czole jedynie niebiesko-białą bandaną. Chłopak mierzy prawie metr osiemdziesiąt i jest raczej przeciętnej budowy. Krok ma energiczny i sprężysty, zdecydowany, jakby zawsze wiedział dokąd dokładnie idzie. Na świat patrzy intensywnie błękitnymi oczami, kryjącymi w sobie zawadiackie iskierki. Pierwszy kolor, jaki kojarzy się z RJ'em to niebieski, zdecydowanie - chłopak nie tylko oczy ma tej barwy, ale też bandanę na głowię i cienką kurtkę (bardziej przypominająca koszulę) z krótkim rękawem, kapturem i kieszeniami po obu stronach. A żeby tego było mało, Suzume ma również niebieskie trampki za kostkę i szelki, które wiszą luźno ze spodni, służąc jako nośnik pokeballi. Całokształtu ubioru chłopaka dopełniają czarne spodnie i szary t-shirt bez nadruków, na który opada błyszczący nieśmiertelnik. Nieodłączną częścią wizerunku RJ'a są także duże słuchawki przewieszone przez szyję. Na pierwszy rzut oka ciężko się dopatrzeć, ale chłopak posiada piegi na polikach i nosie.


» charakter | "działacz" ENFP-a | chaotyczny dobry | 3w4
  Suzume jest... nie do podrobienia. Nie ważne ile i co przejdzie - nigdy nie straci pogody ducha. Jego życiowym mottem jest "chwytaj dzień" czy też "raz się żyje" i uparcie się go trzyma pchając się we wszelakie niebezpieczeństwa. To magnes na kłopoty. Chłopak rzadko kiedy czymkolwiek się przejmuje traktując życie jak jedną wielką zabawę. Gdy ktoś z jego przyjaciół wpadnie w kłopoty to właśnie on przychodzi z pomocą i niekonwencjonalnymi pomysłami. Mimo, że takie cechy jak nadmierna pewność siebie czy śmiałość, luz i pewna ekscentryczność powodują, że jest lubiany przez innych i szybko odnajduje się w nawet najdziwniejszych sytuacjach, to często dobitnie wyraża swoje zdanie, będąc przy tym subtelnym jak Armia Radziecka. Młody trener ma niezwykle luźne podejście do życia i charakterystyczny styl bycia, który tworzy obraz nieodpowiedzialnego ignoranta. Żyje chwilą, jakby każdy dzień miał być jego ostatnim. Wbrew powszechnej opinii nieogarniętego ryzykanta, Suzu nie raz udowodnił, iż potrafi myśleć i dobrze dobierać słowa. Pomimo, że chłopak jest zawsze wyluzowany i czasem niezbyt obowiązkowy, jest niezwykle lojalny wobec swoich przyjaciół, ci zaś wiedzą, że na niego można zawsze liczyć. Jest odważny (albo po prostu głupi) i przez swój upór nie wycofuje się z sytuacji nawet beznadziejnych. Ambitny, dowcipny, energiczny i zdecydowany, jest typem osoby do końca walczącej o swoje przekonania. Jest także w większej mierze indywidualistą i mimo raczej bezkonfliktowej natury nie stroni od cynizmu czy sarkazmu. Miewa spore problemy w pracy zespołowej, kiedy nie jest w centrum uwagi i to on musi się dostosowywać do kogoś. Grupowy dowcipniś i błazen, z pozoru nierozgarnięty idiota tak naprawdę jest piekielnie inteligentny - musiał nauczyć się radzić sobie sam w wielu sytuacjach i wykorzystywać swoja kreatywność i pomysłowość do granic możliwości (bardziej streetsmart niż booksmart). Złota rączka, chodzący przykład stwierdzenia "we wszystkim dobry, ale w niczym najlepszy" co powoduje, iż Suzume podświadomie porównuję się i niezdrowo rywalizuję z ludźmi, którzy potrafią zrobić coś lepiej od niego. Ma sarkastyczne poczucie humoru (które może być irytujące), to świetny kumpel, dużo żartuje i często to właśnie on rozładowuję napięcie. To wszystko czyni z niego charyzmatyczną i pełną polotu jednostkę, która łatwo zjednuje sobie innych.» historia | Sinnoh | Jubilife City
  Suzume pochodzi z miasta Jubilife w regionie Sinnoh, jednak prawdę powiedziawszy nie spędził tam zbyt dużej części swojego życia. Wychował się w normalnej rodzinie, głównie pod opieką matki - Ayano, gdyż ojciec często wyjeżdżał biznesowo. Chłopak jako jedynak był oczkiem w głowie swojej rodzicielki, hodowcy z zawodu, toteż od początku wychowywał się w towarzystwie pokemonów jak i jakiejkolwiek wiedzy na ich temat. Szczególną więź mały Suzu nawiązał z Kadabrą matki, do tego stopnia iż kobieta mogła spokojnie zostawiać małego jeszcze synka pod opieka swojego pokemona i zajmować się swoimi sprawami. Kadabra zdawała się doskonale rozumieć wszystkie możliwe intencje Suzume, a Ayano miewała niekiedy wrażenie, że i chłopak rozumie jej pokemona lepiej niż ona sama. Ojciec, Hiroshi, mimo częstych nieobecności dbał o rodzinę najlepiej jak mógł i gdy tylko wracał poświęcał cały wolny czas swojej rodzinie, zajmując się praca późnymi wieczorami. Suzume nigdy nie był w stanie dojść do tego, nad czym jego ojciec tak pracuje i czym się dokładnie zajmuje.

  Pewnego dnia, gdy Suzu miał już osiem lat, Hiroshi wrócił do domu szczególnie podekscytowany, oznajmiając rodzinie, że ma dla nich niespodziankę, a zarazem przełomowe odkrycie, którego dokonano w regionie Kalos. Mężczyzna wyciągnął z teczki niewielki, mieniący się kolorami kamień i położył go na stole by reszta rodziny mogła mu się przyjrzeć. Ayano wyglądała na dość zaskoczoną, a jej mina sugerowała nieme "i o to tyle krzyku?", jednak Hiroshi zdawał się tego nie zauważać.
  - To kamień megaewolucji! - oznajmił w ekscytacji, jakby oczekiwał, że te słowa wszystko wyjaśniają. Mężczyzna spotkał się jednak z jeszcze większym zdziwieniem ze strony swojej żony i syna, poprawił więc okulary i odchrząknął starając się uspokoić. - Mój dobry znajomy, profesor Sycamore, podarował mi ten kamień, to Alakazite - zaczął tłumaczyć spoglądając wprost na Alakazama swojej żony, który również nie wyglądał na takiego, co rozumie obecną sytuację. - Ten mały, kolorowy kamyczek wraz z Kamieniem-Kluczem pozwala pokemonowi tymczasowo ewoluować. To przełom! Nowy poziom ewolucji! - mówił dalej przesadnie gestykulując. Ayano nie do końca była przekonana, jednak Suzume łyknął wszystko jak młody Pellpier, od razu chwycił temat, koniecznie chciał wiedzieć jak to działa, skąd się wzięło, kto to odkrył, kim jest ten cały Sycamore i co ta Mega Ewolucja tak naprawdę daje. - Zgodnie z teorią profesora Sycamore'a Mega Ewolucja nie jest możliwa, jeśli więź między trenerem, a jego Pokémonem jest za mała. Niewiele pokemonów jest w stanie ewoluować w ten sposób, ale tak się składa, że tobie i twojemu Alakazamowi może się to udać. Spróbuj - zachęcił Hiroshi swoją żonę wyciągając jeszcze Kamień-Klucz, a Alakazite podając jej pokemonowi.
  Wtedy też Suzume po raz pierwszy był świadkiem Mega Ewolucji. I był strasznie tym zjawiskiem zafascynowany.
  Alakazite został w rodzinie wraz z Kamieniem-Kluczem, a Suzume przez następnych parę dni nie szczebiotał o niczym innym aniżeli o Mega Ewolucji. Bardzo szybko wieść rozeszła się po świecie, a chłopak nie przegapił żadnej okazji by dostać się do chociażby najmniejszej informacji, wywiadu, artykułu czy książki odnośnie Mega Ewolucji. Chłopak pogłębiał swoją wiedzą na tematy ogólnie związane z rozwojem ewolucyjnym pokemonów, poszerzając swoje horyzonty oraz pomagał mamie przy niektórych pokemonach, zdobywając tez jakąś wiedze praktyczną. Gdy miał już lat dziesięć, Ayano zadecydowała się, po krótkiej rozmowie z mężem, iż był to czas, by podarować synowi jego własnego pokemona. Nie szła jednak na skróty i zamiast stworka, Suzume otrzymał jajo. Jajo, o które miał dbać i czekać co też się z niego wykluje. Kobieta chciała nauczyć tym samym swojego dość energicznego i impulsywnego dzieciaka cierpliwości i większej odpowiedzialności. Ten pokemon miał być jego, od początku do końca. Wybór stworka także nie był przypadkowy - po jakimś czasie z jajka wykluł się riolu, pokemon typu walczącego, a także... posiadający w przyszłości możliwość Mega Ewolucji, co Suzume od razu zauważył.
  - Przed tobą duże wyzwanie - powiedziała spokojnie Ayano chcąc również ostudzić nieco swojego syna - ten pokemon ewoluuje przez przywiązanie, nie tylko przez doświadczenie jakie zdobywa, a nie jest łatwo nawiązać z nim więź, ale jak już się uda - to bardzo lojalne i oddane stworzenie - dokończyła kobieta i położyła rękę na głowię niebiesko-czarnego pokemona, który to od razu cofnął się nieufnie. Do Suzume zdawały się nie docierać słowa matki - a wszystko z powodu ekscytacji faktem swojego pierwszego pokemona, własnego pokemona. I to takiego, który kiedyś będzie w stanie posiąść zdolność Mega Ewolucji!
  - Nazwę ją Sheena!

  Tak jak się można było spodziewać - początki tej dwójki były naprawdę ciężkie, ale na przestrzeni czasu można było dostrzec pewne postępy. Obydwoje zaczęli uczyć się siebie nawzajem, swoich zalet i wad, a Sheena stopniowo zaczęła ufać swojemu trenerowi. Tak, trenerowi, bo właśnie tym zamierzał w przyszłości zostać Suzume. Kolejnym przełomem, nieco mniejszym ale niezwykle istotnym w przyszłym rozwoju chłopaka, był dzień jego urodziny. Hiroshi po raz kolejny zawitał do domu, były to krótsze wizyty, a jego wyjazdu zaczynały się wydłużać. Znalazł jednak czas by wrócić do domu na czas i podarować swojemu synowi ważny prezent. Ów prezentem był PokeDex. Suzu doskonale wiedział czym jest ten przedmiot i cały wieczór spędził badając jego możliwości, jakby dostał w swoje ręce nowa grę video. Chłopak nie zauważył nawet, kiedy zrobił się niemalże środek nocy. Wybiegł z pokoju prosto do gabinetu jego ojca, chcąc pokazać mu kolejną niesamowitą rzecz w PokeDexie, jaką właśnie odkrył.
  - Tata! Zoba- - Suzu urwał w pół słowa widząc ojca śpiącego na biurku z nosem w notatkach. Dziecko, jak to dziecko, zamiast wrócić do siebie - parło na przód. Zwłaszcza iż praca ojca zawsze była zagadką. Chłopak podszedł bliżej zaglądając na biurko. Nie miał specjalnie szczęścia, gdyż Hiroshi właśnie się wybudził i nie lada wystraszył widząc, że jego syn nagle zmaterializował się obok niego.
  - Co to za pokemon? - zapytał prosto z mostu wskazując na niewielkie zdjęcie pomiędzy papierami leżącymi na biurku. Hiroshi zaczął chaotycznie zbierać wszystkie dokumenty i notatki, błyskawicznie zasłaniając jedną z nich, leżąca tuż obok zdjęcia, które wskazał Suzume. Chłopak niewiele z niego zobaczył, gdyż skupił się na tym co przedstawiała absorbująca jego uwagę rzecz w danym momencie. Mężczyzna odetchnął w duchu, gdyż Suzu zdaje się wybrał najmniej niewygodną rzecz.
  - To, to jest mityczny pokemon Mew. Bardzo silny i niezwykle rzadki egzemplarz. Jedyny na calutkim świecie - wyjaśnił mężczyzna z lekkim uśmiechem, jakby cały cyrk jaki odstawił przed chwila nigdy się nie wydarzył. Wziął w rękę zdjęcie przedstawiające nie tyle co Mew, a tablice z jego wizerunkiem.
  - Widziałeś go kiedyś? - zapytał od razu Suzume.
  - Nie - odparł momentalnie, kręcąc przecząco głową. Hiroshi opowiedział jeszcze parę zdań na temat tego typu stworków, kryjących się na świecie płynnie przechodząc z Mew na typowo regionalne dla Sinnoh, unikalne pokemony jak Dialga czy Palkia, nieświadomie zaszczepiając kolejne zainteresowanie u syna. Po około godzinie mężczyzna odesłał Suzume do łózka, chociaż ten nie był już w stanie zasnąć, pochłonięty myślami o legendarnych pokemonach.

  Największa zmiana, jaka miała nadejść w życiu Suzume, miał być wypadek z udziałem całej jego rodziny. Chłopak miał już wtedy dwanaście lat. Tego rodzina Arashi wyruszyć miała w podróż do regionu Kanto. Powodem tej wycieczki była rzecz jasna praca Hiroshi'ego. Mężczyzna oznajmił, że tym razem nie będzie go w domu znacznie dłużej, toteż postanowili, że pojada wszyscy i zatrzymają się u siostry kobiety - Yui, która to mieszkała właśnie w Kanto. Rozłąka nie będzie wtedy tak dotkliwa, a Hiroshi będzie mógł ich częściej odwiedzać w tym okresie, aniżeli podróżować do Sinnoh by spędzić z rodziną jedynie parę godzin. Suzume był niesłuchanie podekscytowany wycieczką, gdyż nigdy jeszcze nie był poza Sinnoh, ani dalej niż dwa miasta dalej od Jubilife. Przelot do Kanto przebiegł bezproblemowo, a z lotniska została jedynie podroż pociągiem do Saffron City. Zdawać by sie mogło, że będzie to zwyczajny dzień. W pociągu Suzume i Sheenaco chwile przyklejali się do okien podziwiając krajobraz, a Alakazm próbował mieć ich oboje pod kontrolą.
  Nagle rajski dzień zmienił się w koszmar gorszy, niźli ten wywoływany przez Darkrai'a. Wpierw pociąg gwałtownie zaczął hamować, a pisk trących kół o szyny wyrwał się w mózg z niesamowita siłą. Następny był huk, po którym nie minęła chwila, a nastąpił potężny wybuch. Nikt nawet nie zdążył zastanowić się zbytnio co właśnie miało miejsce, wszystko działo się bardzo szybko. W jednej chwili zadziała się scena rodem wyjęta z filmu akcji z masa pościgów i wybuchów. Nikt nie wiedział co się dzieje, a Suzume jedyne co zapamiętał to ogień, dym, fruwające kawałki metalu i siłę. Tajemnicza siłę, która odrzuciła jego i Sheene daleko w tył, niemalże wyrzucając z pociągu.
  I tylko dlatego Suzume i jego Riolu wciąż żyją.

  Chłopak ocknął się dopiero w szpitalu po paru dniach. Sheena siedziała obok krzywo patrząc na każdego przychodzącego sprawdzić co z chłopakiem, łącznie z ciotką - Yui, która codziennie zjawiała się po godzinie szesnastej i zostawała do późnej nocy czuwając przy swoim siostrzeńcu. Gdy Suzume się obudził, jego ciotka była obok. Chłopak gwałtownie się poderwał, rozglądając dookoła w szoku i panice. Nie wiedział gdzie jest i jak tu trafił, ani co się stało. Gdy w akcie wszechogarniającego go ataku paniki chłopak chciał wstać, zrzucił kołdrę i zobaczył, że nie ma nogi. Nie miał cholernej prawej nogi od kolana w dół. W tym momencie serce waliło mu jak młotem, myśli rozbijały się o siebie nawzajem, a oddech był ciężki i płytki. Chwilę później Suzume stracił przytomność.
  Chłopak spędził w szpitalu kolejny miesiąc. Dowiedział się wtedy wszystkiego czego mógł się dowiedzieć o wypadku. O śmierci jego rodziców i wielu innych ludzi, którzy znajdowali się wtedy w pierwszym wagonie pociągu oraz połączył ze sobą fakty - siła psychiczna Alakazama ocaliła mu wtedy życie, odpychając go od epicentrum. Ochłonął dopiero po kolejnych dwóch miesiącach do tego stopnia, że był w stanie dłużej o tym myśleć, zastanawiać się nad faktami. Zauważył iż nikt nie był w stanie wyjaśnić przyczyn wypadku co w mniemaniu Suzume oznaczało... iż wypadek to nie był. Chłopak opuścił szpital i zamieszkał na stałe u swojej ciotki Yui, która była mechanikiem. Suzume zamknął się w sobie na dłuższy okres czasu przeżywając wciąż na nowo to co się stało. W międzyczasie Yui stworzyła dla niego zaawansowaną technologicznie protezę, łączącą się z nerwami w taki sposób, by Suzume mógł ruszać każdym mechanicznym palcem. Niedługo potem chłopak przeszedł niezwykle nieprzyjemną operację a pełna rehabilitacja trwała dwa lata. Suzume musiał nauczyć się żyć i w pełni funkcjonować z nową częścią ciała, która raz na jakiś czas wymagała przeglądu lub wymiany pewnych części.

  Chłopak ponownie zaczął żyć mając około piętnastu lat. Pomagał Yui ucząc się tym samym ważnych rzeczy dotyczących potencjalnych napraw swojej nogi czy też konstrukcji drobnych rzeczy. Wrócił do swoich pasji, do czytania, zdobywania informacji, treningów z Sheeną, a pewnego dnia oznajmił ciotce, że w końcu nadszedł czas by spróbować spełnić parę marzeń, co niezmiernie ja ucieszyło, zważywszy na traumę emocjonalna sprzed paru lat.
  Suzume, określając siebie pseudonimem RJ, wyruszył więc w podróż z Riolu u boku. Nie minęło dużo czasu, a zaczął spotykać na swojej drodze nowych, ciekawych i wartych zapamiętania ludzi. Pierwszym z nich była Harumi, z która to podróżował jakiś czas po regionie Kanto, szybko odnaleźli wspólny język i zaprzyjaźnili się, aczkolwiek dziewczyna nie chciała opuszczać swojego regionu dopóki nie osiągnie własnych, postawionych sobie celów. Rozeszli się więc z chłopakiem przysięgając sobie, że na pewno o sobie nie zapomną i jeszcze się spotkają.
  Suzume znalazł się w Hoenn, gdzie po raz pierwszy natknął się na Pokazy Pokemon, które chętnie oglądał. Nie był to "sport" dla niego, ale nie przeszkadzało mu to w podziwianiu pracy innych. W Hoenn właśnie natknął się na Ginger i Hayate, których to drogi nie raz się krzyżowały na przestrzeni następnych dni czy miesięcy. Wróble i Jaskółka (Suzume= wróbel, Nomikomu = jaskółka) nadawali na podobnych falach, jednak z Hayate często dochodziło do spięć, tak więc mimo propozycji ze strony rudowłosej, Suzume odmówił wspólnej podroży czując, że nie wyszłoby im to na dobre, przynajmniej na razie.

  Obecnie chłopak włóczy się po świecie w poszukiwaniu wiedzy na temat legendarnych pokemonów i tego nad czym pracował jego ojciec, gdyż miał niejasne przeczucie, że praca taty łączyła się z wypadkiem, w którym zginął. Ponadto Suzume wciaz ma hopla na punkcie Mega Ewolucji i oboje z (niechętną) Sheeną dojrzeli do tego by poszerzyć ich drużynę i w końcu ruszyć na sale, jak to prawdziwemu trenerowi przystało.


» spotkani po drodze | przyjaciele | znajomi |rywale
  ★ Yui Mamoru ★ - ciotka, mechanik, niegdyś trener
  Niska kobieta o brązowych, krótko-ściętych włosach. Zazwyczaj na głowie nosi chustkę, by niesforne kosmyki nie opadały jej na twarz. Dość filigranowej budowy, ale niech nie zwiedzie was jej wygląda! To silna kobitka i istny wulkan energii. Zawsze stara się być pozytywnie nastawiona do świata i nie przejmuje się niepowodzeniami. Złota rączka w dziedzinie mechaniki i elektroniki, stąd właśnie jej nietypowy dość zawód. Po skończeniu kariery trenera otworzyła swój warsztat - to ona stworzyła protezę, której używa obecnie Suzume ucząc go przy okazji jak w miarę o nią dbać i naprawiać drobniejsze usterki. Zawsze służy pomocą, dobrze mieć ją po swojej stronie.
  » Pokemony: Magmar , Scyther , Aagron , Heliolisk , Torterra , Vaporeon


  ★ Ginger Nomikomu "Jaskółka" ★ - trener
  Niewysoka, osiemnastoletnia dziewczyna o niezwykle długich, rudych włosach związanych w dwa warkocze i wyrazistych, zielonych oczach. Niezwykle charakterystyczną częścią jej ubioru są tęczowe zakolanówki do krótkich, miętowych spodenek. Jako dziecko zawsze pragnęła być pilotem samolotów jak jej ojciec, dlatego właśnie wiecznie widziana jest z czapką pilota na głowie. Jej marzenia ewoluowały wraz z wiekiem i kiedy miała możliwość otrzymać startera od profesor Juniper postanowiła zostać mistrzem pokemon. Zmagania szły po chińsku, „jako tako”. Napalona na Ligę Unovy 11-nastolatka to w końcu nic dobrego. Jest żywiołową, spontaniczną dziewczyną pozytywnie nastawioną do życia. Kocha wszystkie pokemony chociaż wodne i latające są jej ulubionymi typami. Lubi obserwować czystą, nie zmąconą niczym naturę. W przyszłości chciałaby zostać liderką sali, obecnie jednak zbiera odznaki i pakuje się w kłopoty. Chociaż nie podróżują razem z Suzume, można ją określić mianem przyjaciółki chłopaka i zarazem rywalki. Ich pierwsze spotkanie było czysto przypadkowe.
  » Pokemony: Froakie , Taillow

  ★ Hayate Mashida ★ - florysta
  Wysoki, dwudziestoletni chłopak o fioletowo-granatowych włosach sięgających ramion i złotych oczach. Wygląda na sympatycznego gościa, jednak to tylko pozory. W rzeczywistości to ciężki przypadek. Arogancki i pewny siebie chłopak. Niekiedy ma dni, że nic mu się nie chce i bywa nie do zniesienia, ale ma wielkie serce, chociaż tego nie pokazuje. Zawsze stanie w obronie swoich bliskich, nawet gdy przed chwilą przeszedł z nimi poważną kłótnie czy bójkę. Hayate bywa złośliwy, nie da się ukryć, jednak jest lojalny wobec swoich nielicznych przyjaciół. Jest osobą zaradną, która znajduje wyjście nawet z sytuacji beznadziejnych, gdzie normalna osoba by się już poddała - może to szczęście, może i talent, chodź przypuszczam, że to pierwsze. Ciężko przewidzieć jak zachowa się w danej sytuacji, gdyż jest osobą nieobliczalną - każdy jego kaprys, gest, mimika czy słowo zależy od humoru i trudno jest stwierdzić czy zna się go naprawdę, nie ważne czy spędzisz z nim 3 dni czy 3 lata. Jeśli ma się szeroki zakres tolerancji, idzie z nim wytrzymać i w pewnym stopniu zaprzyjaźnić, tak jak zrobiła to Ginger. Podróżuje razem z Jaskółką, nie przepadają za sobą z Suzume.
  » Pokemony: Chikorita , Joltik

  ★ Harumi Aoshi ★ - trener
  Przeciętnego wzrostu siedemnastolatka. Długie, brązowo-niebieskie włosy i czapka z daszkiem ozdobiona różnymi przypinkami to najbardziej charakterystyczny element dziewczyny. Jest lekko namolna i naiwna. Łatwo się zakochuje, a życie traktuje jak pasmo wyzwań i ochoczo do nich podchodzi. Nie lubi przegrywać, jednak nagminnie się jej to zdarza. Zagaduje wszystkich gdziekolwiek się pojawi, przyjacielska i czasem aż nazbyt otwarta, straszna gaduła. Skrywa jednak pod uśmiechem wiele rozczarowań które doświadczyła w walkach. Za swoich kompanów gotowa oddać życie. Ma hopla na punkcie pokemonów z regionu Kanto i gdy tylko RJ postanowił udać się gdzie indziej - ich drogi się rozeszły, gdyż dziewczyna chciała pozostać w obecnym regionie. Gdy Suzume był w Kanto podróżowali razem po tym, jak wpadli na siebie na drodze rowerowej (od tamtej pory oboje nie mają roweru...). Jednym z jej licznych marzeń jest złapanie Kangaskhana.
  » Pokemony: Lapras , Charmander , Sandshrew


» ciekawostki | trivia | inne
  » Chłopak ma protezę prawej nogi od kolana w dół → klik
  » Jest sprawny fizycznie i dobrze walczy wręcz oraz kijem Bō. Często uczestniczy w treningach razem Sheeną - Riolu
  » Suzume jest leworęczny. A w zasadzie obu - pisze i rysuje lewą ręką, natomiast większość pozostałych rzeczy potrafi wykonywać oburącz
  » Do dłuższego czytania wymaga okularów
  » Nie ścinał włosów od ok 5-6 lat
  » Jego znak zodiaku to Bliźnięta
  » Suzu obiecał Harumi, że przywiezie dla niej kamień megaewolucji, gdy tylko Charmander dziewczyny stanie się Charizardem
  » Niekiedy Sheena jest w stanie komunikować się za pomocą telepatii z Suzume, jednak nie panuje nad tym za dobrze - są to raczej pojedyncze słowa. Chłopak ma nadzieję, że po ewolucji w Lucario łatwiej jej będzie się tego nauczyć i będą w stanie swobodnie "rozmawiać"
  » Lubi szkicować pokemony
  » Posiada ważny dla niego notes, w którym zapisuje wszystkie zdobyte informacje i analizy na temat tajemniczych pokemonów oraz megaewolucji, którymi jest niesamowicie zafascynowany
  » Chciałby poznać profesora Sycamore'a, jednak nigdy nie miał okazji
  » Obrał sobie za punkt honoru dowiedzenia się, co tak naprawdę się stało w dniu katastrofy kolejowej. Twierdzi uparcie, że miało to związek z pracą jego ojca_________________


.
I nawet nie wiesz że, ona jest alfa
. . . A ty przy niej betka

..........Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą
..........Nie wiem czy ty o tym wiesz


......................Nature mają co raz bardziej samczą

..........Więc ty się lepiej strzeż . . .
...................................
  
 
     
Foks 
foxtrotDiscord: GrumpyFoks
Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 540
Wysłany: 2019-05-26, 22:49   ★ P O K E M O N Y ★
czyli ekipa RJ'a  typ:
  gatunek: Lucario
  poziom: 28
  ewolucja: Riolu → zadowolenie → Lucario ↔ Mega Lucario
  zadowolenie: 100/100
  » ataki lvl: Foresight, Quick Attack, Endure, Counter, Feint, Drain Punch, Force Palm, Copycat, Aura Sphere, Swords Dance, Metal Claw, Laser Focus, Power-Up Punch, Foresight, Life Dew, Work Up, Rock Smash, Nasty Plot, Screech, Helping Hand, Final Gambit, Reversal, Calm Mind, Metal Sound
  » ataki em: Circle Throw, Detect, Cross Chop, Blaze Kick, Agility, High Jump Kick
  » ataki im: Low Kick, Ice Punch, Thunder Punch, Water Pulse, Dark Pulse, Flash Cannon, Shadow Claw, Double Team,
  charakter: Sheena jest energiczna i lojalna, jednak z reguły stroni od towarzystwa (głównie innych ludzi). Wolne chwile poświęca na trening swoich umiejętności, gdyż jest idealistką i chce ciągle się rozwijać. Lubi konkurencję i nie przegapi okazji żeby sprawdzić swoje siły w walce, jednak ma tendencję do złego dobierania przeciwników przez swoją pewność siebie. Jej początki z Suzume nie były nazbyt łatwe, jednak obecnie Lucario skoczyłaby za nim w ogień, niekiedy staje się naprawdę zaborcza względem swojego trenera. Nie łatwo się z nią zaprzyjaźnić zarówno pokemonom jak i ludziom przez jej wrodzoną nieufność. W towarzystwie RJ'a czuje się niezwykle swobodnie i dobrze się z nim dogaduje. Sheena jest pokemonem bardzo intensywnym; cokolwiek robi, robi to pełną parą i na cały etat. Jak się śmieje, to głośno, jak idzie, to szybko, jak przyjaźni się, to na zawsze, jak nienawidzi, to po grób.
  Niekiedy jest w stanie komunikować się za pomocą telepatii z Suzume i choć są to na razie pojedyncze słowa lub uczucia, umiejętność ta zdaje się u niej stopniowo, świadomie czy nieświadomie, rozwijać.
  Po ewolucji w Lucario, stała się bardziej odpowiedzialna, spokojna i rozważna. Choć wciąż łączy ją z trenerem niesamowita więź, sprawiająca, że walczyłaby dla niego do ostatnich sił, nie daje się już łatwo prowokować, nie traci zimnej krwi, a wręcz jej największym atutem jest zachowanie trzeźwego myślenia w stresowych sytuacjach.
  Posiada szramę przecinającą jej nos.
  ability: Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch). Dodatkowo, blokuje działanie zdolności Intimidate.
  item: ---
  historia: Taka sama jak RJ'a  typ:
  gatunek: Squirtle
  poziom: 15,5
  ewolucja: Squirtle [16] → Wartortle [36] → Blastoise ↔ Mega Blastoise
  ataki: Tackle, Tail Whip, Water Gun, Withdraw, Bubble, Rain Dance, Aqua Jet, Mirror Coat
  charakter: Odebrany sadystycznemu trenerowi na ulicach Couriway Town, Kalos po walce, w której przegrany oddaje pokemona zwycięzcy. Strachliwy, zastraszony, zamknięty w sobie stworek, którego prawdziwe oblicze, hipotetyczny talent i umiejętności można odkryć dopiero odbudowując jego zaufanie do ludzi. Do tej pory nie będzie chciał pokazać swojego "ja", ani wejść w interakcję z człowiekiem, z powodu urazów odniesionych w kontakcie z byłym trenerem. O wiele łatwiej przychodzi mu za to kontakt z pokemonami.
  ability: Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
  item: ---
  historia właścicieli: Byakuya → Suzume  typ:
  gatunek: Gible
  poziom: 21,5
  ewolucja: Gible [24] → Gabite [48] → Garchomp ↔ Mega Garchomp
  ataki: Tackle, Sand-Attack, Dragon Rage, Earthquake, Sandstorm, Take Down, Confide, Dragon Pulse, Stone Edge, Sand Tomb, Iron Tail
  charakter: Tego pokemona Suzume otrzymał na urodziny do swojej ciotki. Ashura jest typem stworka, który nie da sobie w kasze dmuchać. Mimo, że jest, póki co, niewielkim pokemonem, zdaje sobie świetnie sprawę z użyteczności swoich ostrych zębów. Jest pewna siebie, zapalczywa i nie boi się walki, a ponieważ niezwykle łatwo wpada w gniew, nie raz i nie dwa razy inny pokemon, czy to Suzume czy jego ciotki dostawał po uszach. Jest również niezbyt pokorną indywidualistką. Ten Gible ma problemy z okazywaniem emocji i ciężko jej nawiązywać bliższe więzi z innymi. Zdaje sobie sprawę ze swojej ułomności emocjonalnej, jednak ukrywa to pod maską gniewu, ponieważ inaczej po prostu nie potrafi. Ashura nigdy nie przyzna tego otwarcie, ale zawsze chciała mieć przyjaciół i tolerancyjnego trenera, którzy przymkną oko na jej wady i wykrzesają z niej to co najlepsze.
  ability: Rough Skin - Kiedy Pokemon zostaje zaatakowany fizycznym atakiem, HP przeciwnika spada o 1/16 wartości maksymalnej.
  item: ---
  historia właścicieli: Suzume
_________________


.
I nawet nie wiesz że, ona jest alfa
. . . A ty przy niej betka

..........Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą
..........Nie wiem czy ty o tym wiesz


......................Nature mają co raz bardziej samczą

..........Więc ty się lepiej strzeż . . .
...................................
  
 
     
Foks 
foxtrotDiscord: GrumpyFoks
Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 540
Wysłany: 2019-05-26, 23:08   ★ E K W I P U N E K ★
czyli wszystko co wejdzie do plecaka

  pokedex - wersja Sinnoh

  pieniądze: stan portfela

  ball'e:
  » Pokeball: x4
  » Greatball: x6

  fabularne:
  » Etui na odznaki
  » Akcesoria grotołaza
  » Latarka & dodatkowe baterie
  » Mapa regionu Kalos
  » Ubrania na codzień (nie chce mi się wymieniać rzeczy)
  » Kosmetyczka (mydło, szczoteczka, dezodorant etc)
  » Płaszcz
  » Śpiwór
  » Szalik
  » Ręcznik
  » Płaski śrubokręt & klucz nastawny
  » Smar & ścierka

  jedzonko:
  » Karma dla pokemonów: x2
  » Bagietka czosnkowa: x2
  » Cytrynada: x3
  » Ciemna czekolada: x2
  » Butelka wody
  » Jabłko: x3
  » Dyniowe ciastko x1 (50% zadowolenia)
  » Kanapka: x3
  » Sok jabłkowy: x1
  » Paczka PokeBlocków
  » Paczka PokeMuffinek
  » Mała torebka suszonych szprotek
  » Mieszanka sałat
  » Opakowanie polędwiczek drobiowych
  » Pudełeczko czekoladowych pocky

  medyczne:
  » Potion: x5
  » Full Heal
  » Revive: x2

  im (tm, tr, mt, hm):
  » IM Iron Tail
  » IM Flamethrower
  » HM03 Surf
  » IM Dig
  » IM Aerial Ace
  » IM Giga Impact
  » IM Hyper Beam
  » IM Shadow Ball
  » IM Hydro Cannon
  » IM Will-O-Wisp
  » IM Energy Ball
  » IM Helping Hand
  » IM Attract
  » IM Protect
  » IM Wild Charge
  » IM Dragon Claw

  itemy:
  » Heart Scale x11
  » Rare Candy x42
  » Pink Bow
  » Normal Gem
  » Dark Gem
_________________


.
I nawet nie wiesz że, ona jest alfa
. . . A ty przy niej betka

..........Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą
..........Nie wiem czy ty o tym wiesz


......................Nature mają co raz bardziej samczą

..........Więc ty się lepiej strzeż . . .
...................................
  
 
     
Foks 
foxtrotDiscord: GrumpyFoks
Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 540
Wysłany: 2019-05-26, 23:19   ★ B O N U S Y ★
czyli co, za co i dla kogo

  bonus +1 lvl z profesji
  » Riolu: +1lvl (maj)
  » Riolu: +1lvl (czerwiec)
  » Riolu: +1lvl (lipiec)
  » Riolu: +1lvl (sierpień)
  » Riolu: +1lvl (wrzesień)
  » Lucario: +1lvl (październik)
  » Absol: +1lvl (listopad)
  » Lucario: +1lvl (grudzień)
  » Gible: +1lvl (styczeń)
  » Gible: +1lvl (luty)

  bonus +1EM, Special, Pre-Evolution lub Transfer Only
  » Riolu: +1EM: Circle Throw (maj)
  » Riolu: +1EM: Detect (czerwiec)
  » Riolu: +1EM: Cross Chop (lipiec)
  » Riolu: +1EM: Blaze Kick (sierpień)
  » Riolu: +1EM: Agility (wrzesień)
  » Lucario: +1EM: High Jump Kick (październik)
  » Absol: +1lEM: Magic Coat (listopad)
  » Gible: +1lEM: Iron Tail (grudzień)
  » Squirtle: +1lEM: Aqua Jet (styczeń)
  » Squirtle: +1lEM: Mirror Coat (luty)

  eventy i Rare Candy
  » Riolu: +2lvl (RC)
  » Riolu: +3lvl (RC)
  » Gible: +0,5lvl (pogoda - lipiec)
  » Gible: +0,5lvl (pogoda - sierpień)
  » Ponyta: shiny proszek
  » Squirtle: +0,5lvl (pogoda - wrzesień)
  » Bonsly: +0,5lvl (pogoda - październik)
  » Absol: +0,5lvl (pogoda - listopad)
  » Absol: +3lvl (RC)
  » Lucario: +0,5lvl (pogoda - grudzień)
  » Dreepy: +1lvl (mini-event: 26.12 - 09.01)
  » Lucario: +0,5lvl (pogoda - styczeń)
  » Gible, Ponyta: +0,5lvl (pogoda - luty)

  ataki z TM, HM, etc.
  » Riolu: MT Low Kick
  » Ponyta: TM22 Solarbeam
  » Gible: MT17 Dragon Pulse
  » Lucario: MT40 Ice Punch
  » Lucario: MT38 Thunder Punch
  » Lucario: MT31 Water Pulse
  » Lucario: TM97 Dark Pulse
  » Lucario: TM91 Flash Cannon
  » Lucario: TM65 Shadow Claw
  » Lucario: TM32 Double Team
  » Shinx: TM25 Thunder
  » Squirtle: TM18 Rain Dance
  » Absol: TM30 Shadow Ball
_________________


.
I nawet nie wiesz że, ona jest alfa
. . . A ty przy niej betka

..........Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą
..........Nie wiem czy ty o tym wiesz


......................Nature mają co raz bardziej samczą

..........Więc ty się lepiej strzeż . . .
...................................
  
 
     
DJSzopxX 
Toxic I'm a fallout


Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 16 Paź 2018
Posty: 413
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-05-28, 16:51   

Prosta i przyjemna kpPS jak nie masz jeszcze obszukanego mg, to zdecydowanie polecam Ci Astę.
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.