FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Survivor: Ogień i Lód - zapisy
Autor Wiadomość
Panda 
Tamamo Cat

Chatango: SadistPanda
Discord: Panda

Wysłany: 2019-01-09, 18:23   

Ulubiony pokemon: Charmander
Ulubiony typ: duch
Ulubiona generacja: I
Czy jesteś świadom kar za rezygnację?: Tak
Czy jesteś w stanie poświęcić na event przynajmniej 10 minut dziennie (codziennie)?: Yep.
Wolisz zadania zręcznościowe czy logiczne?: Zręcznościowe.
Czemu chcesz wziąć udział w evencie?: Żeby nauczyć się robić sojusze :c I dla scavengera.
Jak, Twoim zdaniem, radzisz sobie z pracą zespołową?: Raczej dobrze. Lepiej sobie radzę jak mam ludzi z którymi mogę omówić daną rzecz.
Zamierzasz grać czysto, czy planujesz spiski i sojusze? Co Twoim zdaniem się bardziej opłaca i dlaczego?: Patrząc na poprzednią wersję trzeba czitować, spiskować, zaglądać swym dziewczynom do telefonów, by wygrać. Ja jedna będę bardziej grzeczna w tym roku.
Czy nie masz nic przeciwko podaniu mi numeru telefonu?: Masz już.

KP Aishi / Box / Bank
KP Venus / Gijinka
KP Amari / Pokemon

My fur is swelling

and instinct is boiling!

Master, I'll follow you

until the end, woof!

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]

Profesor V.

Chatango: professorvoriarty
Discord: Profesor Voriarty
Wysłany: 2019-01-09, 20:53   

Ulubiony pokemon: Houndour
Ulubiony typ: psychiczny
Ulubiona generacja: I
Czy jesteś świadom kar za rezygnację?: tak
Czy jesteś w stanie poświęcić na event przynajmniej 10 minut dziennie (codziennie)?: tak
Wolisz zadania zręcznościowe czy logiczne?: raczej logiczne
Czemu chcesz wziąć udział w evencie?: Bo bardzo lubię forumowe eventy i liczę na dobrą zabawę. W poprzedniej edycji nie mogłam wziąć udziału (o ile pamiętam w czasie zapisów nie miałam jeszcze kp) i potem było mi szkoda, że mnie ta atrakcja omija (chociaż przyznam, że jak zobaczyłam puzzle, to mi chwilowo przeszło xd).
Jak, Twoim zdaniem, radzisz sobie z pracą zespołową?: w miarę dobrze, lubię dokładać swoją cegiełkę do sukcesu drużyny.
Zamierzasz grać czysto, czy planujesz spiski i sojusze? Co Twoim zdaniem się bardziej opłaca i dlaczego?: Pewnie bardziej opłaca się być intrygantem i chwytać się każdej możliwości zyskania przewagi, ale ja akurat nie umiem into spiski, więc najpewniej grałabym czysto.
Czy nie masz nic przeciwko podaniu mi numeru telefonu?: mogę podać.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-01-09, 23:26   

Ulubiony pokemon: Charizard
Ulubiony typ: Fire
Ulubiona generacja: Meh, cięzkie pytanie. Ale dajmy że 1
Czy jesteś świadom kar za rezygnację?: da
Czy jesteś w stanie poświęcić na event przynajmniej 10 minut dziennie (codziennie)?: da
Wolisz zadania zręcznościowe czy logiczne?: Puzzle, zdjęcia, uciekanie przed zdenerwowanym szfabem po zdjęciu, stłuczki, tajemnicze zagrania, pełen serwis
Czemu chcesz wziąć udział w evencie?: Smerf jest gotów na podój zdjęć... Poza tym ktoś potrzebuje w teamie osoby która ułoży powalone puzzle w 12h
Jak, Twoim zdaniem, radzisz sobie z pracą zespołową?: da
Zamierzasz grać czysto, czy planujesz spiski i sojusze? Co Twoim zdaniem się bardziej opłaca i dlaczego?:
Czy nie masz nic przeciwko podaniu mi numeru telefonu?: Masz na pewno Discorda, ja mam twój numer telefonu wiec raczej da radę.

Mole 
Pan Owca

Chatango: Moliin
Discord: Mollin
Wysłany: 2019-01-12, 23:01   

Ulubiony pokemon: Mareep
Ulubiony typ: Ghost
Ulubiona generacja: II
Czy jesteś świadom kar za rezygnację?: yep yep
Czy jesteś w stanie poświęcić na event przynajmniej 10 minut dziennie (codziennie)?: Ja tu mogę całe życie na ten event poświęcić <3
Wolisz zadania zręcznościowe czy logiczne?: Logiczne, najlepiej takie z cyferkami. Szyfry to życie
Czemu chcesz wziąć udział w evencie?: Bo jest fajny, można robić śmieszne rzeczy i ostatnio dostałam za niego czekotubkę.
Jak, Twoim zdaniem, radzisz sobie z pracą zespołową?: Jestem mistrzem pracy zespołowej!
Zamierzasz grać czysto, czy planujesz spiski i sojusze? Co Twoim zdaniem się bardziej opłaca i dlaczego?: Wszystko zależy od tego jaka będzie sytuacja. A sojusze są śmieszne i potrafią ratować tyłki, więc są całkiem opłacalne.
Czy nie masz nic przeciwko podaniu mi numeru telefonu?: Już go masz ;>

Odpowiedz do tematu