FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Aleksiej Harket - podróż przez obrazy
Autor Wiadomość
CityDemon

Wysłany: 2019-02-06, 09:50   

- Ib, czekaj! - Nie mogła biec tak sama w las. Jeszcze ten krzyk pokemona, tylko jakiego? Tam może być niebezpiecznie. - Smeargle, bądź przygotowany na wszystko. - Zwróciłem się do pokemona. W razie niebezpieczeństwa musimy ją obronić. Pobiegłem za nią w las. Nie mogła być daleko, w końcu przed chwilą tu wbiegła. Zobaczyłem tylko czy Smeargle idzie za mną. Oby się jej nic nie stało.

Box
Konto
Trofea

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-06, 17:10   

Dziewczyna dalej nie zwracała na Ciebie uwagi. Biegła jak szalona. Czasami ci się wydawało, że trenowała bo z gracją łani przeskakiwała przez kraki oraz pnie drzew. Twój pokemon był gotów bronić ciebie oraz małej. Biegł tuż obok Ciebie. Nie mija dużo czasu aż widzicie pewnego człowieka z długimi czarnymi włosami w białej bluzie, jeansach oraz zwykłych czarnych trampkach. Miał zielone oczy, który lśniły w nocy. Widzisz trzy tangele, które go obwiązały swoimi pnączami i trzymają mocno. Widać, że są wrogo nastawione. Jeden już nich zauważył dziewczynę, ale okazuje się, że ma ona swojego pokemona, którym jest Espurr.

CityDemon

Wysłany: 2019-02-10, 22:10   

Gdy moim oczom ukazał się widok tego uwięzionego chłopaka, postanowiłem że nie będę od razu walczył. Może jest inny sposób na to? Mam taką nadzieję.... - Czemu one Cię atakują, muszę mieć jakiś powód, prawda? - Powiedziałem patrząc się na Tangele oraz na chłopaka. To był bardzo lekkomyślny pomysł, w końcu on może umrzeć, lub co gorsza mogą zaatakować mnie i IB. Gdyby sytuacja się nie poprawiła, Smeargle jest gotowy do walki.

Box
Konto
Trofea

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-11, 22:02   

Ch: A skąd mam wiedzieć? Idę przez las i nagle one na mnie wyskakują?! Nic im złego nie zrobiłam do jasnej cholery. słychać w jego głosie panikę i złość. Ib już zaczęła atakować tangelę swoim Espurrem i bardzo sprawnie jej to idzie. Tangela, która teraz wzięła na celownik ciebie jest już gotowa do ataku. Nie czeka też z tym długo. Na szczęście Smeargle szybko odsunął się gdy zauważył, ze tangela próbuje go uśpić atakiem Sleep Powder. Teraz tylko zerkał na ciebie czekając na polecenie bo przeciwnik tak łatwo nie zamierzał odpuścić.

CityDemon

Wysłany: 2019-02-13, 22:41   

- Smeargle, użyj ataku Sketch na Tangeli. I zaatakuj Tangelę, która więzi tego chłopaka. Musimy go uwolnić! - Wydałem mu polecenie. Miałem nadzieje że Smeargle da radę. - Ib, radzisz sobie? - Zapytałem dziewczynkę, która walczyła już z tą Tangelą. Byłem gotowy w każdej chwili zrobić unik, gdyby ta Tangela zachciała mnie znowu zaatakować. Miałem mieszane uczucia co do tej walki, w końcu Tangele musiały mieć jakiś powód do ataku. Coś mi tu nie grało, ale wierzyłem temu chłopakowi.

Box
Konto
Trofea

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-13, 23:09   

Smeargle użył Sketch i dzięki temu nauczył się ostatniego użytego ataku tangeli czyli Sleep Powder. Dzięki temu przeciwnika tangela słodko śpi, a ib właśnie wykańcza drugą. Trzecia, która więzi chłopaka właśnie ucieka widząc, że macie przewagę liczebną. Dodatkowo dziewczynka rzuca ball i łapie tangelę, którą miała wykończyć. Chłopak zadowolony wstał. -Dzięki. Chyba się wkurzyły, że wszedłem na ich teren, ale to tylko moja hipoteza. Bardziej wkurzyło mnie to, ze nie miałem przez nie dostępu do pokeballa z moim przyjacielem - Sneasel. Powiedział i podał ci dłon. -Jestem Sebastian. I jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Smeargle + 1,5 lvl

CityDemon

Wysłany: 2019-02-14, 14:00   

- Jestem Aleksiej, i nie ma za co. - Uśmiechnąłem do niego. Jego wytłumaczenie rozwiało mi wszystkie wątpliwości. Tangele mogły go uznać za wroga, chociaż, nie znam jego zamiarów, więc może i dobrze że go zaatakowały, ale i tak nie mógłbym go zostawić. Ib sobie dobrze poradziła, jest lepsza niż myślałem. - Hej, a mógłbyś nam powiedzieć gdzie my jesteśmy? - Spytałem Sebastiana, bo jak mogę zauważyć weszliśmy do kolejnego obrazu i nie mam pojęcia co to za miejsce.

Box
Konto
Trofea

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-15, 17:25   

Po chwili też chłopak przywitał się z Ib, ale ta tylko niechętnie podała mu dłoń i zaczęła sprawdzać tangelę pokedexem. -Nie jest zła. Może się nada. -słyszysz tylko od dziewczyny. Powiedziała je prawie szeptem, ale dało się je usłyszeć. Sebastian zaraz po tym jak zadałeś pytanie zdziwił się. S: Powiem ci, że sam nie wiem bo nagle jak spojrzałem na pewien obraz to się tutaj znalazłem... Jak powiecie mi, że też tutaj nagle wpadliście... -uśmiecha się. -Bedę się cieszył, że nie jestem jedyny. I wracają do pytania to patrzyłam na obraz lasu nocą z pięknym gwieździstym niebem... Dziwne to wszystko.

CityDemon

Wysłany: 2019-02-17, 17:37   

- Ib, słyszałaś go?! On też przeszedł przez ten obraz! - Zawołałem szczęśliwy. Od razu lepiej mi było, gdy dowiedziałem się że nie tylko my mamy taką moc. - My też przeszliśmy przez ten obraz w galerii, która znajduje się w Londynie. - Sprostowałem mu. Wcześniej nie przejmowałem się tym, ale teraz zacząłem się zastanawiać, dlaczego my, i dlaczego akurat taka moc. Odłożę to na później. - [b] A teraz, ma ktoś jakieś pomysły, co możemy teraz zrobić?

Box
Konto
Trofea

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-17, 18:22   

Ib tylko uśmiechnęła się lekko i podeszła bliżej. Sebastian zastanowił się chwilę. Wygląda na to, ze coś bardzo go zmusiło do myślenia bo widać było, ze przez chwilę nie kontaktował. -Cóż... moim zdaniem możemy poszukać innych obrazów albo mam inne pytanie... Pokażecie mi miejsce gdzie się pojawiliście? Mam pewną hipotezę i chce zobaczyć czy jest prawdziwa. - powiedział chłopak. Dziewczynka zaś rozglądała się ciekawa na boki. Ib: Słyszycie to? Dopiero teraz słyszycie szelest w krzakach. Chłopak już był gotów wyciągnąć pokeball, ale na szczęście to był tylko zaspany Ralts.

Odpowiedz do tematu