Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Trebonth
Autor Wiadomość
Trebonth 
It's a dragon time!

Limit dodatkowych KP: 2
Chatango: Trebonth
Discord: Itaku#1783
Wysłany: 2019-03-23, 18:00   

Chyba tego gościa serio pojebało że chciał, abym przeciw niemu wysłał Bravarra. Jakby miał odrobinę szacunku, to może bym jeszcze rozważał walkę równą, ale teraz, to już przesadził. Serio, nie docenia mnie, a to już jego strata, zaś mój zysk... no chyba że mi nie pozwolą, ale skoro tam są brudne gliny, to mogę naginać trochę zasad dla zysków. Zwłaszcza że skoro mają takiego złotego karpia, to wypadałoby poszaleć. Dosłownie. No jeszcze trochę słuchałem, ale wiedziałem, że zaraz się zezłoszczę i dam mu popalić tak, że szok i niedowierzanie będzie. I na dodatek zabiję mu tą zabawkę, Murdera. W ogóle, skąd mu przyszło tak nazywać Pokemony? Przecie trochę to mi obce jest. Ale szykowałem kulkę z Glorianem. Nie będzie się spodziewać ten gość tak łatwego zwycięstwa.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-26, 17:48   

Gdy stanąłeś naprzeciwko chłopaka arena się zamknęła. Była tylko mała wyrwa w siatce do rzucenia Ballem z pokemonem. Dostrzegłeś na jednym z ekranów iż walka będzie poprowadzona w trybie do 3 pokemonów. - PANIE I PANOWIE! DZISIEJSZEGO WIECZORU NASZ MISTRZ PONOWNIE ZAWALCZY Z PRETENDENTEM! OBSTAWIAJCIE! PRZYJMUJEMY CZEKI, GOTÓWKĘ, PRZEDMIOTY POD ZASTAW! - Wrzasnął spiker, przez głowę przeszło ci wystawienie czegoś w zamian za Magikarpia. Gdy spojrzałeś na Ball z Glorianem dostrzegłeś iż coś znów zaświeciło. Nagle w twojej kieszeni znowu pojawiła się łuska która ponownie świeciła. To mógł być znak, ale kto wie? W głowie usłyszałeś głos Gloriana - Szefie, to jak? Wbijamy, rozpierdalamy i spierdalamy? - Widać, macie podobne charaktery. Wówczas przeciwnik na start wypuścił... Beedril'a. Zaczyna się robić ciekawie...

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-03-26, 18:15   

Ocho, to już się zaczyna robić tak ciekawie, jak zakładam. - Nożyk, praktyczny i starodawny obstawiam, w zamian za tego złotego karpia, jak wygram. - Oczywiście, prawie mi się to nie przydawało, ale zawsze mogło mi się wydawać, że można i grać, i na żywo obstawiać. Ale cóż poradzę, skoro mam jeszcze walkę trzy na trzy pokemony, tylko że w stylu takim... no nie wiem, ale zawsze to coś dobrego.
- Wierz mi, Bagonie. Wbijamy, potem do trzeciej potęgi fajczymy i rozpierduchę robimy na arenie, aż się krew i flaki poleją z naszego wroga, a potem zwiewamy z łupem w przysłowiową ciemną alejkę aby nie mogli nas namierzyć. Ale tak czy owak; walczmy. Poison i Bug - niezłe tango, ale do niego trzeba dwojga. Więc na początku potraktuj swoim Flamethrowerem, jednocześnie zachowując dobry dystans. Zrób trochę przerwy swoim Leerem, niech myśli, że się zmęczyłeś, po czym wykonaj Aerial Ace i Flamethrower jednocześnie. Nie mam jeszcze odpowiedniego skojarzenia, ale po tym, jak to zrobisz, przypierdol mu w ryj swoim Rage! Aby zadzierać z nami, to on chyba spartaczył robotę. - O tak, i to teraz cholernie rozumiem!

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-26, 19:58   

Glorian przytaknął. Po pojawieniu się obu pokemonów cała klatka zaczęła być pod napięciem. - Tego nie braliśmy pod uwagę! - Odparł, po czym spojrzał na szarżującego na niego Beedrill'a. Przeciwnik leciał na niego w celu wykonania Peck. Glorian wyczekał na odpowiedni moment odskakując w bok i przywalił mu z Flamenthower'a. Robal nawet nie wiedział co go trafiło, ale mocno się wnerwił i szybko wbił w Bagona swoje kolce poprzez Twineedle. Bagon lekko zawył po czym spojrzał mu głęboko w oczy i wykonał oba ataki. Beedrill poleciał na kratę i zaczął się elektryzować. Gdy się oderwał oberwał od Rage Bagona. Następnie padł na ziemię. Widać, klatka sporo go osłabiła. Pokemon spojrzał na Bagona wzrokiem "Don't Kill Me". Pokemon pryknął i czekał na kolejnego przeciwnika.

+1lv

- Ty gównie, miałeś go zabić! Potem cię przemielę - Odparł, wyjął kolejny Ball a z niego wyskoczył... A to ciekawe bo Pojawił się Durant. Gdy spojrzał na Bagona tylko zaczął ruszać szczypcami.

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-03-26, 20:32   

Ocho, to ci dopiero sztuka walki! Klata elektryczna! Idealnie jak dla mnie, można by to wykorzystać. A jaka to akcja była... to normalnie zmasakrowaliśmy tego robaka! No ale teraz Durant się pojawił... i pewnie trener naprawdę chciał abym mu skopał tyłek. Dosłownie. Przecież samymi robakami nie da rady. - Dobra, Gloriana. Skoro myśmy już załatwili jednego tak aby przestał działać, pora na pozostałe. Dosłownie. W sumie teraz postawimy na to, aby jak najszybciej spłonął żywcem. Dosłownie. Aerial Ace jako podstawa i wywołaj swój Flamethrower! Powinno to dodać trochę efektywności, a ta mrówka jakoś akrobatyczna nie jest. Potem zatańczmy. Rzuć mrówką w elektryczną ścianę swoim Bite, po czym kontynuuj Emberem, który wzmocnisz Flamethrowerem! Nie marnuj okazji i załatw go na cacy! - Po czym rzuciłem wzrokiem na właściciela Duranta i Beedrilla. Chyba trochę mnie i mojego Bagona nie docenił przy okazji, skoro próbował kombinować i jemu nie wychodziło.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-27, 17:36   

Gdy Glorian rzucił się do ataku Durant przyśpieszył się swoim Agility i odskoczył w bok od ataku. Wówczas rzucił się na Gloriana łapiąc go w swoje Vice Grip. Pokemon próbował się wyrwać, jednak mrówka trzymała go dosyć mocno, dodatkowo dostrzegłeś iż zacisk jest na tyle mocny iż chyba rani pokemona aż do krwi. - TY KURWO! - Wrzasnął po czym strzelił w niego swoim Flamethrowerem. W momencie jak udało mu się wyswobodzić walnął go swoim Aerial Ace. Nie zrobiło to wielkiego wrażenia na przeciwniku który odpowiedział Rock Tomb. Bagon odleciał do tyłu podnosząc się - Wytrzymały jesteś! Ale nie dam sie tak łatwo pokonać! - Krzyknął i ponownie wystrzelił ogniem raniąc rywala. Jednak, im dalej w las tym cięższy przeciwnik. W twojej kieszeni dodatkowo zaczął się wiercić Ball z Ostatnio zdobytym Accelgorem. Pokemon chyba też chciał zawalczyć.

Bagon 67%
Durant 55%

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-03-27, 19:19   

Okej, skoro chce się tak bawić z Glorianem, to musi też się liczyć z faktem, że i ja mogę się okrutnie zabawić się z tym cholernym Durantem. Tak chce się bawić? To ja chyba zrobię taki pomysł, że aż im ręce poodpadają z ciała! I co teraz? - Glorianie. Wytrzymaj jeszcze trochę. Jakbyś mógł, to za pomocą Bite tak przytrzymaj robaka, aby cierpiał katusze jak zaczniesz zionąć swoim Flamethrowerem! Potem uniknij następnego ciosu Aerial Acem, po czym rzuć kilka kulek Embera z kątów wprost na Duranta, dwukrotnie. Unikaj tych ścian! Potem cię wycofam i niech Faressain robi zawieruchę. Faressainie. Po tym jak cię wywołam, może i twój przeciwnik jest kupą stali, ale niech to cię nie zwiedzie z kursu. Na początek spróbuj wykorzystać atut szybkości, czyli Double Team, po czym Water Shurikenem postaraj się trafić w jego narządy! - Szykowałem obydwie kulki - i aktualnie niech się dzieje moja wola - czyli zwycięstwo! Gloria! Kosztem tego skurwysyna z Murderem i robakami które prawie nic nie chcą robić!

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-27, 19:54   

Glorian przytaknął i rzucił się na przeciwnika a ten mimo to ponawiał taktykę by zrobić jak największe uszkodzenia Glorianowi. Smok przyjął na siebie ponownie Rock Tomb który nieco go zranił aczkolwiek sam Durant nie wyszedł z tego bez ran. Gdy Go wycofywałeś dostrzegłeś iż Mrówka wpada w jakiś szał.

W momencie pojawienia się Faressain ludzie zaniemówili, pokemon pojawił się w charakterystycznym dla shiny stylu, czyli lekkim efekcie gwiazdek. Pokemon błyskawicznie pojawił się za Durantem i Wykonał swoje kopie dezorientując rywala. - PAAAANIE I PAAANOOOWIE!!! TA WALKA MOŻE PRZEJŚĆ DO POZIOMU WALKI WIECZORU! BOWIEM POJAWIŁ SIĘ NIEUCHWYTNY STRAAAAŻNIKKK GÓÓÓÓÓÓRRR! - Wrzasnął Spiker, Faressain spojrzał tylko na niego a następnie na swojego przeciwnika. Gdy był gotów wykonał Szybko Water Shuriken i zaczał nimi rzucać w mrówkę. Ta stała i opierała się atakom, robiły jej mało ale dostrzegłeś iż robi się coraz bardziej mokra. Gdy była wystarczająco zamoczona pokemon wykonał samoczynnie Quick Attack i wepchnął rywala w siatkę pod napięciem. Wyczekiwał odpowiedniego momentu a następnie szybkim ruchem swoich Shurikenów wyciął mrówkę z ogrodzenia by ta nie została zabita.

Gdy Durant leżał nieprzytomny Pokemon wyskoczył na środek areny i czekał na kolejnego przeciwnika. Dodatkowo zmierzył wzrokiem tamtego trenera...

Oba Pokemon +1lv
Bagon 50%

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-03-31, 20:38   

No i świetnie się stało, że Durant leży nieprzytomny, podczas gdy moje Pokemony radzą sobie perfekcyjnie. Aż mi do głowy przychodzi taktyka, aby Murdera pozbawić możliwości atakowania- nie, raczej nie teraz. Ale kto wie... - Świetnie wam idzie, Faressainie i Glorianie. Ten ostatni przeciwnik może i był twardą sztuką, ale teraz wiemy, że możemy zamokrzyć tego wroga. Tym razem musimy tak to rozegrać, aby jego ostatniego Pokemona; Murdera tak zaskoczyć, aby cholernie go wybić z przytomności. Aż mi tu przychodzi na myśl pewna sztuczka, lecz jeszcze nie teraz. Otóż - wpierw trzeba go osłabić, a do gry wchodzi albo Struggle Bug, albo Acid Spray, albo ich połączenie. Następnie musimy się liczyć z faktem, że będzie ciebie atakował. wówczas go Double Teamem zdezorientuj i potem na tak zdezorientowanego użyj Water Shurikena, aby go zmoczyć. Potem możesz użyć tego że jest zmoczony i walnąć kolejnym Acid Spray, po tym zaś popraw Quick Attackiem. Oby zadziałało na naszą korzyść. - O ile sugestię Accelgor przyjmie czy też nie, tak się zastanawiałem, czemu jeszcze nie rzucił kuli z Murderem? Czyżby czeka na to, że nas przechytrzy? A może ten kurewski oszołom gapi się ponieważ nie sprawdziły się jego słowa?

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-04-03, 11:52   

- Taki słabeusz ma obrońce? Zaskoczyłeś mnie... Myślałem że jesteś silniejszym pokemonem - Skwitował a następnie rzucił ball z Pinsirem. Tutaj dostrzegłeś coś innego... Ten pinsir ma na swoim rogu coś wtopionego - SZEFIE! TO MEGA STONE! ON MOŻE PRZEMIENIĆ PINSIRA TAK JAK TWÓJ W TRAKCIE WALKI W CENTRUM! - Wrzasnął w głowie Bagon, to wyglada źle. Twój pokemon zaczął pierwszy atak, Pinsir na start tylko się bronił i nie oddawał żadnego z ataków. Faressain starał się jak najszybciej go wykończyć, lecz Gdy porzuceniu Water Shurikena ten stał dalej i chciał zrobić kolejny ruch - Dosyć, MEGA EVOLVE! - Wrzasnął a pinsir rywala się przemienił i złapał twojego pokemona za rękę - Zabij go! - Wrzasnął i rzucił nim o ziemię swoim Seismic Toss a następnie Bulldoze mocno obił pokemona. Cholera, to źle wygląda!

Faressain 65%
Pinsir 70%

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-04-04, 16:48   

Cholera jasna. Niech kurwa diabli wezmą tego Pinsira, który mi chce zabić Faressaina! Nie dam tak łatwo tak się pozbawić swojego przez cholerną pomyłkę! - Faressain, posłuchaj mnie teraz. Musisz tak go zdezorientować i osłabić, tak aby Mega Pinsir był mocno obity. Na początek, zanim on cię potraktuje jakimkolwiek ruchem, użyj Double Team. Po to aby obijał 'klona' twojego. Następnie, dezorientując wroga, wykonaj ruchy Quick Attack, Acid Spray i Struggle Bug w sekwencji - to powinno wystarczyć, aby osłabić go. Potem taktycznie się wycofaj, jeszcze go odrzucając drugim Struggle Bug jeśli by chciał ciebie zaskoczyć. Na twoim miejscu stanie zaś Glorian.

Zakończyłem swoje komendowanie dla mojego strażnika gór w tym miejscu, patrząc się na wroga. Ten gówniarz powinien prędzej skonać i być pochowany w nieoznaczonym miejscu w jakimś tam zwykłym lesie. Tam go pewnie nie zauważą, a nawet jeśli, to i tak zdążę wykonać lwią część swoich czynów. Ponownie się zwróciłem do Gloriana. - Po tym jak Faressain wykona taktyczny odwrót i ciebie wystawię, od razu wykonaj Aerial Ace i Flamethrower jednocześnie, a nawet jak dasz się złapać, tak go spalić aby zastanowił się dwa razy zanim ciebie zakleszczy. Potem wygryź mu część szczypiec z jego Mega Stone swoim Bite. A to wszystko zakończymy z dziką satysfakcją - użyjesz Rage. Jeśli to nie da rady, Ember powinien. - Kości zostały rzucone. Zwycięstwo czy też jeszcze trochę się namęczę, mam trzy pokemony na jego na ćwierć obitego wzmocnionego Pinsira. A nawet nie użyłem trzeciego!

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-04-06, 14:58   

Strażnik spojrzał na ciebie - Tak jest - Znowu jego głos, czyżby to był Faressain? Jego tez potrafisz zrozumieć? Nieważne! Pokemon zaatakował od razu. Nie miał zamiaru tak łatwo się poddać i szybko, jednak ta mega Forma była cholernie potężna. Faressain starał się blokować ataki, jednak nie szło mu to tak dobrz. Dostrzegłeś za to że Magikarp w owym akwarium cały czas cię obserwował. W głowie usłyszałeś tylko głos - Przybyłeś po mnie! ON MIAŁ RACJĘ! POMOGĘ CI! - Po tym słowach widziałeś jak magikarp starał się wyważyć szybkę akwarium. Naglę szkło pękło a na arenę wleciał Karp. Pokemon tarzał się po ziemi, Faressain podleciał do niego i chciał mu pomóc, lecz gdy ich wzrok skierował się na siebie pokemon uznał iż pora się wycofać. Spojrzał na ciebie i przeskoczył jakoś ogrodzenie - hahaha co to? Będziesz teraz walczył tym chujowym magikarpiem? - Skwitował i śmiał się, Pinsir również - Zaufaj mu Halcie, tak jak ufasz Glorianowi albo Mi - To był Faressain! On też do ciebie przemówił! Co się dzieje! Karp spojrzał na Pinsira. - KARP KARP KAAARP! - Zaczął się świecić by po chwili zacząć rosnąć...

- GYYYAAAARAAADOOOOS!!!!! - Ryknął i wyprowadził w przeciwnika Dragon rage

Gyrados 100%
Pinsir 40%

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-04-09, 19:29   

Mówili mi, abym zaufał karpiowi... nie wiem czemu, może pewne sentymenty dotyczące tego, że sam Glorian nie ewoluował całkowicie mi wystarczył abym po prostu wyrobił dobre zdanie... Całe szczęście że obrońca gór ocenił ryzyko dobrze i po prostu wycofał się naz góry wymienioną pozycję. Toż to teraz Gyaradosa muszę jakoś dobrze poprowadzić - kolejny do mojej osobistej kolekcji. Oby ten był kluczem do zwycięstwa.
- Ufam ci, żebyś wygrał do spotkanie. Chyba wiesz o ruchu Bounce, tak? Wykonaj go tak dobrze, abyś potem, zaraz po podkruszeniu Pinsira zaczął jednocześnie go traktować Bitem tak aby poczuł ten ból. Wgryź się, a następnie rzuć nim o ziemię (za pomocą Tackle), potem ponownie wyprowadź Bite, aby go jeszcze raz zabolało, ale tym razem rzuć nim w klatkę, używając swojego ogona (Dragon Tail)!. Wiem, że może jesteś w stanie go spalić, ale takie coś powinno go bardziej przekonać do twojej siły. - Cha, ten idiota co myślał że byłego mafiosa da się przechytrzyć? Nie ma tak dobrze! Jakbym miał broń palną, to bym go wyprowadził na podwórze i tam bym dokonał jego egzekucji. A tak to raczej nie da rady.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-04-10, 22:42   

Smok ryknął gniewnie i rzucił się na przeciwnika. Złapał go i zaczął miotać na lewo i prawo. Następnie wykonał według zaleceń ataki które mocno wbiły w ziemię Pinsira. Na koniec wykonał samodzielnie Dragon Rage i wywalił przeciwnika z Areny. Następnie spojrzał na DJ'a i ryknął gniewnie rzucając się na niego. W trakcie całego zamieszania dostrzegłeś iż koleś znikł, nie pozostał po nim żaden ślad. Gdy wielki wkurzony smok zaczął atakować wszytko policja w koncu zaczęła coś robić, a dokładniej uspokajać. Starali się powstrzymać wielkiego wodnego pokemona, lecz ten ich odrzucił w tył. Widać jego celem obecnie jest zabicie DJ'a.

Pokemony walczące z pinsirkiem +1lv

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-04-13, 19:58   

No, no no, to takiego zwrotu wydarzeń się nie spodziewałem. Smok który by tak łatwo roztrzaskał przeciwnika? Cud mi się wydarzył. Że też jednak rozróbę zaczął robić. Cóż, wygląda na to, że powinienem albo powiedzieć że niech się dzieje wola, co by doprowadziło do śmierci więcej osób niż bym przewidywał i listy gończe... a może bym go napoił obietnicami? Czekaj, nawet go nie nazwałem... cóż, nazwę go Vorterquei, czyli Wodna Śmierć. A teraz, to trzeba będzie się rozejrzeć za sposobem, aby go wycofać w kulkę... albo uspokoić tak, aby nie stanowił poważnego problemu. - Ej, Vorterquei, nie myślisz że trzeba najpierw odnaleźć twoją ofiarę, a potem ją rozszarpać? - Szepnąłem do ucha, tak aby nikt nie słyszał poza nim. - A poza tym, trochę chcę się dowiedzieć, co takiego zrobił tobie. - Ech, może jak mnie przekona, to jednak najpierw zrobimy rozróbę zanim zwiniemy się w relatywne zacisze.

Odpowiedz do tematu