FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Trebonth
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-01-20, 22:16   

Walka wyglądała na ciekawą, zwłaszcza że Pinsir nie miał zamiaru się poddawać. Złapał Gloriana w swoje szczypce i zaczął go coraz mocniej ściskać. Dodatkowo nie robił sobie niczego z Embera twojego pokemona, całkowicie go ignorował. Zwłaszcza, że po chwili lekko się podpalił. Wygląda na to że miał zadziorny charakter. Jednak, ostatecznie pokemon wyrwał się z jego uścisku i ponownie zaatakował. - TERAZ!! - Wrzasnął Bagon, ty rzuciłeś Ballem w niego. Kula uderzyła w jego głowę, jednoczesnie mina Pinsira wyglądała jak "What What?". Wskoczył do czerwonej kulki która chwile się kręciła, kręciła i nagle... Bęc... Złapany -UDAŁO SIĘ! - Odparł Glorian, cóż zaskoczyło cię to. Nie spodziewałeś się że uda ci się go złapać. Po chwili Pokedex zapiszczał i wypluł ci na ekranie cały skan pokemona.

Pinsir
Imie:

Poziom: 6
Typ:
Ewolucje: Pinsir (Mega Stone) -> Mega Pinsir
Ataki: Vice Grip, Focus Energy, Bind,
Charakter i historia: Pokemon robak, a dokładniej wielki chrząszcz. Jego naturalnym siedliskiem sa ciemne, gęste lasy. Ten konkrtetny przedstawiciel gatunku jest znacznie większy od średniej. Rany na jego ciele, blizny oraz uszkodzone "rogi", wskazują na wiele bitew jakie stoczył w celu dominacji nad stadem. Prawdopodobnie musiał być dawniej kimś w rodzajku Samcem Alfa. Aczkolwiek, rana wzdłóż pleców pokemona, jak i w okolicach paszczy wskazuje że został pokonany i wygnany ze swojego stada. Pinsir, posiada dosc bojowe nastawienie. Zabij, albo zostań zabity. Jest idealnym pokemonem dla kogoś kto nie cofa się od brudnej roboty. Jego ulubionym przysmakiem poza krwią swoich wrogów sa słodkie Muffinki, Słodkie ciasteczka oraz pomarańcze i truskawki.
Umiejętności: Mold Breaker
Trzyma:
Historia właścicieli: Halt

Bagon +1lv

Kod:
[b]Pinsir[/b] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imie: [/b]
[img]https://www.serebii.net/sunmoon/pokemon/127.png[/img]
[b]Poziom: [/b]6
[b]Typ: [/b][img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/bug.gif[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Pinsir[/u] (Mega Stone) -> Mega Pinsir
[b]Ataki: [/b]Vice Grip, Focus Energy, Bind,
[b]Charakter i historia: [/b]Pokemon robak, a dokładniej wielki chrząszcz. Jego naturalnym siedliskiem sa ciemne, gęste lasy. Ten konkrtetny przedstawiciel gatunku jest znacznie większy od średniej. Rany na jego ciele, blizny oraz uszkodzone "rogi", wskazują na wiele bitew jakie stoczył w celu dominacji nad stadem. Prawdopodobnie musiał być dawniej kimś w rodzajku Samcem Alfa. Aczkolwiek, rana wzdłóż pleców pokemona, jak i w okolicach paszczy wskazuje że został pokonany i wygnany ze swojego stada. Pinsir, posiada dosc bojowe nastawienie. Zabij, albo zostań zabity. Jest idealnym pokemonem dla kogoś kto nie cofa się od brudnej roboty. Jego ulubionym przysmakiem poza krwią swoich wrogów sa słodkie Muffinki, Słodkie ciasteczka oraz pomarańcze i truskawki.
[b]Umiejętności: [/b] Mold Breaker
[b]Trzyma: [/b]
[b]Historia właścicieli:[/b] Halt

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Limit dodatkowych KP: 2
Chatango: Trebonth
Discord: Halt

Wysłany: 2019-01-21, 18:09   

Ot - cóż więcej powiem - Pinsir był godnym rywalem dla mojego Gloriana, chociaż i tak dzikus poległ w fazie planowania kolejnych ruchów. No co - przecie to tym lepiej dla mojego podopiecznego. "Dobry jesteś w swej robocie, może nawet trochę więcej a stałbyś się kimś w rodzaju weterana?" No - trochę pół-żartem mówiłem o jego stanie zdrowia, raczej po tej walce nie ma co liczyć na to, że będzie on dość silny na następne walki. Może jakbym miał jakieś bandaże... cholibka. Ten Pinsir trochę przesadził w walkach, ale na temperament wygląda jak prawdziwy zawodowiec w walkach! Może się przydać jakby któryś człowiek mnie zdenerwuje... Pomyślałem o jego różnorakich zastosowaniach - przecie każdy dobry mógłby coś wiedzieć, jak już się złapało niespodziewanie takiego dzikusa.

Ale dość z moim myśleniem - oboje musiałem wyposażyć, wyleczyć w tak zwanym Centrum Pokemon i w razie czego tego drugiego oswoić przynajmniej w drobnym stopniu ze mną. Przy okazji, nazwę go Bravarr, bo przercież po Kalosańsku to Barbarzyńca.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-01-27, 14:23   

Po złapaniu dzikiego robaka jeden z mieszkańców podszedł do ciebie - Dziękuje ci nieznajomy, inaczej mogło by to się źle dla nas skończyć. Większość osób na czas koncertu oddała pokemony do Pokemon center. W efekcie, nie mieliśmy się jak bronic. Spadłeś nam niczym gwiazda z nieba. Proszę weź to - Odparł i dał ci przedmiot - To TM - Aerial Ace, atak typy lot. Na pewno ci pomoże w tych terenach. Dodatkowo zdradzę ci tajemnice, daleko w lesie, prawie przy górach mieszka pewien pokemon. Mówią o nim obrońca gór. Jest on bardzo szybki oraz niewidoczny dla ludzkiego oka. Mówią o nim Accelgor, pokemon robak. Jest w pełnej ewolucji, ale mało kto go widział - Dodał i pokazał ci na mapie gdzie to jest - Jeśli czujesz się na siłach możesz na niego zapolować. Ale ostrzegam, to może być ciężkie

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-01-28, 19:04   

Ano czekaj, czyżby lud miewał chwilę takiejże słabości? Cóż - jakbym był wścibski, to może bym jeszcze to skomentował... ale jednak się powstrzymam - taka płytka z atakiem typu lot - może będzie przydatna - przecież nie często się to zdarza. - "Dziękuję za te porady i ten przedmiot, bywajcie zdrowi." - Odpowiedziałem z mimowolnym grymasem uśmiechu na twarzy. Ale coś bym chętnie przekąsił i się napił czego - może będzie w okolicy jakieś jedzenie dla mnie i moich towarzyszy. Accelgor to może jeszcze, ale powątpiewam w moją obecną moc - może jak się wzmocnimy to jeszcze mógłbym mówić o walce... a tak to w sumie lepiej jeszcze się trochę przyszykuję, a może potem zwiady urządzimy - któż to wie, co mi spadnie za losowe wydarzenie? A płytkę tą używam bowiem na Glorianie - dobrze się spisał, może nawet lepiej niż ja sam.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-02-01, 19:02   

Po ustaleniu planu działania rozglądałeś się za czymś do zjedzenia. Po chwili dosłownie odnalazłeś Pokemon Center. - Dobra, podlecz mnie bo czuje że chyba bolą mnie stawy. Skurczybyk miał mocne szczypce - Rzekł Glorian, pokemon udawał że jest cięzko ranny i szedł trzymając się za wyimaginowane rany. Było to nieco zabawne, po wejściu - Pomocy jestem umierający! Wiem że mnie nie słyszycie ale ty Chansey tak, wiec szybko bierz mnie w obroty - Odparł do pokemona, wielka różowa kupo spojrzała się na niego i chyba chciała pokazać serdeczny palec do twojego smoka. Sam podszedłeś do lady - Witam, w czym moge pomóc? - odparł Joy, jak dla ciebie miała coś koło 25 lat, nawet niezła.

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-02-01, 21:06   

No i po paru chwilach dotarłem do tego Poke-centrum, a mój smok to trochę miał taki pomysł... że po prostu ledwie się powstrzymałem od chichotu i śmiechu.Zwłaszcza po tej scenie z tą Chansey. Oj Glorian, ty to jednak dobrym żartownisiem jesteś. Westchnąłem, jak tylko to pomyślałem. Przecie długo nie miałem ubawu. Chyba że jakieś śmieszne sytuacje się zdarzały dawno, ale chyba to było dawniej niż wszystek czasu. Ale ta dziewucha.... ulala, niezła jest, a jakie- nie, muszę zachować się rozsądnie. - "Witam. Mój Glorian potrzebuje trochę podleczenia. Gatunkowo Bagon. A ten drugi, którego złapałem niedawno, to Pinsir. Ale potrzebuję się też coś spytać - gdzie mógłbym kupić coś do jedzenia." - W razie czego to wdziałem swój męski głos w akcję, a jednocześnie starałem się usłyszeć jak najwięcej informacji.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-02-04, 17:36   

- Oczywiście - Krótko zwięźle i na temat. Zabrała Bagona oraz Ball z Pinsirem. Jednocześnie wskazała ci ręką na kawiarnie obok. Cóż, leczenie pewnie chwile zajmie. Gdy stałeś tam dostrzegłeś jak ktoś krzyczy na jakiegoś pokemona. Był niewielkim zielonkawym stworkiem. Jego "trener" widać był bardzo pod irytowany - Jak mogłeś nie poradzić sobie w trialu! Jesteś DO NICZEGO! - Odparł i kopnął go tak że ów pokemon odleciał w tył. Coś wewnątrz cię tknęło, czułeś że nie tak powinno się z nimi postępować. Każdy może przegrać, ale żeby znęcać się nad słabszym? Gdy chciałeś podejść usłyszałeś jakies krzyki na sali pokemonów. Po chwili wyskoczył z niej Pinsir - PIIIINSIIIIR! - Ryknął, rozpoznałeś go, Bravarr. Widać nie miał zamiaru tam siedzieć. Podszedł do ciebie i spojrzał na trenera. - PIN...SIIIIIIIIRRRR - Ryknął wnerwiony na niego - Te, przychlast, pilnuj swego nędznego robaka - Odparł, Bravarr słysząc to wziął szczypcami jeden ze stołów i rzucił w niego. - Pojebany jesteś?!

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-02-06, 19:27   

No, jakby nie myśleć, to obsługa pierwsza klasa w tym Centrum Pokemon jest. Chyba nawet lepsza niż normalnie tego uświadczyłem w poprzednim życiu, pełnym przestępstw... No, ale wciąż, to jakoś irytujące że muszę trochę czekać na leczenie. Zaś co zastałem w kawiarni... No cóż - pewnie trawiłem na przestępcę pospolitego - charlak jakby co. Takowi tylko biorą to co łatwe, czyli znęcanie się nad słabszymi. Ale nawet i w przestępczym półświatku była zasada. Nazywała się bodajże 'My nie dokuczamy słabszym' lub podobnie. Ale przegrać może każdy. A desperacja bywa częsta. Kiedy chciałem podejść aby jakoś go uprzedzić po swojemu - Bravarr nadciągnął niczym wir który wpatrywał się niczym złodziej przed swoim skokiem życia. Ale to co powiedział...
- "Te, chyba trochę przesadzasz... nędzny? Prędzej odszczekaj to słowo, albo naprawdę nie będę miał wyboru. Idioto..." - Prawdę mówiąc z nim nie da się wytrzymać. A Bravarra to jakoś... utemperuję jak znajdę sposób. Jak dobrze się spiszę to może jakimś poczęstunkiem - "On by zaś powiedział tobie żebyś przestał kopać bezbronne osoby." Tak blisko, a sam chyba dokonam mordu... ale przecież mam swojego szczypcowatego aby odwalił robotę. "Pinsir, musisz jakoś go blokować przed tym. Najlepiej abyś się przygotował do ataku Focus Energy, potem go celnym rzutem stołu z Vice Grip trafił tak aby nie mógł się wydostać. Wtedy może przemyśli co czyni. Jeśli panicz zielony nam się będzie udawał bohatera i będzie walczył przeciw nam, pamiętaj o tym aby użyć Bind-Vice Grip aby i tego unieszkodliwić." Jednocześnie szukałem czegoś do skrępowania tego charlaka. Linka, może płótno, cokolwiek.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-02-07, 22:39   

Chłopak wówczas rzucił Ballem i przed wami pojawił się Pinsir. Bravarr jak go zobaczył wręcz się wkurwił jeszcze bardziej. Czyżby to był jeden z tych którzy go wywalili ze stada? Tak czy siak oba robaki zderzyły się i zaczęły atakować. Widać że Twój miał dosłownie jakiś uraz do niego bo dawał z siebie więcej niż wtedy w trakcie walki pod sceną. Obstawiasz że to na pewno któryś z jego dawnych podwładnych, a może nawet ten który go pokonał? - Haha! Myślisz że twój nędzny robak da radę? hhaa - Odparł śmiejąc się wniebogłosy. Bravarr wówczas jeszcze bardziej się wkurwił. Z oddali dostrzegłeś że ktoś was obserwuje, nie wiesz czemu ale wydaje ci się że głównie ciebie i Bravarra

Bravarr 80%
Pinsir 80%

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-02-08, 18:09   

Cholerny skurwysyn... tego właśnie brakowało - jednak miał tego do obrony. Po cichu kibicowałem Bravarrowi, który nie dość, że walczył, to wyciska tyle z normy, że normalnie bym tylko dymy widział jakby to były walki na karabiny. A co do tego... chyba podniosę sobie kamyk bądź coś niegroźnego, i go rzucę w trenera. - "Doigrałeś się, niby-twardzielu." - Oj, będę miał na tego koleżkę plany takie, że obudzi się z ręką w nocniku. Ale coś nas obserwowało. Tylko co, to mnie zastanawiało?
- "Bravarr - teraz dopiero swój wkurw udziel w Focus Energy, a potem go unieruchom swoim Bind i zdziel go o ziemię podwójnym Vice Grip! Niech się krew poleje z twojego przeciwnika!" - Szepnąłem mu inspiracyjne słowa. Oj się to by zemściło na tym charlaku który za cel wziął niewinne stworzenie.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-02-09, 01:07   

Twój Pinsir wręcz rzucił się na drugiego. Widać że to prywatny biznes, zwłaszcza że ten drugi chyba nie brał pod uwagi walki Jeden na Jednego. Dawało to Bravarrowi ogromne szansę na wygraną, co lepsze dzięki temu pewne było to że sam pokemon będzie czuł się znacznie lepiej niż mógł byś przewidywać. Bravvar ciął, bił i łamał aż miło, aczkolwiek ten drugi miał asa w rękawie. Pinsir rywala musiał być faszerowany TM bo wykonał Smack Down. To zabolało go jeszcze bardziej, Zwłaszcza że wyglądało to na super efektywne na niego. - Haha I co teraz? - To wyglądało źle, Bravvar był ciężko ranny ale podniósł się, chciał dalej walczyć... - Pin...SIR! - Wrzasnął, wówczas dostrzegłeś że tego kogoś nie ma już za oknem. Na chwile zgasły światła, a ktoś podał ci do ręki jakiś przedmiot- Użyj tego tylko raz, potem wyrzuć do Kosza... Chce sprawdzić twoją siłę woli - Gdy zapaliły się światła nie widziałeś nikogo poza Bravvarem który bronił się przed rywalem. W ręku trzymałeś jakąś kapsułę z przyciskiem i napisem "Push".

Bravvar 35%
Pinsri 60%

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-02-09, 10:40   

Nosz to dopiero się dziad ujawnił z niezdrowym ruchem. Jakby na wszystko miewa broń! Ten Pinsir może i gra niesprawiedliwie, ale ja mu zaraz pokaże, kto tu naprawdę rządzi! No może jeszcze nie teraz, gdyż kontynuacja walki byłaby dla niego samobójstwem, nawet jeśli miewa ochotę do walki. I nagle światła mignęły i mam przed sobą... kapsułę? Tylko raz mogę tego użyć, a potem do kosza... Acha. Czyli coś w rodzaju... kapsuły ostatecznej. Tylko... czemu ktoś chce testować moją wolę? Nie rozumiem tego nic a nic. A poza tym tylko walka Pinsirów tam była. Nikogo innego tam nie było. Beznadziejna sytuacja dla mojego towarzysza może się tylko skończyć jednym. To, że on mógłby nie przeżyć tej sytuacji. Użyć raz, a potem do kosza z tym, tak? Westchnąłem. W zasadzie ciężka decyzja. Zaufać nieznajomemu lub skończyć beznadziejną walkę, najprawdopodobniej porażką. Postarałem się przyklęknąć bliżej Bravarra, po czym... cóż - przycisnąłem ten przycisk "Push". A jak źle zadziała? Albo to nie ja powinienem był to przyciskać? Może to mój Pokemon powinien to mieć? Taki plan B zakłada że jednak to coś się dla Pokemona daje i wtedy bym temu mojemu założył tam, gdzie cios mógłby być zadany z dużym prawdopodobieństwem.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-02-09, 11:03   

Twój Bravvar podniósł się z ziemi, gdy wcisnąłeś przycisk na początku nic się nie stało - Co Chcesz pokonać nas jakąś piłeczką? hahha - Zaczął się śmiać, Bravvar wnerwiony wyprostował się. Widać było ze nie ma zamiaru się poddać. Po chwili od wciśnięcia na kapsule pojawił się napis "Nadajesz się na strażnika... Aktywacja procesu Jednorazowego wzmocnienia". Nic ci to nie mówił gdy nagle twój Pinsir zaczął świecić. - Co jest - Odparł chłopak i po chwili twój pokemon otoczył się swiatłem

- PINSIRRR! - Ryknął pokemon, zrozumiałeś co to chyba było. Coś ci się kiedyś obiło o mega formach ale to bardziej było przez ciebie traktowane jako ciekawostka niż realna umiejętność. Tak czy siak to coś dało wam jednorazowego Boosta w postaci Mega Formy - CO jest?! - Krzyczał chłopak

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-02-09, 16:27   

Co do- Przecie chyba nawet nie myślałem, że to się naprawdę może stać. Ale cóż na to poradzę - Pinsir mój w zasadzie mocniejszy jest. Ciekawiło mnie, jakie nowe umiejętności miewa tak wzmocniony. Toż trzeba to wykorzystać! "Bravarr, użyj Focus Energy, po czym zmyl go Vice Gripem, ale potem dwukrotnie go zlej swoim Bind! Oby się twój wróg tego nie spodziewał." Cóż - raczej ciekawiło mnie, co to był Strażnik, i jakie to było wzmocnienie. Jednocześnie ten chłopczyna raczej niezbyt wierzył swoim oczom. Ale po walce to naprawdę będę musiał tą kapsułę wyrzucić do kosza, bo raczej na nic nam się nie przyda, jeśli wierzyć temu nieznajomemu. Ale aby dokończyć... "Sprawiedliwość w naszym wydaniu." Odparłem krótko, tak aby się przeraził nie na żarty.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-02-12, 13:19   

Twój Pokedex zapiszczał "Bib Mega Pinsir, W tej formie zdolność pinsira pozwala mu na zmianę jego normalnych ruchów w latające. Dodatkowo są znacznie silniejsze". Cóż, wychodzi na to że jego pinsir nie ma dużych szans. Bravarr szybko złapał przeciwnika i miotał nim jak szatan. Po chwili rzucił o ścianę budynku i ryknął. W tym samym momencie Kulka pękła i twój pokemon znów stał się normalny. Jednorazowe co? Ale ta siła Bravarra cię zadowoliła. Jeśli obecnie jego moc aż tak się zwiększyła, to co jeśli zdobędziesz owy kamień?

Chłopak szybko spierdolił niczym pieniądze z wypłaty. Pozostał tylko Sneasel który spojrzał na ciebie i popatrzył nie wiedząc czy ma też ucioekać czy nie. Bravvar stał i ryczał zadowolony z siebie że go zmasakrował

Bravvar +1,5lv

Odpowiedz do tematu