Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2019-10-26, 09:56
Loot Room
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2018-12-21, 21:50   Loot Room

Ogromny skarbiec wypełniony złotem, pokeballami, potionami oraz Mimicami. Miejsce te jest najpilniej strzeżonym zakamarkiem całego Hez-Hezron. Można tu uzyskać nagrody o jakich nie śniło się astronomom. Począwszy od jakiś groszy poprzez Rare candy a na Pokemonach kończąc. Po środku tego znajduje się nieduży stół, widać ze niejednokrotnie był w niego wbijany nóż w celach rozrywkowych. W oddali widać dodatkowy skarbiec z wielką cyfrą VIII, ale co jest za nim? Któż wie....

Tutaj będę ogłaszał jakieś Eventy, jeśli przyjdzie ochota by je ogarniać.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-01-09, 18:47   

Coroczny Event

A więc, jako że wypada zrobić co roku jakiś event z nagrodami. Powiedźmy że jest idealna okazja. Święta minęły, podobnie jak sylwester. Powodu do robienia go jakoś realnie nie ma... Co oznacza że jest to idealny moment na przygotowanie go!

Jako że nie mam zamiaru jakoś go wielce opisywać powiedźmy że pójdę schematem zeszłorocznym. Czyli kilka różnych zadań mających na celu wyłonić osobe która postarała się najbardziej.

Nagrody są różne, nikt z moich graczy nie dostanie tego samego. Gwarantuje, natomiast osoby niezwiązane z moim MG tez zapraszam. Okazjonalnie dostaniecie jakieś drobiazgi plus wpier**l. W końcu jest on za darmo nie?

Zapisy Trwają do 13.01.2019, Godzina 15:00

Czemu taka godzina? A bo 20 jest oklepana! Dopuszczam 4 osoby niebędące moimi graczami ;)

Trebonth 
Never run, fight

Limit dodatkowych KP: 2
Discord: Eldgar#1783
Wysłany: 2019-01-09, 18:51   

Zgłaszam się jako gracz Eventowy!

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-09, 19:30   

Zapisuje się :)

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-01-12, 23:32   

Z braku większej ilosci przedłużam zapis do poniedziałku do godziny 18:00

Lucifer 

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-13, 22:14   

Zapisuje się

Thunder 

Wysłany: 2019-01-14, 12:57   

Zapisuję się również.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-01-14, 18:06   

ETAP PIERWSZY

Okej, waszym zadaniem na rozgrzewkę będzie odniesienie się do wydarzeń z zeszłego roku. Oczywiście, nie musicie pisać jako wy a np jako wasza postać :) Ba będzie to nawet akceptowalne bardziej. Alternatywnie, możecie napisać plany swojej postaci bądź swoje na obecny rok 2019.

Praca oczywiście może być
~ Pisemna
~ Graficzna(klasyczna, rysunek)
~ Graficzna(Z photoshopa np)
~ W 3D(Dla bardziej zaawansowanych)

Ogólnie nie ma jakiegoś odgórnego limitu słów, rysunków etc. Dajcie się ponieść swoim emocjom. Powodzenia!

CZAS NA ZROBIENIE OWEJ PRACY MACIE DO CZWARTKU, 17 STYCZNIA 2019 ROKU. GODZINA ZERO TO 20:00!

Trebonth 
Never run, fight

Wysłany: 2019-01-15, 11:19   

Nie często rok dwutysięczny osiemnasty był takim rokiem szczególnym. Wręcz przeciwnie - dla wielu z nas ten rok był zwyczajny - ale i tam musiało się zdarzyć coś niezwykłego.

Otóż - wędrując po cyfrowym świecie internetowym, natrafiłem na Halta. Otóż on powiedział mi swoim głosem, poważnym, chociaż trochę tęsknym. H: "Ach, ten rok 2018... Tak wiele rzeczy się wtedy przydarzyło u mnie... ech, muszę się jakoś rozpowiedzieć na ten temat.

Otóż - Styczeń. Bywały lepsze miesiące, gdzie ludzie mieli urodziny. Chyba nie sądzisz że ludzie potrafią opuścić innych w potrzebie, tak? Znam chyba to, jak swoją nową rezolucję zacząłem - 'Nie będę zabijał.' Ale się to skończyło pokrótce, jakoż moja dusza stworzona do nielegalnej zagrywki.

Potem urodziny Trebontha. Chyba nie będę tłumaczył tego szczegółowo - wtedy chyba zobaczyłem jak on planuje przedłużyć istnienie Pokemonowe na następne lata. A to na moje dobro przyszło - dopiero na wrzesień.

W lutym ubiegłego roku - cóż - sporo tego nie było prócz walentynek. Ale jakoż ja singiel, to akurat ich niezbyt mogłem obchodzić... no może żebym znalazł dziewczynę... ale nie mam jak jej szukać! Cóż - to były spalone walentynki.

Marzec - otóż dziwny to był ten miesiąc - według moich rachub - nic ciekawego się nie zdarzyło - może poza jakimś napadem na bank dziewięć miesięcy przed byciem rozbitkiem?

Kwiecień w sumie też był dziwny - Prima Aprilis i Wielkanoc to przecie nie jest jakieś zwykłe połączenie świąt..."

No cóż - po tym, jak on zaczął się rozwijać, chyba zacząłem tracić cierpliwość do niego. Przecie to zmyślone jest, a nie prawdziwe jak świat. 'Ej ty Halcie - chyba serio nie będziesz się rozpowiadał o tym, jak SAM zrobiłem Sniviego - postać na Crystalku, i na nią plwał. No ale cóż poradzę - może lepiej będzie, jak mi zrelacjonujesz mi ten harmider w tym świecie.'

"Ano racja - ten rok akurat nie był taki spokojny. Zegar nuklearny był najbliższy północy od blisko 60 lat. Nie wiem co to znaczy, ale raczej by to śmierć była. Niepokoje społeczne - na takich sytuacjach podobni do mnie zyskują na potędze. Nie mówię tu o mafii, ale o oszustach-"

'Halt, znowu nie na temat rozmawiasz. Chyba wiadomo że tacy jak ty by zyskali, ale popatrz - złamaliśmy czwartą ścianę TYLKO PO TO, ABY COŚ MIEĆ DO POWIEDZENIA! TEGO NIEZBYT LUBIĘ. Ale ostatnio akurat Francja, czyli kraj, który był inspiracją dla regionu w którym żyjesz - miewa protesty.'

"Nie wiem o czym ty mówisz. Francja to nie to samo co Kalos - to drugie dawno upadło na potędze i nie ma aż tyle ludu co ten region-"
'Kraj, Halcie, kraj.'
"Ach - dobra. Ale i tak macie więcej ludu od nas, nawet w waszej ojczyźnie która może przeżywać drugi kryzys. Ale co ja mówię - nie będę zabijał, kradł, znajdę sobie dziewczynę, zreformuję się, ale największą obietnicą jest to że złamię je wszystkie na następny rok."

'Ech, czy ty myślisz że to dobry pomysł? Zwłaszcza że policja mogłaby ciebie znaleźć spełniającego tą ostatnią obietnicę. Tak czy owak, obiecuję że tych zniszczeń czwartej ściany będzie mniej niż rok temu, co i tak złamałem, mawiając to. Czyli będę aktywny na Crystalku, co też trochę złamałem przez swoje lenistwo. A na koniec to, że zdam w końcu to prawo jazdy - ile czasu będę siedział bez środka lokomocji? Rok? Nawet o tym niech nie myślę!' No cóż - trochę mi napsuł tej cierpliwości Halt, więc musiałem tą czwartą ścianę naprawić, a potem przejść do mojej ulubionej postaci - o ile będzie dostępna!

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-16, 22:58   

Odniesienia do p;poprzedniego roku ta? No... trochę tego było.

Wydawanie połowy pensji na zęby nie jest miłą rzeczą. Zresztą omijanie pewnych eventów tak samo przez brak kasy oraz bardzo szybko schodzące bilety. W poprzednią zimę nic ciekawego się nie działo. Może oprócz tego, ze człowiek co chwila był, chory. Nawet mój lekarz się dziwił.
Wiosna - Kolejne trzy miesiące raczej spokojne. Jednak zmiana rozkładu z Warszawy nie była dobra gdyż czekało się 30 minut na mrozie.
Lato - Wakacji się nie miało... Może oprócz 2 tygodni na pewnym wyjeździe i spokoju od rodzinki na dwa miesiące. Był to piękny czas... No nie licząc już pewnego auta... No i pieknej burzy podczas której wracałam na piechotę. Na wejściu w domu była piękna kałuża xD
Jesień - Uczelnia, nauka, praca i tak w koło macieju.
Końcówka roku - Powrót legendy pewnej imprezy sylwestrowej.

Nie było tak dużo interesujących zdarzeń więc opisałam to po prostu na podstawie pór roku.

KP, BOX

Lucifer 

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-17, 15:59   

Nadszedł koniec roku poprzedniego a początek obecnego 2019. Lucifer jak co roku przysiadł przy minibarze w swoim apartamencie kilkanaście pięter nad Lux popijając swój ulubiony napój - ognistą Whisky! Popijanie Whisky i rozmyślanie nad najważniejszymi wydarzeniami poprzedniego roku to pewnego rodzaju tradycja Lucifera. Większość tradycji uważa za głupie ale ta wyjątkowo jest dla niego całkiem pożyteczna i przyjemna, fajnie przysiąść przy dobrym trunku o porozmyślać o swoim życiu. Przypomniał sobie o jednym z najważniejszych wydarzeń poprzedniego roku - Lucifer zbuntował się po raz kolejny i po prostu wyszedł sobie z piekła na ziemię żeby troszke się pobawić ale tym razem nie trafił do Los Angeles tylko do jakiegoś dziwnego świata pokemonów. Było tu o wiele ciekawiej niż w zwykłym ludzkim świecie. Pomyślał Lucifer patrząc na swojego pierwszego pokemona - Snovera który elegancko siedział sobie na kanapie i oglądał programy telewizyjne. W przyszłości Lucifer ma w planach zostać wielkim mistrzem pokemon tego niezbadanego przez niego świata. Poza tym w poprzednim roku nie wydarzyło się zbyt wiele a na pewno nie mogło równać się z tym. Na podkreślenie zasłużył fakt utracenie diabelskiej twarzy Lucifera - od jakiegoś czasu coraz trudniej jest mu wywoływać prawdziwe przerażenie wśród zwykłych śmiertelników. Próbował przywołać ją wiele razy ale każda próba była jednym wielkim niepowodzeniem. Rozstanie z Chloe Decker też było wielkim wydarzeniem poprzedniego roku, Lucifer nie chciał tego robić ale rosnące zagrożenie z strony chorego psychicznie ojca sprawiało że Chloe nie była bezpieczna u boku władcy piekła. Wrócił do domu by przez kilka lat sprawować władzę i ponownie uciec do świata ludzi. Jego brat Amenadiel odzyskał swoje skrzydła i wrócił do nieba - od tamtego momentu Lucifer nie widział się z swoim bratem czego niespecjalnie mu brakuje ponieważ przemądrzały braciszek za każdym razem musiał go pouczać. Początek starego roku był jednym z najlepszych początków kiedykolwiek ale to nie nadaje się do publicznego rozmyślania...ale mogę podpowiedzieć że w tym wydarzeniu brało kilka osób trzecich.

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-01-20, 21:51   

Okej, Ocenie to wszystko pod koniec

A więc, etap Drugi!

Kolejnym etap jest spokojny, ale niekoniecznie. Waszym zadaniem jest to czego NIKT NIE ZNOSI MŁAHAHHA PUZZLE!

https://www.jigsawplanet....id=2de75878786b

Prosze o wstawienie PRINTSCREENA

POWODZENIA! MŁAHAHAHAHA CZAS DO CZWARTKU GODZINA 17:00!

Trebonth 
Never run, fight

Wysłany: 2019-01-21, 10:00   

Phi, widziałem gorsze zagadki *flashback z moich własnych puzzli.*

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-22, 23:02   

Masz swoje nieszczęsne puzzle.

KP, BOX