Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2019-05-29, 23:25
Smocza wyprawa. [Lana/Marsupila, 18+] [Graczka nieobecna]
Autor Wiadomość
Trebonth 
Avenging form loss

Limit dodatkowych KP: 2
Discord: Itaku#1783
Wysłany: 2019-04-23, 18:59   Smocza wyprawa. [Lana/Marsupila, 18+] [Graczka nieobecna]

Kalos, przedmieścia Cyllage City, 2019/04/20, nad ranem.

Bywa takie ot przysłowie: Sztuką nie jest po prostu żyć, lecz sztuką jest korzystać z niego ile się da. Może i niezbyt trafnie reprezentuje obecną sytuację z wyjściem z bloku mieszkalnego w Cyllage. No ale w końcu, przecież sama nie będziesz podróżowała, więc i Pokemona sobie wzięłaś - pomarańczową jaszczureczkę z ognikiem, która sobie smacznie chrapała w tylnym siedzeniu, mimo gwary w mieście. Widać, bardzo dużo się tam dzieje ciekawych rzeczy. No, ale czerwone światła cię łapały niemal za każdym razem, a i trochę kierowców było w identycznej sytuacji co ty. Taka fala, no. Ludzie jechali do pracy w bankach, supermarketach bądź innych branż dających kasę. No a ty? W sumie, wolałaś wyjechać z miasta, wyłapać wystarczająco dużo Pokemonów... no i szlak trafił ten wypadek na trasie nr. 8. Wygląda na to, że trochę inaczej trzeba będzie radzić z tym kłopotem.

A tym wypadkiem? Niby się coś zawaliło, ale tak starego, że aż dziw, aby ktoś tam mieszkał. A budynek i tak był do rozbiórki, bo przecież niebezpieczny dla mieszkańców Kalos. Czemu w stronę drogi się to rozpierniczyło, tego nikt nie wie.

Nani 
Hungry hydra

Limit dodatkowych KP: 2+1
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-04-23, 21:33   

- Jebany korek. Musieli wszyscy nagle wypłynąć na ulice i ktoś do tego zrobił wypadek
Mamortałam pod nosem, trochę poirytowana całą sytuacją. Zerknęłam na tylne siedzenie, gdzie spała Charmander zastanawiając się czy nie nadać jej imienia? Niektórzy tak robili, jednak ja nie byłam pewna. Stałam więc w tym korku, zerkając co jakiś czas na zegarek i okolicę jakby modląc się, żeby usuwanie przeszkód było szybsze. Szukałam w swojej głowie złotego środka, dlatego wyglądałam na zamyśloną, żeby za chwilę mieć na twarzy tylko niezadowolenie. Złoty środek. Czyli opanować nieco bardziej madarę ale też mieć dobre, silne pokemony a nie wymoczki. Może da się kupić jakieś poradniki odnośnie pierwszych kroków w trenowaniu pokemonów.
- Ech
Powiedziałam zrezygnowana, nie widząc sensu aby dłużej tutaj stać. Szybko spróbowałam jakoś wycofać albo stratować trawnik, byleby tylko wyrwać się z tego zatoru. Poruszałam się bez mapy, znałam tylko kilka dobrych tras w Kalos ale nic poza tym. Poza tym, wiele spraw nie dawało mi spokoju. Jak chociażby to, jak mam zachowywać się do Charmander? Czy ona rozumie coś więcej poza komendami w walce i prosych rzeczy, takich jak "pora na jedzonko"? Niby pokemony mnie otaczały a jedyne co przychodziło mi do głowy, to gadanie do nich tak jak do zwykłego domowego zwierzęcia. Jak nie zrozumie to trudno. Chciałam zatrzymać się na jakimś odludziu, usiąść na trawie i pomyśleć chwilę. Może poczytać książkę. Byleby z dala od ludzi.

Trebonth 
Avenging form loss

Wysłany: 2019-05-01, 21:06   

No, piractwo drogowe zazwyczaj się nie opłacało z wielu względów - kamery drogowe, inni kierowcy i policjanci, ale akurat w tym niecodziennym wydarzeniu najważniejsze - to to, że żadnych z tych utrudnień ni widu, ni słychu, jak mawiali. No... może prócz niezadowolonego człeka klasy średniej, który przy przejechaniu klął na ciebie wniebogłosy. Bóg wie, co powiedział, harmider był, i to spory. Zza tego korka było widać trochę drzew - już trochę byłaś na miejscu, a jednak niezupełnie. Jeszcze musiałaś trochę czasu spędzić zerkając z tyłu... czyli minęłaś granice miasta, chociaż mimo tego, mogłaś liczyć na punkt informacyjny Nowych Trenerów, jak to bywa na przedmieściach. No może nie było poradników jako takich, ale za to ulotki. Sporo ulotek. Niektóre były dla początkujących, inne reklamowały Potiony firmy GaraFarmau. A jeszcze dziwniejsze nie reklamowały niczego, chociaż były same sobie śmieszne.

Co do innych rzeczy - był pieniek, pewnie po starej wycince, ale nie było ławek akurat. Nawet rozgałęzienia się tutaj znalazły z dróżkami - na przykład że 10 kilometrów do Nouvelans... czy 25 kilometrów do innego miasta... czy nawet wszędzie rozsiane niby niezadbane trawniki. Czyli raj dla każdego poszukiwacza przygód, trenera i tym podobnych. A, i jeszcze Fletchlingi ćwierkały w lesie.

Po tym czasie właśnie twój Charmander się rozbudził na chwilę, ale tak dosłownie - niezbyt chciało mu się stać wybudzonym, więc po tym zwinął się w kulkę i znowu zasnął... po czym znowu się obudził, bo za mokro mu było. Ciekawa była ta rosa, bo przecie nikt nie pamiętał, żeby zostawała do południa.

Nani 
Hungry hydra

Limit dodatkowych KP: 2+1
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-04, 16:05   

Ścięty pieniek wyglądał na dobre miejsce. Zatrzymałam motor zaraz przy nim, plecak rzuciłam na trawę i zsiadłam z maszyny. Stanęłam przy Charmander, jakbym zaraz miała jej coś powiedzieć, jednak zrobiłam tylko tyle, że ściągnęłam ją z tylnego siedzenia i położyłam na tym pieńku. Sama usiadłam obok na trawie, sięgnęłam po książkę ojca i przeczytałam jeszcze raz o używaniu madary do pełnej transformacji
- Hmm... Niby okej ale jednak... Nie do końca
Pomamrotałam pod nosem, po czym rzuciłam książkę z powrotem do plecaka. Przez chwilę siedziałam tak i patrzyłam. Po prostu. Nie wiem dlaczego ale... Czułam się źle. Źle z tym, że tylko ja i moja siostra (pieprzyć ojca) mamy tą przeklętą madarę w ciele. Może wszystko byłoby inaczej gdybym o niej nie wiedziała, gdybym jej nie miala i tyle. Czasem doprowadzało mnie to do szału. Nie chciałam tego, jednak musiałam wytrzeć oczy z łez. Musiałam pomyśleć tak - wizja przemiany w smoka była świetna. Ogarnęłam się i pogłaskałam delikatnie Charmander po głowie. Urocza, śpiąca jaszczurka
- Będę cię nazywać Nakima
Powiedziałam, a może akurat zrozumie. Posadziłam ją znowu na tylnym siedzeniu, po czym ruszyłam na motorze dalej. Jechałam jednak wolno, obserwując okolicę.

Trebonth 
Avenging form loss

Wysłany: 2019-05-13, 10:16   

W książkach oczywiście kryło się sporo informacji, więc dokładnie przekartkowałaś te strony. Lecz niektóre rzeczy prócz Madary wymagały też koncentracji, a jednocześnie też i jakiejś fizycznej rzeczy - na przykład futra, łuski, ewentualnie kości lub uzębienie, chociaż z nimi był taki niefart że może się też trafić ość Magikarpia bądź iwioszka, a jak nie, to myszy lub czegoś innego na świecie nie wymyśliłby Arceus. Wstałaś, pogłaskałaś Charkę, aż zaczęła spać po tym jak nadałaś jej imię, po czym ruszyłaś dalej. No i okolica niewiele się zmieniała - plaża rozsiana ewentualnymi skrzyżowaniami i dróżkami, chociaż widziałaś też parę klifów z jaskiniami, odpływ zostawiający rozgwiazdy, a nawet i cmentarzyk. Potem też była kolejna blokada. Policja, chociaż nie chciała zatrzymywać ruchu. Kryminał z czarną kamizelką się tam dał złapać. - Nienawidzę glin... - Więc jak jechałaś dalej, widziałaś hasającego jelonka Deerling. Najprawdopodobniej nic ciekawego, aczkolwiek kto wie, co się przydarzyło, że samotnie hasa se.

Polana wyglądała może na małą, ale dość sympatyczną okolicę, jakby jakiś deweloper mieszkań by zbudował osiedle... no ale bez osiedl to nieporównywalnie lepiej.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi