FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ucieczka z więzienia i co dalej?
Autor Wiadomość
War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-11, 10:02   Ucieczka z więzienia i co dalej?

No więc tak, spędziłaś tu już bodajże miesiąc... Niezbyt dobrze się tu układa, szczególnie że masz niezbyt fajną "współlokatorkę". No ale co zrobić. Dzisiaj okazuje się, że jest nowy strażnik. Stanął przed waszą celą i was obserwuje, a chyba szczególnie Ciebie dość zainteresowany. Widzisz że posiada długi ogon, przypominający ten u Houndooma... Czyli też jest Gijinką. I to do tego pies, co zdecydowanie do niego dobrze pasuje. Widzisz też że to co wzięłaś za początku za rękawice to po prostu jego ręce, są czarne i zakończone pazurami, ciekawa uroda można powiedzieć.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-11, 10:31   

Siedzę sobie nie mając za bardzo co ze sobą zrobić, ale przynajmniej dalej żyję. Kiedy słyszę kroki nawet się nie przejmuję, jednak kiedy zatrzymują się to tylko zerkam niezbyt zainteresowana. Nowy strażnik i nic więcej, ale ciekawe jest to, ze też ginjin. Lekki uśmiech ironii i dalej zamykam oczy rozmyślając czy da się uciec i to jeszcze mając wredną współlokatorkę. Jeśli mnie nie wkopie to pewnie będzie też chciała zwiać, a nie mam czasu też by ratować ją. Po chwili znów szybko rozglądam się po celi i szukam czegoś co się wyróżnia z otoczenia.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-17, 08:03   

I na przykład widzisz podrapane cegły, że ktoś grzebał przy kratach... Stamdardowo chyba, a ten gijin obserwuje Cię spokojnie i pilnuje... A Twoja lokatorka raczej też ma ochotę uciec, tylko co zrobić? Po pół godziny wasz strażnik poszedł na obchód i macie chwilę wytchnienia, co jakiś czas obchodzą inne cele i sprawdzają cele najgroźniejszych, więc zajmuje to około godziny zawsze i wtedy jest wolne, no chyba że ktoś przyjdzie wtedy w zastępstwo, to inna kwestia w sumie...
- Eh, przy nim znaczenie "psy" nabrało nowego znaczenia - mruknęła dziewczyna siedząca z Tobą.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-17, 19:14   

Czyli tylko grzebanie przy kratach zostaje. Pazury są, ale zanim przepiłuje te kraty to miną wieki. Szlag! Przeszło mi przez myśl. Kiedy jednak strażnika nie ma sprawdzam uważnie te zadrapania oraz kraty. Może jednak da radę jakoś je wyjąć lub poluzować. Kiedy lokatorka powiedziała te słowa spojrzałam na nią z politowaniem jakby powiedziała naprawdę słaby żart. - W końcu strażnik. Za to mu płacą. Powiedziałam tylko i kiedy słyszę kroki to wracam na swoje miejsce by nie było podejrzeń, ze grzebałam przy kratach.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-24, 12:35   

Pokiwała głową na to niechętnie i w sumie to masz wrażenie, że jeden pręt od krat jest poluzowany, jakbyś miała czas by minimalnie podpiłować jeszcze koniec... To by się udało wydostać, tylko co dalej? Musiałabyś uciekać głównym korytarzem a to zadanie do najłatwiejszych by nie należało, prawda? Strażnik wrócił po dłuższym czasie i znowu was obserwuje. Robisz się głodna, niedługo zresztą powinni przyjść z jedzeniem do was... Pora obiadowa się zbliża. Jesteś już bardzo przyzwyczajona do posiłków o konkretnych porach.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-24, 21:45   

Wkurzyłam się, że jedna rzecz jest zrobiona do połowy, ale reszta już nie. Dodatkowo mam tak nastawiony przez to więzienie zegar biologiczny, ze aż warknęłam zła. Postanawiałam, ze będę go piłować pręt pazurem. Zawsze mam je ostre przez ostrzenie ich na kamieniach. Czekam już potem ostrożnie na obiad. Rozmyślam co zrobić gdybym jednak wyszła z celi. W sumie mogłabym uciekać bo jestem dość szybka, ale czy by się mi udało... Cały czas mnie męczy tamta wpadka. Nie przeboleje tego chyba do ustanej śmierci.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-02, 08:56   

I obiad jest całikiem niezły dzisiaj, no tak niedziela dzisiaj... I potem strażnik też na chwilę odszedł, masz okazje dokończyć. Twoja współlokatorka spojrzała na kratę uważnie. Widzisz ze też marzy się jej ucieczka z tego miejsca... Masz pewnie trochę czasu by to podpiłować i stąd uciec. - Wiem którędy możemy uciec jak udałoby Ci się do końca przepiłować tą kratę - powiedziała po chwili namysłu. - Jak mnie przenosili z innej celi to zauważyłam całkiem fajną drogę - dodała jeszcze widząc Twoje spojrzenie na jej osobie i widzisz że nie kłamie mimo wszystko.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-03, 19:53   

Kiedy się oddalił to cały czas piłowałam. Nie obchodził mnie stan moich pazurów. Musiałam zwiać. Kiedy współlokatorka mówiła to patrzyłam na nią kątem oka. -Okej. Zobaczymy jak tylko skończę to co robię. powiedziałam spokojnie i robię tak długo jak tylko mogę. Dodatkowo jest wzrok oraz ton dodaje mi do zrozumienia, ze jednak nie chce mnie oszukać, a nawet jeśli to znajdę ją i wyrwę jej tchawicę gołymi rękami i nie żartuje.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-11, 06:03   

I udało się, ale strażnik wrócił i póki co musicie udawać, że nic nie jest na rzeczy, póki ten znowu sobie nie pójdzie czy coś w ten deseń... Wydaje się być bardzo spokojny i opanowany. Twoja współlokatorka póki co się położyła i nakryła twarz poduszką znudzona chyba, zaraz pewnie zaśnie jak to ma z zwyczaju... Ty też nie masz nic do roboty jakby tak to ogarnąć, niestety... I do późnego wieczora jesteście stale obserwowane, aż wreszcie sobie poszedł, zmiana strażników jest o tej porze! To jest wasza szansa.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-11, 20:05   

Akurat w nic nie robieniu jestem dobra. Często musiałam czekać na dobrą okazję i dopiero wtedy atakować. Na spokojnie siedzę sobie pod ścianę, czasami coś nucę albo śpiewam po cichu by jakoś zabić czas. Kiedy tylko jest szansa szybko się rzucam do kraty i piłuje tak mocno oraz szybko jak tylko mogę. Nie mogę teraz tego schrzanić. Nie po to robiłam to na raty by teraz wszystko się zepsuło. -Błagam, niech się uda, niech się uda... -mamrotałam pod nosem i czuje jak zaczyna mieć boleć ręka, ale nie przestaję póki nie przepiłuje tego.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-15, 16:37   

I udało się! Wreszcie udało Ci się do końca spiłować te kraty, teraz obie możecie bez problemu przejść tędy i uciec z tego miejsca. Dziewczyna podchodzi od razu i pokiwała głową. - No no... Udało się - powiedziała mimo wszystko pod wrażeniem chyba. Macie jeszcze prawdopodobnie kilka minut nim wróci was strażnik, możecie uciekać. - To biegnij za mną - powiedziała dziewczyna i przeciska się po chwili bez problemów tędy. I rusza od razu w kierunku przeciwnym do tego, skąd powinien przyjść strażnik.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-15, 20:35   

Wychodzę niedługo zadowolona. -Taaa. Udało pani "ja poczekam na gotowe". Rzuciłam sarkazmem. Mimo to ruszam za nią. Co jakiś czas niucham czy ktoś przypadkiem nie idzie w naszym kierunku. A jako iż jestem strażnik to houndoom to warto by było jakoś nasz zapach zatuszować. -Jak tylko znajdziemy inne ciuchy to zakładamy. Ginjiny mają lepszy węch i wyostrzone zmysły. Lepiej by nasz zapach nie zdradzał gdzie jesteśmy. Powiedziałam podczas biegu z moją "partnerką". Miałam tylko nadzieję, że jak start był dobry to koniec tak samo.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-28, 18:46   

- Ja teraz zrobię drugą część, poprowadzę nas do ucieczki - powiedziała i później możecie uciekać. Innych ubrań nie znajdujecie, ale za to wkrótce widzisz zsyp na ubrania, niezbyt Ci się podoba ta wizja, śmierdzi tam wszelkimi możliwymi rzeczami. Dziewczyna jednak od razu wybiera tą drogę ucieczki. I niedługo słyszysz krzyki, połapali się że uciekłyście! I słyszysz też tego chłopaka, na pewno ma już wasz trop i zmierza w waszą stronę, tak gorąco z adrenaliny chyba nigdy Ci nie było, a na pewno jeszcze czeka was długa ucieczka.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-28, 22:17   

Mimo zapachów to nie mam innej drogi plus nie mam zamiaru umrzeć lub znów dać się złapać. Z powodu braku innej opcji ruszam za moją współtowarzyszką. Krzyki tylko mnie upewniały w tym, że raczej nie odpuszczą nam tak łatwo. W sumie dość szybko się skapnęli. Nawet jak na nich. Miałam tylko cichą nadzieję, że jednak z jej pomocą uda mi się i mnie nie wyda, a wszystko jest teraz możliwe. Wskakuje szybko nie marudząc i starając się nie zwymiotować mając wciąż w nozdrzach naprawdę nieprzyjemny zapach. Miałam nadzieję tym razem już większą, ze zaraz się przyzwyczaję i będzie lepiej.

War Machine

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-01-11, 09:37   

Udało Ci się uciec z tego pomieszczenia wraz z Twoją towarzyszką i widzisz wolność! Tutaj nie ma ogrodzenia, dotąd to było ledwo możliwe by w ogóle uciec z wnętrza budynku a co dalej... Możecie biec, jest w tej chwili środek nocy więc tym łatwiej będzie wam się gdzieś ukryć, no chyba że zostaniecie zwietrzone, zapach też trzeba będzie jakoś zamaskować, a te brudne szmaty dodały wam tylko zapachu, który da się wyczuć na kilometr, dosłownie. Także trzeba brać nogi za pas!

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Odpowiedz do tematu