FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Well now I find myself, wish I was someone else
Autor Wiadomość
Kaoriann 
a.k.a Koori

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: OkamiRine
Discord: Koori
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-07, 02:23   Well now I find myself, wish I was someone else

Nastał kolejny dzień Twojej dwudziestopięcioletniej rutyny. Dzień w podziemiach nigdy nie wyglądał piękniej. Przynajmniej tak Ci się zdaje. Sztuczne światło, stworzone z pomocą ludzi władających magią lśniło delikatnie, imitując wschód słońca. Przez "okno" słyszałaś cichy śpiew jednej z dziewczyn, siedzącej w ogrodzie stworzonym do odpoczynku pomiędzy treningami i lekcjami. Gdy wyjrzałaś, żeby zobaczyć która to, zauważyłaś, że trzyma ona gitarę. Nie grała tak dobrze, jak Ty, ale i tak szło jej całkiem nieźle. Choć to jej głos przykuwał uwagę najbardziej. Smutna melodia poruszała serce. O kim tak śpiewała?
Twoje rozmyślania przerwał dźwięk dzwonu oznajmiającego, że nastała godzina ósma, czas więc na uporządkowanie pokoju, porannej toalety oraz śniadanie. A potem nudne, monotonne lekcje. To nie było to, czego chciałaś. Czy jednak miałaś prawo narzekać? Dbali tu o Ciebie, uczyli, karmili, opiekowali się jak potrafili. Tylko... co z tego, skoro TY chciałaś więcej? Zobaczyć świat...
Twój nowy towarzysz, Treecko, spał jeszcze na swoim "łóżku". Przygotowane specjalnie dla niego z dębowego drewna, z poduszką w kolorze liści, wyglądało na idealne dla trawiastego stworzenia. Najwyższy czas rozpocząć ten piękny dzień, nieprawdaż?

Madu 
Obiekt testowy

Chatango: MaduInChina
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-07, 10:29   

[soundtruck]

Ostatnio ciągle budziłam się z dziwnym uciskiem na żołądku. A może po prostu na wszystkich wnętrznościach. Nie wiem jak długo wytrzymam tutaj. Najpewniej w końcu po prostu wyjdę, mówiąc lub nie mówiąc o tym komuś z tej wielkiej rodziny jaką był Zakon. Może uda mi się namówić Gemo aby zabrał się ze mną do Jeez'a. Zawsze to dobrze z kimś podróżować. Dzisiaj na pewno muszę iść do Mushu, zrobię mu obiad i posłucham znowu jego kazań. Ze swojego pokoju wyjrzałam przez coś co imiotowało okno, patrząc na dziewczynę która grała na gitarze. Jednak jej głos był bardzo ładny. Nie kojarzyłam jej imienia, może była tutaj od niedawna. To było cudowne. Zostałam przy oknie i słuchałam, nie mogłam się nasłuchać. To było cudowne, ten głos...i słowa... Można rzec, że się zakochałam w tej piosence.
Dzisiejszy ranek był wyjątkowo ładny, czas jednak wziąć się za rutynowe ogarnianie. Ubrałam na siebie dzisiaj coś mniej eleganckiego. Czarne, jeansowe rurki, białe skarpetki w zielone kropki i białą, grubą bluzę z kapturem która na klatce piersiowej miała oczy kota. No i czarne sztyblety aby nadać całości wyrazistości. Podchodzę do Treecko. Trzeba mu nadać imię ale jest ze mną od wczoraj, więc może po prostu zapytam go o nie. Może ma?
Kładę delikatnie dłoń na nim i mówię
- Jak nie chcesz się zgubić w labiryncie jakim jest ten budynek to możesz iść ze mną. Chyba, że czekasz aż wrócę co trochę zajmie
Osobiście nie widziałam sytuacji w której pokemon chodzi po całym Zakonie, ponieważ były tutaj pomieszczenia których nie powinien widzieć. Jak chociażby sala Odrodzenia.
Potem skierowałam się do kuchni. Byłam cholernie głodna i na pewno jadłam więcej niż zwykły człowiek.

//wgl na dniach zrobię Ci obraz jak wygląda siedziba Zakonu. Taki jakby bardziej rozkład pomieszczeń

///dorzuciłam do kp głos Adelle -> https://youtu.be/9Z-NbQvhzKM?t=16

Kaoriann 
a.k.a Koori

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-11, 21:13   

Przydałoby się ^^
---
Twój nowy pokemon otworzył swoje duże, zielone oczy. Przeciągnął się, zanim odpowiedział
- Dzień dobry. Właściwie byłbym niezmiernie szczęśliwy, gdybym mógł Ci dzisiaj towarzyszyć. Sama wiesz, że jestem tu od niedawna. Poza tym będąc z dala od Ciebie nie będę mógł lepiej Cię poznać - odpowiedział z uśmiechem i podniósł się. Razem udaliście się do kuchni. Zaintrygowany pokemon rozglądał się, komentując rzeczy dla niego nowe. Nie mógł się nadziwić obrazom powieszonym na ścianach, co chwila pytał Cię, jak się je tworzy, co przedstawiają oraz po co właściwie je tutaj trzymacie. Kilka minut później dotarłaś do jednego z ulubionych miejsc wszystkich łakomczuchów - do kuchni. Bezimienny na razie Treecko rozejrzał się i tutaj, nie oddalając się od Ciebie zbytnio. Widzisz, że trzy kobiety krzątają się przy stolach, na których przygotowywały śniadanie, a jedna siedziała przy wielkim dzbanku gorącej jeszcze herbaty i wrzucała liście do drugiej. Jedną z zalet mieszkania w tym klasztorze, siedzibie, zwał jak zwał, była świeża herbata, niemal prosto z krzaka. Smakowała o wiele lepiej, niż ta z powierzchni, którą kiedyś przywiózł Ci Jeez do spróbowania. Jedna z kobiet zauważyła Cię
- Witaj, moja droga. Przyszłaś nam pomóc czy przedstawić nowego towarzysza? - zapytała. Pamiętasz, że miała na imię Anissa. Treecko spojrzał na Ciebie
- Czy one też mnie rozumieją? Jeżeli tak, to chętnie się przywitam - zapytał zaciekawiony

Madu 
Obiekt testowy

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-18, 18:36   

Starałam się tłumaczyć Treecko to, co jemu było obce i nieznane. I warto zauważyć, że to dla mnie miła odmiana. Teraz to ja uczę kogoś o świecie ludzi a nie ktoś inny mnie. Zaproponowałam Treecko, że jeśli chce to może usiąść mi na ramieniu - w końcu jest dosyć mały i bez problemu go utrzymam na ramieniu. Do kuchni dorga była stosunkowo prosta, poza tym ciężko było nie wyczuć zapachów dochodzących z tego miejsca. Ale byłam głodna.
Uprzejmie uśmiechnęłam się do trzech kucharek
- Witaj Anissa. Przyszłam pomóc a Treecko poznaje mury zakonu
Powiedziałam do niej a potem pokiwałam tylko przecząco głową na pytanie zielonego pokemona. Chociaż z drugiej strony nie wiadomo... Może jest ktoś nowy w zakonie, kto rozumie słowa pokemonów?
Poszłam po herbatę i szybko ją wypiłam po czym zwróciłam się do dziewczyn
- Co dzisiaj robicie na śniadanie? Pomogę wam ale najpierw zrobię coś dla Treecko
Chciałam zrobić mu jakąś sałatkę z dostępnych jagód a jak nie to zapytałam się kucharek co proponują. Pewnie miały więcej styczności z pokemonami niż ja.

Kaoriann 
a.k.a Koori

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-30, 02:02   

- Ach, Twój nowy przyjaciel... Witaj, młody Treecko - uśmiechnęła się kucharka. Pokemon odpowiedział promiennym wyszczerzem, kłaniając się delikatnie. Dobrze wychowany... Przynajmniej z tym nie będziesz miała problemu. Potem kobieta spojrzała znów na Ciebie
- Jak wiesz, kuchnia jest do Twojej dyspozycji. Dzisiaj mamy do wyboru jajka na twardo lub miękko z domowym chlebem, wędlinę i ser, albo tosty z dżemem z Oran jagód. A jemu proponowałabym raczej... Hmm... Sałatę? Z pomidorem i jabłkiem, na przykład? - zasugerowała. Treecko oblizał się nieznacznie słysząc o jabłku
- Jeżeli chcesz, ja również mogę spróbować pomóc wam zrobić to śniadanie. Co prawda nie do końca wiem, co to jest dżem, ale mogę przynosić składniki - zaproponował pokemon majtając ogonem

Madu 
Obiekt testowy

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-03, 11:55   

- Tosty z dżemem są najlepsze
Powiedziałam, ni to do siebie, ni to do kucharek ale na tyle głośno aby mój wybór był dla każdego jasny. Do Treecko zaś zwróciłam się bezpośrednio
- Doceniam twoje chęci ale na początku chcę abyś obserwował większość. To twój pierwszy dzień tutaj
Przeszukiwałam półki w poszukiwaniu składników, w końcu jednak machnęłam ręką i za pomocą zaklęcia przywołałam na deskę do krojenia sałatę, jabłko i Nanab Berry. Wszystko pokroiłam i wsypałam do miski, która przeważnie służyła do jedzenia płatków śniadaniowych. Porcja według mnie idealna dla rozmiaru i wagi ciała Treecko, którego zaraz zapytałam gdzie ma ochotę zjeść - w kuchni czy w jadalni (która była dosyć sporawa)
Pomogłam kucharkom jak tylko się dało a potem sama zjadłam śniadanie, wyłapując mentalnie położenie Dalko. Robiłam to odruchowo. Zamyśliłam się nad ostatnim tostem aż w końcu postanowiłam, że wyjdę na zewnętrzny plac Zakonu. Oczywiście chcę zabrać ze sobą Treecko, zaraz po śniadaniu, kieruję swoje szybkie kroki do wyjścia. Chciałabym porozmawiać z Treecko na osobności i zapytać go co sądzi o walkach pokemon i czy chciałby abym zrobiła z nim trening.

Kaoriann 
a.k.a Koori

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wczoraj 15:28   

Zignorujmy to, wyszedł double post :/

Kaoriann 
a.k.a Koori

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wczoraj 15:28   

Treecko po chwili wahania uznał, że woli jeść w miejscu, które już zna, i uważa za dosyć bezpieczne. Mimo wszystko to pokemon, podczas jedzenia jest dość bezbronny, mimo wszystko. Gdy tylko pomyślałaś o Dalko zorientowałaś się, że jest w waszym klasztorze, na zewnątrz, a więc tam, gdzie i wy zamierzaliście się udać po jakże smacznym śniadaniu.
Gdy tylko zjedliście wyruszyliście na "zewnątrz". Zauważyłaś, że o tej godzinie większość osób jest w jadalni. Mieliście idealne warunki, by porozmawiać między sobą. Pokemon rozglądał się zaintrygowany po terenie, z uśmiechem na pyszczku

Odpowiedz do tematu